Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

zanett
21. led 2008

Rio, tohle je primo ucebnicovy priklad, ten tvuj manzel 🙄 Presne jak rika anippe; ty nejsi zodpovedna za jeho zivot, tak by ses nemela nechat vyhruzkama zahnat do kouta. Chce te jenom rozhodit a ceka, ze zmeknes...Promin, normale sem nepisu, ale ted uz mi to nedalo, to je jako z ucebnice psychiatrie, ten tvuj manzel (promin, ze jsem tak tvrda)...

ria80
21. led 2008

Ahoj,díky holky,moc.
Zanett,myslíš jako že učebnicový případ hysterie?To už mi někdo říkal.
Tohle vsechno,co mi pisete,si rikam taky,ale stejne je mi hrozne.Nechci,aby se mu neco stalo,nepreju nikomu nic zlyho.Ale nechat znicit se taky nemuzu,musim vydrzet.
Ted teda nevim,co mam delat,on se od te doby uz neozval,tak nevim,jestli si fakt neco neudelal,nebo treba neodjel nekam daleko nebo nevim.On me asi chce vydeptat,abych povolila.Tak nedelam nic a cekam.Uvidim kdyztak za par dni.
Michalka dneska je hrozná.Porad fnuka nebo krici.Tak nevi ,jestli zuby nebo co.Nebo to asi citi,ze jsem nervozni.
Je mi ho hrozne lito,ale umim si predstavit,jaky by byl zivot s takovym clovekem.Chudak Michalka potom,neusetril by ani ji.Jde mu jen o sebe,jde pres mrtvoly.
Byla jsem s Michalkou venku,radsi ale dopoledne a jeste jsem se porad rozhlizela,jestli nekde neni.Clovek nikldy nevi,nemam dobry pocit.

ria80
21. led 2008

Hmm,tak už se ozval.Psal,že ví,že to asi tím včerejším výstupem pokazil,ale že to je jenom proto,že mě stršně miluje a je hrozně neštastný.Prostě pořád dokola,to by byl život!
Hlavně že si nic neudělal a já mu asi napíšu,že má pravdu a že se ted nějakou dobu neuvidíme.Potřebuje se uklidnit.

lenycka
autor
21. led 2008

Já si zase myslím, že on dělá všechno proto, aby věděl, že pro záchranu vztahu udělal maximum...

ria80
21. led 2008

Ja tohle nepovažuju za nejlepší způsob,jak udržet vztah.Takovy zivot nechci.

ria80
21. led 2008

Tak to sbohem na dloho nebylo.Už me zase zahrnuje zpravama a prosi,at me muze videt.Sileny.

anippe
22. led 2008

Leny nic ve zlém, ale to namyslíš vážně! Kdyby chtěl udělat maximum tak by v první řadě hleděl na dítě a na tu ženu kterou tolik miluje.Prostoru mu k tomu dávala a stále dává Ria dost.Jenže on hledí jen na své blaho.Místo toho aby se zajímal jestli něco nepotřebují ony dvě tak jen chodí a vykládá co potřebuje on!Navíc takové vyhrožování to není normální a lidi v těžké depresy se běžně léčí.Při nejlepší vůli jemu Rio nemůžeš pomoct, sama toho máš dost.Každý krok který uděláš špatně může mít ve výsledku na celou věc negativní dopad.Já nejsem odborník a jsem přesvědčená že tohle patří do rukou odborníků, ale myslím si že bys mu neměla psát že mu dáváš za pravdu...víš tonoucí se stébla chytá.A pokud to nechceš řešit nijak násilně, alespon bys měla zkusit nadiktovat podmínky za jakých se bude vidět s malou a razantně mu říct že pokud je jen jednou poruší vyvedeš z toho následky.Měl by být rád že po tom co řekl, jseš ochotná mu dovolit návštívit malou.Protože já bych už byla doma zabarykádovaná, měla bych vyměněné číslo a bez mobilu bych se nehla.To né na truc, ale ze strachu.Budu se opakovat ale Rio máš svatou trpělivost a až nezdravý soucit s člověkem který tobě a malé neustále ubližuje.Čím dýl to budeš snášet tím větší to na tebe bude mít následky, podívej se na mě, vždyt já hledám ve svém vztahu pořád kostlivce ve skříni a věřím že pokud by mě Pavel tolik nemiloval dávno by to nevydržel a utekl by.Já se tolik snažím potlačit minulost, ale je to strašně těžkej boj a někdy ho jednoduše prohrávám.Ušla jsem dlouhou cestu, ale když to někdy nezvládnu je to hroznej pocit zlosti k člověku co mě ublížil a nenávisti k sobě, protože jsem měla otevřít oči daleko dřív.

verusky
22. led 2008

tak rio,tu annipe si precti zase nekolikrat... a leny,to je teda blbe s tim sexem.ja jsem taky myslela,ze tu s petrem budem jako spolubydlici a to mozna nezvladnu,ale zatim mi to vyhovuje a fakt mi pomaha.o vikendu se ptal,kdy se pry pomilujeme a ja ze az pujdu k doktorce a on ze po verusce jsem nebyla a bylo jeste sestinedeli...no a vcera jsem rikala,co budu delat,az bude mit odpoledni a tchyne si vezme verusku,ze se asi pujdu nekam s anuli projit a on ze nebo si najdu milence a budeme ...,kdyz s nim nechcu.nevim,jestli tim tedy chtel rict,ze by se jako pomiloval.ale me je sex u pr...,takze to neresim.al jak pises leny,ja se desne tesiiiiiiiiiim,az budu chodit do solarka a budu hezka,jen s tim kojenim jeste nevim.a taky strie mam porad cervene-holky neverily byste-po porodu je mam kolem kolen a na lytkach,no hruza,aspon ze bricho mam bez nich,jinak cele nohy a boky.a mazu jak blb a nic moc.taky me chvilemi napada,kdyz je petr nervozni nebo ma nejake narazky,ze to mozna bude tim nedostatkem sexu,tak brzo zapomenu.ale jinak tu vladne klid a vychovavame spolecne deti.
jinak rio,anulka je fakt zlata,teda vcera trochu poplakavala,ale to je asi porad ta ryma a do toho vcera brisko,dneska uz je zase v pohode.a nejak moc spi a hlavne malo papa.ale kdyz ji to staci,tak co.ted tu lezi na prebalovaku,vzdycky si nohama shodi perinu a jak ji ju dam,tak se smeje,je kouzelna,je to oproti verusce moc spokojene miminko.a taky povida a je fakt super,veruska byla dlouho hodne vazna.a to ze nevyzaduje pozornost bude hodne tim,ze je druha a taky ze ja jsem si jako matka jista,tudiz z ni nejsem nervozni a i kdyz place,pomalu se ucim si toho nev simnat (kdyz se jeste musim venov at verusce a nejde to).na toto je uzasne mit maly vekovy odstup a vcera jsme si s petrem rikali,jak bude za rok bajecne,budeme se jim venovat spolecne s podobnou cinnosti a tak,holky to mi vazne budete zavidet 😵
dneska ma veruska rok a pul,tak jsem si v noci vzpomnela,jak jsem bojovala (narodila se ve dve rano).a jako darek mi usla hned po obede,o ctvrt na jednu,zazrak!ptam se,jestli hcce spinkat a ze ano...tak jsem ji dala do hajan,na "cteni" knizecku,jeste dve,tri minutky jsem ji slysela povidat a bylo ticho.tohle byla uzasna rada moji mamky a odpoledne to zabira a ja nez usne,stihnu uklidit.
petr za chvili dorazi z prace a ona se vzbudi a zavolam tchyni a vezmou si ji,tak mame jen anulku,to bude pohoda.mela bych si zacvicit,at nemusim vecer (vcera jsem byla hotova,ale bylo devet,tak jsem tu kalanetiku zvladla),kdyby byl nejaky problem-predevcirem horor,do rostoucich stolicek jeste uplnek a meli jsme postarano a celovecerni plac.
takze rio,jak pise anippe,zapremyslej nad tim a vyvod uz jasny zaver a ten mu jasne predloz.a vic ty jeho reci neposlouchej.
leny a kde se najde kontakt na manzelskou poradnu?nam by to taky prospelo.sice je ted klid,ale kdyz se zas prizene bourka,abychom vedeli,co je a jak.jo a uzasna vec,jak ta moje mamka byla pritomna jednomu nasemu hovoru,tak jsem v sobotu byla u nasich,ze tam maji deti od brachy a ona mi rekla uzasnou vec-ze na psychiatra by byla kazda zenska vedle petra,protoze on se na to tehotenstvi vubec neumel naladit a prizpusobit a ze mu to zapomnela rict.tak me to tak potesilo,sice jemu nic nereknu (on se furt brani,jak je to moje chyba,jenze ta mama ma asi sakra pravdu,je to buran a po sve mame neprizpusobivy).jo ta tchyne to byla taky story,oni to samozrejme rozebirali i s petrem-stezovala si,jak jsem ji nadiktovala pravidelne uterky a patky a on pry,ze je to dobry,ne?aspon busou vedet,kdy ji maji.oni totiz hlidaji pravnoucka danecka,ten ma rok a mesic a maji kazdy den,ob cely,ob jen dopoledne.neter studuje dalkove vysku.....jenze svym detem se chci venovat ja,ne ze mi je bude vychovavat babka.at si zije necim jinym,nez detma (na toto jsou dobri nasi,maji porad sve zajmy a jen to jdou zkontrolovat.a kdyz potrebuju,pohlidaji).
tak jsem se tak nejak zasekla a nevim,jak dal,na co pokracovat a stejne uz mam dalsi roman za sebou,tak to posilam,holky,mejte se tu zase na nejakou chvilku krasne a rio,ty napis, co teda udelas,ale ted bys uz opravdu mela.leny a co ti cenda rekne k sexu?to se ho musis zeptat!i jako jestli souhlasi,ze kdyz on nic,tak ze si nekoho najdes.

ria80
22. led 2008

No už zase píše,že mě nikdy nebil,tak proč bysme se měli rozcházet.On vubec nechápe,co jsem mu říkala.Když mu řeknu,že je konec,že už se k sobě nevrátíme,tak on na to,tak kdy se teda rozhodnes,jak dlouho mám ještě čekat?Prostě ne pro něho není odpověd.Taky volá,ale já to neberu,nechci už poslouchat jeho sceny.

ria80
22. led 2008

Taky jsem chtela deti blizko po sobe,ale na to uz nema smysl myslet,uz to neni mozny.Vsechno ma svoje vyhody i nevyhody.Ted te Verusky lituju,za rok ti budu urcite zavidet.Taky mas dobry,ze ti nekdo chce hlidat.To u nas nehrozi.Mamka ji hlidat nechce,teda taky si s ni hraje,ale to je mi naprd,kdyz musim byt u toho.Strasne bych potrebovala vypadnout z domu,na chvili,prijit na jiny myslenky.To je nevyhoda,byt bez partnera.Ale musim to vydrzet.Pritom Michalka uz si hezky vydrzi hrat,nechapu tu mamku.A nikdo jiny neni.

A te Petr,to on asi chtel sex,ale rekl ti to dost blbe.Jestli v tobe jeste troska chuti byla,tak tim co rekl,te musel uplne dorazit a znechutit.Takovyma recma to jenom zhorsi.No snad to nejak zvladnete,kdyz rikas,ze nechces brat detem tatu,a on ma k detem hezky vztah,je to na tobe.Treba vam ta manzelska poradna pomuze.

Nejhorsi,že si rikam,on me opravdu nebil,mohlo to byt jeste horsi.Ale takhle zit taky nechci,ono to psychicky vydirani a sceny muze byt stejne narocny jako biti.Ale to on nepochopi.POdle neho bylo vsechno v poradku,takhle to podle probiha vsude,jenom me se porad neco nelibi.A ja mam taky vycitky,ze to treba delam jeste horsi v sobe,ze by se s nim dalo nejak prezit.No bije se to ve me.Nikdy bych si nemyslela,ze budu muset neco takovyho resit.

anippe
22. led 2008

Veru já si myslím že tvůj muž hlavně vycítil že tě nepřitahuje, proto ty narážky.A to víš že by chtěl sex.A to je důkaz že on po tobě touží. Teda já znala jen jednoho chlapa co nestál o sex....měl raději pivo 😀 Ale v každém případě pokud partner a je už jedno který, miluje a cítí touhu která se nenaplnuje, vždycky začne přemýšlet kde je chyba.Mě napadají jen tři důvody nemoc, něvěra, nebo už tam není láska!Jedno horší než druhé a třetí!

Rio prosím tě přečti si po sobě poslední odstavec, začínáš z toho bláznit ! Tak on tě nebil, ty máš výčitky že tě jenom psychicky vydírá a ty bys to vlastě mohla nějak přežít!To se nemáš ani trošičku ráda?Víš kolik po světě chodí chlapů co by tě na rukou nosili, jak je svět krásnej a ty o to denně přicházíš? A proč?Kvůli jednomu ...ani ho nebudu nazývat, který neumí vzít život do vlastních rukou, přiživuje se na neštěstí druhých a ty jen kvůli cáru papíru se cítíš zodpovědná za jeho život!A Michalku z toho vynechávám záměrně, protože její otec to bude v každém případě a nikdo mu to právo nebere.Ve vztahu který si oni dva vybudují ty nefiguruješ.
Holky dneska jsme tady, dneska se musíme radovat a dělat to co nás baví a naplnuje a je jedno jestli najdeme štěstí v okopávání kvíteček, nebo v pečování o děti, o sebe samé, nebo v zaměstnání, hlavně aby jsme se právě dnes cítili dobře, protože zítra už může být pozdě!Možná to zní malinko idealisticky, ale pokud se mě do cesty připlete problém, tak proto abych poznala ten rozdíl mezi hezkým a škaredým.Všechno má smysl.Co nejrychleji ho vyřeším, abych se zase mohla radovat z maličkostí.Problémy musíme řešit a né se tím nechat zničit.

ria80
22. led 2008

Anippe,jeste k Verusce,ze nema chut na sex,je podle mě v tomto obdobi uplně normální,a to i kdyby mezi nima bylo vse v poradku.Ale je fakt,takovyma blbyma recma v ni on teda touhu nevzbudi,spis naopak.Kdyby ji radsi pomohl,aby si mohla odpocinout,tak by se to hned projevilo!Ale temato recma zkazi,co muze.

Ano,je to hrozný,co jsem napsala,a je to ale pravda.Hrabe mi z neho a je to tak celou tu dobu,jinak bych s nim tak dlouho ani nebyla.Celou dobu jsem se to snazila vydrzet a rikala jsem si,ze se to zlepsi a bude to tak hezky jako na uplnym zacatku.Trvalo mi dost dlozuho,nez mi to doslo,ze cekam zbytecne.Ale stejne je to ve me.Navic mu nechci ublizit,nechci se mstit nebo tak neco.Ale on to pochopi,az uvidi papir od soudu,driv asi ne.

Desi me i dalsi vec.Kdyz nekdy uvazuju o tom,ze bych mohla mit dalsiho partnera.Kdyz si predstavim,nejaky intimnosti,tak pocitim hroznej odpor.Doufam,ze je to jen reakce na to,co ted prozivam a ze az to bude za mnou,tak to bude jiny.Ten clovek by se mnou musel mit velkou trpelivost.Dalsi vec,kdyz si predstavim,někoho jinyho,dalsiho,tak mam hroznej strach,ze bude stejnej a ze budu zase trpet,bojimse,rikam si,jestli radsi bych nemela zustat sama a timse toho usetrit.Je to takovy vnitrni pocit.Kdyby mel ted treba o me nekdo zajem,tak bych z toho vycouvala kvuli tomu strachu,a pak bych si to vycitala.Ale nevim,jestli bych to prekonala.

anippe
22. led 2008

Rio jistě máš pravdu u verusky je to moc faktorů najednou.A já to ke všemu nedokážu objektivně posoudit,protože děti nemám.A většina chlapů nechápe že sex nemáme na povel.Beru to zase podle sebe.A my o všem otevřeně mluvíme a snažíme si vyhovět, takže vždy najdeme příjemný kompromis.Když jsem unavená, nebo mě něco bolí jednoduše to přiznám.Na druhou stranu vím že pokud není chut dlouhodobě a vůbec na jakékoli intimity(né vždy přeci musí být styk) tak je ve vztahu něco moc špatně! Tak možná nám k tomu veruska napíše víc.

Jinak se neboj všechno chce svůj čas, až přeskočí jiskřička a ty ucítíš šimrání v bříšku na všechno trápení v ten moment zapomeneš.Je jasný že budeš opatrná a riziko bude snížené i tím že máš Michalku a toho dotyčného si nebudeš hned stěhovat domů.Ten pravý to bude chápat bude mít trpělivost a počká si na tebe.Když bude naladěný na stejnou notu, bude si s tebou povídat a bude ti v jeho společnosti dobře , nebudeš schopná jen tak vycouvat 😉
Na samotářský život je tě škoda tak vyžen hnusný myšlenky z hlavy a přemýšlej víc optimisticky 😵 Štastná maminka=štastné dítě Navíc ted se tím vůbec netrap, nemaluj čerta na zed!Ted musíš řešit aktuální problémy.

ria80
24. led 2008

Ahoj,tak co nového?Michalka měla včera hroznej den,pořád křičela.Tak jsem si říkala,jestli to nebudou zuby,ale dneska už zas dobrý.Naši byli u jedný známý a dovezli od ní celej pytel oblečení,ale až většího,a hračky.Tak peru.
Byly tam i nádherný šatičky,úplně slintám,když si představím,jakou budem v létě dělat parádu. 😀
Taky tam byly peřiny.Myslíte,že když se to vypere,na 30,tak se tam ti roztoči zničí?Chtěla jsem koupit nový,ale je mi to líto vyhodit,jsou pěkný.Protialergický.
Michalka normálně pořád kouká na to jedno místo,jak jsem psala,a ted začala s někým komunikovat.Směje se,i nahlas,jako když na ní někdo dělá ksichty.Tak že by babička?Je to divný.Taky to nedělá pořád,sem tam,ale dost často.Jako že tam ten někdo asi není pořád.
Jinak zatím nic,ticho,odmlčeli jsme se.

verusky
25. led 2008

rio,takze na to misto v kuchyni driv civela,plakala,bala se a ted si povida i se smeje??no tak to nam pis dal,co se deje.
tak tady se rozebiral sex...no pravda je takova,ze tento porod byl teda desny a ze se fyzicky necitim byt pripravena,i doktora oddaluju (teda kontrolu).taky si jeste mazu tu mykozu a sice jsem si nesahala dovnitr,ale pochybuju,ze se mi neco vejde dovnitr...pak jsem si vcera uvedomila.ze vlastne sex nechci ani psychicky,ze nekde ve mne je ani ne pomsta,ale takove zklamani,ze v tehu nic a vubec ten nas sex sel do haje a tak proc teda.anippe,u nas jsem ja vzdycky chtela,takze spis to bylo naopak,ze do toho nesel petr (unava a pozdeji strach o mimino-pry).on si z toho delaval srandu,ale nic moc se nedelo (nikdy nic neresil,protoze v sexu mel hodne partnerek a zadne stiznosti...az asi ja,ale zrejme to nebral nijak vazne).i moje cerne vlasy byly za slib,ze se budeme milovat denne (vydrzelo 14dni a pak uz jsem zas byla tehotna).v zivote uz cerna nebudu,at si najde klidne jinou,kdyz ho to drazdi.takze podtrzeno,precteno-proste se mi do toho s nim vubec nechce,ale hodne me znicil ten porod,takze to jeste k tomu.a ja jsem rada,ze mam vymluvu,pérotoze tam je zas pak ta psychika.jezis pisu jak blb,pate pres devate a mozna si protirecim,no ale vy jste,holky,sikovne,vy to pochopite.verusa dnes nemohla zabrat,ale uz spi,anula je nakrmena a lezi vedle na prebalovaku,ale uuz treti den nas dost trapi brisko,dnes nejvic,taky dlouho nekadila.a cviceni se ji nelibi a jen doufam,ze to prejde.ale jinak je to stastne miminko,fakt povida,smeje se,je spokojena a zlata.i veruska je fajn,hlavne kdyz jsme tu samy holky tri,usnula,ze jsme musela za anulkou,takze jsem z vedlejsiho pokoje zpivala a ona neprotestovala a spala.ma ji rada (ovsem nekdy ji chce umackat..).petr ted dojde z prace,tak koncim,dopoledne se z nama prijel podivat muj kolega (pred lety jsme spolu rok studovali)a odpoledne se tu stavi moje teta,cekaji cerstve prvniho vnoucka.snad nebude veruska plakat,kolega se ji moc nelibil.celkove mi je s holkama hezky,rekla bych,ze jsme se sehraly.jo holky,super vec,tak ja si tu nasiju pokojik,udelam si ve vsem system a jakztakz rad,i s hlidanim tchyne dva dny,ve stry chodi soused pavlik,ve ctvrtky jezdi moje mamka,pak chodime na obedy a denne si zacvicim a tak a vcera me petr uplne dostal.byl nervozni,unaveny,bral verusku z vany a oblekal a zacal si stezov at,jak tady nemuze nic najit,ze tu nic nefunguje a ja na nej cucim a rikam,ze ja se ve vsem vyznam a jestli on ne,tak at si to predela a napise mi seznam.a on at ten seznam napisu ja,ja ze nemam cas.tak chapete to,zase buzerace za bordel.pritom slo asi o to,ze jak nema rad neporadek,tak ja porad uklizim,tzn.ze je vsecko nekde schovane.a on se nezepta,co kde byva,co kam davam.ale zachovala jsem klid,celkem me to vzalo z huby okamzitou reakci (protoze me to fakt konecne funguje-ta domacnost).no ono je totiz nejvic vtipne,ze tchyni nemusim a on je cely po ni...............
toz holky,ahojte.
jo jeste k rii-prosim te,zazadej o rozvod,s nim se nikdy nikam nedostanes,on to musi mit cerne na bilem.a i tak to nepochopi a bude delat problemy.rio,proc ta babicka nechce hlidat? zeptej se ji.treba jeste je brzy,kojis,michalka na tobe vici.ale az bude mit rok pryc,bude chodit,zacne mluvit,tak to bude jine.ale zeptej se.k tomu roku se ta miminka trochu od maminky deli a pak zacina byt prostor pro ostatni.u nas to tak bylo.tak je tady,ahoj!

anippe
25. led 2008

Ahoj, já jsem na ten sex narážela právě proto, že je to věc ze které mám teda velkou obavu 😝 Protože si myslím že do spokojeného vztahu jednoduše patří.A když je tělo po fyzické stránce KO, ale po psychické OK a ve vztahu to šlape jak má ....nějaká cesta k uspokojení se vždycky najde.Snad...uvidíme..no kdybych neměla chut, nebo dokonce odpor, to by mě asi žralo, měla bych strach že půjde jinam ☹ A tahle představa je můj kostlivec ve skříni 😀
Veru tak mě napadlo, že ten Petr začal rýpat, jestli to není reakce na to že se dáváš do pohody a on cítí že ve tvé spokojenosti nemá místo!Víš že to zvládáš i bez něj, tak začal žárlit na tvoji pohodu a snaží se tě vyprovokovat.

ria80
25. led 2008

Ahoj,tak manžel zas dělá problémy.Ted jsme se od té scény spolu moc nebavili,řekla jsem,že bude lepší,když si od sebe nějakou dobu odpočineme.Chtěl přijít ve stredu vecer,to jsem řekla,že ne,že to tak bude lepší.Pak začal psát,to jsem mu sem tam i odpověděla,co Michalka a tak.A dnes napsal,že zítra přijde,přesně v půl druhý,a hotovo.Zádná diskuse,prostě přijde.Kdybych měla něco proti,tak začne s tím,že on má právo.Takže kdybych třeba měla domluvenou nějakou návšzěvu,mám smůlu,on prostě přijde. 😠 Nikdy dopředu nemůžu vědět,co bude,nemůžu si ani udělat vlastní program.
Kdyby mi třeba dal aspon vybrat nějakou hodinu,ne on přijde a já se podle toho musím zařídit.Jsem zase naštvana.Místo aby byl rád,že vůbec mezi náma začíná fungovat nějaká komunikace,tak udělá tohle.
Není to poprvní,jiný už to nebude,on bude vždycky mít snahu prosazovat sám sebe,a ostatní se zařidte.Takže to vypadá,že v pondělí si půjdu promluvit s právničkou,žádost o rozvod a předběžné opatření,aby mi pořád nevykládal,že má "právo".
Tak jsem se zas vykecala aulevila si.Verusky,je to možná tak,jak říká Anippe,on na tobě asi vidí tu pohodu a to ho štve.Každej chlap chce nejradši vidět,že ta ženská si bez něj vůbec neporadí,že je nenahraditelnej.A on najedenou vidí,že se bez něj obejdeš.
Jestli se ti do sexu nechce,nenut se.Tim bys to celý jedině zhoršila a sobě ublížila.MUsíš ale být připravená na situaci,že si fakt může najít jinou.Ale zas:to on to celý těhu nepotřeboval a najednou to musí mít?Není to divný?At počká,jak dlouho budeš potřebovat.A jestli nepočká,není ho žádná škoda.Takový chlap by ti nebyl nikdy oporou.Ale to si musíš rozmyslet ty.
Třeba by stačilo mu to vysvetlit,že máš nějaký problémy,vždycky jde se nějak domluvit a vyjít si vstříc.Ale musí být snaha z obou stran.Když on tě bude napadat a bude si myslet,že tě přinutí mu vyhovět,ty se jedině uzavřeš před ním ještě víc a to bude začátek konce.Je potřeba to řešit ještě dřív,než k tomuto dojde,pak už to většinou nejde.
Jseš bezvadná,jak to zládáš.A že máš pomoc.Moje mamka nechce hlídat ,že prý se na to necítí,na tak malý miminko,co kdyby začla řvát a nemohla ji uklidnit,a tak.Taky doufám,že to bude lepší,až bude Michalka větší,ale mám strach,že si mamka najde zas nějakou výmluvu.Nás naše babička taky nechtěla hlídat,ani na chvilku,naši vůbec nikde nebyli,to muselo být strašný.A mamka ted zčíná dělat to samý.A nikoho jinýho nemám.

anippe
27. led 2008

Ahoj holky,co nového?Rio myslela jsem na tebe, jak jsi zvládla tu manželovu návštěvu?

verusky
27. led 2008

anippe,ty se moc krasne ctes.jsi takova moudra...no ono az budes mit deti,tak trochu ztracis nadhled.a ty ho ted tak mas,je to bajecne,ze sem za nama chodis.co prispev ek,to neco chytreho.myslim,ze s tim sexem mate pravdu v obou pripadech.
vcera se me petr ptal,jestli ho mam rada.neumela jsem rict,nez ze jsem si sla v noci pro perinu a on tak katastroficky chrapal,ze to bylo strasne.dalo by se rict,ze za to nemuze,ale bohuzel...zere a nehybe se.je tlusty,skaredy,narovna se,jen kdyz jde do prace a kosili dava do kalhot.on rekne,ze je spokojeny.ale ja teda ne,me se vlastne nelibi (teda kdyby nebylo to tehotensatvi,nebo kdyby se ke me choval krasne a pecoval o me a zadne narazky,asi by mi nevadilo ani to strasne chrapani...)no a on rekl,ze se mu zda,ze tady vedle sebe zijem jak spolubydlici a ze mu to nevyhovuje.moje mama mi na to rekla,ze prece nejsme súpolubydlici,ze tu vychovavame dve deti!!no vic jsme hovor nechali byt a spis byli potichu,taky se jelo k nasim,petr tam dodelaval supliky na nove skrini a vic si cetl,vubec nestoji o povidani o necem,o nekom (on ty lidi nezna,tak co).babicka rekla,ze bychom meli vyrazit na ples,mne se s nim vubec nechce.no a pak jsem nasla odpoved na jeho otazku,ja ho mozna mam rada,ale vubec mi neni blizky.to je presne ono-on mi neni blikzky,tudiz s i s nim nedovedu predstavit mazleni,natoz sex.dnes od rana porad neco delal,moc se mi to libilo (pekl rohliky a tak) a u obeda cosi padlo,ze su vazna a ja rikam,ze to bvedel,lkdyz si me namlouval a on rekl,ze ja jsem zas v edela,ze neni romantik a na to jsem pohotove (musim se pochvalit 😵 )rekla,ze se tak choval a ze se to asi bude muset zase naucit.mlcel a vypadalo to,ze to vstrebal,tzn.jako ze to postrehl,ne ze si neco zvatlam.dokonce jsme si dali pusu,kdyz sel do prace,to je co rict.
s neverou-petr je verny,ted nemam strach.ale pokud by sex nemel dalsi dobu a ja mu vstric nevysla,tak by zacal povidat.jako neni ten typ,co by mi just zahl,aniz by upozornil.to uz ma za sebou a take mu zahybala jeho byvala manzelka,tak vi,jak to chutna.jde jen o to,ze my jsme dva berani a proste se k sobe neujmime chovat hezky a nejak porad utocime.jo a dulezite je take to,ze ted moc nejsem spokojena a hodne jim,takze jsem tento tyden nic neshodila.sice jsem se donutila cvicit,ale telo je jakesi line a neohebne,boli me jakoby ledviny a necvici se mi moc lehce.no a z toho jezeni nemam moc radoist.teda neresim to,to ne,ale trochu me to mrzi,chtela bych byt stihla.ale cokolade jsem odolala,i kdyz mam porad chut,hlavne odpoledne.to je asi tim nedostatkem lasky vuci sobe...taky b ych potrebovala sehnat nejakeho psychologa na partnerstvi,chodila bych tam ja a az pak petr.myslim,ze mi to pomuze,nasledne nam.vzdat se je fakt trochu skoda a na to zas petr neni tak spatny.holt je cela mama.ta taky je hodna,ale neumi se vyjadrovat,rekne veci blbe,clovek si to vztahuje... taky jsem si rikala,ze bych se mohla zeptat na solarko,jestli muzu chodit a pak bych si koupila plavky a zacala jednou tydne chodit na bazen.
jo,devc ata,kde se zada o porodne?? my jsme to jaksi zapomneli!!!prosim,napiste!ve ctvrtek musim jit na urad prace,chodi mi rodicovsky pripevek a musim ho zrusit a vratit penize a pak chci vyridit to porodne.a pujde-li to,objednam se na gyndu,at vim,jak jsem na tom.
rio,to je dob re,ze zarizujes ten rozvod,bez do toho,to je jedine reseni.a az bude michalka vetsi,kdyztak si s mamkou promluv o tom hlidani.ale ja te uklidnim,s veruskou jsem poprve sla v en,az mela osm mesicu,na cviceni,takze hodina a kousek nebyt doma.a az v jedenacti zacal petr jezdit na den,dva na chatu.a v roce byla jen u prarodicu a pak uz to bylo vzdycky v pohode.,ona oba pary miluje,jakmile ma dojet jakakoliv babicka ci deda,tak se raduje a kdyz prijdou,utika samou radosti.takze ted nic neres,to urcite prijde a s mamkou se domluvis.a hodinu by ti nepohlidala? kdyz bude michalka po krmeni?to petr musi-kdyz jdu na nakup.a bude to lepsi a lepsi,i u vas.
anule chrape,se divim,dala jsem ji do kresla do klubicka a divala se na krasobrusleni.verusku ma babka a za chvili dorazi,jee,to je tolik hodin? tak to jdu udelat vanu anulce.nebo az zitra?kurnik,ted nevim,mela byt uz vzhuru.
holky,tak mi,prosim,napiste to porodne.a rio,ty tu manzelovu navstevu...

ria80
28. led 2008

Ahoj,Anippe pise dobre,to je fakt.Vzdycky se na ni tesim.
Verusky,nevim,co to rict,to ty musis citit,jak to mezi vami je a co vlastne chces.Ale ten pocit,jako ze ti neni blizky a tak proc by ses s nim mela milovat,kdyz je jakoby cizi,to znam.Ale to neni dobre.Je vfajn,ze te nepodvadi,ale to se chces do toho nutit?Jak to chces udelat?Myslet v intimnich chvilich na neco jinyho a proste to vydrzet?Taky jsem to delala a bylo to hrozny.Fakt nevim,jak to resit.
O porodne se zada na tom urade prace,jak vyrizujes ten prispevek.
Cvicit bych mela taky,ale porad to nejak neni ono.No,spatne nevypadam,ale cviceni vzdycky prospeje.Tak s tim zkusim neco udelat.Ses dobra,ze se donutis.

Tak kdyz myslite,tak ja jeste pockam s tim hlidanim,treba pak bude babicka rozumejsi.
Michalka porad se smeje na ducha.Ale myslela jsem,ze vsechny miminka si cucaji palce u noh a ona nic,strkam ji nohy pod nos,a ona si jich ani nevsimne.Neni to divny?Mam se o to zacit zajimat?

Jsem hrozna,asi se k tomu nikdy neodhodlam.Taky jsem cekala,jak se bude manzel chovat.Minuly tyden jsem mu rekla,ze je mezi nama konec,at se stim smiri a nedela si uz nadeje.On mi pohrozil sebevrazdou,krize.A o vikendu prisel jakoby nic,jede si dal po svym a planuje nasi budoucnost.A to zpusobem,ktery se mi vubec nelibi.To,co jsem mu rekla,uplne vypustil.Nechapu to,on to vubec nevzal na vedomi.To je tak hloupej?Nevedela jsem,co ma delat.On se choval tak,jako bych mu rekla,ze se k sobe urcite vratrime.
Jinak to byla hruza.Michalka celou tu dobu prorvala.Ale tak nestastne.A jak odesel,vzala jsem ji nahoru kl babicce a ona se hned uklidnila,zaclůa si hrat,smat se a uplna pohoda.Ale to oodpoledne byla krize,nosili jsme ji a delali vsechno mozny,a ona plakala.

No nic,hlavne nechapu to jeho chovani.Hlavne jak planoval,jak pujdu do prace a kdo nam ji bude hlidat.Ne,my nemuzem byt spolu,zabili bysme se,mame kazdej naprosto jinou predstavu o zivote.Hrozne me nastval.
Hlavne nepochopim,ze on to vubec nebere vazne,co jsem mu rekla,jakoby nic,jedeme dal.
To si mysli,ze jen tak placam a on si nemusi delat starosti?Ja mu reknu,ze je konec,on to hodi za hlavu a zacne se me ptat,kdy bych chtela druhy dite.Pripadam si jak v naky komedii.
Tak jsem si zas ulevila.

anippe
28. led 2008

No jo holky, životní moudra, to je moje! Né ale vážně......dostala jsem se z něčeho nepěkného, měla jsem jiné hodnoty, za které se dnes stydím.Vůbec jsem si sama sebe nevážila.Ale jenom díky těmto zkušenostem můžu dneska žít takový život a dokážu ho ocenit.A jednoduše si myslím , že nemá cenu se ve vztahu trápit,protože vás to pomalinku ničí a ani si to ted nedokážete uvědomit. Vím že máte děti, ale ony i při nejlepší snaze vycítí, že je něco v nepořádku a ovlivní to jejich život do budoucna.To všechno uvidíte až s odstupem času.

O víkendu jsem se koukala na slovenskou poštu pro tebe, byla tam matka tří dětí a dvě z nich mají svalovou dystrofii.Ona byla tak neuvěřitelně silná a vyrovnaná s životem.Byla báječná.Jednou bych chtěla dojít k takovému postoji.
Veru to je špatný, když k němu necítíš drobek touhy.Hlavně se nepřemáhej, nemá to smysl,znám to taky, jen si ublížíš a manžel to stejně pozná..nevím jestli vám bude manželská poradna co platná ☹ Ale třeba je brzo na závěry.
Rio a co jsi mu odpověděla na to druhé dítě? 😕 No já bych ho hnala 😀
Hele když to celé nechápe, když mu to říkáš, tak mu to jednoduše napiš.At si to vezme domů a p o m a l i č k u
si to čte pořád dokola, dokud to nepochopí 😠

verusky
29. led 2008

no rio,teda to je hrozne.nechapu,proc se tak chova.ze by tva slova proste neposlouchal?nezbyde nez mu dat podepsat papiry (a pouzivat c asteji spunty do usi,abys neslysela jeho vyhrozovani).s takovym slovekem zit NESMIS a ty to vis.
holky,to vypada,jak kdybys me petr do neceho tlacil,ale u nas sex byl opravdu jen ve trech otazkach,kdy se pomilujeme.to je vsechno.tqakze k nicemu nedochazi,do niceho se nenutim,muzete byt v klidu.ale dnes jsem za nima sla do loznice a veruska s nim lezela pod perinou,zalehla jsem tam taky a ona utekla,tak si me petr pritahl a objal a celkem to slo,bylo mi teplo 😎 .babicka s dedou si ted vzali verusku a chteji jit dal,takze ted dole montuji kocarek a me to nastvalo.ale nic jsem nerekla.jen kdyz vzal deda verusku do naruci,rekla jsem,ze chci,aby s ni po schodech slapali,protoze pak nechce jit se mnou,kdyz mam anulku (posledni dny je jakasi lina,unavena,nevim,co to a dole bojujeme,ze chce do naruce).me to mrzi,protoze ja ji do kocaru nedavam a musi slapat po svych.k cemu to je,ze bude daleko,ale poveze se? to prece delala driv a ted uz by mela chodit tam,kam to zvladne.jo a taky maji deda s babkou danka,to je od p.netere,rok a skoro dva mesice a oni ho maji snad porad.mlada dalkove studuje,tak sroti nebo co a praprarodice ho maji temer denne.skoro to vypada,ze zavidim,ale to ne,jen jsem presvedcena,ze dite ma vychovavat mama.pak to bude jak u petra,on miloval babicku a s rodicema byla prisna vychova a nikdy si spolu nepovidali a vidite,babicka umre,on vyspeje a az resi zivotn e dulezite potize (rapl zena v tehu),nema to s kym probrat,nikdo mu neda nadhled,ze tehu je opravdu jiny stav a at si nevsima,co delam a resim a je na me hodny.ale to mu nikdo nerekne a pak se chova tak hrozne a krasny vztah je v prdeli a nebo ma vazne sramy.a anippe,pochybuju,ze po mne touzi,to je strasne silne slovo,to mi k nemu absolutne nejde,proste a jednoduse mu asi chybi sex.o tuzbe to asi nebude.
holky,smula,ale zeru sladky.nejak jsem vcera neodolala,zhbylo trochu testovin,tak jsem si dala s makem,ale nic moc,tak jsem to zajedla cokoladovou tycinkou a dneska jsem se pustila do milky.ja nevim,ze po tom obede me to tak prepadne...ale zacv icim si,to jo.no a dnes jsem si zkusila rifle,pred tremi tydny jsem se nedostala pres stehna a ted me to sice zmackne speky nad boky,ale oblecu je!z boku dokonce vypadam uplne stihla!tak jsem v tom sla do poradny.anulka ma skoro pet a pul kila,jinak pohoda,ted spinka,je zlaticko.me ta cokolada desne stve,ani na ni nemam chut,ale neni tu nic sladkeho...fakt me to mrzi.a hodne to resim,to bude asi tim.ale jak nad tim nepremyslet,kdyz bych chtela byt hubenejsi a pritom se tlapu sladkym...
zitra jedu na urad prace,takze dekuju,se zrusenim pridavku zaroven pozadam o porodne.mohla bych zajit i na gyndu,no uvidim.petr jde rano na sqoash,tak mi nikdo nepomuze s holkama,nevim,jestli teda jeste obedvat doma,nebo uz jet (k nasim).a poprve tam s anulkou prespime a ve ctvrtek dojede teta ze zlina,tak se tesim.ve ctvrtek zas petr pojede na stk,nemame na jednom aute od zacatku prosince.
holky,ja bych tak povidala a povidala...zase se trochu dostavam k pocitum v tehu,ze moc vsechno resim a rozebiram,misto abych jednala.treba ted bych se tu nemela zaobirat svyma pocitama,ale mela bych poskladat pravdlo,uklidit v obyvaku,zacvicit si,kdyby v ecer nezbyl cas,nebo at jsem klidnejsi,kdyz veruska nebude umet usnout (odpoledne dnes spala jen pul hodiny,moc ji boli ty zuby).
no tak ted kdyz jsem to napsala,tak jdu asi na to.
leny tu dlouho nebyla...
rio,tak hlavu vzhuru a zarizuj vse potrebne pro rozvod!!
anippe a co miminko?

verusky
29. led 2008

tak holky,normalne jsem se dovolala brachovi do n emecka a on mi to polozil.tak jsem se rozbrecela a nejak mi bylo podobne jak te nasi mamce.napsala jsem mu kratky mail a az ted jsem si rekla,ze kdyz chce zit bez nas,asi si nezaslouzi,abychom se kvuli nemu trapily.takze jsem ted setrela slzy a uz je lip.chtela jsem se pochlubit,anulka jeste spi a ja si zacvicila!tak jsem si i odpustila tu cokoladu.
na tom brachovi je nejhorsi,ze jsme cely zivot byli jako rodina hodne sepjati spolecne,tim,ze jsme delali sourozenci stejny obor a nasi nas v tom podporovali,tak jsme byli strasne silni a nikdy by nikoho nenapadlo,ze se zvlast jenda tak trhne.noboli to,zvlaste nase,kteri mu dali,co mohli.hlavne kdyz studoval v moskve,tak pro nej rodina byla vsim a naprosto jasny zaklad.a ted polozi telefon (posledni zprava od nej je z dubna-dopis nasim,ze jsou v berline).no kaslu na nej.jen nevim,jestli to mam nasim rict,protoze je to horsi,nez se nedovolat.ale tak aspon vime,ze zije.ale slyset po vic nez roce jeho hlas bylo hodne zvlastni.
ja asi za tou anuli pujdu,jestli jeste zije,je zavrena v loznici na posteli.snad nezmrzla...
takze jsem se pochlubila s tim cvicenim a zase v patek sem nabehnu...

anippe
29. led 2008

Ahoj, veru můžu tě uklidnit, já jsem si o víkendu koupila 500ml zmrzliny a do pondělka jsem jí zvládla sníst 😖 Ale byla naprosto báječná- marcipánová s karamelem a mandlema.Dala jsem se taky do cvičení, zatím se mě moc nechce, ale je to droga silně návyková, takže počítám že se brzo dostanu do nějaké pravidelnosti.Koupila jsem si na to nové botičky a zátěž na nohy.To je taková moje psychologie, když si koupím něco nového, tak to přeci nesmí zahálet 😵 To se hned člověk cítí líp že?! hlavně ten dobrej pocit, že pro sebe něco udělal.
Taky jsem vyhrabala staré hitovky.
A miminku se k nám moc nechce, máme to takové komplikovanější, ale snad se brzo zadaří.....no stimuluju hormonama a jediný co po nich mám tak oči jako žaba 😝 Už mě i jeden zákazník nařknul že po nocích chlastám 😀.Zatím mě musí stačit miminka z mého okolí na potěšení . 😉
Dlouho tady nebyla Lenicka!!!!!! Snad je všechno v pořádku.

ria80
31. led 2008

Ahoj,tak co nového,jak se máte?Lenycka už tady fakt dlouho nebyla,snad je v pořádku.A co Sarrin?

U nás celkem nic,já se mu pořád snažím říct,že je konec,ale on to odmítá brát vvážně.A dělá jakoby nic.Nevím si s ním rady.
Michalka ted kouká pořád tak mlsně do pusy,když jíme,asi by už taky chtěla.Ale ještě vydrží.Hlad nemá.
Taky jsem zjistila,že normálně žárlím.Mám pocit,že MIchalka má radši babičku než mě.Hrozný.No jo,já jí dělám i nepříjemný věci a babička ne.Pripadá mi,že se na babičku víc směje.Ale snad se mi to jen zdá.Stejně je mi to líto.
Ted taky moc hezky spinká.Ve dne ne,ale v noci.Jen kdyby ti potvory vedle nepousteli porád toho psa.A oni sami taky dělaj hroznej binec,se divím,že ji nebudí častěji.
Taky jsem si řekla,že když jsme tady samy,tak z kuchyně vyhodím stůl a auč,dám sem malý stoleček a postel z drívějška a budu spát v kuchyni a Michalkav pokoji,aby se nám oběma spalo líp.Připadá mi,že se navzájem rušíme.Tak o tom přemýšlím.

Takže tak.A co u vás?Taky ted hodně jím sladký,to je asi tou zimou pořád.Však co,si to zasloužíme,ne?Musíme si dělat nějakou radost.

ria80
3. únor 2008

Ahoj,kde jste vsechny?Leny,je u vás vsechno v porádku?
Dneska byla zase csena.Manzel cely odpoledne dobry,chovali jsme se celkem slusne,ale kdyz mi asi po ctvrty rikal,jestli se k sobe uz nevratime,tak jsem rekla,at mi da chvili pokoj,a netlaci porad na me.Tak se urazil,nemluil se mnou,zacal me napad i kvuli necemu jinymu,kdyz jsem mu neco nabidla,rekl,ze nema chut.Pak vzal bundu a sel,beze slova.Jen Michalce rekl,ze uz musi jit,protoze ho tady nechteji.Jesteze je Michalka tak mala.Ale stejne,ona je takoa mrzuta,kdyz on je tady,poplakava,a kdyz odejde,tak se uklidni a zacne se smat a tak.Ona to citi,ze je neco ve vzduchu.
Tak jsem z toho zase cela spatna,ze se nedokazeme domluvit.Ja nevim,to se mam k nemu zacit chovat hnusme?To ani neumim a nechci,kvuli Michalce se snazim,aby to aspon vypadalo,ze je to v poradku.Ale on to hned bere jako ze muze zpatky nebo co.
Je to furt dokola.
Tak uz nekdo prijdte..

anippe
4. únor 2008

Ahoj, nene Rio po dobrým se s manželem nedomluvíš , jestli vůbec ☹ No já o tom pochybuju. Hlavně před nim nemlž, mluv s ním na rovinu i když to nechce slyšet.Hlavně už s tím pohni, protože Michalka roste a brzo to začne vnímat víc.Tak já měla celej víkend miminkovskej 😵 V nedeli jsem jela mrknout ke známím na Elišku, jsou jí tři týdny má 3,20kg takovej drobeček.Zatím je to zlatíčko, neprobudí ji ani vysavač ani pes.Mají k tomu doma ještě osum štěnat 😕 A ještě jsem zvládla mrknout na Kačenku, narodila se v září, ale je to obr.Se mě zdá větší jako Michalka 😅 Taky jsme se byli podívat na domeček v Pístovicích, je tam moc krásně-rekreační oblast, ale nic z toho nebude, chtějí peníze na ruku a spousta věcí tam není dodělaná.

verusky
5. únor 2008

rio,neblazni,proc mu rikas,at na tebe netlaci?mu musim rict rovnou,fakt musis,ze je rozchod DEFINITIVNI.toto nema cenu.jak pise anippe,nemlz a jednej primo.to vis,ze te bude vydirat a pozdeji prave i michalku,to dela uz ted,ale ona tomu nerozumi.bude hur!to se neda nic delat.kdyz je to takovy zahledeny sobec.neunese prohru ,ale nepricini se,aby zabojoval se vsemi peti dohromady.mozna ze je dohromady nema...rio,neboj,bude to tezke,ale to zvladnes.tedy zvladnete!jednou za ctrnact dni michalku dostane,ale myslim,ze po case ho to prestane bavit a uz bude jen u tebe a u tveho budouciho pritele.to je jasne.moje kamaradka se strasne zalaskovala,cekali vysnene miminko,on cihlar,normalni delnik,pak se vztah zacal horsit,po rozvodu (ve dvou letech nebo tak si ona nasla jineho a ted maji pulrocni dcerku,tomu synkovi je sest) si ho bral,ale jen tak rok a ted se na nej prijde podivat jestli na navstevu jednou za pul roku. proste tady tito lidi-tenhle kluk a ten tvuj-asi nemaji na to mit deti a unest tu tihu pece a zodpovednosti a zmenu v partnerskem vztahu.
u nas dobry,dokonce probehl sex,to zpousobem,ze v sobotu vecer me petr nekolikrat obirala a nakonec jsem mu rekla,ze opravdu nechci,ze mi neni blizky a ze bychom meli jit do te manzelske poradny ("nemyslim,ze by nam nekdo treti do toho mel kafrat"---ach jo,nemohla jsem usnout).dalsi den rano byl totalne vztekly,nasrany,hrozny,rekla jsem,proc je takovy a at se jde uklidnit-vynest smeti a on pry at se zamyslim.ale v noci mel v obyvaku zadelane zaluzie,tgo nikdy nejsou,takze jsem myslela,ze si tam neco delal,on na to neni,ale mohl si pustit kazetu a tak a to nasrani svedcilo o tom,ze mu to asi nepomohlo,nebo neslo,nebo nevim.a odpoledne po obede,nebo pred,byl strasne hodny na holky,asi hodinu mel anulku a veruska se tam motala a byl nezny,vazne zlaty.a jak mu pak veruska nemohla usnout,sla jsem za nim a strie,nestrie,do prcic,anula mi place a musim asi kojit a nesmi mi vzbudit verusku.
no tak kojim a zkusim zobat do klavesnice.veruska sice neusla a obcas nas otravovala,ale hezky jsme se pomilovali a vecer taky a vcera taky,ale musim k doktorce,takze ted uz nic.a je pravda (leny!!!),ze bez sexu je to jine,my se ted mame radi a jsme k sobe pozorni a vychazime si vstric.a u miloovani je to zpatky ve starych kolejich,podobne pocity,jak pred detma,myslim,ze to petr vnima podobne.toz tak.to jsou ale razantni zmeny...
ta lenycka nepise,to je skoda.snad se nic vazneho nedeje.
rio,ty zatni zuby a jdi do toho?jinak ti michalka zacne vnimat jeste vic nez ted.anule pustila prso a povida mi.to ted dela casto.nadhera.je zlata...akorat veruska je nemocna,kasle,ale k doktorce zatim nejdu.
pa,pa,holky...

lenycka
autor
5. únor 2008

Holky jsem tu, ale teď jsem si jen přečetla Verušky a koukám, že se to tu nějak rozjelo, ale nemám vůbec čas, jen si to zapnu ráno, kouknu na mail a sem jen na rychlovku a pak až takhle když Čenda koupe a pak většinou po uspání malý zůstávám rovnou v posteli a chodím spát s ní, nejsem nějak ve své kůži, asi se mi vrátil ten zánět dělohy nebo co, do toho mě chytly záda, no řeknu vám, že na to, že mi není ještě ani 30 jsem dost v dezolátním stavu 😎

O víkendu jsem se sousedku uklízela před barákem kolem popelnic a dělala jsem dolů do chodby takový kolečko jako na služby, je nás tu 15 partají, jenže se o to nikdo nestará, každej řekne, že už na to rezignoval, jenže jsou to byty v OV, tak se o to do prčic musíme starat všichni a ne, že jsme si byty odkoupili a teď to tu necháme chátrat! Hlavně nás tu mají na starosti jako dva zástupci, ten pán řekl už před rokem a půl, že chce místo sebe někoho jiného, ta slepice se toho furt drží, nechápu proč, hlavně je jí všechno na obtíž, když má zajít 2x do měsíce podepsat na byťák faktury, tak lamentuje, tak jsem z toho znechucená!
Každopádně jsem teda svou službu udělala a v Po stojím před barákem s kámoškou a šla si tam ženská pro letáky a vylezla a říká, že jestli vím, že se nám minulý týden někdo vysral do krabice na letáky! Máme jako u schránek takovou krabici, to tam házej všichni, kdo o letáky prostě nemaj zájem! Takže jsem zase teĎ musela napsat ceduli, že bysme se nad sebou měli zamyslet a od osmi do šesti zamykat, jenže to je zbytečný, tady to stejně nebude nikdo dělat, to je to nejhorší!
NO nicméně jestli ani tohle nepomůže, tak hold budu muset svolat schůzi a budu jim tam muset říct, že žádám o výměnu našich zástupců ať se to babě líbí nebo ne. Největší problém je, že tu bydlím už 20 let, týdle pipině říkám TETO a všichni mě tu znaj (nebo spíš ty starousedlíci, jinak je tu hodně bytů pronajatých!) a tak se musím ovládat, jinak kdyby to byl barák, kde bych byla nová, tak bych se do toho opřela řádně, ale takhle to nejde,no. Je to těžký! A jsem na ně vytočená!

Musím končit, jdu kojit, pak jsem chtěla žehlit, ale asi to dneska vzdám, dám si víno a půjdu si lehnout ať jsem odpočatá, to je důležitější než vyžehlený prádlo 😀

verusky
7. únor 2008

holky,nam se to tu skoro zaseklo...a ja vas uz tri hodiny chci cist a povedlo se az ted,kdy uz zase jdeme na vecernicka.snad mi zitra vyjde chvilka a napisu vic.tak se zatim mejte a piste.jak,rio,u vas??