Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

luciebx
15. únor 2010

holky tak to ja se musim priznat ze mam uplne super vztah s tchyni a svagrovou.. proste celou pritelovou rodinou.. rikame si vse a vsichni si pomahame.. mozna mam stesti ale oni jsou tak hodni ze to neni ani mozny.. asi sem ta jedna z mala..

evena
15. únor 2010

hancas co se to tvé tchýni stalo, nebyla nemocná? 😅 😅

třeba budem stejný mrchy 😀
už sem to tu myslím psala, moje tchýně měla příšernou tchýni, doteď si na ní stěžuje, ale sama dělá to samé mě, je to jak lavina 😀

evena
15. únor 2010

luci neprovokuj 😀 taky sem měla super vztah s tchýní 😀 bejvávalo ... když pak člověk zjistí co Vám dělá za zády tak docela spadne čelist, doteď tomu někdy nemůžu uvěřit

aleachim
15. únor 2010

luci, to tu neříkej, nebo bude frisbee plakat 😀 . Buď ráda a doufej, že ti to vydrží 🙂

frisbee
15. únor 2010

luci,neprovokuj 😀 😀 😀 😀

dagina
16. únor 2010

Ahojky,
Hancas, ach tak, tak jedině že by jste absolvovali návštěvy společně se švagrem a jeho nevěstou 😀 .

aponchie
16. únor 2010

ahoj jdu pozdravit a poreferovat co noveho jsem s edovedela o tchyni..by jste neverili,ale ta moje krade!!!dovedela jsem se to od lidi co s ni pracuji,ze podvadela zakazniky a okate vylozene kradla az ji kolegove naprasili a ma dutku od sefove te ted leze do pr..aby se zavdecila a nevyhodili ji takze ta dama na urovni radoby hodna mila pani co by prece nikdy nic je zlodejka ..no ja s ni kdysi zazila jednu podobnou udalost kdy v obchodaku chtela potajnu vymenit zbozi co se ji nehodilo za jine velikosti a barvy a ochranar ji chytl potupne u kasy a musela vysvetlovat to bylo strasne 😀 oo jak jsem rada a to prosim jeste rikali,ze je jak diktatorka nesympaticka porad je dulezita a strasne na ni nadavaji tak jsem rada,ze konecne nejsem sama a nekdo sdili ten samej nazor na ni..samo ,ze ona to nevi co vsecko vim ta by se propadla hanbou kdyby zjistila co vsecko vim 😀

dagina
16. únor 2010

Apon, 😀 😀 , to je nářez, skoro nevím jestli se mám smát nebo brečet 😀 . Má co chtěla.

Ale jdu za vámi s takovým dotazem, jdu něco sondovat. Vy, co máte problém s tchýní, jaký má vztah s manželem??? Pokud má dobrý, harmonický vztah neměl by být problém, většinou dělají dusno ty baby, kterým to doma moc neklape 😖 . Můžete mi to potvrdit nebo to je blbost???

frisbee
16. únor 2010

dagi...první měla dobrý vztah,druhá taky,pak ovdověla a já se o ní 16 let starala.....je to o povaze a inteligenci 😉

aponchie
16. únor 2010

ta moje ho primo nenavidi a netaji se s tim nespi s nim/kdoby spal je to uchylak/pedofil,zahybal ji mockrat neustale je na lovu porad oblbuje zenske smeje se na ne vykecava s nema az mooc a tchyni to sere celej zivot,silene zarli porad ho kontroluje,je diktatorka neustale ho komanduje ,ale on je jak decko male no jeji dcera ji uz davno rikala at od nej odejde ,ale to neeeee co by tomu lidi rekli..takze za me souhlas

evena
16. únor 2010

dagina. moje tchýně je s manželem 34 let a celý život ho buzeruje jak malýho fracka 😀 je s ním 34 let a mají spolu vztah normání, moc se nehádají, ale asi jen proto že tchán je ňouma a když mu nadává tak drží hubu, myslím že kdyby se bránil už spolu dávno nejsou 😀 má tchýně buzeruje a ponižue všechny okolo sebe, akorát si na to někteří už zvykli, jiní ne.

kaa
17. únor 2010

Holky, ještě k té tombole prto tchýni, já bych tam dala let na Měsíc bez zpáteční letenky... 🙂 Kvůli tomu bych se klidně zadlužila, ten klid za to stojííííííííííííí 😀

Dagina- no moje tchýně nemá muže, ale je registrovaná a jak jim to klape, nevím, ale sere se do náš furt.

pipos
17. únor 2010

kaa to jo 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 mě se líbí jak oni jsou nejchytřejší a vše ví nejlíp a přitom jsou blbý a hlavně trapný 😉

kaa
17. únor 2010

No Pipos,tos trefila.
Včera večer jsme se s chlapem bavili, že bychom uvítali pomoc, jako třeba koupit balík plínek, ale jeho matka to furt nechce pochopit a kupuje plyšáky u ťamanů, které končí v koši. Prostě si nedá říct, místo toho , aby koupila věc, která fakt na něco bude 😝 😝 😝
Prostě krasavice inteligentní..... 😀 😀 😀 😀

moravanka
17. únor 2010

kaa, ta moje by male nedonesla ani ty plysaky, tak je sobecka.

aleachim
17. únor 2010

kaa, vy vyhazujete plyšáky do koše???

pipos
17. únor 2010

jo to moje tchýně nekoupí ani jogurt a,když za ní přítel šel jestli nechce malý koupit mlíko tak mi pak psala zprávu,že je to smutný,když nemáme ani na mlíko hustý co

moravanka
17. únor 2010

moje tchyne by male nekoupila snad ani lizatko. a hlavne ze tady fnuka, ze cely zivot nepracovala a ma jen maly duchod po muzovi.
a pak ji vidim ve meste v cukrarnicce s kamoskama jak si dava kaficko se slehackou a zakusecky. ma nalakovane nehty a vlasy od kadernika.
a pak si mysli, ze mi tu bude sedet a chtet zabavicku, ale pomoc zadna. kdyz ji poprosim o hlidani, ze musim treba k zubari, tak ona ze ne, ze by ju to namahalo. me by chodila dom denne, ze chce videt vnucku, a doma se nudi. tak at si ju vezme 2x tydne na 2 hodiny, me by to pomohlo, ale to ona neee.

brumdinka
17. únor 2010

ahojte, tak koukám ty tchyně nedaj pokoj 😠 😀

pipos - tak přesně cos napsala je ta moje, proč má studený ručičky a proč nemá punčochy pod teplákama - v místnosti kde je 23 stupnu 😅 atpod. dneska sme šůli jen něco odnést na půdu a hned a co že je na chodbě a hned kecy, tak sem na ní štěkla, že tu nejsme a tchán na ní taky, že sem tam snad já, tak si poradíme sami 😀 😀, tak zalezla 😀 ale to občas dělá ted´ i moje máma jak překročila 65 - že by to bylo spojený s věkem 😀

to chce vážně neřešit, mě taky měla děsně ráda, než se malej narodil, od tý doby sem nemožná matka 😀 😀 a to jen proto, že nechci mít ze svýho syna něco tak děsně rozcapenýho a nesamostatnýho jako je švagr 😝 a nesdílím její názory. Jirka je nejhorší furt, přitom nebejt jeho tak jim barák spadne na hlavu. Tchána celej život buzeruje neskutečnym způsobem, takže když sem si dala dohromady souvislosti mě ani nepřekvapilo, že jeden čas strašně chlastal - no radši se šel opít do hospody než jí poslouchat atpod.... 😀 😀

ale na její obranu, občas má i dobrýchvilky, kdy se sní dá normálně bavit a je někdy i fajn - no ale beru jí s rezervou a maminko jí teda nikdy říkat nebudu 😀 😀

brumdinka
17. únor 2010

evena - jojo znám, taky jí mám nad hlavou 😀

brumdinka
17. únor 2010

kaa - jo klasika 😀 taky furt kupujou kraviny, tak už jim Jirka řek at´daj radši Jiříkovi tisícovku, že jí využijeme líp 😀

no sice byla chvíli uražená, a k vánocům Jiřík zas dostal nějaký kraviny, ale tentokrát i přihodili nějaký peníze 🙂 a co se týká mlíka, tak mu cpala sunar pomalu ještě v 5 !!! sem myslela, že jí rozcupuju na kousky 😠 😀

pipos
17. únor 2010

jo to já si do tedka myslela taky já jí fakt měla ráda sama jsem za ní jezdila povídala si sní a najednou fakt nechápu co se zvrtlo,že jsem ta špatná.

holky taky je ta vaše tchýně ukrutně utahaná jak,když na celý zeměkouli pracuje sama?

hancas
17. únor 2010

pipos-.---ta moje chtěla strašně podnikat protože v rodině každej podniká tak si vzala kantýnu je tam od 6_14 a je kaput,nemá žádnou fyzičku jen pořád žere a když si má hrát s dětma 5 minut tak je zadýchaná jak kdyby uběhla maraton, co mám říkat já starat se o dvojky 24 hodin denně uklízet,prát,vařit a jěště s něma dělam kraviny.a to má tchýně 46 let!!!!!

jituskak
17. únor 2010

holky můžu k vám. asi si budete říkat, že mám tchýni zlatou a pravdou je, že není ani z daleka tak děsná, jak ty vaše tu, ale myslím, že vy mě tu pochopíte, tak se prostě musím vykecat. já osobně s tchýní mám vztah dobrej, co se narodil malej tak si tykáme. no, když zapomenu na to, jak jsem byla k ničemu a přítěž a neambicíózní v době, kdy se MM rozeřel s jednou karieristkou a dal se dohromady se mnou.... ale MM se sebral a odstěhoval se k nám. pak nevěděla, jak se zalíbit. dokonce jsem měla pocit, že si myslí, že o ničem nevím. ale k věci. já jsem ráznější a ona to ví, takže nějaký zbytečný rady jsem si si musela poslechnout, ale když jsem jí dala najevo, že na mě to teda zkoušet nebude, byl klid. jedinej proiblém je pro mě ten, že na nás kašle. bydlíme od nich asi 15 km. ona pracuje ještě dál a my jsme pro ni na půl cesty, stejně se staví jhedině s tchánem, kterýho teda nesnáším a zásadně jednou měsíčně. a to asi jenom proto, že v prosinci jsme měla svátek, pak se přijeli podívat po vánocích na stromeček 😀 a ted v únoru jsme měla narozeniny. jinak nic, žádná sms, volání nic. ted byl malej v nemocnici a bylo to s ním poměrně vážný a tak MM jí napsal sms co a jak a že jsme v nemocnici, že se jí pak ozve. a hádejte co, najednou volala pořád, dokola se ptala na něco, co jsme sami nevěděli. pustili nás v sobotu a to jsme od ní viděla poslední sms. pak nic, však jsme už v pohodě, že. a dneska píše, že zítra dojede.... po 6 dnech co její vnuk je doma z nemocnice po druhé operaci... a ještě jsem zapomněla napsat, že to, že malej byl v nemocnici a celej průběh říkala na počkání...
já vím, že je to houby, o proti tomu co tu prožíváte, ale jsme chytla nerva, tak jsme se musela podělit.

moravanka
17. únor 2010

ja kdybych videla tchyni jednou za mesic, tak si piskam. a zajimat se o nas ani o malou nemusi, co z toho, nic ji neda, nepohlida, nepochova. a ja bych mela pokoj. by sem furt lezla. dnes volala, asi chtela dojit (ted v zime se bude pry ohlasovat, aby nesla v necase zbytecne), nezvedla jsem ji telefon.
zavidim tchyne bez zajmu, nebo tchyne se zajmem a ochotne pomoci.

jituskak
17. únor 2010

kařdá chceme něco jinýho, co? kdyby to tak šlo namíchata každej by si vybral. mě vadí to, že měsíc na nás kašle, pak přijede je ta nejlepší babička na světě na závěr vytasí tisícovku a na měsíc má vystaraný ☹ mě to mrzí, páč ke švagrové jezdí 3x týdně ☹

evena
17. únor 2010

jitus vítej do klubu, asi nemáš nejhorší tchýni, ale určitě to moc mrzí ... 😖
já bych taky dala někdy všechno za to aby se tchýně zajímala jednou za měsíc 😀 nevím proč, ale čím častějc se vídáme tím je víc "otrkaná" a provokuje s debilníma kecama atd. a když se vídáme jen zřídka tak je docela normální (chápejte tak jako že neprovokuje a neuráží) 😀 přez zimu je to u nás docela v normě ale začne léto a budem se furt míjet na zahradě tak mi to naplno začne a zase budu zralá na Bohnice 😀

moravanka
18. únor 2010

evena, u nas je to taky tak. cim milejsi, vstricnejsi a ochotnejsi k ni jsem, tim vic je stara na koni a vystrkuje ruzky.

kaa
18. únor 2010

Aleachim- vyhazuju plyšáky, kteří línají a co pouští barvu. Kuba strká všechno do tlamičky, tak nechci nic riskovat. Ostatní, co vydrží pračku, složily zkoušku a můžou dál.

kaa
18. únor 2010

Jituskak- to je i líto , že tě to mrzí, že tchýně o vás nejeví zájem. Nic si z toho nedělej, co já bych za to dala....
O nás zase nejeví zájem moje máti, přijde jednou za čas na nehty a při té příležitosti se zeptá co Kuba 😒 Tak buď v klidu.