Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
15. pro 2007

Zoufalka, ja si myslim, ze lest do telefonu je proste blbost, my to taky delali, ale ja jen proto, ze jsem vedela, ze mi do nej leze on a zjistila jsem, ze svedomi cisty nemel, nakonec se ukazalo, ze to bylo jen proto, ze si potreboval dokazat, ze je o nej "jeste zajem" 😠
Dobry, tak uz se stalo, zapira, tak bud jsi tak zarliva, ze se ti boji rict jak to doopravdy je, pac ma strach, ze mu udelas scenu a bude to bezduvodny a nebo s ni proste jenom neco ma.
S tim, ze mu rika Lukasku, no tak bud je to fakt nekdo starsi a nebo se museli znat uz driv a pokud nastoupila pred tremi tydny, tak mi to prijde trochu divny, aby si spolu takhle rychle neco zacali! 😒

ria80
15. pro 2007

Jsem byla s Michalkou poprve venku,ve spolecnosti.Byli jsme na jidle,budu mit jeste na zitra.Michalka to zvladla prekvapive dobre.Cekala jsem katastrofu,ze tam budeme muset nechat jidlo a utikat.
Ted uz spi,byla trochu pretazena,snad nebude problem.
Jinak byl zase srdceryvnej telefonat.Brecel do telefonu,ze ma hlad a je mu zima,a ja ho chudaka takhle necham a je mi jedno,jak mu je.. No des.

lenycka
autor
15. pro 2007

Ze ma hlad a je mu zima??? Proboha, kolik mu je, ze se neumi obslouzit sam???
Kdes byla na jidle, jako nekde v restauraci? Jen tak nebo jste neco slavili? Abysme kdyztak nezapomnely gratulovat 😉
Ja byla pomahat svagrovy trochu na byte, ale skoro nic jsme nestihly a pak jsme byli u tchyne, mala knourala, tak jsme pak valili domu, koupel a uz spinka, je to koblizek 🙂
Dneska jsem udelala na O jen testovinovy salat s tunakem, dala jsem tam i cibuli, tak doufam, ze nebude v noci rev, ze uz s tim mala zabojuje! Syrovou cibuli jsem mela poprve, teda myslim 😀

ria80
15. pro 2007

Cibuli ji normalne,teda ne moc,ale trosicku v pomazance,a neni problem.
Nic jsme neslavili,byli jsme jen tak.Uz mi z toho tady hrabe,potrebovala jsem vypadnout na chvili,a nekam,kde ho nepotkam.
Jasne,ze by si mohl neco vzit,ale on to tak dela,abych ho litovala a pozvala k sobe,a abych citila vinu za to,jak mu je spatne.Dela cim dal vetsi natlak.Aspon ze se smiril s tim,ze na stedry den se neuvidime.Ale ty ostatni dny chce u me byt cely,a hrat si na stastnou rodinku.Z toho taky nejsem nadsena.

lenycka
autor
15. pro 2007

A ty mu to dovolis?
Hele, ted sice rika, ze je s tim Stedrym dnem smirenej, ale ja bych tomu teda neverila, stejne ti podle me zacne hrat na city!

anippe
15. pro 2007

Rio nedovolíš, že ne! 😉 Přece si nezkazíš vánoce!Po rozchodu cítíš nejdřív lítost, potom se to obrátí ve vztek a na konec v nenávist.Já jsem tenhle cyklus měla teda daleko kratší než ty!Nechápu proč bys ho měla litovat!Vzbud lítost sama v sobě od toho je krůček ke vzteku!To tvůj manžel je darebák a ty trpíš!A jestli máš nadbytek sociálního cítění, realizuj ho jinde 😀 Jo a taky jsem si tehdy říkala, že jsem skoro sedm let byla vnímána okolím jako idiot,tak už by to stačilo!Přece nebudu někomu pro smích!

ria80
15. pro 2007

Ted zas byl hodinovej telefonat.On mluvi a mluvi,a jajen posloucham a rikam hmm.Je to vysilujici.Nejde to ukoncit,nechci byt zas takova,ze mu to polozim,ale asi budu muset zacit,kdyz mi vola trikrat denne hodinu,mas pul dne pryc.Nechapu,jak nekdo muze tak dlouho mluvit.
Zase jsem chtela byt hodna a rekla jsem ze mu dovolim,aby prisel o vanocich kazdy den teda,krome toho stedryho dne.A on hned,ze jo,a hned na cely dny.Jen ja udelam nejaky malinky ustupek,dobrou vuli,on toho okamzite zneuzije.Nedovolim mu to,ale bude to tezky.
Pokud jde o mluveni,na neho nemam.

ria80
15. pro 2007

Uz ji zas vzbudili,potvory mizerny. 😝 Ale najedla se a zase spinka.Je to zlaticko.

lenycka
autor
16. pro 2007

Kdo ji vzbudil? 😕

ria80
16. pro 2007

Vcera ji vzbudili sousedi.To zas bylo,Jak nekdo muze delat takovej hluk.
Dneska rano jsme s malou vstaly,njedla se a prebalila,a pak kouknu na mobil,tam samy neprijaty hovory a zprava,ze manzel je venku,je mu zima,a at ho pustim dovnitr.To uz i busil do dveri.Tak jsem ho pustila,ale delala jsem nastvanou,aby videl,ze tohle si nemuze dovolovat.Rekl,ze byl sam a nemel co delat,tak se rozhodl,ze nas chce videt.On se rozhodl!!A nic jinyho ho nezajima.Tak jsem se ted musela uklidnit,nez jsem sem mohla psat.Zase je bez penez,nejaky po me chtel.Sam rekl,ze kdybych ho nepustila,tak by se nehnul ode dveri.Jeto cim dal horsi,jeste si s ni uziju.
Ted jsem mela k obedu zbytek jidla ze vcerejska z ty restaurace.A jeste si dam cokoladu na nervy.

lenycka
autor
16. pro 2007

Pockej jako ty mu davas penize? Ty zustanes sama s ditetem a on si k tobe chodi pro penize??? No tak to je fakt narez!!!
My jsme v noci vstavaly snad 5x, byla hodne neklidna, nevim, mozna to bylo tou cibuli v tom tunakovym salate, ale na to uz je dost velka.. No, tak jsem dneska takovy nevrla, jsem si chtela odpocinout dopo, jenze to nevyslo, odpo jsem byla s malou u brachy, slavil narozky, jsme se s Cendou zase rafli, mi s nicim nepomuze, jen chodi a buzeruje, proste klasika jako vzdycky, ja tu litam polonaha a makam, aby mala nesteplala a on si tu frajer uz 10min chodi v bunde jako ze stres, abych nevysla ze cviku nebo co. No uz to neresim, ale rafli jsme se, nemluvim s nim a jsem z nej unavena. Jeste, ze nepecu 😀 to by me odrovnalo uplne 😠

ria80
16. pro 2007

Vidis,ja mam klid.Vidis,Cenda taky sliboval,kytky nosil,a je totak,jak bylo.Jak to chces resit dal,Zas budete nejakou dobu zit takhle,pak se zas neco stane a prestane te to bavit.
Nedavam mu penize,ale zkousi to.Tak jsem rekla,ze az dostane vyplatu,tak by mohl dat radeji neco on me. 😠
Jak rikam,je to radost.
Aspon jsem tady mela odpo kemosku,tak to bylo fajn.Mala byla hodna,asi citila pohodu.Tak jsem hned mela lepsi naladu.

lenycka
autor
17. pro 2007

Ty jo, ted jsem prisla od rana z venku domu (nebyly jsme teda venku celou dobu), ale hodinku dopo a hodinku odpo a jsem rada, ze jsem doma. Ted jenom cekam az dorazi Cenich, nakojim malou a pujdu se asi nekam cournout sama do mesta, abych se trochu odreagovala 😉 Nejradsi bych si zasla dat nekam kavicku 😀
Dneska jsem prave byla u kamosky, dostala predcasne k Vanocum ten kavovar, co je na nej reklama, ten DOLCE VITA, jestli to pisu spravne, tak mi delala kafe, je to na takovy naboje, ja si dala Latte a tak se tam da jeden naboj jako na mliko a pak druhy na kafe a dobry, ja si nechala udelat hodne slaboucky, ja silny nerada a vyborny, fakt ze jo!
Zitra budu hlidat svagrovy holcicku, je o 15dni starsi nez Sophinka, tak jsem zvedava, jak to zvladneme 😎 Pujdeme tak na hodinku ven a pak decka vyskladame na zem na deku a doufam, ze nebude rev 😀

ria80
17. pro 2007

My jsme byly na pichani nausnicek.Jsem ji tam predtim nalepila znecitlivujici naplast.Tak byl rev,ale jen kdyz ji to delaly,pak uz ne,v kocarku uz se smala.Ted spi,zmohlo ji to.Bude uz na Vanoce fesanda.
Dosly fotky z vitani,tak nakou dam do alba.Ja jsem zase delala jste nejakou vyzdobu.
Doufam,ze bude dobra noc,ale ted spi,tak snad ji to neboli,chudinku.
Manzel zase prijde,ale budu se snazit,aby to bylo zas jen mezi dverma.
Zitra prijde vecer kamoska a budem spolu balit darky,to je takova nase tradice.Letos radsi s predstihem,kdyby se mala vzbudila,tak to budem muset prerusit.
To mas dobry,mamka semalou boji hlidat,ze pry co by s ni delala,kdyby rvala,tak nikam nemuzu jit sama courat.A rada bych.Ale ty stresy s manzelem mi za to nestoji,to to radsi vydrzim s ni doma.
Ted tady sedim v bordelu,jak jsem delal ty vyzdoby,uklidim,az se Michalka vzbudi,abych tady ji nesustila.
Verusky,jak u vas,narocny,co?

verusky
17. pro 2007

ahojte holky,jo,jo,narocne je to.ale uz presla ta poporodni krize 🙂 .dnes zase prijela babicka-petr je tento tyden v praci.tak mam pohodu.s petrem jsme se taky rafli (leny 😀 ,my to holt asi neumime jinak 😀 )a ja uz si z toho ani nic nedelam,idealy jsem ztratila a dokonce z toho nejsem nervozni na deti,coz jsem driv byvala.anule je cim dal papulatejsi,ale mleka mam hodne a trochu me to stve,protoze nemam rada odstrikavani 😠 .taky mi to moc nejde a tlacim to az z podpazi.ale dnes to budu muset podojit,protoze me vzdycky picha v druhem prsu,nez kojim a to opravdu dost.zitra jdeme na prevazeni a ve stredu nam DOUFAM sdelaji tu sadru.jinak nevim,co by bylo,anule je samy potnicek a pod tu zlomenou ruku (tedy pod raminko)se zinkou nedostanu,totalne ji svira,kdo vi,co tam pak najdem.ale jinak je statecna a v noci prestava plakat (trapiva ji brisko),uz jen knoura a vrti se a brzy zaspi.a zobacek mi nese babicka,takze jdu vytahnout kozua zase priste.rio,musis to co nejdriv utnout,jinak to bude cim dal horsi a trapnejsi.to neni clovek pro tebe...

ria80
17. pro 2007

Tak to je fajn,ze uz je ti lip.Ale ze si nedas pokoj,porad se musis hadat.
Celkem nic novyho,zase tady byl.Nuti se do dobry nalady,jakoze je usmevavej,abych videla,ze je jinej,ale mussi se do toho nutit.Ma v sobe ohromny vnitrni napeti,neni to jeho prirozenost.Achjo.
Pridala jsem neco do alba a musela jsem uz zalozit dalsi,hrozny,co je fotek.Michalka zatim spinka,tak jsem se snad bala zbytecne,ze ji to treba bude bolet.

verusky
17. pro 2007

rio,uz jsem to vsechno zhledla,ze jsi zrovna nahlavni strance.michalka je moc krasna a tech vlasku...to nema verusa ani ted.
my se ani nepohadali,jen jsem pevne a hlasite a taky uz nastvane,kdyz me dvakrat neposlechli,u jeho rodicu rekla,ze se jde dom (po oslave a s nemoznyma obema detma,bylo osm vecer) a on se jaksi nasral a skarene mluvil,tak jsem se urazila a nejak s nim nepotrebuju komunikovat.coz uplne nelze kvuli detem,to se samozrejme neda.ale kdyz zustanem sami,tak si mlcim a delam sve.a pry ze proc se s nim nebavim.babicka mi rikala,ze ji prijde nervozni z prace a je fakt,ze tam dlouho nebyl a vcera porad lital na zachod.no co uz.si to ted zehli a me je to sumak 😠 .kdyz ja jsem takovy magor a zavistivec,ja dve hodiny vecer uklizim,on lezi u tv a samozrejme me to sere,sla bych spat,na druhou stranu on si taky zaslouzi odpocinout,no nejak ten napor nezvladam,nezvladame oba.sil neni...a ja jsem asi neprejici nebo co,neumim byt tak hodna a obetava,jak jine zenske.
rio,michalka je moc sikovna.prijde mi podobna i na tveho,ale fotku jsem videla uz davno,tak nevim,cim.z babicky zari,jak je to dobra duse a neublizila by ani kureti.takovy vzor pece,lasky a dobroty.to moc dobre citis,ze toneni prirozenost pro tveho muze,ze se tak usmiva.s magorama se prostespatne zije,protozeje nejde zmenit...mozna by samo moc chteli,ale je desne tezke se sebou hnout.

ria80
17. pro 2007

No prave,myslim,ze ho to taky stve,ze je takovej,a tak si na neco hraje i sam pred sebou,a prede mnou uplne.Ale neni to z neho,clovek se nemuze zmenit ze dne na den,to nejde.Ale on si mysli,ze mu uverim,ze jemu se to podarilo.
Urcite Michalka taky neco z neho ma,myslim trosku pusu,ale je hodne po me.Kdyz jsem vytahla fotky,kdyz jsem byla takhle mala,tak je to skoro jak kopie.Akorat ja jsem mela jeste vic vlasu.
Je to ted u vas tezky,oba toho mate moc,ted dve deti najednou,jste oba vycerpani.Potrebujete se nejak do toho zajet a zvyknout si na novou situaci.Je pravda,ze on si taky potrebuje odpocinout,ale prece jen,je to chlap,ma ti byt oporou a usnadnovat ti zivot.Mel by si uvedomit,ze jsi nedavno rodila a tvoje telo ma jeste dost prace samo se sebou.Taky by mu neublizilo,kdyby nekdy uklidil a ty sis mohla jit lehnout.Musi si uvedomit,ze ty celej den nelezis,a jeste mas vstavat v noci,a delat vsechno,to prece nejde.To at se pak nedivi,ze jsi nervozni a vsechno te nastve.Potrebujes si odpocinout,to hned clovek vidi vsechno jinak,taky to znam.

anippe
18. pro 2007

Ahoj holky, tak já jsem se dneska neudržela a vzteky jsem rozbila vypln u dveří! 😝 Včera nasliboval a dneska jsem si všechno musela obstarat sama, protože večer měli v práci vánoční večírek a on není do ted schopnej vstát!A to jsem jasně říkala, aby všechno zařídil už včera, at je pokoj a nejsou problémy!Stěhuju se do obýváku!Nervy mám na pochodu!

verusky
18. pro 2007

anippe,no jo,takovi umeji byt chlapi 😖 .je to netoci.skoda,ze jsme takove citlive,protoze by se nam lip zilo.na to je nejlepsi vzit kamosku a nekam zajit a vyprdnout se na ne.bud rada,ze nemas deti,protoze pak jsou teprve nervy na pochodu.a chlapum se tezko vziva do role,kterou vubec neznaji.
my dnes s petrem byli v poradne prevazit,veruska zustala s babickou doma a varily,anuska byla poprve v kocaru.a svete div se,pribrala za tyden asi 400g (my si nepamatujeme presne,proste plus minus),coz je teda sila.ale musela jsem ji predtim chvili nakojit,ale zase se stihla vycurat.takze jdem az za tri tydny v sesti tydnech.zitra sdelavame tu sadru a myslim,ze je to uz srostle,protoze vcera u koupani (omyvani zinkou na prebalovaku) tu zlomenou ruku zvedala a machala s ni,to vubec nedelala a navic ta sadra je tezka.tak uz ma asi svaly a uz chce vyrazit do sveta.ta rucka.
ja se tesim,az budu mit po sestinedeli,ze si vzdy o vikendu vlezu do vonave vany a taky bych obcas zasla plavat.musim se donutit.a taky koupit celkove plavky,stare jsem vyhodila.

lenycka
autor
18. pro 2007

Anippe ty seš drsná 😀 Kam se na tebe hrabu 😀
My to s Veru asi máme tak, že když je zle, tak se prostě nas..., vyřveme se a tím to skončí, ale ventilovat se to prostě musí. Já osobně nechápu lidi, co to v sobě tutlaj a jen tak to přejdou a ono se to časem spraví... to bych asi umřela, by mi puklo srdce vztekem 😠
Já dnes byla od půl 11 do pěti pryč, sem chodíme s malou jen spát mi přijde! No páč jsem si byla pro oběd, pak jsem si ho šla sníst k tý kámošce, pak přišla švagrová a jely jsme jí vozit kočár (to vám taky pak musím vylíčit, co tomu předcházelo, jsem myslela, že mě šlak trefí!!!) a přišla si pro malou o půl 4, kolem čtvrté jsme šli s Čenichem do města pro stromek a v pět doma a fakt mi to stačilo. Jsem každej den teď tak unavená z těch mrazů, že padnu kolem osmičky a nevím o sobě!
No nic, jdu se koukat na Pouta.
Tak dobrou holky, zase zítra

anippe
18. pro 2007

Už mě to celkem přešlo 😉 Asi pujdu spát normálně do ložnice, no proč bych se měla krčit na gauči, co mě to zas napadlo!Ale vytočil mě teda jako už dlouho né.Asi hlavně to, že jsem se včera nechala ukecat!Telefon zapoměl v taxíku, klíče na vrátnici a auto na parkovišti!Tak nějak mě z toho dostala manželka jeho kolegy,mluvili jsme spolu a je na tom asi stejně jako já s tím rozdílem, že ji v noci budila ještě další manželka -hysterka že neví kde má manžela (protože ten jaksi vůbec nenašel cestu domů,usnul totiž v květinové výzdobě na chodbě,našle ho až uklízečka)a ta dotyčná jí probudila všechny děti. Odpoledne mě volal ten kolega, že jestli může mluvit s Pavlem a já na to že ne protože s ním nemluvím a co jako potřebuje a on, že asi poslal generálního ředitele do oněch míst, tak jestli má ještě práci 😀 Takže taková klasika, všichni se ožrali jak dobytci a potom se zhádali.
Jo holt já když jsem vzteklá, tak to stojí za to!V pátek nás doma navštívil zloděj-jeden z našich tmavších občanů.Byla jsem sama doma a chytla jsem ho přímo při činu!Byla jsem tak vzteklá, že jsem ho odzbrojila od šroubováku a vyslíkla.Jak jsem řvala, tak byl v takovém šoku, že neprotestoval 😀 Musím teda podotknout, že mě pomohli ještě naši dva pesani.Bylo to hrozný, ale co se všechno mohlo stát jsem si uvědomila až potom.

lenycka
autor
19. pro 2007

No, tak ted nevim, co na to napsat... asi jen, ze pohadky mam rada 😀 Jestli krivdim, tak se samozrejme omlouvam 😉

ria80
19. pro 2007

Anippe,ty ses teda drsna.Ale ja ti verim.Ja bych se asi podelala strachy.Vsak ty mas asi ted taky porad strach,co?
Jinak teda,ti chlapi to taky zvedli dobre.Takovou ostudu udelat.No co,vsak to nebyva porad,tak mu to odpust.
Verusky,to je fajn,jak se Anicce dari.Michalka taky pribrala za prvni tyden asi 550g.Taky ze ji hodne bolelo brisko,pani doktorka prave tenkrat rikala,ze to ma z toho,jak moc ji,ze bych mela davat min pit a nebude ji tolik bolet brisko.
My jsme byli vcera jeste nakupovat,tak jsem si vybrala neco na sebe k vanocum,tak se tesim.A pak prisla kamoska,tak jsme pokecaly,a vecer jsme jeste s jinou kamoskou balily darky.Mala spinkala,vsechno jsme zvladly,dobrej den to byl.Ted pujdu asi uklizet.

lenycka
autor
19. pro 2007

No já půjdu za chvíli vysát. Teď jsem zblajzla obídek, dám si kafčo, pak to vysávání, na půl třetí jsem domluvená s Čenichovou nejmladší ségrou (13let), že jí půjdeme koupit nějakou mikinu k vánocům a pak domů, dnes na to budu sama, páč má Čenda od práce nějakou večeři a večer asi vycídím koupelnu, aby se to do těch Vánoc stihlo 🙂
My jsme taky ze začátku přibíraly co 2 týdny to tak půl kila 😀 Za to teď si myslím, že už mi asi dr. doporučí příkrmy, páč za měsíc přibrala tak 20-25dkg, to mi přijde málo, ale zase pak ty větší děti už tolik nepřibárají.
Ale v So je jí půl roku, tak to do Po vydržíme a dáme na Štědrý den ten příkrm, se už hrozně těším 😀
Jé, Rio a nechceš přijít sbalit dárky i mně? U mě bys byla hnedka hotová, už to tolik neprožívám, to zas začne až příští rok až bude malá trochu rozumnější 😉

sarrinn
19. pro 2007

Ahoj holky 🙂 taky jeste ziju, jen porad neco delam, uklizeni a litani a tak, no pred vanocema no, pak uz bude pohoda 😉
Taky teda nevim co dodat k Anippe, jen snad super hororovej pribeh 😲 a ani se neomluvim jestli krivdim pac je to muj nazor!
Malej dostal v PO ockovani ve 4 mesicich, to je hruza jak to leti co a mala Leni pul roku, si jeste uplne vzpominam kdyz mi prisla sms, ze se narodila 😀
Ja dneska uklidila loznici- poradne, jeste prevlect postele. Se to nezda ale jak se zacne uklizet tak pak clovek porad nachazi neco noveho na uklid!
Verusky tak snad mala uz bude mit pokoj od te sadry. Stejne nechapu jak to vubec zvladate, me obcas hrabe a obcas jsem tak vyflusla a to mame jen jedno!

verusky
19. pro 2007

tak holky,sa dra dole!!!rentgenoval tatinek a vsechno sikulka zvladla bez place (konzultaci s doktorem jsme prokojili).pry muzu davat i na brisko...aleto jeste pockam.
proc by nam tu anippe psala nesmysly,mam take fantastickou zkusenost s tmavsimi obcany.kdyz jsem mela pritele v chebu a studovala v praze,jezdivala jsem obcas nocnim vlakem.a jednou jsem se vzbudila,ze nade mnou zhoustl vzduch nebo co a oni uz byli u batohu spolucestujici,ja toho jednoho chytla,zarvala jsem co tu dela,druhy byl za mnou,no scena jak z filmu a pozdeji jsem si taky uvedomila,ze mi klidne mohli ublizit,ze fakt sila.
petr me zase sere.a dneska jsem se dokonce i rozbrecela(jinak na nej prdim).jeste ze je tu ted babicka a volal mi prave muj byvaly a taky jeden psal mail a moc hezky,pritom ma malou dcerku.tak me aspon trochu potesili,ze nezapomneli a ze si me vazi a ze na me sem tam pratelsky mysli.coz mi u petra mnohdy prijde,ze me bere jakou samozrejmost,takze mi trochu zvedaji posramocene sebevedomi.sice smutne,ale aspon neco.
jdu jist,pa.

anippe
19. pro 2007

No jo holky, to je v pohodě, chápu vaši nedůvěru 😉 Obzvlášt jestli žijete v klidném městečku.Pohádky mám taky ráda, ale tohle je realita v soužití s touhle menšinou. My jednoduše bydlíme na hranici mezi normální slušnou čtvrtí a černou čtvrtí.Navíc dům je hodně přístupný.Tady pokud nemáte psa v předzahrádce a mříže na oknech,musíte s něčím takovým počítat.Není proti nim obrana.Nejhorší je že jsou schopný okrást dítě i těhotnou, nemají vůbec zábrany!Mě okradli když me bylo 16let v pravé poledne na hlavním nádraží a nikdo mě nepomohl.Lidi chodili kolem a nic!
Rio a jak jsem na tom?přesně jak píšeš, slyším i trávu růst.Ale mám dva psy a po ruce plynkovku.Bohužel je to tak že naučit žít se musíme my s nimi a né oni s námi.To co nám řekli na policii není ani publikovatelné!
Veru a přesně jak píšeš, jediné co na ně platí-když jim ukážeš, že se jich nebojíš!I když máš dušičku sevřenou a skoro nedýcháš!
Jinak já jsem ještě večer dostala kyti a véču.Vyvenčil za mě trhače a ráno mě nechal spinkat do 11.30.Takže odpuštěno, ale tvářit se ještě budu.A o víkendu ho silně zapojím do úklidu, za trest!
Ani nevíte jak vám závidím vánoce s mimčama, my ještě v rodině žádné nemáme a je to taková nuda.Tak se nestresujte, nachystejte si fotáčky a nechejte se pohltit atmosférou!I když jsou ještě malinký a rozum z toho nemají jednou budete sedět nad albem a říkat si -tak to byli naše společné první vánoce 😵

verusky
19. pro 2007

jo,jo,anippe,ale co ty druhe...my se bojime,ze nam veruska rozbije vsechny banky.ja mam sklenene a vsechno sladene.a nechcou se mi kupovat umelohmotne.aaale tak,nejak to dopadne.zatim nemame ani stromek!a neni ani nalada neco chystat.no je to ale sranda.
a kdy do toho pujdete?do tech miminek.uz se snazite??

anippe
19. pro 2007

Veru to tě chápu, taky mám ráda klasiku,foukané ozdoby jsou nejkrásnější a taky nejdražší, ale na druhou stranu my jsme nikdy neměli jiné než skleněné ozdoby a většina to vydržela do dnes a byli jsme pohromadě čtyři děti-počítám do toho bratránky, ale stromeček to pro nás byla moc posvátná věc, chodili jsme kolem po špičkách a s úžasem koukali copak nám tam dědeček všechno pověsil(rodinná tradice) 😵 Tak doufám, že i naše dítko z toho bude mít takové pocity jako já.Skoro jako že na sromeček se nesahá jinak se rozplyne 😀
Je toho ted na tebe hodně, manžel by měl pomoct 😕Promluv si s ním a neprd na něj, to je to nejhorší co můžeš udělat, je to tvůj partner!
My už se snažíme rok.Zatím patřím do snažilek a to s né moc světlou budoucností.Pořád problémy.Před půl rokem laparka a ted znova problém s cykly.Momentálně krvácím už druhej týden.No ale seberu se a zítra zavolám na gyndu.