Tchýně se nám snaží zprotivit svatbu

sirka
11. říj 2006

Vlastně to ještě neni moje tchýně..máme kousek před svatbou..jsem v 6.měsíci a včera jsme byli s jeho rodičema v ikei a ona si mě vzala kousem stranou, když šel můj chlap na záchod a řiká mi..MĚ SE ZDÁ, ŽE JSI V POSLEDNÍ DOBĚ NĚJAK HODNĚ ZTLOUSTLA 😲 ....chápete tóó??? Já teda neznám nikoho kdo v těhotenství běžně hubne..podotýkám: měřím 179cm a první vážení v poradně bylo 56kg a poslední před týdnem 62kg...

Já jsem vůbec nepochopila důvod jejího jednání..kromě toho, že připravujem svatbu a ona zřejmě chytla tu nemoc, že jí kradu syna a tak se snaží to všem protivit a ztížit všemi způsoby začíná to být fakt hustý..jenže chudák můj Kubík já se přes to nedokážu přenýs a vpouštim to všechno do něj..vážně chybí málo abych začla o jeho matce mluvit sprostě

Pište cokoli, prosím pište protože jinak to zase doma odnese ten můj 😒 ☹ 😠

baruna
11. říj 2006

Teda takhle jsem se už dlouho nezasmála. Šklebím se ještě teď. Hele až zase někde budete, tak si jí vem stranou a řekni jí, že vypadá nějak staře a že jí nějak vylezli vrásky 😀 😀
Nebo je tu ještě jedna možnost - ona vůbec neví, že jsi těhotná 😉

sirka
autor
11. říj 2006

nesměj se 😉 já mám vážně až agresivní sklony..moje nejmilejší představa je jak ji kopu do hlavy 🤐 ...
samozřejmě ví, že jsem těhotná a ještě pokaždý když něco jim tak říká dej si mamino musíš jíst za dva atd..
Když jsme sedeli na jídle v ikei včera tak se zmiňovala o tom, že shodila na 97kg a pak jí z tý držky vyleze něco takovýho

baris
11. říj 2006

Ahoj, taky jsem se pobavila 😀 a zároveň jsem ráda, že takovou semetriku nemám jenom já za tchýni.

Tak ta moje mi pořád říká, že jsme bachratí s významně se podívá na mě a co s tím budem dělat, že se máme podívat na jeho sestřičku, jak ta je krásně štíhlá. Štíhlá to sice je, ale že má podle všech anorexii, to je už druhá věc ☹

No a my jsme s manželem ve stavu snažilkování a minule jsem se podřelka, že se snažíme a ona hned spustila na mého manžela, proč si chce pořídit děti, že on se má starat o kariéru a ne o tlustou ženu a děcka 😝 😝 😝 že ho budem brzdit. No a já stále vedle svého muže 😲

Takže tchýně neřešte - můj muž je naštěstí na mé straně a tchýni vidím 1x za dva měsíce a pak to ještě více skrouhnu. 😠

sirka
autor
11. říj 2006

ale s těma vráskama to je dokonalý..no nechám si o tom zdát aspoň hezkej sen 😀

baruna
11. říj 2006

Žádnej sen - já být na tvém místě, tak jí to vpálím. A nejlíp v situaci, kdy bude fakt načančaná, nebo až přijde od holiče. Jé u toho bych chtěla být. 😀

sirka
autor
11. říj 2006

Baris tak to jsou hlody..v životě by mě nenapadlo, že budu řešit takovýhle věci..

A když něco takovýho řekne pře váma oběma co na to ten tvůj??
No muj nic až když jsme spolu tak mě uklidňuje, ale je to takovej rodinej typ nechce si dělat zle na žádný straně ☹

cumacek
11. říj 2006

😀 😀 Tak si ji vezmmi stranou a řekni jí, že přece jenom 97kg je dost, že by měla zhubnout 😀 Nebo až bude jíst, jen se tak mezi řečí zmiň, že ona ti má co říkat 😉

gedren
11. říj 2006

sirko, to je tak absurdni, ze se na to neda fakt nic rict, vubec bych si z babizny nedelala tezkou hlavu. Jestli se k ni nepridal Tvuj nastavajici, tak bych to vubec neresila, tchyne holt obcas takovy zachvaty maj. Moje tchyne je naprosto dokonala v tom, ze temer nevim, ze existuje, coz mi zcela vyhovuje - do niceho se nam neplete, nechodi sem, ja tam nemusim chodit apod. 🙂, ale kdyz jsem tam jednou byla a tesne na to jim onemocnel pejsek (uz hodne stary), tak vznesla hypotezu, jestli jsem ho pry neotravila...taky nas to tenkrat s manzelem docela rozhodilo, zvlast proto, ze ona je jinak naprosto normalni a fakt bysme od ni takovej ulet necekali, ale jelikoz se to uz neopakovalo, tak co, proste kazdej obcas placne nejakou blbost. Kdyz Te partner podporuje, je to v pohode, jsou horsi tchyne 🙂.

sirka
autor
11. říj 2006

baruna máš recht.. až bude na tý svatbě svítit v novým kostýmku vykydnu na ni svíčkovou 😅
Musi nějak nenápadně nemůžu jí to právě vpálit takhle okatě jako odplatu to už bysme pak byly na stejný lodi a už by nebylo proč by za mnou měl Kuba stát, když jsme obě stejný..někdo by si nemusel všimnout, že je mezi námi rozdíl

draga
11. říj 2006

sirka kdyby tchyňa nevěděla, že jsi těhulka tak to docela pochopím ale asi to ví, že? No to ti teda řeknu taky se máš na co těšit 🙂) a kdy budete mít svatbu? Já se vdávala ve 3měs a bylo to fajn 🙂) ale buď v klidu každá tchýně má to svoje 🙂)
teda já si na svojí nestěžuju, mě naopak teď naposled řekla, že se jí zdá že jsem zhubla a manžel se začal smát a řekl: jo 10 kg do plusu 🙂)
ona mě viděla na svatbě v bílých šatech a teď jsem měla černé kalhoty 🙂)

baris: taky máš dobrou "babiznu" někdysi říkám jak takové čarodějnice mohly vychovat tak hodné chlapy 🙂) ale kdo ví jaký budeme jednou my 🙂)

baruna
11. říj 2006

Sirko chlapi to mají jinak. On v tom vůbec žádný problém nevidí. A hlavně - já bych to brala, tak, že máš výbornou historku pro pobavení okolí 😝

baris
11. říj 2006

Gerden - ten pejsek - dost dobrý 😀
Sirka - můj muž je na mojí straně a po výpadech na naši bachratost jí řekne, ať se sama podíva do zrcadla jak vypadá a jestli si toho ještě nevšimla, že její dcera trpí anorexií.
A k těm dětem - co je jí potom, že to nebudou její děti.
Mám výhodu v tom, že bydlí od nás přes 100km, takže jsem v klidu.

Ona je někdy v klidu a pak jí hrábne a začne vypouštět tyhle nesmysly.

zonja
11. říj 2006

ahoj,
asi to chce fakt pevný nervy, muž je jedináček? táta byl a když si bral mámu tak mu bába schovala prstýnky, tak se o ně radši postarej ty..... 🙂 pak už ti ho nevezme a kašli na ni. a mimi ji nenech pochovat, to bude asi největší odplata, když nebude moct pochovat vnouče.

sirka
autor
11. říj 2006

Svatbu máme přesně na den za měsíc..a začlo to tim, že jakmile se začla svatba řešit v tu chvíli obrat o 180' a cokoliv řeknu bílý ona musí říct černý..já velký ona malý...
Vadí jí, že to neberu tak strašně vážně a chci to v klidu spíš méně formální..je z toho hotová..no lidi na svatbu si vlastně nazvala ona a na nic se neptala ufuf 😖

sirka
autor
11. říj 2006

neni jedináček má mladšího bratra to je její bobášk u kterého trošku pozapoměla na výchovu a tak na ni jenom řve a má ji u prd..., ale on přece neni takovej a makovej kdyť on je to ještě takovej malej bobo..

ale teď se ji zřejmě zželelo, že hodnýho syna má dát nějaký tajtý co nechce ani předkrm, ale rovnou polívku.. 😎

draga
11. říj 2006

sirka tak to ti držím palečky, my jsme chtěli malou svatbu a nakonec tam stejně bylo 20 lidí a to jsme je zvali sami 🙂) tohle bych asi nevydejchala navíc je to VAŠE svtaba!! taky jste to mohli udělat tajně a ona by věděla prd, možná by bylo dobré jí něco v tom smyslu naznačit aby to nebylo jako u Škopků ve slunce seno...🙂) buď statečná a v klidu máš mimi a to se nesmíš ničím trápit!!

frantina
11. říj 2006

moje byvala tchyne se mnou chodila po obchodech u nich na malomeste, kde znala vetsinu prodavacek, a vsem jim ukazovala, jakou skaredou chudinku si nasel jeji synacek...byla jsem hodne mlada a hodne zamilovana, takze jsem si to nechala libit a pak brecela doma do polstare...

zonja
11. říj 2006

tak to tě vážně lituju, nejhorší jsou ty, co do všeho kecaj. vztek ulož do toho odmlouvání a hlavně braň svoje mimčo. a co kdyby jste se vzali tajně? pak s váma nepromluví a budete mít pokoj. 😀

sirka
autor
11. říj 2006

Jenže ta bezmoc..kdyby to byl cizí člověk tak bych se s ní vůbec o ničem nebavila, ale teď by z toho byl na tom nejhůř Kuba..

Taky bych chtěla aby byl takovej, že by jí něco řek. i mě by se nad tim líp povznášelo, kdyby jí to do očí vpálil, že si má hledět svých špeků..

draga
11. říj 2006

sirka to nemá cenu pokud ho to samotného nenapadne, budeš se muset smířit s "babou" a rozhodně to nebudeš mít lehký snad aspoň bydlí dost daleko od vás!!! a mluvíte spolu o tom? že tě to trápí?

sirka
autor
11. říj 2006

frantina to je taky konečná...přesně takový to jak ze sebe ještě před ní vyloudíš poslední úsměv a pak už jenom zapadnout domu a probulet to..

taky už jsem začla přemýšlet, že to uděláme jen potají...já jsem se tak těšila, že si ten den užiju tak hezky se všema a tohle jsem ani na moment nečekala..

makak21
11. říj 2006

Sirka: vážně to nemáš jednoduchý. Nás svatba teprve čeká, tak koukám, že se mám na co těšit. Do teď je budoucí tchýně taky v poho, i když bych jí taky nemusela vídat každý týden. A to bydlí u nás za domem 😝 Každou neděli povinný oběd, samozřejmě i ty rady (jsem moc mladá a nutně ty její rady potřebuju)😒 Už aby bylo mimi, pak jsem řekla, že už ne, že konečně budeme rodina a budu vařit v neděli já. Nemůžu se dočkat. 😀

sirka
autor
11. říj 2006

draga mluvíme dost, ale on si neví rady..ho to mrzí, ale neudělá nic..

Právě, že bydlíme dost blízko a oni hodně vyžadujou abysme je nevštěvovali nejlépe každý týden a když nemaj svoji dávku tak neustále telefonuje kdy už hodláme přijet...

sirka
autor
11. říj 2006

makak a já když jsem četla jakoukoli diskusi o tchýních tak jsem si říkala, že to všichni nějak přeháněj a to co přišlo mi vzalo vítr z plachet

draga Včera jsem mu v té atace řekla, že s ní ode dněška hodlám mluvit ve strohých větách ano/ne/děkuji nechci a že nehodlám tam jezdit, a že se jí budu všemožně vyhýbat a nejhorší je, že ta ataka stále trvá 😠

draga
11. říj 2006

sirka tak to ti teda opravdu nezávidím, protože pokud se něco nestane bude vám asi chtít kecat do všeho!! včetně výchovy mimča...s tou svatbou ti radím abyste se drželi svého a udělali to podle sebe ona do toho nemá co zasahovat a tvůj přítel by to měl dát najevo!! Když si jí připustíte "k tělu" teď bude to čím dál tím horší, chápu i přítele, že asi nechce nic svojí mamce vyčítat ale asi by bylo načase!!! je to a bude váš život. Hlavně se tím prosím netrap, vše se to odráží na psychice a ty bys měla být v klidu kvůli mimískovi. D.

babyna
11. říj 2006

sirko, nechapu co tu resis. me by tohle teda na tchyni vadilo asi nejmin ze vseho.

sirka
autor
11. říj 2006

Jo máš rech draga nenechám ji se do všeho angažovat jako by měla právo dirigovat naše cesty, směry a životy..

A do těhu a vých.si absolutně zasahovat nenechám..ona si zřejmě myslí, že k nám budou chodit jak do houslí až se přestěhujem do svýho(jsme u našich cca do svatby..děláme byt), ale to ať zapomene kor po tomto zážitku..

sirka
autor
11. říj 2006

babyna to, že by ti řekla, že jsi tlustá, nebo že by si na svatbu nazvala své hosty nebo co máš na mysli?

consti
11. říj 2006

Sirko nemáš to jednoduché, ale tak to bohužel je. Mému muži zase má tchyně(tehdy ještě skorotchyně) řekla, že by se vánoce měly trávit s rodinou. Tehdy jsem mého snoubence pozvala na vánoce k nám(byli jsme spolu 4,5roku.) Takže i přesto, že věděla, že chystáme svatbu, tak musel trávit vánoce u nich, protože má být s rodinou...
jinak s ní vycházím dobře, ale nezapomínám a tyto vánoce budeme s manželem trávit sami, budu se řídit heslem, že o vánocích má být člověk s rodinou 😉 😀

babyna
11. říj 2006

sirko, to ze ti rekla ze jsi tlusta. a ohledne tech hostu, nevim souvislosti ale kazdopadne bych to brala jako svou svatbu a tudiz bych tam mela lidi (a taky ze jsem mela) co chci ja a ne ona.
jinak myslim ze tahle diskuze nepatri sem.