Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

verusky
7. říj 2007

s tim sebevedomim mame co delat kazda na materske.u me je to hodne i o praci.ze jsem se za klavirem vyradila a mela pocit,ze jsem neco dokazala a neco umim.a takhle jedu pisnicku za pisnickou a to je tak vsechno...uz se ani nemaluju,na co,kdyz petr nic.on me miluje,to ja vim,teda nas obe,nebo spis nas vsechny tri,ale ten sex s brichem ho totalne netahne.vcera,jak mi bylo smutno,jsem si najednou uvedomila,ze je mi u nasich lip,ze to tam aspon neresim a tim me to nemrzi.asi jsem cekala,ze dojedu do hodonina a prvni co bude,ze se na me po tech dlouhych dnech bez sexu vrhne.a on nic.tak je mi lito,ze ted bude babicka hlidat karolinku-o tyden starsi sestrenka nez veruska-,ona je takova plactivejsi a nechce spat,to tam asi s nima nebudu,nehlede,ze babicka bude delat v paprikach a interiery jeste nejsou dodelane a me by to znervotnovalo.alezajedu tam a holky zas zajedou sem.ale petr ma odpoledni a vraci se az v jedenact vecer,tak to budu spat a nic nebude,to je dobre,protoze ja uz ani nechci,abychom neco spolu meli,kdyz ho to ani nenapadne.no a pak budu u nasich dodelavat ty vnitrky,honem musim narezat posledni koberec,dokud budu moct,bricho mi trochu tvrdne a moc fit se necitim.a jestli teda porodim driv,tak uz taky nemam moc casu.
rio,ja nevim,pises spravne,ze si na to taky muzes zvyknout,ze je to mezi vama normalni,ale ver,ze budes porad nestastna.kdyzsrovnam tveho chote a mehootce,tenmel aspon porad co babicce nabidnout-chodili tancit,za kulturou,hraval v kapele,ucil na gymplu,celkem kvalitni zivot vedli,znaji mnoholidi,jen ten cholerismus trochu vsechno prevysuje.a taky vsechny penize daval rodine.a ten tvuj bych rekla,ze moc nenabizi...udelej neco,dokud je cas,prosim.prece nemuzes zit ve stresu,co muzes a nemuzes rict vlastnimu muzi!!

lenycka
autor
7. říj 2007

Ahoj holky, vy "jedete jak drahy" - clovek tady chvili neni a aby to pul hodiny docital 😀
Veru ja uplne chapu, co citis, ja jsem z toho byla taky hrozne spatna, kdyz o me nejevil zajem. Clovek uz si jen tim, ze je tehotny prijde nepritazlivy, natoz kdyz mu pak partner dokaze jen dat pusu na dobrou noc ☹ Ale uz to mas za par, to vydrzis a pak na to zase po ctyrech tydnech muzete vlitnout 😉
Rio, ja jak to tak ctu, tak si cim dal tim vic myslim, ze to u vas proste jde do kopru! Ty mu nic nereknes, on si furt mysli, ze je vsechno v cajku, Tebe to nici, on se jezdi bavit, to se mi fakt nelibi!!! Nemuzes nekam treba na tyden odjet? Prisla bys na jine myslenky, mala by se pak taky uklidnila a zjistila bys, jestli si treba nebudete vzacnejsi...

verusky
7. říj 2007

leny ma dobry napad.nemas nejakou babicku,nebo tetu,nebo dobrou kamaradku?je to jen takovy pokus,jestli se to odloucenim mezi vama nezlepsi.a pokusy se maji zkouset.ale ja stejne myslim,ze mate jit od sebe,byla bys cely zivot nestastna.cely zivot!
leny,ja vim,tys to mela podobne.a taky je pravda,ze to mam za par,to uz slzicky,neslzicky nejak vydrzim.ale je mi hrozne.mluvila jsem ted na scypu se svagrovou,finisuji v rakousku dum a vazou je terminy a mesic to maji taky doma naprd.a ze dva dny taky dost breci...tak uz zase rvu.a do toho mi petr napise,ze malou dovezou prarodice,takze on je za pul hodky tady a jde do prace a ja budu na ni cekat do sesti a mohla jsem jet k nasim a neco tam udelat (treba nasit rasici pasky na zaclony),protoze deda jede pro babicku na floru olomouc a vecer dorazi.karolinku nakonec doveze bracha,tak jsem zvedava,jak se mu u nasich bude libit.ale velka skoda,ze jsme nevyfotili puvodni stav...
ja tady nemam co delat,nic me nebavi.asi si zas udelam krupicnou kasicku.v pokojiku je binec,ale jinak mam z vecera uklizeno,snad jeste vydelam mycku.

verusky
7. říj 2007

tak deda volal,ze vyjizdi z chaty,uz chci mit prdolu tady.lehla jsem si do postele na vyhrivanou podlozku (mam vecne studeny zadek a levou kycli),ale nezaspala jsem,tak zas brozdam po netu.doufam,ze mi nebudou prat,zitra mame svatek a ja to nesnasim,davaji petistovku a ja bych radsi jen nejakou cokoladu.a verusce at si koupi hracky na chatu,ja stejne nemam kdyneco kupovat.petr me sere,ze ho ani videt nechci a to spolu zitra budeme cele dopoledne.jedine nejak rozdelit praci-treba ja nakoupit a kdyzbudu varit,on smalou ven.ani se mi nechtela davat pusa na rozloucenou,nejradsi bych ho vyskrtla ze zivota.a to prosim za to,ze mu nic nerikam jako zena.je to stejne nespravedlive...nekteri chlapi tu tehotnou muzou sezrat laskou a nekteri delaji,ze ji nemaji,jen jakousi bytnou a hospodyni v jednom.
mam fakt blbe dny.
ale zitra bychom meli jit ven s pavlikem naproti,to zas bude pusinek a jsem zvedava,co teta dasa,protoze ta ma pavlika se zenatym muzem,se kterym pet let udrzovala pomer,pak se zadarilo a po porodu "darce" chodil na navstevy,vztah vysumel a predstavte si,uz pet mesicu se absolutne neozval,ani telefonatem ci zpravou.tak to je pak velky prusvih...

ria80
7. říj 2007

To ja jsem si v tehu nepripadala tlusta a skareda,to neznam.Stejne je to blby,ze vam chlap klidne rekne,ty se mi nelibis.To je sprosty.Vzdyt to je tak krasny,nosit miminko,to byste se jim mely libit jeste vic nez pred tim.Verusky,pockej po porodu,kdyz vis,ze te jinak miluje,a uvidis,co bude.Ted mu dej praci a nevnucuj se.I kdyz teda nechapu,jak na to muzes mit jeste chut tak kratce pred porodem.Me uz to pak i bolelo,tak jsme s tim prestali.
Jsem ted koupala,mala rvala zas jak tur,pak se za 3 minuty uklidnila a spi.Ale prso zas nechtela,pritom predtim se na neho vrhala pro uklidneni.Nechapu,ze se tim najednou nechce uklidnovat.A tak klidny vecery to byvaly,snad se to vrati.

ria80
7. říj 2007

Mozna je lepsi byt sama s ditetem v pohode,nez prozivat osklivy vztah.Ta tvoje znama to stejne vedela predem,ze je zenatej,tak s tim asi pocitala.Mel by teda aspon platit,ale jinak,vsak ona si najde lepsiho.

verusky
7. říj 2007

no on se nakonec na mimino tesil,ale asi si to oba predstavovali jinak,takze to tak dopadlo.on vubecneplati a ja ji premlouvala,at s tim neco dela,nakonec se rozhodla sama,ze si s nim da schuzku.a pavlik je tak krasny a sikovny klucina!!ale jestli se uz sesli,to nevim.
petr mi samozrejme nerekne,ze mi to neslusi,ale tim,ze dela,ze sex neexistuje,to mluvi za vse.ale dnes vecer me hodne,hodne boli brisko,takze uz asi ani chtit nebudu a vymluvim se na dr.-v utery se zeptam.
veruska nechtela kasi,ale flasku nepusti,tak asi bude mit pod sebou mokro...kdyz ju den nevidim,prijde mi uplne jina,i ona tak na me cuci a jakoby pribrala a je desne velka.ale mozna se mi to jen zda.pro ty trebicske to musi byt strasne-menit ta mimina.
mela bych jit vynest kos s plinkama,at tu nesmrdi,no asi jo.a pak na kute.petr dojede v pul druhe,to zas bude chtit vychrapovat rano.ale jak je tu mala,uzjsemklidnejsi.nasla si tatkovo tricko a tulila se k nemu,stejne je to krasne,jak to miminko miluje tatinka a maminku skoro stejne.
tak ja jdu,aaa bouchla flaska.hura,jena zemi,louzicku zatim nevim a snad se nevzbudi,kdyz budu venku-kontejnery mame tak 150m + tri patra.
jeste ze vas mam,holky,jsem se mohla odpoledne vybrecet a ted je mi lip.

ria80
8. říj 2007

Verusky,tak jak je,co bricho?
Taky Sarrin se nam uz dlouho neozvala.
Dneska zas zkusim malou vytahnout ven,pujdem zase na cukrovou vatu.Tak uvidim,co tomu rekne,porad je to takovy napinavy.
Manzel mi vcera dovezl lizatko z pouti,abych videla,jak na me porad mysli. 🙄 A samozrejme vykladal,jak se tam mel bezvadne,jako kdyby me chtel provokovat.

ria80
8. říj 2007

A ja van snad poprat muzu,tak teda VSECHNO NEJLEPSII!! vam obema s Veruskou,hlavne zdravi a aby na vas byl tatka hodnej

ria80
8. říj 2007

Verusky ty jsi psala neco o klaviru,to bylo tvoje zamestnani?

lenycka
autor
8. říj 2007

ahoj holky, veru, vse nejlepsi tobe i maly. Ja jsem si totiz do dneska myslela, ze ses Veronika, jak se v Nicku nemuze pouzivat diakritika 😀 Tak to pekne oslavte, holky!
S tim klavirem jsem se taky chtela zeptat...

ria80
8. říj 2007

Leny a co jsi delala ty?

verusky
8. říj 2007

ahoj holky,studovala jsemkonzervator,pak v praze hudebni akademii,brasi jsou taky profesionalni hudebnici,ale ted jsem z toho vyletela a kdo vi,jestlise vratim.nez jsemsla na MD,ucila jsem v kromerizi nakonzervatori a vkyjove na zus,ucit me bavi,hrat solove moc ne,protoze mam strach z pametnich chyb a moc rada korepetim,tj.doprovazim muzikanty solovych nastroju-nejradsi housle.s brachou houslistou jsme vyhrali nekolik mezinarodnich soutezi,ale ted je v rakousku a s tim domem nema cas,ale nekdy zas dame nejaky koncert.ale kdy budu moct ja,to nevim.
petr sel ted smalou ven,ja pujdu varit,pry proc se mi tu nelibi a chci k nasim.
holky dekuju za pranicka,jsem zvedava,jestli neco koupi petr (jako kytku),ja jsem na nej fakt hnusna.a taky volala babicka a omlouvala se,ze ma veruska odrene licko,jejda takovych "urazu" bude,duleziteje,ze ani nevi,jak k tomu prisla,ze neplakala.nechtela bych mit litostive miminko,co nic nevydrzi a taky ji k tomu vedu.a moc se tesim na svoji mamku,uvidim,jestli pojedu dnes,nebo zitra.valim do kuchyne.rio,tyjsi prodavacka,ne? myslim,ze jsme si jednou psaly.a leny,ty?

verusky
8. říj 2007

tak sinepamatuju,jak se dela kminova polevka,ale prdim na ti,co tam mam,to tam mam a rozslehane vajicko zkusim az podle chuti.jdu obalovat ruzickovou kapustu,bramburky se vari,mozna bych mohla udelat i rajcatovy salat...nevim,kdy dojde petr a snad mala nezacne plakat v puli smazeni.zase ta tri patra,ach jo.
k tem nasim me to tahne cimdal vic,karolinka uz prijela,holky bysipohraly.

ria80
8. říj 2007

Kdepak prodavacka,tady lekarnice!Vsak taky se snazim semtam i poradit holkam tady na konikovi,kdyz se na neco ptaji.
Jsme byly na prochazce,koupila jsem maly k svatku kraasnou cepicku a rukavicky a salu,takovy ruzovy chlupaty.Tak mam radost.
Verusky ty musis teda byt sikovna..
To urcite doufas,ze Veruska bude taky hrat,co,ja bych taky chtela,aby Michalka umela delat to,co ja.Hned jak to pujde,tak budu sledovat talent. 😎

lenycka
autor
8. říj 2007

Ja jsem delala produktovy a cenovy marketing u jedne zahranicni automobilove spolecnosti 🙂
Ja jsem dneska hrozne rozladena a uknourana ☹ Byli jsme maly nechat nastrelit nausnicky, holky ta plakala, uplne asi 20-30minut (v mych ocich to byla vecnost!) a pak se uplne zajikala, jak nemohla popadnout dech a jak ona prestala a ze me to opadlo, tak jsem se rozbulela ja a slibila ji, ze uz ji nikdy nic takoveho nenecham, to si radsi vyrvu srdce ☹ ☹ ☹ A nejak mi ta uknouranost zustala doted!
Tak jsem sebou schvalne brala na to nastrelovani Cendu, aby poslouchal, co nam pak sestricka rikala, jako jak se o to starat, kdy koupat, jestli to mazat a nebo ne a ona to rikala mne, on u toho stal, jenze co si myslite? No jasne, ze ten osel neposlouchal, takze ted proste nevim!!! Tak jsme ji dnes nekoupali, jen jsme ji otreli mokrou zinkou, nausnicky jsme ji pootocili a tim to skoncilo. Tu fixu ji zkusim omyt az zitra, dneska jsem ji uz nechtela zlobit, uz te bolesti bylo azaz. Ani framykoin (doufam, ze tam mam spravne i/y) nam na to nedala, tak nevim a ani o lihu nam nic nerikala, tak jsem z toho takova zmatena... holky poradte 🙂
Jdu vytrit, uz to tady mame jak v mrdniku, se mi asi tyden uz nechce naprosto nic delat a furt bych jen spala 😠

ria80
8. říj 2007

To jste pichali usi u doktorky?Neni to brzo,vzdyt jeste nema ockovani,ne?Taky bych chtela co nejdriv dat.Never tomu,ze kricela kvuli bolesti.rika se,ze nastrelovani neboli,ja myslim,ze se jenom lekla a taky ji bylo asi neprijemny,jak jste ji drzeli.
Teda nevim,nejsem sestricka,ale asi bych to nenamacela,kazdy den cistila lihem,obcas s tim pohla,a kdyby se to zanitilo(zcervenalo,nateklo),tak bych sla pro recept na Framykoin.Tady nekde je diskuse o nausnickach,tak tam mrkni.
Dneska jsem cetla v novinach,jak spatne meli ty deti oznaceny v Trebici.A vzpomela jsem si,ze Michalka taky mela jem na rucicce privazany cislo a jin ak nic,zadny jmeno nikde napsany nebo naramek nebo tak.Tak jsem se uplne lekla.Taky tam tenkrat meli hodne velkej zmatek.Fakt jsem se lekla. 😲
Ale ja bych ji uz nikomu nedala. 😠

lenycka
autor
8. říj 2007

Rio my už máme první hexa za sebou, byly jsme pred dvema tydny 😉
Ona nam prave nerikala ani o lihu ani o framykoinu, tak jsme ji to jen omyli vodou a stejne tam tu fixu ma!
Jdu juknout na tu diskuzi...

ria80
9. říj 2007

Ahoj!
Manzel vcera zase se mnou mluvil "na pul huby".Prisel domu az pozde,mala sla zrovna spat,tak jsem rekla,ze jde spat,a ze se budem ted muset chovat trochu tiseji.Tak mi zacal nadavat,ze ho mala omezuje a ja taky a on je chudak.Ze je tady doma a omezovat se nenecha a jestli to Michalce vadi,tak si bude muset zvykat.Drive pry chodivala spat treba v devet,tak bude zas,i kdyz se ji to nebude libit.On chce mit doma pohodli. 😲 A mu nebylo blby nadavat mi pred ni,kdyz jsem ji chovala. 😲 Jinak si ji vcera ani nevsiml,kdyz nema na ni naladu,tak je mu volna.Je mi z neho zle. 😝
Tak jsem mu mela chut neco rict,ale bylo mi lito Michalky.

ria80
9. říj 2007

Uz jsem mela na jazyku,ze jestli je mala citlivejsi,tak jenom proto,jakej stres mi v tehu pripravil.A ted ma dite a bude se podle toho chovat,a kdyz se mu to nelibi,muze jit.A doma uz tady taky dlouho nemusi byt.Ale nemohla jsem pred ni,spatne by to nesla.
Pak odesel do auta a vratil se az v noci,kdyz jsem uz byla v posteli.Mala se v noci vzbudila a nemohla usnout,mlaskala a tak a nemohli jsme spat.Tak jsem mela docela radost,ze budi i jeho a dava mu to sezrat. 😠 Ted me boli hlava a asi bude celej den.Je mi divne.Vcera se mi chtelo brecet a porad trochu chce.Boze muj,s jakym clovekem to ziju..

ria80
9. říj 2007

Koukam nikde nikdo,ale musim se pochlubit.Prisly jsme z venku a mala spi v kocarku na balkone.To je bomba!Ja ji nepoznavam.Porad se chodim koukat,co se to deje,jestli ji neco neni. 🙂

sarrinn
9. říj 2007

Ahojky holky 🙂
My s malym porad nekde trajdame tak nemam moc cas na net, vcera jsme byli na ockovani a taky na kontrole po 6 tydnech a vse je naprosto OK. Malej vazi 5kg a ma 60cm- uz je poradnej.Taky uz mame fotecky na pas i RL je vyrizenej a v listopadu se letime podivat do Cech 😀
Rio, vis co bych mu rekla- zbal si ty ..... svych 5 svestek a laskave si najdi podnajem jinde- cetla jsem to zpatky, pekne jedete holky, to je mazec- zaarmo, navareno a tak- divim se nad cim vahas 😠 a to ze si dela co chce jeste ke vsemu- no to je jak ze spatnyho filmu ☹ Je mi te moc lito a ty tvy krasny berusky taky, mysli na tvoji budoucnost!!!!
Holky vy asi koupete kazdy den co? Me rekli v nemocnici kazdy druhy den a mezitim jen oplachnout, tak nevim, malej ma koupani rad, ale zase kazdy den????

ria80
10. říj 2007

Ahoj,Sarrin,vis me hrozne chybi ta odvaha,bojim se toho,co prijde potom,soud,dohadovani a to vsechno.Nevim,jak to zvladnu.
My teda nekoupeme kazdy den,jae tak 2x tydne,jinak otirame mokrou zinkou a meju pod vodovodem jen zadecek.A mala ma krasnou kuzicku,nevysusenou.Az zacnese vic pohybovat po zemi a na vsechno sahat,tak zacnu myt kazdy den.

lenycka
autor
11. říj 2007

my od konce 6nedeli koupeme kazdy den. Nekde jsem cetla, ze koupou kazdy den, ale jen obden s mydlem a samponem, tak to my ne, my valime kazdy den mydlem a hlavinu obden samponem... v porodnici mi rekli, ze mame malou myt tak, jak sebe, tak se podle toho ridim a myslim, ze maji pravdu a mala se uz na koupani tesi 🙂

sarrinn
11. říj 2007

Jo Rio, ale ta odvaha je potreba to urcite, neni to lehky, ale vem si ze ten rozvod atd. nebude prece jen tak dlouho trvat rozhodne lepsi nez s nim stravit zbytek zivota a pekne si ten zivot zhnusit, to bych radsi cokoli udelala byt tebou a ver mi bude lipa urcite mas okolo sebe spoustu lidicek co te podpori!!! 🙂
No malej ma prave taky peknou jemnouckou pokozku tak mu ji nechci vysusovat kazdodenim koupanim, tak je to dobry, muzem to tak nechat obden 😉 taky ho mezitim jen otiram zinkou, hlavne podkrcikem tam se mu to zapoti.
Jinak dneska cekame navstevu, znamy co maleho jeste nevideli tak to zase bude darecku, pocitala jsem znamy+ rodiny co nam dali darky a je jich zatim 30 takze hadru mame na rok dopredu, ale to je fajn aspon nemusim nakupovat pro prcka.
Taky uz zaciname zarizovat krtiny, to nam da taky pekne zabrat, John ma plno pribuznych 😝 z moji rodiny tady bude jen segra, pac je kmotrenka.

ria80
11. říj 2007

Taky uz se tady dlouho neukazala Verusky,ze by uz opravdu rodila?

lenycka
autor
15. říj 2007

Ne, ona myslim psala, ze bude neco dodelavat u rodicu... myslim, ze psala neco o koberci 😅
My jsme od vcerejska u babicky u Teplic, tak si to tady mala docela uziva. Vubec se tu neboji, se zajmem si vsechno prohlizi, jen k babicce jeste nema az takovou duveru - necha se od ni pochovat, ale furt si me hlida, abych ji nahodou nechtela nekam utect 😀 Budeme tu do So, pak valime do Phy reklamovat kocar a alou domu.
Tak zatim holky papa

ria80
15. říj 2007

No ja jsem si rikala,ze jsem tady nejak sama.Nevadi,pockam,az se vsichni vratite. 🙂 Za chvilu jdeme s doktorce,tak uvidime,jestli nedostanem ockovani.Budu muset malou vzbudit.
Sarrin,jak se mate.co navsteva?Jak malej snasi cizi lidi?

sarrinn
16. říj 2007

Ahojky,
taky myslim ze Verusky jsou u rodicu.
Jinak v poho, navsteva dobry- dostali jsme zase neco na sebe a 200€ se malej ma. Jinak nasemu malemu je celkem jedno u koho je a to jsem rada, nechtela bych aby si zvykl jen na me, takze strejdove a tety si ho chovaji bez problemu i pohlidaji.
Vcera jsem si byla koupit auti, uz jsme nutne s malym nejake potrebovali- tak mame peknou felicii. 🙂 Zacnem 🙂 chodit do plavani a vubec vse je tak nejak z ruky a cekat na tatku to nejde.
Mejte se. papa

verusky
16. říj 2007

rio,proboha,proc vahas? a na co cekas? to to tomu tvemu neni blbe takove reci???to snad neni mozne!!!tak drahocenny je zivot a pan se nesmi omezovat!
na rozvod se vyprdni,hlavne ho vyhod.rozvest se muzete klidne za rok,ne hned.to si opravdu dovolil hodne.prijde mi to neskutecne! a hodne nevyzrale.takoveho blbce nemuzes mit vedle sebe.za prodavacku se omlouvam,nekde tu jedna byla,asi jeste v predchozi diskusi,nez jsme rozbehly tuto.a co dela ten tvuj?
rio,prosim,nemlc a neco rekni.tak se prece nesmi chovat!prosim!
a ted z jineho soudku-holky-u nasich to zacina vypadat neskutecne k svetu.neco,co jsme s petrem necekali! a mame radost.malou mela od patku do dneska tchyne,ja uz malem pro same uklidy zapomnela,ze jsem mamka.ale cely spodek domu hotov!!!patro snad kolem vanoc a nebo se do toho vrhne sama babicka. s dedou byly hadky,on vsechno musi mit dokonale,neodpusti nikomu nic a nakonec ho vcera pred pulnoci odvezla zachranka...takze jsem dnes nevyspana,protoze mi porad srotovaL MOZEK A DAVALA JSEM SI ZA VINU,ZE JEHO PREPETI SIL BYLO ZNACNE OVLIVNENO I TIM,ZE JSEM dva mesice u nich nastehovana. a my se proste moc nesnesem (ale jinak se radi mame).chvili nam ztratil vedomi,obdivuju mamku,jak to zvladala,ja zatim volala sanitku.no krize.babicka je uplne hubena,strhana a ted bude par dni sama valcit v paprikach a ze u nas mrzne,tak je to dost desne.a tak si uvedumuju,ze ten dum delam pro ne,aby tam oni meli rad a krasne bydleni,ne jen pro babicku,ze si zaslouzi po letech driny a bordelu normalni domov.vypada to tam moc pekne a jen hoodne lituju,ze nemam fotky puvodniho stavu. ve ctvrtek dojde nova lednicka,tim se vyhodi stara z koupelny a bude tam misto na pradelni kose.no a v patek bude hotov televizni stolek,tak se vse zapoji a navic stolar zabrousi zabradli a konecne se po letech da na zed.jeste ze toho petra mam,bez nej bych byla v haji,zkompletoval veskery nabytek,spravil vse,co nefungoval,koupil a zaridil vse potrebne.ale asi je mu lito,ze jsem vic tam nez tady anavic je nachcipany a bez sil.
mala v brichu je hodne znat,druhe tehu je podstatne vyrazneji znatelne,chodim uz temer porad,jako bych mela naloz v gatich...ale pomalu abych prestala veset zaclony apod.,at se neco nestane.a taky to musime dokoncit,at si pred porodem trochu odpocinu...(jeste chybi par blbosti,prahy,koberec na chodbe,dat obsit rohozky,listy na hacky,police do tri skrini,no je toho jeste dost).
tak,holky,tak teda u me...ted deda uz je dobry,byly jsme odpoledne za nim,chtel by pustit,ale snad ho doktori aspon do patku nechaji odpocinout.
tak zitra pa,pa!