Tchýně se nám snaží zprotivit svatbu

sirka
11. říj 2006

Vlastně to ještě neni moje tchýně..máme kousek před svatbou..jsem v 6.měsíci a včera jsme byli s jeho rodičema v ikei a ona si mě vzala kousem stranou, když šel můj chlap na záchod a řiká mi..MĚ SE ZDÁ, ŽE JSI V POSLEDNÍ DOBĚ NĚJAK HODNĚ ZTLOUSTLA 😲 ....chápete tóó??? Já teda neznám nikoho kdo v těhotenství běžně hubne..podotýkám: měřím 179cm a první vážení v poradně bylo 56kg a poslední před týdnem 62kg...

Já jsem vůbec nepochopila důvod jejího jednání..kromě toho, že připravujem svatbu a ona zřejmě chytla tu nemoc, že jí kradu syna a tak se snaží to všem protivit a ztížit všemi způsoby začíná to být fakt hustý..jenže chudák můj Kubík já se přes to nedokážu přenýs a vpouštim to všechno do něj..vážně chybí málo abych začla o jeho matce mluvit sprostě

Pište cokoli, prosím pište protože jinak to zase doma odnese ten můj 😒 ☹ 😠

martinnaa
5. únor 2007

Tak to je mazec....lituju te... ☹

console
5. únor 2007

Nejhorsi je, ze cela jeho rodina-tak ji to odpust atd. Copak to nechapou? To s eprece odpustit neda. Mam svou hrdost a rozhodne nemam zapotrebi dolejzat za nekym takovym...

martinnaa
5. únor 2007

Jejda ja bych to taky neodpustila...Tom se asi neda takova vec...

console
5. únor 2007

A vubec se mi nechce o tom s nima bavit, mam pocit, ze v pravu jsem ja a neni treba o tom debatovat, chapete, ne? Dalsi veci je, ze jeho matka ted bydli v dome meho pritele(jinde nez bydlime my 😉 ), nemaka, cely zivot nemakala, jen chlasta a huli a me to s..e, ze vlastne je v nasem po tom vsem 😨 . Rozumite mi, chapete to stejne, nebo mam uz fakt pokrivenej pohled? Veskere hadky jsou u nas jen kvuli tomuto, pritel tvrdi, ze pocita s tim, ze dum proda(potreboval by investovat jinam),ale kdy? Ona sama obejva nejakejch 7 mistnosti a obr zahradu...

console
5. únor 2007

Martinaa:Diky, jsem rada, ze to nekdo nezavisly vidi stejne. Nasi si to taky mysli-no aby ne, po tom , co si s ni prozili...Ja nemam konflikty rada, ale nenecham zase ze sebe delat hadr.

martinnaa
5. únor 2007

Ne nemas chapeme...my bydlime taky u tchanu ale nnei to jako mas ty oni mi nikdy nenadavali nebo neco podobneho ale maji zase jine chyby... 😒

0401
5. únor 2007

Console,
jak to tak čtu,nemáš to jednoduché. A přítel se tě před ní zastane? Co kdybyste čekali mimi?

console
5. únor 2007

ahojda, ted uz se to nedeje, jak jsem rikala, otocila a dela milou, ale driv se zastal-nemelo to cenu, furt mlela svy atd. nastesti bydlime v jinem meste, ale jak rikam, bydli v nasem(pritelove) a chova se, jak kdyby to byla samozrejmost nejvetsi...

anikaa
5. únor 2007

Ahoj,úplně tě chápu. My jsme spolu dokonce 3 roky bydleli. To byl opruz. Vždycky tak nějak po půl roce pravidelně vystartovala a na manžela a mě plivala neskutečnou špínu. Došlo to nakonec tak daleko, že jsme museli přerušit rekonstrukci a na rychlo se úplně odstěhovat. Letos je to už skoro 2 roky co jsme pryč a je to bezva. pořád si nedokážeme zvyknout na to, že máme klid a jsme samy. Nejhorší bylo, že nám pořád vyčítala, že máme spoustu peněz a že ona němá nic atd. Ona samozřejmě na sociálce a my oba silně zaneprázdnění svou prací. Pořád mlela svou písničku, že ona kvůli nám, resp. kvůli našim výdělkům nedostane od sociálky nic. No hrůza prostě! Takže vás všecjny s touto zkušeností s tchýní absolutně chápu. Nyní se scházíme jen vyjímečně o ona dělá, jako že se vlastně nic nestalo. U nás na návštěve byla pouze jednou, ale nějak mi to vůbec nechybí.

console
5. únor 2007

anikaa: tak to fakt obdivuju, my se museli kvuli ni i odstehovat z mesta jinam. bydleli jsme rok u nasich a ted ve svem. nikdy bych nemenila))

aniani
6. únor 2007

holky, tak ja myslela, ze horsi tchyne neni, ale jak to tak ctu...vubec se vam nedivim, stojim pri vas... 😉

lu.
14. únor 2007

Ahoj tak to je vážně síla mít takovou tchíni tak nevim nevim 😠
Příde mi jako by nikdy nebyla těhotná.A taktu asi taky moc nemá viď?
A co na to vlastně říká tvůj chlap?

majdinka
26. črc 2010

Ahoj holky,
potřebuju se vypovídat.Nenávidím svojí tchýni!!!!!!!!!!!!!Je to taková p....,necg´hci být tady sprostá.Bydlí 5km od nás a má 2 syny.Jeden z nich je můj manžel a druhýmu je 33 a nikdy nikoho neměl,protože chlastá a bydlí v naprostym mrdníku.Fakt hnus.Ale má tchýně nemá na starosti manželova bráchu,ale nás.Nebo spíš mě a dceru.Od narození mi kecá do všeho,jak dávala kluky ve 3 měsících na nočník a jak jedli ve 3 měs.skopový na česneku a že já jí nědám ani kus salámu.Anetce je 1,5 roku a nemám potřebu jí cpát nějaký sračky k jídlu,když se jich za život nají ještě dost.Takže Anetka sice teď už jí s náma skoro všechno,ale párky,klobásy atd,jí ještě fakt nedávám.A cokoliv jí řeknu,tak je to špatně,protože ona ví všechno nejlíp.Když se Anetka narodila,tak jsem s ní mluvila o syndromu náhlého úmrtí.No nevěřila,že to existuje a nedávno o tom byl pořad na nově,tak mi po víc jak roce řekla,že mě měla za debila,že nevěděla,že to existuje.A to je pořád.Dnes jsem jí volala,jestli ví o nákaze z lišek,která může být na borůvkách,tak aby je pořádně umyla,než je Anetce dá.Má jí do zítra na hlídání,protože jsem musela vyběhat přídavky.Oznámila mi,že tam kde je její kamarádka Lída trhá,tak že tam lišky nejsou,že je prej Lída neviděla,takže tam určitě není nákaza.No a z povzdálí slyšim ještě tchána,jak se mi strašně směje.Tak sakra jsem debil já nebo co.
Už vážně nemůžu,toto jsou jen střípky toho co s ní zažívám a to s ní nebydlim.Chce se mi brečet.Naštěstí mám podporu v manželovi,který sice stojí při mě,ale nic jí stejně neřekne.
Jo a koupili jsme si ojetý auto 12 let starý a neustále posloucháme,jakou starou sračku jsme si to koupili.No a na to mi dneska tchýně řekne,že si budou kupovat nové auto a že nám nechaj to jejich.No jo ale ono je 12 let staré!!!!!!!!!!!!!!A to jim nevadí.
Už nevim jak dál,mám v sobě fakt zlost a takovejch sprostejch slov co se mi honí hlavou.................

crca
27. črc 2010

@majdinka 😀 😀 Te´d se nesměju tobě,ale umím si to představit,taky bych vyšilovala,mám tchýn přes silnici a naštěstí je to v pohodě,ale občas teda taky zaperlí 😠 Já bych jí na to auto klidně odpověděla,že " jedna dvanáctiletá sračka v baráku úplně stačí 😀 )Já jsem člověk dost splachovací,ale pak to přeteče a to si teda nevybírám 😀 Je to těžké,když tchýně do všeho kecaj,po 5 letech mám dvojčátka po umělém oplodnění a strašně jsem byla na nervy už v těhu,že jí tady budu mít a do všeho mě bude kecat......,no naštěstí mě překvapila,ale taky mě prostě něčím občas vytočí 😅 Nejvíc asi tím,když jsou děti u ní a za hodinu mají večeři a děcka příjdou umatlaný od jahod,rybízu a že jim dala ještě ty Pims piškoty s čokoládovou pěnou a že jim chutnaly,tak snědl každý dvě 😠 no,mě omejvali a samozřejmě,že Mates vypil pak mlíko a všechno vyblil 😠 .Prostě já jím taky všechno,ale jen trochu na ochutnání,jenže ona je narve ve velkým,nehledě na to,že ti moji draci jsou jak kyseliny a snědí úplně všechno co se jim dá 😀
No ale být tebou,tak jí utínám hned,kdyby se mi něco nelíbilo 😉 Držím palce 😉

elgereta
2. srp 2010

No tak mě tchýně řekla půl roku po svatbě, že se necejtí na to být babičkou (a to jí je 54let) no a 2 měsíce na to se dozvěděla, že jsem těhotná...hoooodně dlouho to nemohla překousnout, ale už se s tím docela vyrovnala a prej se i těší, tak jsem zvědavá, jaká bude babička.

9ka
7. srp 2010

Myslím, že těm, kdo bydlí s tchýní by měla pojišťovna proplácet návštěvy u psychologa, antidepresiva a 2x ročně lázně. 😎
chtěla jsem taky přidat nějakou perlu, ale nevím kterou dřív vybrat - je jich taaak mooooc... 😀
Např. "Tak už jí (mé dceři) dej klobásu, když už jsou jí dva roky, ne?" nebo "Co to máš na sobě? To si sebrala u popelnice?" 😕

hanulik
8. srp 2010

Holky, musela jsem se zasmát, koukám, že téměř všechny tchýně jsou stejné. Původně jsem u ní chtěli s manželem předělat podkroví, naštěstí jsem včas utekli. Bylo i půl roku, kdy jsme s ní vůbec nekomunikovali - asi moje nejšťastnější období. Snažím se jí respektovat, přece jenom jen to babička našeho syna a Staníka bezmezně miluje (čemuž já moc ráda dávám hranice - poslouchat, že roční dítě v klidu zvládne výborný páreček od Steinhausera mě opravdu nebavilo), ale nemůže čekat, že k ní budeme každý víkend jezdit 100 km posekat zahradu nebo dělat dřevo. Vět, kterýma mě dostala je bezpočet, ale nejvíc bolavá je ta, kdy mému manželovi řekla po přečtení svatebního oznámení, že se se mnou zkazí život sám. A i kdyby se sebe víc snažila, tohle nikdy neodčiní. Jakože se ani nesnaží.
elgereta, podobnou větu jsme slyšeli na tchýniných padesátinách. Naštěstí na nich to opravdu nezáleží. 🙂

janicka006
8. srp 2010

@hanulik tak si myslím,že Tě ještě "trumfnu"....moje tchýně mi při oznámení,že bude babičkou(řekli jsme jí to den před svatbou) řekla: hmmm,tak z toho nemám vůbec radost.....a to jsme předtím o jedno miminko už přišli.... ☹ ☹

hanulik
8. srp 2010

Jani, tak u nás to bylo něco podobnýho, v ten den jsem byla na kontrole po šestinedělí po potratu kvůli vadě. Tchýně měla večírek - oslavu padesátin a hrdě všem oznámila, jak jsme se rozhodli správně, že jsem nepřivedli na svět další postižený dítě. Prý můžeme teď pět šest let počkat a pak to zkusit znova. No a za dva roky měla zdravého vnuka. 😅 V té době jsem brala uklidňující léky, ještě jsem měla rozhozený hormony a tohle před 40 lidma mi opravdu nepomohlo.