Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

ella1
4. pro 2007

no švagriná tak bývala,so svokrovcami,ale potom sa pohádali,tak sa odsťahovali.no a nakoniec sa dohodli,že dom rozdelia na polovicu,aj to tak spravili a aj ked to nie je ideálne asi sa to dá vydržať.
ale naša svokra je oproti niektorým tu anjel 😀

dianty
4. pro 2007

myslím, že takto sa to dá.. ale čo taká záhrada.. 😒 a dvor..to ju tam budem musieť trpieť.. bože, ja neviem. je až veľa dôvodov, aby som tam nešla.. stále si myslím, že to bude lepšie, neviem ☹

ella1
4. pro 2007

no,so záhradou to je problém.oni tam majú strašný bordel.
to mňa by asi porazilo.

slavik
4. pro 2007

dianty, podľa mňa úplné súkromie tam nebudeš mať nikdy. Ale nepoznám tvoju svokru, tak nemôžem posudzovať. Ale už len to že vám dajú pol domu, tak im budete musieť byť vďační a môžu vám to hocikedy vyhodiť na oči. A v záhrade treba robiť a u svokry dvakrát toľko.

r123
4. pro 2007

dianty!bude to těžké ale volte radši svoje bydlení!bude se vám žít mnohem líp věř mi já s tchýní bydlela a byl to děs!!!!už nikdy víc a každej pořád proč od nich odcházíme z velkýho třípokojovýho bytu atd...!radši budu v podnájmu malinkým než s ní!vidíme se jednou týdně a naprosto nám to vyhovuje!být váma tak si radši pořídím vlastní bydlení!!! 😉

pomidorka
5. pro 2007

tak holky,abych se neopakovala,projděte si diskuzi o tchýni na beremese,a to teprve uvidíte moje trable s tchýňkou

betka007
9. pro 2007

pridavam sa do klubu, stahujeme sa k manzelovym rodicom, svokra je fajn zena, ma milujuce srdiecko,akurat,ze sa nam pletie do vchovy dcerky anam sa to nepozdava.. dali sme si nejake hranice,ktore cheme,aby sa dodrziavali, ale... ved to poznate... 🙂

zdenka26
19. pro 2007

Ahojky,nestačím se divit.Já mám tchýni skvělou.Je to spíše kamarádka,se kterou pokecám a zajdu s ní na víno.Do ničeho mi nemluví ,chodí k nam jednou týdně a to se ohlásí dva dny dopředu a ptá se jestli nejde nevhod.Když manžel něco vyvede tak vždycky stojí za mnou.říká že ženské si musí pomáhat.Je to i tím že jí je 45 let.Nedávno manžel přišel dost opilí(stalo se to poprvé)A byl hodně protivný.Nadruhý den jsme šli k tchýni a on si potěžoval že nemůže si zajít ani vypít protože hned kvůkli tomu řvu.Tak jsem jí řekla jak to bylo, vrazila maželovi facku,prý at se vzpamatuje ,že už není svobodný a at se začne chovat jako dospělí chlap který má rodinu.Od té doby si manžel zajde na pivo ale chodí střízliví domů.

simousek
8. led 2008

tak to já mám problém dá se říct s ,,pratchýní,, 🙂 maminkou od tchýně.Bydlíme v horním patře RD,ona dole.Teda ten problém ještě nenastal, já mám z něho spíš chorobnej strach..Ale už to vážně se mnou není k vydržení.V mejbližší době plánujeme mimi o ona děti miluje.Přestože si nás ty 4 roky co tam jsme téměř nevšimla(v tom dobrým slova smyslu)mám strach že se to pak rázem změní narozením dítěte.Je pravda že do schodů už skoro nevyleze,ale já si říkám že tu námahu si dá a aby za náma nemusela třeba víckrát,bude snad na mě čučet snad i jak kojím 😒 Ale třeba ne, to je možná jen fóbie,ale dost mi to kazí to těšění, zvlášť když vidím jak to chodí jinde.Manžel je 100% při mě,ale na mateřské se mnou přes den nebude že..
Už jsem z toho na cvokárnu ☹

charlinka
8. led 2008

Ahojky, to já se ráda přidám do téhle témy.
Já jsem se přistěhovala na slovensko a koupili jsme baráček. ale než jsme ho opravili, tak jsme bydleli rok u svokrovcu, měli jsme vlastní pokoj, ale i tak to byl jenom byt, takže nás tam bylo dost, ještě tam byla přitelova sestra. Svokra mám užasného, nemužu si ho vynachválit, i svokra je svým zpusobem zlatý člověk, dala by nám první poslední, ale je hrozná kontrolorka, chce pro syna jen to nejlepší, řeším s ní blbosti jako špatně vyžehlená košila (záhyb na rukávě), chtěla by abych všechno na domě dělala já (vždyt synáček je unavený z práce), narodila se nám dcera, svokra si dodělává vejšku speciální pedagogiku a hádejte na kom si zkouší, jestli skripta mluví pravdu. naposled nám pověděla, že by naše malá měla trauma kdyby ji poprvé po skoro roce a pul pohlídali přes noc, chtěli jsme jet na dva dny na hory (přitom charlottka spí od večera do rána, je šikovná, poslouchá). Mluví o mě za zády, o tom jak se oblékám (nejraději by chtěla abych chodila každý den s makeupem, v saku, v lodičkách apod), prostě vidí jenom chyby. Už když má dojít na návštěvu, tak uklidím radši celý byt, navařím, vyžehlím, aby to tu bylo tip top, i tak najde chyby někde. 🙂
Naštěstí muj přítel stojí za mnou, kdyby to tak nebylo, tak by mi už asi drblo. ani nevím jak jsme přežili ten rok u nich, i když musím říct, že nějaké stopy na našem vztahu ten rok taky zanechal. ☹
Přeju všem co mají podobné problémy hodně štěstí. 🙂

aponchie
9. led 2008

tak moje tchyne jak jsem psala ze to vypada ze se trosku polepsila neni pravda:(mesic po smrti sve nej kamosky je stejna vine jako byla predtim vdycky je to na chvilku a pak ve starych kolejich.o malou nejevi zajem nevola nepise nestavi se proste jako cizi lide a to jsme tam jeli na vanoce novy rok ale ona nic a kazdy den je vidim se svagrovou jak spolu jezdi autem do obchodu na prochazky a tak a dnes me totalne dostala uz na to totiz kaslu nez se porad doprosovat nervovat se nabizet se sakra je to jeji vnucka jako ta od svagrove jen proto ze me nesnasi nebude videt aji ju?je to hnus ale mala bude mit 3roky a prvni dva roky ji babicka poslala jen smsm ke svatku narozkam vanocim atd proste super co?ona moje svokra je desna svine v tom ze na okoli hraje jaka je slusna jaka je chudinka a pritomje zakerna jak hrom tak pak ti ma nekdo poradne verit kdyz ju tak nezazil a jeste hraje na vsechny jen hry ona je totiz takova pokrytecka furt jen resi co kde ututlat utajit hlavne pred nama,hrat si na damu pred lidma a hlavne porad pomlouva a vseci sou chudaci idioti omezeni bavi se s tebou sice slusne ale v hlase ma neco jako "ty chudacku blbecku"ta nejak.hnus velehnus rano jdu z teska naproti me tchyne a svagrovka ta se smala od ucha k uchu ucedila jen ahoj a tchyne hned pockej pockej proc semnou nemluvis rikam ji ze mluvim a co se deje a ona hned ze nemluvim atd a ze je to ve starych kolejich nacez sem ji rekla ze to vidim stejne a nehodlam se s ni o tom bavit.ono to totiz nema zadnou cenu se porad pretvarovat hrat nejake komedie a ja nevim co nechce tak nechce ja nebudu jak ona pokrytec kdyz to neciti sama od sebe ze by mela navstevovat a venovat se oboum vnuckam stejne tak at nechodi ale nebudu si hrat na happy family a snaset a delat ze se nic nedeje to je zivot prilis kratky na takove komedie porad manza rikal ze sem mela byt nad veci a rict s usmevem ze je vse ok a usmat se proste na sobe nedat nic znat ale rikala sem mu ze uz to tak hrajeme pres4roky takove kecy a k nicemu to nevede takze na co?samo ze me to mrzi nemame zadne hlidani sme porad jen sami ale nez se prosit jak vul aby prisla a ona stejne neprijde tak to radsi nic. 😒

lu777
9. led 2008

holky, pardon, že sem lezu, ale nemůžu nevložit tenhle vtip

Inzerát:

Prodám všeobecnou encyklopedii, 45 dílů.

Již ji nepotřebuji, před dvěma měsíci jsem se vdala.

Moje tchyně ví naprosto všechno!

😀

ella1
10. led 2008

😀 😀 😀 dobréééé.

kometka5
10. led 2008

ahojky, musím sem taky přidat svoji tchyni...je to hrozný. Je pravda, že já mám asi vůči ní už hroznou averzi, jelikož za celý tři měsíce, co máme malou, jsem neudělala nic dobře. Jednou je malá moc navlečená, pak malo, pak jí nemám dávat dudlíka, pak jí bolí bříško, nebo má hlad, protože mám špatný mlíčko. a takhle bych mohla pokračovat pořád. Kdybych jí aspoň nemusela vídat tak často, ale jelikož bydlíme hled ve vedlejším vchodu v paneláku, chodí k nám tak obden a nejlépe až tak ve 20 hod., kdy jsem ráda, že manžel přišel domů a chceme být spolu. Jenže manža je vychovávanej tak, že maminka je svatá, takže já jsem vždy ta špatná a končí to tak, že já brečím do polstáře. Nejradši bych se hned odstěhovala, ale co mám povídat, každý ví, jak je to s bytama.
aponchie, píšeš, že ti mrzí, že o vnučku nemá zájem, já bych to možná s tebou ráda vyměnila, protože bych si ušetřila tolik nervíků. Ona snad i ví, kdy chodím s malou s kočárem a hlavně ví vševhno nejlíp a jiný názor je prostě špatný. Nejhorší na tom je, že má dceru, která žije v Itálii, která se s nima vůbec nestýká, max. 1x do roka a tak to prostě odnáším já. A dokonce se vyjádřila, že když přišla o dceru, tak vychová aspoň vnučku. ☹ 😠 vůbec nevím, co s tím mám dělat a hlavně vím, že manža se za mě nikdy nepostaví a hlavně on žádný problém ani nevidí... 😢

lefika
11. led 2008

kometka, tak ja by som jej na to dost razne povedala, ze ziadnu vnucku vychovavat nebude, ze to je tvoje dieta, nie jej, ona uz sancu mala 😠
kaslat na to, ze sa urazi, aspon bude chvilu pokoj. ale manzel by sa mal spamatat: mali by ste byt prvorade vy s dcerkou a nie jeho maminka 🙄

aponchie
11. led 2008

kometka5:no me to mrzi pac me to doslova sere neuznavam kdyz si dospelaci nevyresi sve problemy bez tahani deti do toho jednou ma dve vnucky tak at je spravedliva ale ona vsude nejdriv vykladala jak ji ju nechci ukazat (nebyla pravda)jen aby sem nemusela chodit dalsi hnusna vymluva.a pak taky co porad chces te male rikat?ale uplne nejvic me teda uprimne stve ze nemame zadne hlidani a proste nemuzeme nikam kdyz ji nerekneme ale na druhou stranu jsme uz navyknuti na to ona dela drahoty kdyz ma hlidat u nas nechce pac u nas se neciti prej dobre kvuli me a jen u nich coz nam nevyhovuje kdyz chceme jit vecer a mala spava doma jeste tak si vyber je to liska podsita vycurana vcera sem se od jedne rodinne kamosky dozvedela jak zaujala super taktiku:roznasi o me same dobro po lidech jak sem dobra atd dobry co?a pritom me nesnasi kdykoliv sme sami me napada hada se je zla a vycita nechapu to mela tezky zivot s manzelem ale vlastni vinou tak moc zarlila a delala mu naschvaly az ji zahejbal nekolikrat a pak mel problemy s malickyma holcickama soudni!no a ona ho ma za povl a ma ho jen na penize jinak ho mlati buzeruje rve po nem pred kymkoliv proste uslapnutej chudak ale muze si za ti i sam pac ona je prej takova od sameho zacatku takze kazdy sam strujcem sveho.a moje svagrova je to same totalni nula nez jela do USA zadne kamaradky penize prace nic tlusta skareda zamindrakovana slecna ji rikali a pak prijela s chlapem penezma a hned otehotnela a vdala se aby ji neutekl ale stejne ten jeji nadherny sen ma chybu manzel si nasel zenu chtel od ni odejit vede svuj zivot pretvaruji se na okoli jak je vse totalne OK ale jsou za to vsecko zle a vylevaji si to na nas moje svagrova kdyz sem ji podala malou po porodu at si pochova prede vsema rekla :nedav mi ji a ani se na ni nepodivala a tchyne rekla ze ona je dospela a nemuze ji mluvit do toho jak se ma chovat same chutovky u nas

kometka5
11. led 2008

Ahojky, tak jsem zase jen nasr.........Je mi dneska celý den blbě, hrozně mi bolí břicho, jsem ráda, že malá nezlobí a už se těším do postele a že si jí vezme manža, ale to ně, je osm hodin, a tchánojc jdou na návštěvu a vyžadají, ať s nima klábosím v obýváku. Už jsem si vyslechla, jak mám opět málo mlíčka, že proto řve, ať jí dudlíka nedávám, bude mít křivé zuby...prostě jsem úplně zničená. Jak já po tihle návstěvách jsem vycuclá a hotová. Copak nás prostě nemůžou nechat jen tak žít? A teď dokonce, co mám vařit synáčkovi, aby neumřel hlady...já tohle nechápu, a manža sedí a usmívá se...a když něco řeknu, je z toho pak noční hádka...já už nevím, kudy kam...

supina
31. led 2008

Tak to jsme na tom podobně. Moje tchýně dělá přepadovky. Všichni ostatní zavolají, jestli můžou přijít, ale ona ne, najednou prostě stojí za dveřma, takže třeba ani nestihnu poklidit..nedávno to bylo v 9:30 v neděli - ideální doba na návštěvy..) Ale to není vše, ptá se mě na otázky typu: Obleklas ho pořádně? Jak to, že je venku, když tam prší (je samozřejmě v kočárku a má na sobě slídu) a ten je ale tlustej (malej), tak ho tolik nekrm. Už jsem to nevydržela a řekla jsem jí, že mu jídlo od huby brát nebudu. Připadá mi, že si o mě myslí, že jsem úplně blbá a neumím se postarat o svý dítě. Další věc je, že jsme se s přítelem domluvili na tom, že malého nebudeme moc chovat, aby si na to nezvykl (prostě si ho dáme na postel, povídáme si s ním, mazlíme, hrajeme) a už je to strašnej chudáček, kterýho nikdo nepochová, takže když přijde, chová ho půl hodiny, ve mě se to vaří, ona ho položí před odchodem a malej samozřejmě brečí.. Štve mě, že nerespektuje náš názor a naší výchovu a nerada bych dospěla tak daleko, že bychom jí ho nepůjčovali. Ale řeknu vám, vidím jí ve dveřích a je mi zle..

janicka.ziv
31. led 2008

Jéé holky, to je dobrá diskuze, alespon někde se můžu vypovídat 😝 🙂

Tchýni s tchánem mám cca 30 km od nás, což je jediné štěstí. Nemusím tak k nim s malou jezdit tak často 😝 😔 Manžel tam bohužel jezdí hodně často, připadá mi jak malý kluk, který bez nich nemůže žít. Já svoji mamku miluju a moc ráda ji vidím, ale nemusím ji vidět každý týden nebo několikrát do týdne teda.

Tchýně není zlá ženská, to vůbec ne. Ale je taková....jak to říct...prostě obyčejná, jednodušší, omezená nebo jak to napsat. A bohužel se to zhorušuje tím, že celé, ale opravdu celé dny je doma, NIKAM nechodí-maximálně 20 metrů do obchodu a s nikým kromě své dcery se nestýká. Sedi doma na mini pidi vesnici a tím to podle mě je.

Moha bych o ní psát romány. Můj MM neví, že ji moc nemusím. Malou bych ji nikdy nedala,aby se s ní jela projet kočárem. A po pravdě řečeno, ona by se mě na to asi ani nikdy nezeptala.

Holky, vaši partneří ví, že tchýně nemáte rády???? Můj to neví a ani slůvkem mu to nemůžu naznačit. To by byl rozvod, okamžitě. Nepřeháním 🙄 Šííííleně je na svoji maminku háklivý. Až moc to přehání. Třeba se ho před časem doktlo, že jsem prohlásila, že svetr, který má doma je šeredný(je to svetr cca 15 let starý a fakt nemoderní a ošklivý).A on na mě vyjel, co si to prý dovoluji, že mu ho dala máma.... 😅

janicka.ziv
31. led 2008

Supina: mně tchýně taky radí, co a jak mám dělat. Malá začala křičet, a ona hned, že je určitě počůraná, at jí přebalím. 🙄 Přitom vím, že naše Janička nikdy nepláče, když je počůraná. Pak jednou zase začala malá plakat a tchýně hned, at ji nakrmít, že má hlad.....Přitom to nebyla pravda. Nebo mi začala jednou radit, at dám malou na bok. Tak jsem zatnula zuby a dala malou na bok, i když na to není vůbec zvyklá a na boku moc neleží. No a malá začala samozřejmě ječet a tchyně zmlkla 😝

supina
31. led 2008

Janicka.ziv: to mu nerikam, ze mam na ni takovou averzi, Ale rekla jsem mu, ze mi vadi, kdyz se na necem domluvime a ona to nerespektuje, ze ji nic nerekne. Muj tata by ho taky furt choval, ale ja mu reknu, at uz ho polozi, ze se s nim muze mazlit, kdyz lezi. Nechapu, ze maji tchyne takovou potrebu radit, aniz by se o to nekdo prosil. Ty se mas, ze ji mas daleko. K nym fakt chodi kazdej tejden neohlasene.. Nemuze se mi nikdo divit, ze kazdej tejden jedu za moji mamkou, ktera nam do niceho nekeca. To se samozrejme tchyni taky nelibi - k ni ani nezajedem atd.. Ale abych tam poslouchala, co delam spatne, na to nemam.

aponchie
31. led 2008

u nas je to pod bodem mrazu definitivne uz ani manzel ji nezajima vlastni syn nevola neprijde nic:(ale uz to prdim musim to tak brat a uz se na ni vysrat 😖 je to tezke ale musim jinak se zblaznim dneska v tesku se svagrovou byla a delala ze me nevidi tak jsem sla kolem ni ze se podiva a pozdravim a nic otocila se a za zady mi septala na moji malou:terezko sem myslela ze blouznim sli sme dal tohle je divadlo a komedie ale to je o nicem v nedeli ma narozky nepozvala nas zatim tak nevim asi se tam otocime po obede na rychlo kafe popretvarujeme se a vypadneme pryc

supina
1. únor 2008

Tak nevim, co je lepsi - jestli absolutni nezajem nebo prehnanej zajem.. To jsou dva extremy. Kdyz se malej narodil (byl v inkubatoru, ja po cisari na zenskym odd.), tak za mnou prisla do nemocnice a ja ji musela premlouvat, at se jde na nej podivat, ted uz ji premlouvat nemusim..☹(

aponchie
2. únor 2008

u nas je absolutni nezajem a zitra ma ta stara jezibaba narozeniny a ani nas jeste nepozvala a to nechapu proc dela mrtveho brouka a ceka jak madam jestli za ni prijdeme a kdy atd to mi prijde ujete uz se skoro nestykame kdyz ji manza zavola o hlidani rekla ze jo a to 15.3na ples to je poprve letos ale rekla ze to neni na 100%jen se zdravime pac se mi nechce porad sakra pretvarovat co z toho mam ?akorat si nicim zdravi k zivotu je nepotrebuju kdyz dotedka s nicim nepomohli a nemeli zajem tak co manza tam chce jet zitra po obede ikdyz se neozve a poprat ji a zustat tam na kafe treba hodku a jet domu jenze to tam bude i ta svine svagrova s kterou mame cela rodina desne problemy a nechci ji a ni citit rikam mu ze at jede sam pac sme obe nemocne je nasrany a sedi tady jak vul a ja nevim co si mam o tom myslet jasne ze je to jeho matka ale ta matka co ho davno odepsala a sere na nej jako na jeho dceru a me takze proc sakra?jasne z ucty tak fajn dojet poprat mezi dverma a jet pryc?poradte nekdo je to ubohe ja vim ale normalne se clovek zavola napise dojdete atd tak jak na nase narozky male a jinych a ona ceka a ceka a ceka co bude

supina
2. únor 2008

aponchie: Koukam, ze to mame opravdu presne obracene. My byli dneska na narozkach tchyne.. Prehnana starost - 100x nám rekla, at si bereme pohosteni - nesnasim, kdyz mi nekdo neco nuti. Je to strasne hlasita rodina, takze tam malej (5 mesicu) nemohl ani spat a citila se dotcene, ze jedem po 3,5 hodinach pryc - malej uz byl pekne mrzutej. A to nemluvim o tom, ze ho opravdu chovame minimalne, ona to vi a samozrejme ho drzela skoro celou dobu a nabizela ho cely rodine - pochovej si ho taky - myslela jsem, ze puknu zlosti.
Myslim, ze byste ji meli jit poprat a uvidite, jestli vas pozve dal. Urcite bych se tam nehrnula, kdyz by me nepozvala, ale poprat je slusnost..

aponchie
2. únor 2008

supina to jo je to slusnost ale kdyz mi je zvali na terezku na moje na manzelovi oni nas ne zatim tak nevim ona je takova ze porad ceka co bude jakoze zkousi jestli prijdeme a pokud ne nepopreje ani ona nam potom no jak male ukrivdene decko jo ja jsem myslela ze tam zajedeme mezi dverma poprejem a domu pac nebudu fakt sedet se svagrovou a tchyni ktere me nesnasi do morku kosti a pretvarovat se to me nebavi stejne se nestykame nic tak k cemu nebo poslu manzu samotneho navic sme obe dve nemocne

supina
2. únor 2008

Aponchie: To je rozumny

lucida
6. únor 2008

Mozno je dobre aj to, ze svokru nemam 😖 Odisla od svojich 3 deti a uz 2 roky sa s nimi nekontaktuje.proste krkavcia matka.Preto sa ja budem mojmu milacikovi snazit vytvorit co najlepsiu rodinku na svete 😵

zanetka82
6. únor 2008

ahoj 🙂 ja mam skvělou tchyni opravdu si nemužu stěžovat. je to snad moje největší kamaradka. Ani ke sve matce nemam takovou duvěru a porozumění u ní nenajdu. ještě že mam jí 😉 . Zato tchan tak to je děs. Ještě že jsou rozvedeni.....aponchie- myslím že bych šla asi ze sluštnosti ale jak se opravdu špatně chova a nemate si společně co říct atd.... tak bych to taky neřešila 😉 ale to je těžke radit ☹

aponchie
6. únor 2008

nakonec sme sli po obede asi ve 2hodiny darky hezke 3knihy tricko a dvd,kytka zazvonili sme a ve dverich jim spadla brada jak svina vykuleni jak hrom ani ne radosti ale sokem pac nas necekala a hlavne za 10min po nas dosla svagrova s rodinou no hruza tchyne nam rekla jen podte dal ale jak sme sli chodbou videli sme v kuchyni na stole nachystane 4talire jidlo rizky a ja nevim co vygruntovane vsude nachystane na slavnostni obed a ted toto hned nas hnala do obyvaku aby sme to v te kuchyni nevideli jkako sedli sme poprali a ona silena zacala smazit rizky navic v kuchyni a furt nam vnucovala jidlo a tak nechteli sme nic jen ze zdvorilosti kavu jeden kousek dortu a nic byla v soku pac myslela ze kdyz se nebavime ze nedojdeme a uz meli naplanovane slaveni se svagrinou ti mimochodem dosli a tchyne byla jak na trni svagrova nas neprisla ani do obyvaku pozdravit jen jeji muz rekl ahoj,sli jist do kuchyne nas nechali v obyvaku s malou az se najedli david dosel za nama ale zadne slovo prisaham!!ani slovo za 4hodiny pobytu k nam.svagrova to psychicky neusnela ze tam sme a zavrela se k rodicum do loznice a tam trucovala asi dve hodky aby nemusela za nama jit pak dosla ani slovo ani pozdrav a za chvilku hned do kuchyne se obe skovaly a zrali dort a pomlouvali nas jak sme jim zkazili den ze sme dosli tchyne manzelovi porad nutila rizky ale rekl ji ze jestli meli naplanovany obed proc nam teda nerekli a meli jen pro katku a davida!nerekla na to nic byla ztrapnena celkem.no svagrova ma pres sto kilo desne na me zarli s maznou se nebavi zarli a zavidi vsecko ma 31let a chova se jak magor na svuj vek no celou dobu trapne ticho obcas nekdo neco rekl ale spis prarodice.4hodiny sme tam sedeli a zkazili jim to nadherne teda svagrove 😀 ta ani nevytahla fotak celou dobu jak jindy foti aby sme nebyli nahodou na fotkach pac sme odesli vecer oni zustali a za par hodin mela na netu uz zverejnene foto z tama jak se vseci objimaji fakt krava na entou no a pak tam chod ale vseci mi radili at jdu ze ji tim totalne naseru a pravda mi se smali bavili pohoda a oni na trni 😀