Těhotná a nevím jak dál

petrryss
12. únor 2014

Ahoj holky, je mi 37 let, a pritelovi je 36,po 4 mes,snazeni jsem snim otehotnela a nyni jsem zacatkem 8tt.Vcera sem byla poprve u dr,a tehu mi potvrdil a udelal mi i utz ,byla to nadhera ,videt to male stvorení na obrazovce s bijicím srdickem,cekam ctvrte ditko a pritel ma z prvniho manzelstvi jeste jedno,jinak pritel je v pohode a pochazi z vesnice kousek od Karvine takze ta jeho mluva je dosti zkracena je ve znameni vodnář a vodnari co vim potrebuji citit lasku a nehu a veskere city od toho druheho,jsem v tehotenstvi dosti naladova a k pritelovi mam odpor jak citove tak i cose tyce sexu,nevim proc se to tak deje a proc se mi zblaznily hormony,rekla sem mu to a rekl mi spise mi vse vycetl a pohadali se ze mu nedam ani pusu sama od sebe a ze se u mne neciti a ze nevi co ma uz delat,rekl mi ze sem neustale na nodbuku a kdyz ne tam tak na mobilu- mam vmobilu totiz internet ,jenze sem mu rekla ze at za tym nic nehleda ze se tam divam do diskusi co pisou maminy,a divam se jak roste mimi tyden po tydnu a jak se vyviji atd, nechapal nevi jak se citim a porad mu vse vysvetlovala co to tehu obnasi at pak na me neni zly ze se mu tolik nevenuji,pochopil me tehdy a ted? je uplne jiny.vcera jdu na utz,dostanu teh.prukazku a on mi vecer sdeli ze uz semnou mimi nechce a ze mi cely potrat zaplati a ze mu pak mam dat uctenku,sbalil se a odjel k rodicum aniz by jim neco vysvetlil ze tam jede proste unikova cesta a ke vsemu mi vratil i klice od bytu,no tak to me dostalo,nemuzu se tocit jen kolem neho mam deti,sice starsimu bude 18
uz bydli u tatky,druhemu bude 13 a male 6 ,jak odesel volala sem jeho rodicum co se talo a co se udalo a ze si nevim rady ze me posila na potrat a ze dite semnou nechce,a ze pokud to opravdu bude myslet vazne tak na ten potrat pujdu pac ja nemam na to vychovavat sama 4.dite a je to i o financich,rekli mi ze jak dojede knim tak ze snim promluvi a ze mam pockat a nemam nikde chodit,ani na potrat,po chvilce mi volal pritel ze ho to vse mrzi a omlouval se co udelal ze zdrhnul jako pes se stazenym ocasem a ze mu to neni lhostejne ze si chce semnou nekery den promluvit.Nnevim nedavam to,stale zvazuji ci to ma smysl nebo ne,stalo se to podruhe aja si opravdu uz nevim rady,mam obavy ze kdyz se mimi narodi a ja budu v šestinedelce tak se budu tocit kolem mimča a male aby nezarlila,i to kojeni mi da zabrat a budu unavena takze nebudu met ani naladu na pritele,i to jsem mu vse rekla ze nemuzu jen kolem neho se tocit kdyz budu vycerpana a to on moc dobre chapal,a uvedomoval,ale co kdyz to zas tak bude a ja zzustanu s miminem sama a neutahnu to,bojim se,a jsem v rozpacich jak dal,je to tezka situace a premyslim a nevim si rady,jsem zoufala,vzdyt je uz trapne to,ze se furt stehuje a co moje deti jim to hlava uz nebere mne take ne,maji v hlave tak akorat mišmaš...jednou u rodicu podruhe u mne a porad dokola,kdyby se zachoval jako chlap dobre mohli jsem to vyresit jinak a ne ze me v tehotenstvi seřve jak malou holku,jsem se klepala a zcervenala co si mysli,penize mi nedava jen mi zaplati home credit 4000,-kc a to je vse ze proc by daval vic ze na jeho osobu to staci,a ja platim vse jak inkaso,ucty skolu skolku a dalsi,nevim co mam delat,mate nekdo taky takovy problem nebo se mam vseho zdat i jeho a zapomenout,a tim bude pro mne vysvobozeni,poradte mi

mataharyy
12. bře 2014

@petrryss Co ta kritika? Hmmm, zamysleme se...

petrryss
autor
12. bře 2014

@luciebx vidim ze si nic pochopila 😅 precti si clanky a pak mluv,beztak jsi jeste pubertacka

espada
12. bře 2014

@petrryss To mi chceš říct, že po třech dětech neznas odpovědi na své otázky a ptas se na výpočet termínu porodu apod.?! A že po tom, co jsi šla na potrat jsi hned zamilovaná tak, že nepouzivas antikoncepci a riskujes další nechtene dítě. Jako promiň, možná se pletu, ale myslím, že tvé příspěvky jsou fake. A jestli ne, omlouvám se. Ale pokud je to pravda, jsi nezodpovědná a sorry i hloupá. Žij si jak chceš, ale pokud jde o děti, byť nenarozene, nemám pro tebe slov. To je můj názor.

petrryss
autor
12. bře 2014

@luciebx vidim ze si nic nepochopila 😅 precti si clanky a pak mluv,beztak jsi jeste pubertacka

mataharyy
12. bře 2014

No @luciebx je možná puberťačka, přeci každý je tak starý, jak se cítí že 😎 , ale ty jsi někde mimo světovou realitu... Myslím že více zodpovědnosti než ty, mají i malé děti... 😝

ariellaida
12. bře 2014

@luciebx Prej vyškrábli kus mozku - padám smíchy - thumbs up! :DDD

luciebx
12. bře 2014

@petrryss jj pubertacka fakt musim byt.. pac si hned nedelam dite s dalsim volem kterej by me naaahodu zase poslal na potrat a ja jak slepa husa hned pobezim a za rohem stoji dalsi KAMARAD kteryho necham do sebe se udelat a hned sem zamilovana a proto se tu ptam na takovy picovinky... promin.. ale kdybys tu aspon tak neplakala jaky je tvu ex maminacek ze udela vse podle maminky a ze ta ho vychovala spatne.. no ona ho asi vychovala dobre.. pac co s tebou ktera vleze do postele 2 tydny po potratu s dalsim a hned ceka ze bude tehu a laska nadozivoti.. no nevim nevim holka.. kdo tu pusobi jako pubertacka.. hodne holek tu pri tobe stalo ale to co s tebe ted vypadlo je tak leda na preztlamu 🙄 🙄 🙄 🙄

luciebx
12. bře 2014

@ariellaida ted se tomu tady smeju sem ani netusila ze ze me vypadlo basnicke strevo 😀 😀

ariellaida
12. bře 2014

@luciebx Málem jsem spokla lžičku... ftipe! :D

laurital
12. bře 2014

@luciebx Zeno 😀 , ja te zeru...palec hore a jmenuji te mou tiskovou mluvci 😉

marcinek
12. bře 2014

@petrryss jak dlouho jsi tohle vymyslela? nerikej mi, ze jsi tak hloupa, ze by to byla pravda....delas si tu z holek akorat srandu. Ty nevis po 3 detech jak se pocita TP? chudaci tvoje deti. Byt jimi, musela bych se za tebe stydet vlezt do postele 2 tydny po potratu s dalsim chlapem, co potkam a nechat ho do sebe udelat...

laurital
12. bře 2014

@petrryss Sorry, ale jsi kraaaaava a co vic rict....

espada
12. bře 2014

@laurital Amen!

j.cien
12. bře 2014

Skoda ze tady chybi blijici smajlik...by se fakt hodil 😝

luciebx
12. bře 2014

me by taky v zivote nenapadlo vlest do postele po takovy kratky dobe po potratu kterej byl pro me tak strasliva udalost... a najednou je tu zamilovanost.... ja tohle nechapu.. nekdo ma problem uzivit 2 deti.. a nekdo si z toho tady dela holubnik.. ceka ze stat pride na davkach.. pac partneri se o deti ocividne starat nechteji.. ale nekomu je toto jedno a do dnesniho sveta se privede dalsi ditko ktere bude akorad trpet..
pak jsou tu zensky.. zaopatreny, lasky na rozdavani a priroda ne a ne nadelit miminko... apak jsou tu takovy tlupy co rodi a rodi a maj to jak hobby... du ven blejt velebnosti

laurital
12. bře 2014

@espada Diky, mne to prijde jako facka holkam, ktere tu fakt resi krizovky a nekdo se tu bavi...

laurital
12. bře 2014

@luciebx Ja uz na tohle rikam jen je to marny, je to marny a holt nekdo mysli spodkem nebo si z nas dela prcu 😉

espada
12. bře 2014

@laurital Je to kráva nebo psychopatka. Takovyma lidma se zabývat je ztráta casu. A jim dělá dobre, že je řešíme, takže když se na ni vykasleme, uděláme nejlíp 🙂

mataharyy
12. bře 2014

Já si myslím že si dělá prd... ale je fakt že takových **** pár znám, které by toho byli schopné... To je tak když někdo má místo mozku, kostku a ostatní vytahuje na počkání jak kreditku 😝 😝

luciebx
12. bře 2014

tak jo holky.. nechame toho tady... pobavila sem se .. nalila si malinkou sklenku vina s manzilkem... a jdeme koukat tv... takze brou.. a hezky vecer

petrryss
autor
13. bře 2014

Jeste ze to je fake,nejsem husa abych strikala do sebe,aspon sem se pobavila jak to tady zerete 😀
ze luciebx a dalsi.....

pegynka
13. bře 2014

@petrryss jako nezlob se na me,ale delat si takovouhle debilni srandu na strankach,kde nektere zeny nemohou otehotnet a tak strasne by chtely...A ze to nekdo tady zere? Kdyby jsi mela deti a tohle bylo treba Tve jedine "spojeni se svetem",taky bys to zrala....Je mi z tebe nejak blivno!!!

zelva
13. bře 2014

Holky, nemá smysl jí cokoliv psát. Bude to buď nějaká puberťačka a nebo - řekněme to takhle - nějaká, co jí pánbůh moc do hlavičky nenadělil 😀 A nebo obojí dohromady 😀

espada
13. bře 2014

@petrryss Ty musíš byť asi hodně velký chudák, který v životě asi nic nemá, když tvou zábavou je psát kraviny na MK. No, jdu se věnovat něčemu lepšímu. Sbohem vypatlanče 🙂

ariellaida
13. bře 2014

Myslím, že nejhorší na tom je, že to určitě fake není. :DDD

gepe
13. bře 2014

Komu neni z hury dano, tomu neni pomoci 🙂

zuzi.111
13. bře 2014

Holky, nejhorsi je, ze takova individua nam pak udrzuji populaci. Ti rozumem obdareni a rozumni vymiraji a debilita jenom vzkveta a mnozi se o sto sest.

saminomimino
13. bře 2014

jít na potrat dítěte které chci a snažila jsem se o ně kvůli chlapovi,a dalším banailátm,no promiň ale je mi z toho zle ☹ Není to věc kurv....taška která se mi přestane líbit a podobně,kdo vám dá takové právo?Zabít když se nehodí,fakt je mi z některých ženských zle,a prý s věkem zbýráme rozum...

luciebx
13. bře 2014

ja si taky nemyslim ze je uzivatelka fake a ze si vse vymyslela... ja si myslim ze ten jeji styl zivota je presne takovy jak tu popsala.. ale ze sme ji ted ukamenovali tim jejim jednanim tak se stahla do ulity... asi cekala ze ji tu budeme podporovat a prat krasne zdrave miminko.. ale bohuzel se spletla...

saminomimino
13. bře 2014

čtu dál a tazatelko dlouho jsem takovou pindu jako ty neviděla a klidně do mně ty jsi hloupá až na půdu a tajně doufám že si tu jen vymýšlíš,tebe by měli vykastrovat