Těhotná a nevím jak dál

petrryss
12. únor 2014

Ahoj holky, je mi 37 let, a pritelovi je 36,po 4 mes,snazeni jsem snim otehotnela a nyni jsem zacatkem 8tt.Vcera sem byla poprve u dr,a tehu mi potvrdil a udelal mi i utz ,byla to nadhera ,videt to male stvorení na obrazovce s bijicím srdickem,cekam ctvrte ditko a pritel ma z prvniho manzelstvi jeste jedno,jinak pritel je v pohode a pochazi z vesnice kousek od Karvine takze ta jeho mluva je dosti zkracena je ve znameni vodnář a vodnari co vim potrebuji citit lasku a nehu a veskere city od toho druheho,jsem v tehotenstvi dosti naladova a k pritelovi mam odpor jak citove tak i cose tyce sexu,nevim proc se to tak deje a proc se mi zblaznily hormony,rekla sem mu to a rekl mi spise mi vse vycetl a pohadali se ze mu nedam ani pusu sama od sebe a ze se u mne neciti a ze nevi co ma uz delat,rekl mi ze sem neustale na nodbuku a kdyz ne tam tak na mobilu- mam vmobilu totiz internet ,jenze sem mu rekla ze at za tym nic nehleda ze se tam divam do diskusi co pisou maminy,a divam se jak roste mimi tyden po tydnu a jak se vyviji atd, nechapal nevi jak se citim a porad mu vse vysvetlovala co to tehu obnasi at pak na me neni zly ze se mu tolik nevenuji,pochopil me tehdy a ted? je uplne jiny.vcera jdu na utz,dostanu teh.prukazku a on mi vecer sdeli ze uz semnou mimi nechce a ze mi cely potrat zaplati a ze mu pak mam dat uctenku,sbalil se a odjel k rodicum aniz by jim neco vysvetlil ze tam jede proste unikova cesta a ke vsemu mi vratil i klice od bytu,no tak to me dostalo,nemuzu se tocit jen kolem neho mam deti,sice starsimu bude 18
uz bydli u tatky,druhemu bude 13 a male 6 ,jak odesel volala sem jeho rodicum co se talo a co se udalo a ze si nevim rady ze me posila na potrat a ze dite semnou nechce,a ze pokud to opravdu bude myslet vazne tak na ten potrat pujdu pac ja nemam na to vychovavat sama 4.dite a je to i o financich,rekli mi ze jak dojede knim tak ze snim promluvi a ze mam pockat a nemam nikde chodit,ani na potrat,po chvilce mi volal pritel ze ho to vse mrzi a omlouval se co udelal ze zdrhnul jako pes se stazenym ocasem a ze mu to neni lhostejne ze si chce semnou nekery den promluvit.Nnevim nedavam to,stale zvazuji ci to ma smysl nebo ne,stalo se to podruhe aja si opravdu uz nevim rady,mam obavy ze kdyz se mimi narodi a ja budu v šestinedelce tak se budu tocit kolem mimča a male aby nezarlila,i to kojeni mi da zabrat a budu unavena takze nebudu met ani naladu na pritele,i to jsem mu vse rekla ze nemuzu jen kolem neho se tocit kdyz budu vycerpana a to on moc dobre chapal,a uvedomoval,ale co kdyz to zas tak bude a ja zzustanu s miminem sama a neutahnu to,bojim se,a jsem v rozpacich jak dal,je to tezka situace a premyslim a nevim si rady,jsem zoufala,vzdyt je uz trapne to,ze se furt stehuje a co moje deti jim to hlava uz nebere mne take ne,maji v hlave tak akorat mišmaš...jednou u rodicu podruhe u mne a porad dokola,kdyby se zachoval jako chlap dobre mohli jsem to vyresit jinak a ne ze me v tehotenstvi seřve jak malou holku,jsem se klepala a zcervenala co si mysli,penize mi nedava jen mi zaplati home credit 4000,-kc a to je vse ze proc by daval vic ze na jeho osobu to staci,a ja platim vse jak inkaso,ucty skolu skolku a dalsi,nevim co mam delat,mate nekdo taky takovy problem nebo se mam vseho zdat i jeho a zapomenout,a tim bude pro mne vysvobozeni,poradte mi

laurital
13. bře 2014

Ja mam bohuzel take obavy, ze pro nektere je tento zpusob zivota normalni...

luciebx
13. bře 2014

@laurital fakt humus... takze ona zabije sve nenarozene dite.. dva tydny na to doufa ze je znovu tehotna a toto miminko si s laskou necha... fakt nechutny.... jaky si to udelas takovy to mas vid... se nedivim ze od uzivatelky daji borci hned ruce pryc.. pac vidi co je ona zac.. kdovi jaci tatinci jsou tech 3 deti co meli to stesti a narodili se.. sice nestesti u ktere maminky.. ale to uz je jina.. beztak je to pokazdy jiny tatinek a vzdy se radsi zachranil 😀 😀 😀

laurital
13. bře 2014

@luciebx To je zivotni styl Novy muz, nove dite 🙄

luciebx
13. bře 2014

@laurital hele znam borca kterej ma 5 deti.. pokazde s jinou.. a 3 z toho v decaku a dve ma u sebe.. ma papiry na palicu.. no nevim co presne tam ma ale ma duchod.... nevim jak dostal ty deti do pece teda... no ale hruuuza...

laurital
13. bře 2014

@luciebx Ty blaaho, to je taky spravnej genetickej matros 😎

infokonik
13. bře 2014

Kvůli podezření na fake, diskuzi prozatím zamykáme.