Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

hancas
13. bře 2009

jj to mi taky musíme pravidelně v neděli k ním, akdyž chceme aby došli oni k nám tak má milion výmluv a at prej dorazíme mi.Už kolikrát jsem říkala manžovi že já je vidět nemusí,že oni chcou vidět děti tak proč nedorazí...pak se vždycky dohádáme kvůli ním a pak brečím,protože vím že to prostě nějak vyřešit nejde.Ale proč mám každou neděli poslouchat co můžou a nemůžou,proč s něma nechdím každý den ven,proč jim každý den nevařím čerstvé jídlo....nemám na to slova a hlavně nervy,vždycky ve mě něco sevře a prostě nervy hrajou.Chtěla bych j toho tolik říct jaká je p..a...ale copak to jde????Pořád říká a stěžuje si jak je vidí málo,ale když má možnost tak nedorazí.Nervy mám v prdelce a hádání je na denním pořádku díky ní

lena13
13. bře 2009

hancas uplne vidim svoji tchyni a to ji vidim diky bohu jednou za rok.nechapu proc tam ,ale musite chodit kazdou nedeli,me by taky jeblo,kdybych vedela,ze kazdou nedeli mam venovat JI...

hupcza tj dost dobry...si sikovna se takhle postavit "mafiance"...ti fandim 😵
taky bych se chtela jim postavit...tentokrat jsem se teda taky sekla a rekla,ze dele jak 2 noci tam nebudu spat nebo michal taky nechce byt u mych rodicu takze co....

hancas
14. bře 2009

leni---protože to je jedinej den kdy vidí malý,přes týden jsou přece hrozně zaneprázdnění,hlavně že ona sedí doma a tchán má autodopravu,ale nezajde za děckama a pořád si bude stěžovat že je vidí málo.....prostě v sobotu přijede má mamka a v neděli jdeme k nim,protože oni nemají nožičky víš.Už v pátek mám blbou náladu,kvůli neděli co zase vytáhne se šuplíku ze staré školy 😔

lena13
14. bře 2009

je hani tak tj mi lito...zitra na tebe budu myslet ☹ 😉

f161
14. bře 2009

Zdravím všechny🙂 Teda já zírám...Já měla vždycky všechny potenciální tchýně úplně v pohodě... Nejlepší je tahle poslední, tedy maminka otce mého dítěte...Jelikož pan syn nedokázal skousnout to, že mám svojí hlavu a pokud budem žít v jedné domácnosti, tak domácnost bude šlapat podle mě, jsem se odstěhovala od něj a ukončili jsme tak nějak vztah. Posledně kdy mě opravdu nechal odejít v krupobití(45km od mého domova,bez peněz), poslal mě do pr**le s domácí polívkou a pak mi ještě volal a řekl, že jí vyleje, jsem to nevydržela a musela se vytratit...Má smůlu, přichází o víc, než já🙂 Mě čeká miminko a zařizování bytečku pro mě a pro prcka🙂 Moje mamka je skvělá, moc mi pomáhá, je mi teprve 19let, vycházíme spolu lépe než když jsem otěhotněla...A tchýně? Ani se mi nechce říkat jí tchýně, protože je úplně milionová 😵 Takže mě velmi mrzí, co tu čtu a jáké dokáží některé být 😔 Ta moje TCH mi třeba zavolá a já jdu k ní poklábosit na kafčo🙂 Půjčila mi spoustu věciček pro mimi a i sestra toho mého je skvělá🙂 Například se mnou souhlasila, když jsem jí vysvětlovala, proč od něho odcházím a co se stalo a tak...Vůbec ho nijak nekryla a řekla že je blbej a že když budu něco chtít, mám jí zavolat🙂 Že by nerada přišla o vnouče🙂(Samo sebou, že vnouče bude mít, i když se s otcem prcka neshodneme😉)

hancas
14. bře 2009

ůeni----díky to zase bude pak písnu co jsem se novýho dozvěděla ju 😒

lena13
14. bře 2009

Hani jasan pisni,budu cekat..aspon si muzes vylit srdicko ☹ 😵 ja js fakt rada,ze tohle nemusis podstupovat..ale my zase pristi tyden v nedeli jedeme k svagrove se podivat co maji vsechno pro chlapecka-jak kdyby ona se tak strasne zajimala co my jsme meli nachystane..tak to na sebe budeme myslet spolu 😀

f161 tak to se mas,preji zdrave miminko 😵

hancas
14. bře 2009

leni----to si piš že si vyliju srdíčko,protože to budu opět potřebovat 😒

lena13
15. bře 2009

hani tak co,ja na tebe myslela cely den,uz to mas za sebou doufam 😎

hancas
15. bře 2009

leni----jsi zlatíčko,byli u nás hodinu,protože strašně spichali.Zase říkala proč jim nekoupíme chodítko...ale já říkala že v našem bytě 1plus1by neměli prostor...a ona že by se aspon naučili chodit,tohle ji taky nevymluvím protože MM už v 6 měsících chodil a to byl v chodátku.Pak jsem si hrála na zemi s dětmi a nějak jí nechtěla poslouchat,jsem neměla na ní náladu.jsem ráda že je to za mnou a za týdn znovu 😒

lena13
15. bře 2009

hani tak to je super,ze jen hodku...
vis co od kamosky kluk mel choditko a naucil se chodit az v roce a pul takze at si necha ty blbe pripominky nekde jinde...ty,ale stejne teda tam musite mit narvano v 1+1 😀 ,ale aspon jste tak "spolu bliz" 😵 ..my mame velky byt a jt silene na uklid...
hani a nebudes si zakladat albicko?chtela bych videt deticky kdyby to slo 😅 ...nase claudinka dneska sla az ted nebo spala odpoledne 2 h a pak radila 😎

damin
16. bře 2009

f161 - píšeš jak máš skvělou tchýni - buď ráda, ale uvědom si jednu věc - že tvého ex přítele, vychovávala právě ona eventuelně s tchánem - a on je takový, protože je tak vychovaný. Byla bych opatrná.

hancas
16. bře 2009

Leni----jj ale ona si pořád neuvědomuje že jsou narozené dříve op 6 týdnů a tak že to mají s tím vývojem trošku jinak,ona tohle prostě nebere,ona prostě bere že mají 14měsíců a tak už by to měli umět že jo!!!A párka proč jim nedávm párky když to opět MM už jedl, já jsem prostě krkavčí matka ,která jím nic nedá,ale já pro ně jen to nej,ale to ji vysvětlovat nebudu,to bych zase schytala nějakou slušnou poznámkou 😠 jj chtěla bych založit albíčko,ale mám asi velké fotečky a taky nevím jak se to dělá.Kdyžtak písni prosím do IP postuop...díky

Pěkný den všem maminkám co mají tchýni sviňku 😀

fanys
16. bře 2009

hancas a všechny snachy čauky
tak já už tady dlouho nebyla a dva měs.měla klid
Tchyne mi volala že potřebuje kočár pro moje holky at nejaký seženu-tak jsem se ptala proč?že ho nepotřebuje,že k nim dávat holky bezemne nebudu a hned nato obrátila proti mne celou family,babičky,tetičky....že snacha je kráva ,že ji nebude dávat hlídat deti-podotýkám že holkám jsou tři měs.!že si to teda myslela že máme osobní spory ale že to řeším přes deti a blabla.Už mi to nadhodilo 6 lidí z manžovy rodiny.čůza jedna.A to jsem ji jak sem psala 2 krásné měs.nevidela,po dlouhém boji....to sem už sem psala možná si hancas pamatuje jak sem se chlubila že jsem si s ní poradila,tak mne nevidí a pomlouvá mne po celý rodine,něco mi někdo řekne,něco donese manža a začínám jí mít znova tak akurát dost.No opravdu nechápu proč mám shánet pro ní kočár pro dvojčata na zahradu když moje deti tam pujdou přes moji mrtvolu,když doma mám svuj a u mých rodiču taky jeden.to abych těch kočáru koupila rovnou nekolik,ke kamáradce,k známym,.....a že jsem ji řekla že je to zbytečné tak jsem špatná.

hancas-držím palečky,udělej něco -neporadím co ale nejakou zlomyselnost,před nekým pro ni duležitým ji shod,nebo něco.Manži se moje tchyněptala jestli dávám holkám rohlík do ruky na kousání místo dudlíku ve třech měs.no kromě toho že je zlá,zákeřná tak je i blbá. 😉

lena13
16. bře 2009

fanys teda ,ale ona je krava promin...ja bych taky nedala samotnou moji claudinku ke svoji tchynu 😠 ,jedine s michalem ...nebo chapu,ze ji tam chce mit taky,ale normalne mi to bude rvat srdce..tim,ze jsme tady sami tak jsme s malou na sebe hodne fixovane takze to neni pro nas jednoduche...a ona jeste krava rekne,ze si musime zvykat..ano chapu,ale jak si mame zvykat,kdyz tady nikoho nemame ,nema mi ji kdo pohlidat...mam tu kamardky,ale tj jine...na malou se priletela podivat kdyz ji bylo 9,mesicu a strasne se starala co ji davam jist atd atd..pinda jedna

hani mas IP 😉

f161
16. bře 2009

Zdravím 😉
Damin:
Myslím, že tchýně se bát nemusím, tchán je bohužel už na boží milosti... 😖 Opak je pravdou...On je sice takovej a makovej, ale kdyby ho vychovala jenom mamka, tak by byl určo jinej. Vychoval ho především otec... K mamce se podle mě choval někdy dost neurvale...Sama TCH mi říkala, že je těžký s ním vyjít, protože je celej po tátovi...Co se s ní občas vidím a scházím, tak ani jednou neřekla, jak bych měla jednou svoje dítě krmit, jak ho vychovávat, prostě mi dala věci po dětech a nic k tomu neříkala(Jen když budu potřebovat s něčím pomoct, tak jí mám dát vědět), navíc ví, jakou mám povahu zas já a že si do ničeho kecat nenechám🙂 Hodně jí záleželo na tom, aby nepřišla kvůli našemu rozchodu o vnouče. Klela na syna, že je to vůl a buhví co ještě...Mám jí ráda a ona mi řekla, že je ráda, že má tak průbojnou snachu😀 Že si nenechám srát na hlavu ani od jejího syna a tak... Myslím, že strach fakt mít nemusím😉

fanys: Je mi líto, co ta tvá TCH vyvádí, uplně zbytečně navíc... A že proti tobě obrátila familii...Vždyť oni nevychovávají tvoje dítka, nejsou s nimi ve dne v noci, neživí je a pod...Proto to s ledovým klidem přehlížej, protože pokud se nechaj nabádat od takový praštěný ženský jako je TCH, pak potěš koště a stojí přinejmenším za stejný kulový jako TCH, když chce "pujčit" 3 měs. miminka...Podle mě labilita trochu😀 Tak přeju pevný nervíky a hlavu vzhůru, mimča potřebujou hlavně tebe a ne příbuzný😉

delikates
16. bře 2009

Ahoj holky! Moje tchýně byla dřív strašně fajn,ale jak začala pracovat vnové práci strašně se změnila.Našeho syna je mu ted 18 měsíců vozila tak možná dvakrát to ještě neměl rok.Pořád si stěžuje ,že nemá čas a to bydlíme v jednom domě.Nikdy se nestaví ,někdy sem tam zavolá.Kromě toho se i ráda napije ale tvrdí,že je v pohodě a nemá žádný problém.Fakt mě už hodně štve 😒

hupcza
16. bře 2009

fany: asi by mě nemrzelo, že mě odsuzují za to, že nepůjuju své několikaměsíční miminko ..jednak děti nejsou věcim, aby sepůjčovaly ...auž vůpbevcne v tomto věku ..pokud to nejsouschopnipochopit,mají asi trošinku problém

lena: díky

fanys
16. bře 2009

delikates-bydlet s tchýni v dome -katastrofa-z vlastní zkušenosti jsme se kdysi málem rozvedli-ale na druhou stranu bud ráda že máš svatý pokoj a klid,že neotravuje,neodposlouchává za dvěřma,nekomanduje tvoje návštevy,nesleduje učty,nečte poštu,nečte sms,bojkotuje tvoje jídlo,názory,plány,sny.......proste že se ti nesere do života.
já co mám holky tak u mne byli na návštevě za měs.-jak sem říkala už dva měs.je ignoruju-tak tady byli 60 krát a to nekecám,ráno a ze zásady ješte večer -odchod kolem pul desáté,já v po porodu lítala kolem holek,nervy v kýblu a do toho obskakovat je-když jen je vidím otvírá se mi kudla v kapse-pak sem se vytočila-ona každá mina jednou bouchne a měla jsem klid.Bohužel jsem si dovolila odmítnout hlídaní a kolem je poprask protože jsem špatná snacha co nedovolí hlídat,nedovolím a po tom všem co mi udelala jestli mne na....ješte víc tak je neuvidií ani na fotkách .Já se po 9 letech co mne ničila už nedám,probrala jsem se do reality nedávno ale ten pocit stojí za to to mi věřte. 😝

Jo a ty kecy co rznáší kam vleze je to snad nejmenší co mi kdy udelala.Mám s ní lepší historky,ale to by nesnesl ani ten pc.

f161-moc držím všechny palce a hodne síly-budeš ji potřebovat 😉 a co se týče skorotchýne pozor!já sem od přírody opatrná a muže se stát ne žebych ti to přála....ale nevíš co od ní mužeš čekat,a proč se chová tak hezky jak se chová....muže na tebe poslat soc.s nejakýma vymyšlenýma báchorkama,chtít vnouče k sobě------
nedejbuh ale nikdy nevíš.prosím te myslím to dobře....

len-já to mám taky naprd,celá moje family žije na slovensku a ta co je tady z manžovy strany stojí za vyliž........jak rodiče,švagrová......,je fakt že hlídaní nemám žádný,ani nechci....na holky jsem sama ale co už,i když bych padala na hubu ,a jazykem otírala o podlahu unavou moje tchýne hlídat nebude-to už vím zcela přesne.

lena13
16. bře 2009

fany ja js stejneho nazoru...kdybych mela na kolenach ulklizet ...tchyne moji dceru hlidat nebude
a mezi nama vim,ze kdybych zila v cz s manzelem tak uz davno spolu nejsme nebo tohle bych nezvladla..

lena13
16. bře 2009

ted tak uvazuju,ze mezi nama to byla pohoda byly jsme jak kamosky.jsem tam 2 roky s michalem bydlela a byla to fakt super...i jak jsem byla tehotna,ale jak se narodila mala...........................dojela tady azmela 9mesicu a zacala me buzerovat jakji mam dat banan s piskotem(ona to pritom nesnasela) jedla proste jen ten banan,to ona nedokazala pochopit a strasne mi nadala a mela za zle,ze je na me tak mala upnuta a ja ni....a na koho by asi mela byt kdyz jsem s ni jen ja to nevim....no nejradeji bych ji nakopala doprdele a vubec nejradeji bych tam ani jezdila,i kdyz jen jednou za rok....

hupcza
16. bře 2009

lena: nocojsi to za matku, když má tvoje dítěk tobě citovou vazbu!!!nestydíš se 😀 😀 😀 😀

jinak tohohle chování ze strany tchýně se fakt bát nemusím - je tak úzkostilvá a vyděšená z každé blbosti (třeba placení složenky nebo něco podobně světoborného), že by do takové akce jako je hlídání vnoučat vůbec nešla (navíc smými geny😀)

hancas
16. bře 2009

fanys....ty jsi teda krkavčí matka nedát 3měsíčním miminkům rohlík 😀 já jsem taky co máš z toho nedala jsem jim v 6 měsícich tlačenku a kus masa.prostě krkavčí matka jak prase.každýmu koho potkám říkám jaká je...ale víš jak jsou lidi,kteří jí to neřeknou,a to mě docela se.e,ale co nadělám,já tam taky nechci chodit,ale mám se hádat s mm????je to asi zbytečný víš jak prostě tohle neviřeším,tohle musíme chtít oba s mm ,ale když oni bydlí 10minut od nás 😢
a jsou to jeho rodiče,za ně nemůže,prostě jí nechci vidět,ale co mám dělat no.

fanys
16. bře 2009

hancas-at nad tebou stojí andel strážný a všichni svatý 😀 protože jestli si to necháš líbit od ní tak nad tebou ámen,je to na ránu,moc dobře ti rozumím že když nechceš zle doma a hádat se s mm tak nevidíš z toho cestu ven....nevím co kdyby si udelala něco -nevím co -co by ji donutilo hodit zpátečku a ty by si v tom byla rádoby nevinne,nebo kdyby si ji donutila udelat neco co mm naštve....dobře se radí já vím,chybělo málo a šli jsme taky od sebe a to jen kuli tomu že je to nebetyčná kráva a komplikoval a vše,nevědela co je soukromí.....a miliony relativne malých neshod které ale prerostli v nenávist.Asi oboustrannou,nevím.Pro mne je tupoň,ale nikdy ji nepapomenu nekonečné rozpory s mm,dohadování doslova o hovně,a předem pečlivě připravené scenáře ke všemu.na něco je chytrá až dost,jak někoho potopit,urážet,pokořit.....ale malá násobilka problém,všeobecný přehled nula,a v hlavě nasr.....
😲

fanys
16. bře 2009

hupcza-prosím tě a nemáme nakonec stejnou tchýni? 😀 až nato hlídaní to prý může každý,to víš tchyně mi řekla že máma je proto mámou že kojí,a já nekojím tak co jsem to za mámu?

Holky na každou svini se někde vaří voda!jen u nás už vyvřela a furt nic 😀

f161
17. bře 2009

Wow co ste to za mámy když nedáte tlačenku😀😀 Já čumím😀
fanys: Já ti nevím, co jsem na světě, dobře odhaduju lidi, ještě jsem se s analýzou povahy mých blízkých nesekla a netypuju tchýni na to, že by na mě posílala sociálku...Sociálka navíc stojí za zády mě, protože jsem tam vedená a navíc je to taková naše rodinná sociální pracovnice... Sociálky se bát nemusím🙂 Říkám, že kdyby mi něco hrozilo, tak okmažitě balím kufry a jedu za nejbližší hranice, kde na mě nemůžou🙂 Ale to je zacházka do extrému, mám z TCH dobrý pocit, myslím, že až bude prcek odrostlejší, tak jí ho s ledovým klidem půjčím, protože vím, že ona je spolehlivá, kromě syna má všechny další děti velmi dobře vychované,protože jsou to dcery😀 Nějak nemám žádnej blbej pocit a je mi líto, že jsou takový tchýně, který kazí pověst těm dobrým🙂

ewelly
17. bře 2009

ahoj holky
koukam,ze jsme nasla moje tema😀..vecne tema! 🙄 ...muzu se pridat? 😉

f161
17. bře 2009

A propo: kurňa máma je přece mámou, protože to miminko nosila v sobě ne? kojení se dá nahradit sunáčem, ale mámu nenahradí nikdo jiný než máma🙂

ewelly
17. bře 2009

f161,hele neopic se s Elenkou jo?hehe...sranda,ale koukam,ze to jmeno se nejak rozjizdi a to jsem chtela original 😀
gratuluji k dobre tchyni!to je fakt vyhra😉

dagina
17. bře 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, né proto že by tchyně dostala rozum, ale nějak nestíhám 😅 ..., jo tchyně by řekla - jak to že nemáš čas, když jsi na dovolený 😀 😀 . Můžu říct, po přečtění pár příspěvků na teto straně se mi zvedla nálada a, ty tchyně jsou fakt případ 😖 , děs a hrůza.