Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

gabbi
20. únor 2007

Cauky holky.

No tak jsem volala domu, ze prijedu, ale vsichni maji zakaz o tom mluvit. Tchyni prekvapim a ona bude z toho tak zarazena, ze nebude mit cas vymyslet kraviny 😝

Ale to, ze nemame mimino kvuli me me zcela jiste nemine... 😠

lasenka
20. únor 2007

gabbi
😀 😀 😀 tak to bude poriadne prekvaaaaapko

nici
20. únor 2007

ahoj lucisa,
uz som tu. som nevedela najst tuto temu. som dala svokru a potom ma napadla tchyne.
nechce sa mi vsetko citat, ale mozeme hned zacat nadavat 😀

nici
20. únor 2007

teda tak decentne nadavat 😀

lasenka
20. únor 2007

nici
takze ty nemilujes svokru ??? 😀

lucisa
20. únor 2007

tak se jí tak z hecu zeptej, jak si může být jistá, že je to tvá vina a ne, že je její syn trošku míň potentní 😀
čímž se nechci dotknout tvého manžela....

nebo, jééé, víš, co mě teď napadlo? u nás v čr jede seriál ordinace, ty jej asi neznáš - český z prostředí gynekologie - a tam řeší všechny možné nemoci, překážky, problémy apod., které se týkají těhu, porodů, snažení a tak.
a tam jedna kočena nemohla zapadnout a po vyšetření jí řekli, že má její tělo alergii na manžovy spermoně 😀

tak ji na uzemnění řekni, že máš alergii na spermie jejího syna a teď řešíte nějaké očkování, aby jsi získala imunitu nebo tak něco 😉

já vím, je to utopie, ale jsem se nasmála, když jsem si to představila.....

a gabbi, čistě intimně (nemusíš odpovídat, je to vaše věc), vy zatím nechcete, máte zdravotní problémy nebo se snažíte, ale miminku se nějak nechce?

nici
20. únor 2007

ja ju zboznujem, ale s vystrelovacim nozikom vo vrecku 😀

lasenka
20. únor 2007

nici 😀 😀 😀

ahoj lucisa 😉

nici
20. únor 2007

baby,
fakt neviem, ci tu taka otazka bola, lebo som to necitala. ale zaujimalo by ma, ako casto sa vidite so svokrovcami a teda, ako casto vidia oni vase ratolesti. aky mate na to nazor? a ci im davate deti na strazenie?
lebo ja by som maleho nedala ani za svet.

lasenka
20. únor 2007

nici
ja sa z teba tolko nasmejem 😀 😀 😀
moje vztahy so svokrou su take normalne... je pravda, ze stale otravuje, aby som jej maleho doviezla, ze ja sa mam venovat niecomu inemu 😲 ,ale viem jej povedat rovno do tvare, nech sa radsej ona venuje niecomu inemu 😉

nici
20. únor 2007

lasenka a to ma zatial nepoznas osobne 😉 😀
no ja by som nedala maleho, ani ked sa pokaka. vsak, co ona dokazuje, tak to by aj ten najvacsi salamista uz davno skocil z okna. 😲 😀 ona je maximalne nevsimava a hlavne, do vsetkeho mindzuje ( dufam, ze to nesmaze admi - to je to decentne, co som spominala ) a samoska, ze vsetko vie a tak. ja nehovorim, ze si nedam poradit, ale ked ma ide poucat, a vidim, ze to nema ani hlavu ani patu, tak to je sila.

jana20
20. únor 2007

ahoj...
tak jasvojich svokrovcov vidim velmi malo a vyhovuje mi to 🙂 tak to urcite ze by som im nedala maleho ani za svet a oni sa aj tak moc o maleho nezaujimaju...

lasenka
20. únor 2007

nici
a byvate spolu?

nici
20. únor 2007

pre jej stastie nie 😀 😀

lucisa
20. únor 2007

jéjé, holky, než jsem stihla odpovědět gabbi, tak jste se tu nakupily, tak doufám, že jste z mého blekotání pochopily, kam to směřovalo... 😀

ahoj, nici, lasenko.....

nici, klidně si hned stěžuj, my je taky drbeme, ale já za sebe můžu říct, že jsem na tom ještě dobře, neboť má tchýně je na druhém konci republiky a vídáme ji tak 1x ročně.....

teď už ale holky odrostly, tak asi budeme muset ty intervaly zkrátit 😉

co se týče návštěv, tchýně vzhledem k dálce přijede tak na min. prodloužený víkend, někdy i na týden, a to fakt už šílím....

nebudu se rozepisovat, nechce se mi opakovat, postupně vždycky přidám nějakou perličku a co se týče hlídání, tak já mám tchýni mírně imobilní, má co dělat se sebou a už ji děti na hlídání nesvěřuju. stačila mi jedna zkušenost u první dcery, kdy měla 1,5 roku a tchýně ji posadila ve 2. p na parapet, aby na mě pěkně z okna viděla a užila si sluníčka.... 😠

takže já už neriskuju 😝

nici
20. únor 2007

inak lucisa,
my sme si uz medzitym aj styrikrat odrgli a teba tu neni. 😉 😀

lasenka
20. únor 2007

janka, tak to je smutne 😔

nici, a ako casto sa stretavate vy?

nici
20. únor 2007

si ma predbehla lucisa. 😀 no tak to si ty vyhrala, ked mas svokru na druhom konci. ale zredukuj to fakt troska, aj ten raz rocne sa mi vidi dost. 😉 😀

no my sa stretavame skoro kazdu druhu nedelu tak na tri hodinky, ale to cvicim pred kazdou navstevou piatich tibetanov, nech to vsetko predycham. 😀

jana20
20. únor 2007

co myslis??to,ze by som im maleho neala alebo, ze nemaju o maleho zaujem????

lucisa
20. únor 2007

nici, tchýně pro mě nové rady nemá - naneštěstí, má jen ty staré, což je ještě horší, bo to poslouchám furt dokola 3x do hodiny už 5 let, kdykoliv se vidíme (a někdy i do pravidelných nedělních telefonátů).
a ještě si plete ty příhody a každému ze 4 dětí to přisuzuje jinak. manža už jí to kolikrát vyvracel, že to a to byl on, tamto ségra a tamten brácha, ale ona je jak zabedněná, stojí na svém, a to přitom ještě není tak stará, je jí necelých 65 let.
ale někdy se chová a mluví tak, jakoby měla pokročilého alzheimera, jinak fakt nevím (a to se nechci dotknout těch, kteří jsou tímto nemocní - sorry)!!!!

lasenka
20. únor 2007

nici
😀 😀 😀 rehlim sa tu z teba jak koza 😀

lasenka
20. únor 2007

jani
to ze nemaju zaujem

lucisa
20. únor 2007

šikovný nicísek, tak tak, jen ať ho nic netlačí v bříšku 😎

já vím, já bych i dál jezdila jen jednou za rok, příp. ona, ale holky tam kromě babky mají i další 2 strejdy a jednu tetu (což je sice koza, ale dětem to neříkám) a hafo bratranců a sestřenic.

úzce se stejně stýkáme a navštěvujeme jen s jedním normálním bráchou a švagrovou a jejich kubou a eliškou, ale i tak je to tam láká. teď máme naštěstí ty návštěvy naplánované jen tak mimochodem při cestě z dovolené a tak, takže se naštěstí zdržíme jen minimálně.....

nici
20. únor 2007

tak lucisa, moja mala len dvoch synov a pri spomienkach tiez tapa, jednoducho tapa. a samozrejme trepe. a o tych historkach - mimochodom uzasne vtipnych, uz jak zaseknuta platna.tak podla vas, co je vtipne na tom, ze moj muz ked mal 5 rokov a jeho brat 3, tak moj muz dopil staprlik tvrdeho chlastu a svagor dohulil cigu, to bolo po navsteve, co zostalo v obyvacke. a ona si mysli, ze je v relacii "na stojaka" 😀

lucisa
20. únor 2007

kurnik, holky, vy jste rychlé.....

já než dopíšu tu slohovku, tak jsou tady další 4 příspěvky.
jak to děláte, že umíte psát stručně, jsem nějaký grafomil, či co?
existuje vůbec takové slovo?

nici, asi se budu muset kouknout na ty tibeťany, možná mi to pomůže i při výchově mých ofouklých dcer, které jsou čím dál drzejší na svou maminku 😀

nici
20. únor 2007

lasenka ja sa tiez bavim, lebo mi uz ani nic u tej odbornicky, zvanej svokra nezostava. 😀 😀

nici
20. únor 2007

lucisa ja mam doma matrix 😀 a vies, ake iskry lietaju, ked pisem, to ja cislo 5 zije, ten tak rychlo cital, jak ja pisem. 😀

no tak ked citam tvoj pas, a vidim, ake stare su tvoje zlaticka,tak oni uz zacinaju mat velmi plodne roky na slovnu zasobu. 😀

lucisa
20. únor 2007

😀 😀 😀

můj manžel se narodil polomrtvý, křísili ho, stejně už byl zase mrtvý a jen ona ho dokázala nějakým pleskáním hned po porodu!!!!! oživit 😲

mého synovce rodila doma, což je sice pravda, bo jedna švagrová je taky pěkně trhlá a u třetího porodu nepozná kontrakce, ale líčí to tak sugestivně, že máte pomalu pocit, že rodila přímo ona a švagrovka tam byla do počtu. stejně tak sanitka, která dorazila s křížkem po funuse, ji málem předávala nobelovku za tak skvělý a příkladný porod....

tohle už zná i celá moje rodina, a to ji někteří viděli jen jednou na naší svatbě 😕

jana20
20. únor 2007

ahaaa...tak ja som svojim sposoom rada,ale zase na druhu stranu ma to trosku mrzi....ked pridu ku nam na navstevu tak malemu nieco prinesu,lenze ja nechcem aby drobcovi nieco nosili,lebo moja svokra to sem tam spomenie tak vycitavo....no a malemu sa venuju asi takto:my s manzelom ho pestujeme na rukach oni pridu k malemu a chvilku mu rozpravaju...potom si daju kavu a po hodine sa zberaju domov...sem tam im poviem zo slusnosti,ze kam sa ponahlaju ved maju cas a moja svokra na to...."a to tu mam byt na silu???takze tak....

nici
20. únor 2007

lucisa v dobrom, ona ma asi ruky jak tie dve pic....y na elektrosoky. 😀 😀