Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

verusky
27. lis 2007

s tou leny je snad vse v poradku a brzy se ozve.odesla mi hlenova zatka(asi jen cast),tak to vypada,ze opravdu budu nekdy rodit 😅
prave jsme se pohadali s petrem,zatimco ja uklidila celou kuchyn,vsechno vymydlila,i jidelni zidlicku a binec pod ni (teste se...),tak si stezoval,ze musi dat rohliky do mrazaku,co z toho delam vedu.no tak to samozrejme vypenim,ze milostpan se flaka a pak je mu zatezko trochu pomoct.a ze jsem uklidila veskere kostky,sponky a hracky ze zeme,to je v poradku.idiot!!no co k tomu rict.kdyz me tohle neumi nechat klidnou...takovy nejaky smysl pro spravednost.nemuzu prece vsechno odedrit sama,nota bene kdyz za chvili rodim.
tak si lapnul k tv a tesi se,az dopisu a muze si zas jezdit s autama.no to bude az do dvou do ranaa ja nebudu moct zaspat a zase me nasere.a budu si rikat,jestli na netu nehleda nejake zenske zas (kdyz chudak ani nevi,jak zenska vypada...).to bude noc.mozna bych s tim dopredu mohla pocitat,aby me to nevytocilo,ze?
jo a v kyjove jsme skocili do paprinictvi a mam jeste dva nove denicky,tak si muzu vybrat,do ktereho psat.jsou moc hezke...
co manzel?jeste porad pise?a uvidite se?

ria80
28. lis 2007

Verusky,me odesla hlenova zatka asi pet dni predem.Ale nevedela jsem jiste,ze je to ona,jak jsi to poznala?
Manzel je ted tak nejak v klidu,ale cekam co bude,je to asi klid pred bouri.
Normalne dneska mala spala celou noc,od sesti az do pul osme.Prekonala vsechny zivotni rekordy.Parada.
Zkousim nosit v satku,ale nic moc.Jak zacne byt unavena,zacne se mlit a rvat,a musi si lehnout.
Petr by to mel vsechno uklidit sam,kdyz mas rodit,to by ho mohlo napadnout.Ale jsou takovi chlapi,tak mu to musis rict.Proste jenom lez a ukazuj,co je potreba. 🙂
Pujdu nakrajet jabko a pomeranc susit na stromek.

verusky
28. lis 2007

ha,ha s tim uklidem.kdybych nebyla doma,uklidi.ale vcera rekl,ze je hotovy a ze zitra,at po nem nic nechci.a ja tu fakt chtela mit pekne,uz kdyby se to nahodou spustilo zase v noci.a dvadny hromad neporadku mi stacilo.takze ted vari rizoto a vsude je pekne,jeto hezke,tak tu byvalo,kdyz jsme nemeli deti.a za chvili uz budou dve...jsemsi vcera rekla,ze po vecerech,protozeuz nebudumit bricho,nez pujdem do vany,proste budeme s veruskou uklizet.delalyjsme to kolem osmeho mesice,ona si treba hrala nadece,ja sklidila kuchyn,pak rychle spolu hracky a kdyz usnula,mela jsem klid.ted jenevyhoda,ze vykramari celou kuchynskou linku,veci z koupelny,ja jsemrada,ze se zabavi a samozrejme nemam sil po ni uklizet.je to hned a bavilo by me to,ale vazne jsem hotova a do toho to silene bricho.takze snad najdu sil a po porodu vazne zacnam zase uklizet pred spanim,trebai hodinu pred a pak nechat vykramareny jeden jediny pokoj.
v noci par kontrakci pred usnutim,pak jsem spala az do curani v pul sedme (zitra me v tu dobu vzbudi budik) a pak do probuzeni od petra v 10.30.parada...ted je mi uplne v pohode,to rodit nebudu.
hlenovou zatku jsem vzdy poznala,protoze byla ruzova s vlasky krve.poprve me to dost vyplasilo,ale stejne bylo jasne,ze budu rodit,uz jsem deset hodin mela sem tam kontrakce.a chybelo jeste dvanact...mozna mas pravdu,ze treba tykontrakce ted budou mirnejsi a ucinnejsi,kdyzjsem nedavno rodila.aleporod bude bolet stejne,to vim,pro me to bylo to nejhorsi,uplny sok,jak to ta hlavicka vsechno prorezava...no uz at je to za mnou...
takze manza ma klid pred bouri.nezavidim ti.ale vidis,michalka te zlatenechala vyspinkat,ty muzes v klidu pracovat,no neni ti hezky?vanoce se blizi,udelate si je,holky,hezke a pak sup na noveho chlapa.nekde ho casem najit.fakt se budes mit krasne,uvidis.

ria80
28. lis 2007

Holky,tak jsem pridala vanocni fotky do alba,tak reknete,ktera je nejhezci.Kterou byste daly na vanocni pohlednici?Diky

ria80
28. lis 2007

To asi budes muset z toho poradku trochu slevit.Ja mam taky rada poradek,ale jak zacne Michalka si vic hrat,tak uz to tak nepujde.Zatim jsou jenom vytazeny hrazdicky.Bude hur.A co teprv 2 deti.To uz k tomu patri,vytahany hracky.Ja ted taky porad chodim a uklizim,aby Michalka videla,ze doma ma byt cisto,a taky,kdyz jsou jen dve mistnosti,tak je ten neporadek vic videt.Bysme se tady nepohly.
S brichem to jde spatne.Mel by ti pomoct.Ono mu to asi nevadi,ale jen aby ti udelal radost.To ho asi nenapadne.Udelat neco,co ti udela radost.Promluv s nim.Ale v klidu.
Rekla bych,ze kontrakce nebudou mirnejsi,to ne,ale ucinnejsi ano, bude cely porod trvat kratsi dobu.I tlaceni pujde rychleji.Ja jsem teda vubec necitila,jak leze hlavicka,pri tom me uz nebolelo nic,jen vytlaceny hemeroidy.Nejhorsi to asi bylo,kdyz jsem byla tak na 4cm.
No,ted si uzivam klidu.Ale moc klidna nejsem,porad cekam,co z toho bude.Zatim novyho chlapa nechci,nemuzu chlapa ani citit.Musim se z toho dostat nejdriv.Chlapi ted jedine jako kamosi,jinak nic.Ale sama zustat naporad nechci,to by mi bylo smutno..
Porad tady chodim se zavazanym krkem,ale uz je to lepsi.Umyla jsem si hlavu,uklidila u morcat,a premyslim nad tema fotkama.
Nevite nekdo,jak se da dodatecne zmenit v albu popis pod fotkou,abych to nemusela mazat a nahravat znovu?

ria80
28. lis 2007

Tlapicko,jestli sem nakukujes,a Anippe,kuk na fotky. 🙂

verusky
28. lis 2007

jee,rio,nevim,co poradit.ja jsem strasny detailista,takze ja bych asi nafotila jeste stromek bez videni elektriky (dratu).libi se mi prvni,treti a ctvrta.ta treti je moc hezka,jak ma michalka v rucce tu zarovku.a ctvrta je zas krasna,ze ma obleceni a je to takove ciste,"uklizene"(kdyz jsme u poradku).no asi bych rozhodla mezi tou treti a ctvrtou,jeste na to pozdeji mrknu,ted jdeme jist.

sarrinn
28. lis 2007

Ahojky holky 🙂
uz jsem zpatky, to uteklo doma jak nic. Jeste jsem vas necetla, jen jsem chtela pozdravit.
A co ty Veru jak je a uz se chysta mala ven? 🙂

sarrinn
28. lis 2007

Jo holky s Lenickou jsem mluvila v Po nez jsme odleteli, ma to ted tezky- chudinka ☹ a jela k mamce tak rikala ze se pak urcite nahlasi od ni asi potrebuje chvilku klid a cas a tak. No kazdopadne Leni az tu budes dej vedet a kdyby neco prozvon ju a ja brnknu- hlavne se drz holka uz kvuli te krasne princezne co mas. Zkus hodne relaxovat u mamky! papa

verusky
28. lis 2007

sarrinn,neco se chysta,ale v nejblizsich hodinach asi nic.az nas (nekdy...,je toho dost 😉 )doctes,mrkni na fotky rie,to ted hodnotime.
rio,petr se tu stavil,nez jsme sli jist,jestli pry zas pomlouvam,tak jsemmu fotky ukazala a on kdysi amtersky fotil,takze rekl,ze v prvni rade by ten stromek mel stat.taze by asi udelal to,ze by dal malou do autosedacky a vedle postavil stromek.tak jsem rikala,ze zas autosedacka je barevna,ale tam by se zas mohl dat ten cerveny saten.mas fotak ty?digital?to bys to jeste mohla zkusit.taky musimuz vymyslet,jake udelame fotky my.loni jsem posilala tu,co mam v albu my tri a nas byt,je to focene 26.12.u nasich,tak jsme to honem dali vyvolat a posilali jako novorocenku.no a letos to musim zopakovat-ale anicka musi pribyt a chtela bych to uz pred vanocema,ale zas nas nema kdo vyfotit,ted my jsme v tom narocni,uvazovala bych i k fotografovi,ale s anickou radsi ne,takze nic.spis verusce bych udelala profesionalni fotky,tak treba pristi vanoce.

ria80
28. lis 2007

Verusky,on ten stromek stoji. 😀 Uz jsem tu fotku otocila. 😀
Ja teda moc na foceni nejsem,ale je to takovy roztomily,ne?On na ni ten stromek porad padal,pak uz se ji chtelo kricet,tak jsem spechala,a nejakej detail mi utekl,treba ty draty.Teda snazila jsem se to zakryt,ale nejak to neslo a mala uz zacinala nabirat,tak jsem to nechala.
A jak jste to posilali vy?Jen fotku v obalce nebo jak?
A mohli byste mi nekdo poradit s tema popiskama?
Ahoj,Sarrin! 🙂 No,mas co cist.Lenycku pozdravuj,myslime na ni.Snad uz je z nejhorsiho venku.nejhorsi je vzdycky ten zacatek.Strasne ji zavidim,ze se nemusi rozvadet,odejde a je to. ☹

verusky
28. lis 2007

rio,s tema popiskama bohuzel...ja to taky vzdy mazala,snad nekdo poradi.
no tak to je sranda s tim stromkem 😀 ,no ted to vypada uplne jinak 😎
ja bych zvolila mezi treti a ctvrtou a me se moc libi ta treti.ta je takova ziva.uvidime,co reknou ostatni.jinak je michalka kouzelna,ale to byla hned od narozeni 😵
my ty fotky davali delat rychle v kodaku,takze zezadu tam bylo neco natisteno,puvodne jsem chtela psat z druhe strany fotky.takze jsem koupila barevny papir,lepici trojuhelnicky na fotky a psala stribrnou tuzkou z druhe strany papiru.tu fotku jsem nedala do rohu,ale tak cm byl presah toho papiru,do rohu to nebylo pekne.nebylo to spatne,hodne rikali,ze to bylo originalni prani,ale nelibila se mi barva papiru,snad letos bude lepsi vyber.tobe by se tam vlastne hodil tmavozeleny podklad.ja nejak vymyslim obleceni,asi podle papiru.nejak me nic jineho nenapadlo-jak jinak to prani vyresit.

anippe
28. lis 2007

Ahoj holky, tady je živo! já mám dnes makando a navíc mám něco s počítačem.Děsně se loudá,to je něco na moje nervy!Rio mě se líbí s tou žárovkou!... po pravdě něco tomu chybí.Ty jseš ale holka nápaditá a určitě na něco přijdeš nebo něco přijde na tebe!Veru já už taky myslela že rodíš 😕 tak hlavně klid,nožky nahoru, zavři oči a pust si nějakou relaxační hudbu.
Rio nemůže být nic krásnějšího než když se z přátelství stane láska!Vás všechny čekájí v novém roce krásné začátky.To je k závidění! 😵

verusky
28. lis 2007

klid,nozky nahoru,hm,to se asi nestane...ale chvilemi odpocivam,takze super.
rio,tak ta ctvrta ma vlevo v rohu kus sedacky,takze nic.ta s tou zarovkou je nejlepsi,ale i ta druha neni spatna.ja myslim,ze tomu chybi maminka.ze by proste byla krasna fotka,ze by byl stromek a vedle mamka v kline s michalkou.a uz by to bylo ono.ale otravujte nekoho na sto fotek a pak se z toho vyberou dve hezke,ze...
petr,jak varil,tak je v kuchyni zas strasny curbes,ach jo.ted jel nakoupit-mamka nema dzusiky a deli s rozinkama...ale nahodou tu chybi i mleko,vajicka a tak.premyslim,jestli k veceri neudelat palacinky...ted jsem sezrala lici v plechovce,abych do sebe dostala aspon nejakou tekutinu,z vody je mi na zvraceni.petr se me ptal,kdy pry teda pujdem do toho tretiho,tak jsemrekla,ze s nim uz zadne.ale ja asi stejne vymeknu,no doufam aspon,ze az za par let.to mi toproste neda,jednou jsem chtela ctyri deti a mit jen dve bych porad citila jako nedostatecne.a na rozchod to taky nebude,protoze prece cely zivot traduju,jak rodina je zaklad a ja bych byla tou,co ji rozbiji.ale teda petrme umi vytocit uuuuuuuuuzasne.to anineni mozne.dneskajsmese chytli uz minimalne petkrat.pry,jak se tesim na porod...a ze jestli si to uvedomuju,ze mozna bude za 24hodin anicka na svete.on se na porod tesi,to me snad chce provokovat (ale nad tim se nepozastavuju).

verusky
28. lis 2007

tak nikdo nepise...holky,ja si to uzivam(ten pocitac),protoze po porodu bude utrum.myslim,ze jen co popisu porod a jak se mame,tak sem budu chodit jen o vikendech...ale to pravidelne,treba v sobotu.takze se budu na sobotu tesit jak mala holka.dneska porod nic.a uz se nemuzu dockat,az petr prijde s tema cokoladkama...

ria80
28. lis 2007

Jen si dej,at mas energii na porod.Vzpominam,ze tesne pred tim,nez mi praskla voda,jsem mela hrozny chute,nacpala jsem se vsim,na co jsem prisla.
Ty bys chtela 4 deti?Ono je to hezky,ale to clovek musi fakt hodne vydelavat,to u me asi nehrozi.Ja si rikam,jestli vubec nekdy druhy. ☹
Vy se asi nerozejdete,vsak se po porodu uklidnis,a uvidis,ze to bude lepsi.
Ja jsem nejdriv chtela nechat udelat z ty otky Pohlednici,ale je to dost drahy.Tak ted premyslim,ze bych udelala prani sama.Ale nevim,jak,nikam se nedostanu.Uvidim.Taky mam pocit,ze tomu neco chybi.Ale i tak je to roztomily.
Tak zaatim vyhrava ta treti?No a ta se zrovna mamce nelibila,ze je tam takova naha.Ale to je prece roztomily,nahaty miminko pod stromeckem,ne?Tak nevim,treba se sem jeste nekdo podiva,treba tlapicka.A Sarrin.Verusky,jaka to je ta stribrna tuzka?Kdes ji koupila?
Manzel psal,ale jen tak,aby se nereklo,myslim,ze mu to nekdo poradil.
Mam upeceny pernicky.Paradne to tady voni.A dalsi retezy.Dosel mi balik s darkama pro Michalku.jsem nastvana.Plysovy pytel je krasnej,ale je tam napsany,ze je to pro deti od tri let.Nevim proc,dam ji to.Pak kostky,na obrazku to vypadalo jako normalni kostky,ale jsou to takovy maly kosticky,ze by to klidne spolkla.Tak se schovaj na pozdeji.A penovy koberecek,ten slozenej z tak malych dilecku,ze to vracim.Uz nikdy nebudu nic objednavat. 😝

ria80
28. lis 2007

Pernicky budu zdobit za tyden,ale jen tak jednoduse,jak bude cas.Mam srdicka a hvezdic a andilky...a jezevciky.Ja se bez tech psu neobejdu(teda az na toho hnusnyho vedle,ale oni sli s cenou dolu,tak se snad brzo dockame).Tak budu mit na stromku jezevciky. 😀
Michalka knourala,uz jsem tam chtela jit,ale zase si to rozmyslela.Ale mam pocit,ze dnesni noc nebude tak pekna jako minula,tak radsi zalezu.
Taky bude zas vitani obcanku,tak pujdu,to si nenecham ujit.Uz se tesim.Michalka jim tam zazpiva. 😠
Verusky,nacpala ses?

verusky
28. lis 2007

rio,petr si hral hry,ja byla u tv,ted uz asi spinkas...a ja bych mela taky,kdyz rano budicek.ani nevim,jak se da na mobil,tak dlouho jsem ho nenastavila...
jo,nacpala jsem se vsim moznym,petr koupil ctyri milky,ale sahl vedle a misto oriskovych vzal s kremem a az me ho bylo tak lito,kdyz jsme to zjistili,protoze z toho byl nestastny (a ja taky).no malem jsme se u toho rozbreceli 😢
ale donesl tatranky a delinky,tak to stacilo...
ja myslim,ze zitra se nalez moc nepohne,ale ze mi to jeste nevyvolaji.a mam recept na napoj,ktery pry zabira,takze si ho v patek udelam a uvidim.
my bychom se s petrem nemeli spatne,kdybych nebyla tak vazna,upjata,nechtela bych vsechno dokonale apod.. rada bych se v tom zmenila.asi je chyba v tom,ze jsem po otci negativni.ze ve vsem vidim,jak by to melo byt a neumim odpustit chyby.s tim se tezko zije (byt tim partnerem).a prvni krok je,ze to vim,druhy bude neco s tim provest.treba ted jsem si u tv psala,co bych po porodu chtela.treba se rano namalovat,postupem casu zacit cvicit jogu,nebo aspon pozdrav slunci,vic se usmivat,pekne se oblekat a tak.ted je ze me uplna socialka...
zase mi zacaly kontrakce,fuj,ted teda prvni.ale to se mi ted kazdy vecer probouzi.s tema detma-druhe vubec nestoji moc penez,jde jen o plinky a jidlo.a na jidlo vzdycky bude.a obleceni se dedi,boty se holt koupi.petr chtel tri u sebe,to jsme vzdali.a syna chce.ale ja myslim,ze treti bude taky holka,takze az to ctvrte.ale chci odstup minimalne pet let,klidne i osm.teda nejradsi uz bych nechtela dite zadne,ale jak se znam,neda mi to a pujdu do toho,blbec,znovu.ale to je za dlouho...ted si chci uzit cacorek a zklidnit se a byt hezkou upravenou zenskou,abych se petrovi libila a taky nastoupit do prace,at mam jine myslenky (samozrejme az za tri roky).tohle bych rada dodrzela.petr mi onehdy rekl,ze veruska driv byvala cely on,ale ze je ted uplne ja.ze bude asi hezka po mne.tak me to tak potesilo,ze jako aspon v obliceji mu jeste prijdu normalni a teda mozna hezka.
ty kontrakce jsou blbe...
ale z toho nic nebude.takze zitra uz nenapisu,rano v 7.30 mam byt v nemocnici.a asi se pripojim vecer.a kdyz ne,tak jsem na sale...ale pochybuju.jo a petr sem napise,az se mala narodi,zkousel si to.
a taky mi dnes rikal,ze se strasne ozere.ze s veruskou se moc neodvazal,to se bal (nevim,jestli o ni,ale z porodu byl dost vedle) a ted uz vi,co na sale bude,tak se tesi,jak to pak oslavi.hm,ja to nesnasim,ale ted uz s tim pocitam a at si to teda uzije.jak tu nemam verusku,tak jsem celkem klidas a uzivam pohody nicnedelani...taky se mi pak nechce do postylky...
ale uz fakt musim.
tak se tu mejte!!!a rio,ta nahota na fotce je hezka a prave je super,ze ma nozickou zakrytou prcinu,takze je to takove prirozene a akorat.zkus zapremyslet nad tim pranim,takombinaCE S BAREVNYM PAPIREM JE DOBRA,ALE -capslock-chtelo by to nejak jinak dotahnout,nez ja loni.
pa,pa........

ria80
29. lis 2007

Verusky,co je to za napoj?
Tak napis,jak to dneska dopadlo.Budddu na tebe myslet.
Myslim,ze to s Petrem zvladnete,hlavne se musis uvolnit.Hlavne kdyz o tom vis.Proste kasli na takovej poradek a na podobny veci a uzivej si radsi deti a zivota vubec.Kazdy den je na co se tesit.
Taky jsem vzdycky chtela vic deti,ale ted mi staci to jedno.Vzdyt ani nevim,jak to bude dal.Se zivotem,s partnerem,s bydlenim,nic.jsem na zacatku.
Tak ti drzim palce.A napis kdyztak neco ty stribrny tuzce.
A taky myslime na Lenycku.Leny,ozvi se!! 🙂

ria80
29. lis 2007

Verusky,tak co?Jestli jsi doma,tak se ozvi.Jestli jsi na sale,drzim palce!
Ja jsem dneska uspavala hodinu.Michalka moc nespala pres den a vecer byla pretazena a nemohla tase usnout.Tak rvala,tak jsem ji uchovala.
Pujdu taky.Tady nic novyho.
Snad tady nakonec nezustanu sama a diskuse nezanikne.To by byla skoda..

sarrinn
30. lis 2007

ahojky, moooc zdravim devcata 🙂
ted vubec nestiham- pecu a tak.
asi to vypada ze Verusky nam zustaly v nemocnici 😉 no prala bych ji moc at uz to ma chudera za sebou.
Co ty Rio, jak to zvladas? Peces?
Mejte se...... 🙂 papa

ria80
30. lis 2007

Ahoj,budem neco pect s mamkou.Zatim mam jenom pernicky.Verusky uz to snad ma za sebou.Myslim na ni.Slibila,ze Petr nam napise,tak cekam.
Jinak je zatim klid.Budu koukat na TV a delat retezy.Jestli me Michalka necha.

ria80
30. lis 2007

Sarrin,a kde mas malyho,kdyz peces,jak to delas?
A to tam u vas musis byt docela vyjimka,tan asi lidi nepecou.

lenycka
autor
1. pro 2007

Ahoj holky, jsem tady, ale ted nemuzu psat, nemam cas, tak se na to vrhnu az vecer. Jsem ziva a zdrava 😎, i mala samozrejme, zustaly jsme nakonec doma, mela jsem pocit, ze kdyz od vseho utece k mamine a dam se tam psychicky dokupy, tak to na me padne az se vratim sem do toho opusteneho bytu, tak jsem usoudila, ze bude lepsi zustat tady a k mamine jet az dyl!
Jinak - zaciname spolu komunikovat, jezdi za malou, ASI zkusime manzelskou poradnu, no pak to napisu vsechno az vecer. Nebydli tu s nama, je na chalupe a chtela bych, aby to tak min. do Vanoc zustalo! Aspon si pak uvedomi, co to je, kdyz by o nas definitivne prisel!!!
Zatim pa a pak si to vsechno doctu!

ria80
1. pro 2007

Ahoj Leny.vsak my jsme na tebe porad myslely.Verusky uz to ma asi za sebou.
Teda abych rekla pravdu,divim,se,ze jeste to s nim chces zkusit.Ale vsak ty nam napises,vzdyt my ani nevime,co se vlastne stalo.Ale ja bych na tvym miste uz nic zkouset nechtela.(Teda krome toho mi manzel rekl,ze ho v zivote do zadny manzelsky poradny nedostanu.)
Zatim ti drzim palce,at to zvladas.

lenycka
autor
1. pro 2007

Tys mu to zkousela tedka, co odesel, navrhnout? I kdyz ty uz to nechces davat dokupy, tak by to vlastne asi byla blbost...
Par prispevku odzadu jsem v rychlosti prelouskala, mimochodem - mne se libi ta fotecka, jak je tam nahata a jak drzi tu svicku, ta je asi nejhezci! Takze Verusce drzim pesti, i kdyz uz asi neni proc, kdyz uz ma Anicku na svete!

ria80
1. pro 2007

Ted jsem mu to nenavrhovala,ale predtim jsme se o tom bavili.
Tak ja se tady snazim Michalku nafotit,vsechno nachystam,a kdyz jsem objednavala ty prani,tak mi to tam neslo a musela jsem narychlo pouzit uplne jinou fotku. 😖 taky je hezka,a priste az budu chtit neco takovyho,tak uz budu vedet,co delat.Veruska se snad brzo ozve.
A ty nam to vsechno napis!

lenycka
autor
1. pro 2007

No ja vlastne ani nevim, jestli se k tomu chci vracet ☹ Proste meli minulou So firemni akci. Mesto, ve kt dela je od nas asi 20km a jede se tam po dalnici. Takze i kdyz jede do prace, tak me pokazde prozvani, ze uz dojel, abych nemela strach, ze se nekde vyboural.
Tyden pred akci chodil na nocni, takze PRY prisun informaci nebyl takovy jako kdyby chodil na denni. Takze mi tvrdil, ze minuly rok byly zajistene autobusy, tento ze nejsou, ale ze tam jede s kolegou a zpet mozna s rodicema kolegyne (kamaradky) a ze to by bylo kolem 23-24h. Tak mi bylo jasne, ze kdyz dokvaci kolem pulnoci do Ji, ze za mnou hned nepobezi, ze si jeste skoci za klukama na pivko. Tak mu rikam, ze az dojede jak tam, tak pak zpet, at me prozvoni, abych byla klidna!
No, tak jel tam, po vic jak hodine mu volam a on jako ze dali jeste na pumpe kafe a cigaro, no znas to prej... a ze at uz nerusim, hrdina mel vedle sebe kolegu, tak abych ho nekontrolovala. No dobry, tak byl vtipnej 😎
Budim se kolem pul druhe na kojeni, sms ani zmeskany hovor, tak mu pisu a nic. Tak si rikam, ze ma mobil v kapse a ze ho neslysi, tak ho prozvanim, ze mu to zavibruje v kapse a vsimne si. Opet nic. Tak mu uz volam a tipne mi to. Tak si rikam, ze mi zavola zpatky nebo odepise. Pul hodiny nic, uz to ve mne bubla, tak pisu, at si me nepreje. Opet nereaguje, tak pisu dalsi sms. Bez reakce.
Dorazi asi az pul hodiny az hodinu (tou nasranosti jsem nesledovala cas!) a jakoby se nechumelilo, lehne si a usina. V tom ja vystartuju, ze co to jako melo znamenat, ze jsem o nej mela strach a ze jsme byli na necem domluveni. Jak byl ozralej (coz ho absolutne neomlouva!!!), tak na me zacne rvat, ze jsem a to tady ani nemuzu vsechno napsat, bo by mi to smazali a ze jsem hysterka a fizl, co ho kontroluje atd., ja drzela v ruce fusak maly, co ho do ni davam po koupani a uplne mi tou vytocenosti, co si to ke mne dovoluje vylitla ruka a jednu jsem mu s nim svihla, jenze chyba, vystartoval a uz to jelo!
Ve tri rano jsem zacla balit, ze jdeme s malou pryc, volala jsem tete, jestli muzeme k ni, ona ze ne, ze nemuzu utect, pak se vysvetlilo, ze to spatne pochopila, bracha me ted svoje starosti, tak jsem ho tim nechtela otravovat, tak ze az se rozedni pojedu za maminou. Mamina ze ne, ze prijede sem a jednou provzdy se to proste musi vyresit!

lenycka
autor
1. pro 2007

Vstal, jakoby nic, to uz v obyvaku sedeli nasi, jeho mame jsem to v noci taky psala, pze uz s nim fakt nemam trpelivost, aby to vedela, co si to vychovala za synacka! Pred ni se tvari jak svatousek, vubec nic o nem nevi, absolutne ho nezna, tak na to cumela jak vejr! Ale cely den se neozvala, volala az vecer a byla opila, je to smutny, no, ta jeho rodina!
Takze si nas nasi vzali na koberecek, ze jako jak dal, chteli slyset obe strany, ne jen mne, coz je logicky a vsichni jsme usoudili, ze takhle to dal proste nemuze nikdy fungovat a tak ze si sbali veci a pujde pryc. Ja ze byt prodam, koupim mensi a za zbytek budu zit do konce matersky!
Jenze mamine slibil, ze vyridi tu reklamaci kocarku, tak jsme mu v Po s maminou psaly, ze jak to vypada no a on to asi zase vzal jako hozenou rukavici a tak zacal komunikovat.
Nemuzu ho odrezavat od maly, kdyz za ni bude chtit prijit, tak mu to musim umoznit, kdyz ho videla po ctyrech nebo peti dnech, tak na nej koukala jak na ciziho, mi to bylo az lito, on byl smutnej, bylo videt, jak se mu odtud nechce, ale jsem neoblomna, musi si to uvedomit!
Tak trochu jsme mluvili o ty poradne, chtel nas objednat hned, ale ja tak rychle nemuzu, musim si to jeste rozmyslet...
V Pa po praci prijel, zrovna jsem sla s malou ven, tak pry ze jdeme do mesta a ze mi chce neco koupit. Mela jsem tam vyhlidnutej takovej svetr s koziskem, tak jsem si rikala, ze at to dopadne jakkoliv, tak aspon ho trochu odrbu a budu mit na chvilicku radost!
Rano tady byl, byl s malou venku, ja si zatim poklidila, pak jel do Phy pro prachy za ten kocar a pze svetr nemeli, tak pro nej jdeme zitra.
Nebudu k nemu tak vstricna furt, nebudeme mu k dispozici pokazdy, kdyz si rekne, ze chce prijit, musim mu ukazat, ze mam vlastni program, je si mnou moc jistej, vi, ze prijde domu a ja tu jsem a to je spatne! Mela bych mu byt vzacnejsi! No, takze ted se objedna ta poradne, budeme tam chodit a do Vanoc ho zpatky urcite nechci! Je to dlouha doba, ale ono mu to vubec neuskodi!
Takze takhle to u nas je. Asi jsem krava, ze mu davam DALSI sanci, ale proste vim, jak malou miluje, rikam, si, ze to bude super chlap, az dospeje, je velkou chybou, ze jsme stejne stari a zatim nemam to srdce je od sebe trhat. Zatim tomu davam cas a uvidime, jak dal! Jak bych si prala, aby tohle byla posledni hadka!
V Pa jsem byla na kremaci tety (neprime tety) a tam jsem si uvedomila, jak je ten nas zivot kratkej a jaka je skoda, ze jeden druhymu ublizujeme a trapime se. Jen abych si na to pokazdy, kdyz me vytoci vzpomnela 😎

ria80
1. pro 2007

Leny,takze,on te zmlatil??A mala byla u toho,ze jo.To je hrozny,to si nesmi dovolit nikdy,a ze byl opilej a nevedel,co dela,ho neomlouva.Divim se ti,ze ho chces jeste zpatky.Verusky by urcite napsala neco jinyho,ale jsem holt radikalni.Kdyz je takovej,tak takovej bude,zvlast kdyz uz to udelal jednou a problemy mezi vama byly uz delsi dobu.Jiste,vim jak se zhruba citis,byli jste spolu dost dlouho a to se odchazi spatne.Clovek chce mit jistotu,ze zkusil fakt vsechno,nez rozbije rodinu.Tak to zkus,ale ja si myslim,ze to stejne jednou dojde ke konci a nebude to trvat nejak moc dlouho.Ted to bude treba nejakou dobu dobry,az to ted vyresite,ale casem to zacne byt stejny a dojde ti,ze to nemuzes delat porad dokola.Krome toho,to,co se ted stalo,bude mezi vama uz porad.Uztam nebude takova ta duvera,ktera by tam mela byt.Porad budes cekat,co se zase stane,budes ve strehu.tak se spatne zije.Proto jsem to ja ukoncila,vim,ze vzdycky uz by to mezi nama bylo,a kdyz by to vypadalo,ze ne,byla by to jen pretvarka.
Jak jsem uz psala,zkus si predstavit,ze s tim clovekem zijes jeste dalsich 30 let a jaky to bude,a jednou,az budes stara,si reknes,jakej jsem mela zivot,takovej,jakej jsem ho chtela mit?
A taky je akt,ze kdyz ho ted vvezmes zpatky a jednou ti dojde,ze to fakt nejde,tak podruhy se to dela mnohem hur nez poprvni.
Ale samozrejme,musis udelat to,co citis,podle svy intuice.Protoze jenom ty ho znas,ne my.Vis co,napis si dva sloupecky,do jednoho,co ti prinese,kdyz budes s nim,a do druhyho,co bude,kdyz budes sama.A uvidis,co ti vyjde.