Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

carculka
26. čer 2010

mataharyy...no to ja se bojim doby pokud nastane doba a mala tam bude chtit bejt 😝 ☹

myslis ze bude neco remcat nebo se pretvarovat?

mataharyy
26. čer 2010

Myslím že bude 😨 Ale to by dělala stejně, takže to máš fuk 😎

Jo tak toho já se nebojím, prostě tam nebude sám pokud tam bude tchán a můžou se třeba stavět na hlavu, malému to nějak řeknu a uvidíme... Ale teď je to mamánek jak hrom, takže i kdyby někdo chtěl, má smůlu 😝 😀 😵

carculka
26. čer 2010

no tak ja doufam v mamanka a tatanka 😀 to vim ze kdyz mala rekne ze nechce tak v poho ale horsi co kdyz bude chtit ☹

brumdinka
26. čer 2010

ahojte, dlouho sem tu nebyla tak doufám, že s tchýněma už neválčíte a když tak že na koni jste vy 🙂

holky hlavně klid, vymezte si jasný hranice a když je překročí nebojte se je poslat někam hodně daleko 😉 😀

carculka
27. čer 2010

ahoj brum,no u nas furt stejny 😝 a co u vas?lepsi?

brumdinka
29. čer 2010

carkul - ahoj, no u nás v pohodě, tchýně nemá čas na bejkárny, jelikož neustále hlídá švagrovu malou - ono v podstatě ji vychovává ona a divný to připadá snad jen mě, Jirkovi a mojí rodině 😅 no ale já mám klid 🙂

carculka
29. čer 2010

brumdinka..a kolik je malej?no kez by me taky neco takovyho potkalo ale to nehrozi

baradisk
29. čer 2010

@lucisa nezobte se ze sem k vam lezu ale luciso ty mas snad stejnou tchyni jak ja.ale ja bych mohla napsat knihu a podle toho kdyby se natocil film tak stellova je proti me hadr.ale jeste k tomu ta ma milujici tchyne je tak neskutecne zlej clovek ale tak desne moc ze byste ani neverili ze neco takovyho se mohlo narodit.bohuzel mohlo a ja mela tu smulu v zivote ze sem se sni seznamila.jen ve zkratce ted se nam narodil jeji prvni vnuk a holky prisaham ze ona byla v soku kdyz se dozvedela ze sem tehotna a normalne nam to neprala a rekla ze jsem ty prachy mohli investovat do neceho jinyho.krava jedna ja na ni nemam jediny slusny slovo .

brumdinka
29. čer 2010

carcul - malý je 3 a půl

barad - to chce klid nám tchán pro změnu při svatbě gratuloval slovy upřímnou soustrast a vůbec jeho vyjadřování je typu vidláka 😅 😀

carculka
29. čer 2010

holky no des bes

baradisk..to by baba jela

mataharyy
29. čer 2010

No tak zas na druhou stranu dobré, až bude chtít hlídat a ty nebudeš chtít tak jí můžeš říct že by ty prachy a čas měla vrazit raději jinám 😎
Tak já dnes tu svou vypoklonkovala dřív než dorazila... Jsem nemocná, malej taky a měla dnes dorazit, tak jsem jí cestou od doktora psala sms-ku že dnešek ruším že jsme KO, když jsme přišli domu, zamkla jsem dveře a byla jsem rozhodnuta že když příjde, tak budu dělat že spíme... Naštěstí to pochopila, ne jak minule a nedorazila 😵 Zato dorazí asi ve čtvrtek (pokud není uražená... 😵 )... Tak co už no nějak to přežiju, jestli bude malej taky tak protivnej a mě bude stejně blbě jako teď tak půjdou rychle domu a budu mít zas na nějakej čas pokoj 😵

lucisa
29. čer 2010

@baradisk nespletla sis mě s někým? já tady nakukuju, čtu si hrůzopříběhy holek a celkem si libuju, že já mám tchýni přes celou republiku, i když je tedy fakt, že si myslím, že i kdyby byla blíž, tak nic z toho, co prožívají holky, by mě snad nečekalo. Ale překvapilo mě, že na mě reaguješ, já tady na Tchýních přidala tak 3 příspěvky a to už hóódně dávno 😉

baradisk
30. čer 2010

@lucisa no ja to cetla od zacatku tak sem si zrovna precetla tebe,tak pokud sem se spletla tak se omlouvam 😉 😉 ale jinak sem musela napsat.

baradisk
30. čer 2010

@carculka carculko taky ze jela sem ji vyhodila kravu ale takova svine to je bezpaterni ze ja ji vykopla dverma a ona pritahne oknem.a nejhorsi je ze bydli sice 100km od nas ale bydlime v baraku co postavila ona se svim byvalim manzelem teda tchanem takze tu ma jednu mistnost a tak je to dost ns mrtvici,jezdi sem kazdych 14dni a holky prisaham ze si nemuzu vzpomenout na vikend kterej byl v pohode.to je tak neco zlyho ze ta da pokoj az v hrobe,je to blby ze to tak pisu ale ono to fakt jinak nejde,uz sem byla parkrat rozhodnuta ze se od sud odstehuju ale proc bych mela nechat pritele on je uplne nekdo jinej,ale ona by rada abychom se rozesli ani to neskryva jenze ja mam poradnou hubu a tak si nic nenecham libit. 😉 😉 😉 i ten muj uz ji nesnasi a to je jeho matka.ja kdybych mela vse vypsat co nam dela tak me by to dalo na 100stranek a to minimalne.

baradisk
30. čer 2010

@mataharyy to hlidani bylo zrovna ted o vikendu,pritel slavil ze se Tomik narodil tak jsme meli oslavu na hristi,prasatko atd.no a ona samozrejme raketa dorazila aniz bychom ji zvali a predstavte si ze pred nasima znamima delala jak je stastna a chtela vozit at si prej odpocnu ze ho bude hlidat,tak sem ji zparila ze ne zekdyz budu chtit pohlidat tak si reknu mame ,to ste meli videt tu drzku nafoukou a urazenou jak mali decko kterymu nedate hracku a kamil to je ten muj pritel ji rekl ze si za to muze sama tak at si ted nestezuje ze ji nikdy nezapomene vetu meli jste penize investovat treba do strechy na baraku tohle nam fakt tenkrat rekla.

lucisa
30. čer 2010

@baradisk já se nezlobím, jen mě to překvapilo. A tchýně fakt miglá 😠

maudn
30. čer 2010

Ahoj lidi, dovolte,abych vám já svěřila moji situaci. Bydlíme s přítelovou babičku (86let), ona má dole kuchyn a záchod, nahoru zase chodí k nám jednou za čas pod sprchu. A my teď velice zřídka vyuzžijeme zase dole kuchyně. No , nejdřív soužití ušlo (prvních pár hodin🙂) Pak to byl horor a chodila nás sledovat i při milování,abychom nepřišli někam pozdě, pak se musel velkým křikem udělat pořádek - babička předstírá hluchotu, kdykoliv se jí zachce. Mě přezdívá šéfkou nebo paní domu🙂. No a teď už s ní nekomunikujeme, odmítá slyšet víc, než že je hezké počasí, návštěvu lékařek vůli naslouchátku taky odmítá. Zapomíná vypínat plyn, zamykat a tak různě. No, prostě kdybychom se rozhodovali znovu,tak asi dáme přednost bydlení o samotě, ale nedá se nic dělat, ted už naše patro naštěstí navštěvuje zcela minimálně.

No a teď ,co se týče tchýně. Vždy jsem byla v pohodě (přetvářka),ale už došla má trpělivost a z poslední návštěvě jsem utekla hned po vstupu a nechala se slyšet později proč přes přítele. Doma mají dvacetiletou špínu a bordel, nevětráno, neuklízeno, nevysáváno, koberce nasáklé kouřem a prochcané od psa, když byl štěně. Vstup ke dvěřím, je navalení se jídla z žaludku do krku. Ve směs je to hodná žena, která ale nepovažuje za důležité udržovat domácnost. Její dcera zapáchá jak bezdomovec,co spí na nádraží a v celém stylu i byt. U nás je naklizeno, navoněno a navětráno,ale když přijde ona s dcerou, tak příšerný puch ze spoceniny a týdny nošeného oblečení.
No prostě horor, rozhodla jsem se, že se s jejich domácností vnoučata stýkat nebudou, asi budu za mrchu,ale jinak to nevidím

carculka
30. čer 2010

no myslim ze se neni cemu divit,ale horsi je ze je budes mit furt u vas 😝

baradisk..se fakt nedivim..jako to by me nasrala...

mataharyy
30. čer 2010

Ha, tak já musím přiznat tchýni bod k dobru, už jsem se děsila že zítra dorazí, já nemocná na chcípnutí, malej nemocnej, tunu prášků horečky, no něs a dnes tchýně volala že nemůžou a dorazí až v neděli, což mě velmi překvapilo a těší, protože to bude doma i manžel a hádám do neděle se nám udělá lépe. Prostě klobouk dolu (i když je to hlavně proto že její sestra nemůže 😉 ). No oproti minule kdy jsem jí taktně naznačila že jsme KO a stejně se dovalila, je toto opravdu potěšující změna 😵

lucisa
1. črc 2010

@maudn tak to je síla 😝 , a co na to manžel (přítel)? vždyť je to jeho matka.. A babička, co žije s vámi je její matka?

carculka
1. črc 2010

holky dnes jsme byli dve hodky u tch 😝 😝 😝
no ale jedn az lepsich navstev..akorat koupila maly v tescu saty-jedina hezka vec za celou dobu a ona koupi velikost 0-0 pry ze to vypadalo presne na ni 😀 😀 jeste me nutila ze ji to musim vyzkouset-mala by to nenavlikla ani jako tricko..
patri jeste mezi vetsi deti-saty na pul roku z nextu uz ji temr nejsou-uz ji couha prdelka

lucisa
1. črc 2010

@carculka to potěší, takový dárek 😀 já dnes byla taky v tescu, mají výprodeje oblečení, nejen dětského..... zkus to tam vyměnit...

carculka
1. črc 2010

ona to koupila v tom vyprodeji..no a nema uctenku a anu ty cedulky z toho

mataharyy
1. črc 2010

@carculka no tak to budeš mit na další 😀 takovej dar nemůže zůstat ladem 😀 😀

maudn
2. črc 2010

@lucisa ne to je matka otce. No jí mockrát říkal, že si má udělt pořádek, že je v důchodě, že má času dost, no ale ona se do toho pouštět nechce. Mě už je to jedno,ale třeba to udělá k vůli vnoučatům...

carculka
2. črc 2010

kdyz ja chci pak kluka 😀 😀 😀

maudn
2. črc 2010

@carculka v Tescách je teď mimi výprodej?

carculka
2. črc 2010

maudn..jojoo a super slevy

lucisa
2. črc 2010

@maudn ano, mohu potvrdit, a ne jen mimi i dětské, dospělácké......

mám obavy, že to neudělá ani kvůli vnoučatům, takovému člověku nepřijde, že má doma bordel, jemu to přijde normální. já mám takovou švagrovou, naštěstí až v Plzni, tam se člověk bál vlézt i v botách a sáhnout na kliku, nedejbože se z něčeho napít. a všude kolem zvěř, 4 psy, 2 kočky, nějací hlodavci, všude to lezlo, bylo to otravné, smrad, no děs a hrůza.... 😝

maudn
2. črc 2010

@lucisa No co se dá dělat, asi to nebude vztahově žádný med do budoucna ani teď, my máme dům plný zvířat, ale čistíme a uklízíme, nevadí mi přechodnej bordel, ten tu mám taky, ale ten věčnej, to je něco hroznýho... jediný co má čistý je hajzl.....