Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

aponchie
4. čer 2008

hehe tak ja mam na zdi cerneho krtka namalovaneho ..jinak moje tchyne mi volala na pokoj hned rano po porodu a ja mela husa vyple zvoneni aneslysela to a ona si to vylozila jakoze nemam zajem tak se urazila a asi pul roku se k nam neznala dobry co? 😀

noangel
4. čer 2008

apon: on je rozdil ten krtek u vetsiho ditete a 2 mesicniho mimca vidi akorat cernej flek kterej ho na hrani vubec nezaujme 😉
co bych za to dala kdby se k nam pulroku nemela 😀
mam jediny stesti ze jak MM, svagr tak i tchan vi jaka je jak se snazi do vseho kecat a o vsem rozhodovat tak ju pekne stiraj jinak nevim jak bych to prezila
kdyz tam musime na obed tak MM slupne jidlo rekne dobry to bylo dik my uz deme ona se nestaci ani vzpamatovat delat sceny a protestovat a uz sme pryc 🙂

schwarzovka
5. čer 2008

noangel: černá a bílá podporujou vývoj zraku 😉 , ikdyž malý mimča víc zajímají barvy... ale když budou koukat na tohle je to ještě lepší 🙂

aponchie
6. čer 2008

ja jsem krtka kreslila na zed male az ve dvou letech je fakt a to jen proto ,ze sem to mela nacvicene chtela sem puvodne makovou panenku,ale nedavala sem to 😀 kurna co ja bych dala kdyby se k male mela a mela ji rada ikdyz me nenavidi prece sem ji rekla,ze si ji muze kdykoliv brat a nechce..mala ma 3apul roku a dostala od ni 500kc na kolo ve 2letech..ve 3uz neprisla poprat a uz se nezname kdyz jdeme pres mesto sme cizi lide..me to rve srdce pac ona chodi se svagrusi a jeji malou a kdyz me vidi tak se culi a smeji jakoze abych byla jeste vic v prdeli z toho ..njn..ale mala uz ji ani nevzpomina..kdyby ji videla tak k ni leti to ona je zase takova..me tchyne mezi 4ocima rekla jednou,ze zato,ze s nema neslapu vodu(ohledne tchanova zneuzivani)tak se mi pomsti tim ,ze mi bude odmitat dite,ale na okoli dela jaka je mila chudacek malickej co ji snacha dite neukaze.to je hrozne tezke tomu odporovat a presvedcovat,ze to tak neni

lefika
6. čer 2008

aponchie,hod to za hlavu: podla mna je lepsie nemat ziadnych starych rodicov ako takych exotov ako tvoji svokrovci. u nas je to to iste: stari odmietaju dceru, ale vsade rozniesli, ze to ja im ju odmietam ukazat...a ja to kaslem. oni robia sebe zle, nech si v tom baraku zdochnu uplne sami...moju dceru ma rado dost ludi a oni jej vobec, ale vobec nechybaju 🙂

aponchie
6. čer 2008

no presne..tchyne chodila po porodu po meste a delala,ze me nevydi a ta vyzrata svagrova sla vedle ni a culila se jak ji to delalo dobre ,ze tchyne nejde ke kocarku..kdysi jak sme se jednou usmirili tak tchyne drzela malou na rukach a sla k me svagrove a rika ji:vem si pochovat a ona rekla:ne nedavej mi ji ja ji nechci predemnou!a kdyz sem pak rekla tchyni co po me chce abych se s ni sakra bavila kdyz je tak nechutne zarliva a zla a ona jen ts co nadelame ona ma svuj rozum ja uz ji nemuzu radit jak se ma chovat kdyz je ji tolik let..no pi..na entou ..dodneska svagrova nesnasi malou pac je starsi hezci sikovnejsi a to ju zere uplne mega a proto zakazala at se holcicky vubec stykaji a znaji fakt brutalne vymastena v te sve zarlive hlave...ale vec je ta ,ze tchyne s tchanem nikdy sami nebudou pac svagrova taky nikoho nema tak jsou denne!spolu ty dve a sou to kamaradky na zivot a na smrt a nikdy bez sebe ani ranu nedaji pac sou na sobe zavisle..takze zadne ponauceni se zrejme konat nikdy nebude..presne jak pises ostatni maji malou radi vic jak vlastni ,ale i tak to mrzi samo uz je to mnohem lepsi ,ale doslechla sem ,ze tchyne chce jejich byt prepsat na svagrovou za zivota aby nemusel manzel nikdy dedit anebo ho vydedit pac se s nema nestykame a ona naplni skutkovou podstatu toho ,ze se jeji syn o ni nezajima dobry co?co chces delat?psat jim na vanoce svatky narozky doporucene dopisy aby jsi mel potvrzeni kdyby doslo na vec?ja nevim no..manzel zase rikal,ze te bachyni urcite nic zadarmo nenecha a bud rovnym dilem ..ale jestli to maji byt nervy tak at se s tim radsi zaperou

lefika
6. čer 2008

aponchie, ja im kaslem na ich barak, nech si ho nechaju a kludne manzela vydedia. je mi to jedno...ja by som tam ani nedokazala byvat, vsetko by mi ich pripominalo a bolo by mi z toho zle...jedine ze by sme to predali, ale to by tiez boli take "spinave peniaze"
vies co je u nich nejlepsie? ze zo svokrovej strany je takyto vztah k rodine normalny: oni su rozhadani uz asi 4. generacia a vzdy to ten iniciator na sklonku zivota olutuje a snazi sa to napravit, co sa uz obvykle neda. a oni nie su schopni sa poucit. no co, stari su uz pre mna dozivotne pase, ostava mi len dufat, ze manzel nie je po nich a ze nebudu problemy, ked si deti zacnu domov vodit svojich partnerov 😔

aponchie
6. čer 2008

tak tady je to tak ze se celej zivot krasne pretvaruji a celkem fest!a az diky tchanove akci co provedl ja jsem nedelala mrtveho brouka a postavila se tomu a jsem ta nejhorsi no samozrejme ,ze lide co je znaji tak jim veri ,ze jsem puvodce vseho jen ja..prece driv to bylo v pohode ,ale manzel sam rikal jak je rad ,ze procitl vedle me a ze uz neni ten zakriknutej blbecek co sklonil hlavu a udelal co se reklo..no uz to nedela a je ohen na strese..tchyne mu jeste loni kdyz ji neco rekl ,ze se mu nelibi jak s nim jedna rekla ,ale synacku ja si muzu delat co chci sem si te porodila ...blabla no krava na entou a k cizim lidem je mega usluzna slusna mila usmevava ..ale kuwa jak ji nekdo neco jen ..tak se pomsti neskutecne...navic ona neumi odpoustet a to mi manza uz rikal,ze mi to nikdy neodpusti...ja jsem totiz tim ,ze ona po porodu roznasel ajak ji nechci malou ukazat a vysrala se na malou cele dva roky sem pak uz nic netajila a kdyz se me nekdo zeptal proc se vlastne nebavi tak sem rekla pravdu a ona se to dovedela a prej sem zradila rodinu ,ze jsem to jejich tajemstvi prozradila.. 😝

berunka
11. čer 2008

aponchie_koukam, ze to mas s tchyni vesele a to jsem si rikala,ze horsi nez u nas uz to byt nemuze.Moje tchyne je v necem dost podobna te tvoji.Mysli si ze piskne a my hned pribehneme. Prcek se jeste ani nenarodil a uz ted posloucham jak budeme muset chodit i k ni a ze mimco bude mit dve babicky tak aby jsme na to nezapominali.Proste sila. Kdyz neco resi tak zasadne s manzelem,vse dela pro nej a na me se kouka jako na generala nasi rodiny.Udajne totiz asi ridim manzela,ktery doma nemuze vubec nic rict.

aponchie
11. čer 2008

hehe toz to je jasne na koho se to ma hodit nez na snachu zejo?u nas to je ze synacek preci poslouchal celej zivot a naraz ma vlastni nazor?pche nema pac ho by to preci nenapadlo tak zato muze snacha ta ho diriguje a rika mu co ma delat...smesne..ale je to naprd vuci male ze ma babicku za rohem a ta ji nechce..je smutne ze ja chci a mam moznost jit do prace ale nemam babicku co by me hlidala ale svagrova ma 100kilo lemra lina vali se cele dny doma a tchyne s ni a ta prohlasila ze do prace uz v zivote nepujde

berunka
11. čer 2008

tak to je u nas to same.najednou ma jiny nazor a pred tim nic takoveho nerikal,takze tim paem ja jsem ten general,ktery za nej rozhoduje. svagrova je to same jako tchyne, pokazde kdyz se zacneme o necem bavit skonci to dohadovanim.prijde mi ze ji to snad i bavi nebo co.a tchyne se chova stylem no jo zase nemate cas prijit na kafe,kdy jste tady byli naposledy, to aby jsme to vase dite taky nekdy videli apod.uz me to vazne stve a to jsem teprve v 10tt. hlavne me nejvic nastvava to jeji citovy vydirani.vety typu jako kdybys to nemohl udelat kvuli me. ale kdyz neco potrebuje tak vola stylem rozbil se mi pocitac tak kdy mi to prijdes opravit.zadny prosim te az budes mit chvilku nebo tak neco.no proste se porad nesmirila s tim ze se jeji syn prestehoval,ozenil a ted budeme mit svou rodinu. nechape,ze mame jiny zivotni styl nez jejich vecne pracovani na zahrade.jsme vic do sveta,uz ted se tesime jak budem s prckem vyrazet na vylety.ale ona by byla asi nejradsi,kyby jsme kazdy vikend byli navezeni u nich.no jsem na to zvedava.

feferonka
11. čer 2008

Tak moje tchyně,to je na román...uráží mě docela tvrdě,od začátku,ale jen když jsem s ní sama...jinak je sladká jako med...bylo toho strašně moc,ale manžel mi to nevěřil,protože ona je fakt strašná přetvářka a zastával se jí a až cca po 8mi letech,co sme byli spolu.z toho 3 manželé(to už jsme měli dcerku) jsem ho poprosila,aby nás nechal spolu v místnosti a poslouchal tzv.za dveřmi...no zíííral a tehdy mi řekl,že jestli chci,že s ní přeruší veškerý kontakt,že by nikdy nevěřil,že by toho byla schopná a že mě obdivuje,že jsem to tak dlouho zvládala,protože já jsem opravdu celou tu dobu na ni byla milá a přecházím to.Ale o to já nestojím,manžel ji má rád,a já u něho získala obrovskou úctu...hrozně si mě od té doby za to váží...Teď už jsme spolu 14let...je to trochu lepší,asi dáno tím,že jsme od sebe daleko,tak se nevidíme,ale např.když se mi narodil před nedávnem doslova vymodlený chlapeček,tak mi po telefonu popřála,že mi přeje,aby to byl stejnej parchant jaký byl můj muž za mala...ale já na to kašlu...pro mě je důležitý,že mám pěkné manželství,super děti...vždycky jsem jenom hodně překvapená,co někdo dokáže.A to žije s dlouhá léta s partnerem,ktarý ji doslova na rukách nosí a snesl by ji modré z nebe...

aponchie
11. čer 2008

feferonko naprosto pesne moje tchyne delala to same kdyz byla sama semnou a pred manzelem sladka jak med dela to dodnes ale pred ostatnima jakej je chudak a jak jeji synacek si vybral takovou mrchu atdatd..nemame zadne styky zadne zdraveni proste cizi lide a manzel pokazde stal na me strane a to byl ten nejvetsi pruser pro ne,ale co chcou????tchan byl odsouzen za obtezovani deti v rodine vseci to vedeli i svagrova a jen muj manza a ja nic!museli sme se to potupne dovedet od rodiny kdyz teda cekame tu holcicku musi nam neco rict...parada mesic pred terminem sem myslela ze nervama porodim manza nasranej jak svina..a tyden mrtvolneho ticha..me volala tchyne at dojdu na kafe dosla sem otevrela dvere a ja rikam jestli je tchan doma ze nejdu dal a ona proc?rikam to neres proste ne a ji to v ten moment asi doslo ze uz to vime tak mi rekla ze ji desim a praskla dverma..a byl klid a za tyden volali MM at dojde k nim ale sam!ja jsem musela cekat v aute na parkovisti a za15min dosel s tim ze mu zacali vykladat ze se stalo to a to a ze se vlastne nic nestalo a jak ty holky si vymysleji a ze on je vlastne chudak a tak proste si ani hlavu neposypal a tchyne se ho jeste zastavala ..a MM rikal ze nasel nejake VHSky pod tv s danou tematikou nebo podobnou a tchyne mu rekla,ze je lepsi aby se na to dival nez aby to delal.nacez MM se urazil aodesel rikal,ze je to hajzl co si mysli ze budeme delat ze se nic nestalo..hele kdyby rekl treba MMovi :stalo se to a to uz to vite mrzi me to zkusme to nejak prekonat apod tak fajn ale oni se urazili ze o tom vime a ze nedelame ze se nic nedeje pac ja jsem tchyni rekla ze k nim uz nejdu a ze jestli ona chce at prijde kdykoliv k nam jak se to narodi samo ze se urazila jak svina a prestala s nama komunikovat na truc a pak jak se mala narodila delala ze me nevydi pac si myslela ze ja za ni hned polezu ale to ne!pomlouvala po lidech ze ji ju nechci ukazat a jak sem se to dovedela coz me nasralo desne kdo se me zeptal proc se nestyka a tak tak sem mu rikala pravdu a proc ne sakra?ja nesnasim tyhle lidi a nevydim duvod hrat pokrytecke hry a habadury ze se nic nedeje a ona mi to nemuze zapomenout ze sem prozradila jejich tajemstvi jasne je to citlive a ne zrovna prijemne ale co nam delali do te doby a kvuli tomu to se neda ani rict!a vsichni se dusuji v dnesni dobe jak je strasne mit v okoli pedofila nebo jineho uchylaka a melo by se na to upozornit a ja nevim co a pak kdyz se to rekne tak vsichni delaji ze neslysi a nevidi a dokonce i mladi.. 😝

feferonka
11. čer 2008

aponchie...nečetla jsem úplně všechno,takže nejsem plně informovaná🙂...ale to,co píšeš,není legrace...pokud má tchán takový "problém"tak to je vážný a moje dítě by nikdy o samotě neviděl a až by bylo větší a chápalo a bylo by např možné,aby se s ním,třeba po škole sešel tchán o samotě...tak bych mu natvrdo řekla,že nesmí nikam s dědou chodit...vždycky říkám...mně ať si ubližujou jak chtějí...já jsem splachovací,ale ˇmoje děti...to je jiná...to je prostě úchylka a nedá se to smazat,ani na to zapomenout a pokud to na něho přijde,tak by se musel sakra ovládat anebo by to taky nemusel zvládnout...to tě opravdu lituju...většina pohlavních zneužívání se odehrává v rodině a na veřejnost se to ani nedostane...vše se ututlá...nechci tě strašit...aspoň ,že o tom víš...a můžeš se podle toho zařídit...to je fakt hrůza a tchyni se divím...já bych s takovým chlapem nebyla ani kdyby byl pozlacenej...

poupe
11. čer 2008

Taky se pridam 🙂 moje skoro tchyne taky pretvarka,nenadava mi to ne,to by si nedovolila 🙂 ,ale ze svych vyctu z horoskopu usoudila ,ze si s pritelem nikdy nemuzem rozumet,je mu navykladala at me opusti,ze se k nemu nehodim,to ji poslal nekam,pak po 4 letech vztahu nemohla rozdejchat,ze cekame dite(jeji prvni vnouce),ted se z ni muze zblaznit a nejhorsi na tom je, ze mala ji miluje,ale zase si rikam,ze ma pravo na babicku.

feferonka
11. čer 2008

Poupě,taky to dělám i kvůli dětem...i když ze začátku nechtěla dceru vůbec přijmout a hledala na ní jen chyby a když se třeba manžel snažil na něco pěkného upozornit,třeba"podívej,jak je šikovná,jak už pěkně mluví"tak buď dělala,že neslyší,nebo řekla,ale ,prosím tě,vždyť neumí ještě to a to...nikdy ji nepochválila,jen hanila,až mi jí bylo líto...naštěstí dcera má sebevědomí dost a háže to za hlavu...až do dvou let jsem poslouchala,že je to hrozné,že není dcera vůbec na manžela...a to jí vadí u všech vnoučat,jak nejsou na její rodinu,tak jim říká "ty nejsi naša"...přitom dcera je manželova kopie...ale prostě to nechtěla vidět,teď už nemůže říkat nic,je to evidentní,že je taťkova 🙂 a chová se k ní pěkně...zase ale chlapeček,že je po mně a že není do rodiny a byla z toho nešťasntná a doslova mi řekla..."no co už,no,po někom musí být",no blázinec a přitom já vidím,že to je fakt celej taťka,ale ona to prostě zase nechce vidět...já nevím,proč je taková,vždyť by měla mít radost,že se má její syn dobře,je šťastný...pořád musím poslouchat,že "škoda,že jsi nevzal jednu holku,co s ní chodil na školu,ta se mi líbila,to byla hospodyňka,to by se měl dobře"ta holčina,se kterou chodil před 20ti lety rok na výšce,jak můj manža říká,prostě ten rok na kolejích propařili,nikdy spolu nežili a nehospodařili je za hvězdu a já tolik let,doslova z ničeho jsme se vzmohli,máme krásný byt,auto,určitě nestrádáme,2 zdravé děti...no nechápu nic

aponchie
11. čer 2008

fefi ona s nim je protoze co by tomu lidi rekli!!!!podvadel ju byl zavrenej za kradeze a tohle udelal v rodine!mimochodem ja se s nema stykam s tou rodinou vlastne s celou rodinou krom jich.tchyne mi pred tema trema lety rekla,ze sou s tchanem domluveni ze by deti s nim nenechala o samote at se nebojim a pod.a nejhorsi je ze on na to vubec nevypada takovej utapnutej chudacek co bys mu dala penize..doma je general tchyne bije ho nadava sproste a veli ona on nesmi nic..ja jsem ji rekla at se nezlobi ale ze nebubu mit klid ani kdyz budu s nim sedet v jedne mistnostio a delat ze se nic nedeje proste to nejde jak???me ne..ona na to zaludek ma..a rikala mi prej jak chci uchranit jako sve dite pred vsema takovyma lidma kdyz je jich tolik a hodila ulisnej ksicht a ja rikam vis jak?ze ji zacnu chranit predevsim pred tema o kterych to preci vim ne?a ona se urazila a proste vsecko mi davala sezrat uz sme se i spolu bavili jak male byl pulrok ale dozvedela se od nekoho ze sem to na nej praskla proc se nebavime a dva mesice nas ignorovala ..proste za trest ale ty podrazy a zasti co delali to je hruza nejhorsi je ze na okoli sou jako hodni slusni lide co sou hodni ale co maji doma za hnusy a jak se navzajem nenavidi je super ja nechci aby mala mela obrazek toho ze toto chovani je normalni to ne

feferonka
11. čer 2008

Aponchie,to je mi tě fakt líto...já tedy musím říct,že taky hlídám děti,jak oko v hlavě a pořád je sleduju a mít tohle v rodině...já ti nevím,co bych dělala,ale s tímhle postojem tchýně bych asi přerušila styky komplet,tohle není jen nějaké řečičkování a přehadování,ale tvrdá realita a tady musí jít všechno stranou.Asi bych jí řekla,jestli přijde k nám na návštěvu,rádi ji uvítáme,ale k nim že chodit nebudu.Svoje děti miluju a ona jako matka musí přece pochopit,že je nebudu vědomě vystavovat nebezpečí a tady to nebezpečí opravdu je.Je tu osoba s prokázanou úchylkou,i když je to děda,ale já své děti budu chránit.

aponchie
11. čer 2008

no to jsem ji rekla a je konec je urazena bez milosti se vysrala na malou a je konec je to trosku radikalni ale bohuzel jj ja si ji hlidam jako oko v hlave mozna dve ale tam ej jeste velkej priser svagrova ono uz to i zacinalo jit ale ona je bachrata desne zarliva a zavistiva a nesnese ze tchyne sla i knam za malou chce mit mamku jen pro sebe a nas dve nesnasi a s manzelem taky neluvi je desna..

kveta
11. čer 2008

Aponchie: 😲 Hrôza...

aponchie
11. čer 2008

kveta :porad ako urobit zo zleho dobre? 🤐

feferonka
11. čer 2008

Aponchie,v tom případě bych se na ně všechny lidově řečeno vykašlala...jak to tak vypadá...nestojí ti za rozčilování...a lásky dáte s manželem určitě svojí holčičce dost. 🙂 Hezký den,frčím do školy pro pro dceru.

ronie
17. čer 2008

Tak holky musim se k vám přidat 😝 Můj příběh:
Tchýně se mi ze začátku zdála fajn, jako ujetá, ale šlo to. Dokonce sme před svatbou byli spolu na dovolený sami..Ale od porodu jí nemůžu vystát, zezačtku když byl Oli malej, sem ještě studovala apotřebovala sem tam pohlídat, ona to prostě nezvládá,je starší a nechtělo se jí Oliho nosit, měli sme tam schody tak sem se bála aby s nim nezbuchla. Tak hlídala jen když sem měla školu 2h, Oli spal a když se probudil, tak jediné co udělala, že ho vzala z postýlky dala do autosedačky, pustila mu telku a usnula.. takže sem ze školy letěla jak blázen. Víc sem jí hlídat nenechala, prostě vím, že by to nezvládla. Ona když měla syny tak měla někoho na hlídání a moc se s tim nemazlila, ale všude prohlašuje, že neměla nikoho, a pak mi manžel vypráví jak chůvě říkal mami 😀 😀 😀 Na a teď to vyvrcholilo, na Oliho se vůbec nepřijde kouknout a že by s něčim sem tam pomohla to ani nápad, moje máma se těší na každou chvilku kdy může s Olim být, hlídá pravidelně, do toho mi ještě uklidí, tchýni se nesmí říkat babičko, protože je přeci mladice(táhne jí na 70-na to samozřejmě vypadá dobře,ále..). Přijde jen když něco chce, nebo si chce popovídat se synáčkem..Předposlední návštěva byla vrchol-zavolala, že si bere palvky a jde se k nám opalovat, když dorazila nechala se obsluhovat, ještě tu mám kamarádku a té řekla, že má příšerně udělané vlasym, že jí to musí jako říct upřímně a pak jí sežrala celej oběd, Olivera se ani nedotkla-protože byla namazaná olejem 😠 že.. No a pak tu zkejsla až do noci, protže se mi konečně po dlouhém dnu vrátil manžel a ona si musela s ní m popovídat..
NO a dneska tu byla taky kvůli nějaké blbině a nechala si udělat kafe, já šla k počítači a ona se nasraně zvedla, že jako jí to neba, když s ní nepovídám a že se chovám velmi neslušně a že neví prič a odešla 😀 😀 Doufám, že jí dlouho neuvidim, abych jí nemusela říct, proč se tak neslušně chovám 😠 😠 😠 😝 😀

kateline
18. čer 2008

Ahoj Holky.čtu tady Vaše příspěvky a rozhodla jsem se přijít také se svou troškou do mlýna.Mám tchýni oporavdu ukázkovou.Nejen že nesnáší mě,ale nijak extra nemiluje ani svýho syna (mojeho manžela).Má ráda jen svýho prvorozenýho a jeho partnerku.Mně to dává dost sežrat-nelíbí se jí jak vypadám,když něco říkám,tak je to špatně,když nic neříkám tak taky,no prostě super.Ona od začátku (jsme spolu celkem 7 let a rok manželé) čekala až se rozejdem amy jsme se vzali.To ji naštvalo.Když jsem jí přišli říct,že máme zamluvený termín svatby,začala ona vyšilovat,co když se jí to nebude hodit,že jsme se ani nezeptali,kdy ona může a že jsem já měla přijít za ní s kytkou a prosit o svolení,že si vůbec jejího syna můžu vzít. A týden po svatbě prohlásila,že tohle manželství stejně nebude mít dlouhýho trvání.

kateline
18. čer 2008

Teď mně taky dojala.Končila jsem školu a jela na státnice.A protože ona mi od začátku školui nepřeje (přece měl dostudovat její 2. syn,který byl na škole 8 let a má jen Bc. a ne můj manžel a já,kterým na Mgr. stačilo standartních 5 let) tak jsem jí neřekla,že někam jedu.Navíc mi po prvních státnicích v únoru (studovala jsem PF a tam jsou státnice na víc částí) řekla doslova: "tak teď už se s tim nedá nic dělat,to už asi dostuduješ".Takže když jsem přijela,byla na mě hrozně naštvaná,že jsem jí ani nic neřekla a doslova mi vrazila kytku,víceméně bezeslova a ani ruku mi nepodala.Ale kdybych jí to řekla,měla by zas nějakou bezva poznámku,že to stejně neudělám a to jsem nechtěla.

lenocka6
18. čer 2008

No teda baby, ale tu píšete veci. Ale povedzte mi, prečo sú tie svokry také. Ja mám tiež trošku inú svokru ako by som chcela. Niekedy nemôžem povedať ani slovo na ňu, je proste ukážková. Ale keď jej niečo prefrnkne cez nos, tak to je hrôza. Teraz je s mojimi detičkami a mužom na chalupe, lebo ja sa musím učiť na štátnice. To bude zas rečí. Zas mám ale podporu v manželovi, ten ma vždy podrží. Ale jednen príbeh vám poviem. Boli sme na chalupe a bavili sme sa o deťoch. Ja mám dcérku 3,5 r. a syna 11m. Tak niečo prišlo k reči, že ako sa malý podobá na muža. A ona mi trefne, že ktovie kde som sa zatúlala. Mne skoro sánka vyskočila. Zostala som ticho. Potom sa ma opýtala, že či som sa urazila. A ja som povedala, že ma to prekvapilo, čo si o mne myslí, že sa flákam s kadekým? Tak to bolo už moc a vrazila mi do tváre, že ona keď mi niečo povie, tak sa hneď urazím a ostatní mi môžu povedať hocičo. Do toho sa zamiešal muž a opýtal sa jej, či si je istá, že on s bráchom sú tatovi. Ano, ona si je stopercentne ista, o tom nech nepochybuje. Tak to ma dorazilo. Musela som velmi predýchavať, aby som sa nezdvihla a išla domov. 🙂 Tak si užívajte 🙂

meleri
24. čer 2008

Hele, já mám taky tchýni nic moc..dost jsem si s ní užila..v tom špatném slova smyslu..
ale jak jsem otěhotněla, tak je to ted lepší...aspon se mi neposmívá, nebuzeruje mě...
Jenže každý v okolí ví, že moje tchýně nemá moc ráda děti, tak nevím jak to pak bude...možná aspon nebude do ničeho kecat, když ji to nebude zajímat...ona je tak příšerná že žije úplně sama, žádný chlap s ní nevydržel...🙂)
tchýně jsou některé hnusné bo žárlí na to že syn si našel jinou ženskou..já si myslím, že z části je to tak..že už nemají hlavní slovo jen ony, a to je podle mě štve..

Já jen nechápu, co jako čekají? Ze si ten jejich syn namluví nějakou babu co bude přesně jak ony? no tak to přece nebývá ne? 😕

meleri
24. čer 2008

Kateline,
to je mi líto..já jsem to taky s tím vzhledem schytala..jí zas vadilo, jak se oblíkám, no ne, ještě abych kvůli ní měnila šatník?? tedkom je mi to k smíchu, ale zla se napáchala dost.... 🙄

pipinka
25. čer 2008

ahoj holky, já mám vztah s tchýni dobrý, ale kámen úrazu tu je. dělám s ní v práci, koukáme na sebe a když za mnou přijde kamarád, tak mě strašně hlídá. Nemůžu prostě nic ☹ ,ale jinak je super 😉

mirin
27. čer 2008

No holky, teda já mám tchýni příšernou, ale závidím vám, při kterých stojí váš manžel, ten můj při mně totiž moc ne, má matku rád a já mám někdy pocit, že snad budu do smrti až ta druhá... to je potom teprve něco 😖