Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

hancas
13. čer 2009

asi---jj nová doba asi na to jěště nepřišla,toto je strašné řešit 😖

dagina
13. čer 2009

Ahojky, asana, se jí musí blbě žehlit na posteli 😀 , nechceš ji náhodou jednou poradit ty??? 😅 Když jsem četla začátek příspěvku, tak jsem čekala, že ti ty placky položila na to prkno 😀 😀 .

Asana, trochu z jiného soudku..., jsi podruhé těhu..., je druhé těhu stejně krásné jako první???? Za nějaký měsíc se budeme také snažit o druhé mimi..., a také mi zatím nejde na mysli, jak rozdělím lásku, čas.... mezi dvě děti..., ale asi to všechno bude přirozené a půjde to jak po másle.

luucia
13. čer 2009

Chjooo, tak tchýně dneska dorazila z dovolený...to nějak uteklo ☹ se zas těším až sem budu mít, co psát 😀 😝 Byli jsme pro ně dneska na letišti a Anetka se k nim vůbec neměla, tak mě tchán sprdnul, že na ně, za těch 14 dní, co byli pryč, zapomněla 😀 jak kdybych já za to mohla..jsem jí asi měla ukazovat jejich fotky nebo co 😅

asanaa, to víš, žehlící prkno je horká novinka 😀 to jí tchýně nemůže znát 😅 aspon máte dárek k Vánocům 😀

dagi, už druhé mimi??? 😕

dagina
13. čer 2009

Luci 😀 , jj, pořiď si album tchánovců a Anetce ho každý den před spaním ukazuj 😀 .
Jinak nevím jestli Asanaa bude kupovat tak drahý dárek k vánocům 😀 😀 .

No jo, druhé mimi...., až bude Lůce tak rok a něco, tak se asi začneme nějak snažit... . Ikdyž jsem manžu upozornila, že s ním druhé mimi chtít nebudu, pokud nebude víc doma, víc pomáhat....., někdy jsem fakt vyřízená, když jsem na Lucinku celý den sama, teď jsem byla nachřapaná, a to jsem myslela, že vypustím duši. 😅 . Tchánovci jsou na prd, ty by se chtěli jen bavit 😖

luucia
13. čer 2009

Já bych to do tchýně investovala...myslím tím peníze na žehlící prkno 😀 ještě by se na něj chodila každou chvíli k Asaneě dívat 😀 😀 😀 jaký má krááásný velký prkno 😀

jj, album si teda zřídím, ale jen na to abych do něj mohla píchat špendlíky 😀 😀 😀

dagina
13. čer 2009

Luci, to máš recht 😀 😀 .

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
14. čer 2009

Asanaa, nevím, jsem zatím máma jednoho dítěte, ale druhé plánujem tak za rok 🙂 ale mám takový vnitřní přesvědčení, že mateřská láska se nedělí, ale násobí 🙂 a jinak jsem taky jedináček, ale naštěstí Honza je ze dvou dětí tak snad pomůže 😉 Teď se s malým snaží hodně, tak proč by ne s druhým 😉

Sorry za částečný OT, přemýšlím čím bych přispěla na téma tchýně, ale nic mě nenapadá... Zato do "sesterského" tématu "matka je horší než tchýně," tam bych mohla psát román na pokračování...

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dagina
15. čer 2009

Ahojky, jj, určitě násobí mateřská láska..., ale kdyby se tak i násobila energie, síla...., jsem vyčerpaná, že na manžu už mě moc sil nezbývá... 😔 , při tom mě strašně moc chybí..., až bude druhý prcek..., nějak si to nedovedu představit.
Ale to jsem trochu odbočila od krásného tématu Tchyně 😀 😀.

markytkaaa
17. čer 2009

U nás je to taková klasika ... tchýně a uzený nejlepší je studený 😀 🙂

sklenicka24
17. čer 2009

Čáááááááááááááááu ženyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

tak jak to tu frčí. Já mám naštěstí od tchýně pokoj. Daníkovi akorád mává z okna a to mi stačí 😀 😀 😀 😀 😀

Jiank já měla druhé těhu strašné... prozvracela bych i spoďáry.....,ale porod byl procházka růžovou zahradou, oproti tomu prvnímu 😎 😎 😎 😎

sklenicka24
17. čer 2009

Markyt: dobrýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

blandik
17. čer 2009

ahoj holky,

taky bojuji s tchýní. Dokud nebyl malý na světě, ani mi na nervy nelezla. To, že jsme obě z jiného těsta, to bylo jasné od počátku, ale tepr příchod prcka všechno změnil. Přišla mi jako vyšinutá - strašně se těšila /pozitivní/ a taky chtěla všechno dělat - asi měla představu, že bude jako na 50% matka (velmi negativní). A hlavně nemá smysl pro soudnost - takže na nás pořád štěkala nějaké svoje požadvaky a přádní - jako, kdy ji ho přivezem na hlídání (poprvé pronesla v šestinedělí a pak soustavně, dokud se neurazila), v 7M se poprvé zeptala, kdy tedy konečně ho bude mít přes noc. Já jsem dost opatrná matka a tchýně udělala pár zběsilých a zbrklých činů s prckem a od té doby k ní nemám důvěru, nechci ji vidět a nechci ji malého svěřovat. Ona se naštěstí trošku od Vánoc stáhla - asi si myslela, že nám bude chybět a že ji budem zvát - no nezvali jsme - tak to pak na mažela oba tchánovic vybalili - že zanedbáváme jejich půlku rodiny, že z něj děláme skleníkovou kytku (hádáme se kvůli psa, kterého mají a soustavně ho chtějí vodit k nám do bytu - a malý má atop.ekzém) a fůru dalších věcí. Takže teď jsme domluveni, že když budou chtít vozit - tak se ozvou, a já trnu, kdy to příjde. Malý má te'd 8M a tudíž separační úzkost se pěkně rozjíždí a nevím, jak to tchýni nejlépe vysvětlit. Tak potřebovala jsem si ulevit. Boha, proč nemůžou bydlet někde mnoho kilometrů daleko a jezdit jednou za měsíc na zdvoř.návštěvy na kafe max na 2 hodiny. Ne, to bydlí od nás 10min pěšky.

dagina
17. čer 2009

Ahojky, Blandiku, koukám, že máš asi naklonovanou tchyni s moji 😖 . Opravdu radost.

Sklenička, takže druhý porod je lepší???? Asi pravidlem to není, bo moje známá měla druhý porod o dost horší 😖

Markytt, jj 😀 .

sklenicka24
17. čer 2009

Blandik: tak to bych chtěla taky. Moje tchýně bydlí bohužel jen pár metrů 😠

markytkaaa
17. čer 2009

Ona to holky taková sranda není 😉
Kdybych třeba řekla, že je moje tchýně kráva ... (dál si doplňte výraz, ale neznám žádný který by se ji opravdu vyrovnal, kráva je jen slabý odvárek) ... tak dotyčnou krávu urážím 😅

Jsme si nesedly od začátku ... ona je dost zlá a sobecká, ale fakt je to na delší vyprávění

blandik
17. čer 2009

Dagi a skelnicko - děkuji za reakce - ale člověk si tím uleví - já už z ní mám úplné osypky. Nejvíc nesnáším, když dorazí na neohlášenou návštěvu v osm ráno - pod záminkou donášky nějaké stravy nebo pošty nebo čehokoliv jiného - a z bzučáku se dole ozve - To jsem já, můžu na chviličku - já vidím rudě, zběsile lítám po bytě, uklízím nebo se alespoň snažím vysoukat z noční košile. Nechápu - manželovi volá a smskuje neustále, ale že by mi jednou napsala, že dorazí a jestli jsme doma a jestli se to hodí - tak to ne. Já vám mám takovou radost, když příjde a my jsme třeba zrovna na odchodu (pár krát se to stalo - chodívali jsme na RHB a já jsem z toho měla velikou radost).

dagina
18. čer 2009

Stejně holky, jak takové kr..., mohly splodit a vychovat takové syny, že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 .

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luucia
18. čer 2009

Dagi, 😀 😀 😀 taky to nechápu 😉 😅

asanaa, to si dělá srandu, ne 😝 ale aspon jí nemusíš půjčovat mimi..ty prášky jsou k něčemu dobrý 😀 😀 😀

My byly s malou dneska celý den u našich..maj bazén.. co bysme dělaly v centru města, když je takový vedro, že 😝 a volala mi tchýně, že mi donese jahody, tak jsem jí řekla, že jsmm u našich a doma budem až navečer, kolem 6. 🙂 Tak se urazila a řekla mi, že nám jahody nechá u sousedky 😅 Asi mám být v tomhle vedru celý den doma zavřená a čekat, jestli si na nás nááhodou tchýně nevzpomene 😅 😝 😝

Jinak z dovolený Anetce dovezli kabelku 😅 😕 😕 asi jí už budu muset pustit do víru velkoměsta, když už má kabelku 😅

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luucia
18. čer 2009

asanaa, tak jí trochu polituj 😅 😅 😅 hele, ber to tak, že máš aspon důvod, proč jí mimi nepůjčovat 😉 😉 😉

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
18. čer 2009

holki vaše názory na tchýni úplně pasují na mou tchýni,taky z ní mám osypky když se blíží neděle už v sobotu večer se mnou není řeč.

asi.....to máš aspon dobrej důvod když se zeptá proč jí nepůjčuješ děti,já bych odpověděla protože psychopatům se děti nepůjčují 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
19. čer 2009

ale jak jí to chceš říct když ne takhle,prost když bere prášky tak je co???tak at jí to manža řekne sám 😀

sklenicka24
19. čer 2009

Hoooooooooooooooj ženy

BlandiK: no to mi mluvíš z duše, nám dělala to samé, bylo to hrozné. Člověk má doma takový ten svůj bordílek a do toho ona. A když jsem se jí zepatala, proč nepísne, než sem jde, tak se osočila a říká "vadím vám snad????" No to by mě jeblo. S těmi jahodami je to jako u nsá. Dnes jdeme i s manžou ze školky a ona na nás řve, ať si dojdeme pro jahody, že je máme u nich v ledničce, tak já na ní, proč tedy nezajdou a ona, že byli na chalupě. No to vámpovím, že tohle byl poslední můj pokus k nám je dostat. Se fakt vnucovat nebudu a děti ukazovat jako opice taky ne. 😒 😒 😒 😒

Dag: tak to fakt nechápu, jak se jim to povedlo. 😀 😀 😀

hancas
19. čer 2009

skleni....to chce klid prostě to je jak u nás pochop že všichni jsou asi moc pohodlní ,asi vidit vnoučky nechcou tak se nevnucuj,kašli na to,já už jsem taky přišla na to že když mají dojít k nám tak plná huba keců,ale jak mile tam jdeme mi tak je vše ok,až na to že jí děti začnou vybrakovávat vše ze stěny tak to už se jí nelíbí a prej nehcete jít na procházku.tůůůůůdle chtěli aby jsme došli tak at si jich užije.
vtírat se taky nebudu když oni nemají zájem tak at si nakašlou

sklenicka24
19. čer 2009

han: no to je jako u nás, ty hele není ta tvoje tchýně ségra s tou mojí??? 😀