Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

zanett
20. zář 2007

Ahoj, uz nejakou dobu sleduju mlcky tuhle diskuzi, ale ted mi to neda a musim reagovat: Proboha, rio, vzpamatuj se! Takovej arogantni, sobeckej a zakomplexovanej ubozak a hulvat by potreboval co proto! 😠 Co si o sobe mysli?!?!? Myslim, ze bys nemela mlcky nic prechazet a poradne mu vsechno vytmavit!!!! Asi to nedopadne dobre (tzn asi spolu nezustanete a nebudete zit v harmonii a klidu), ale myslim, ze to nakonec bude pro tebe a malou jedine vyhra! At si toho neurvalyho krupana uziva zase nekdo jinej, treba ta jeho slavna kamaradka... 😝 😠 Divala jsem se do alba; jsi krasna zenska, vsadim se, ze kdybys jim to dovolila, budou te chlapi na rukou nosit, nemas zapotrebi se nechat urazet, zesmesnovat a ponizovat nejakym egoistickym ubozakem! Pouziva malou v boji proti tobe (nemusim snad rikat, ze to neni fer vuci ani jedne z vas)! Prece s takovym hulvatskym slabochem nechces stravit cely zivot a urcite nechces, aby tvoje dcera vyrustala v domneni, ze takhle se ma muz k zene chovat; vyrostla by z ni ustrasena a nesebevedoma zenska, ktera by si pravdepodobne nasla chlapa podobneho tvemu manzelovi a jeji zivot by bylo stejne peklo!
Doufam,ze v sobe najdes silu s tim bojovat, moc bych ti to prala 😉 🙂

ria80
20. zář 2007

Ahoj Zanett!tak ty to tady prozivas s nama.To je aspon podpora! 🙂 To mi dodava silu,protoze ja si nekd zacinam myslet,jestli treba ja nejsem ta spatna,jestli chyba neni ve me.Ale asi ne,mysli ze jsem docela normalni,kdyz chci dite kojit co nejdyl apod.Jestli tohle bude delat jeste chvili,tak ztratim mliko a bude mit,co chce.
Je to tazky,udela ten krok,pro me bude hrozny to,ze ja jsem byla ta spatna,ktera rozbila rodinu.. Ale tohle asi stejne moc rodina neni. 😢
Vcera to dost prehnal.Diky!!!

sarrinn
20. zář 2007

Ahojky holky 🙂
Rio ja uz k tomu ani nemam co rict- nezlob se 😉 ale to je fakt sila, co rict tak mozna nenech si to libit a hodne odvahy- tohle se fakt nezlepsi- mozna kdyby zasel k psychologovy- jestli by si ho tam ovsem pak nenechali na par tydnu 😀 Opravdu uz neco podnikni!!!! Mrzi me, ze tohle nekdo muze delat novopecene mamince a detatku- mel by si vas vazit!!! ☹
My o vikendu super, malej andilek byl nejvic v pohode, v kocarku porad spinka- skoro ho musim budit na krmeni. V noci mi spinka 5-6 hodin 🙂 je skvelej. Cestovani taky prospi, pres den je obcas vzhuru- zacina trosinku koukat kolem sebe, tak ho vse zajima 🙂 takze jsme si to skvele uzili, na vecerich v restauraci taky vetsinou spinkal- bylo to super- potrebovali jsme vypadnout, mam nejake fotecky v albu tak muzete mrknout.
S tim kojenim, ja uz mliko ani nemam, malej uz si hodne zvyknul na ty lahvicky a prospiva mu to, roste moooc hezky, a hlavne mu opravdu chutna. Tady je to normalni, nenormalni je spis kojit z prsu 😒 na jednu stranu se nedivim, protoze i me to trosku pomaha, kdyz John ho krmi a ja muzu uklidit nebo cokoliv udelat!!! Ale taky vim ze je to materske mleko nejlepsi ☹ ale co jsem cetla na tom mleku co mu davame ma vsechno co potrebuje- vitaminy a tak 🙂 tak to uz preklepem, hlavni je ze jsme oba stastni- totiz vsichni 3 jsem myslela a spokojeni.
To je pro nas nejdulezitejsi a tak by to melo byt vsude, tak Rio zkus s tim neco udelat at mate vy dve princezny taky pohodu 🙂 🙂 🙂
Jinak koukam ty chlapi jsou hodne blby takovy hodny zensky a krasny deti a oni... no hruza!!!
Zanett ma pravdu- musite s tim bojovat, delate to pro sebe a sve deticky!
Myslim ze neni nic horsiho nez zit s magorem a jeste kdyz je sprostej, ja si to pamatuju od bejvaleho taky si do huby nevidel a nadaval mi- to bylo neco sileneho, clovek uz kolikrat nema ani co rict a citi se hrozne.
Tak se nedejte!!! A mejte se krasne 🙂

sarrinn
20. zář 2007

Jeste jsem vam chtela napsat, kdyz mam trochu casu jakej byl porod- hroznej!!!
Rodila jsem 22 hodin a protoze mi to vyvolavali tak ty bolesti jsou neuveritelne, jsem tam uplne omdlevala, dychala jsem plyn- to jsem byla jak namazana a nevedela jsem o sobe, vodu mi museli prasknout, takze ze me porad valila, pak uz se to nedalo vydrzet- davali mi oxitocin- to je sila, kontrakce jedna za druhou- zadnej odpocinek. Pak uz jsem si nechala pichnout epidural- to se nedalo, no a cekalo se az se otevru na 10cm- no hruza, sice uz jsem pak n ic necitila, ale malej prestaval dychat, to mysleli ze me vemou na cisare a pak to bylo zase lepsi, ja mela kyslik- taky jsem blbe dychala. No samotnej porod byl krasnej- to bylo tech poslednich dvacet minut 🙂 ale uz je dobre a tatka byl moooc hrdej na a porad je na nas oba 😉 prestrihaval malemu snuru- to bylo hezky 😀

verusky
20. zář 2007

nez si prectu zpravy sarrinn,musim reagovat na riu.zanett ti to vytmavila bez ruzovych bryli naprosto fantasticky. mas proste idiota a sobce a at si houzije nejaka jina.a pak pouzivaotcovstvi proti tobe,toje pravda,tohojsem si ani nevsimla.asi bys s tim mela hnout.vy bydlite vdome vasich,ze?takze bydleni je vyreseno... s tim nocnikem proste nekdo dava,jak ditko zacne sedet,neni na tom nic zleho.ale s tim mlikem...ja to znam,taky jsou od tchyne neustale slysela,ze si ji kojenim pripoutavam jeste vic k sobe,kdyz mela 11mesicu (ja uz davno tehotna),tak ze je spatne ji kojenim uklidnovat (uz si vzdy jen parkrat cucla pro pocit) a v roce kdyz prso odmitla,myslim,ze tchyne byla mocspokojena.no sama kojila tri mesice a deti ji plakaly.dulezite je mit nekoho za svym nazorem,at v tom nejsi sama,tzn. v tvem pripade tve rodice.ale ja bych proti tomu idiotovi neco podnikla,protoze casem muze byt hur.jaky byl vas vztah na zacatku a pred tehu?zili jste spolu jen tak nebo az pozdeji s malou?
no zaplatpanbu,ze petr ve vychovnych vecech stoji zasadne pri mne a plne mi duveruje a naopak se zlobi,ze jehorodina to neakceptuje ci nechape.a naopak si vazi toho,ze znam moderni poznatky.
tak a jdu na sarrinn.

verusky
20. zář 2007

sarrinn,no to je sila,ale vydrzela jsi to.me taky pichali vodu,ale nevyteklo skoro nic,vse bylo az za verusou.vubec mamposlednidny pocit,ze anicka pujdenejak driv,klesa mi dost bricho,jednou uz me pichalo v rozkroku podobne,jako kdyz se otevira hrdlo delozni.no nesetrim se,neni jak a kdy.a o nejakem mluvenis anickou taky neni reci.
sarrinn,to mas hodnaska,veruska taky byla,ale asi to byloovlivnene tahnouci se zloutenkou.akorat ja bojovala o mliko a odstrikavala jsem,prso nebrala,az k mesici jsem ji to naucila-nechapu,jak jsemto mohla vydrzet.
rio,ona citi vztah mezi rodici,takze se k nimuzes chovat sebelip,ona to vyciti.muzes mit vnimave dite (veruska je takova doted,clovek az zira)a neobalamutis ho.jedine-vyresit situaci.
holky,co navrhujem? rio,jaky bys mela plan s tim neco udelat?mas predstavu?
leny,u vas je to snad dobry.

verusky
21. zář 2007

tady nikdo nepise...
dnes to nebude mochezky den.vyspala jsem se spatne,verusa v noci nemohla spat amleko mela uz v pul dvanacte,ja byla nervozni a nasrana,taky na petra,ze mel vecer taky na prd naladu.takjsem se dneska aspon namalovala pro lepsi pocit a ve meste koupila hrnecek,co se z nej nevyliva tekutina a veruska ho nechtela pustit ani v prodejne a drzi ho jeste v kocaru.posledni ctyri dny me v noci nechce pustit flasku a spi s ni,no nevim,co se to deje.
jak je u vas,holky? poteste me...

ria80
21. zář 2007

Ahoj,ja mam dneska narozky!Budem slavit az do rana!! 😀 😠

ria80
21. zář 2007

Zanett mi to teda vytmavila!A ma pravdu.Vcera uz jsem si myl
slela,ze mu rekni,ze je konec.A on dosel s kytkou.Myslel ze mam narozky vcera.Dobry,spletl se jen o den. 😖 A dal mi stribrnej retizek s pocatecnim pismenem sveho jmena,pry abych na neho nezapomela..Tak jsem nevedela,co si mam mslet.To bylo dost blby na neho vystartovat.Ale nejak resit se to musi.Ta kytka uz me nedojme.kdyz vim,jakej je.
Jak psala Sarrin,nekdy mi tak nadava,ze ja uz ani nevim,co rict.. 😢
Sarrin to je hrozny,tak dlouky porod,me tech 10 hodin uplne stacilo.Ale co by clovek pro drobecka neudelal,ze.
Jo a k tomu psychologovi,to nehrozi,on by to bral jako svoje ponizeni.Ztracenej pripad.
My jsme spolu pred Tehu moc dlouho nebyli,ale bydleli jsme chvili spolu a nebylo to tak hrozny,to zaclo az v tehu.I kdyz asi nejaky naznaky tam byly,ale ja jsem je asi nechtela videt.A kdyz jsem cekala dite,tak asi zacal myslet,ze ted uz me ma uplne pojistenou a uz se muze prestat pretvarovat. 😝

lenycka
autor
21. zář 2007

ahoj holky, no vy my teda davate, to je narez to docitat 😀
Ja bych to s tim kafem s kamaradkou az tak cerne zase nevidela... jako je blby, ze ji pise, ze se mu o ni zdalo, to je debilni a vypada to, jako by to nebylo jen o kafi, ale ja to beru ze sveho pohledu, ze ja taky obcas zajdu na kafe s nejakym kamosem a Cenda nemuze nic rict, pze bych mu to hned razne vysvetlila. A tak kdyz chci chodit ja, musim mu to umoznit taky. Ale on je linej, ona na zadny kafe s kamaradkama uz nechodi 😎
Jenze jde o to, Rio, jak to ten tvuj myslel, no. Pze jsou lidi, kteri radi takhle skadli (i kdyz ja tenhle styl humoru moc teda nemusim)... tezko rict.
Kazdopadne my Ti se Sophinkou moc moc gratulujeme a doufame, ze aspon dnes bude vsechno v naprostem klidu a ze si ten den krasne vsichni 3 uzijete!!! 😀 Nevim, jaky jsi rocnik, ale mas narozky o tyden driv jak ja 😀 😀 😀
U nas tedka vsechno v klidu, Cenda chodi dost do prace, maji tam ted nejake audity nebo co a rozjizdeji tam nejakou novou linku, kterou bude mit na starosti, takze je tam kazdy den dyl nez normalne, ale venku je hezky, tak s malou courame venku.
Jo, vcera jsme byly na prvnim ockovani! Holky, ja na to nemam srdce. Ale prezily jsme to, ted uz jen dvakrat a pak az ve dvou letech, tak to zvladneme. Ale jsem rikala, kdyz je to vlastni dite, u ktereho kdyz clovek vidi, ze ho neco boli, tak to teda aspon me osobne boli milionkrat vic ☹
Holky, mala se mi budi, budu koncit. Veru Te obdivuju moc, jak to takhle pekne zvladas. Rocni dite, druhe pomalicku kazdym dnem na svete, jeste nas tu uklidnovat, fakt klobouk dolu 😉
Zatim se mi opatrujte, papa

verusky
21. zář 2007

leny,prave ze dnes je den na h....
petr ted dojelz prace,tak jsme ho cekaly venku a ti dva tam zustaly.mala me jen a jen vysira,kde je to hodne miminko...no,citi,ze mamka je podrazdena,tak jeto,co si budu nalhavat.
rio,vsechno nejlepsi!!!
holky,kolik vam je roku?uz se to,myslim,psalo,ale mozna tobyli jen chlapi (27,28,jestli dobre vzpominam).v otcovstvi je vyhoda mit starsiho chlapa,jinak to vnima (petr ma 34,ja 28),tak nejak si toho vic vazi a taky ma citlivejsi pristup.ale je to individualni.muj bracha-ten165cm prcek-mel prvni ve 26 a treti ve triceti,ale on je velka vyjimka,co lidskych vlastnosti se tyce.
rio,tak kytka k narozkam,to je snad samozrejmost.takze bych s tim vasim zivotem neco udelala...dnesek si uzij,ale pak zapremyslej a napis navrhy.
on ti ale zase bude slibovat,jak bude zlaty a to on nikdy umet nebude.proste je to zakomplexovany blbecek.
leny,s tim ockovanim-ja od dvou mesicu chodila s veruskou ob tyden na krev (braly to nahore mezi prstama a zapestim,no dlan naopak,jak se tomu rika?) a to asi tri mesice...a pred ctrnacti dny jsme sly kontrolne a to jsem ji pulsovala se zapestim-sestry si pamatuji,zejako jedna z mala matek chci zustat s malou.nome by naopak prislo krute,kdybych ji v tom nechala a pak se hrozila za dvermi,proc ta bobinka tak place a jestli ji neco nerezaji.prote utoho musim byt a uklidnuju,co se da.holt plac k tomu patri a dulezite je,aby brzy prestal.bylo to hrozne,ale po case clovcek zvykne a kdyz jde o zdravi,podstoupi se vse.
leny,cenda je urcite nervozni z prace a to ze prisel s tou bonbonierou znamena,ze si to proste uvedomuje,ze prepiskl.tady se muze odpoustet.ale u marusky je to horsi,to je proste blb na entou.
rio a kdyz by bral psychologa jako ponizeni,jak by vzal,ze se s nim rozejdes?? a co myslis,ze udela?
ten petr je porad dole,jeee,toje hezke,kdyz je ticho a klid!!!

sarrinn
21. zář 2007

Ahojky 🙂
No to je presny, on ti da kytku a retizek a mysli si ze ma na chvilku pokoj- hahaha- nesmysl!To je normalni ten prvni idiot s kterym jsem byla 4 roky- uplne to same, vzdycky me opil rohlikem jak se rika!!!!(pozdeji uz jsem byla chytrejsi) 😲 😉 JINAK VSE NEJ K NAROZENINAM A HODNE STESTICKA A KONECNE UZ NEJAKOU TU POHODU!!! 😉
Rio- to kafe s kamaradkou, ja nevim, treba to nic neznamena, ale ja nechapu proc chodi s jinyma, proc nejde s tebou na kafco? To se mi nelibi. Ja mam taky hodne kamaradu, hlavne treba tady v Dulinu, vetsinou jsou to kluci a kdyz jdu se s nima sejit, tak bud jde John se mnou nebo si chci pokecat cesky, ale neni to takovy to jit na kaficko, jestli mi rozumis 🙂 tim te nechci nejak znepokojovat ale je to ulitle!

Holky, jen jedna vec- ve vztahu je spousta veci hodne dulezitych a ja myslim, ze i takove to mazleni a hrani a treba nejakej sexik- mozna jim to hodne chybi- vite jaci jsou panove!!!!je docela dulezita vec 🙂 tak treba to muze byt i v tom. A ja myslim ze lidi kterym to chybi jsou protivny a nervozni.Pak ten vztah je mnohem klidnejsi a hezci!(kdyz jsou oba spojkojeni) To je teda jen moje domenka. Tim se jich teda nechci zastavat!

Treba nekdy to muze hodne pomoc!!! 😉 😉 😉

Jinak uz nevim???? Lenycku Cenda hodne provokuje, ale taky uz je to az moc nekdy, ale jdes na to dobre, jen mu to pekne dat najevo.

Dneska nas tatka ma slucak s lidma z vejsky, tak tady budem s drobeckem 2 sirotci az do zitra- spi u rodicu(je to mnohem bliz). Zase si aspon odpocinem!!!
A zitra jdeme navstivit nasi novopecenou sestrenku, ktera se vcera narodila Johnovi sestre 😀 beruska je krasnoucka a jsou od sebe s nasim milackem presne 4 tydny- to bude krasnej parecek 😀

verusky
21. zář 2007

s tim sexem ma sarrinn pravdu!to mi nedoslo.a pak jsou panove nervozni...leny anechces ho nejak svest? vsak uz vypadas skoro jak pred tehu,ne?

verusky
21. zář 2007

a na vypadani prece stejne nezalezi.
me ted petr nasral a ja jeho taky...ozval se mi spoluzak ze stredni i z vysky,je to vitez prazskeho jara,vynikajici klavirista,ze v nedeli udela vylet po jizni morave a petr pry,ze nas prah v zivote neprekroci.kdyz jsme byli s petrem taktri mesice,neco mel vkyjove,tak jsem s nim byla v byte rodicu-bydlela jsem tam tehdy a on prespal.a petr to neprekousl a do jeste nedavne doby tvrdil,ze je veruska kahankova (pritom by byla vbrichu 12mesicu).a navic ja s tim spoluzakem nikdy nic nemela.
no to mi tak schazelo.denna prd amilostpan jeurazeny a ja v zadnem pripade neslevim z navstevy.
verusaje dneskafakt strasna,nevim,jestli zuby,aleje to sila.ted je s tatinkem venku v kocaru a mamka ma zas na chvili,hura,klid.ale nervy mi dnes tecou...blbe jsem se vyspala...

sarrinn
21. zář 2007

Ahojky Verusky 😉
zitra bude lip, dneska uz je stejne den skoro za nami 🙂 nekdy to taky musi byt o neco horsi- to ja mam taky a vubec u tebe v tvem tydnu a s malou???? jak to jinak jde?

Ria psala ze na to neni chut- jenze panove ji maji porad!!! na ten sex myslim, nerikam ze jsem maniak ale taky uz se tesim az budu mit po sestinedeli a s tatkou si zase neco uzijem.
A Lenycka- ja nevim, psala neco o antikoncepci jestli uz jsou v poho- jinak to doporucuji, taky je to krasne usmireni.

Jo a nemel by to byt SEX ale milovani!!!!!!!!! 😀

verusky
21. zář 2007

ja si pamatuju,ze leny psala o tom,jak byli po porodu sama laska a vasen a ted nevim,kde se to ztratilo.leny,spali jste spolu po sestinedeli?
sice nejsem takova,ale chapu,ze pres unavu nemusis mit chut,ale prece jenom to k zivotu neodmyslitelne patri...
takjak byl petr s malou venku a vyspala se,mela uz starou dobrou naladu,takze v podvecer bylo lip.taky jsme se chytlis petrem ohledne toho spoluzaka a zakoncili jsme to,ze se o tom nebudeme bavit.no vnejhorsim si odjedu k nasim (kdyz to neskousne),babicka se pozitri vraci z vystavy,tak si ji zas uziju a oni verusky taky.jenna konikovi kdybychnebyla,tak jsem u nasich a omluvte me.taky uz by tento tyden mel dojit nabytek a ja objednam koberce amusimje narezat pote,co se vymaluje na barevne zdi (to miluju).a petr vymeni vypinace,na to nesmime zapomenout.
prdole jsem dnes koupila tu flasku,co netece (odpolednejsem psala) a holky,jeto bajecne,125Kc a najednou nemusite hlidat koberce,kde vsudeten drobek "zaleva"!bajecna vec...
tak ja se loucim a jdu si dat caj,dnes to s jidlem byl horor anecitim se nejlip.a mam hlad,ale na nic chut.

verusky
21. zář 2007

holky,tady je ticho po pesine...
chatovala jsem si se svagrovou a hodne mi to zvedlo naladu.tak jsem uklidila (jeste chybi pokoj),piju cajicky-to se v noci nedocuram!!!-a pujdu spinkat.petr je u tv a je klid.driv bych delala zavery a ted si vzdycky reknu-seru na nej.holky,az uvidite,jak ty bobinky ti tatove budou milovat az budou mit rok a bude na ne odezva,tak ten nadhled ziskate taky,jsem si jista.
verusce jsem byla zavrit okno (bylajsem vynest kos a venku je desna klada)a spinka jak andilek.
tak dobrou noc a pekne ranko vsem!

ria80
22. zář 2007

Ahoj.Slavit budeme dneska.S tim sexem ma takhle Sarrin pravdu,ale treba u nas to nezabralo.to jsem zkousela jeste v tehu,a byl porad stejne hnusnej.A ted,uz je mi to nak vsechno jedno.Taky je jasny,ze kdyz je to mezi nama spatny,tak nemam chut na vubeczadnj fyzickej kontankt,natoz na sex.To plati o kazdym,kdyz mi nekdo ublizuje,prece ho nebudu objimat.v tehu uz to bylo taky takovy,ale¨"vydrzela jsem to",myslela jsem ze to fakt bude tim.Ale nebylo.U nas to bude asi jinej problem. 🙄
U Lenycky nevim,jestli to chce zkusit,tak jo.Jestli s nim chce jeste byt,tak to za to asi stoji.Ale taky psala,ze spolu zacli brzo spat,a stejne se to vratilo.
Tak me uz je 27.Kolik je vam?Co jsem tady,tak jsme to neste neprobiraly.
Verusky s tim kamaradem,mas pravdu,neustupuj.Vzdyt tam muze byt taky,ne?Nechcete prece byt spolu sami.Ten muj s tou kamaradkou,taky mi prijde,jako by me chtel proste provokovat,chtel se pohadat,a nevyslo mu to.Ja uz se s nim hadat nebudu,to je to co on chce.Ale ulitly mi to taky pripada. 😖
Nasi k tomu rekli,ze se mnou zachazi jak s hajzlpapirem,k tomu neni co dodat.
Mala uz skoro pres den nespi,jen tak hodinku pres poledne a hotovo.Pak vpul osmy odpada a spi az do rana.Asi si zacina delat rezim.To je fajn.Ale je jeste mala a myslim,ze potrebuje spat pres den vic.Pak uz je uknourana a nespi.A taky nevim,co s ni celej den delat,jeste dlouho neudrzi pozornost,nic ji dlouho nebavi.Ale hlavne ze spi v noci. 😎

verusky
22. zář 2007

holky,ja vytepovala koberec!!!hura,hura,hura!!!mymame v obyvaku hodne svetly,takovy smetanovy a za ty dva roky se tamnejaka spina nastradala...akorat doufam,ze tam nebudou fleky.vypada to zatim dobre.zitra dojede ten spoluzak na obed,nemam maso,tak bude kureci rizek z mrazaku a polevka taky kureci.maso jsem kupovala v utery,takze to bude jeste skoro jak cerstve-snad.a koberec snad stihne uschnout...
zeru ted jablko a brzy si dam zalevaci polevku (tu jsem nemela asi dva roky a ja je tak miluju.projednou to v tehu nevadi..a pak si dam ryzi s masem,potrebuju to dojist.
noc byla jedna velka krize,spala jsem vseho vsudy asi tri hodiny a rano jsme se s petrem nedomluvili na stejne nalade,takze vzal cicinku a jeli na chatu.
tak mam na dlouho pokoj od male.odpoledne ma byvalatrida z gymplu sraz deset let po maturite,tak asi pojedu,stavim se ve vracove asnad tamnajdupenezenku s dokladama-jaksi nikde neni. a taky musim total uklidit budouci detsky pokoj (ted napul s pracovnou),protoze se tu uz nekolik dni neda pohnout.a predtim kamaradem si prece netrhnu ostudu a taky budeme u pocitace(ukazu fotky verusky),takze to tu nemuzu jentak zavrit.
to zas bude petr rypat,ze kvuli kahankovi je uklizeno a jinak je bordel.aaale me je to sumafuk.jestli ma problem,at si ho vyresi sam (jeho byvala zena mu zahybala,tak to asi prenasi i na me).
tak ja jdu na to jidlo a leny,kdyz je cenda v praci,muzes neco malo napsat,ze jo...a ria taky...
aspon ze ta nasticka se ma skvele a bude se vdavat (to ja tak za dva roky asi taky,at ma petr tri nevesty,at si to uzije se vsim vsudy.)

verusky
22. zář 2007

rio,ctu si te az ted,bylas o dve minuty rychlejsi...me je o rok vic,ale tomu tvemu jeste tricet nebylo,ne?a kolik bude za chvili lenycce?
bud rada,ze mala spi v noci,to je uplne nejdulezitejsi.to nam to ted moc nejde,dneska mela mliko po jedenacte a ve ctyri,dost hruza,mezitim caste prevalovani...spala jsem v obyvaku na zemi,vicemene si cetla celou noc,uz me to tehu a nespani s.r.!!!
ja jsem vygruntovala cely byt,to tu petr nepozna,i na pocitacovem stole a vsude kolem nej...no uplne krasne cisto je tady.jeste povesit dalsi pracku a jedu na ten sraz.jeste se teda namalovat,at se me neleknou tolik.
tak holky vecer nebo zitra,pa!
rio,ty mas blbce a namysleneho kokota.dovolisi vsechno a jeste jde provokativne s kamoskou.ale jinakproti setkavani nic nemam,vsak jsem vam psala,ze petrove byvale pritelkyni jsme na seznamce hledali chlapa.a zrovna predvcirem to s ni byl domluvit.meto normalne nevadi,ale clovek na materske,s mym brichem,proste sebevedomi nema a spis me trapi,ze ona je hezka,stihla,bez stresu a ja ulitana v domacnosti a tlusta.my mame zase pauzu v sexu...petra proste to tehotenstvi nebere,jak to nazvala svagrova.a ted je navic nasrany kvuli tomu spoluzakovi.ale uz z toho tak nejancim,jak kdyz jsem cekala verusku.
tak valim honem pryc,pa.

lenycka
autor
22. zář 2007

Tak se hlasim. On ma Cenda nocni, nebo spis jel na pul patou a bude delat 12tku, takze se vrati az brzy rano.
Jsme cely den byli na chalupe, pocasko nam naprosto paradne vyslo, skoro nefoukalo, jen mezi polema, kdyz jsme se byli cournout na prochazce, ale to nevadilo, bylo to prijemny. Jsme se aspon zase vyprdeli na cerstvym vzduchu, jak ja rikam 😀
Rio, mne to s tim vekem doslo az pak, ze kdyz mas Ria80, ze to bude asi rocnik, ehm 😎 Tak to ses presne o tyden starsi jak ja 😀 😀 😀 Takze to tu mame: Verusky, Ria, ja a Sarinka 😅
Ja jsem s tim sexem tady psala jen to, ze kdyz mi koncilo 6nedeli, ze me hned hnal pro prasky, ze jako dite dobry, ale ze na druhy si chce jeste chvili pockat, tak jsem se tam hnala jak pipina, mesic to zrala a zbytecne, tak jsem to pred tremi tydny vysadila, tomu se desne divil a jinak zatim od porodu nic nebylo ☹ 😒 Ale ted jsem zrovna ve fazi, kdy je mi to jedno, ale nerikam, ze se to za par dni zase nemuze zmenit, ze 😠
Vcera u nas byl na navsteve kamarad (dela modela, moooc pekny pan to je!) a tak se ptal Cendy, ze jak to zvlada a jak se citi. A tak Cenda jako ze jezdi do prace vydelavat prasule a pak chvata domu za rodinou... me potesil, moc. Jen skoda, ze to takhle pred cizim rekne a mne ne, ale to neva, aspon, ze tak 😉
Jdu se koukat na Vyvolene, dnes je duel, tak doufam, ze vypadne ten nafoukanec Dan - ze zacatku mi byl desne sympatickej, ale pak cim vic mluvil, tim vic se mi hnusil, ble! Jsem si rikala, ze na to nebudu cumet, ze je to zbytecna ztrata casu, ale uz me to tak pohltilo zase, ze pri tom aspon usinam 😀
Tak dobrou, holky, papa

lenycka
autor
22. zář 2007

Tak uz konecne mam taky nastavenej profil, jsem fakt dobra!!! 😀

verusky
23. zář 2007

to me ti vyvoleni absolutne netahnou,myslim,ze to jen zere cas.a jsou tam individua.
leny,vsak to prece vidis,ze vydelava penize a pak vzdy specha za rodinou.vzdyt ti to rikat nemusi,primo tak jedna.petr je uplne stejny.
s tim sexem to teda nechapu.proc te hnalpro leky,kdyz se pak nemiloval???zeptala ses ho?mluvili jste ted vubec o milovani?me to zajima,vzdyt to neni normalni.po porodu uz je dost dlouho.
petr odjel do prace,s tim spoluzakem se tu na chvili setkal (jakz takz dobry)a jsem tu sama.a pojedu pomoct nasim,protoze verusku nechal babicce na chate.veruska umi rikat velbloud!!!!!pustil mi to na telefonu,nadherne!!! (mame velbloudy v koupelne na listelach).ale je mi ted po ni moc sputno,od vcerejsiho ranajsem ji nevidela a jedu pro ni zitra k obedu...
tak musim k nasim,at zapomenu,tady by se mi bez ni nelibilo.
tak pa,holky,zas zitra odpoledne.

ria80
24. zář 2007

Verusky to uz se nam stalo ponekolikaty,ze jsme psaly ve stejnou chvili 😀
To taky nechapu Lenycko,ze jsi musela brat prasky k nicemu.Taky mam recept,ale nevim,jestli to vubec k necemu bude.
Manzel uz je zas nemocnej,kycha a kasle.Tak cekam,kdy to zas dostane mala.Uz mi prijde naka zahlenena. ☹
Vcera byla hrozne protivna cely den,ona asi vyciti tu naladu.A me bolel cely odpoledne zaludek.Blbej den. ☹
V noci se taky zase budila.
Verusky to je pekne blby,ze se mu nelibis s briskem,to cloveku neprida.A Veruska je sikovna,ja se tak tesim,az s Misou bude taky takpova sranda.

lenycka
autor
24. zář 2007

vcera byl asi divnej tlak, nase mala mela hysteraky a nechtela vubec papat z levyho prsa, jen z pravyho a kamoska a svagrovka rikaly, ze jim deti vcera taky plakaly, tak nevim.
jsem se vcera ptala jestli spolu zacnem nekdy jeste sexualne zit a pry, ze jo, takze v so zacinam zas jist prasky a uvidime, jak se vycahchnuje frajer 😉
musim koncit, mam malou na kline a nejak ji to neba, tak pa vecer

verusky
24. zář 2007

no my mame taky sexualni krizi... dnes me to u nasich jaksi vzalo a brecela jsem,ze si treba je na netu u nejakych nahatych bab...a je mi smutno cely den.ted jsem snedla polevku a neni mi moc dobre,chce se mi spat...ale na chate uz me cekaji a beru male kroj,at maji fotky i tchan a tchyni. no hlavne nezapomenout fotak.
holky,ja uz chci porodit,me to tehotenstvi sere!!!
vcera vecer jsem si rozskrabala cele nohy,pak me to bolelo a neslo zaspat...aspon ze si u nasich ctu pohadky,to me nakonec uspi a usinam za sviceni lustru.
leny a ten tvuj si neumi davat pozor??? nez do sebe cpat mesic prasky,tak bys snad mohla zjistit,bude-li to vubec nutne (treba se pomilujete a pak zas nic,nebo naopak "nebehnete" a pak to bude mit vyznam). me se brani prasku hodne,hodne nelibi,mam k tomu jakysi negativni postoj,ani nevim proc,asi obecne do sebe nechci cpat jakoukoliv chemii.takze petr ted muze a nic se nedeje a po porodu uz si bude muset davat pozor,tak to at si par let uzije.mu na nejake prasky prdim.
nevim,jestli je vubec do sebe nekdy dostanu,protoze k tomu mam desny odpor a to bych pak obzvlast chytla nejakou rakovinu nebo tak neco,uz kvuli tomu vnitrnimu nesouhlasu. no nechame to konovi.
ale leny,vazne prasky neber a pockej,jak se to u vas bude vyvijet.a tomu tvojemu to rekni az u milovani,at se nevymluvi.vsak chlap ma byt sikovny a ma se umet ovladat. (to vzdycky rika petr,kdo to neumi,at nic nedela-neter prisla k mimcu jak slepy k houslim.)
tak devcata,hezky si tu piste,at jsou prdolky zase hodne a uvidim,jestli sem zitra pojedu.nejak se mi ani k petrovi nechce,on pak bude chtit vecer se pritulit (kdyz uz podruhe jsem rypla) a to zas ja nechci,ze si neco nutim.
jejda,me je tak divne smutno...
musim ven na slunicko.a za chvilku budu s veruskou!treba mi rekne velbloud,na nahravce je to uzasne...
tak se mejte!

ria80
24. zář 2007

Verusky stejne je to blby,ze se mu nelibis s briskem,to by me asi z toho bylo hodne smutno. ☹ Zas je fakt,ze muze jit za nakou jinou a nejde a ze pred tebou nerika o jinxch,jak jsou krasny a tak.Stejne si neumi predstavit,ze bch mohla tak brzo zase otehotnet.Ty jsi musela hodne brzo.Ja jsem puvodne chtela,ale i kdyby byla situace mezi nama dobra,tak fyzicky na to nemam.Porad mam hodne velky rezervy,to bude jeste trvat.
Ja proti prasku nic nemam,ty povery jsou z drivejska,kdy jsi v jedny tabletce vzala tolik hormonu,jako ted za celej mesic!Ale urcite nene dobry to mesic brat,mesic nebrat a pak zae brat.. To by mohlo nadelat vic skody nez uzitku.Takze si to Leny dobre rozmysli,jestli to ma cenu,ale jestli jo,tak ja bych do toho sla.radsi to fakt predtim zkus.
Vcera byl asi fakt nakej divnej den.Ale ona mala stejne nemuze spat pres den,ale chce se ji,tak vetsinou dopoledne dobry,pak odpoledne zacne fnukat aje takova nestastnama pak uz asi hodinu krici unavou,kdyz se setmi,tak odpadne.Nastestii!Ale porad to jde,horsi kdyby prorvala celou noc.

sarrinn
24. zář 2007

Ahojky holky 🙂
koukam ze jste pekne debatovali, ja ty vikendy mam zabity! A tedka nas drobecek pise se mnou- totiz ne a ne si odkrknout- spi.
Ty prasky ja taky nemam rada, hlavne je mi po nich blbe- fakt je nemuzu brat a ani nebudu a Leni to vazne neni dobry to brat a nebrat!!! Ja musim probrat s doktorem co a jak je mozny misto prasku! To ja treba neumim pochopit takovou dobu a porad jeste snad na to nema chut nebo cim to muze byt- Leni urco nejak svest to zabere.
Jo a Rio me je 25 a v lednu uz 26- toto leti.
Jinak ja jsem taky nejaka nemocna, boli me v krku a vubec vsechno me boli a jeste ke vsemu se mi skripl nerv na krku- proste parada ☹

Jinak nas tatka uz me taky zacina zlobit 😕 ja vim ze proti vam to holky nic neni, ale clovek nemuze nic rict. Sem totiz rekla neco o jeho sestre a hned je nastvanej 😠 ne tak moc, ale prece. No tak ve 34 letech ted mela 3.dite a absolutne nepripravena, tak mi to prijde trochu blby a navic mala uz je par dni na svete a oni jeste nemaji pro chudinku jmeno!!! Ona je hodna a tak, ale tohle nechapu. No a jak se rekne neco o jeho rodine tak se nacerti, jenze ja jsem takova- reknu co si myslim no a proc taky ne, prece nebudu zticha. A jeste pak o tchyni pze jsou liny za nami prijet, tak jsem mu rekla ze po telefonu asi malyho vyrustat neuvidi!!! 🙂
No nic to bych se musela jeste zase rozcilit, jinak u nas vse v poho, tatka se stara, malej je hodnouckej- zatim 😉

lenycka
autor
26. zář 2007

Ahoj holky, to byste me musely zabit, fakt! 😒 Ja tu smolim odpoved, nic moc teda dlouhyho to nastesti zatim nebylo, ale pak jsem premyslela, co vam napisu dal a tak jsem z nudy sla juknout Rie do albicka a samozrejme se mi to vymstilo a vsechen text se mi smazal, ja jsem fakt kaca! 😖
No nic, chtela jsem vam napsat, ze jsme v So byli na chalupe chytat bronz a v Ne ze jsme byli v Telci na vylete a tam mala tak plakala, jak uz jsem psala, ale dnes ze jak jsem byla odpo venku, tak ze uz je to na rukavice ke kocarku! Brrr, to je fakt zima!
Maly jsem dnes koupila novou cepicku. On tady u nas ve velkomeste neni extra vyber, spis takovy asocialni strihy a vzory a barvy, ale tadle byla asi tak nejlepsi, je jak takova ta saskovska, co driv mivali sasci v pohadkach, jak meli ty spicky nahore s tema rolnickama. Tak my mame nahore tri ty spicky a je ruzovoucka a je supracka. I kdyz samozrejme i kdyby nase Sophinka mela na hlave h..., tak ji to furt bude desne sluset (jako v ocich kazdy mamy, ze!) 😀
U nas ted "nuda". Ja nejak nic neresim, uzivam si maly, vcera jsme byly s kamoskou, co ma mesicniho chlapecka na vylete v Chrudimy za kamaradkou, co zije v Nemec a ted na par dni priletela. Deticky byly moc hodny, jsme byly obe pak desne hrdy 😀 A jsme uplne cumely, pze jsme do Octavky combika naskladaly toto: dva kompletni kocarky, dve autosedacky a dve dospele osoby 😎 Ona sice sedela vzadu mezi tema autosedajdama dost nahnacana, ale nic nerikala, tak snad dobry 🙂
Veru, nelezou na Tebe nahodou tak trochu takovy ty "predporodni depky"? Ale mas malou, ta Te z toho vyseka, z toho strach nemam 🙂
U Sarinky strach nemam, to byla jenom takova zdrava vymena nazoru zamilovanych 😉 Uz je to urco pryc a dalsi prijde zase az za hooodne dlouho.
Rio co u Tebe, nejaky vyvoj kupredu nebo je to zatim na mrtvem bode a odhodlavas se si s nim vazne promluvit???
Holky pa, jdu koukat na Ulici, jsem naprostej zavislak 😅

ria80
27. zář 2007

U nas je to zatim na mrtvym bode.Mala ma asi rustovy spurt,zase se budi nekolikrat za noc.Ja porad cekam,kdy se vzbudi znovu,tak nemuzu spat ani mezi tim.Musim s tim neco udelat,uz sotva lezu. ☹
Manzelo vi je 31.To uz by mohl mit rozum.Zatim se nic zvlastniho nedeje.Jsem porad ve strehu.
Prihodila jsem nejaky fotky do alba,konecne. 😠
Venku je hnusne,prsi.Chtela jsem zase zkusit jit ven,tak to odlozime.Michalka bude mit jedine radost.
To co delal tady ty holky,to je hnus.Andik a Dalimilka a ostatni.Ted je tady toho cim dal vic,nekdo s tim ohrome bavi.Nevim,co je na tom vtipnyho.Asi nemaj co delat. 😝