Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
13. zář 2007

Veru uplne vim, o cem pises s tim tahanim se veci do tretiho patra. My mame kocar dole (bydlime ve starem cinzaku), ale neda se tady lidem moc verit, tak zatim nechavame dole jen konstrukci a korbu i s malou taham 2-3x denne nahoru a dolu a ze uz se pekne pronese. Uz jsem rikala, ze uz na to kaslu, ze tam korbu budu nechavat, ze pres to hodim stare povleceni, aby se na nej neprasilo, kdyz je primo pod schodama, jenze to pry zase ne, tak se s tim furt taham nahoru a konstrukci furt uklizime na noc do auta!
A u Tebe to Veru musi byt jeste o to tezsi, ze uz se taky tahas s mega brichancem. Jinak pises, ze uz mas navrch 12kg, ja jsem ke konci mela 17kg, ale to proto, ze jsem hrozne moc otekala a neodvodnovala jsem se. To uz jsem nemohla skoro vubec chodit, jak me bolely nohy, jak nebyly na tu tihu zvykle.
Rio, mne mala spinkala od osmi do ctvrt na sest, ani se neptej, jak jsem mela natekly kozy rano 😀 Ale jsem rada, ze tak pekne spinka, zlaticko moje. A po obede mi vcera spala od jedny do pul paty a pred chvili mi zase usnula, jenze mi predtim nejedla, tak ji nechci tahat ven, abych se nemusela nekde vykozovat, preci jen uz neni nic moc pocasi, tak abych nenastydla 😒
Jinak nas tatinek ma rymicku, holky 🙂 A ke vsemu se mu do rana spustil i kasilek, takze uz je jednou nohou v hrobe, co vam budu povidat 😀 Rano jsem si do nej rejpla, ze je super, ze nam tu posmrkava a kasle na nas bacily, ze ma preci jen doma maly dite a ze kdyz to pak chytnu i ja a nebudu fit, tak ze to pro malou bude ohromnej prinos. Tak se na tajnacku sebral, hrdina, a odjel si k dr. pro prasky 😎
Rio ja Ti teda nevim, co s tim Tvym chlapem. Ja kdyz me ten muj vytoci, tak uz si rikam, ze ne, ze takhle to dal nepujde a ze si musim najit nekoho jineho. Jenze kde? Koukala uz jsem treba i na seznamku, je tam hodne chlapu s detma, takze by se urco nekdo nasel, ale odhodlat se k tomu prvnimu kroku... to mi asi nikdy nepujde. I kdyz furt mi pracujou ty debilni hormony a ke vsemu jsme spolu uz snad 3/4 roku nespali ☹ - predtim jsme to meli zakazany, pak jsem si po sestinedeli zasla pro prasky a zrala je zbytecne, tak jsem je vysadila, tomu se desne divil, ale mame ted vztah o puse rano a obcas vecer jo a obcas se chytneme za ruku 😒 No nevim, jak dlouho to jeste takhle hodlame vydrzet! A uz se zacinam i divit, ze nam malou neprinesl cap 😀

ria80
13. zář 2007

To musi byt pekne blby se s kocarem tahat,my jsme v domku zajedu s kocarem klidne az pred kuchyn,projedu rovnou na balkon a tam ji necham zrovna dospat,kdyz se vratime z prochazky. 🙂
Kdyz mala spi v noci dyl,tak mam tak natekly prsa,ze me bolest stejne vzbudi,ale vetsinou se mi podari jeste usnout.Nekdy boli tak,ze uz to nejde.Klidne bych uzivila jeste dalsi dite,co mam mlika.
Jinak taky jsem se koukala na seznamku,ale spis pro srandu,protoze jestli to skonci,tak nejakou dobu nebudu mit na chlapa naladu a nebudu nic lamat pres koleno.Ale bylo tam par sympataku.jenze ten muj taky dost dlouhou dobu pusobil dobre,takze nevim,jestli se tomu da verit.Je hrozne tezky ten prvni krok udelat,vsak jsme si to tady psaly,chce to odvahu.Ale myslim,ze nebude dlouho trvat a prijde to.Ta situace k tomu musi dojit.Nema smysl ted to udelat a pak toho litovat a rikat,ze jsme to mely jeste zkusit a tak.Musime byt presvedceny,ze to,co delame,je dobre.
Taky mam recept na antiko,ale nevim,jestli si to mam vyzvedavat,vubec na intimnosti nemam naladu,neni se co divit,kdyz to mezi nama neni dobry. Taky je vetsinou nastvanej,ze.a taky jsem porad unavena jdu spat radsi v 9,kdyz mala usne.Manzel to taky po me zatim nechce,aspon ze tak.
Myslim,Leny,ze neni dobry si ted nachazet nekoho jinyho,je lepsi jednu vec vyresit a pak jit do druhy,nebo te to bude jeste vic vycerpavat,rozejdi se radsi sma za sebe a ne kvuli nekomu jinymu.Budes se pak i sama pred sebou lip citit.
Vcera na poste jed chlapek se po me koukal,tak mi to krasne zvedlo naladu. 😉 🙂

verusky
13. zář 2007

holky,tak s tim mam zkusenost,protozejsem si dala inzerat asi ve tretim mesici tehotenstvi.a jeste jsemto petrovi rekla.bylo to na asistenta k porodu,pry jestli jsouto uchylove.ale pozdeji,kdyzjsem se nejak usmirili rekl,ze se ho tohrozne dotklo.tak jsem to vymazala a bylo to.urcite bez tech hormonubude lip.leny aty urcite zjistis,ze zas tak spatnyneni.nakonec jsou to otcovenasich deti a to na cely zivot,to nezmenime. a ty deticky jebudou milovat,uvidite.ale rio,u tebe to vidim spis cerne.neslo by ho dat k psychologovi? chodit pravidelne a rozebrat,proc jetakovy debil.trebachodte do manzelske poradny.on musi vedet,ze si nesmi tak dovolovat. a treba by mu to pomohlo,ze by si s odbornikem necovyresil.
devcata,tenmuj kutasek miprave donesl sperky,oj,mam je na parapetu v koupelne,takze uz tam dosahne a musim zmenit misto.
jinak za chvili jedu k babucce,je tamdnes sama a prijedeme asi v nedeli,protoze budemeoba s petrem pracovat.
s tim sexemse divim,ze vcera i predevcirem petr chtel,predtim to bylotakove,ze mu stal nestal,taky to nepotesi,ja si pripadam absolutne nepritazliva obluda,takze chut nemam,ale zezadu neni citit tobricho,tak to bylo ted obojemoc hezke. a za vcera se teda divim,protoze jsem nanej,jak dosel z prace,byla celkem neprijemna,uz dve hodiny jsemtotiz nemohla spat.
jsem mu ze srandy rikala,ze doporodu se pomilujeme tak maximalne desetkrat,at si toho vazi,ze pak nekolik let sibude muset davat pozor a pry,ze proc tak malo,kdyzuz budeme spolu vhodonine a ja ze,at se podiva na tu nasi frekvenci...
ja jsem celkem rada,ze jak medneska stval,tak jsemse vybrecela,kdyz byl s kocarem a pak kdyz dosel,tak uz byl klid,nekdytennadhled proste chybi,ale nastesti se vraci,takze nic moc neresim.a fakt kdyz se podivate,jaci hrozni muzou byt chlapi a pak ta hra zacatku vztahu,jak si kazdy hraje,ze nema chyby apod.,ja sama za sebe uz zadneho vybirat nechci ajsem spokojena.nekdy uplne bajecne,nekdy bych ho vystrelilado vesmiru,ale vzdy je nakonec dobre.
tak a prcka chce na klavesnici.
holky,mejte se tu,papa!!

lenycka
autor
13. zář 2007

Veru, me rozesmala Tva veta: Nemel by jit k psychologovi a rozebrat jaky je to debil? 😀
Ja jsem to asi spatne napsala - ja jsem to nemyslela tak, ze ted brouzdam po seznamce a hledam nam noveho tatku, to ne. Ale koukala jsem tam, kdyz jsem byla tehotna a tak vim, ze tam je hodne chlapu tady od nas z okoli a hodne i s detma... a ze jako kdybych se fakt jednou nas... a rozhodla se, ze to skoncim, ze by asi takovy problem nebyl, ale spis ze by bylo hodne tezky se k tomu kroku rozhodnout. Tak to jen na vysvetlenou.
My jsem se teda vcera chytli, ani ne tak chytli, uz se ani moc nehadame, vetsinou si vymenime nazor, pak se chvili nebavime a uz se ani moc na sebe neurazime, pze nas to hodne brzy prejde, ale vcera mi rekl, ze jsem uplna krava, tak jsem ho nechala stat ve fronte a normalne jsem naprosto klidne odesla s kocarem pryc 😠 Dosla jsem domu, to hned vybehl a ze jestli nepujdeme na obed, tak jsem ho ujistila, ze teda nepujdeme a ze uz si asi ted chvili nebudeme met co rict. Musim mu v tom tu jeho cunu nechat vymachat, nebude mi rikat, ze jsem krava, pi... a ja nevim, co jeste ☹ Takze dokud si to, chlapecek, neuvedomi, tak ma smolicka!
U nich to asi tak chodilo, jeho rodice pred sebou nemaji naprosto zadnou uctu, takze je u nich normalni, ze se vidi treba na Vanoce, oba se totalne ozerou a pak si nadavaji do cu... a do pi... a to ja takhle nechci. Nasi se takhle k sobe nikdy nechovali a to jsem moc rada a tak nechci pripustit, aby to musely poslouchat moje deti! Tak mi drzte pesti, at to vydrzim co nejdyl nebo spis at mu to co nejdriv dojde 😎
Veru, tak si to tam pekne uzij a pak se zase nahlas!
Rio, tak doufam, ze jsi na chlapka vystrihla neodolatelny usmev na ktery jen tak nezapomene 😉

nasticka
14. zář 2007

caute baby!!! ja tu tak dlouho nebyla.. ☹ prestehovali jsme se a nemeli jsme net..no ani to snad vsechno nebudu cist, nemam na to moc cas.nas andilek uz notne ozil, pres den toho moc nenaspi, porad si neco vrti v kocarku, popripade se vehementne dozaduje moji pozornosti...a jak se cpe!uz ma 6kg, doktorka je z ni na kontrole pokazde uplne hotova, ze je to pra porez 😀 a muj chlap..zlato..no za necely mesic budeme mit svatbu, tak jsem na to zvedava, jestli mi po svatbe nezvlci 😅 ani se vas nebudu ptat, jak se mate, az budu mit trochu vic casu, tak si to tu vsechno prectu...tak vas zdravim od benesova papa

sarrinn
14. zář 2007

Ahoj holky!
Jen tak na rychlovku zdravim, tady se to zase pekne rozjelo, to taky vubec nestiham cist.
Zdravim Nasticko a vitam zpatky.
Jedeme na vikend na prvni rodinnou dovolenou, uz se nemuzem dockat, za chvili vyrazime- k mori do mensiho hotylku.
Rio ty mas mlika na rozdavani a ja nemam uz skoro zadny ☹ to uz byl problem v porodnici tak jsme dali sunarek a jak nam chutnalo- chudinka nas byl vyhladovelej, pak jsem jen odstrikavala a davala mu to, ale ted uz skoro neni co, ale malej je hrozne spokojenej tak co a zadna bolest prsou. Jo to jsem chtela rict- pumpa je na to dobra a muzes mlicko skladovat!
Tak pa a snad to uz doctu po vikendu. 🙂

ria80
14. zář 2007

Ahoj.Leny tak to pises uplne jako bych to psala ja.Ta situace u neho v rodine,ucta mezi sebou a tak.Ono je to tak,ze co vidi clovek v rodine,tak se pak chova sam,protoze mu to prijde normalni.To mi taky doslo dost pozde. 😢
Verusky je porad takova mirna,ale ja nevim,proc bysme mely takovou situaci snaset,a treba celej zivot,a v takovy rodine by mely vyrustat deti.Ja to teda nechci.A ty to mas jeste jednodussi,vy nejste svoji.Ja bych na sebe teda nenechala tak sproste rvat,to se divim,ze to vydrzis.Myslim,ze u nas u obou to jde ke konci tak nejak stejne,jde jen o to,kdy to prijde.myslela jsem,ze to u vas je lepsi,divim se,ze s nim jeste jsi.
Verusky taky jsi dost drsna,takovy inzerat si podat. 😀

ria80
14. zář 2007

mala ted konecne spi,ale nevim si ardy.Ona vubec nechce byt venku,skoro nechodime ven.V kocare nevydrzi spat,jen tak 10minut aje vzhuru a rve.Nechce se mi chodit hne domu,tak ji necham chvili rvat,mluvim na ni,davam dudlika a nic.Pritom musi byt unavena.tak za pul hodiny jdeme domu a pak ji jeste hodinu uklidnuju.Myslela jsem ze ji vadi drncani,tak jsem ji dnes zkusila dat spat do kocarku na balkon.Za ctvrt hodiny rev.Dalsi hodinu a pul jsem ji uklidnovala,rvala z unavy a nemohla se uklidnit.Koukala na me tak vydesene prito,.ze mi taky tekly slzy.ted spi v postylce,tam vydrzi spat i 3 hodiny.Je to blby,mam strach,aby nebyla nemocna,kdyz nebude chodit ven,ale tohle je fakt trapeni ditete.No,snad to bude casem lepsi,jak zacne koukat,ja nevim. ☹
Sarrin,vy se teda mate.Snad vam to vyjde,pak musis napsat,jak to s miminkem slo,takhle v cizim prostredi.Ja bych se jeste teda nikam neodvazila.
To je skoda ze nemas mliko,zkus prikladat casteji a k oboum prsum,melo by se zacit delat vic.A taky hodne moc pij,a nejaky caj,kde je jestrabina.Ja jsem ho taky zkusila,ale zaclo se mi delat tolik,ze jsem musela prestat. 😕
Nasticka ty mas teda cvalika! My jme taky hodne pribiraly,alet se mi zda,jako by prestala pribirat.Pritom pije hodne,je spokojena,hlad nema.No treba se mi to jen zda,v pondeli ji doktorka zvazi,tak uvidime.

lenycka
autor
15. zář 2007

Rio, koukám, že seš mi v patách 😀 Máš tam odpověď, jen jsem zapomněla dodat, že si myslím, že když to dítko začneš učit režimu co nejdřív, že už to pak vycítí samo, že už se blíží večer a že je čas koupání 😉

verusky
16. zář 2007

holky,vy si pisete IP? nas ostatni ale vsechno zajima...
tak nasticka se ozvala a prinesla radostne zpravy.aspon nekdo!
my dnes byli na chate,petrse porad hadal s dedou a pak se resilyproblemove veci,sedmy tyden je tam bordel a stres a kazdemu uz to leze na mozek.tak jsem byla taky neprijemna.fakt blba situace!!petrovi rodice tam bydli a ja to financuju. a petr si rekonstrukci vymyslel a vsechno trvalo dyl,nez chtel.
holky, s temachlapama,co si to dovoluji? nadavatdo krav a do p.? to je trochu moc,ne???!!! ale muzu vam na to rict nazor bohuzel z druhe strany,protoze z obdobne rodiny pochazim ja a taky mi neni zatezko petra nazvat skarede aposlat ho do prdele.a on neni zvykly z rodiny.
tak a veruska me chce,zitrapokracuju.

ria80
16. zář 2007

verusky my si nepisem soukrome,to jsme se setkaly v diskusi o koupani.Lenycka psala,ze koupe kazdy den malou zhruba ve stejnou dobu,pak krmi a dava spat.To nechapu,jak to dela,Michalka spi kazdy den jinak.Mame to hodne rozhozeny,ale je mi lito ji budit na koupani jen proto,ze je treba 7 hodin.I kdyz taky bych to moc rada zavedla,ten rezim.
Lenycka vydrzi jeste vic nez ja,kdyby mi nadaval do krav,tak uz by tady nebyl.
Vim,ze nekdy ma chut,ale vi,ze si to nemuze dovolit.
Tak zase snad zitra,jdeme k doktorce,tak napisu,co n ovyho.

lenycka
autor
17. zář 2007

No Veru, z ceho nas to podeziras? 😲 😉 Ria je mi proste v patach 😀
Jen mi ted mala zacina po koupani trosililinku zlobit, tak doufam, ze ji to prejde 😠 Vzdycky byla zvykla (nebo spis asi vic ja 😀 ), ze po koupani dostala napapat a vetsinou mi u druheho prsa usnula a dobry. Jenze ji ted hrozne zacala zajimat televize, takze ji musim drzet hlavu u prsa, aby ji neotacela, pak uz ani nechce, vetsinou pak vyhraje a jak ji zajima, co davaji nebo nevim, tak mi nechce usnout... no snad je to jen docasny.
Rio ja nevim, jak to delam. Nekoupeme na chlup presne, vcera jsme koupali az chvilicku po sedme, pze nam mala kolem pul sedme usnula, ale uz je na to to jeji telicko tak zvykle, ze i z brachove svatby jsme v sedm museli domu, pze uz zacinala byt protivna 🙂
Jedine zkusit par dni nastolit podobny rezim - rano kojeni, hrani, spanek, kolem obeda kojeni, prochazka, kojeni, prochazka, kojeni, hrani, koupel, kojeni... vis, zkusit to treba par dni a uvidis, jestli by si na to mala nezvykla, za zkousku nic nedas 😎
Veru ja na jednu stranu chapu, ze to slychaval doma a ze mu to z ty huby vyleti ani sam nevi, ale uz nekolikrat mi sliboval, ze to rikat nebude, ze si na to da pozor. Ze pry ho vzdycky tak vytocim, ze mu to vyleti samo, jenze pod pojmem vytocit si predstavim neco jineho nez naprosto normalni hadku ☹
Takze s nim stale nemluvim, dovolila jsem si mu pripomenout, ze rok uz nic nebylo a ze mi to takhle fakt moc nevyhovuje, tak neco brblal a pak jsem zaslechla, ze by na me nesahnul ani kostetem! To me tak zabolelo, holky, ze jsem mu rekla, aby si teda sbalil veci a sel spat do pokojiku ☹ Cele tehu jsem poslouchala, ze jen doufa, ze mi nezustane postava jako nasi mamine (i kdyz ta po dvou detech byla hubenour, pribrala az diky nemoci!), tak jsem se modlila, abych se co nejrychleji vratila zpet do normalu, abych se mu zase libila a stejne to k nicemu nebylo, jeste me pak urazi ☹ ☹ ☹
Minuly tyden prisel domu s rymou, k dr. sel az za 3dny nebo kdy, takze to na nas naprskal, uz mam rymu i ja, mala ma uz 3.den skelena ocicka, ja mela dva dny 37,5 (jsem ten typ, co i kdyz ma jen zvysenou, tak to na sobe hrozne citi), tak jsem potrebovala, aby se maly venoval on, jenze to on zase musel do prace, po praci hned prijel muj bracha, ze chtel neco vysvetlit kvuli pohovoru a vecer uz jsem fakt mlela z posledniho a premlouvala malou, abysme sly uz obe spat 😅
Proste ho ted necham dokud si to nesrovna v hlave, dokud si to neuvedomi, vubec s nim nekomunikuju, neodpovidam mu, kdyz se na neco pta, nedivam se na nej, nic ☹
Uz jsem to vcera probirala s maminou po ICQ a necham tomu ted volny prubeh a asi se pomalicku zacnu poohlizet po nejakem tom panovi na te seznamce, no... ale bojim se toho, moc moc 😖 A furt si rikam, ze to neudelam, ze mu ji nechci brat, kdyz vidim, jak ji ma rad, ale to neni vsechno, nemuzu byt ve vztahu, kde nejsem stastna, to dite to preci musi vycitit ☹

naty
17. zář 2007

Ahoj holky...já teda nestačím zírat!! 😲 To si tohle všechno necháte líbit??Fakt nemám slov...tohle si dovolit ke mně, tak se balím a valím...je fakt, že ještě nemáme děti, ale tohle snad není normální?? Nadávat vlastní manželce, matce svých dětí do p...?? To je úcta jak sviňa....a upřímně řečeno, je sice možný, že to zná z rodiny, ale taky je snad dospělej a mohl by pochopit, že si to nemůže dovolit ke všem!! 🙄 Ježiši...to se k vám takhle chovali i před tím?! Ty brďo...vůbec si to nedokážu představit!!

Lenycka...že by na tebe nesáhl ani koštětem?? jako že ti po dítěti zůstalo pár kil navíc?? musím ti říct, že tohle mi pořádně hejbe žlučí...některý chlapi sou, s prominutím, fakt prasata..jinak se to říct nedá... 😔 ....jestli ti tohle říká a takhle uvažuje, jak si myslíš, že to bude pokračovat? bejt tebou bych mu to vyložila pěkně od plic a jestli se nevzpamatuje....jeho mínus....tohle není láska, není to úcta, není to ani přátelství....to je jen a jen nechutnej egoismus....a děti to odnesou samozřejmě nejvíc....a jak si říkala - uvidí to doma a vyroste z nich tvůj manžel....

ria80
17. zář 2007

Lenycko ted nevim,na co si vlastne stezuju.takhle to teda u nas nevypada,ze by mi nadaval do krav.On vi,co muze a co uz ne.Na tvym miste bych to okamzite ukoncila,a ne ze pomalicku... Nemas se ceho bat,uvidis,ze si pak reknes,ze je to bez neho lepsi nez s nim.Prece v tom nenechas vyrustat deti! 😲
Bud z nich vyrostou ustraseni chudacci nebo se budou k tobe chovat stejne jako on,a ke svym partnerum taky.A never tomu,ze ji ma rad,kdyby ji mel rad,tak by se choval lip i k tobe,jeji matce.
A jak ti rekl,ze by na tebe nesahnul ani kostetem...no to by letel okamzite!
Teda my to ted neresime zatim,jsem rada,nemam na to ani trosku chut.
JInak on si dnes zapomnel mobil.No,podivala jsem se,teda vim ze je to blby.Ale uvedomuju si,ze jsem se nebala,ze tam najdu nejakou jinou nebo neco,ale doufala jsem v to.Nasla jsem tam teda neco divnyho,ale ne uplne,nevim,co si mslet.Ale pristihuju se,ze to ani moc neresim,ze je mi to nejak jedno... Divny.Asi to jde stejne ke konci.At si nadava zas naky jiny.
No a dneska jsme byly v poradne a mala ma uz 5050g,je to velka holka.Ale me prijde takova hubena,mam pocit,ze dost vyrostla,ale to se dozvime az za mesic.
Ale stim poohlizenim po jinym bud opatrna,radsi si dej chvilku pauzu a bud sama,pak si ten dalsi vztah vic vychutnas.Zkus se zamyslet,jestli opravdu chce snekoho jinyho nebo jen jako naplast na to,co ted prozivas.I kdyz je to tezky,taky to znam.A vim,ze kdyz jsem jeste na dalsi vztah nebyla pripravena,dopadlo to vzdycky spatne.

ria80
17. zář 2007

A Lenycka,takovy to,ze za to vlastne muzes ty,ze se tak chova,ze je vlastne tvoje vina,protoze ty ho vytacis,to doufam neposlouchas.Je to ohromna blbost!A i kdyby to byla pravda,ze ho vytocis,tak ani tak nema pravo se takhle chovat.Takze vubec nepremyslej o tom,jestli to je tvoje vina nebo neni,protoze NENI.A bacha,takovy ty reci,ze za to vlastne muzes ty,tak taky nekdy zacina domaci nasili...

verusky
17. zář 2007

lenycko,tak to cucim,jak je to u vas? kde je tenkrasny cas po porodu??!!ja bych spis z vlastni zkusenosti radila normalne mu otevrene rict veskere pocity.hlavne teda s tou seznamkou.holky tady maji pravdu,je proste dospely a musi se naucit kontrolovat.
holky,ja mam dnes za sebou desne narocny den.mala byla dopoledne zlata,u obeda taky (podruhe jsem se najedla!),pak jsme sly do kocaru,ja zametlaa umyla cely barak,byla jsem hotova,sedla jsem k hroznum a chuvicka se do minuty ozvala...takze asi za hodinu jsemprejizdela knasim,kde petr bral na vozik koberec a pak do kyjova,kde se vykladal i se sedackou z chaty.no amla nema rada auto,kdyz se ji nechce spat...cesou z kyjova jsemto uz nevydrzela adala si autosedacku vedle sebe a s drzenim za rucicku usla tak,ze tady lezi v posteli aja muzu na net.petr dojede,az zas dopracuje na chate.ho celkem lituju,pul dne vpraci,pak vali tam...chtela zitra zustat s nama,ale ja ho na tu chatu zenu,atto dodela a rodice nerypaji (vcera to totiz dopadlo tak,ze vycetl dedovi,ze ten se prd co staral o deti a byl furt pryc a to on v zadnem pripade nechce).
setrim cas a tak si nectu,co jsem rozepsala vcera.ale vratit se chci.nasi jsou proste ztresteni,babicka to chytloa od dedy a deda je totalni nervak a cholerik,vsechno vi nejlip na svete...no a dcery casto dedi po otcich,ze... takze jsem proste hodne po nem. a holky,reknu vam,je pekny boj s tim neco delat.pravda je,ze deti to je nejlepsi skola a taky musim uznat,ze mala je klidas po petrovi a ja se i od ni ucim (nesnasi dusno,takze se pred ni musime mirnit,je stastna,kdyz je pohoda a mamka s tatkou v klidu..).v podstate jsem pochopila,zeto dite je fakt jine a hodne ji v tom podporuju,protoze si nest do zivota opak neni pohadka.ani pro ni a hlavne ne pro druhe.v tehu jsem celkem nemozna a kriticka a to byly ty doby,kdyjsem se proste neumela ovladnout,takze jsem na petra byla drsna.ale uz je lip...a samozrejme neco si fakt zaslouzil.
JENZE: neco jineho je zenska semetrika a neco jineho je chlap.chlap ma mit zenu v ucte a musi si ji vazit uz jen proto,ze je zena matka,ale take hospodyne a milenka.ja mit za muze sveho otce,tak ho asi zavrazdim (ale my bychom se zabili oba vzajemne),styl nadavek,rvani a hlavne PRENASENI svych problemu na jineho (ze dojde nasrany z prace,nic nerekne a pri prvni prilezitosti vybuchne kvuli prkotine) bych nesnesla. petr se trochu ke me zmenil aje vetsi nervak,taky hodne sproste nadava,ale na me sinedovoli nic.moznaje to tom,ze hodne ma rad svou matku.ale samozrejme dochazi taky kvecem,ze neco rekne a jasi topreberu jinak a skoro se urazim.
s tim kostetem,nebly to vnejake hadce nebo v afektu? to clovek nervak rekne neco,i kdyzto tak nemysli. pokud to bylo vnormalni debate (ale to asi ne,leny?),tak to je samozrejme zle. ja ty chlapy v zadnem pripade nechranim,ale muzu pochopit,co se deje,kdyz neco blbeho az hnusneho rikaji.
no holky,covam budu povidat.jestli mate polidske strancetakoveho vola jak je muj tata,tak pryc od nej.ona to mamka s nim cely zivot nemela lehke a hodne ji zmenil.jak jsem tam ted vymyslela ty nabytky a koberce a tak,tak se stejne bojim,ze ulozny prostor nepomuze a bude tam dal neskutecny bordel.a ona vydesena,ze ma byt na zahrade a pritom vari ci pere.on otec neni spatny,ale ji uplne znicil.maji se jakoze radi,i sex funguje,ale ucta k zenske praci,ucta k ni,jaksito tamchybi.
toz a me uz to vubec nemysli...jsem uplne hotova,mam zizen a v byte je binec po verusce -na to se,holky,teste!
aaa volal deda,byl anvystave zahrada cech a pry se k nemu chovali vsichnijak nervaci,chtelajsem mu rict,jaky je on,takove je okoli...
bobina spi jak o zivot,tak nevim,co s ni,jestliuz ma hlavni spani.ale moc nejedla,takze vzhuru bude a to jeste dlouho.
holky s tim rezimem-rio,to prijde,neboj.jaho taky mela a nemela a nekdy jsem si i rikala,jestli nezavdu pevnejsi rezim,ale veruska si fakt spala kdy chtela. a u vas se zas spis nespi nez spi.o hodinach to neni,ale o stylu.to znamena,k veceru vana,po ni uz klid,prso a spanek. a je jedno,jestli je sedm,osm ci deset (taky se mi to tak semtam bouralo).aby mala vedela,ze po vane se za tmy spi. leny ma vyhodu,ze ji to pekne vychazi,ale neboj,u tebeto bude pozdeji,u nas to taky naskocilo.ted treba chodime pravidelne se setmenim do vany,ale kdyz predtim spala,o neco se to posune.a rano jaksi neovlivnim... a pak taky dite je samostatna osobnost a ono si rekne,co chce.a tyjsi tu na to,abys mu rozumelaavysla vstric.takjak leny citila na te svatbe,ze uz chce vanu.
tak dudla dudlicek,to vypada,ze uz jsme se prospaly,asi se napiju a vzbudim ju,at nejdu spat o pulnoci.
takze leny,nechces si s nimpromluvit,jak te to trapi a ze vazne premyslis na jinym vztahem? co by na o rekl?

lenycka
autor
18. zář 2007

Holky, hlavním problemem, proc to neukoncim hnedka je to, ze jsem na nem bohuzel financne zavisla a platime hypoteku na byt, ktery je psany na me ☹
Jedinym resenim by bylo, ze bych byt zacala pronajimat (abych nebyla uplne nemajetna) a nastehovala se s malou nekam do pronajmu a to se mi ted moc nechce.
Tento tyden mel mit nocni, ale v Ne na noc byl doma, tak jsem nevedela, jestli si to prehodil nebo co, rano kolem sedme odjel neznamo kam a kolem obeda mi napsal sms, jak mi je a co dela mala. Tak jsem mu napsala, ze ho to nemusi absolutne zajimat, kdyz ani neni schopnej nam dat vedet kde se nachazi a pak se rozjela komunikace, kde jsem mu psala, ze si chci zacit hledat nekoho, kdo nas bude mit obe rad, kdo si me bude vazit, nebude me urazet, nebude mi nadavat hned jak otevre oci a bude se snazit navodit doma pohodovou atmosferu, ve ktere bude mala stastna. Ze ja jsem mela detstvi krasne a ze na nej rada vzpominam, nasi se pred nama nikdy nehadali, resili to az kdyz jsme spali a za to jsem jim moc vdecna!
Tak mi napsal, ze mu bylo jasny, ze brouzdam po seznamkach a at pocitam s tim, ze bude za Sophinku bojovat! Takze jsem z toho vydedukovala, ze je mu to jedno, ze mu to zase docvakne az bude pozde, az si zase budu balit kufry a budu chtit odejit pryc, abych mela klid.
On totiz nikdy nic nechce resit v dobe, kdy to chci resit ja, je mu to vzdycky jedno a zacne to resit az kdyz uz je pozde, to je ten problem ☹
Musim za malou, pak se zase nahlasim!

ria80
18. zář 2007

Lenycko a co tvoji rodice?K nim bys nemohla,nepomohli by ti?Jinak dobre delas.Uplne si to dokazu predstavit,az na to nadavani do krav je to u nas podobny.Jen ja mam vyhodu,ze on nic nema,o malou by se asi nepral,protoze by vedel,ze ji v zivote nemuze dostat.Krome toho si myslim.ze ten tvuj o ni taky nestoji,to rekl jen tak,aby ti pohrozil a ublizil ti.
Mslim ze tvuj pritel reagoval takhle,protoze si mysli,ze to nemusi brat vazne,ze ty jenom vyhrozujes ,ale nenajdes odvahu neco opravdu udelat.A jestli vi,ze koukas na seznamky a celkem mu to nevadi,tak to je dalsi dukaz,ze uz o tebe nema zajem.
Hele a co penize?Mate spolecnou kasu nebo ti dava na domacnost nebo jak?To by me zajimalo,to totiz taky resim.I s tou hypotekou by to slo nejak zaridit,nejde prece s nim zustavat kvuli hypotece.
Verusky,vis,to je asi tim,jak pises,ze vasi se taky hadali a otec byl na mamku sprostej,tak ti to asi prijde celkem normalni,tak to tak neresis.Ale je to smutny,nechtela bych,aby z mych deti vyrostli lidi,kterym to prijde normalni.Ja a Lenycka mame asi tu latku unosnosti nastavenou trochu niz nez ty.
Neco tak hnusnyho,co on rekl Lenycce,by se nemelo stat ani v hadce nebo afektu.A pak jeste rict,ze za to vlastne muze ona,to je hrozny. 😝

lenycka
autor
18. zář 2007

I pres to, ze jsem detstvi mela krasny, tak se nasi rozvedli. Nebylo to kvuli tomu, ze by se prestali mit radi, byl tam trochu jiny problem, nebyt jeho, jsou spolu dodnes, ale to je jedno. No a otec si zalozil novou rodinu (mam triletou sestricku) a mamina se mi odstehovala pres celou republiku, bydli ted az u Teplic a ma jen byt 1+1, tam bysme byt nemohly, mozna tak jen docasne ☹
Jako ja bych byt mohla prodat, zaplatit hypoteku a ze zbytku penez nejak chvili zit, ale nechci, vis, ja jsem s koupi mela hrozne velke problemy, byt jsem si asi rok vybojovavala a nechci se ho jen tak vzdat, jsem blba, ja vim 😒
Ja se s nim nechci uz moc nejak dohadovat, sednout si s nim, ja se pak vytocim, on jak pak vidi, ze to myslim vazne, tak se zacne vztekat jak malej kluk, tim me vytoci jeste vic, ja to pak probrecim a mam strach, abych tim stresem neprisla o mliko, to bych maly nechtela udelat!
S penezma to u nas byl hrozne dlouho problem. Kdyz jsem jeste chodila do prace, tak jsme taknejak kazdy neco zaplatili, ale ze bysme meli spolecnou kasu, ze ktere by slo treba jidlo nebo najem, to rozhodne ne! Kdyz jsme zacli rekonstruovat byt, tak jsem ho PRESVEDCILA, ze spol. kasu mit musime, ze je to naprosto normalni a ze potrebuji mit k dispozici penize na jidlo a na dalsi vydaje a ne, ze to nakoupim a pak se ho budu prosit, aby mi to zaplatil. Takze to jsem ho donutila, ze jedeme po vyplate na velky nakup a pak dostanu jeste tri tisice na mensi vydaje, jinak plati najem a splatky, ja platim hypoteku a dve pujcky, co jsem si sjednala jeste kdyz jsem pracovala.

Rio ja vim, ze ma malou rad, nerika mi to, to ne, ze by me o tom presvedcoval, ale vidim, jak se k ni hezky chova, jak si s ni hraje, jak mu kolikrat jdou slzy do oci dojetim, kdyz mu treba ukazujeme, co jsme se zase naucily a proto mu ji nechci brat 😖 Musim koncit nez se rozbulim! Zatim pa

verusky
18. zář 2007

leny,je to tezke...
petr mi taky vysolil mnoho veci do oci,co jsem myslela,ze nikdy neskousnu,nastesti u tohoto tehu jsem si to radsi ani nepamatovala,coz je jedine dobre.ony totiz ty stresy a zmena zivota prinasi nervozitu do obou rodicu,kazdy to vnima jinak.od partnera cekame neco,co nam neda,on zas ceka od nas...to,ze miluje malou je desny zaklad a z toho jsme v podstate vyrostli my s petrem. taky jsem se bala,ze prijdu o mleko,kdyz jsem citila nepochopeni a petr vypadal,ze je mu to jedno. ja verim tomu,ze se to uklidni tak jako u nas.je postaven do nove situace,kterou resi svym zpusobem,dost patove,ale asi to ted neumijinak. a vidis,pises,ze kdyz spolu mluvite,taky te vytoci jeho vytoceni.akorat samozrejme my to muzeme svest na ty hormony a my prece za neovladani nemuzem (to jsem porad vstepovala petrovi,ale k nicemu). u nas jsou penize tak:bydlime v petrovem byte,petr plati jidla avsechno a z mych penez jdou vetsi vydaje-tedstavba,jinak videokamera,auto a pod. tak aspon ze tam neni hypoteka...leny,kdybyste sli od sebe,muze ti platit vysoke vyzivne,urcite se bytu nevzdavej,toje blbost. a jak sirozumis s tatovou zenou? neslo by tam jit na tyden? nekdy par dni udela divy.vysvetli jim,ze mate krizi a ze vypadnout od nej je pro tebe docasne nejlepsi reseni.udelas si prazdniny...
kurnik,stejne je to na prd,porad se tu resila svagrova a chata,pak jste kupovali auto a najednouje tu zniceho nic partnerska krize,ze si chces hledat nekoho jineho. to mi prijde extremni,to znamena,ze myslim,ze to prejde.
holky,musim do kuchyne,vsude je bordel,petr dnes na chatu nepojede,ze ma dost,tak snad jeste vecer napisu,ale on to nema moc rad.i kdyz si myslimk,ze zrovna vy jste mi pomohly ke klidu,clovek se tesi,ze se vypovida,tak uzto neni takova tragedie,kdyz se neco deje.
ale k tomu dojit mi trvalo mesice!!!zatimco vaseprdolkyjsou jeste malinke...
ja nechci bytprilisny optimista,ale poznalajsem navlastni kuzi,ze jsme byli uplne v prdeli a ze se to vzdy nejak vyvrbilo.

ria80
19. zář 2007

Verusky vis ja chci mit opravdu hezkej vztah,kde budeme jeden druhymu duverovat budeme se moct na druhyho spolehnout.A ne ze obcas nejaka krize,hadka,pak se to zase nejak urovna,na nejakou dobu a zase znova.Takhle bych to nechtela.A takhle podobne to je u Lenycky.A lepsi to nebude.
Me se nelibi,ze my dva mame takovej divnej vztah,porad vlastne bojujeme,kdo z koho,misto abysme drzeli pohromade.A to i kdyz se nehadame,tak se porad do me navazi jako ze srandy,ja mu to musim vracet,protoze s nim se jinak ani mluvit neda,on by to nepochopil.Tenhle zpusob komunikace je mi hrozne neprijemnej a vysiluje me.Urcite jste uz taky nekoho takovyho potkali,tak vite jak to myslim,spatne se to vysvetluje.
Navic mam problem s penezma.Spolecna kasa neexistuje.Chvili jsem myslela,ze ano,ale pak jsem prisla na to,ze on toho zneuziva.Ted uz neni,a vsechno platim ja,domacnost,nakupy(hlavne pro neho),veci pro malou,vsechno.Stve me to a taky to uz dlouho neutahnu.On vsechno,co vydela,a moc toho neni,zase stihne otocit.Uz jsem si s nim zkousela promluvit,ale on zije v predstave,ze mam prece hromadu penez,ze nic nekupuju,vsechno si nechavam,a navic vubec nema prehled,kolik co stoji.A nepresvedcim ho o tom,ze opravdu nemam,nenecha si to rict.Nasi to videj a rikaj,ze jsem blba.Ale nim o tom opravdu nejde mluvit.
Dost blba situace,a budu to muset nejak rychle vyresit.Ted se o tom i bojim zacit,protoze zase bude zle,jak zacnu o penezich.

ria80
19. zář 2007

Ja myslim,ze u Lenycky to uz neprejde,a u nas taky ne.Ja uz to snad ani nechci.Lenycko hlavne se nenech vytocit,kdyz se s nim bavis.Vsechno si rozmysli dopredu,co mu reknes,a pak to uz bez premysleni udelej.On te chce vytocit.To,ze on zacne kricet,jenom ukazuje jeho strach a nedostatek argumentu.A ty musis mluvit klidne a vedet,co rikas.Tim ho treba dostanes,zkus to.Kdyz to skonci tak,ze na sebe oba rvete,to nikam nevede.

lenycka
autor
19. zář 2007

ahoj, vcera vecer prisel z prace a dostala jsem bonbonieru s omluvou 😲 Ze ho to pry mrzi a ze vim, ze to tak nemyslel, tak jsem mu rekla, ze to rikat nesmi i kdyby si to myslel a ze ty hadky nejsou nikdy tak velky, aby byl vytocenej natolik, ze by mu to z ty huby vyletelo nekontrolovane! Tak jen sklopil usi, ale furt jeste budu castecne urazena 😠 Jdu si docist, co jste psaly, tak mmt.

lenycka
autor
19. zář 2007

Holky nejzajimavejsi na tom vsem je,ze mi asi pred 2-3tydny ta jeho sestra, co jsme spolu byly v krizku napsala, ze by za vsim chtela udelat velkou tlustou caru a zkusit zacit znova. Byli jsme tam na navsteve, dnes s ni jdu odpo na prochazku, takze co se vztahu vuci jeho rodine tyce, tak tam se to myslim maximalne uklidnilo!
Ma ted nejaky stresy v praci, byl tam cely vikend, kdy mi bylo fakt na h..., jak jsem byla nejaka nachcipana, v Ne utekl o neco driv, aby byl s nama, jenze mu na to prisli, tak ho pry chteli v Po vyhodit, ale nastesti se ho jeho sef zastal, tak snad dobry. Ale to nejde, aby si pracovni problemy resil doma na mne.
Rio Ty uz jsi hrozne moc takova rezignovana, vid? Ja i pres to, co se ted deje, tak furt mam tu snahu mu aspon nejakou malickou sanci dat kvuli ty nasi maly breberce, ale Ty uz na to asi vubec psychicky nemas, jak to tak ctu, vid? ☹
Jeste, ze tu mame ted Verusky, ktera se nas snazi maximalne podporit a snazi se nam otevrit oci dokud je cas, diky za to moc moc, Veru! 😵
Holky nekoukaly jste do ty diskuze tedka o tom Andikovi? 😲

verusky
19. zář 2007

leny,ja vubec nemam cas na net (jak petr nejezdi s malou na vikendy na chatu..),ale do te diskuse jsem mrkla-jen uvod.kdyz tak nam o tom napis.
ja nevim,tohle jsou verejne stranky a clovek musi pocitat,zekdyz tuneco osobniho napise,muze toho nejaky blb vyuzit.prototaky petrnemarad,ze jsem tady a ze pisu osobniveci.
leny,to ani neni podpora,to je jen muj pohled na vas,protoze s tema krizema mame kazda zkusenosti.proste jste semi zdali fajn,ze kdyz nasobe oba zapracujete,mate nato ten vztah ukocirovat.alety posledni dny,to uz teda bylo moc.ale uvedomil si to...to,ze za vama specha z prace,to je proste strasny zaklad,petr dela to same,proste chce s nama byt,kdykoli je to mozne. a jak pise ria,nesmis se nechat vytocit.ty jsi ta,ktera (ac ma rozbourene hormony)je v klidu doma a muze si rozmyslet.on reaguje zkratkovite a nahodile (myslim,ze se to casem nauci-nejednat tak).
co se tyce rie,tak od zacatku tenvztah byl na nic.ale rio,kevcerejsim slovum,hodne na to myslim.ano,clovek ma nejakou predstavu,jakma vypadat partnersky vztah.a slevit z idealu je tezke.muzu vam rict,ze u me byl toto nejvetsi problem.za prve,jsem na sebe prisna,chci to i od partnera.petr je klidas a pohodlny,me to stvalo,protoze ja porad neco delam (takze jsem ho nenechala v klidu zit a porad jsem ho za neco buzerovala).pak je tlustoch a ma jedinou vyhodu,zeje tak vysoky a kdyzje hezky obleceny,ztraci se to.pak-nasi zili cele mladi az do snad ctyriceti,ze sex kazdy den,pak tak obden a az tedkolem sedesatky jeto horsi a sil moc neni.a ja si vzala za sve,ze to tak takymusi byt.kdyz jsem cekala verusku,najednou tovposteli nebylo i nekolik dni a me to hodne stvalo,narazela jsem a o to vic petr nemelchut.po porodu to bylo dobre,ale taky to casem ridlo.vzdycky jsem si rikala a uklidnovala se,ze prece taky nemam sil a aspon se vyspim,ale stejne meto stvalo.pak jsme delali anicku,to tedy poctive a pak jsem se trochu bala a v te dobe byla v radiunejsaka psycholozka,co se zabyvala partnerskymi vztahy a ta rekla krasnou vetu,ze nejdulezitejsi pro dlouhodoby pekny trvaly vztah je POHRBIT SVE SNY. a je to pravda.pro me treba-proc bychom semelimilovat kazdy den,kdyz je to obcas jeste hezci,navic sil neni.a o naladach ani nemluve.no a pakjsem psala o tom klidu,ze nanem prece neni nic spatneho,ze si zacinamvazit,ze petr i kdyz specha do prace,nebo ma more ukolu,stejne zachovava pohodu a neni rapl,stejne bude mavat na verusku a delat,ze ma spoustu casu (ja bych na jeho miste letela stremhlav).
takze zaprve,muzeme mit jine chlapy,alezas tam nemusi fungovat jine veci (a treba dulezitejsi),nebo zmenime svuj pristup.necekat od chlapa,vse co jsme si vymyslely.
ale rio,ten tvuj se mi opravdu nelibi a toto spis bude platit na lenycku. a leny,rikalas,ze pred tehu jste meli hezkyvztah,ne? tak to se precetaky neda vyskrtnout!a pak je taky prvni rok zivota ditete pry nejkritictejsi zkouskou partnerstvi.takze jde o to to zvladnout...my uz to mame za sebou a fakt je celkem klid a jineho chlapa nechci.ma mouchy,ale v zakladu jsem spokojena. a ve srovnani s mym tatkou jsem spokojena nadmiru amuzu spis mluvit o stesti (to mi vzdycky rika svagrova,ona ma petra hodne rada,jsou povahove dost podobni).
tak ty bramboryuz asi budou...

ria80
19. zář 2007

Ja vim Verusky ze to myslis dobre.Ted nas tady tak hezky uklidnujes. 🙂
Samozrejme jak rikas nejaky kompromisy musi byt,ale ten zaklad vztahu musi byt dobry,z toho neslevim.A kdyz to nejde,tak budu radsi sama.Nebudu s nekym,kdyz mi nevyhovuje,jenom proto,abych nekoho mela.Myslim,ze jsem celkem tolerantni,ale v nekterych vecech ne.V tech zakladnich.
Jak pise Lenycka,je to pravda,uz jsem dost rezignovala,uz je mi tak nak vsechno jedno,jen cekam kdy to prijde,a snazim se nestresovat,abych neprisla o mliko.Treba dneska mi rekl,ze prijde pozde,protoze jde na kafe s nejakou kamaradkou.(S tou,jak ji psal,ze se na ni moc tesi a ze se mu o ni zdalo.)Tak jsem mu rekla,dobre bez.A on,jestli mi to nevadi,co na to rikam.A tak jsem rekla,ty musis vedet,co delas.To bylo vsechno.Myslim,ze on si tento muj pristup zasee vyklada spatne,mysli si bezva,uz si zvykla,uz si zase budu moct zit jak chci,uz jsem ji zpracoval.Nedochazi mu,ze tohle je z moji strany HODNE spatny znameni.Ale mluvit uz s nim takhle o pocitech a tak nebudu,to uz jsem zkusila a nema to cenu.On to nepochopi,a bere to jen jako napadani sebe,a zacne napadat me.A to si davam pozor,abych nemluvila v afektu,mluvim vzdy klidne a predem si vsechno rozmyslim.Ale on po prvni vete zacne na me kricet,tak to nema cenu,uz se nebudu stresovat.
Co byste rekly vy,kdyby vam tan vas rekl,ze jde s kama radkou.Nevrtalo by vam aspon v hlave,co v tom muze byt?

ria80
19. zář 2007

Mala zas dneska ma nespaci den,nespala moc ani v noci,cely den breci,ze je unavena,kdyz usne,za chvilku je vzhuru,nevim.A je hrozne lekava,ze spani se probudi,ze se lekne a rozhodi ruce,a ikdyz je vzhuru,tak se leka kazdyho pohybu,je takova rozrusena.Snad se zas uklidni.Je mi ji lito.

verusky
19. zář 2007

rio,ona to asi vsechno citi...pak si neni na svete moc jista.holky,jdu,zavrit dvere spici verusce,vytridim pradlo,ozehlim a zkusim sem jeste zajit.pokud teda nestihne prijet petr.chudak vstaval ve tri do prace a doted maka na chate.

lenycka
autor
19. zář 2007

Jsem tu taky jen na skok a taky si myslim, ze to Rio mala vsechno vyciti a kdyz nebudes v pohode (aspon vuci ni) Ty, tak Ti to jejim chovanim bude "vracet", vis jak to myslim...
Nahlasim se zitra, dobrou, papa

ria80
20. zář 2007

Asi mate pravdu,a ja se tak snazim.Taky jsem si rikala,jestli to nejsou zuby,ale to je snad jeste brzo.
Vcera zas dosel domu,a ze ta jeho kamoska ma ve vsem pravdu,i kdz zadny deti nema,a on to taky rika,ze mala potrebuje pit jeste neco jinyho nez mliko,ze ji to pry nedela dobre,a proto pry krici a nespi. 😝 A podobny kraviny.Ze ji bude davat na nocnmik od pul roku,ze jeho mamka to taky delala,a ona deti vychovala a tak to vi vsechno nejlip. 😝 😝 Tak jsem rekla,ze ano,ze pred 30 lety,a on se do me pustil,ze ctu porad naky blbosti,a ze doktori taky nemaj pravdu,ze oni taky zadny deti nemaj,a ze on to vi nejlip a podobny kecy.Hlavne ze moc ctu apak se ridim tema blbostma a ne zdravym rozumem.
A ze to bude delat stejne co bude chtit,i kdyz budu proti,protoze to je i jeho dite a on ma pravo!!Tak jsem jen mlcela,bylo to zbytecny,a pak jsem jen rekla,hmm,to dopadne spatne.On to samozrejme zase nepochopil a navazel se do me dal.tak jsem sla pryc.Nechapu,ze jsem to uz vcera nevyresila.Jsem blba.
Jak rika Lenycka,udelat ten jeden krok je to nejhorsi.
Ale jak pujde o malou,kdby ji chtel trapit,pujdu pres mrtvoly.
Tak to jsem si zas ulevila.Uz jsem klidnejsi.Diky,ze me vyslechnete.