Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

brumdinka
3. srp 2010

majdi - tak to bejvá - taky bydlíme s tchánovcema v jednom baráku a dokud nebyl malej na světě ani nevěděli, že existujeme - absolutně se o nás nezajímali 🙂 ale co se narodil Jiřík, tak se cpali do všeho - naštěstí už sem si je naučila a je klid, tak doufám, že už jim to vydrží, jak je to ted´ - jelikož momentálně fakt v poho a nemůžu si stěžovat - tak doufám, že s druhým baby, co čekáme příští rok v březnu to nezačne nanovo 😅 🙄 😀

mataharyy
3. srp 2010

majdi máme stejné tchýně 😎 Já nechc aby kašlala na vnuka, ale kdyby to neznamenalo že celej náš život jde stranou a na zavolání "musíme" přiběhnout, no už zjistila že mě to fakt vadí, tak snad se to zlepší, uvidíme 😅 Jináč taky plánujeme druhý, cca tak za osm měsíců, když se nic nepokazí a vše bude OK 😵 A kdy jí řeknu že jsem těhotná, hmmm tak asi za osm měsíců, až porodím 😎 Přesně z toho důvodu že nebudu každému říkat že nepotřebuji "odhodit" Adriána a přesně tchán chlastá jak duha a proto moje děti u nich nikdy sami nezůstanou a může se každej postavit na hlavu, nebudu čekat až zrube tchýni a dítě s ní jen proto že mu překáželo v ráně 😠

piskotule
3. srp 2010

Ahojte dámy,tak ta moje tchýně čekatelka na tu nikdo nemá,ještě jsme se nevzali ale budem se brát a to co ona dělá je masakr,před 14-ti dny jsem na ni volala o půl noci policii pro napadení nejen slovní ale FYZICKÉ skoro rok jsme musela odolávat jejím nesmyslným výlevům a hysterickým scénám spojený,i se záchvaty zuřivosti.Snášela jsem dost dlouho její nadávky urážky a pomluvy až to jednou prasklo taky jsem jen člověk,poté co mi kolem hlavy proletěla vidlička jsem si dávala pozor ale ne tak velký jelikož mě napadla a to už jsme vystartovala i já vypadla jsem z baráku sedla si venku se sousedy kteří všechno viděli a volali jsme policii.Ti ji řekli že je agresivní,požadovali dech zkoušku,kterou ona odmítla a nic s tim neudělali.Sepsali protokol a řekli mi že mám 3 měsíce na to abych zašla na magistrát to rozjet JENŽE co si na ní vemu dostala by maximálně pokutu.Drží mě to že její syn můj Vašek je při mě je přesvědčen že jí hráblo nadobro a ona mu řekla že pro ni přestal být synem že ho nemiluje a že naše budoucí děti jsou parchanti který ona nebude chtít v životě vidět. Jaká je má tchyně?????

brumdinka
3. srp 2010

piskotule - no tak to je teda síla 😠 😝 😅

mataharyy
3. srp 2010

@piksotule a to s ní bydlíte 😕 Bych se asi bála že mi ve spánku vrazí kudlu mezi žebra 😅 Tak uznávám má tchýně je čajíček 😉

mataharyy
3. srp 2010

@piskotule jsem chtěla napsat 🙄

carculka
3. srp 2010

no holky co ja bych dala aby se tch neangazovala tolik....furt nam cpe hlidani,pak se pta maly kdy u ni bude sama a takdale..no trapna...nechape ze nechcem a manza sam rek ze mala neni na pujcovani a ze tam byt sama nemuze(nechala by ji vyrvat,spi jak parez ze ji nic nevzbudi-a pry nemuze spat hahaaaa)
ale slusne ne nechape

carculka
3. srp 2010

@piskotule ta blaho..to je teda masakr tchyne 😝 😝 😝

piskotule
3. srp 2010

No nebydlíme bylo to takový že ona je v nájemní smlouvě a když jsem se nastěhovala tak řekla žijte si jak chcete a povolila trv bydliště,ona bydlí u přítele u kterýho se ožere a pak dokazuje že je někdo sbalí si tam věci a jde domů-k nám to bylo každejch 14 dní ale přestěhovali jsme se a já nemám zájem se tam vracet už příteli volala ať se vrátí ale já řekla že už tam nejdu ptž už jednou jsme odešli a ona slíbíla že bude hodná a ndodžela to tak teď ať mi políbí zadek.a to je Polka křesťansky založená tak nechápu jak si může dovolit něco takovýho co všechno řekla vypustit z huby.Kor s těma našema dětma. Kráva Polská

carculka
3. srp 2010

jinak bych s tch zivote nebydlela,myslim ze mlady maji byt sami ze maji svuj zivot..to radi byt v garsonce

carculka
3. srp 2010

@carculka no se ti nedivim ze se nevratis

mataharyy
3. srp 2010

ani já bych se nevrátila, ani za zlaté tele 🙄

iris
6. srp 2010

Lenule, moje tchýně si ne a ne zapamatovat, že nesnáším Velikonoce, takže mi každý rok vnucuje velikonoční výzdobu, vajíčka apod.
A zítra má zas přijet...nechápu, proč nepřijedou na návštěvu tak na 2-3h, ale proč tu musí být celý den.
Teď v porodnici mě vytočila maximálně...hlídali Tomíka a odmítli ho za mnou přivézt 😠 Pak pro něj teda tchán dojel...já jsem šla kojit malou, Tomík tam byl se mnou...a hloupá tchýně tam naběhla s foťákem, vyblejskla a povídá a mám vás tam všechny, vůbec jí nepřišlo nevhodné, že mám odhalené prso a že to je není fotka,kterou by měla někde předvádět 😠

carculka
6. srp 2010

aho holky,tak ta mi zas taaak nasrala....nastesti manzu ted taky sere 😀 😀 😀

mataharyy
7. srp 2010

iris až příjdeš na to proč nemůžou chodit na návštěvu jako každej normální člověk dej echo, taky by mě zajímalo proč u nás při 9 z 10 návštěv musí trčet celej den, zvlášť když se semnou nemá o čem bavit, jen sedi pije kafe, kouří pak mě poučuje, pak mi oznámí co vše dělám špatně a jak je to dobře, pak začne natruc vodit malého kam nesmí atd. 🙄
@carculka ale co? Jak tě tchýně může nasrat, to fakt nechápu 😀
Jináč já jsem OK, od minulého víkendu jsem ji neviděla, neslyšela a doufám že to ještě nějakou dobu vydrží 😎

mataharyy
10. srp 2010

Tak dnes byla na tchýně jen dvě a půl hodiny a za tu dobu se třikrát omluvila a neřekla ani slovo o tom co dělám nebo nedělám špatně, zda mám uklizeno atd. Už ví že přestřelila únosnou hranici, tak je krotká jak beránek 😀 Dokonce mi řekla že zavařuje okurky, tak zda nějaké chci tak jsem říkala že máme, takže asi ne tak mi nabídla jen pár pohárku kdyby bylo třeba na salát, nebo tak 😉 Já jsem takovej vůl, jem jí měla poslat někam už dávno a byl by svatej pokoj a to jsem byla velmi slušná a učinek to má 😀

lenule76
10. srp 2010

@mataharyy Moc gratuluji k úspěchu !!!! Super .... fakt paráda.
Teď před Tebou cestičku umetá a má staženou pr.el 😎 Jen jí dávej sodu a nenech si kakat na hlavu.

mataharyy
10. srp 2010

@lenule76 tam šlo o to překonat prvotní obavu a to mám za sebou a ona není tak hloupá, je si toho dobře vědoma, takže si myslím že bude v klidu míru pohodě, neb ví že když jsem se ozvala jednou, tak po druhé to nebude problém 😎 Včera mi volala, neměla jsem u sebe telefon, tak volala manželovi a ptala se jestli jsem uražená, že si ale opravdu není vědoma toho že by mi něco špatného řekla a jestli jo tak že se omlouvá 😀 Začíná to být sranda, dokonce jsme si dnes souvisle povídali a to se bratru za poslední rok a půl nestalo ani jednou, když nepočítám hovor o počasí 😝 😎

luciolka1987
11. srp 2010

čau můžu se přidat? 🙂 Bydlíme s přítelem u jeho rodičů v patře takže k tématu tchýně bych mohla dlouho a dlouho vyprávět.Už sme tu rok ted cekame miminko a ja se hrozim co nastane ☹ Navic tu mame otravnou pritelovu sestru ta je snad jeste horsi nez tchyne neustale k nam chodi a to dokonce i bez naseho vedomi kdyz sme pryc 😠 To sem se dozvedela vcera zacinam byt zoufala.Nic nepomaha pritel se s ni vzdycky pohada je tyden klid ale pak to zacne nanovo ☹

carculka
11. srp 2010

mathy..bravoo,mam takovou radost za tebe 😵 😵 😵 no chce jim fakt utnout tipec hned

luciolka...tak to ti fakt nezavidim a vlastni bydleni neplanujete?bych je tam asi obe necim pretahla

zuzana0409
12. srp 2010

@luciolka1987 ahojte.....to aj moja svokra je taka....byvame v dome oproti nej a ona si tu chodi ako domov...pride ani sa nepozdravia a sedi tu ako .........a vzdy pride vtedy ked mam navstevu....nahodou.... 😠nemam nato nervy....aj teraz si zobrala neter na prazdniny a chodi do prace a mne ju nechava.....ale ani sa nespyta...pride necha ju tu a odide.....a vrati sa vecer..ja som chcela ist do kamosky tak som musela brat aj ju.....tri deti malo mam svojich starosti.....nemam nervy....aj ked niesme domtak pride otvori si dom a vezme si co chce....griluju na nasom dvore....uplne drzost....uz som ju parkrat skoro oslala do....... 😎

pavlapap
12. srp 2010

Dělá jen to co vy jí sama dovolíte 😅

luciolka1987
12. srp 2010

@carculka - vlastni bydleni nehrozi nejsou penize bohuzel ☹

Je to strasne pokud se nezamcem tak nemame klid zadne soukromi a nikdo s tim nic nehodla delat prijde jim to normalni proste tady bydlime pod jednou strechou tak co 😠 navic mame s jeho sestrou spolecny balkon takze chodi nejenom dverma ale kdyz pres den vetrame a mame dvere na balkon otevrene tak chodi i balkonem nikdy nevime odkud ji cekat.Sice klepe ale to takovym stylem ze zaklepe a druhou rukou uz ma otevreno takze nake zareagovani kdyz se prevlekam nebo tak neco nemam sanci 😖
Navic sem se ted dozvedela ze k nam chodi kdyz tu nejsme dozvedeli sme se to nahodou protoze pritelovy rozbila model lodi.Tak sme si lamali hlavu kdy ho mohla rozbit kdyz o tom nevime tak se ji pritel ptal a pry se u nas byla ucit 😠 No myslim ze spis u nas byla hrabat do veci a nebo se divat na televizi.No rekla sem ze pokud nebudem doma tak zamcem a hotovo.
Neco resit nema cenu uz nekolikrat ji to pritel rikal ale ona se vzdycky urazi nechodi k nam ale jakmile se ji ukaze zase trochu vlidnosti tak to zacne nanovo.Pritelova mamka to taky neresi sice nam porad garantuje jak nam sem nikdo lozit nebude ale porad je to to same.No rekla sem si ze to zatim necham tak ale jak se maly narodi a ja budu mit porad nekoho za zadkem tak ji to povim sama to uz se snad zastydi a neco s tim udelaji kdyz jim to reknu ja a ne pritel toho totiz evidentne neberou vazne 😠

mataharyy
16. srp 2010

@luciolka1987 z vlastní zkušenosti nečekej, neb pak to bude jen a jen horší 😉
Jináč jsem si řekla že minimálně pro teď bude dobré s tchýní vycházet, neb jsme všichni v záplavové oblasti, takže sejít se někde v evakuačním centru a dělat tam rozbroje by asi nebylo úplně vhodné 😎 😔

helianda79
17. srp 2010

čus holky moje tchýně to je taky děs 😠 její bezva syn mě napadl týden po porodu,rozešli jsem se - pochopitelně!,nepomáhá nám ani finančně a ona mi ještě řekla,že si za to můžu sama,že co jsem mu prej všechno udělala já a že jsem to z něj udělala já.Takže u mě to došlo tak daleko,že jsme jí zakázala vídat se s mojí dcerou přesto,že je to její babička.Ale na to nemám aby pak malé vyprávěla,že maminka je špatná a buh ví co všechno.Spíš by se měla stydět za svého syna jaký je a snažit se nám nějak pomoci,protože jsem na MD 3 měsíce po porodu a být ráda,že jsme ho neudala na ublížení na zdraví.
Fuj tchýně 😠 😠 nedokážu jí přát nic hezkého

majuna
17. srp 2010

Ahoj janicka006,
teraz už ja viem,čo je to byvat so svokrou.ona takto neni zla,ak može tak pomože,ale problem je vtom,že tento byt je mojho chlapa a ten sa nikde stahovat a platit najem nechce.v podstate ma pravdu,pretože takto neplatime nič.no neviem,čo to bude dalej.mne je 30 rokov a raz mi povedala,že mam ešte na decko čas a pritom vie,že mame stym problem,že nam to nejde hrozne dlho.som myslela,že sa mi niečo stane.

carculka
3. zář 2010

koukam ze to tu vazne...jakto?ze by tc nezlobili?no u me parada uz mesic jsem tam nebyla 😀 ale pristi tyden ma narozky tak tam pojedem

marketa137
3. zář 2010

@carculka koukam že chodíš i sem 😉 , tak to abyste jí koupili něco speciálního 🙂

carculka
3. zář 2010

market 😀 😀 😀 😀 😀 nakej napad? 😀

marketa137
4. zář 2010

@carculka klasika ne, kostkový cukr 😀 😀 😀