Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

martinnaa
10. bře 2007

verunnecka:Ahojky me to rika to same co maz s toho a taky ji to neprijde trapne

myschka
10. bře 2007

holky já mám za tchýni takovou krá... miláček ji ručil na půjčku a ona to neplatila tak přišli na nás a my za ní platíme 3 tis měsíčně. ona se ani nestydí a její největší starost je abych zbytečně neutrácela. hned mi řekla: nic nekupuj ja napletu a zbytek je tu po Mirovi! ona si myslí, ze budu svoje dítě oblékat do věci starých 37 let a hnusnych chemlonovych svetru.

verunnecka
11. bře 2007

to jsi chudák.nevím čím to je ale já tchýni neměla ráda od začátku.bydleli v bytě,tchyně,švagrová a on a když spával u nás vyhodila ho že ji neplatí nájem,přitom byl furt u nás,tak za co by měl platit?pak říkala že když jí dá peníze dá mu jeho věci,no není...?

jess
11. bře 2007

myschka a verun,moje tchýně je co se týče peněz,stejná furie.Nabrala na mojeho půjčky ještě za svobodna,odevzdával ji celé vyplaty at se to splatí,a hádejte jak to dopadlo.Jsme svoji 3,5roku a platíme jak blbci cizí dluhy,aby nepřišli exekutoři,protože ona na to sere 😝

Tchýně tak hromadně odstranit ze světa 😀

sisstin
11. bře 2007

ten můj živí svojí matku, která je na nějaké sociální podpoře, dceru své sestry, která je bůhví kde...a dává peníze celé rodině..a pak že rodina je ku prospěchu 😠

myschka
11. bře 2007

koukam, ze je to skoro všude stejné. Mírovo rodina se ozve jen kdyz neco potřebujou, teda většina. a tchyne je nejhorší. loni nenapsala ani přání k narozeninám a dva dny na to chtela půjčit tri tisíce.

sisstin
11. bře 2007

myschka: on si stále stěžuje..ale on si je tak naučil...a na dobré se rychle zvyká...vždycky, když se napije..tak ventiluje své problémy..ale když mu to říkám já..tak se mnou nesouhlasí 🤐

dludli
autor
11. bře 2007

jo sissin to chlapy delaji. Taky se mnou vzdycky martin nesouhlasi i kdyz mam pravdu. Ale pak treba sam nadava na to same.

Holky s tema penezma to koukam. No nas ted bude cekat vyjednavani ohledne baraku, budeme tam neco opravovat a tak, z penez z moji hypoteky, tak jsem rekla ze do cizyho nic davat nebudu a bude chtit at tchyne nejakou odpovidajici cast prepise na nas. Pujde o 200 az 300 tisic, tak myslim ze to snad neni moc drze. Ale jak rikam abych tam neco rekounstruovala, splacela bance a pak z toho nikd ynic nemela, to tedy ne.

verunnecka
11. bře 2007

moje tchýně je strašně na peníze,a do práce šla až po několika letech,doma se jí líbilo,přítel jí dával peníze,tchán platil alimenty na švagrovou-jsou s tchýní rozvedení,tak jí peníze nechyběli.když chodily přítelovi peníze na poštu,chodila každej měsíc s ním a už kasírovala-škoda slov..

kacabacka
12. bře 2007

dludli: to jo, to tam nic neinvestuj. My měli skoro to samý, když jsme ještě bydleli s tchýní a švagrovou v baráku. Švagrová furt chodila a řikala, že by se na zahradě mělo udělat to a to a že by byly potřeba do celýho baráku nový plastový okna + dveře.... Tak řikám manželovi, že do toho nic investovat nebudu, protože jsme věděli, že se odtamtud odstěhujeme a jí spadne celý horní patro do klína, tak proč bych tam měla platit nějaký zahradní úpravy a okna? Pcheee... Do teď tam nic z toho nemaj, protože na to nemaj prachy, to chtěla totiž stihnout ještě před tim, než bysme se odstěhovali - potvora, takhle už se jí do toho nechce, když by to bylo s jejím tátou na půl.

verunecka: ta moje je taky na prachy....položíš si drobný na stůl a za chvíli tam neni ani halíř. Jsem ráda, že už jsme se odstěhovali - konečně!!! Ale zas mě mrzí, že nemůžu přispívat "vtipnejma" historkama, jako před tim 😀

zakarin
23. bře 2007

ahojky,tak já mou tchýni zrovna nemusím. První když jsme k ní přišli na návštěvu s přítelem,tak se vždycky spolu pohádali a to jsou matka a syn. Bylo mi to dost nepříjemné,ale vždycky jsem se zástávala jí. Ale jak se narodil náš syn,začla jsem poznávat,jaká doopravdy je. Nejradši by nám vedla život a nejvíc by se jí líbylo,kdyby jsme dělali vše podle ní. A tak to začlo,naše spory. Pořád otravovalakdy k ní příjdem na návštěvu,nejvíc by jí vyhovovalo,kdyby to bylo denně. Pak si stěžovala,že jí nedáme malého,ale nikdy nezavolala,že ho mám nachystat,že si pro něho příjde a tak dál........... to se ještě všechno nějak dalo,držela jsem to v sobě a vše tiše trpěla. Až jednou,když nám vyčetla,že jezdíme hodně za mou mamkou,už jsem to nevydržela a vybuchla 😠 . Stalo se to 3 týdny před Vánocema a od té doby jsem se s ní nesetkala. Přestala jsem tam chodit a ona tady, a vím,že takových případů je víc. Akorát je horší,když partner se nezastane.

zakarin
23. bře 2007

nejhorší je,že tchýně je člověk,kterého si nevybíráme mezi přátelé 😔 . Je to člověk,kterého bysme si třeba v životě vůbec nevšimli

dludli
autor
23. bře 2007

jo zakarin to mas pravdu, normalne by se clovek takovym lidem vyhnul.
Kacabacko ja myslim ze nas tu bude dost, ktere budeme moci diskusi zasobovat 🙂

verunnecka
3. dub 2007

ahojte,to já se musím hodně přetvařovat když mluvím s tchýní,ale mlčím aby nebyly hádky s přítelem,zaplať pánbůh ji nemám doma to by mě asi odvezli.

martinnaa
3. dub 2007

verunnecka:Tak to mas dobre me odvezou v nejblizsi dobe 😒

verunnecka
4. dub 2007

jakto?

verunnecka
4. dub 2007

jakto?budež ji mít doma?

siduska
4. dub 2007

ahojky holky
ja uz vim jak na svoji tchyny, celkom spolu vychazim, ale taky ji nekdy nemusim,
nekdy kdyz vim, ze ma prist tak se i ji vyhybam, byva par metru od nas, a chodi k nam asi kazdy den to uz je fakt na nervy,

martinnaa
12. dub 2007

verunnecka?Bydlim s tchanama 😝

dludli
autor
12. dub 2007

ahoj, holky, tak jsem tu po dlouhe dobe zpet, i kdyz koukam ze toho moc nepribylo :-/
matinaa mame stejny osud 🙂 tedy tchyne je vdova, no a o to je to mozna horsi, kdyby zil Martinuv tatinek tak jsme tam hlavne nikdy bydlet nesli, zustali jsem tam jelikoz jsem nebyla schopna Martina od maminky dostat. Tehdy. Ted by uz sel (jsme pul roku manzele) no jenze zase jsme v baraku (patri tchyni)uz nechali plno penez a prace, no je to slozite. Ale nejak se to da. Jedine cp bych poterbovala je recept jak tchyni "odpalkovat" Proste kdyz mi leze na nervy jak ji poslat do prcic. Myslim samozrejme slusne, v klidu, proste obranu jak si hlidat svuj prostor. Moji mamce nebo i babi reknu, at mi daji pokoj, al eji nemuzu, to by byl ohen na strese. Jak to delate vy?

verunnecka
12. dub 2007

ahoj martinno,my bydlíme s mojí mamkou ale je to hrůza,nejradši bysme chtěli bydlet sami ale není to lehký.tchána mám v pohodě,ale tchýni nemusím.oni spolu nežijí,každej má novýho partnera.

verunnecka
12. dub 2007

ahoj martinno,my bydlíme s mojí mamkou ale je to hrůza,nejradši bysme chtěli bydlet sami ale není to lehký.tchána mám v pohodě,ale tchýni nemusím.oni spolu nežijí,každej má novýho partnera.dludli,já jsem dřív furt mlčela,ale teď jí v klidu řeknu co se mi nelíbí.

dludli
autor
12. dub 2007

no jenze neco ji roct vubec nezabira. Proste ji potrebuju slusne poslat do hajzlu 😅

Ona proste porad mele svoji, porad otravuje, vubec nechape ze mame vlastni zivot. Barak je jeji, on ana nej nestaci, ale kdyz chceme neco udelat treba obstarat blbe zahony, tak musi byt vsechno podle ni. No tak to cloveku bere chut neco delat, kdyz se nemuze realizovat podle svyho.
Porad se pta na nejaky hovadiny, porad ji musime neco vysvetlovat, priklad za vsechny, v nedeli v poledne prijde a zepta se: Proc varis? No a tak dal. nemuze si sami dojet na nakup, aniz by nebyl problem ze jsme nevzali ji, no a to bych mohla psat hoooodne dlouho. Proste ji potrebuju umet rict, ze ji do toho nic neni, nebo ze nevim proc bych ji to mela rikat, ale nejak jemne, kdyz ji reknu tohle tak se urazi. Coz by mi nevadilo, jenze ona z nas u vsech znamych a pribuznyhc z jejich strany dela vyzirky a jak nas ma na krku. Pritom kdyz jsem se pred rokem chteli odstehovat, protoze se to nedalo, tak delala hystericky sceny Martinovi, ze preci ji tam v baraku nenecha samotnou ....

siduska
12. dub 2007

dldudli
ja ja jsem to delala tak, ze sem ji ignorovala, lae ked uz to neslo tak jsem jej to na rovinu rekla, ze si neprajem asby se me pletla do zivota, ze mam sve nazory a chcem si ridit zivot po svem, samozrejem to bylo tezky, par krat to nezabiralo ale opakovala jsem jej to tak dlhouho az kym to nepochopila.
a ted je to uz pohode, akurat jsem to nikdy nezazila, nikdy jsem splu nebydleli, bydleli sme u nasich ale to bola hruza, tak sme cim skor vypadli.

dludli
autor
12. dub 2007

no prave kdyz ono je to trosku jina situace, kdyz bydlime s ni a to jeste v jejim baraku ☹ jinak bych ji ignorovala klidne taky, i bych ji poslala kamsi, kdyby uz nic jineho nezabiralo. jenze takle, kdyz ji musim videt kazdy den a starat se nejakym zpusobem o barak a tak, tak s ni nemuzu byt uplne na kordy

siduska
12. dub 2007

no to ms pravdu, udelas neco spatnyho a pak ona ti to bude chtit vse vratit a udela to tak ze postve tvyho muze proti tebe tak bacha na to me se to uz taky stalo, inka ti poradit neumim, je to tezky kdyz nebydlite sami, inak to musis nejako vydrzet a rekni muzovi nech jej dohovori, mozna ze to nejako zabere

martinnaa
12. dub 2007

dludli:Uplne te chapu taky bydlime u tchanu a je to jejich taky si nemuzu vyskakovat.Bud rada ze nemate mimco.Kdyz jsme byli bez mimi tak to slo ale ted HRUZA!!!!A proc ji neco nerekne tvuj manzel kdyz je to jeho mati?Me kdyz je neco nelibi tak ji to reknu a nebo ji to polopate vysvetli muj.Melijsme byvyt od leta sami jen ze to nevyjde Nevysli bychom finannce tak nevim jak dlouho tady vydrzim Leze mi to krkrm je strasne vlezla.Bavime s es Manzou spolu a ona se vyptava na vse vsechno po cem ji je h...

dludli
autor
13. dub 2007

jo to je presny. ALe u tchyne naprosto nepomaha ji neco rict. Nebo aby ji martin domlouval, ten je z ni sam chudak na nervy a ona se vzdycky jeste citi ublizena a ukrivdena, kdyz se ji snazime neco rict. A domluvit si nejaky pravidla v baraku? Jako kdo se o co stara? Ci je ktery prostor? Nelze. Vzdycky tu bylo vsechno vsech a vzdycky to fungovalo. To je jeji jediny argument. No a ze to ted proste nefunguje? No nezajem.

martinnaa
26. dub 2007

Ahoj tady to nejak vazne tchyne jsou v pohode nezlobi vas??? 😀 Me ta moje s..e porad.Mala kdyz vidi nekoho jist tak dela ham ham a ona ji pred ni schvalne a kdyz na moment odejdu tak ji cpe cosi do puse.Pate pres devatejavascript:addEmoticon('☹','vBody')
javascript:addEmoticon('☹','vBody') abych to nevidela.Ja ji tak nesnasim.Momentalne marodi tak je doma a ja z ni a si oblezu.Porad si stezuje jak neni nadrena ze ji vsechno boli..HRUZA.At uz leze do prace..Nevim jak dlouhio to s ni jeste vydrzim

martinnaa
26. dub 2007

Co to jsou za zmaty co jsem to napsala ani jsme si to neuvedomila.To uz jsou nasledky z ni 😀 DOPISU TO...Pate pres devate kdyz na chvilku odejdu abych to nevidela.