Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

ria80
7. pro 2007

Byli jsme na vitani obcanku,teda ja s nasima.Nichalka dneska mela dost spatnej den,ale docela to slo.Teda trochu pokrikovala,ale jedno mimco tam bylo jeste horsi,museli s nim utect na chodbu.ja jsem ji dala dudlik a drzela jsem ji ho tam a docela jsem ji preprala.Dostaly jsme kytku,pametni knizecku a kraasnou krabicku na sperk jako kocarek a uvnitr stribrnej privesek.Dostaneme jeste DVD a fotky.Pan fotograf porad natacel hlavne me,a ja jsem se nemohla ani soustredit,protoze jsem se tam prala s Michalkou,tak tam asi budu vypadat dost blbe.Ale byla jsem tam nejstihlejsi,tak aspon neco.
Snad to Verusky nejak zvladne,ale ted to nebude jednoduchy.Vubec si to neumim predstavit.
Mame taky stromek,velkej a krasnej,a hustej.Nejhezci,co jsme kdy meli.Tak mam radost.

lenycka
autor
8. pro 2007

Takze tam s tebou Rio nebyl? Vedel, ze to bylo vcera?
Co jinak u koho noveho? U nas nic, zase jsem se utvrdila v tom, ze je nam samotnym dobre, nikdo nas nebuzeruje, nevycita, neperuje kvuli psovi a pohodicka. A ze mam doma neporadek? Cert to vem, hlavne, kdyz jsem klidna 😀

ria80
8. pro 2007

Leny,takze ti to takhle vyhovuje,nechces ho zatim zpatky?Ja taky ne,sice by mi nekdy pomohl treba s malou,ale za ty stresy to nestalo.To je pohoda,co?Jak ses v tom utvrdila?
Ja jsem zdobila pernicky,tak to mam,jeste zitra nejaky detaily,az to zaschne.Taky tady mym binec,ale cohlavne ze je pohoda.Vsak jsme tady jen my dve s Michalkou a nam to nevadi.
Vcera tam mebyl,nevedel o tom.Ale s ostatnima tam byli tatinci,fotili se dohromady a podepisovali se do pametni knihy,tak mi z toho bylo smutno.Bylo to takovy divny.

verusky
9. pro 2007

no,jak tak ctu,tak s tim buzerovanim je to podobne i u nas.i kdyz asi tak mesic petr mlci a spis rikam ja,at uklizi,ze ja sil nemam.vcera jsme se uz chytli,hoten bordel hodne stve (a me taky).devcata,asi mi z tohohrabne.mam celkem krizi a to tu je moje mamka a v podstate ma na starosti jidlo a verusku.dala jsem do alba anicku,neni si moc podobna,ale aspon neco.trapi ji brisko,tak jsem moc nespala,ale kdyz se vykaka,tak je zlata a bez reptani hledi a hledi,ma moc sikovne a bystre ocicka,to veruska nemela.

ria80
9. pro 2007

Neboj,to pujde,mamka ti pomuze.Za tri mesice to bude jiny.Ta krize asi prijde vzdycky,i kdyz to neni prvni dite.Petra si nevsimej,kdyz mu vadi binec,at uklidi,ty se venuj sobe a Anicce.A taky trochu Verusce.Nepomuze ti taky Petr,treba v noci,yby ses mohla taky vyspat?
Ja jsem udelala ty pernicky,a pernikovy adventni venec.Vyotim vam ho.A ozdobila jsem stromek,co je venku.Tak uz mam trochu vanocni naladu.

ria80
9. pro 2007

Anicka je kraasnaa.To zvladnete.Tobe to tam taky moc slusi.Takhle dobre po porodu vypada malokdo.

verusky
9. pro 2007

no dekuju za slova utechy...jsou celkem potreba.zvladnout to budu muset,ale ted mi to pripada nemozne.petr chova anicku,veruska spi,babicka pece buchtu.petr v noci nepomuze,protoze chrape jako zivot.veruska se toho boji.ja spim s anickou v obyvaku,babicka s veruskou vloznici a milostpan v klidu v pokoji.on se snazi byt hodny a me vsechno stve,mam vazne krizi.a neni mi dobre ani psychicky,ani fyzicky,porad me boli podbrisek,dva stehy u konecniku a navic porad ta mykoza (u porodu katastrofa..).ale vporodnici jsem byla vazne desne stastna,uzivalajsem si anicky a bylo nam obema moc krasne.skoda,ze to nevydrzelo...ani nevim,co bych chtela zmenit,proste takovy totalni utlum.jo a chtela jsem posledne napsat,s tim buzerovanim a poradkem,ze toje sice vyhoda samoty,ale jsem stastna,ze si petr smalou vyhraje a vystrida me,to je s vetsim ditetem k nezaplaceni.
devcata,tak pa,pa...a uzijte si jeste nedele.

ria80
9. pro 2007

Tak jsem zas nastvana.Na neho a i na sebe,ze neumim rict ne a dupnout si.Dneska odpoledne najednou volal,ze jestli muze prijit,jen mi mezi dverma neco da.On vi,ze kdyz je prede dverma,tak nereknu ne.Tak dosel,vlezl dovnitr,byl tady dve hodiny,pak jsem ho uz musela vystrkat,nebo by nesel.Porad ty reci,zase jsem brecela.Zase dotahl spoustu veci a stehuje se tady kousek ode me,aby mohl byt vic s nama,jak rekl.A co me stve nejvic.Dotahl kabelu plnou surovin,a ze spolu budeme pect,v sobotu,napsal si spoustu receptu,a jak to bude fajn.Tak jsem nadsena nebyla,on zkroutil oblicej,a jak to pry myslel dobre.Dal mi tady ty suroviny.To me prave stve,ze se nemuze zeptat,on rovnou nakoupi a postavi me pred hotovou vec.Tlaci me do neceho,kam nechci.To on prave vi,ze kdyby se zeptal,tak reknu ne,tak rovnou to nakoupi,aby uz byl problem couvnout.Dobre me zna.Je mi nanic,mame napeceno,uklizeno,a ted se tady zacne zase roztahovat,Fakt se mi nechce,ale co zas s tema surovinama?Ale to on prave vi,ze to pro me bude tezky,tak radsi kyvnu.Fakt me nastval.
Tak jsem se aaspon vypovidala.Jeste nevim,jak to vyresim.On se sem chce dostat jakymkoliv zpusobem,a tim me dotlaci k tomu,ze dam zadost o rozvod.Protoze je to zas jak predtim,dela si to podle svyho a ja se prizpusobuju.Nelibi se mi to.
Leny,a co tem tvuj?Nesnazi se taky dostat zpatky?A jak to vlastne vidis dal,kdyz rikas,ze je ti bez neho lip.A jak to udelate na vanoce?

lenycka
autor
9. pro 2007

Veru, ja mam sice jedno dite, ale chapu te! Ja bych totiz dve deti takhle rychle za sebou proste nedala, to jsem ti ale psala uz nekolikrat! Ted to musis zvladnout, bud rada, ze tam mas mamku, tak co nejvic odpocivej, spi, relaxuj a nic nedelej, abys nacerpala sily na dobu, kdy mamka odjede pryc! Mala je rozkosna, rekla bych, ze na fotce je vic podobna Petrovi 😉
Rio, ja toho i docela chapu, je to jasny, chce byt s vama, treba mu to fakt doslo, to je tezko soudit, do hlavy mu nikdo nevidime 😒 a tak si myslel, ze si udelate hezky den, budete pect, budete spolu a budete si moct popovidat. Hele, ten jeden den bys prezila myslim, kdyz bude chtit o necem mluvit, dej mu prostor, ale ty se do niceho nehrn, nechej ho at ti rekne jak by si to predstavoval dal a rict mu, aby odesel, to muzes kdykoliv, neeee 🙂
No a u nas je to tak, vselijak, no jak to nakonec asi mohlo dopadnout, jsem kravka, asi tak vam to napisu 😎 Minuly patek jsem byla na te kremaci (nevim, jestli jsem to tady psala...) a tam jsem si uvedomila, jak je ten zivot kratkej a jak nema cenu si vzajemne ublizovat a trapit se. Tak jsem mu to napsala. Parkrat jsme se videli, byl tu za malou, travili jsme spolecne nekolik odpoledni, po roce (Veru bacha!!!) byl sexicek, coz me totalne odbouralo, v So jsme byli ve meste, jenze se zase zacal vracet do tech svych debilnich koleji, coz jsem mu hned rekla, pak jsem rekla, ze je mi lip bez nej a ze nechci, aby se vracel, jenze vite co, ja proste vidim, jak na sebe s malou vzajemne reagujou a tak mi to furt lezelo v hlave vcera cely odpo a tak jsem mu navecer proste napsala, ze to musime jeste zkusit kvuli maly a ze se holt nad hafo veci musim povznest, bude mi to proste vsechno fuk, budu si zit svoje, budu s malou trajdat cele odpo nekde pryc s holkama a nebudeme na nem zavisle a uvidime jestli to bude mit uspech nebo ne! Jsem blba, ja vim, Rio, ty to neschvalujes, ale ja vim, ze u nas je to proste prevazne diky tomu, ze spolu neumime komunikovat.
Takze asi tak no 🙄

ria80
9. pro 2007

Leny a jaky to bylo,bylo to tak hrozny,jak sis myslela?
Nevim,me by se nechtelo zit takovym zpusobem,jakoze si budeme s malou zit pro sebe,a vetsinu veci budu prehlizet,proste to nejak preziju.To ne,chci byt stastna,pak bude i mala.
Vis,on ale porad jen mluvi,o tom,jaky by to chtel.a jak nas miluje,a tak vubec.Prostoru na mluveni ma spoustu a mluvit,to on opravdu umi.Nemuzu ho tady poslouchat cely den,zblaznila bych se.Porad mi neco vnucuje.Vsak sama vidis,ze i ten tvuj se zacal hned vracet do starych koleji.
No prave,on si predstavuje,ze spolu budeme pect a budeme jakoze stastna rodinka a pak ani nebude mit cenu,aby chodil pryc,protoze uz bude pozde,tak zustane na gauci a najednou si ani nevsimnu a bude zpatky.Mam pocit,ze to na me hraje,ale to asi uz od zacatku.

ria80
9. pro 2007

Tak jsem jeste udelal slupovacku,jednu pro mamku a jednu si dam na linku,mam bilou.Hned jsem klidnejsi. 🙂

verusky
9. pro 2007

tak holky,v kratkosti.rio,to nesmis dopustit.napadamejedina vec,co stim.psala jsi v sobotu? co takhle v sobotu uz mit napeceno a dat mu hotove cukrovi???holt budespres tyden zamestnanaa cukrovi bude zbytecne,ale prijde mi to jako jedine reseni.
leny,chyba v komunikaci,vsak vis.takzeja s timsouhlasim.jenze trochu mije lito toho chlasdtu u tvojeho,snad nebude blbnout.
me se zas petr ptal,jestli pry mi jeste tece krvicka,to je teda vyraz.a predevcirem jsem k nemu vlezla do postele (kvuli chrapani spolu nespime asi rok) a hladil mi prsa,jsem se divila.taky rekl,ze jsem po porodu hodne shodila,to asi jo,ale mam navrch porad patnact kilo,takze se necitim uzasne,ale neresim to.stoprocentne sestinedeli tentokrat dodrzime.stejne nemam naladu,ani chut a kdyz vzpomenu na ten desny porod..tak a leny,ria uz se ptala,tak nam napis,jake to bylo 😉
ja s tim souhlasim,ze byste meli zkusit ten vztah nejak lepsit.a taky bezte do te poradny.u nas je problem,ze nejsem prejici a zavidim petrovi,ze nema tolik starosti jako ja a ze se vyspi apod.kdybych se vic umela povznest a nesrovnavat a nevsimat si...
a leny,taky jsem na to myslela cele tehu,ze nejlepsi by bylo na chvili vypadnout z domu,s nejakou kamoskou,nebo na nakupy,aby si nebyl tak jisty a videl,ze jdu mezi lidi a ze mi to slusi a tak.ale ja nez se toho dockam.v soucasne dobe resim nalite kozy,dnes jsem si poprve od porodu ani nenamalovala rasy,zase na sebe kaslu.a neumim chodit se stazenym brichem a narovnana-jsem zjistila.petr me miluje,to vim,ale ja jsem desne nespokojena sama se sebou a pak to prenasim.
dnes uz u omyvani zinkou nebyl tak obrovsky rev jako vcera,ale uz aby byla ta sadra dole,je to desne.a mala je chudinka upocena...noci mame spatne a dnes prospala cely den,takze zase si to vezme ted.a ja jsem v noci hodne nervozni...veruska ji porad dela mala,mala,nekdy trosku hrube,ze ji vzbudi.no ma z ni panenku,je to sranda.ale chce porad do kolebky nebo na prebalovaci pult,tak s tim trochu bojujeme.a u kojeni vetsinou prijde a chce me odtahnout nekam pryc.ale to urcite vsechno podda.ted jsem se s petrem divali na film,babicka uspala verusku,anicka si ani nevzala moc mleka a hned usla.jdu uklidit kuchyn,je tam pekny curbes a musim dat obed do lednicky.
takze rio,s tim cukrovim bych to opravdu nevidela jako dobre reseni,ten spolu straveny den pro tebe nebude dobry.a tim,ze budou suroviny zpracovane,se tomu vyhnes.a za utracene penize dostane manzel vysluzku a je to.
tak pa,pa,holky...
pry ze v kratkosti... 😅

lenycka
autor
10. pro 2007

No holky, reknu vam, ze to bylo o dost lepsi, nez jsem ocekavala! Jsem se furt bala jak to bude bolet, jak jsem tu i nekolikrat psala, ale dobry. Jen bych mi teda uparala jeden steh a jinak dobry 😀
Jenze problem je v tom, ze jsem pred tehu hodne trpela na kvasinky, spis jsem je mela uz chronicke, jednou jsem mela uz i chlamydie (doufam, ze tam ty icka mam spravne) a kamaradka (ktera na to taky hodne trpi!)mi rikala, ze ji jeji dr. rikal, ze po porodu je to telo vlastne uplne procistene a zacina se znova, od nuly a ze to trva vetsinou tak rok, nez se objevi novy zanet! No a sup a my prvni sexik a je to tady zpatky! Takze jsem na zitra na odpo objednana (jestli si ji teda do ty doby nerozdrbu ☹) a uvidim, co mi rekne. Ted ti dr. chudaci pred koncem roku nevi kam driv skocit a ja si jeste "vymyslim" todle. No jsem z toho sama nadsena, co vam budu povidat ☹
Veru u maly to chce cas nez si zvykne, ze uz neni sama a ze uz je velka na to, aby spala v kolebce. Ona to pochopi, ale chce to holt trpelivost, no.
Rio, s tim, ze uz mu das napecene cukrovi, to zni zajimave 😀, bych ho chtela videt, jak by mu stuhnul usmev ve dverich, kdybys mu donesla krabicku s hotovym cukrovim 😀

lenycka
autor
10. pro 2007

Jo a dotaz, Rio, co je to "slupovacka"??? 😲

verusky
10. pro 2007

leny,nestras.ja v zivote nemela gyn.potize,v prvnim tehu jednou kvasinky a ted v druhem mykoza v podstate porad. nekdy si rikam,ze je to diky problemum se sexem.ze jako bych chtela treba casteji,ale jelo se jen podle petra.anicka rve...

anippe
10. pro 2007

Jo Rio co je to slupovacka 😅 Jinak ty víš co si myslím, tvůj mažel není soudnej.Vy se k sobě vůbec nehodíte a ty už máš jasno.V jeho společnosti se necítíš dobře, tak nechápu proč to podstupovat.Já bych zase chtěla vidět jak by mu stuhnul usměv, kdyby v tu sobotu přišel a dostal kabelu do rukou s tím, že nejsi doma!To aby si už konečně uvědomil,že se svět netočí kolem něj.Leny, pokud cítíš, že váš vztah má šanci,jdi do toho.Ale určitě by jste měli využít manželské poradny!Jen třetí osoba (povolaná)vám řekne co děláte špatně.Jenom by mě zajímalo neděláš to jen kvůli malé?citíš k manželovi ještě něco,ne?určitě když jste měli sexíček!
Verusky, malá je hezoučká. S tebou ted cloumají hormony,to přejde.Já ted taky nemám nejklidnější období.Chce to zatnout zuby, bude líp! Když přítel řekne, že máme doma bordel(a to už teda musí být), tak zabere, když v klidu odpovím něco jako "taky jsem si všimla,nevím kde se tady vzal a fakt nevím kdo ho poklidí, protože já to nebudu,jsem vyčerpaná"On si totiž tvůj manžel vůbec nedovede představit,co prožíváš!Nemyslí to špatně, ale pro něj se toho až tak moc nezměnilo, v klidu mu řekni co cítíš!Malinko to s ním pohne.

verusky
10. pro 2007

anippe,no uplne se rehonim 😀 😀 😀 ,fantasticka veta 😀 !
jenze ja bohuzel vubec,podotykam,ze opravdu vubec,nemam smysl pro humor.v zivote beru vsechno desne vazne.takze asi si jedine tu vetu napsat na papir a fakt si v tu chvili vzpomenout.coz uz mi vyjede z huby neco jineho...ale je to tak krasne,ze to musim nekdy vyzkouset.
rano jsem se polamana vzbudila a pry ze:mamko,to je krasne mit dve takova miminka a ja ze hm a on ze jsem negativni.to potesi po neprospane noci...
normalne jsem se pustila do cokolady,i kdyz jsem od porodu odolavala.
rio,anippe ma sakra pravdu.takze dalsim resenim je ta netknuta taska a ty pryc...ale je to celkem drsne,s tim napecenym cukrovim mi to prijde jemnejsi.ale proc bys zrovna ty mela mit ohledy,ze...no rozhodne,prosim,prosim,to cukrovi nepecte spolu,to je totalni nesmysl.
leny,ja to s tema stehama mela podobne,taky bych jich ubrala.a ted to bude asi stejne,ne-li horsi.a to me dr.nechtel nastrihavat a kdyz videl,jak se trham,tak okamzite a mimo kontrakci a zaziva strihal hraz,no fuj.a jeste mu to neslo.ale siti bylo podstatne horsi.jeste ze to casem preboli...
dneska se snazim nic neresit a je mi lip.a vcera neplakal anicka u omyvani tolik,ale mam pocit,ze ta rucka ji boli v nekterych pozicich.

ria80
10. pro 2007

Byly jsme dnaska v poradne a Michalka ma 6520g.Je to kus.Dostala ockovani,ani si toho navsimla.Koupila jsem Paralen a cvekam,jestli nebude nejaka reakce.Za tyden jdeme na nausnicky,uz ted se toho bojim.To bude cirkus.Dala jsem pani doktorce a setricce pytlicek s pernickama k vanocum,tam mely obe velikou radost a ohromne to obdivovaly.A to zase zvedlo naladu me.
Slupovacka je slupovaci obrazek,takovy ty barvy na okna,ale ja si to dam na linku.
To cukrovi pect spolu mi taky prijde blby,pretvarka a hra na normalni rodinku.A navic se mi nechce zase delat binec.Co me vadi nejvic je,ze se me nezepta a organizuje mi zivot,jak se to jemu hodi.Uz mam zase vztek.Ale zas mu nechci ublizit,nevim jak to udelat.Ale musi videt,ze nebudu hned skakat,ajk si vzpomene.On si porad predtavuje,ze tady bude travit porad vic a vic casu,az jednou tady uz zustane.Akdyz mu to nereknu ja,at sem prijde,tak se sem pod nejakou zaminkou vnuti.Mamka rikala,ze kdyby Michalka nebyla tak mala,tak bysme vsichni na svatky nekam odjeli,ale to prece nejde,utikat z vlastniho domu.
Nejhorsi,ze kdyz porad tak slibuje,jak to bude ted uz uzasny,tak ja bych tak ¨chtelůa,aby to byla pravda,aby to bylo tak krasny jak rika,a da mi dost praci si rict,ze hje to blbost,i kdyz to chci,tak s nim to neni mozny,ze to jen hraje.Ale je to tezky.Taky bych chtela fungujici rodinu.
Verusky,ono to Anicce brzo sroste,tem malinky miminkum to srusta rychle.A Petr by ti mel pomoct,zkus mu rict,aby si vzal nekdy Anicku,kdyz nespi a choval ji on,aby ty ses mohla vyspat.Co udela?Myslim,ze by ti fakt pomohlo,i k vetsimu klidu.
Leny,taky si rikam,jestli se do toho trochu nenutis jen proto,aby si zachovala rodinu,kvuli male.Reknu ti,kdyby se ke me parner choval tak,jako ten tvuj,tak bych se k nemu nechovala tak hezky jako k manzelovi,ale byl by to okamzitej konec.Snad to delas opravdu proto,ze ho mas rada,jinak by to asi moc budoucnost nemelo.
A Verusky,humor musi byt.Kdyz mi manzel jednou rekl,ze me proda,aby si me nekdo vzal,a aby on uz mel ode me pokoj,tak jsem mu okamzite rekla "to mas dobry,ze bys za me jeste neco dostal,ale ja bych musela jeste nekomu zaplatit,abych te udala." 😀 A jemu hned dosly slova.

ria80
10. pro 2007

A verusky,to ze se porodem vse hno procisti a nebudes pak mit zanety,tomu moc neverim.Ono to hodne zalezi treba na slozeni stravy a hlavne na Ph.Takze kdyz se zmani Ph v pochve,mas zanet.A nebo zmena slozeni mikroflory..A porod to podle me rozhodi dost,a pohlavni styk taky.Kdyz se tomu chces vyhnout,tak bys mela vyradit ze stravy bilou mouku a cukr,a plisnovy syry.Myt se tam jen vodou nebo mydlama na intimni mista,treba Lactacid.Nenosit nic tesnyho.Jist hodne Jogurty a lactobacily v tabletach.Kdyz mas pocit,ze to zacina svedet,tak dat do vody trosku octa a oplachnout se s tim(ne po porodu,samozrejme).jako prevence si po kazdym styku nebo semtam zavest na noc lactobacilovou tabletu,treba Fermalac.Ted uz me nic nenapada,jestli si jeste na neco vzpomenu,dam vedet.
Ted jdu vzbudit Michalku,nebo nebude v noci spat.

anippe
10. pro 2007

Verusky, jenomže on to z mé strany není humor, ale naučené sebeovládání nutné k tomu aby jsem se svojí drahou polovičkou mohla existovat.Já jsem totiž dost prudké povahy,klasická hysterka a přítel to vyloženě nesnáší.Takže když dostanu záchvat vzteku, tak se na mě podívá pohrdavým pohledem a řekne něco co mě vytočí do nejvyšších otáček!Trvalo mě dlouho než jsem poznala, že s tím budu muset něco dělat!Ale kolikrát mám v sobě tolik zloby,že bych položila na lopatky i Mika Tysona 😀 Né vždycky se dokážu ovládnout, ale lepším se.
Na to co ti řekl manžel ráno bych měla odpověd hned"krásné to je, ale ještě krásnější by bylo kdybys je porodil ty". Tak ještě přidám dvě velmi oblíbené a často používané otázky a odpovědi,"miláčku já mám hlad" "miláčku já taky,co s tím uděláme?" a "nevíš kde mám nějaké čisté ponožky?" "hm to teda nevím, ale hledám čisté kalhotky,neviděl jsi nějaké?"No je to s nima těžký, nejsme jejich maminky, žijeme ve vztahu kde máme stejně rozložené povinnosti tzn.80%domácích povinností žena a 20%muž 😀 Hlavně neustupovat!Přítel si umí vyžehlit i košile!Nebo víte jak složité je naučit chlapa prát v automatce?Ale ty nervy za to stojí.

verusky
10. pro 2007

stavili se tu babka s dedou,tak sli s petrem a veruskou ven.anicka je nakojena,babicka dava nadobi do mycky a je tu klid.no vite,co mi petr rekl,kdyz jsem mu rano rekla,jak mam byt vesela po noci?a ja ze mu ji po kojeni klidne dam,at chova a pry ze:no ale to nema cenu,to bychom nespali oba.no osel...ale pres den pomaha.ja si na nej nemuzu stezovat,ja od partnera otce potrebuju,aby miloval sve deti a to on miluje.treba jsem i myslela,ze k anicce najde cestu taky az pozdeji a je moc hezke,jak mi od porodu rika,jak je krasna.o verusce ani nemluvim.toto mi proste staci.ale s tim bordelem doma,proste on nema chut uklizet,ale tezko se mu vziva do me situace.takze jakoze nemame sil oba a nevsimame si bordelu,ale kdyz se pak neco hleda,nervy tecou...
ja na zanety netrpim,ale ta mykoza je blba.a mel na to byt nejaky lek s kortikoidama,ale zatim mam jen canesten.s nim se to lepsi.ale ono je to dohromady i s tim zavinovanim delohy,ze me to tahne a trochu svedi.a dneska jsem se divala zrcatkem a uz je to vsechno pekne.
ja bych brala aspon trochu pojist vtipne kase,ale pri rozdavani se na me nedostalo...rio,to je dobre s tim dostanim za tebe.u nas je petrtim,kdo je v pohode,kdo ma vtipne poznamky,kdo ma proste radost ze zivota a ja jsem pak tou,kterA PORAD NECO RESI A PORAD JE S NECIM NESPOKOJENA.capslock.no chtela bych to zmenit,ale tezko,kdyz je clovek unaveny,ze.dnes jsem cetla o saunovani,jeje,rada bych si zasla.byla jsemjen jednou v prirodni a bylo to bajecne.pak bych sem tam zasla do solarka,koupit si neco hezkeho...ale to az nejak nabehne nejaky kolotoc.a taky nekojit,coz je za dlouho...
ale ja se nejak zbrkotam,jen ted je jaksi uzko.a jak psala leny,at si uzivam pohody,ze je tu mamka,tak se snazim.a flakam se.
myslim,ze uz jde veruska s petrem.bude vecernicek...

ria80
10. pro 2007

Verusky ja jsem si to prohlidla hned jeste v porodnici,normalne bez zrcatka,a nebylo to hezky,ty nite. 😖
Taky si rikam,jak bych si zasla zacvicit nebo nekam vecer,ale to nehrozi jeste dlouho.Dokud budu kojit,tak nejmin.A myslim,ze Michalka zacina byt na me dost zavisla,a ona asi bude mit problem,kdyby ji mel uspavat nekdo jiny.Urcite jeste aspon rok.
Michalka dneska pochopila,tu hru,ze si nekdo zakryje oblicej a pak udela baf.Hrozne se tomu smala.A konecne se zacina smat nahlas,ale tak normalne,se chechta.A v koupelne na ni mamka mlaskala a ona to opakovala po ni,no pokrok.To ma hned clovek lepsi naladu.
Jenom na zadech se ji nejak libi,snaha o pretaceni zadna.

lenycka
autor
11. pro 2007

Ja ted mam s malou "problem" s dopolednim uspavanim. Driv byla zvykla, ze kolem devitky dostala prso a pak jsem ji dala do postylky a v pohode usnula. Jenze jak Cenda chodil na smeny, tak po nocni spal a ja nechtela, aby mu tam brecela nebo ho jakkoliv rusila, tak jsem ji uspavala v naruci a davala ji tam az kdyz spala a ona si na to zvykla a ted mi nechce bez noseni usnout. Takze jsem ji ted vrazila do postylky a davam ji 10min., dyl ji plakat nenecham a uvidim, bud usne nebo ne. Nejradsi bych byla, kdyby to vydrzela do desiti, to bych ji pak soupla do kocaru, sjela bych neco koupit do mesta a pak pro obed a bylo by!
Rio, slupovacka dobra, jsem si to myslela, ale zmatly me ty kachliky 😀
Anippe, tva veta me dost pobavila, pisu si ji do pameti a myslim, ze ji brzy pouziju 😀

verusky
11. pro 2007

to jsme tu teda prudsi povahy tri?anippe,ten muj to taky nesnasi.kdyz vyjedu,tzn.kdyz zvysim hlas.
automatku zvlada petr dobre,a ke konci tehu si musel i semtam ozehlit tu kosili.no a kdyz jsem byla v porodnici,tak si na to povolal babicku.on fakt neni spatny,ale ja moje povaha k te jeho je mazec.tak anusa place.

ria80
11. pro 2007

Tak jsem tu asi jedinej klidas.To je snad jeste horsi,nez kdyz jsou dva,co se obcas chytnou,zarvou si na sebe a je klid.Kdyz jeden porad rve a druhej breci a krci se nekde,tak to je zly.Verusky,u vas je ten druhej asi Petr,a chlap se nebude krcit,ten si poradek vzdycky udela.Ale u na to tak bylo a uz to nikdy zazivat nechci.
Ale tak hrozny to s vama si neni,protoze to by s vama ty chlapi nebyli.
On mamzel byl taky schpnej si neco udelat sam,ale spis tak,ze jako on se nikoho neprosi,on nikoho nepotrebuje,takvym tim arogantnim zpusobem,a to mi hrozne vadilo,a kazdymu z jeho okoli.
Leny,to se zlepsi,ona si zas zvykne,ale budes to muset asi parkrat vydrzet.Ja teda taky uspavam u prsa,a kdyz uz napul spi,dam do postylky.

anippe
11. pro 2007

No já si teda nedovedu představit, že by můj partner měl stejnou povahu!To by byla itálie!Stačí,že jsem po mamině a když jsem se s ní dřív dostala do sporu, bylo to hrozný divadlo!Rio já si myslím, že jsou i chlapi co se doma krčí v koutku, to není dobře!Ale ty seš citlivá, tak proto to tak špatně snášíš.Tak abych nám v tom udělala trochu pořádek!Seš nejspíš melancholik!?Kdežto ten muj a nejspíš i Veruky manžel je flegmoš.Jsou sice nevýbušní, ale pořádek si sjednat umí.A doma chtějí mít pohodu a klidek!Jsou to hodně silné osobnosti.A my si to holt nevyřvem 😀 Dřív jsem byla se sangvinikem, jééé to si nedokážete představit jaká to byla pro mě pohodička!Já jsem zvedla hlas a bylo po mém 😅 A Lenycka a manžel?Tak nevím cholerik+cholerik?To by byla opravdu vražedná kombinace!Leny jak si myslíš ty?
Ještě se vrátím k těm domácím pracem!Nejdůležitější je vždycky chlapa dostatečně pochválit 😉 A to i když to za moc nestojí!Však si druhej den vysajeme znovu 😀 Ale ona se spousta ženských naučí domácí práce dělat raději sama a to je potom peklo!Protože chlap si zvykne a začne to brát jako samozdřejmost, nebo dokonce za to prudit!
Verusky, to je vidět, že nás opravdu milují, protože jinak by to s náma nevydrželi!Vždyt já kolikrát nesnáším sama sebe, jak jsem hnusná!

lenycka
autor
11. pro 2007

Nene, cholerik jsem ja, to mam po otci, jenze bohuzel, toho uz se nezbavim ani kdybych chtela. Ja si zarvu, zanadavam si a tim to pro me konci, jenze on mi do toho zacne zvatlat, furt nejaky chytry pripominky a uz to jede. On cholerik neni, on je spis flegmous, ale ze mame nervy v riti oba, to se asi proto oba hadame, nevim.
Dneska jsem byla na gynde, takze mam kvasinky a zacinajici zanet delohy, takze jsem dostala cipky, masticku, tabletky na polykani, no jsem fakt happy. Ale rikal, ze je dobry, ze se na to prislo takhle ze zacatku.
Musim jit, mala rve, ji musim uspat. TAk zatim papa

ria80
11. pro 2007

Tak zas mame za sebou hodinu apul revu.To uz se dlouho nestalo.Uz jsem necedela,co mam delat,tak jsem ji tam nechala v klidu a tme a ona se za chvili uklidnila,ale jeste porad cekam,co bude,jestli si to nerozmysli.Asi byla pretazena.
Jo asi jsem melancholik a flegmatik.Je to tezky,uz zase psal,ale tady byl rev,tak jsem ani neodpovedela.

lenycka
autor
11. pro 2007

Ja se asi budu muset nekde podivat na jednotlivy projevy povah a pak vam reknu co je on, ja uz si to totiz nepamatuju, vim jen tak toho cholerika a flegmatika, zbytek uz mi nejak vypadnul z hlavy 😒
Jo a dneska bude asi nejaky divny tlak, pze ja myslela, ze malou uskrtim dopoledne, ona chodivala kolem devate spat, jenze najednou jako kdyz utne a spat nebude ani kdybych se na hlavu stavela a ceka az pujdeme ven, takze chodime az kolem desate a to uz je pak tak protivna, ze se mi ji nedari rychle oblect, jak se krouti, tak to trva o to dyl a dneska jsem na ni uz musela zakricet, pze me rozcilovala. Hned teda usnula, ale sla jsem si pro obed a chodi nas vic, tak jsem byla vyzvednout jeste tu jednu a ta vylezla uplne vycucana a ze ji mala jeci od vcera a ze nevi, co s ni ma delat, ze je naprosto nesnesitelna... takze asi neco ve vzdousku nam lita 😠

ria80
11. pro 2007

Tak asi neco ve vzduchu.Pred chvilkou zas zakricela,tak jsem zvedava na noc. 😖
Kam chodis pro obedy?To se mas,i kdyz ja si taky s varenim nedelam hlavu.Uzivam si to,nez budu muset varit pro malou.Nejradsi bych kojila az do prvni tridy. 😉 A tobe to uz taky brzo zacne.