Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

zuzana.79
19. čer 2009

Ježíš Dagi, to jsi moc STATEČNÁ, že Lucinku půjčuješ!!! 😉 🙂 🙂 ..Já radši neuvařím, než bych jí s kočárkem pustila samotnou 🙂 ..Koukám, že Lucinka je skoro stejně stará jako naši klučíci, kolikátého se narodila??

dagina
19. čer 2009

statečná moc nejsem..., oni si stejně chodí jak se to hodí jim 😠 , nejdřív si musí vypíglovat barák a zahradku, potom si vzpomenou na vnučku. Pořád by chtěli, aby jsme tam jezdili my 😖 , ale to je pro mě celý den zabitý a doma nic neudělám a navíc proč bych tam jako měla jezdit, že 😀 .
Lůca je 28.12 🙂 , za týden máme velkou narozeninovou slávu 😵 .

Lenka, to je nářez 😒

zuzana.79
19. čer 2009

Leni, opět poznávám tu svou.. Ona jde s tím naším "traktorem" a neslyší, že za ní jede auto..A to jsou tu úzký cesty.. Holky ještě musím napsat, že je jí teprve 53 a už je to taková hrůza ☹ ..

vvery
19. čer 2009

ahoj holky,koukám,že tchýně vedou 😀 .Já se můžu přidat asi k těm spokojeným,tchýně bydlí asi 15km od nás,ale naposledy jsem jí viděla asi před 2lety.Když se narodil malej,tak se přijela podívat,když mu byl měsíc.Pak ho viděla ve třech měsících a pak asi v roce a půl.V květnu se nám narodilo druhé mimi a to neviděla ještě vůbec.Ani fotku z porodnice....nemá zájem,tak se nevnucuju.Přítel ať si tam jede,ale beze mě.Zítra bude tchýně slavit narozeniny,tak se máme přijet ukázat...ale řádí jim tam neštovice.Je to normální? 😲 Malá má po šestinedělí a že by jsme chtěli hned neštovice?Prý má přijet aspoň malej....aby to chytil.Ale to že by to on něj nejspíš pak chytila i malá,to už jí nedošlo. 😠 .
Takže proč si vlastně stěžovat?Ona k nám nejezdí a o děti se nezajímá,takže můžu být opravdu spokojená 🙂 .Přítelovi jsem řekla ať si tam jede kdy chce,ale malýho do zakouřenýho baráku tahat nebude a je to vyřešený.To že měl malej narozeniny,jeden rok,dva roky,sváteknebo byli vánoce to opravdu nehrozí,že by něco dostal...vlastně ani nezavolá aby mu popřála.
Takže holky všem,kdo má hroznou tchýni přeji hodně trpělivosti,nic jinýho stejně nemůžeme dělat. 😉

zuzana.79
19. čer 2009

Dagi, tak to je Lucinka taky nedělňátko 😉 ..My máme teď v neděli půl roku 😉 ..Hrozně to uteklo, viď??
Vvery, taky bych si to takhle přála... Já se k nim necpu a oni ať nejezdí sem..To by bylo ideální!! Taky jsou 20km odsud..A zakouřenej barák?? Tak to je přesná definice.. Fuj..

sklenicka24
20. čer 2009

very: no ta fakt neuvažuej. Malé by to mohlo tak akorád ublížit.Ale jinak ti závidím, to je asi pohodička.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzana.79
20. čer 2009

Hezkou sobotu holky..
Asan, to máš docela dobrou úvahu..Taky mám dva syny.. No, musíme doufat, že si budem pamatovat jak naše tchýně sra... nás a budem se snažit chovat jinak 😉 ..

luucia
20. čer 2009

asan, nad tím vůbec nepřemýšlej..myslím, že jsme tady všechny poučený a budem ty nej tchýně na světě..jestli ovšem nebudem mít nějaký krávy snachy 😀 😀 😀

vver, to si děláš srandu 😲 😲 😲

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzana.79
20. čer 2009

Holky, já mám mladšího bráchu (teď je mu 20) a naše máti s kolegyní, která má kluka asi 24 sei už před 15ti lety děsily, co budou dělat, až přijde nějaká (cituji): odbarvená fuchtle a poleze po jejich miláčcích.. Nejlépe ještě před nima 😀 😀 😀 ..No, brácha zatím ještě žádnou domů nepřivedl představit, tak jsem zvědavá, jak se naše máti bude chovat.. Ale taky si nedělám moc velké iluze, že by byla super tchýně 😉 ..

ocicka
20. čer 2009

Holkz to mi neda a musim napsat.Ma strasna tchyne mela taky strasnou tchyni..Vzdy si na ni stezuje a pak doda, kdybych vam moc zasahovala do zivota nebo tak, tak mi to prosim te rekni 😀 No se nadechnu a rikam si , mam? No jenze ona by moji pravdu totalne nevydychala a vlastne by bylo zase vse spatne..

sklenicka24
20. čer 2009

Oci: no hele, tak kdyby mi tohle řekla moje tchýně,tak rozhodně neváhám, fakt bych to udělala. Samozřejmě, že né nějak sprostě, ale se vší slušností. No co, však tě o to požádala ne???

Ass: no to si piš, že bych si to také přála.

damin
20. čer 2009

Já myslím, že jednou budeme dobrý tchyně, právě proto, že jsme zažily jaký to je. Moje máma zažila něco podobnýho se svou tchyní a teď je jako tchyně výborná. Do manželství mi nekecá, když si jí postěžuju, vyslechne mě, ale zároveň mi řekne, že si to musím urovnat sama. Zrovna tak se chovala k bráchovi a jeho ženě, než se rozvedl. Měla spoustu důvodů k exšvagrové, aby jí šťourala do manželství, ale nikdy si to nedovolila.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
20. čer 2009

Asa: no co ty víš, třeba by jsi mohla jeho kašel přehlédnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vvery
20. čer 2009

Asa:jestli má mozek nevím a neřeším to,než jí svěřit svoje dítě,tak aději nějaké kamarádce 🙂 .Hele co kdybys fakt ten kašel přehlídla...my jako maminky takové věci přece nevidíme,ne?
sklenicka24:asi neuvažuje...ale co se dá dělat?Jo jinak pohodička.... 😉
My budeme určitě bezva tchýně...budeme totiž poučený 🙂.

sklenicka24
20. čer 2009

Tak tak. Já se jim rozhodně plést do života nebudu a už vůbec né radit, když o to nebudou stát. 😉

dagina
20. čer 2009

Ahojky, Very, hm, aspoň že tě neprudí.

Zuza, nedělňátka prý budou v životě velice šťastni 😵. Uteklo to hrozně rychle, tuhle jsme s manžou prohlíželi fotky z porodky atd..., takový uzlíček mrňavý..., a teď taková treperenda mazaná 😵 . Jaké to je mít dvojčátka????

Dneska jsem opět selhala. Měli jsme křtiny a pak oslava, tchyně se mě ptala zda zítra přijedeme, a já ji blbec odpovím že ne, že musíme udělat to a to...., sice to je pravda, ale kdyby mě u nich bylo dobře, tak práce počká a pojedeme. Prostě jsem měla říct - nepřijedeme, nic mě k vám netáhne, necítím se u vás dobře...., jestli chcete vidět vnučku, přijeďte povozit..., no jsem prostě měkkota 😠 .
Vždycky si říkám, jak ji všechno povím, pak skutek utek, a to mě neskutečně mrzí 😖

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
20. čer 2009

holky, to mi všechny 😉

dagina
20. čer 2009

Asanaa 😀 😀 , tak to já taky se přiblbě usmívám 😀 , fakt děs 😠 , bych si pak nejraději nafackovala, když se mi to rozleží doma v hlavě 😲 . To mi hrozně vadí, ale nemůžu si pomoct, nejde mi to.

sklenicka24
20. čer 2009

Dag. hoď na to bobek. Hele až tě vytočí, tak to půjde 😠 😉 😉

dagina
20. čer 2009

Sklen, no už teď je pozdě 😀 .

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
20. čer 2009

Vydrž pr'tka vydrž.

jo co se týče toho půjčování, tak naše babi si ho vzala když mu byl rok. Pak si ho vzala když jsem otěhotněla a bylo mi opravdu zle, tak tam dokonce spal, to bylo loni v létě. Pak tam chodil celkem rád, normálně tam i spal.... ale teď už zase ne. Ale musím uznat, že to, že tam občas spal a já si mohla dáchnou s tím mega břichem, tak to bylo opravdu moc super. 😉

vlnka1
20. čer 2009

Holky, nebylo by nějaké téma, kde bych si mohla postěžovat na tchána 😀 ? Já mám tchýni docela dobrou, je to hodná ženská (možná až moc), někdy má blbý řeči,ale manžel jí vždycky usměrní sám, takže si s tím ani nemusím dělat hlavu. zato tchána mám děsnýho hulváta, nevidí si do huby, je hroznej sobec a nemá žádný vychování 😠 , prostě hrůza, všem by jen chtěl poroučet a všechno musí být po jeho 😝

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dagina
20. čer 2009

Vlnka, mě se-e i tchán, ikdyž o dost méně jak tchyně.

Asanaa, když by se to řeklo normálně slušně a jasně, tak by tvůj manža určitě nic nenamítal a ještě by tě pochválil. 😉

Sklenička, tak to věřím že bodlo to hlídání, se děsím druhého těhu, přes měsíc jsem proležela v nemocnici, manža sice říkal, že by si vzal hlídačenku, ale aby jí nestrčil bábě 😖 , to by ale bez mého vědomí neudělal...