Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

jeudi
6. čer 2009

assa 😀 😀 😀 a chudinka tchynka zije v iluzi jak ,,dobre,,vychovala deti a manzela..jinak ja sve tchyni vykam ,ani bych nechtela jinak nikdy mi to nenabidla a kdyz jsme se k tomu dostali pri svatbe ,tak rekla ze mi tykani nedovoli ze ji pak klidne muzu poslat do prdele a moje mamka ji na to rekla,no poslat te muze do prdele i pri tykani..jinak vsichni si tykaj jak muj manza s moji mamkou tak jeho matka s moji jen ja porad vykam..assa tak si rejpni me by to asi nedalo kdyby mi porad cpala ze necekame holku....rekni treba ze to budete zkouset tak dlouho dokud se ta holcicka nepovede i kdyby jste meli mit deset kluku...jestli je to teda ten typ co se hrozi z toho kolik budete mit deti..

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

tak tchana mam suproveho taky sice se rad napije(notorik)ale mam ho rada ..jinak ja ji neoslovuju vzdy kdyz neco tak reknu prosim vas muzu....no jinak moje mama ji taky nemusi na jeji vkus je strasne rozervana a tak no...jezis kdyby si to precetla 😎 jeste ze neumi z netem 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

no a kdyby si videla chudaka myho manzela co mel na hlave v mladi 😀 az se mi vrati skener tak ti to poslu 😀 takovej kvetak sem v zivote nevidela co mel na hlave ...chudinka...a ted mi cpe at filipka nestriham tak ji vzdycky reknu ze z filipka nechci mit kvetaka jako byl jirka(manzel)jinak moje tchyne se obleka nastesti normalne ale treba kdyz se s mamou koukame na svatbu tak rika fuj ta je ale fakt oskliva ..ale za to nikdo nemuze..tem tchynim ted musi pekne zvonit v usich 😀

sklenicka24
7. čer 2009

Ahojky holky

Tak co se týče tykání, tak mi jednou řekla, že mi to nabídne po svatbě, po té už je 4 roky a stále nic. Už o to vlastně ani nestojím. Nějak by mi to nešlo přes jazyk. Když něco, tak paní.... nebo babi můžete....., nejlepší je, že Daník dělá to samé. Začal jí normálně vykat. Jak to slyší u mě,t ak to dělá také. A ono ho stále opravuje, ale vysvětlete to malému dítěti, že on nemusí 😖 😖 😖 😖 😉

Mami bych jí asi neřekla. Měla jsem jednu, tu svojí, (bohužel už nežije) a ta byla jedinečná. Mámu nikdo nenahradí.
Můj táta nabídla manžovi tykačku hned po svatbě nebo dokonce když šel žádat o ruku. Ale on mu stjeně vyká. Táta říkal, že za každé vyknutí mu koupí rum, vám povím, že my bysme museli už nechat přistavit nejmíň dvě cisterny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tchán je také fajn. Sice je vzteklý, ale mám ho ráda. Má prostě svou povahu, ale každopádně si s ním občas rozumím víc. Jen mě mrzí, že i když má volno, tak se tu neukážou. No hrůůůůůza. 😢 😢 😢

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
7. čer 2009

Ass: tak u nás bylo to samé. Trvalo jim 3 roky, než si jakž takž začali Dandu brát, pak jsem byla těhu. Vypadala jsem jako mamut, tak jsem byla moc ráda, že si ho tam občas vezmou a že on jde rád. To víš, se mnou žádná sranda nebyla. Teď už je to lepší, ale on už tam nechce. On by možná chtěl, ale z něčeho má strach a nevím co to je. Jestli bych mu utekla nebo co... nevím.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
7. čer 2009

assa koukam ze mame hodne spolecneho ja mam fifu take z predesleho vztahu

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
7. čer 2009

no jo ale nerada se stim chlubim takze rikam ze filipek je manzelovo a konec koncu je mu i vice podobny 🙂 a take sem rekla jak uvidim nake rozdily tak konec ja to ze srdce nesnasim vzdyt ty deti za to nemuzou

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
7. čer 2009

mam uplne stejne obavy a si i prvni komu sem to rekla,ale je to fuk..ja jen nechtela aby si nekdo rikal ze tak mlada a kazde dite s jinym 😒 ale na to prdim ..manzel ma fifu take strasne rad a v im ze rozdily delat nebude ale u rodicu si tim nejsem jista

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
7. čer 2009

jo ono je dnes tezke trefit se do partnera..i kdyz ja si na toho pred tim nemuzu stezovat to ja byla hloupa a odesla..bylo mi cerstvych 20let ..prikladat to sve hlouposti a tomu jak sem byla mlada a blba ted uz bych se tak nezachovala..jinak si myslim jestli jsi mela nakeho grazla tak je opravdu lepsi odejit a najit si nekoho jineho

jeudi
7. čer 2009

assa a oslovuje malej manzela tatinku??u nas ne rika mu jirko a tak prave nevim az to druhe mu bude rikat tati jak to pochopi ..filipek vi ze ma sveho tatinka a ten si pro neho jezdi sice ne tak casto protoze je to az u slov.hranic ale jede tam vzdy na ctrnact dni..myslim ze bude mit z toho v hlavicce peknej bordel..ale nevim jak to jinak udelat

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
7. čer 2009

holki hlásím včerejší srazík s tchýni,byli jsme na hodech,byla tam i má mamka.Tchýně dorazila první co bylo se pozdravila s dětmí a šla si koupit něco na jídlo-v poho,pak vzala Kubíka a šla s ním někam pryč a neřekla kam,pak jestli mu není teplo že má mikinu,ale mikinu měla i ona a dítěti bývá větší zima-mno comment,další věc byla ta že šla s Kubíčkem k jednomu stánku a koupila mu nafukovacího delfína a přišla s tím že si ho vybral a Klárinka???do 7 hodin měla čas si jí vzít a jít s ní taky k tomu stánku myslíte že to udělla,NE ona jí prostě nic nekoupila drsný co!!!!!Takovej rozdíl dělá prostě jsme včera neměla slov a byla jsem tak nas.ana že bych ju zabila.

prostě Klárinka je vzduch,kterej se nenarodil,rozdíl dělá už od mala ale jak to začnou chápat bude to horší ☹
Má mamka,prostě lk to mu neměla slov nechápe co ona dělá jak se chová....Kubíka si chová,ale Klárinka ne

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martimarti
7. čer 2009

Hancas, to je drsný 😠 😠
To bych si s ní asi rázně promluvila. A co na to manžel?

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
7. čer 2009

holki_____tohjle byla poslední tečka za všem co jsem musela trpět,prostě tam nebudu chodit a pokud se bude ptát proč???tak jí to klidně jednodušše a stručně vysvětlím,Manža neměl slov prostě ju neřeší,a já už taky ne.
Bud bude brát obě děti stejně nebo má smůlů,protože to fakt není normální.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
7. čer 2009

assa jo styka se snim a maji moc krasny vztah a i ja s jeho maminkou lip jak s touhle .. 😕 hancas to nechapu a obe deti jsou pokrevne manzela??jestli ano tak to fakt nechapu

console
7. čer 2009

no, kdyz jsou to dvojcata 😀 😀

hupcza
7. čer 2009

hanca: holt některé ženské jsou pipuš ....
hele ale chápete, že ony třeba před 30 lety takhle drbaly o svých tchýních 😅

jinakmůj manža včera perlil 😀
jak je chytrý, takje pitomý v některých věcech
napadlo ho, že pozveme jeho matku, že by nám s něčím mohla pomoct (reagoval tak, když jsem řekla, že sousedovic tchýně je fakt skvělá zahradnice - museli byste vidět tu jejich zahradu - nááááááááááááádhera - no a ona jim to dělá tchýňka)
normálně jsem měla co dělat, abych nedostala záchvat smíchu
když jsem zmobilizoval vše, co ve mě je, abych nevyprskla, řekla jsem mu, ať nedělá fóry a řekne na rovinu, že ji chce přivézt a neschovává to do takových krávovin, že stejně víme, že s její pomocí nám vše bude trvat až třikrát dýl ...
no tak se uklidnil, uznal, že to byl opravdu špatný nápad
takže teda na návštěvu a přes noc
a když jsem se teda ptala, jak si to předsavuje a kdy, tak začal couvat ...
nemůžu se zbavit dojmu, že čekal, že udělám scénu, že v žádném případě a on bude mít nike, že jako chtěl, ale já nechtěla a bude mít od baby klid ..ale se vstřícnou reakcí nepočítal
já mu dám ...takhle na mě 😠 😀 😀 😀

sklenicka24
7. čer 2009

Hup: no dobrýýýýýýýý

To manža dens vezl bábě cukr. Když se za 10 minut s klukem vrátili, tak jsem se ho ptala, proč tam nezůstal třeba na kávu a on na to, co by tam dělal. Tak to je dobrý. mě tam tahá, ale sám není schopný se tam zdržet, dobrý ne???

hupcza
7. čer 2009

sklen: to znáááme