Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

kaczka
13. dub 2009

TAk to moje skoro tychýně prcka ještě neviděla...Jsou s tím mým nějak pohádání,ale čekali jsme,že malý bude záminka k usmíření...KDyž mu po půl roce něco poslala,tak my jí chtěli po telefonu poděkovat ale nezvedla to a na smsm neodpověděla...no co dodat...měla jsem tendence jí to poslat zpátky

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanna: no když jsem byla chvíli nezaměstná, tak jsem tam jednu dobu pobývala..( ona bydlí u přítele doma 😉 jelikož se mu stará o osvojenou holčičku..máme to složitý 😀 ) a já ji fakt nemůžu vystát..jako nikdy mi opravdu nic neudělala..ale pro mě je to člověk, kterej je úúúúúplně, ale úúúúplně jinde než já...takže jsem celý dny trávila tím, že jsem poslouchala, co mi říká..a kývala jsem na to..a nejradši bych někam utekla pryč 😅

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaczka
13. dub 2009

Asan,já si říkám,že ona toho jednou olituje,že neviděla vyrůstat své první vnouče...takové lidi fakt nechápu....ale co,už to neřešíme,jinak by jsme se z toho zbláznili

sisstin
13. dub 2009

asanaa: ono jí je sice jen 50( přítele měla v 17 😉 ) ale třeba, když to srovnám s moji mamkou-je teda mladší, ale ne o moc-tak to je nebe a dudy 😝 prostě stará škola no 😅 tchyni nejvíc zajímá, co se vaří..a jak má jet na nákupy, aby sousedi viděli, že na to maj mít plný tašky žrádla 😅

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanaa: hele, třeba MP ji dává peníze už jen po částech, bo ona byla prostě schopná všechno utratit najednou 😲 no něco jak já 😅 😅 😅

hupcza
13. dub 2009

asa: no sedí v průvanu (v pergole za barákem, kde na stole ležely noviny a ani se nehly) a to je to nejhorší, co mu můžu udělat (zopakováno asi 7x), na prdíky se má použivat jen rektální rourka a ne nějaké mé debilní masáže apod., když nepožívám do dětské houpačky zavinovačku, jsem taky úplně mimo ..... no spoustu skvělých hodnocení - ale že by se zeptala, jastli s ondrou je vše ok, jak zvládáme, co porod, jak se cítím já ...prostě jakýkoli elementární zájem, to ne ...

kaczka: jj ....taky si říkám, že ona je ten, kdo nejvíc tratí ....

sisstin
13. dub 2009

hupcza: tak to zas tak musíš brát, že starší generace to má s výchovou a pomůckami jinak..já to prostě odkývu a myslim si svoje 😎

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaczka
13. dub 2009

Asan..byslí až v PRaze,ale dojet mohla se aspon mrknout..je mi jansže sme nebude jezdit pořád...ono to totiž začalo tím,když se přítelovi rodiče rozváděli...bylo to dost hnusné...nechce sem pouštět jeho ségru a tak...no ej to an dlouho,ale přeci vnouče za to nemůže

sisstin
13. dub 2009

hele..já různý rady posloucham i od vrstevníků..si prostě člověk musí myslet něco o prdeli a dělat to dle svého 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hupcza
13. dub 2009

sis: bezpochyby - jen je důležitý kontext 😉 pokud radu udělí jednou, je to ok ..pokud udělí každou opakovaně a to i namísto pozdarvu, namísto pochování miminka atd., je to trošku jinde
pokud by jej chovala, sáhla na ručky, řekla, že je má chladné, jestli tu nefouká a neměla bych výhrad ...klidně bych to kousla ....pokud by mi nadhodila cokoli - není problém- pokud ale jí vysvětlím, že jsme i toto zkoušeli a nebylo to ok, měla by přestat 😉 ane mi vysvětlovat, že tak to má být a hotovo
moje máma a ségra její počínání zhodnotily jako : to je ale p*....manžel, který je ve vztahu k ní shovívavýa chápavý: no ona hrozně prudila (nejradikálnější její hodnocení, co jsem kdy slyšela)

asa: jako já s tím počítala ..jen mě zaskočila ta míra a ten nezájem o prcka

sisstin
13. dub 2009

hupcza: já třeba furt poslouchám kecy v poslední době, že malej spí se mnou v posteli, že ho nenutim dělat to, čeho se bojí a další věci...takže já jim to prostě odkejvám,nebo řeknu, že to dělám jinak..a končim debatu 😎

hupcza
13. dub 2009

sis: jakojasně, že si to udělám po svém - jsem dobrá máma a rozhodnu se, jak cítím, že je dobré pro prcka - taky s nm chrupu v posteli a furt ho nosím a vůbec dělám jiné zvěrstva 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hupcza
13. dub 2009

asa: na tedden, kdy vykáže manža tchýni se tuze těším😀

sisstin
13. dub 2009

tak u nás je blbé, že MP ji poslat někam nemůže právě kvůli tomu, že se stará o holčičku a jeho věci, když je on v práci 😕 a taky je to přece jenom jeho matka..ale zas se jí slepě nezastává 😉

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hupcza
13. dub 2009

asa: a tak to my máme dobrou variantu v tom, že ona na nás většinu času kašle a radí jen nárazově 😀 😀 😀

sisstin
13. dub 2009

holky..ono je to i určitě tím, že ty tchyni vycítí, že je nemáte rády 😉 a proto se nehrnou..nechci se jich teda rozhodně zastávat...ale 😅

krejcirice
13. dub 2009

Ahoj
koukám tchyně pořád dělají problémy 😀
tak mi jeli včera na návštěvu ke tchyni 😖
děti po 4 měsících a já po půl roce ani se mi tam nechtělo 😠
no co se stalo?
byla sem venku na zahradě s dětma chtěli jim vlézt na oplocenou zahrádku to jsem jim zakázala že tam nemužou jsou tam záhonky atd........
no tchyně přišla za náma a já si odskočila no přijdu a tchyně s dětma v záhonkách ještě jim půjčila hrabě atd...no trnula sem jak blázen malej samozdřejmě s tím moc neumí sou mu 2 div si s tím nerozsekl hlavu tak sem řekla co tam dělaj že sem jim to nedovolila a ten starší mi v klidu řekl babička nám to dovolila a ona n ato já je pohlídám
no šla sem zpět do baráku no hlídala je přes okno co myslíte děti se váleli v hlíně hazeli to posobě a dělali jak umí s nářadím a ona z toho měla srandu
doma sem zjistila že kluk ten starší má šlic na ruce prý jak tam blbli ani mi to neřekli protože bych tam nadávala
no ted má k nám přijet za týden na oslavu už se i ptala kdy zase přijedem naštěstí přítel ná tak smeny že se tam dostanem až za hodně dlouho 😀
jo a taky super řekla sem jí at dětem nic nekupuje k narozeninám jelikož mají všeho dost že radši budou chtít korunky do kasičky a na boty že jedem k moři ztak si sebou šetří a ona že neví jestli jim něco dá že nemá peníze bere jen 13 000,- a to bydlí s dcerou sama (dcera si vydělává)
no sem na to zvědavá

hupcza
13. dub 2009

sis:o jej ..holka aninevíš, jak jsi střelila vedle 🙂
tchýně mě odepsala dřív než mě poznala - vadila jí ta, co přišla po zdence - ještě mě ani neviděla ...a už jsem byla špatná ...roky jsem tam pak chodila a snažila se s ní navázat kontakt ...před dvěmi lety jsem to jen vzdala 😉

sisstin
13. dub 2009

hupcza: no tak to taky může bejt... 😉 ale co třeba psala asanaa..tak mi to tak přišlo..já tchyni taky nemám rád..a MP bejvalá byla pro ni bohyně 😅

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanna:já se k ní taky chovám naprosto slušně..ale prostě podle mě vycítíš, když tě někdo nemá rád..i když ti to nedává najevo 😉 já si myslím, že moc dobře ví, že ji ráda nemám 😝

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanna: tak třeba bývala ex MP, byli spolu 28měsíců..bydlela s nima..nechodila do práce, a jen plkala s tchyní,dávala ji různé dárky atd....tak to byla bohyně...ale třeba, když se s ním rozešla..tak najednou dle tchyně byla ta nejhorší..takže některým lidem se opravdu nezavděčíš..si hrabou jen na svém písečku 😅