Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

verusky
2. srp 2007

jeste nespim...parada... hlavne kdyz mam nalakovane nehty 😅 😅 😅
tak hezky patek vsem!!

verusky
3. srp 2007

tak petr je jeste na chate,ze jel deda s babickou nakoupit a hlida malou.no to jsem jeste mohla spat!usnula jsem nakonec az ve tri,neslo mi to a chybela mi veruska,tak jsem se musela mrknout aspon na par fotek.hm...
teda holky,ja tu vedu monolog...tak radsi koncim.hezky den!!!

sarrinn
3. srp 2007

Ahojky princezny 🙂 Veru ty se teda slechtis a moc si se opravdu nevyspala vid.To ja teda taky ne, zase celou noc jsem se budila bolestma jak mi ztvrdne bricho a lezim tak to boli. Leny ja si teda taky myslim, ze by ty krave mel rict- tyden vy a tyden ona, vzdyt na to maji stejny naroky, tak at si to prosadi!

lu777
3. srp 2007

Lenyčko, no on to myslel s tím kočárkem vážně.. mimochodem vybral pro novorozeně, které se narodí v lednu, golfáč 😀 ono to asi bude mít u nás zajímavý průběh, to BMW chce mermo mocí, tak teď vymyslel, že jestli to auto dost hází, tak si tam můžu vzít polštář z ložnice..
máme taky hafana velkýho, já jsem říkala, že až půjdem pro kočár, tak snad abysme ho vzali s sebou a zkusili si naskládat kočár, psa i autosedačku, abysme si byli jistý, že to tam vleze.. a teď si představ, že půjdeme nakupovat.. teda já myslím, že to tam vleze, ale proč teď vyměňujem větší auto za menší, to nechápu!... jenže on je tak zašprajcnutej, že jestli si to rozmyslí, tak mi ho snad nakonec bude líto, že to blbý auto mít nebude 🤐
tak ať si ho má, ale jestli se tam vejde jen malej nákup, tak se asi požerem 😕
no nic, my si holt budeme učit být maminy a chlapi se učí být tátové, není to ani pro jednoho asi proces jednoduchej 😅

lu777
3. srp 2007

holky, my máme ty broučky taky, ale hlavně moly... jediné, co jsem na to objevila, je všechno nacpat do skelnic s těsněním, prodávají to v Tescu v malé a velké velikosti... a na moly se pak ještě dá koupit feromonová lapačka v Obi a nesnášejí bobkový list, tak máme vystláno 😀
tak snad je takhle už porazíme, po asi třech měsících, my vyhodili postupně snad všechno, oni žrali i sojové maso, i čaje, i pudinky, prostě co našli, to spráskali 😀

lu777
3. srp 2007

Verušky, koukám, že to máš s tou sektou v rodině podobné 😒 já takhle přišla o ségru a bráchu (ještě mi naštěstí zbyl mladší brácha, ale ten je o dost mladší a hodně nemluvný) .... úplně zblblí, nebyli nám ani na svatbě (máme temnou energii - ostatně jako skoro všichni, kdo nechtějí do sekty nebo v ní zůstat) a ségru jsem neviděla, bude to za chvíli dva roky... my jsme spolu se ségrou i bydlely, je trošku švihlá, ale moc mi pomohla, když jsem byla nemocná, plno věcí mě naučila a je takový tahoun, člověk se s ní nikdy nenudil... a brácha se holt svezl s ní, ona na něj má velký vliv, je starší než já a má nejvyšší čas na rodinu a asi si to takhle nahrazuje tou sektou a tou zaměstnaností

můžu říct, že mám srdeční nedomykavost a když se tohle stalo, tak jsem byla nejdřív v šoku, dva měsíce jsem o tom ani moc nemluvila, člověk tomu nemůže věřit... pak jsem začala mít silnou arytmii, vyčerpání, nemohla jsem se na nic soutředit.. na kardiologii se mě ptali jestli mám z něčeho stres a tam mi to doklaplo.. měsíc jsem probrečela, budila jsem se i v noci, měla jsem hrozný sny... postupně si člověk zvykne, ale je to divný.. a já si vždycky říkala, že lidi co spolu v rodině nemluví jsou snad magoři..

teď jsem ráda, že čekáme malý, tak nějak začnem víc být rodina a zaměstná mě to, tak to bude snad lepší

jo, a kvůli té sektě jsme ani rodině ještě nic neřekli, já jim prostě nevěřím, mimoto ségra je starší, tak nevím jak bude reagovat.. tak jsme na tajňačku, uvidíme, kdy se to odhalí, naši by měli velkou radost, a já se takhle cítím klidnější, tak je nakonec dobře že naši jsou dál a nemají se k tomu, aby přijeli

ještě k tomu mužovi: ne, děti nemá, první manželka měla problémy, prošli xkrát IVF, ale bohužel to nevyšlo...tak jsem ho dostala v tomto směru jak panice 😅 tak já jsem nováček, ale že se někdo v jeho věku diví, když se kojenec ublinkne nebo chce dávat norozeně do golfáče v lednu 🤐 😀 ? já se pomalu vzdělávám a doma mu to pak trochu předkládám, aby byl víc v obraze.. naštěstí má několik známých a jeho kolega (starší než on) doma maličké děti, tak se něco dozví i od nich

verusky
4. srp 2007

lu,to mas pravdu, budes ho muset trochu vzdelat. mozna si ani neuvedomuje,co dite obnasi.ale vsak on to pozna...
holky,ja ted byla tak nervozni,ze mi mala jecela, ze jsem ji uplne trasla jak o zivot, fuj, byla jsem v prdeli, ona taky a podruhe jsem to zni vytrasla. nevim, co to bylo, ale ona byla ted skoro pet dni s babickou a dnes ji po obede dovezli, delala tuli tuli, ale pak jsme museli na oslavu ke svagrovi a jak to tam nezna,nebyla moc vesela a jednou ten jecivy vztekly plac nahodila taky, to jaksi u ni neznam.myslite, ze je mozne, ze by ji neco babicka s dedou nesplnili a ona tam treba semtam jecela? mozna ted mela uz hlad a celkove byla pretazena (v postylce pak vypila flasku kasicky a hned spala),ale celkem me to vydesilo. jindy tak hodne ditko. no mozna taky zuby.
ale rozchodila se!!! je uplna sikulka 😵 ,jde ji to bajecne.semtamchce za ruku,ale uz malo a trajda si to sama. obcas jak opilec,ale nekdy paradne. to je zas cvik tchyne, maji ji porad na nohach.akorat uz chce do schodu a nekdy i ze schodu,to mi prijde brzo,ale co nadelam (asi taky trenink z chaty).
co maminky nasta a leny? a ria se k nam uz nevratila...

lu777
5. srp 2007

Verušky, no asi to ten můj neuvědomuje, včera přiznal, že i jeho šéf mu vysvětluje věci okolo dětí, asi to je do očí bijící 😅 abych těm chlapům okolo pak snad poděkovala 😅
¨
no malá mohla mít trošku šok, že je po pěti dnech zas doma, malé děti to mívají, pamatuju si to, protože můj brácha byl takhle jednou u babičky a pak byl několik dní jak vyměněný.. nebo když jsem si s ním celé dny hrála, tak když jsem se po deseti dnech vrátila z tábory, tak řval hrůzou, že si mě nepamatuje (bylo mu asi rok a půl).. ono na ty děti je toho asi někdy moc..
ty zuby to taky můžou být, kamarádčin chlapeček byl děs a běs, když mu lezly zoubky

to je krásný, že už chodí 😵 my byli u známých, a zrovna asi dva dny jim chlapeček chodil, měl z toho takovou radost, že vždycky tak výskal 😅

lenycka
autor
5. srp 2007

Veru, kdyz ona ta jeho segra ma o dva tydny starsi holku nez my, takze proto tam ted leze! Nepamatuji se, ze by za ty roky, co spolu s pritelem jsme, ze by ji to tam nejak tahlo. To tam treba kolem obeda prijela a navecer zase jela domu, kdyz tam byla na noc, tak to uz byl svatek a ted je tam nalezla furt a o to vic me to stve. Ona sama vidi, ze si tam odpocine a ze nemusi mit o malou strach, kdyz ji ma furt na ocich a tak je to od ni desne sobecky, ze nam to umoznit nechce!!! Jsme se kvuli tomu chytli, mi bylo receno, ze jsem uplne pitoma a ja nevim co jeste, tak kdo vi, jestli tam vubec jeste pojedeme 😒
Holky, jak vypada dasen, kdyz se klubou zoubky? Kdyz tady byla mamina, tak mi rikala, ze ji prijde, ze ma mala tu kuzi na dasnich docela nasponovanou a ze ji tam prosvita bile a ze si mysli, ze ji brzo porostou zoubky. Posledni dva dny je dost podrazdena a hodne place a vcera se me na to ptal i pritel, ze se mu ty dasne taky nezdaji... tak nevim, ale prijde mi to hrozne brzy. Vim, ze to par tydnu trva, nez se zoubky prorezou, ale stejne... prosim, poradte ☹

Ja mam triletou segru a ta se hodne stydela, kdyz nas treba dva dny nevidela a taky ji hodne dlouho trvalo, nez se otrkala a zacla s nama komunikovat. Vzdycky, kdyz si ji vezmeme, tak je u nas zlatoucka, super hodny dite, ale prijde domu a pry je na zabiti, coz je asi normalni u kazdeho ditete...

lenycka
autor
5. srp 2007

Tak dnes tu mám možnost být a vy nikde, to je škoda ☹ Tak sem zase nakouknu večer...

verusky
5. srp 2007

leny,ja taky porad tu podrazdenost prikladala rosteni zubu,mala mela dasne celkem ostre a vidis,nakonec ji prvni zub vyrostl az pred rocnima narozeninama. nejak se nad tim netrap, pry se citi zuby uz tak ctyri mesice,nez vyrasi, i to ze si miminko dava rucky do pusy, no citi je, svedi, ale treba vylezou az za pul roku. fakt to nezkoumej, az jeden najdes, teprve to res. petrove netere synovec kdyz mel tri mesice,resili s doktorkou,ze tak slinta a porad ma ruce v puse,ze to stoprocentne budou zuby a ze se divala a ze mozna jo a ze tak male dite jeste se zubama nemela a bac, maly bude mit osm mesicu a zub nikde.
s tou svagrovou se musite jasne a spravedlive domluvit.samozrejme kdyz je hezke pocasi.o to vic, ze ma taky dite. vsak pro tebe je tam stejne lip jak pro ni.nedej se!
musim koncit,mala je tu, stejne to pisu tri hodiny,snad se to odesle.

lenycka
autor
5. srp 2007

Ja si taky myslim, ze to asi zuby nebudou, ale nedalo mi to a zkusila jsem si to vyhledat na Netu a docetla jsem se, ze prumerny vek, kdy rostou zoubky je cca. kolem 6.mesice, ale ze vyjimkou nejsou ani zuby vyrostle par tydnu po narozeni nebo naopak kolem prvniho roku!
Zase si rikam, ze kdyby ji rostly zoubky, tak by mi na dnesek nespala 7,5hodiny 😅 Spis uz si s pritelem rikame, ze na nas zkousi habaduru a ze uz vi, ze kdyz si knourne, tak ze si ji hned vezmeme, aby neplakala! Ale nechci ji krivdit. No uvidime, jak to s ni bude dal - jestli si mysli, ze si nas ochoci a pri kazdem vrisknuti ji budeme chovat, tak to ji budeme asi muset hodne rychle odnaucit nebo budeme jen jako jeji otroci! ☹ Ale diky moc za radu.
Je ale fakt, ze ted mame nejakou krizovku, mala mi ji po 1,5-2hodinach pres den. Jsem cetla, ze to kolem toho 6.tydne byva, ze v te dobe miminko hodne roste a tim padem potrebuje i vic jist, tak jsem na to byla nastesti pripravena a neprekvapilo me to! 😎

verusky
5. srp 2007

jo,jo, leny,par tech krizovek bude a hlavne ke konci plneho kojeni. to pak clovek stastny a v nadeji sahne po prikrmech. ty zuby vazne neres, nezkoumej to,trapit budou,kdyz vyrostou ihned i kdyz vyrostou za par mesicu. mala vam place? casto? a jak? to ja byla hodne nervozni,kdyz mala plakala,takze bych udelala cokoliv, aby prestala.takze nejake to rychle odnauceni pochovani, at si nezvyka, u me v zadnem pripade nepripadalo v uvahu. veruska je hodne citliva a hodne vnimava (ted uz mi pripada normalni vesele dite, ale pry je to porad znat),takze si myslim,k ze to by ji uplne odrovnalo. i tak plakala na hodne lidi (ale to az tak po tom 4.mesici,kdy zacne vnimat).taky je pravda, ze jinak byla hodna,vzdy mela duvod k placi. mimochodem ted si vzpominam,presne tva slova rikala tchyne a moje mamka zas ze dite place,protoze ma duvod.to, ze ho pochovas,bud pomuze bolavemu brisku (zmena polohy),nebo proste chtelo byt blizko cloveku.to dite nema rozum a nevymysli si. ja se podle too ridila.neni tu dite pro nas ,ale my pro dite. jednou mi mala plakala vkolebce,jamela varit ajeste nekolik ukolu na ten den a ona proste jecela a jecela. zrovna mi mamka volala,tak ja nasrane si stezovala, co vse mam stihnout a ona jindy hodna ted vriskaa ona mi jen rekla, ze samozrejme ji musimuklidnit.ze mozna citi,ze se na ni dnes musim vykaslat a neco je pro me prednejsi a ona proste potrebuje moji naruc. a tak jsem se na vsechno vykaslala, co jsem stihla, to jsem s tihla,hlavnekdyz mala byla v pohode.
jezisi,to je prednaska,pardon,holky.valim do auta pro sunar,hlavne ze jsem ted byla vynest plinky, dnes mam hrozne unaveny den a trochu me boli brisko a petr me z vetsiny jenom sere, jeste ze si z toho uz nic moc nedelam.takze zase tri patra.funim jak lokomotiva kdyt jdu s veruskou,ale i kdyz jdu sama.jaksi kynu!!!
tak hezkou noc vsem!
co sarrinn,napise rano,nebo uz ne?

lenycka
autor
6. srp 2007

Veru, to ja se ridim tim, ze na prvnim miste je mala a pak teprve vsechno ostatni. Taky skoro doma ted nic nedelam a kdyz mi pritel zacne drzkovat, ze je tu bordel, tak mu reknu, ze je mi lito, ale ze je pro me prednejsi mala a jeji spokojenost nez vycideny byt!
Neco na tom bude, ze dite place jen kdyz mu neco chybi nebo ho neco trapi, ale uz nam prave vcera prislo, ze na nas hraje jenom habaduru a ze se chce jen chovat. Vim, ze obcas dite place jen proto, ze se chce pomazlit 🙂
Vubec nejsem zvykla se ted licit a dnes jsem si namalovala oci a jak tu pisu, tak jsem si zacla mudlat leve oko a pak mi to teprve doslo 😕 chjo, jde to se mnou z kopce 😀
Ted si mala s tatkou pekne odchrupkava v loznici. V noci mi zase spinkala 6hodin, to je super. Rano vstavala v pet, tak jsem si ji vzala do postele, dala ji prso, tak si jen cucla a spala do sesti, v sest se mi nadlabla a ted si myslim, ze to do tech pul devate vydrzi. Tak se treba aspon stihnu v klidu nasnidat. Nevim, jak to dela, ale jakmile mam pred sebou jidlo, tak chce byt u me 😀 a pak se kazdy divi, ze mi jdou kila tak rychle dolu 😎

lenycka
autor
6. srp 2007

A myslim, ze se Sarinka dnes jeste urco ozve, zatim mi od ni neprisla zadna SMS, ze uz by byli o jednoho vic.. 😀

ria80
6. srp 2007

Ahoj!Ted uz sem snad zajdu casteji,on je ted manzel furt doma a na pocitaci,tak se sem nedostanu,a taky nechci,aby videl,co tady pisu.Je to radost,jednou jsem se byla podivat ven,a mastitida se vratila,hrozna bolest,zase jsem zustala lezet a ted se bojim cokoliv delat,aby se to nevratilo jeste jednou.Porad to neni dobry.Do toho onemocnel manzel,tak se bojim,abysme to jeste nechytly my dve. 😲 Lezi otravenej s antibiotikama a spatnou naladu si vybiji samozrejme na me.
Nejdriv jsem si myslela,ze se zmenil,moc pomahal,choval malou,ale uz je to asi zpatky.Jsem hrozne zklamana,konecne to bylo tak,jak to ma v rodine vypadat.Je mi ze vseho hrozne smutno.Doufam,ze se to neprenese na tu malou.Snazim se zatim byt v pohode.Vcera zas se mnou vubec nemluvil,ani se na me nepodival,a dneska tak odmerene,a ani nevim proc,vubec nic se nestalo.S nasima se pohadal uz v patek,ti rekli,ze uz ho moc videt nemusi.
Snazim se byt hlavne v klidu pro Michalku,ta je dulezitejsi.Ale tech par dni to bylo vsechno tak hezky.Aspon kdybych byla v poradku.Na prochazky s kocarkem chodi nasi,stoji to za prd.

ria80
6. srp 2007

Jinak koukam,ze tady resite ted docela dobry veci,zoubky a tak.
Sarrin uz to asi bude brzo mit,kdyz uz mela bolesti.Treba uz je v porodnici.
Leny,jasne,nic nedelej,odpocivej,ja taky nic nedelam a snazim se tim netrapit.
A sex? Nejlepsi je chlapa unavit,aby se citil jako ta zenska,a nebude mit takovy napady. 😉

lenycka
autor
7. srp 2007

No nas ceka sexik asi v Pa 🙂 Ani nevim, jestli se na nej tesim, po takove dobe se mi do toho ani moc nechce, ale tak uvidime. Ja moc unavena zatim nebyvam, v noci se zatim docela vyspim a pres den jsme sice s malou furt venku, ale uz jsem na to trajdani nejak zvykla, ze kdyz je venku hnusne a mame zustat doma, tak mam "abstak" 🙂
Ja nevim, jestli nam rostou zuby, ale ptala jsem se, pze mi prislo, ze mala neni ve sve kuzi a furt si strkala ruku do pusiny a hodne plakala. Ale v noci mi spi hezky, tak to zuby asi nebudou. Ale je jasny, ze se na to ted ptam vsech, koho potkam a zjistuji, jak se to projevu a tak, abych vedela a nebyla jsem zaskocena 😎
Sarinka se mi neozvala uz par dni, tak nevim, co se s ni deje, ale pocitam, ze kdyby porodila, ze by mi to hned hlasila SMSkou na mobil!!! Doufam, ze se jim nic nestalo! 😠
Rio, ja ted asi budu jako uplnej trouba, ale ja nevim, co je to mastitida 😨 ...

ria80
7. srp 2007

Mastitida je zanet prsu,hodne to boli,cerveny,natekly ☹
Uz to mam 3 tydny,2 jsem brala antibiotika,ale jeste to neni dobry,nesmim ven,a to jsem se tak tesila na prochazky.
Hele,kdyz je maly6 tydnu,tak ji urcite zuby nerostou,ta moje ma taky ruku porad v puse,to oni se tak uklidnuji.Nebo maji hlad.Ty se mas,ze se vyspis,ja bych spala,az bych brecela,a to jsou i horsi deti nez to moje.Ale staci to.Vcera byla vzhuru od ctyr od rana az do 11 do vecera! Spala mezitim asi hodinu.Nechapu,jak to takovy maly dite muze vydrzet.

sarrinn
7. srp 2007

Ahojky holky 🙂 se omlouvam za nepritomnost, jenze my vetsinou o vikendech nejsme moc doma a ted tady byl vcera st.svatek- byli jsme na vylete a na nakupech- to uz od patku, ve ctvrtek prijedou ty nasi tak aby tu byli zasoby. Ja samozrejme porad nic- to je mazec, malymu se u me asi moc libi, ted jsem nachcipana, vsechno me uz boli, uz aby to prislo! Tak Leni neboj, to ja se urcite ozvu na mobil 😉 pak to muzes holkam napsat, nedivila bych se kdyby se to stalo jak naschval ve ctvrtek kdyz prilitnou nasi a nevim kdo je vyzvedne asi Johnovi rodice pri nejhorsim- jenze se nikdy nevideli a nerozumi tak to by bylo opravdu blby. Jee Rio, tak ty mas jeste ke vsemu takovyhle trapeni, to je asi hruza vid, kdyz se nedostanes ven, tak to nejak prezij- zase bude lip, hlavne kdyz vam mala dela radost, vsak ona si udela rezim a bude lepsi 🙂 tak se mejte... dneska jdeme na kontrolu a to jsme si mysleli ze na tuhle uz nepujdem ☹ no nic tak zase zitra ju

lenycka
autor
8. srp 2007

Rio, to je mi moc lito, ze mas takovyhle trapeni! Snad Te to uz brzy prejde, kdyz uz to trva tak dlouho! Ze zanetu prsu ja mam strach uz od porodu, musi to hrozne bolet ☹
Nekam se nam zatoulala Veruska... ze by se do toho uklidu oprela tak, ze by na nas zanevrela? Tomu se mi nejak nechce verit 😒 Treba nakonec odjela preci jen s manzelem na chatu a uziva si pekneho pocasi - juuu, ta se ma 😎
Place mi ratolest, musim se ji venovat, tak zatim pa, holky

sarrinn
8. srp 2007

Zdravim holcinky 🙂
Tak vcera jsme byli na kontrole a v Pa jdem na ultrz (asi kvuli te plodovce) a uvidi se co a jak s nami, jestli se teda do te doby nenarodime ( coz pochybuji)...John se me ptal jestli mu 9. mes nekecam a jen nejsem tlusta 😀 ... to tak vypada, ale vsak on prijde az bude chtit asi 😉
Verusky to bych se nedivila ze uklizi a nema na nas casik, teda nevim co porad uklizi, uz takhle toho ma dost a jeste si pridava praci- to obdivuji 🙂 ...doufam ze na tu chatu jela, mela by si odpocinout 😉
tak zatim pa

markeeta
8. srp 2007

Ahoj holky, ja tak nakukuju. My se nejak nehadame, obcas padnou nejake argumenty a nejvetsi sranda je, ze on si mysli, ze musi byt vzdy po mem a pritom ja si to myslim zase o nem 🙂 .

Lu: ty mas podobneho manzu. Muj sice auta neresi, ale to ohledne penez. Taky jsem dlouhou dobu nepracovala a pripadala jsem si hrozne. Kdyz sem zacala trochu vydelavat, tak jsem zase slychavala, ze obcas taky mohu neco platit. Pritom platim a skoro mi z me almuzny nic nezbyde.

My jsme ale jinak hrozen stastni a tedka pred porodem si pripadam, jako bysme se do sebe zamilovali poprve.
On to taky nema jednoduchy. Dre se v praci od rana do vecera, takze me kdyz chytne splin, tak si pobulim, kdyz sem doma sama a na neco sve nalady neprenasim.

sarrinn
9. srp 2007

Ahojky holky 🙂
Tak co je s vami, kde vsichni jste? Doufam ze jste v poradku!
My stale cekame na toho naseho pokladka az se mu zachce a porad nic, zlobidlo! 😀 ...dneska jedem vyzvednout vecer na letiste ty nase tak uz tady budu mit o zabavu postarano, to je dobre, tesim se na ne 😉
Markeeta- co ty jeste stale nic, to je neuveritelne to cekani vid? A musim dodat s tim zamilovanim to mame stejne- nadhera a doufam ze to bude jeste lepsi az budem mala rodinka 😀 😀 😀 ted mi trosku zase ty naladicky totiz poskakuji, ale to bude tim ze zacinam byt nervozni z porodu a do toho nasi... ale to za par dni prejde a bude mimisek s nami doma, my uz se tak nemuzem dockat...

ria80
10. srp 2007

Ahoj,taky koukam,ze uz tady dlouho nebyly.Ale s tema miminama je o dost min casu,to je fakt.Ja myslela,Sarrin,ze jsi uz v poodnici,a porad nic.Kdyz ti tvrdlo to bricho.Me taky,ale nebolelo to,az pri porodu,a to hlavne v zadech,to bylo sileny.
Holky,jaky vam vyhovujou nejvic vlozky do podprsenky?Ja zatim vyzkousela Fixies a CHicco a nic moc,vzdycky jenom chvilku a musim to sundat,prsa boli.
Uz me to dost stve.

sarrinn
12. srp 2007

Ahojky 🙂 vy jste teda ostudy, kde vsechny jste? Ja jsem jeste doma porad NIC! Teda jezdime s nasima na vylety a tak, a v pohode. Tak az tady budete tak mi pisnete, ju. Mejte se fajnove 😀 pa

ria80
12. srp 2007

Ahoj,kde jste?To mate tolik prace s miminkama?Ja ted davam pre dkazdym kojenim Sab simplex a je to parada,Michalka se rozhodla,ze dospi vsechny ty probdeny dny. 😎
Sarrin,taky jsem jezdila na vylety s nasima az do porodu,tak si to uzij,co neuvidis ted,to bude muset asi nekolik let pockat. 😝
Muj manzel privedl navstevu ☹ ,strasny ,3 deti,bouchaly dverma,rvaly,maly nedaly pokoj,porad na ni mluvily,aspon ze ji netahaly,no binec,nakonec jsem je i s matkou od ni normalne vyhodila. 😲 Slusne,ale jasne.Mala ted chudak spi,usnula jeste nez se zanima zavrely dvere.Priste reknu,ze uz zadna navsteva.

sarrinn
13. srp 2007

Ahojky Rio 🙂 holky se nam nekam zatoulaly!
To da zabrat vid takova navsteva, ale chudinka malinka, ta musela mit soky. To teda manzel moc nevychytal!!! Jo prave tady musime nasim vse ukazat, ale urcite budem jezdit i s mimiskem- teda jestli se uraci narodit, snad jo 😀 😀 😀
Tak zatim papa

verusky
13. srp 2007

holky,ja se na vas tesila!!! zadna chata, na te maka petr, ja byla u nasich,byly tam slavnosti Slovacky rok v Kyjove, tak hoste, jidlo, spani a male jsem stihla usit ten kroj. az najdu cas, poslu fotky. ovsem se mnou radsi ne, jsem uplna obluda, tlustoch strasny, ani se na sebe podivat nemuzu. aspon, ze petr maka a urcite nema cas premyslet nad nejakou krasou stihlou a taky mu pry desne chybime,vsak si semtam da pohov a hned je s nami. dokonce obcas pohladi brisko, kam to napsat.
no ctu, ze lenycka a nasticka nikde, tak snad sem pribehnou jako ted ja. a ta nasta, to je mi lito, ze nic. net ji asi jeste nejede.
holky, vybirali jsme kuchyn na chatu a s kachlema do koupelny si nevime rady, bud levnejsi zlute, ale zas jsou dost svetle a nebo drazsi zlutooranzove s palmovou listelou a ja nevim a nevim. a petr to nechava na me. zas ta zluta ma prouzek semtam a kdyz petrovi ujede milimetr sem a milimetr tam, nepujde to tak videt,jak na te jednobarevne.
no a u nasich jsem uz ke konci chytala nerva, nic tam nefunguje, ulozne prostory o nicem a ty co jsou,naprosto narvane,babicka furt maka a poradek nikde, nabytek kazda pes jina ves, milion veci,ktere by se mely vyhodit.do toho babiccina ztrestenost a bohuzel uz to nesnesla ani veruska,takze jsem na mamku byla hodne skareda. petr me pak nadal, ze to nesmim, ze vedle meho otce by na tom vsechny jine byly jeste hur (coz je pravda). takze jsem se sla na dva,tri dny uklidit a uklidnit zpatky do hodonina, timpadem trochu i k pc. veruska zlaticko uz nadherne cupka, jen nechce za rucicku,desne ji bavi chodit sama,takze ji nesmim pustit u silnice. jinak je to parada, mate se na co tesit! na slovackem roku se ji tuze libilo, smala se a mavala na lidi, kazdy obdivoval krojacku a to jeji cupitani a ona jako by vedela, ze se musi nosit, byla neunavna a porad chodila. kroj je sice nejjednodusi pracovni a na fotkach je to nic moc, ve skutecnosti to bylo super. a petr byl hooodne hrdy. za prve na cicinku a pak taky, ze jsem sikovna,ze jsem to tak hezky usila (sama se nakonec taky obdivuju).
sarrinn, teda ja uz myslela, jak tu budes s miminkem a ono nic. no kdo si pocka, ten se docka... nezavidim ale!
tak holky, zdarec, mejte se a napiste!

sarrinn
14. srp 2007

Ahoj Verusky 😉
Jeee to ja uplne zapomela ze jsi pisala o tech slavnostech, hlavne kdyz jsem tak daleko- vubec nemam prehled. To mala musela byt uzasna, ja to vubec neznam, u nas na vysocine to neni. Ale vypada to az na par drobnosti, ze jsi si to uzila, to je fajn...urcite pridej nejake fotecky.
My jsme tady zatim v poho, akorat bylo trochu dusno kvuli moji sestre- se spolu nebavime od konce kvetna co jsem byla doma, no a mamka se snazi mi ji semka nacpat, ale ona se ani nezepta, mela totiz prijet na cele leto, ale jeji"pritel"(magor) to jaksi cele zkazil, ta hadka byla kvuli nemu a ted jede od skoly na 4 mes do Canady po tom co se m oje sestra za nim minuly mesic odstehovala do Prahy- chudak, ale ma co chtela a ja ted mam byt ta hodna... no nic, stejne jsou uz drahe letenky... takze s nasima uz zase v pohode 🙂 jen ten nas drobecek uz by se mohl narodit. Jinak si uzivame, John vzal meho tatku na Irsky fotbal na stadion kde bylo 80 tis lidi, tak byl tatik mooooc nadsenej a ja mamku za to na nakupy, druhy den jsme jeli na vylet a nasim se tady moc libi, takze zatim to klape 🙂 😀 Dneska jdeme zase na kontrolu, tak jsem zvedava co mi reknou... papap a mejte se krasne...vsechny 🙂