Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

verusky
28. říj 2007

rio,taky me napadlo,jestli michalka neni treba chudokrevna,nase mala byla a moc sil nemela a co jsme zacali brat zelezo,najednou to bylo uplne jine,energictejsi a veselejsi dite.

lenycka
autor
28. říj 2007

Ja si spis myslim, ze je Michalka bez nalady a bez energie, pze je ve stejnem stavu mamka! Vidim to na nasi male - kdyz jsem v klidu a pohode, tak mi to vraci. Kdyz jsem nervozni a neco me trapi, je uplne jinaci 😒
Co se tech plen tyce, tak u nas Pampersky propadly na plne care, to jsme mely na zadech treba i 5x denne, tak jsem pak presla na ty Tesco pleny, ty byly dobry a ted nam vyhovuji Huggies, mame 5-9kg, ale uz nam zacinaji byt male, takze se zase budu muset poohlednout po nejakych jinych. Svagrova pouzivat ty Sleep and Play, ale my je mely taky a taky nam nesedly. Chce to zkouset 🙂

ria80
28. říj 2007

Ja nevim,proc je takova,jestli to neni reakce na TBC,nebo zuby,ale nic jsem nenasahala.Zelezo beru,tak to snad je i v mlicku.A nebo je proste bez nalady.Dneska se vzbudila hrozne brzo rano a uz nespala,usnula az pred chvili.Mamka me varovala,ze to ted tak muze byt,ze deti vstavaji hodne brzy rano.To se mam na co tesit. 😔
Plinky Sleep and Play byly uplne nejhorsi,ted mame ty Happy,tak uvidim,Huggies jsou moc dobry,ale jsou hodne drahy,skoda.

lenycka
autor
28. říj 2007

My jsme ty Huggiesky sehnali v akci, bylo jich tam myslím 78ks za 319,- a jeste detsky tricko zdarma 🙂 Jinak za tech 319,- maji jen 52ks, kdyz nejsou zlevnene a to je moc!

verusky
28. říj 2007

jo,jo,huggies se daji sehnat v akci.rio,tys mi neodpovedela.jakou ma naladu mamka a jakmiluje malou tatka...

ria80
28. říj 2007

Samozrejme se na ni porad smeju,ale ona asi citi,ze to neni ono,od srdce.Dneska ma zas takovy smutny oci.Ja se snazim byt v pohode,ale nekdy je to spis takova krec.
A tatka,pro toho je spis takova hracka.Dneska si s ni povida a chova,a zitra si ji treba ani nmevsimne.Ona to musi citit jako takovou nejistotu a nevi,co se deje.Je mi smutno za ni.
Ted je s babickou a dedou venku.Je to tady bez ni takovy prazdny.

lenycka
autor
28. říj 2007

Holky maly se spousti hrozna ryma! Furt ji tece z nosu, ma uplne uslzeny ocicka a nemuze moc spat - kdyz uz usne, tak je za pul hodiny vzhuru. Venku jsem s ni dneska radsi ani nebyla. Odsavam ji to odsavackou na vysavac, jinak nevim, co s tim, mate nektera typ jak se toho zbavit rychleji?

ria80
28. říj 2007

Hele,asi ne.Co nejvic odsavat,teplo,to znas.Kdyz nema teplotu,tak chodit ven,zvlhcovat vzduch,kapat je dobry vincentku,nebo strikat,nebo ty novy kapky Libenar.Taky muzes zkusit treba Nasivin,aje tim jenom nos vytirat a kratkodobe.Jak to chytla?Nebo nastydla?

lenycka
autor
28. říj 2007

Nejspis nastydla. K ranu kdyz jsem si ji brala na kojeni, tak mela mokrou jednu nohavici (ale jen trochu, ne jako celou), ale mame v loznici dost velkou zimu, takze asi z toho! Libenar mame, odsavam to tou odsavackou, vic topime, teplotu nema, tak vidis, to kdybych vedela, tak jdeme ven, ja ji naschval kvuli tomu drzela cely den doma. I kdyz to bysme jeste na hodku stihli, co?
Vincentku kapat do nosu? Kolik kapek a jak casto? Tak Nasivin asi zkouset nebudeme!
Ja si myslim, ze kdyz ji to budu odsavat tim vysavacem, ze by to mohlo byt pryc rychlejc...
A furt mi chuderatko pokaslava, ale to uz tak tyden ☹ ale teploty fakt nema a ani dr. nic neslysela, kdyz jsme tam ve Ct byly na tom ockovani.

ria80
28. říj 2007

Rika se,ze chodit ven,protoze ten vlhky vzduch dela dobre na rymu.Vincentku muzes davat,jak casto chces,i jako prevenci,prodava se to ve strikaci lahvicce,tak vzdycky trochu striknout,pockat,a za chvili odsat.
To zas bylo dneska revu!Kricela snad pres hodinu,ani se nenajedla.Me ji bylo tak lito.Ona obcas takovy vecer ma,ale do ctvrt hodiny se uklidni.Dneska to bylo tak dlouho proto,ze manzel mi ji porad bral,ze ji uklidni sam,kdyz ja to neumim.A tim ji jeste vic pretahl,protoze se s ni delo neco,na co neni zvykla.Chtelo se mi uplne brecet s ni.
Tak to bude brzo vzhuru hlady,ach jo.

verusky
28. říj 2007

prosim te,rio,nechces to s tim tvym muzem ukoncit uz ted a ne az po novem roce?vzdyt se trapite obe!!od muze potrebujes oporu a ne slova,co delas spatne.

verusky
28. říj 2007

holky,dneska nestiham.zrovna jsem rikala petrovi,ze mit jedno miminko je cim dal vetsi pohoda...bohuzel uz jen tak ctrnact dni...zase se bojim.jsem verusce na spani povidala pohadku (vzdycky si nejakou vymyslim,dnes se mipovedla,ale mala spala a vubec z tohoasi nema rozum,ale pomalu uz nechce zpivat,jak kdy) a tu mi doslo,ze planuju kazdou postylku v jinem pokoji a jak budu koho uspavat?asi to budu muset prehodnotit...
toz holciny,ahojte a zas rano pa!

verusky
29. říj 2007

holky,jak se mi tak blizi porod,hodne sleduju puvodni diskusi november/listopad a ted uz me to jaksi nebavi.strasnemoc se pise,clovek to hodinu docita,snad se na to vyprdnu,at neztracim cas.zas sice muzu mit malou v naruci a bavit ji,kdyz tukam,tak chce tukat taky a staci ten pokazeny mezernik.prepadla me tchyne v pul desate,zrovna mala papala jablicko aze byla od sedmi uz nemozna,chtela jsem jit ven.takze to vzala babicka,myslim,ze uz se vraci,dame obed a pujdeme spat do kocaru.noa stihla jsem vyprat v rukach-puncochace pro sebe a svetriky pro anicku a vydelala jsem z krabice nejmensi obleceni,zjistilajsem,ze to vydrzelo,takze nic neperu,jeste to poverusce voni avivazi a jen to pred porodem ozehlim.jezismarja,ty veci jsou tak male!!!se budem bat mimi chytit.stejne jsem zvedava,jake to bude napodruhe.jen se nemuzu anicce tak venovat a to me desne mrzi,nejradsi bych ji dala vsechno,co verusce.jenomze veruska je zas zvykla byt porad v kontaktu,takze to bude asi pekny mazec.
tak,devcata,hezky pondelni den,vecer musim petrovi zehlit kosile do prace (c.50 se zehli dost hrozne...),ale snad sem na chvili skocim.ted se mi pere jeste detske nove zdedene a taky perinka...jako zavinovacka,na tu se obzvlast tesim,je po svagrove a hodne tepla (s veruskou jsem mela ctvercovou na kosos,polovysypanou,tato je plne vysypana a ta prekladaci pres nohy a nahore se zavaze natri snurky.krajky vsak skrobit nebudu,to je k nicemu,totalne neprakticke.snad veruska usne,ja asi zajdu do mesta koupit knizecky na vanoce a nesmim zapomenout povesit pradlo,at to vecerozehlim s tema kosilema.
co michalka,je veselejsi nez vcera?

ria80
29. říj 2007

V noci zas nemohla asi hodinu spat,ale pak to dospavala rano,a ja taky,parada.Smala se na me,ja to dobry.
Vubec si neumim presdstavit,ze bych k Michalce mela jeste jedno dite,a musela se mu venovat.Pak bych asi nemela cas poradne ani na jedno.Ale asi se to zvladnout da.Neboj.Jen na nas tady asi budes mit min casu.Snad si aspon semtam vzpomenes.Hlavne se hodne venuj Verusce,kazdou volnou chvilku,aby se necitila odstrcena.Ona asi nebude chapat,ze na ni mas najednou min casu.
Zavidim ti,ze mas moznost mit kazdy dite v jiny mistnosti.K nam by se druhy mimco uz neveslo.To pujde,mimco pujde spat brzo a pak budes mit cas na Verusku.
Taky Sarrin se uz dlouho neukazala,snad si na nas vzpomene.
Leny,co mala s rymou,je to lepsi?
Michalka se vzbudila,jdu za ni.

verusky
29. říj 2007

jo,leny,co ta ryma?my jednou mely plny nos,to jsem zrovna bydlela u nasicha byla to uplna hruza.a predevcirem v noci,jak nemohla dychat (taky byla procurana),tak me ji bylo lito,ale desne me stvalo,ze se nevyspim.
zeru studentskou pecet,vcera mi petr koupil,ze byly v kaufu za 24,90 a vzal mne rovnou ctyri...
rio,to vis,ze se budu ze vsech sil venovat verusce,aby se necitila na vedlejsi koleji.hlavne neprijit o nervy!!!ja s tim mam nekdy velky problem,kdyz beci,ze si stezuje a uz je toho dost,mam tendenci se nastvat a fakt byt hruba,ze ji treba svihnu do postylky,at spi,nebo na ni zakricim.dnes byla fakt nemozna,nez dosla tchyne,a musim se pochvalit,ze jsem ty nervy udrzela a nezvysila hlas.ona si stezovala uz na vsechno,taky si trochu zacina vymyslet.onaje ode mne zvykla,ze jde vsechno po dobrem,hodne vysvetluju,no nezapre se kantor,ale ty nervy,ty bych obcas potrebovala prelecit ☹
studentskapecet c.2 je ve mne 😵
treba se tesim,az nebudu kojit,ze zacnu pit kafco.a kdyby mne rvaly obe holky,dam si siestu a pak jdu pokracovat.ale kafe nepiju,ze neni zdrave,tak nevim,jestli vubec zacit.je to moje zdravi,ne? (petr kafuje hooodne).no i kdyz vlastne ted uz ani tak moc ne.aspon ze ta cigareta pryc mu zustala (po 16letech prestal kourit).
pradlo mam povesene averuscino dam asi az navecer a na susak,nabalkone uz mam stejne vsechny koliky obsazene.
sarrinn se neozvala dlouho,to je pravda.aspon ze jsme zustaly my tri.ja si zrovna vcera vzpomnela na nasticku,ze uz je vdana.a na jeji predporodni-"me jeste zjebe,ze ho buzeruju" (kdyz neopatrne ridil).je pravda,ze s tema chlapama udela porod sve,ja tomu verim.vcera me taky cimsi petr nastval a jsem si rikala,ze kdybych ted zacala rodit,budeme nejzamilovanejsi par behem sekundy.

ria80
30. říj 2007

Tak to ja se zatim musim pochvalit,ze vsechno resim v pohode,teda s Michalkou.Jsem takovej flegmatik.Zrovna jak tady byla kamoska,tak me obdivovala,ze jiny by uz aspon zvysily hlas nebo tak a ja nic,a jeste to beru s usmevem.Ale zatim je jeste mala,az bude vetsi a bude me zlobit,taky to treba bude jinak.Moc tomu teda neverim,ja nezvysuju hlas snad nikdy.Mozna proto,ze jsem vegetarian a nemam v sobe tu agresivni energii z masa. 🙄
Ale cokolada je taky dobra na nervy. 😉
Ja totiz verim tomu,ze ona vsemu rozumi a vsechno vnima uz od narozeni,ze jeji podvedomi to prijima a ona se pak chova podle toho.Tak ji vsechno vysvetluju uz ted.Treba kdyz v noci nespi,tak ja ji pak rano vysvetlim,ze kdyz me nenecha odpocinout,nebudu mit pro ni mlicko.Jsem zvedava,jak dlouho to bude takhle fungovat. 😀
Dala jsem ji novou hrazdicku,co jsem mela schovanou.Navesila jsem na ni chrastitka,kapesnik,vystrizeny oblicej z casopisu a kus staniolu.Ten ma nejvetsi uspech,dam ji tam jeste jeden.Taky to hraje,kdyz kopne do urcityho mista.Moc se ji to libi,boucha do staniolu,kope,parada.Tak aspon necim jsem se ji zavdecila.
Leny,cetla jsem ze mas pejska.Miluju pejsky,napis o nem neco.Taky bys mohla dat fotku do alba,at se pokochame. 🙂
Proc vlastne Nasticka uz sem za nama nechodi??

kristi
30. říj 2007

ja se teda snazim drzet, i kdyz me Mia nekdy teda vytoci, ale to neni casto, je jeste malinka, nechape to a nedela umyslne.

ria80
30. říj 2007

Jasne,musime si rikat,ze je to normalni,ze to patri k vyvoji,je to tak v poradku.Kdyby to ty deti nedelaly,tak bysme si delaly starosti,ze nejsou v poradku.Jsem ale zvedava,jestli si to budem rikat i v puberte. 😀 🙄

lenycka
autor
30. říj 2007

Holky, nemam cas to zatim docist, pak na to juknu az treba vecer, zatim jen hlasim, ze odsavacka hlenu na vysavac je vyborna vec! Ani jsem ji moc nekapala ten Libenar, ale spis jsem si na lzicku odstrikavala mliko a potirala jsem ji uvnitr nosnich direk a uz si myslim, ze zitra nebudeme o ryme vedet!
Pak se nahlasim na delsi zpravu, ted jdu kojit, zatim pa

ria80
30. říj 2007

Leny.kde jsi sehnala tu odsavacku,a kolik stoji?

lenycka
autor
30. říj 2007

Ve zdr. potrebach a stoji myslim 360,- Kc. Kdyz ma jen sopliky, tak ji to beru jen uchatkem a nebo tou odsavajdou za dvacku, ale tadle je na rymu fakt vyborna! Ty prvni dva dny jsme ji to odsavali snad co pul hodiny nebo hodinu, nevim, prislo mi, ze ji to odsavame furt a dnes jen rano a ted vecer asi 2x a myslim, ze dobry, takze doporucuju 😉
A prave nez jsem ji koupila, tak jsem shanela po znamych info, jak jsou spokojene nebo ne a dozvedela jsem se, ze treba dcera ty jedny mela tu hustou rymu uz potreti za sebou a pokazdy ji to lecili dva tydny a tak se pak nas... a koupila tudle a za dva dny bylo po ryme a fakt je to pravda. Jsem premyslela, ze kdybych mela rymu ja, tak ze bych to asi taky zkusila, pze mam pak hrozne odrenej nos a boli to, kdyz smrkam 😒

lenycka
autor
1. lis 2007

Holky, kde jste???? Mne je to samotny smutno ☹

ria80
1. lis 2007

Nazdar leny!uz tu nejsi sama. 🙂
Taky koukam,ze jste nejak prestaly psat,hlavne Verusky,mozna uz je fakt v porodnici.Ona porad mela tuseni,ze to bude driv.
My jsme dneska byli s nasima na hrbitove,dali jsme kocar do auta,ale za chvili jsme jeli s revem zpatky.A to jsme si mysleli,jak to bude fajn.Takze jsme ji rozhodili rezim,vynechala jedno spani,a usnula az pred chvili.
Zkusim sehnat tu odsavacku,to muze byt dobra veec,porad se desim toho,jak bude mit rymu a ja s ni budu zapasit pri odsavani.
A co u vas novyho?

ria80
1. lis 2007

Cetly jste nekdo tu diskusi v kojencich V nemocnici?To je hruza,co. 😲 Douam,ze nam se nic takovyho nestane,abysme tam musely,a kdyby me odtamtud vyhodili dverma,tak tam vlezu oknem,jak bych se bala,aby ji tam neco neudelali.Bylo mi z toho uplne spatne,kdyz jsem to cetla.

verusky
1. lis 2007

ahoj holky,jsem zas doma.dnes mam ubreceny den a nic moc se nedari.nasi se furt hadali,respektive deda porad na babicku jecela ja uz na to nemam sil.ale razny konec tomu musi udelat babicka,nikdo jiny.no a ona makala na zahradea ja vcera kvulitomu nestihladoktorku a dnes jsem zas temer nestihla olemovani rohozek a pak doktorku.brecela jsem v aute celych desetkilometru do kyjova a nastesti tam ten chlap jeste nedojel,tak jsem se uklidnila.tak cipekj mam uz hodne vysoko,ale je zavreny,takze se jeste za 14dni uvidime.a v utery utz v poradku,zralost placenty ma stupen 2-3,coz je na tenbto tyden uz dobre,minule ten 2.stupen byl brzy.no a pdrola mi ukazovala hezky ksichtik-jen zase velky frnak po me-ten ma i veruska-a vazi jen 2500g,tak to nebude moc velka,jsem rada.ale zas se musim setrit,atnbeporodim ted,to by bylo mrne jak veruska a zbytecne moc starosti.tak petr cuci na vecernicek a ja si dam neco k jidlu.a v aute me zacal bolet zub,fuj!!!veruska se odpoledne spatne vyspala a je desne umrcena,v aute to nesnasim a jeste jsem porad mela zamlzene sklo,no o nicem.a protoze mam kratke nohy,tak mam bruch uplne u volantu,nic moc.
ja radsikoncim,dneska je vsechno na nic.pa,pa.

verusky
2. lis 2007

holky,ja vcera byla na petra hnusna...ani si to nezaslouzil,ale ja byla tak v pr... z dedy,ze kdyz mala dlooouho usinala,bylo mi hur a hur a kdyz jsemuvidela rozhazene veci na zemia petra rozvaleneho u tv,tak jsem spustila.ale dnes volal a pohoda.svagrovami pred chvili dovezla postylku,je moc hezka,myslela jsem,ze bude stara,ale jako nova a super drevo.jen preskladat pokojik...a to chceme stihnout jeste vymenit okno...predporodem byvam uplny magor a chci stihnout nemozne.
jak je,holky?psala mi spoluzacka z prahy,ze jeji maly,ma neco pres rok,umi uz trislabicna slova a vubec slovnik,ze i doktorka nestiha.tak to cucim.tak tri sta slov.to my jsme se ted rozpovidaly,ale hodne komolime.ale domluva uz je lepsi,protoze se veruska naucila kyvat hlaqvou ano,ano.takze si uz rekne,co chce.od svagrove karolinka zas umi ne,ne,tak jeste ze u nas je to ano.
jdeme dnes s petrem do mesta,tak bych se namalovala,ale asijsem u nasich nechala rasenku.tak nic.udelala jsem si aspon tekute linky,ale neni to ono.budu muset si koupit.

sarrinn
2. lis 2007

Ahojky holky 🙂
dlouho jsem se neozvala to se omlouvam, ale porad se tady neco deje a porad neco delame a tak. Minuly tyden jsem zacala chodit s malym na plavani, ted uz jsme byli po druhe a libi se mu tam akorat vcera zacal mit nejakej kasilek tak asi pristi tyden vynechame, tak mu tedka davam cajicek fenyklovy- snad mu pomuze. Jinak ve stredu jsme tu meli halloween- na malyho jsme nesehnali zadnou masku ☹ ale videl ohnostroj- ten byl totiz vsude a par strasidylek.
Ja jsem se dneska tak vytocila, tady jsou na uradech asi samy idioti, pac jak jsme nechali delat malymu pas tak musis mit svedka a podpis od policejniho urednika a on muze byt i ten svedek- to bylo v poho vse jsme odeslali i s RL maleho a dneska mi prislo ze chteji zase neco- to by me slak trefil, chteji poslat Johnuv pas asi protoze ja nejsem Irka, tak aby verili, ale malej ma Irskej RL tak to nechapu, tak to odnesl John chudak no, ale on je v poho. Me tedka vytoci cokoli asi tou novou antinou.
No uz se nam to blizi ta cesta do Cech, to jsem zvedava na prdolku jak to zvladne.
Verusky ty uz laskave brzdi, to je hrozny porad jen makas a makas, mela by jsi odpocivat, stejne nechapu jak to vsechno zvladas 😉
A co ty Rio, je to u vas trosku lepsi? Male se porad venku nelibi?
Leni, pak se musime domluvit kdy a kde se sejdem 🙂 mozna by jsme mohli jit na chvili na ven v utery dopoledne 20.11. no uvidime, kazdopadne ja to budu mit pekne nabity 😝
Tak se mejte, pa 😀

lenycka
autor
2. lis 2007

Sari, ja teda nevim, ale neni nahodou fenyklovej caj na prdiky a ne na kasel??? Aby se mu to nemijelo ucinkem 😎

ria80
2. lis 2007

Taky jsem to chtela napsat,prodavaj se v lekarne primo detsky caje proti kasli,misto toho.Ale ono to urcite trochu pomuze,protoze je to teply.

lenycka
autor
3. lis 2007

Leze na me nejaka ryma, asi jsem to chytla od maly. Uz treti den me poboliva v krku, ale neni to jako na anginu, ale to mam vzdycky, nez se mi pusti takova ta husta debilni ryma, co se me drzi treba 3tydny, mrcha 😠 Tak se prolejvam cajema, cpu do sebe Celaskon, ale ze by to bylo nejak extra lepsi, to se rict neda.
Dneska jsem mela jit dopo se svagrovou na prochajdu a venku je 12st a rano trochu mrholilo, ale ted uz dobry a ona at je prijdeme vyzvednout k nim. Jde se tam od nas asi jen 10min, ale je to z kopce a ona ma naucenou jen jednu trasu a to me uz moc neba, nehlede na to, ze jsme u nich s malou byly uz jednou tento tyden a tak jsem navrhla, ze se pujdeme juknout tam, kde se bude stavit "nas" baracek (jestli nam to teda vyjde, to se dozvime v prubehu pristiho tydne, jestli nam na to daji prasule!) a ze teda navrhuji sraz jinde. Dlouhou dobu zadna odpoved a pak mi prislo, ze je venku hnusne a ze pocka az prestane prset a ze se teda uvidime jindy. A to jen proto, ze jsem nechtela jit zase az k nim, to proste nepochopim 😒 Nehlede na to, ze ji po porodu zbylo pomerne dost kil, takze by ji vubec pohyb neuskodil. A tak mi tim docela pokazila naladu, ne jako moc nebo tak, ale jsem dnes od peti vzhuru, mala ma asi jeste furt problemy s casovym posunem, uz druhy den vstavala v pet a pak mi usnula jen na pul hodky a pak byla protivna (taky ji podezrivam, ze ji asi porostou pomalu zuby, hodne je ted takova uknourana, mozna je to i tou rymou, tezko rict) a do toho lina svagrova, nepochopim! 🙄
No nic, jdu zehlit dokud mala chrupe, zase to nebude na dlouho, tak at vyzehlim aspon par kousku!
Odpo jedeme k mymu otci na grilovacku, tak si tam dam vinecko a treba se mi tam trochu spravi nalada.
Tak zatim pa holky
Jinak Sari, 20.11. neni problem, poznamenam si to a budeme s vama pocitat. pa