Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

mataharyy
27. bře 2011

@lucisa No dnes rozhodně ne, to by mě museli teď chytit kontrakce a malej by si musel jináč švihnout, ale zítra nad ránem by to bylo super 😀

veveruse
28. bře 2011

@mataharyy Ahoj, doufám, že už to máš za sebou a jste oba v pořádku.
Posílám Ti pro zasmání poslední nápad mojí tchýně. Před 14 dny měla svátek a když k nám přijela, tak jsme otevřeli víno. Tchýně si tak sedí se sklenkou a jak k ní doťapkala dcera (15 m), tak vesele povídá: "Já jí dám ochutnat." Všichni jsme se zhrozili a já říkám, že to snad nemůže myslet vážně. A ona? S nechápajícím úsměvem "Proč? Třeba by jí to chutnalo." Ani po následném rozbuchu nepochopila, proč to mu dítěti nechceme dát ochutnat víno. No co na to říct? Podotýkám, že tchýně a) není alkoholik b) není z moravských vinohradů (že by třeba patriot??) c) byla střízlivá
Prostě měla dobrý nápad. 😠
Jasné už dnes je, že děti s ní samotné nenechám ani na chvilku.
@vally. Podle tvého popisu bude tchýně taková ta "z gruntu hodná ženská". To by mě vytáčelo neskutečně. Jak píše mataharyy, dveře zamykat, zavírat, pokud to jde tak ty "dobře míněné" služby odmítat, trvat na svém atd. Je dobré, že muž stojí při tobě, protože tohle málokdy syn prokoukne. No a nechci být za podezíravou, ale taky bych řekla, že dělá, že neví, že jste jí něco řekli (holt, ona ví nejlíp, co je dobré...) Brrr.

vally.
29. bře 2011

Holky ja ji asi zazdim nebo fakt nevim, v patek se paní "dokonalá" dozvěděla že musí do karviné do nemocnice na vyšetření s pateří, no ale že sanitka ji vyjde hodně draho, tak jestli bych ji tam nemohla odvezt. Tak jsem sice ze začatku byla razně proti, protože mame nové auto na které ještě nejsem zvyklá, a taky jsem měla před tydnem nehodu kdy mi cyklysta bezduvodně vjel do boku auta, takže od te doby nějak za volant nechci sedat. Ale nakonec jsem souhlasila, že ji tam odvezu, manža si vzal na pondělí volno at mě tam navede a nemusím jet sní sama (on nemá řidičák) , ja zařidila hlidaní děti u mých rodičů, protože syn ma neštovice a horečkuje a dcerka no s miminkem až někam do tramtarie se mi jet nechtělo. Vše klaplo jeli jsme na vikend k našim, že se jen rano vypaříme než děti vstanou at to syn neobrečí a nemusíme ho v pondělí brzo rano budit převažet k našim a pak jet zpět pro tu muru🙂 No a ona manželovi v neděli večer volá, že teda nemusíme jezdit, že si zařidila odvoz od souseda. Jako mě to tak vytočilo, všechno jsme překopali, manža si vzal to volno,ikdyž v praci mu ho nechtěli dát, a ona si chodí po sousedech a ptá se kdo jí tam odveze (?) a ještě za takovým tím sousedem se kterým nemáme dobré vztahy. Tak jsem tak zuřila. Nejdřív mě malem osočila že oni kvuli ni nechci jet do Karvine, že snad bude muset na stopa a ted toto. A tchan taky! Jak byl od začátku proti že by tu cestu nezvládl si najednou jel snimi. Jako ja vážně tu jejich logiku nechapu ! Za hodinu vstane tak jsem zvědavá co zase vymyslí. Mě už to přijde fakt na palici. Ve středu ráno nam vyvažeji popelnice - ona musí ve středu večer jít vyplét skalku, nebo ostříhat keře, a narvat travu a pod. věci které by klidně šli hodit do kompostu popřipadě do kotle narvat do popelnice, a kam budu celý týden házet pleny a odpadky fakt nedomyšlí!! Jsem zvědavá co tam narve zítra večer 😠 😠

anetka1701
30. bře 2011

@vally. tak to je dobře masakrozní tchýně :o( Moc není co k tomu dodat - krom věty "pevný nervy" :o(

veveruse
30. bře 2011

@vally. no to je "na facku". To by mě úplně dostalo. Vsadím se, že asi nechápala proč jsi naštvaná, když ona si to tahle pěkně zařídila. Drž se!

beisis
31. bře 2011

Tak akorát jsem se zase vytočila. Včera se tu stavovala tchýně a muž chtěl, abych jim na sobotu na stavbu udělala guláš, tak jí to včera řikám a ona, že mi dneska přidá nějaký maso. No a dneska tam jde chlap pro maso a ona mu oznámí, že si ten guláš radši udělá sama? Už toho mám opravdu plný zuby nejvíc mě síří to, že furt poslouchám, jak jsem neschopná pro ně něco udělat, když se teda konečně nabídnu, že pro ně něco udělám, tak ona udělá tohle? A ještě se tváří. No co mám dodat jsem akorát nas....... Opravdu asi bych celou jejich rodinu otrávila. Ovšem když tak nad tím přemýšlím vůbec od věci by to nebylo grrrrrr. 😠

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
beisis
1. dub 2011

@em_ka Mě tohle dokáže akorát vytočit, protože mě všude pomlouvá, že pro ně nic neudělám a když se teda nabídnu, tak mi nápad sebere a ještě si ho urobí, aby mě opět mohla pomlouvat. Fakt teď to bude znít hnusně ale radši jsem si měla najít sirotka. Protože tam bych nemusela tchýni vůbec řešit.

michalene
1. dub 2011

MOje tchýně je taky něco,to jsem moc ráda,že taky nejsem sama a hlavně jsem ráda,že bydlí na Moravě a já v Praze,že jí nemusím vídat tak často🙂)

kajulka001
1. dub 2011

ahoj holky my s tchyni bydlime mame barak to by mi ani nevadilo dodelame si vrsek a ona bude dole takze to je v pohode ale posledni dobou jak se mnou mlati hormony tak si to pripoustim asi vic nez pred tim ale doma naprosto nic neudela a kdyz uz tak jen na pul v tydnu chodi do prace takze po ni nic nechci ja jsem na matersky tak si uklidim a uvarim skoro dene vysvam malej je pekny prasatko a drobi na koberec plus tak 2 v tydnu si vytru do toho koupelnu a tak si tak rikam ze aspon o tom vikendu by mohla neco udelat kdyby zila sama tak uklidit musi nebo by zila ve spine mi prijde protoze ja kdyz vytiram tak cely barak a ona o vikendu jde napusti si kybl a vytre jen svuj pokoj 😀 vysavac ji nic nerika ma perskou kocku a co si budem rikat chlupy z ni jsou ale na co ma snachu a ta za ni vsechno zvladne ted me taky nastvala minuly patek chteli jsme smanzou na veceri mel narozky a ona ze ne ze jde do prace tak jsem se nastvala a rekla manzovi ze si malyho vezmem s sebou v 10 jsme dojeli domu a ona jeste nespala slo jen o to aby ho polozila do postele on by usl a nic by nemusela delat prestehovali jsme se z Brna kde mam ja rodinu do Jiznich Cech kde ma jen manza rodinu a kdyz to na me padne nemam si komu postezovat prece je blby rikat manzelovi jak me stve jeho mama pak mam i super svagrovou ale ty taky nebudu vykladat jak me stve jeji mama jeste ze je ten internet obcas si skypnu s moji mamkou a segrou kde si postezuju a hned se mi ulevi a ted tady vam 😅

kajulka001
1. dub 2011

@kajulka001 obcas mi pomohlo sednout si vecer a dat si sklenicku vina ale ted nemuzu

vally.
5. dub 2011

Ahoj tak dneska jsem se zase nervla.. Syn měl neštvice (už má jen stroupky) tak jsem ho 14 dní nedavala ven (prý se nemá) a tak ted začínáme pomalu na prochazky. No ale nakazil mi malou te se objevili pupínky dnes, ale to je mimo téma. No prostě syn byl dneska dopoledne na zahradě s dědou a pak šel spinkat hned jak vstanul a tchyně asi slišela že nahoře někdo chodí přiletěla nahoru že má jít malý ven za dědou..Tak jsem ji řekla, že ještě bude odpočívat a že je celý zpocený tak že už dneska asi ani nepujde abychom to hned ze startu neřpehnali a on mi nelehl s nějakou virozou. A šla jsem dělat malé čajík a slišším jí jak volá na dědu jestli nechce malého ven a at se Tedík obleče mikinku a že pujdou ven. Tak jsem ji řekla že teda jako fakt ven nejde. A to už malý začal mrčet protože ho nabantovala že pujdou na pejsky, že chce ven. Tak jsem rázně řekla, že ne a at toho bantovaní nechá. Šla jsem zalít čaj a vrátím se a ona stála s mikinou v ruce a s malým na schodech že teda jsou .. Jako si fakt připadám jak největší idiot co dítěti zakazuje jít s babičkou ven...A ona si chodí a stěžuje si dědovi že jsem naštvaná na ní a že ona v podstatě nic neudělala.. Jako už toho mám dost furt mi nahoru lozí, bantuje děcka když mají jít spát, cpe je sladkostma když mají obědvat !!!!! Čekám kdy zase vleze nahoru a obejme mě že to myslela dobře - v ten moment ji pošlu ... dolů .. Jako co ji chcete říct když je to jejich dům. A já jsem tady jen vlastně přivdaná. Leze mi to krkem. Řeknu vám mít ty peníze navíc tak už tady nejsem !!!!! A ted když ví že má malá ty neštovice tak tady bude tím tuplem a hlavně jí víc chovat !!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

beisis
5. dub 2011

@vally. Vymyslela bych nemoc smrtelnou pro starší lidi, aby na chvilku nahoru nelezla. Ale vím tím se taky nedá všechno řešit.

vally.
5. dub 2011

@beisis : rymečka je málem smrtelná pro chlapy ale co tak platí na tchýně ?

beisis
5. dub 2011

@vally. u nás funguje, když bych s něčim potřebovala náhodou pomoci. Tak to nikdy nevyjde vstříc, ale jinak do všeho kafrat bude. No ale hele je jeden druh neštovic, co můžou lidi chytit i po druhé a pro důchodce je to celkem dost nebezpečné 😀

vally.
5. dub 2011

@beisis u nás funguje že kdybych potřebovala s něčím pomoct tak si přinese i peřinu aby mi mohla pomáhat i v noci - co kdybych náhodou ještě něco potřebovala ... Si připadám jak nesvéprávná. Vychovala jsem jedno dítě bez její pomoci tak nechapu proč by mi měla pomahat ted s malou.. No a na to jak si už skoro týden stěžuje že bude muset na obstřiky jak ji bolí záda tak po zahradě s kopačkou skáče dost dobře 😖

beisis
5. dub 2011

@vally. já bych v tuhle chvíli sice pomoc ocenila, ale jenom z toho důvodu, že jsem těhotná a neskutečně unavená, ale já se vnucovat nikomu nechci. Takže ať si moje drahá tchýně políbí, já jsem na jednu stranu ráda, že jí nevidim a že spolu nemluvíme. Pro mě je to jednodušší.

mataharyy
5. dub 2011

Ahojte,
no tak co dodat povím příběh jak z hororu 😎 Manžel tchýni řekl že jestli chtějí vidět mimčo, tak mají přijít do porodnice, že doma chceme pár týdnů klid, na to šup se tchýně urazila (jak jinak...) a když nás v sobotu pustili neočekávaně (měli nás pustit až v neděli) z porodnice domů ani jsme nikomu nestihli dát vědět, proběhla vizita a najednou honem honem ať jsme fuč, takže jsem akorát stihla volat manžela ať sežene odvoz... A přísahám bohu nebyli jsme doma ještě ani třičtvrtě hodiny (malej byl ještě v autosedačce) a kouknu z okna a kdo jde...? Tchán, tak jsem vzala malého doslova se schovala v ložnici, protože jak jinak byl nalitej... Jenže on se neměl k odchodu dokud ho neuvidí, tak mu ho manžel donesl ukázat aby zmizel, patřičně jsem to ořvala (to jak nás opět respektují a dodržují naše přání...) no a druhý den kdo není za dveřma...? Tchýně, akorát jsem kojila když přišla a hned se mi vrhla do ložnice, tak jsem na ní zhukla "Ven, až ho nakrmím přijdu!" tak se urazila a pak říká manželovi už za nima můžu... Takže pokud máte potíž s tím že vaše tchýně vás mají za povl a naprosto nerespektují to oč je požádáte, případně jim to oznámíte, tak si můžete vzpomenout na nás... protože kdo by poslouchal/respektoval tu pí... (jako mě), prostě na just se udělá opak... A nejlepší je jít na návštěvu k novorozenci hodinu po návratu z porodnice, případně druhý den... 🙄 Takže díky tomut přístupu jsem na ně tak nasraná, že až teď budou chtít přijít a budou argumentovat tím že starší má narozeniny, tak je pošlu někam (problém je že tchán se ani neobtěžuje dát vědět že se zastaví, prostě se objeví...), ještě nevím kam, ale bude to daleko a už seru na slušnost pač teda z jejich strany se jí taky nedočkáme a evidentně když se člověk snaží to řešit klidně tak je to prd platné, takže zbohem naznačování a mírné oznamování, prostě na plnou hubu a kašlat na to co zas pak budou kde říkat, případně zda se urazí, nebo neurazí 😝

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vally.
6. dub 2011

@mataharyy Taky se přidávám ke gratulaci, jak se říká není nad naštvanou maminku 🙂 Ale nezavidím ja bych je asi zabila. Já mám "naštěstí" jen problémy s tchyni. Tchan je v pohodě. Ikdyž ona z něj dělá debila. O víkendu ho poslala do Kauflandu že tam mají instatní kávu za 20kč ale co projede ji asi nedochází. Jen kvuli kávy. Když mu to řekla a hrozně mu (špatné) ukazovala jak má vycouvat a kde má točit volantem (ona řidičák nemá) tak vylezl ven vzal cihlu a se slovy "Neser mě něbo tě praštím" ji donutil jít domů 😀 .. V neděli přišla stím jak má ošklivou skalku po te zimě tak jsem se ji nabidla že ji to tam pokopu. A včera celý den chodila, že kdybych chtěla jít na zahradu že mi pohlidá malou atd atd no naznačovala at ji to jdu pokopat. Ale den předtím a až do dopoledních hodin pršelo tak přece nebudu okopavat kaluže. No to ji asi nedošlo tak jsem ji řekla že nikam nejdu tak se asi naštvala. A po tom co mi nacvičovala se synem jak už jsem psala včera tak se ani neobtěžovala jít nahoru. Což je co říct. Jen jsem ji zaslechla jak telefonuje a říká že se na ní zlobím.. Vša co je to pravda !! Ještě než jsem se včera chytli tak mě požadala jestli bych ji v neděli neodvezla v 10 hodin k zubaři že to má objednané, ale že děda ji neodveze protože má formule a jestli bych mohla já. A že děda pohlídá děti ( ha ha ha) Tak jsem se pak ptala manži jestli nemá v neděli volno at je nemusím brát protože že bych je nechala dědovi je dost nepravděpodobné. No a on si myslí že to ani dědovi neřekla jinak by ji tam odvezl sám. Takže se ho musím nenapadně zepatat.. Jako klidně bych ji odvezla ale ona je ten typ. "Jéé na začatku města je rohlík za 2kč a jéé na druhém konci města je sekundové lepidlo za 3kč no tak vezmu jedno ..." takže bych jezdila sem a tam a vratila bych se domu v 8 večer a to nemluvim ani otom že je malá nemocná a Dr. by mě podle jejich slov raději viděla s malou v nemocnici. Ve čtvrtek jdeme na kontrolu a myslím že se tomu ani nebudu bránit. Když si vezmu že tam bude od ni klid. Ale tak někam do Prahy at vím že tam nepřijede. 🙄

zuzimila
6. dub 2011

Ahoj, holky, můžu přidat svoji trošku? Moje tchýně má 3 děti, můj muž je prostřední / a taky nejvíce opomíjený a odstrkovaný, naštěstí se to na něm nepodepsalo /. Je ze všech děcek nejcharakternější a nejvíce to dotáhl někam.
Jeho sestra porodila v 19 letech / listopad 2010 / kluka, otec neznámý, do 6. měsíce to tajila, je to druhé těhot., první skončilo UPT. Ale to nevadí, ona je chudinka samotnámatka...žije pod jednou střechou s tchýní..malý je od narození na umělém mléku. A tchýně, jelikož švagrová nikdy nepracovala a má jen ZŠ, živí ji i malého. Z toho pramení pocit, že je to její 4. dítě....ve 3 měsících pil malý synoveček na noc krupici v sunaru,aby se ty dvě můry vyspaly. Na moje " to nesmí " ze mne udělala dementa, že proč nesmí, UŽ má 3 měsíce a může vše. Její děti to tak pily taky a žijou / všechny 3 jsou obézní / mají nadváhu /. Můj muž ve věku 6 měs. jedl maso a kyselé zelí...
Já malého / 12/2010 / pouze kojím. Jsem hysterická a nedopřeju mu / mám v plánu do roka věku striktně dodržovat zdravou výživu, na jezení sraček bude mít celý život /. Minule mého malého posadila na klín, to jsem velmi rychle zatrhla, zakopla s ním a neuměla ho vzít, málem mu zlomila ručku....

Pár perel mojí tchýně: ( podotýkám, že jsem zdravotní sestra z resuscitačních lůžek s 11 letou praxí, celkem dost erudovaná )
Paralen v těhot. škodí více jak cigarety / švagrová kouřila /.
Já jsem dětem vařila krupici v mléku ve 3 m , aby spaly...na poznámku, že děti nesmějí kravské mléko ve 3 m, mi řekla, že ne v kravském, ale v tom z obchodu...
Dlouhé luhování ovoc. čaje ve vodě způsobuje rakovinu...
Krupici děti můžou, když mají 3 m....
Moje děcko je prý tlusté z mého mateřského mléka / ano, je těžký, ale ve 3m má 67,5 cm, jinak je štíhlý /.
V době, kdy měl můj syn tříměsíční koliku, mi radila, abych mu dala fenyklový čaj. Na odpověd, že mu dávám fenyklové kapky - babycalm- převracela oči. Nepochopila, že stačí 6 m jen kojit.
Po návratu z porodnice mi malý nepřibíral, tak mi poradila, at´mu dávám čaj, že po tom určo přibere...

Má to cenu, hádat se s dementem? Někdy mám představu, jak ji chytím za ten její cop složený ze 3 vlasů a zatřepu s ní tak, že se posere a zařvu jí do ksichtu, jaká je krááááva a jak ji nesnáším! Ještě bych možná plivla.

Toto je jen zlomek toho, co zažívám. jelikož jsem dost chytlavá, radši tam nechodím. Za naším Zdendou nemá čas přijít, protože je unavená. Bydlíme ve stejném městě, zastávky hned u baráku a nota bene..pracuje jednu zastávku od nás...Až bude Zdeněček větší, já mu řeknu, jakou má babičku...

zuzimila
6. dub 2011

Moje máti taky není Einstein, je dost limitovaná, ale : maminko moje, děkuji ti za pokrokové názory, za respektování mě jako matky svého vnuka a za to, že máš malého ráda a věnuješ se mu!!!

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
elvira
6. dub 2011

zuzimila - máme tchýně dost podobné... 😝

Dost jsem bojovala, abych kojila - pět měsíců jsem snad nedělala nic jiného než odstříkávala, ohřívala a umývala odsávačku a láhve.
Při každé návštěvě mi tchýně radila:
- rozvař mu ovesné vločky - od2 měsíců...
- dávej mu kravské mléko - dokonce mi chtěla domlouvat dodávku od jednoho zemědělce...
- a Ty mu nedáváš čajík? Dávej mu čajík, má žiženku.... plně kojený a v zimních měsících žížní netrpěl...čural dost
- uvař mu krupičku....

Po několikerém vysvětlování, že je kojený atd. jsem se jednou zeptala:" a proč mu to všechno mám dávat?
"Aby dobře spal". "Ale on dobře spí"...."Aby dobře přibíral"... "On přibírá nadstandartně" /za měsíc přibral necelé dvě kila jenom z mléka.... Pak už nevěděla, co říct, tak si stěžovala známé, jaká jsem XXXXX 🙄
Jenomže ta známá je pokroková, má pětiletou dceru a tak tchýni vyvedla z omylů...
Pak tchýně jednoho dne přišla a ptá se:" kojíš?" "Kojím, proč?" "Jen koj, to je to nejlepší, co můžeš malýmu dát - celoživotní imunita atd..."
Myslela jsem, že se vyvrátím... Byla jsem z toho kojení/nekojení chvílema dost vyčerapaná a místo klidu mě furt dusila a potom přijde jakože nic... 😒

zuzimila
6. dub 2011

@em_ka Já se vůbec nebudu zlobit 😀. Proto jsem to tady psala, abych sobě ulevila a vás pobavila 😀.
@elvira Tež dobrá tchýně. Malý taky má určitě hlad a proto se mi budí co 2 hod. / v době, kdy jsme měli spurt /. Ale standardně mi přibíral 300g týdně, což je hooodně. Ted´je to méně, přece jen jsme už po 3. měsíci...
S tím kravským mlékem, to je mazec...dej mu radši to z obchodu 😀 😀 😀 .

zuzimila
6. dub 2011

Nejvíce mě SERE, jakona prosazuje svje staré názory a postupy a dělá z nich mustr pro " nás mladé ". No doprdele, je mi za pár 30 let! Na její názory seru z vysoka. Ona je prostě taková. Chovat se jako p.ča a dělat z toho manuál pro nás všechny, paní dokonalá. Přitom by se hodila na kydání hnoje, holiny a vidle do ruky! Za vulgarismy se omlouvám, ale myslím, že mě všechny pochopíte...
Malý Zdenda tam na hlídání nepůjde ani za nic!!!!!

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucisa
6. dub 2011

@mataharyy jéé, mrňousek už je na světě? To je prima, ještě se pochlub, copak máš, jméno, míry a na tchýni kašli.
I kdyby se sebevíc urazila, na dlouho jí to nevydrží, určitě ne ani přes šestinedělí a kdyby ti měla něco v budoucnu vyčítat, řekni, že tě ovládaly hormony, a to člověk dělá všechno tak, jak chce a nepřetvařuje se 😀 😀 😀

antana123
6. dub 2011

Ahoj holky taky přispěju pár perličkama 😀
Na úvod bych ráda řekla že má tchýně měla sen mít 3 děti ale má jen 2 je to totální magor dětí je blázen ještě jsme ani rodinu neplánovali a ona už ve velkém nakupovala výbavičku
já byla pro ní jen chodící inkubátor jejího vysněného vnuka
tak můj syn od narození se nikdy nepřisál čili aby byl kojení jsme se rozhodla pro odsávání a krmila ho od narození z flašky místo toho aby mě pochválila co pro něj dělám tak mi pořád vykládá jak se mnou cvičí a že mám být důsledná a že je to moje chyba že se nepřisál že neumím kojit do porodnice mi pořád volala jak mám kojit já nervy v kýblu a ona mi radila jakobych se o to prosila 😠 😠
měla jsem sekci a ještě ten den mi vyvolávala jestli by mohla přijet mrknout na malého což jsem jí řekla že jsme unavená 8hodin sem se trápila a pak sekce čili návštěva fakt né
když jsme se vrtáili domů tak její rady pokračovali typu umýváš mu dobře lahvičky nemá chudáček hlad co 5 inut ho chtěla přebalovat a jinné
největší hlod byl v 6 týdnech malý plakal a ona mu chtěla pro uklidnění namočit dudlík do medu na češ jsme jí řekla že NE 😠
ve 3měsících mi radila byl plně kojený at mu dávám už sunar a kaše a polívku že ona to taky dávala stejně jsme to nedávala
cokoliv jsme chtěla malému koupit nezájem pořád mě zásobovala igelitkama hader jako je to pěkný ale nic se nemá přehánět
co je mě dost nasralo bylo jak sem jednou mojeho poslala s malým samotné na návštěvu k nim a ona mi ho převlíkla a poslala mi ho v jejich hadrech to byl vrchol 😠 😠
a tak je to pořád u nás dokola
na chvilku klid a pak zase něco vymyslí
pokaždé když tam přijedu se nemůžu malého ani dotknout protože je jen její ona se na něj tak těšila na chudáčka děs 😠
ted byl vrchol všeho že jsme se tam 3dny neukázala tak si přijela k našim já nebyla doma a sestra mi ho hlídala a ona si tam dohasila s tím že já k ní nepřijela tak že ona si jede pro malého at jí ho oakmžitě dají že ho jde vozit děs 😠 😠 😠 😠
taky mám chut jí zliskat jak píše zuzmila

zuzimila
6. dub 2011

@antana123 Ahoj, Anet 😀