Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

anippe
8. únor 2008

Ahoj holky, Veru to jsou super zprávy! 😵 Ani k tomu není co dodat, snad jen že držím palečky at se to mezi váma vyčistí a třeba chytnete druhej dech.
Rio???jak se máte???
No u nás jsou dobré zprávy, stimulace mě pěkně zabrala, mám tři krásné foliky a ovulka by měla být tento víkend 😵 Tak doufám a jsem z toho nervozní.

sarrinn
8. únor 2008

Ahojky, vubec jsem nemela casik, vzdycky jen juknu na moment nebo poslu nasim fotky a to je cely.
No stehovani dopadlo dobre ani to nebylo tak hrozne, John a 2 znami pomohli a slo to rychle, on pak zustal doma v pondeli a pomohl mi 😉
Tedkom se pripravujem na krtiny jsou pristi nedeli a ve stredu priletaji nasi i se segrou- ta je kmotra 🙂 tak uz se na ne moc tesime.
Verusky gratulace, to jsou pekne zpravy a vidis, city jsou city pak je vse hned jine.
Leni, nic si z toho nedelej me tedka taky pekne boli v podbrisku a posledni MS byla divna a dlouha, nevim jestli to jeste neni vsechno potom porodu, ze se to jako dava k sobe???? V pondeli jdu k doktorce tak uvidim.
Jo a ty lidi, to se vzdycky najdou nejaci pitomci a takovy ty babizny- to je skoda mluvit.
No nic mejte se krasne 🙂 🙂

ja musim jit uklidit dokud prdolka spinka......

anippe
11. únor 2008

No holky kde jste? Jak se daří? Rio ty už jsi se týden neozvala 😕
Sarrin, jak probíhá příprava na křtiny u Vás? Známá s tím měla dost velké problémy.I když se brali v kostele a jsou dost zbožní, stejně farář dělal problémy.Jako že musí každý rodič zvlášt min.5x na přípravu což je u pracujícího tatínka a kojící matky dost problém, nachystal jim tunu čtení a nenechal je vybrat termín a taky na kmotra měl děsný požedavky.No byli z toho úplně vedle.
Já beru od včera duphaston- hormon a je mě teda dneska dost na zvracení 😝 Snad se to zlepší, protože ho mám brát tak 14 dní.

lenycka
autor
11. únor 2008

Anippe, když ona je Sarrin v Irsku, tam je to asi v tomhle jiný, tam je snad buzerovat nikdo nebude!
Taky jsem koukala, že to tu nějak utichlo, že se tu nic neděje 😔

anippe
11. únor 2008

Ahoj leny, no právě to by mě zajímalo, jak to je u nich 😕 Protože nechápu, že u nás pod jednou farností je to pohoda a jinde dělají problémy 😒
To že to tady utichlo je možná proto, že máte doma klídek a je všechno v pořádku.To by bylo fajné a moc bych vám to přála 😉

ria80
11. únor 2008

Ahoj,jsem zas tady.Ted jsem koníka docela flákala.Ted mám spoustu jiných věcí na přemýšlení,tak snad jsem vám snad moc nechyběla. 😉
Manžel pořád chodí,volá,je to pořád stejné.Když přijde,tak se snaží pořád mě objímat a tak,a já nevím,co v takové situaci dělat.Je to dost nepříjemné.
Ale takhle to dál nejde,takže včera jsem to zas zkusila a řekla mu,at počítá s tím,že podám žádost o rozvod.At není překvapený.No byla to zas krize.Pak jsem zas trochu i brečela,ale vím,že kdybych to vrátila,tak bych si to pak snad i zasloužila.Už nesmím couvnout.
Zítra zas chce přijít,že to ještě proberem.Jsem z toho dost nervní,nevím,jak to zvládnu.Ale mám dost lidí kolem sebe,kteří mi drží palce a jsou při mě a to mi pomáhá.Už to nesmím vzít zpátky.
Dělal zas csény,po dobrým i po zlým,vydírání a tak vůbec,co už znám.Stejně je to těžký,i když už jsem na to připravená.S ním by mě nečekalo nic hezkýho,nemám zapotřebí zůstávat s takovým člověkem.

Michalka najednou týden nekakala,tak už jsem chtěla jít k doktorce,byla jsem celá nervozní.Ale pak se vykakala,tak aspon to už je dobrý.No ale začla najednou se budit dost brzo ráno a já to dost špatně nesu.DOufám,že jí to přejde,nebo si budu muset zyknout,co mi zbyde.Dneska měla vůbnec špatný den.ALe jinak je fajn,byla jsem s ní i vrestauraci,teda jen na chvilku,dala jsem jí na deku na stůl a čekala,kdy nás vyhodí,ale dobrý.Servírky se na ní smály.Dneska jsme se byly projít a v lese jsme narazily na koně,tak koukala.A taky velkýho psa,koukal na ní do kočárku(směrem dolů 🙂 )a ona na něho,tak to bylo srandovní.Začnu nosit na procházky piškoty,stahujou se ke mě psi a já jim nemám co dát.

Dneska mě celkem bolí hlava,tak brzo zalezu.Takže tak ted žijem a ted už zas sem snad budu chodit častěji.
Jinak o křtinách jsem taky přemýšlela,ale nejsme věřící rodina,tzak nevím,kde bych sháněla vhodný kmotry.
Taky jste tady toho moc nenapsaly,tak se ozvěte,co je novýho. 😉

anippe
12. únor 2008

Ahoj, Rio to je fajn, že se snažíš normálně žít 😉 I když máš strach, že na tebe vyskočí manžel za rohem, nedej se zastrašit.Jseš dospělá a svéprávná.Život máš před sebou a abych se přiznala tak trochu ti závidím ty nový začátky co na tebe čekají😉 No ale co nadělám já už jsem to svoje štěstí asi našla 😅
PS: a seš si jistá, že to byl pes 😀 Jednou si ke mě do obchodu přišli dva mladí kluci koupit zvířátko kamarádovi k narozkám, koukali do klecí a po chvilce říkají, my si vezmem tady toho a ukázali na myš, tak já jim na to říkám, že ji dám do krabičky a oni že to není potřeba že si ji strčí do kapsy.Tak šli s myškou k pokladně a zaplatili a začali se bavit mezi sebou.Najednou ten jeden povídá" Honzovi se ten potkan bude určitě líbit" 😕 Tak jsem je ještě ve dveřích zastavila a říkám jim, že to není pokán, ale myš 😠 A oni se na sebe koukli a zahlásili, hm fakt? to nevadí Honza to stejně taky nepozná 😀

ria80
12. únor 2008

Byl to pes,trošku smíchanej s koněm. 😀 Ale moc fajn.
No je to hrozný,pořád koukám,jestli někde za rohem nestojí manžel.Jsem z toho na nervy.Ale říkám si,přece nebudu před ním utíkat.Musím se naučit nepřemýšlet pořád o něm.A pokud by tam opravdu byl a přišel by konlflikt,tak aspon už nebude co řešit. 😉
(To jsou ty silný řeči,ale někdy za mě je hromádka nervů)

ria80
13. únor 2008

Ahoj,tady to ted nejak utichlo.Snad sem brzo nakouknete.
U mě se daly vgěci dost do pohybu.Včera zas přišel manžel,nejdřív tak jak vždycky,ale pak začal s tím,že se odsud nehne.Já jsem byla proti pochopitelně a on si nechtěl dát říct.Znovu jsem mu zopakovala,že je konec,že tady se naše společná cesta rozchází.
No a jeho chytl amok,hysterický záchvat.Vyhrožoval mi úplně vším,co ho napadlo.Když viděl,že to nezabírá,přitvrdil.Nejdříve chtěl odnést Michalku,kdy jsem byla připravená se na něho vrhnout.On prý,že má na ní taky právo a prostě si jí vezme a vrátí,až bude chtít.Ona už spala.On už šel pro ní,že jí vezme a půjde.No neumíte si představit,co jsem v chvíli cítila.
Pak začal,že se zabije,samozrejme mojí vinou,a uděla to klidne tady na miste prede mnou,at vidim,A ze zastreli i me,ze on to klidne muze udelat,staci kdyz bude chtit.A to zalezi na me.Normalne vyhrozoval.Ja jsem zachovala klid a snazila jsem se ho uklidnit vsim,co me napadlo,protoze mi doslo,ze prave skoncila sranda a musim ho hlane uklidnit a dostat z domu a uz nepustit dovnitr.Udelal osudovou chybu.Zbran mel u sebe,pravdepodobne nabitou,kdyz vyhrozovgal,ze to udela hned a tady.
Podarilo se,jsem tady a ziju.
Dneska jsem kontaktovala pravnicku,mame schuzku v uitery,uz neni na co cekat.Podam zadost.A volala jsem na policii,tohle uz nesmim nechat jen tak a cekat,co bude priste.Zitra tam jdu udelat zapis.Sranda skoncila.
Nikdy bych si nemyslela,ze to taklhle dopadne.Az do vcerejska jsem verila,ze se budeme schopni nejak domluit.Je mi hrozne.Vcera kdyz odesel,tak jsem se rozklepala a byla vzhuru az do dvou a premyslela,co delat.
On bude chtit prijit,zase na nastevu,ale nemuzu vedet,co ho napadne.Nevim,co mam delat,on se nenecha odbyt.

Nejradsi bych zala Michalku a nekam vypadla,kde by me nenasel.ALe to taky neni jednoduchy,protoze Michalka je moc zaisla na nasich a bojim se,ze z toho bude mit trauma.Cizi prostredi a bez babicky a dedy.Ale tady se bojim.Az mu oznamim,ze jsem podala zadost,tak se budu bat i vyjit ven.Nevim,co ted.Navic mamka,kdyz jsem rekla,ze bych na par dni odesla,a oni by za Michalkou denne jezdili,tak mamka dostala taky hysterickej zachat,ze nemůzu odejít,ze ona bez MIchalky umre a nebude tam jezdit atak.
Ale kdyz bych odesla,tak jedine s tim,ze by za ni jezdili,protoze to by bylo pro Michalku nejlepsi.Bez toho to nepůjde.
Douffám,ze se tady brzo ukazete a neco k tomu reknete.

verusky
14. únor 2008

no rio!takze prvni,co me napadlo u cteni-okamzite kontaktovat policii!!tady skoncila legrace.tos vsak udelala a ted zbyva jedine,jak si promluvis s pravnickou,tak by se to melo rozjet a mela bys taky dostat radu,ze az se manzel objevi za dverma,ty mu reknes,ze dal nemuze,ze se budete domlouvat uz pouze pres pravniky a mela bys mu dat papirek s cislem na tvou pravnicku.tady vy dva uz nesmite mluvit.ja myslim,ze jen vyhrozuje,ale take muze byt velmi nebezpecny.na policii by ti toto meli schavlit s tim,ze ty uz musis mit podklady od pravnicky.kdyz se to rozjede rychle,brzy se muzete dockat dohody a vyreseni.pres pravnika pujdou i alimenty a tak,ovsem tvuj nesmi delat problemy,coz asi bude.ale vy dva se proste nesmite schazet a ty proste vsem rikej,jak se ho bojis a jemu taky a hlavne to,ze ho nepustis dal,musis mit cerne na bilem. (a on taky,musi si uvedomit,ze prestrelil a ze je konec jeho vyhruzkam,ze ty uz ho poslouchat nebudes a at si je povida svemu pravnikovi (pripadne tomu,ktereho mu udeli stat,kdyz bude remcat).
rio,jedina rada,doufam,zes uz ty schuzky absolvovala a ze uz to vsechno vis a ze uz ho domu nepustis.opravdu jednejte pouze pres sve pravniky!!!!!!!!kdyz o necem zacne,rekni,at to povoda tve pravnicce,ze tebe to nezajima.musis byt tvrda,vzpomen si,jak byl tvrdy a nebezpecny on.chranis sve dite!a pro nej udelas cokoli,tzn.ze musis pritvrdit a nenavidet ho,tudiz ho neposlouchat a okamzite se ho zbavovat.
je mi lito,ze to vyustilo az sem,ale taky dobre,bude to mit rychly spad a hlavne tebe to presvedci o tom,ze zadne doufani,ze on bude jiny,se nikdy nebude konat.a jak uz jsem to psala driv-parkrat si michalku vezme a tim to pro nej skonci a nebude chodit vubec.(ovsem zacne to tim,ze bude michalky vyuzivat proti tobe-nevrati vcas a tak,ale mozna bude nejlepsi i toto vyresit pres pravniky,muze byt s dcerou do dvou let pouze v pritomnosti matky,treba diky kojeni.ted b ude nasrany,ale za dva roky,rio,uz o nem ani neuslysis.
mas to ted tezke...
u nas dobre,ale ja jsem jakasi divna.vzdycky tyden vydrzim byt v pohode a pak mi nejak dojdou sily,zacnu rypat a vymyslet si a pak se to vyhroti.az se to vyhroti,je krize,kdyz se to vyresi,zacneme nanovo,ja jsem zas tyden v pohode,hodna a pak je to tu zas.jsem asi vadna ci co.vcera jsem jela na gyndu a nachladla mi anulka,kojila jsem ji v noci az po pate a tak kaslala,ze jsem dopoledne musela do lekarny.tak mam mucosolvan a jednou jsem ji ho dala,vecer zas,snad to nebude horsi.taky psika,je mi ji chudinky lito a ma trochu sklenene oci.ted mi obe spinkaji.veruska tady,anule v obyvaku v kolebce.veruscinu postylku jsme museli dat do pokoje,takze v noci tu spi obe a ja s nimi,nejmensi pokoj bytu a jsme tu tri.a petr si kraluje ve velke a prazdne loznici.ale me se tu libi,mam tu medvidkovske textilie (zavesy,zavesky,polstarky)a je tu uklizeno,tudiz sporadane.a prebalovak je vedle stolu s pocitacem,no vazne se tu skoro nehnem,ale fungujeme bajecne.pocitac uz ani nezapinam,casu je opravdu malo.tak jsem se tesila,ze v utery budou mit verusku tchyne s tchanem,ale dosla sousedka s pavlikem,takze zase nic.jo,ja spala u nasich,jsem zapomnela napsat,protoze jsem se bala vecer jet v mlze.dojely jsme k obedu,petr mi pomohl s kocarem a veruskou a nahore me cekala krasna kytka z lilie.tak aspon,ze vi,ze nejaky valentyn je.vcera mi volal,ze je mu smutno (z prace) a ze nas vsechny strasne moc miluje,ale me posledni tri dny jaksi stve.ani nevim proc!je to na palici.pry ze si me vecer vzbudi,tak jsem rekla,ze nevim,jestli nebudu unavena.tak tak trochu doufam,ze do noci nebude mit sil a nic nebude.ale trochu mi na nalade nepridava,ze me hrozne boli zada,kolem ledvin,vcera jsem asi nachladla,ze jsem vecer cvicila na studene zemi.
ale prvniho brezna jdeme na ples,to se tesim,protoze (doufam) prijede bracha a bratranec s zenama.svagrova a vsechny deti byly minuly tyden uplne nahromade a vcera mi dr.rikala,ze ma polovinu pacientek sama rakovina prsu,ze se desne tesila na tehotenskou poradnu,ze uz je z toho v haji.a baby pry petatricet a tak.je nejaka obtizna doba.za prve ta priroda jaksi hapruje,zima nezima a pak depresivni obdobi.takze rio,hled vsechno honem resit,at te ten stres nesezere!!!!!neboj,vsechno pujde,i domluva s blbcem,pres pravniky vsechno.drzim palce a pis a pis,ja zkusim najit chvilku a mrknout,co se deje.
anippe,at je ten lek v pohode a snad nam pak brzy napises nejakou radostnou novinu.leny a ty napis,jak je to u vas s cendou!sarrinn,at ty krtiny hezky prozijete a oslavite.
takze pa,pa,holciny,jdu se napit a premenit kartu v mobilu (prechazime na sit avox).

ria80
14. únor 2008

Ahoj.Dneska jsem byla na policii to vyřídit.Nebylo to příjemný,ta situace,ale pán byl fajn,dodávfal mi odvahu a radil,co mám dělat.Nejlepší by bylo jít pryč.
Manžel tady zas odpoledne byl,ale dovnitř jsem ho nepustila.
Je mi hrozně,neumímani popsat,jak se cítím,Všechno se ve mě klepe.Nikdy bych si nepředstavila,že tohle budu někdy prožívat.
Hlavně mám strach,co uděla,až se dozví,co jsem udělala a taky o žádosti o rozvod.Může udělat cokoliv,to mi řekl i ten policajt.

Michalka byla dneska hodná a moc fajn.Taky jsem dneska dala první mrkvičku.Tvářila se,jako bych jí dávala hnůj nebo něco.Üplně znechucený ýraaz.Ale aspon ochutnala,něco málo,a určitě si časem zykne.Pak se ohromně pokakala.
Jsem z toho dost otřesená,pořád se mi chce trochu brečet.Ale snažím se ovládat.

ria80
14. únor 2008

Nedávno jsem psala myslím Lenycce,že Bůh nás má pod kontrolou a když člověk věří a opravdu potřebuje pomoc,tak Bůh nám tu pomoc pošle přesně v pravou chvíli.Ted se o tom zase přesvědčuju,je to pravda.
Ta pomoc opravdu přijde,jinak bych byla na dně uplně.Ted věřím,že to zvládnu.

lenycka
autor
14. únor 2008

Ty jo, Rio, to je fakt nářez! Tak se drž!!!

ria80
14. únor 2008

Snažím se být v pohodě a žiju.
Leny,až budeš mít čas,taky nam napis,co novyho u vas. 🙂

verusky
15. únor 2008

tak holky,jak jsem psala,totalne nevim,co chci a chovam se hrozne.tak vcera kdyz sel petr z prace,ze se vecer pomilujem a j az nechci,ze budu unavena.sla jsem spat,nez prijel a slysela ho a v noci,kdyz jsem kojila,jsem byla nasrana,ze me nevzbudil!!musim koncit.rio,drz se,napisu.

ria80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anippe
17. únor 2008

Ahoj, Rio myslíme na Vás.Máš IP 😉 ..........a nikdy neříkej nikdy,nemyslím to tak aby ses stresovala, jen zůstan ostražitá, když to převedu na moje milovaná zvířátka, obědem se stane jen to které přestane vnímat okolí kolem sebe. A ty jseš štvané zvířátko, pronásledované.Ted bude záležet kdo z vás se vysílí dřív nebo udělá osudovou chybu.
Holky až bude víc času napíšu co nového.

sarrinn
20. únor 2008

Ahojky,
Rio tak to uz je husty, udelala jsi spravne jinak by to bylo porad a kdovi co by jednou vyvedl. To je dobre, ze jsi nasla odvahu, ted uz to bude dobry, udelala jsi prvni krokm a to je nejdulezitejsi. Tak hodne sil a drz se.
Pridala jsem fotky z krtin tak muzete mrknout. pa

ammalka
20. únor 2008

Ahojky holky, my se nehádáme od začátku těhu, ani se vlastně nehádáme, ale je to tak oblačno - zataženo po narození mimíska, je toho na nás moc,ještě bydlíme s tchýní, je to fakt na hlavu.

lenycka
autor
20. únor 2008

Ammalka, to je hodně i těma hormonama, s těma si ještě užiješ 😠

lenycka
autor
20. únor 2008

Jo Rio a ty si zkus dát do vyhledávače STALKING nebo STALKER. Dneska jsem o tom četla článek, docela zajímavý... jsou to lidi, co prostě řeknou KDYŽ ODEJDEŠ, ZABIJU TĚ! A pak tě prostě pronásledujou a jsou fakt blázni a dokážou i ublížit a tím, že s nima chceš jednat, tak je to blbý a nesmíš přistupovat na jejich pravidla, tím jim nahráváš, musíš rezolutně prostě říct, NE, KONEC a stát si za svým. No bylo to fakt zajímavý, tak uvidíš, třeba se tam dočteš něco zajímavýho a třeba ti to pomůže 😉

sarrinn
21. únor 2008

Rio, Lena ma pravdu, musis si stat za svym. Me to delal ten prvni byvalej taky a dokonce jeste po sedmi mesicich, i kdyz uz mel nekoho jineho a ja taky, prisli spolu tam kde jsem pracovala( byla to restaurace) sedli si tam a cumeli- no nebylo mi nejlip pac me 2 roky mlatil. Pak prisel (v te dobe MP) a dost zle se na nej dival a tak nejak mu naznacil at uz se tam neukazuje a pak uz jsem mela klid. Ale pistoli mel taky, tu drzel u hlavy me a nekolikrat chtel skocit z okna a tak, pozdeji uz mi to bylo fuk, jsem mu i rikala "tak do toho"- nikdy by to neudelal- to je jen vydirani vis. Ani jsem to nechtela psat, ale tady muzes videt, ze si presne dokazu predstavit co citis. Hlavne bud opatrna 😉
Ja bych taky nikdy nerekla a nikdo z okoli, ze by byl schopnej neceho takoveho- po dvou letech se tak zmenil a bylo to pak silene a nejhorso obdobi v meme zivote, proto vim, ze skoncit to vse musis- jinak uz bych tady ani mozna nebyla 😝
Hodne sil a nedej se. Myslime na Tebe!

verusky
24. únor 2008

holky,nam se to tu zaseklo.ale jsem taky vinna,ten cas na zapnuti pocitace proste nenajdu,porad je co delat.poridte si druhe miminko a pochopite...
rio,napis,co noveho u vas.sarrinn,to je teda sila s tim byvalym,clovek cuci,co vse je na svete mozne.anippe,jak jsi dopadla??? leny,jak u vas?
u nas probehla strevni chripka,v utery petr,ve ctvrtek veruska,v patek ja a dnes v noci blil deda (kam jsme s holkama pred petrem ujely,ale asi uz pozde).ten bacil cekal v zaludku na dietni chybu a az ji udelala veruska (po obede se salatem kakao),ja (po obede orisky a bez vydechu pozdeji jogurt) a vcera deda (koupil si salam a papriku),tak se probudil a uz jsme byli v haji.veruska jenom zvracela,asi sestnactkrat a my ostatni i parkrat museli okamzite sedat na misu.no bylo to strasne,v noci me vzbudila anca na kojeni a se mnou se zatocil svet a letela jsem k umyvadlu,ze se mi chce zvracet,ale totalne se mi podlomily kolena a malem jsem omdlela,pak jsem zvracela a zvracela a pak musela pro tu placici anicku,no des.vcera jsem si sem povolala babicku a petra s malou poslala na chatu k druhym prarodicum.za chvili asi dojedou,petr jde do prace.ja jim zatim rohliky a piju caj,ale mam uz desny hlad.
s petrem normal,vcera jsme rozebirali s babickou,stravovani,jeho nervozitu asi i z prace,z hladu,z deti (ona se diva jinyma ocima a ja uz jsem zvykla,tudiz ho beru normalne),meli bychom zacit nejak jinak,ji hrozne nezdrave,pohybu malo.jenze on je takovy buran a tak pevne si lpi na sobe,ze nevim,jestli to zdolam (respektive umela bych to,pokud v sobe najdu klid a trpelivost a hlavne nevybuchovat ci si nestezovat).
anulka je porad moje slunicko,je to tak uzasne miminko,povida,zpiva,smeje se,bdi sama a je spokojena,no nadhera,s veruskou se to neda srovnat.nevim,jestli v tom hraje roli i to,ze veruska je rak,takze strasne cita a anulka je bezstarostny strelec. (ja su zas precilivela ryba.)
jinak chvilema je to strasne krasne mit dve miminka,lepsi nez jen jedno.ale nekdy mi nervy tecou,to je jasne.libi se mi hlavne to,ze veruska tak nejak lip vyspiva.kaka uz jen na nocniku,vetsinou i cura,obed sama hezky spapa (jinak moc jist nechce,to je skoda),teda zaplat panbu za umelohmotny bryndak.ale proste se hezky strefuje lzickou a je to super.je pravda,ze petr je porad nervozni,ze kramari,ale ktere decko to nedela,vubec ma ta moje mamka asi pravdu,ze tu domacnost zbytecne neguje.mozna je nervozni,ze nema svuj klid (v 35letech se tezko zvyka na zmeny),zapnout si tv,kdyz chci,lehnout si,kdyz chci,mit uklizeno...takze to ted tak nejak visi na me,jak zvladnu jeho,jak opatrne ho dovest k tomu,aby ta nervozita zmizla (coz jde tezko,kdyz ja sama jsem mnohdy nastvana,ze treba verusa vysira).
holky,psala bych jeste,ale je mi mdlo,musim prestat.
tak napiste,co noveho u vas,jinak se chlubim,ze mam 64kg,coz je od porodu -19kg,chybi uz jen ctyri kila a jsem na vaze pred tehu.a pak do budoucna pomalicku,polehoucku dve,at jsem na sve slecnovske vaze a vlezu se do uzkych znackovych rifli,co jsem si koupila,kdyz jsme se poznali s petrem.tak z toho mam radost,ale taky poctive cvicim a jim zdrave a malo,jsem na sebe hodne prisna.ale ty strie...
tak aholky,honem pro caj.

sarrinn
26. únor 2008

Ahojky, 🙂
no Verusky to si delas srandu ne, uz si zhubla 19kg- to ses borec teda, ale ono se asi neni cemu divit s dvema cacorkama se asi nalitas co a pak to jde rychle dolu.
Ja se musim pochlubit, vcera vecer sme nasli prvni zoubek 😉 a malej je uplne v pohode, byl jen malinko uknouranej odpoledne, ale pak vecer spinkal jako drevorubec. Snasi to opravdu statecne, chudacek.
Jinak u nas vse v poho, byla mala krize, ale to uz je pryc 😎 asi to obcas musi byt a pak je krasny se usmirovat.
Mejte se krasne 🙂

anippe
26. únor 2008

Ahoj, Verusky tak to jsi teda jednička.Tolik kg dolů 😕
U nás nic moc nového.Začala jsem druhý cyklus stimulovat vaječníky.Bývá mě občas špatně, jsem nervozní a přibrala jsem 2kg.Je to nějaké divné období, i když se vždycky snažím najít pozitiva, tak ted mě to jde nějak hůř.Pavel má víc práce, doma nic nestíhá, má nervy na pochodu a tak to občas slíznu. 😖 Jako třeba včera, jeli jsme na kliniku, nejdřív se mu zdálo že jsem tam dlouho a když jsem řekla že musím sehnat hned lékárnu ve které mají konkrétní léky, seřval mě jako malé děcko.Nic jsem mu neřekla,nemělo to smysl mu povídat že se chová jako hulvát,že všechno tohle podstupuju jen kvůli němu, ale má to u mě schovaný.Vytáhnu to ve správnou chvíli 😀
Asi rok jsem si hrála na brunetu, ted jsem šla znovu na blond, zatím melír a budu postupně přidávat světlé.Chjo nechci být blondýna, ale v té tmavé se vůbec necítím. 😒
Tak se mějte co nejlíp to jde 😵

verusky
29. únor 2008

anippe,dej nejake fotky,at muzem srovnat z naseho pohledu,co ti slusi.
sarrinn,ne behani kolem holek,jsou celkem hodne,ale silna vule.fakt chci byt proste stihla,tohle tehu bylo desne.citim se mnohem lip.
HOLKY ZMENA! NEMAM CAS PSAT,JSEM TU PRO PAR VECI,STEHUJU SE DO BYTU DO KYJOVA.NESTALO SE NIC HROZNEHO,ALE UZ TO PREHNAL A NEJAK SE TO NASTRADALO A ZA POMOCI ROZEBRANI S MOJI MAMKOU JSEM UZNALA,ZE TADY TO PROSTREDI BY ME UBILO.JESTLI ME MA RAD,PUJDE ZA MNOÜ I DO AUSTRALIE,NATOZ DVACET KM.TAKZE MOC PSAT NEBUDU...
PA,PA.....

ria80
7. bře 2008

Ahoj!!Jsem zas tady,dneska jsme se vrátily.Michalka zatím spí,snad nebudou zas sousedi dělat binec a nechaj nás spát.Zítra má přijít manžel.Mám z toho nervy,nevím jak to zvládnu,ho zas vidět a mluvit s ním.On se zas bude snažit se mnou diskutovat,doufám,že to zvládnu,se k němu chovat tak,jak bych měla.Drsně.
Aspon kdyby už byla podaná ta žádost o rozvod,hned bych se cítila líp.
Verusky,dej vědět,jak vám je,jak se máte.Držíme palce.
Leny,ty už jsi tady taky dlouho nebyla,jste v pořádku?
Sarrin,co u vás,máte už další zuby?
Taky se budu snažit dát zas nějaké ¨fotky.

ria80
7. bře 2008

Už jsou tam. 🙂

verusky
8. bře 2008

devcata,slavime s petrem narozky,tak jsem v hodonine.v kyjove mam uklizeno,koupenou pracku,mikrovlnku,opravar na lednicku dojde v pondeli a to se odstehujeme.petr me stve cimdal vic,najednou vidim vsechny chyby.prvni co je,kdyz prijde,at se pomilujeme,prijde mi,ze si mysli,ze tim to bude mit u me dobry.ja zatim nic neresim,ale fakt mi doslo,jak hrube (slovne a jednanim) se ke mne chova.mamka to nazvala,ze je pubertakem,no trefne.jsem jen zvedava,jak za nama bude jezdit,ja bych radsi byla bez nej a v klidu.samozrejme tu moc vzorne uklizene nemel,hlavne ze za toi buzeruje me,ktera se staram o dve deti.ale to nevadi,hlavne kdyz jsem z toho utekla.co vim a verim,ze budu vedet stale,sem do hodonina se uz nikdy nevratim.on je tady prilis si sebou jisty a me to tu zas ubijim.takze se stehuju do sveho rodiste,do bytu,kde jsem prijela z porodnice a jen je skoda,ze jsem do petra vrazila tolik penez.chci platit na holky po dvou tisicich a po dvou splacet okna a chatu. je to na moc roku...byt koupi nasi a okna vymeni taky nasi.ja jim to pak,nevim z c eho,budu splacet.varit budu detska jidla,babicka mi pomuze,ja tady v arila porad pro petra a stejne si stezoval.je prilis bez pokory a desne rozmazleny.a sebevedomy az hruza,pritom kdyz o neco jde,je v haji (sehnat lepsi praci a tak).taky se tesim,ze si v kyjove za domem zryju zahradku a budu ta,m hospodarit.

bramburka
9. bře 2008

verusky ☹ držte se holky teda!

Ria, zkusila bych s ním vždycky jednat jen za přítomnosti někoho - mámy, táty, kamaradky, dohodnete co je třeba a nedovolí si vyhrožovat!