Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

smisek2011
10. únor 2011

@ija1 honza ( muj pritel ) rika ze ma v hlave vymetyno a ze nemam plakat ze ja ziju s nim a ze on me moc miluje.To me sere nejvic.Kdybych ho tak moc nemilovala tak uz tu davno nejsem☹

ija1
10. únor 2011

@smisek2011 - tak vidis, tak ji neres.......... nema to cenu, tchyne se nezmeni, spis leda k horsimu............
uzivej si to ze te ma pritel rad....
matince nikdy zadna dobra nebude......

smisek2011
10. únor 2011

@ija1 mas pravdu, je to stara furie....Ze zacatku jsem se snazila byt hodne mila a ochotna jenze ti to bylo malo a nebo ji porad neco vadilo.Ze zacatku jsem se hodne snazila ale pak se to ve me prolomila zvlast kdyz mou matku nazvlala mrchou jen kvuli tomu ze by me nechala v kuchyni varit samotnou🙂a nebo nazvala mou matku kurvou protoze vypada lepe a ja nevim co.Ona je zly a konfliktni clovek a me porad s necim napada. A kdyz uz si myslim ze to bude ok tak si ona neco najde🙂

mataharyy
10. únor 2011

@ija1 Já na ní taky nemám vůbec nic, natož náladu 😀 A pamatuj si jedno není rozhodně tvou poviností nechat jí hlídat, to komu svěříš své dítě je tvoje věc to za jedno a za druhé ty nejsi povina se obhajovat nebo jí něco osvětlovat. Prostě když řekneš ne, tak ne a na dotaz a můžeš mi říct proč? jsou zas dvě odvpovědi budď ne a nebo proto že jsem to řekla 😝 Je to celkem složité začít to používat, ale když se ti to podaří a budeš se tím řídit máš vyhráno a hned se ti uleví... Vlastní zkušenost a to jsem normálně takovej blb co si pro klid nechá dost líbit, ale zjistila jsem že ve vztahu k tchánovcům je to na škodu, pač jako o kurvě a jiných stvořeních se o mě vyjadřují stejně a to ať držím pusu a krok, nebo ať se ohradím... Prostě nikdy nebudu dobrá, tak nač se snažit?? 😉
@smisek2011 Tak hezky nádech a výdech, na budoucí tchýni se vykašli je to zamindrákovaná baba a pokud ten tvůj to vidí a stojí za tebou tak máš vyhráno. Když svatbu odvoláš bude to přesně to po čem ona touží a co z toho budete mít vy?? Kašli na ní hezky se vdej a tchýni pošlete k šípku, hlavně daleko od, tak aby jsi jí nemusela vidět když nebudeš chtít 😉

pe.martina
10. únor 2011

Ahojda maminky, tak tady pročítám Vaše trápení s tchýněma a docela se bojím co bude u nás. Za pár dní by se nám s manžou mělo narodit první mimčo, sice to nebude pro tchánovce první vnouče, ale už teď se trochu děsím. Když vidím synovce, jak je babi a děda rozmazlily. Starší je typycký smrádě rozmazlený (ale na jeho obranu, pouze když je s tchánovcema, jinak je celkem hodnej) no a mladší je taky pěkný kvítko, ten zas zlobí s jídlem. Pro moje rodiče to bude první vnouče, ale s nima to doufám bude v poho. Jsou celkem rozumný a když viděli jaký jsou synovci s babi a dědou smráďata, tak že nám Pepinku takhle rozmazlovat nebudou. Doufám, že to vydrží 😉
Bydlíme cca 10 km od našich i tchánovců takže přepadovky z minuty na minutu snad nehrozí. Chudák švagrová si tyhle přepadovky užila vrchovatou měrou, za to má můj obdiv. Já bych na jejím místě s takovouhle matkou vyrazila dveře i s futrama (nic nebylo dobře, na všechno musela dohlížet a ve finále jí z kluků vychovala pěkný rozmazlený cápky).
Tak se držte, zbytečně se s tchýněma netrapte a když nic nepomůže, tak jim pěkně od plic řekněte co vám vadí a proč. Buď to pochopí a nebo s Váma nebudou mluvit (což je taky malý +)

smisek2011
10. únor 2011

az me z toho ted hlava boli.Nikdy jsem se nenabrecela kvuli Honzovi tak jak kvuli ni.No nic jdu balit kufry.Zitra letime do cr a uz se nemuzu dockat az si oddychnu

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy mas pravdu udelala bych velkou chybu kdybych se na svatbu vykaslala a ona by se tvarila jeste ze neco vyhrala..proste konec se vsim stehujeme se a ja si budu muset najit novou praci protoze hadejte s kym pracuji☹ s tchyniiiii☹(

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 No tak to je výhra, ještě stejná práce, tak to pokud tu možnost máš, každopádně hledej jinde, protože to teprve bude... 😉

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy teprve bude????To uz je...jak o me mile mluvi v praci vsechno po me musi znovu umyvat nic doma nedelam jenom sedim doma a nejlepsi je jak posloucha za dverama...je trapna!!!!

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 Jo to znám, když jsme u nich bydleli tak mě do kuchyně nepustila a když náhodou tak mi stála za zadkem a v tu chvíli se mi prostě začlo dařit 😎 A taky po celé vesnici rozhlašovala jak jsem neschopná atd... Prostě paráda, jináč to odposlouchávání mi je důvěrně známé, ale spíš od tchána a ten to dotáh do takové dokonalosti že zásadně když šel k nám do pokoje tak neklepal a šel hrozně potichu, tzn. když jsem byla v osmém měsíci a zkládala věci do skříně připlížil se ke mě a zahučel, no málem jsem dostala infarkt a porodila 😠 Nebo když jsme sexovali, tak stál za dveřma, nebo najednou vletěl do pokoje... Švára se nám pak smál že se jednou díky tomu leknutí zaseknem... 😀 A taky byl děsně překvapenej proč když jsem v koupelně mám zamčeno (po té co mi tam dvakrát vešel...) 😉

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy ty jo tak to je teprve mazec..my se zamykame porad...a jak vidi ze si zalezeneme a pustime si hudbu ( ne moc nahlas) tak ona hned za minutu klepe ze neco potrebuje atd...Tchan je zlatej...sice poradjen sedi a cuci na televizi a my se ani u krbu samy dva nemuzeme uvelebit ale to se da prekousnout...horsi je to s ni...je proste mimo...Ona ani nevi co mluvi...a zije jen pro toho nejstarsi synacka, coz je vyhoda nemam takovou buzeraci jako jeho bejvalka ta od neho taky proto odesla i deti mu nechala uz to nezvladala a on nebyl ani jeji oporou...tak proto☹

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 to bude jiná buzerbaba... 😖 Tak hlavně že ty tu podporu máš, takže svatba a hurááá daleko od tchýně a když to jináč nepůjde tak už jí nevidět 😉 Nikdo nestojí za to aby jsi se kvůli němu zbláznila 😉

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy vis co mi rekla???Ze pry nam ani na svatbu nepujde..Jsem ji rekla nechodte....ja uz to mam v dupe to uz na me muj tatka zkousel, on je tezke antikrist ze mi pry na svatbu nepujde kdyz to bude v kostele rikala jsem nechod.Ja si beru Honzu Honza me komu se to nelibi at tam neleze a nekazi nam nas den...Uprime uz mam uplne v h.a.j.z.l.u vsechny ty co maji tyto kecy..Rikam na rovinu komu se to nelibi nelezte tam nelezte za mnou a konec..Ona asi cekala ze ja se rozbrecim a budu nestastna z toho ze ona tam nebude...Cekala ze ju budu prosti at tam jde...

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 No a teď to bude zkoušet na tvého přítele a čekat že tu svatbu odvoláte nebo nejlépe totál zrušíte a půjdete od sebe... Neboj hlavně vydrž a když ti bude jo bledě tak si říkej že věčně tu taky nebude, je to sice hnusný, ale jsou okamžiky kdy to pomůže 😉

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy svatbu urcite nezrusime🙂Honza me moc miluje a rikal jasne ze ja jsem s nim a on se mnou .... ja bych se nedivila kdyby ona byla takova potvora ( nema do toho daleko ) a snazila se mymu Honzovi strcit do postele jinou...Vubec bych se nedivila...Ona vi ze neveru bych mu neodpustila☹ Ale ja zase vim ze Honzu jsem si davno prevychovala a ze on by nikdy neco takoveho neudelal.... Vzdycky jak spolu nemluvime ( s tchyni ) tak jak mu hned ukazuje nejake fotky kamaradek nejakych dvacitek jak jsou krasne,Honza na to vzdycky fuj co to je🙂 se jen smeju...

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 😀 😀 No co dodat 😀

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy asi uz nic jen snad diky za pomoc u vykecani se...

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 V pohodě, člověk se někde potřebuje vynadávat 😉

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy pro me je to tezky, nemam tady nikoho komu bych se mohla vykecat jen Vas na beremku nebo na konikovi... a jsem za to vsem moc vdecna...Jste prakticky cizi lidi a tak strasne pomuzete🙂

mataharyy
10. únor 2011

@smisek2011 to znám, nastěhovali jsem se ke tchýni a pro mě to znamenalo vzdálenost 400 km od všech kamarádů, rodiny atp. jediný koho jsem ze začátku měla byl manžel a ten jak začal chodit do práce tak bylo jasno, pak se narodil malej a už to šlo totálně do háje... Naštěstí jsem našla jednu spřízněnou duši, tak jsem se nezcvokla 😎

smisek2011
10. únor 2011

@mataharyy no vidis to ja hned po maturite sla za pritelem do irska primo do domu hruzy jak bych to tu po dnesku mohla nazvat...

kmotrice
10. únor 2011

@ija1 Tohle mám s mojí tchýní totéž. Jdeme na ples a ona že hned malýho v noci pohlídá. No cítila se strááášně uražená když jsem řekla že hlídat bude moje mamina. Stratila jsem k ní důvěru úplně když jsem se oklikou od manži dozvěděla že když byla u nás sama ( hlídala psa po operaci když jsme šly do práce) že se mi hrabala v nočním stolku. Jako že něco hledala pro psa jestli to am náhodou není 😠 .

mataharyy
10. únor 2011

@kmotrice Jo on každej totiž má v nočním stole věci pro psa... Kdyby alespoň něco kloudného vymyslela 🙄
@smisek2011 Tak z domu hrůz rychle utečte a bude klid 😉 Teda v rámci možností...

kmotrice
10. únor 2011

@mataharyy
@smisek2011 My už bydlíme sami psa hlídala u nás jelikož byl po operaci nohy

mataharyy
10. únor 2011

@kmotrice Jo to jsem pochopila jen mě vždy dojme ta duchaplná odpověď, jako například granule pro psa v nočním stolku 😀

kmotrice
10. únor 2011

@mataharyy To naprosto souhlasím. Taky jsme odebrali klíče a dali je tchánovi. Bere si vždycky pejska ale předem zavolá že si ho teda bere když nejme doma.

mataharyy
10. únor 2011

@kmotrice ha klíče mé oblíbené... Rok jsme bydleli u tchánovců a já rok nesměla mít klíče od baráku... Když jsem někam šla a nikdo nebyl doma, tak jsem si mohla půjčit erární, abych zamkla a jen co jsem se vrátila domů tak mě tchýně hlídala abych je zas vrátila 😀 Takže když jsme se odstěhovali a ona čekala že si k ní uložíme klíče pro případ nouze (tak jak to dělal švagr), tak jsem je dala kamarádce a ještě to před tchýní nezapoměla zmínit 😝 😀 Tchýně klíče od nás mít nikdy nebude a tchán jak by smet (u nás je to tak že jeden je lepší než druhej)... 😒

kmotrice
10. únor 2011

@mataharyy Aha tak to já mám tchána super. jenže jí bych nějradši 😠

mataharyy
10. únor 2011

@kmotrice Tak alespoň že jeden z nich je fajn 😉 Můj tchán je agresivní alkoholik to že má vnoučata ví jen tehdy když se náhodou doklepe na návštěvu a čeká že dostane chlast... Když zjistí že nedostane nic tak se chvíli tváří jako že je přítomen, pak se zvedne a zmizne někam ožrat se, na to volá tchýně že zas přišle ožralej jak prase (no jak kdybych ho já měla hlídat... 😎 )

smisek2011
10. únor 2011

@kmotrice napodobne tchan super a ji nejradsi vis kde a jak...vymenit!!!!