Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
19. pro 2007

Mě zase furt bolí v tom podbřišku, tak nevím, jestli třeba nemůžu být nachlazená, počkám až doberu ATB a hold kdyžtak buď budu muset na pohotovost nebo po novém roce zase na gyndu 😒 Už jsem si dneska zakázala žrát i sladký, páč se ty kvasinky v tomhle hodně dobře živí a to nechci dovolit, ale je to těžký, musím pomalu, ze dne na den mi to nějak nejde 😠
Byla tu za mnou švagrová, mluvily jsme o tý její ségře, jak nás proti sobě několik let štvala a pomlouvala nás, na návštěvě se vždycky tvářila, jak nejlepší kámoška a za zády nám bodala kudly do zad, je to smutný, hnusný, ani jí snad nechci vidět, ale 25. jdeme k tchyni na oběd, tak to tam hold budu muset nějak přetrpět, ještě, že mám tu malou a budu se moct vymluvit, že už je unavená a že musíme odjet 😉
Chjo, je to těžký s těma rodinama, ale jak říkám furt a zatím mi to vždycky vyšlo - na každýho jednou dojde... 😎

verusky
19. pro 2007

anippe,no to musis.at te zkontroluji,abys o svatcich vedela,ze je vse v poradku.leny,ty zas na gyndu aspon zavolej,jestli je ta bolest v podbrisku normalni.tak mi rvou obe,jdu k nim.mam poradmoc mlika amusim odstrikavat,fuj.

ria80
19. pro 2007

Teda vy jste dneska jely!Ja jsem mela pracovni den,nebyl cas sem ani koukat.
Baleni darku prozivam,klidne bych zabalila i vam,Leny.To my mame uz od detstvi takovy ritual,ze se s kamoskou sejdeme a balime spolu,zapalime u toho frantiska,pustime koledy a prozivame to.Moc se na to vzdycky tesime.
Dneska mi doslo nejaky prani,taky od jedny znamy babicky,jeste ze preje vse nejlepsi k holcicce,a hlavne at jsme vsichni tri stastni.Je mi z toho smutno,kdyby vedela,co se u nas deje. ☹
Anippe,vsak tebe to taky jeste ceka,prvni vanoce s mimcem.A mala si to stejne jeste neuzije,to az priste.Ale nejvic darku pod stromeckem z toho bude mit ona,ktera z toho jeste nema rozum a je ji to jedno.Ale ropzbalime to s ni az druhy den,jako v Americe. 😅 Ale uzijete si to spolu a muzete se tesit,treba pristi vanoce uz s vama mimco bude.
My jsme taky meli vzdycky skleneny ozdoby,nektery i historicky.I kdyz jsme byli mali,nikdy nebyl problem,ze bysme shodili stromek.Tak se budu snazit maly pak vysvetlovat,ze je to krehky a musi se opatrne.A jestli bude nejaka moc divoka,tak bude stromek na stolecku a privaze se ke stene a bude.Tatka ho taky privazoval,abysme ho nestrhli.
Byla jsem se jednou podivat,jak se vyrabi ozdoby.Je to nadherny,taky by me to bavilo,treba se k tomu nekdy dostanu,k malovani ozdob.Ale je to moc spatne placeny.A hodne to smrdi,ty chemikalie z barev,moc zdravy to asi nebude.Nejhezci ozdoby delay ukrajinky,ty na to maj asi talent.
Kdyz jsme meli v tanecnich ples,tak jeste nebyly ty trpytivy laky jako ted,tak jsem si tentkrat posypala hlavu tema trpytkama z ozdob,bylo to paradni a vsichni to obdivovali. 😉
Jinak jsme byli venku s malou a odchytl nas tam manzel,zase takovy ty reci,aby vzbudil litost,ale pritom me napadal.Ze nic nedelam,jen lezim,a nic nedelam ani pro nas dva,abysme se k sobe vratili.Zacal mi vycitat,ze jsem bezcitna,mysli jen na sebe,a vubec na neho chudaka,jak mu asi je a jak bydli a nic.A nemysli a ni na Michalku,beru ji tatinka,a ona by ho chtela u sebe.Tak jsem na ni zla a myslim jen na sebe.Tak jsem mu rekla,ze kdyz jsem teda takova,tak at se mnou neni,ma ted prilezitost si to rozmyslet.At neni s nekym tak spatnym jako ja.Ale on pry,ze me miluje takovou jaka jsem,i smyma chybymy,a aspon podle toho vidim,jak me miluje.Ze jiny chlap by tkovej nebyl.No ztracenej pripad,co si myslite?Ja jsem z toho zase ziskala pocit,ze delam dobre.

verusky
19. pro 2007

no to je BOREC -tentvuj.se dnes predvedl!!!no ani nemamco komentovat.ja dnes zas zjistila,ze je petr desne rozmazleny.a vubec nemam chut se na nej usmivat.babicka rika,ze si mam sama obstaravat nakupy,chodit ven a holky mu mam nechatdoma.aby vedel,jake to je.ale on si asi zapne televizku a bude v pohode.tak jsem chtela anicce poprve udelat vanicku,petr pro ni meljit do sklepa a nechal si u sebe klice.takze budeumyvadlo.je mito lito.a zitra babickaodjizdi.
jo azkusila jsem datdudlik a vsechny vyplivla.i kdyz tvarovanylatexchvilkupososala.tak budeme trenovat.mela bych jestetyden pockat,ale prdim na to,pit umi krasne.

ria80
19. pro 2007

MIchalka dudlik nechce,a ted uz to vydrzime,ani se uz nebudu o to snazit.Ja ji vzdycky necham prso tak dlouho,jak chce,tak nema problem.A kdyz prece,ma palec.Nejdriv jsem to brala jako problem,ale proc,ona ho nema v puse cely den a ta chvilka pred usnutim nebo kdyz se v nosi vzbudi,nemuze vadit.
Verusky,stejne by me zajimalo,jak to delas doma se dvema detma.Mohla bys nam to popsat,ja si ted neumim prestavit,ze tady mam jeste jedno dite.Veruska si uz hraje sama,a ty se venujes Anicce?A jak je to s uspavanim?

anippe
19. pro 2007

Rio co na to říct, je to normálně blb.Za celou dobu co jste od sebe neudělal nic pozitivního.Nic proč by jsi aspon na chvilinku mohla zapochybovat!Na druhou stranu je to dobře.Jenom snad já bych mluvila na rovinu,že nemmám v úmyslu se k němu vracet.
Já v pořádku nejsem, to vím protože jsem u doktora byla pred MS, ted to musím přetrpět a 28.12.mám přijít.Ale právě kvůli tomu, že už krvácím tak dlouho raději zavolám.Tada pokud se nestane zázrak.Tak nejdřív jsem dostala injekci abych to dostala a ted možná aby to skončilo 😝 A s největší pravděpodobností do mě začne cpát hormony.
Leny představa že bych musela na pohotovost by mě pěkně děsila a raději bych být tebou zavolala.
Rio to máte s kámoškou pěknej zvyk.Mě teda balení nebere, ještě že existují ty hezké taštičky 😉
Holky moje babinka je z jedenácti dětí, to musel být teprv nářez!A ještě měli hospodářství!

ria80
20. pro 2007

Pokud jde o ty deti,nejhorsi je vychovat ty prvni,oni uz se pak vychovavaji mezi sebou. 😅 Takhle to bylo treba v rodine manzela a takhle to dopadlo. 😔
Prave ze ja pochybuju,ale vzdycky kdyz uz ho chci jeste vzit zpatky(aspon na vanoce),tak on udela neco takovyho a ja jsem rada,ze jsem to neudelala.To jsou ty moje ohledy,taky jsemrada,ze mama cas si to rozmyslet a neudelat unahleny rozhodnuti.Ale stejne to asi nedopadne a me je uz ted lito,ze jsem to neukoncila rovnou.
Leny,tro je fakt,ze by se mi chtelo o vanocich ma pohotovost,to teda ne.Radsi s tim jeste neco udelej.

verusky
20. pro 2007

no,leny s tou pohotovosti opravdu neni o co stat!
anippe,moje mamka je z deseti deti,teda dva se nedozili dospelosti,takze je jich osm.mamka je devata.a darecky,to se moc nenosilo.spis bylo slavnostni jidlo a darecek uz byl ten krasny nazdobeny strom.ale zeptam se.jen vim,ze vysokou skolu prosla s dvema halenkama (takze narozeniny ani vanoce nehrozi...),je to mysleno jako hezkyma a ze si hraly s drevenyma panenkama udelanyma brachama z polinek.fakt myslim,ze na darky nebylo,takze baleni nebylo narocne.mozna vsak u vas bylo vic penez,to moji prarodice nemeli.
rio,popsat,jakeje to s dvema detmi,to zvladnu asi az pozdeji.protoze to vsechno musim vymyslet.jak to zkloubit.dnes odjela babicka,takzemampoprve vecer sama sdetma.no prve vykoupu a uspim verusku,pak anulku.ted zrovna chrni obe,ale u veruse,ktera bezduvodnezacala brecet,jsem po case chytlanerva,takze jsemsipak odpetra vyslouzila nadherna slova,ze jsem magor (ja verusu zbila pres plinku) a brecim doted.zase mampeknou krizi.a petrje furt za neco urazeny a ja taky.prala bych si,moct se sbalit a vypadnout pryc.nebo aby vypadl on.ja proste vedle nej nemuzu zit jenjako matkaa sluzka doma.a on pozorny ke me jako partnerceproste neni amese to ted dotykaa jsem citlivka a nejak midoslo,takyza pomoci babicky,ze on porad rika,jak je chyba ve me(ze jsemnervak),alechyba je taky ta,ze on vzdycky v zivote vsechno mel,neumi se prizpusobit a vlastne nikdy nic nemusel.a ma se moc rad.coz nam zenskym chybi.no a ja mam tu chybu,ze kdyz jsem v prdeli,neumim zanimprijit a popovidat o tom a jsem rovnou hnusna.takze asi taky zacarovany kruh,co myslite?
vcera se tu objevilo krasne tema "muz me odmita".jako by mi to z duse mluvilo.petr me miluje (i kdyz kdo vi,mozna me miluje jen napul,to co chce a co mu vyhovuje),miluje nase deti,ale jako partnerka mu asi nic nerikam.a to ja neumim skousnout.urcite je velka chyba v tom,ze nespime ve spolecne posteli,asi bych se dockala ranniho ci vecerniho pohlazeni a mozna by mi to stacilo.jenze ja to jeho chrapani nesnasim.v noci jsem uplne nasrana a normalne bych vrazdila(takze do nej boucham a kopu).
jak mi tak tecou slzy,nevim,co s vanocema.byla bych u nasich a on u svych rodicu?trochu divne,ne?jenze my je nebudeme mit hezke,on me proste sere a ja nemam silu a ani nechci,abychom vsecvhno v klidu rozebrali a nasli cestu,jak dal.vlastne jsem cekala,ze sam zacne a rekne,maminko,ty toho mas asi moc,jsi takova porad nastvana a me to mrzi,vzdyt mame krasne dve deti,mame co jist,kde bydlet,vzdyt se muzeme jenom usmivat.noa on na cokoli jenpod fousy rekne,ty jsi tak strasne negativni,to je hrozne.nebo,ze s nim nekomunikuju,tak si taky bude delat,co chce.porad mi vyhrozuje,ze bude chodit jinam jist(vcera jsem ho nutila do mrkvoveho salatu,on to zrat nebude),jezis,proc ja nereknu,tak jo a aspon nemusim varit!!!!hned zitra ho poslu nekam na menu,nebo v lepsim pripade reknu jeho matce,atsi synackovi vari.ale zrovna na zitra mam uvareno.
copak je tak tezke naucit se normalne komunikovat?ja vim,jsem uz taky desne blokla,tak to neumim ani ja a co pak chtit po chlapovi.ale rikala jsem si,ze pokudby u nas ten sex byl jak u leny,tak vazne nema smysl,abychom byli spolu.tak jsemsi zivot nepredstavovala.
no a ria bude mit radost,ze jsme na tom nakonec vsechny podobne...
rio,ale u tebe je to vazne zabite,protoze ty mas opravdu vola 1.tridy.s nim nebudes stastna ani nahodou.mozna za to,chudak,nemuze,aleprece to neodneses ty.
taky menapadlo napsatdopis,ale to nema cenu.nemam problem mluvit a bylo by to tak jedine trapne.na tom jenejhorsi,ze on rekne,ze nic resit a menit nemusi,ze onje v pohode,on nas chce a tak.aze mi pomaha,jak muze a co jeste chci.no nutte chlapa do lasky!strasne!
ja jsem fakt strasne smutna.a porad placu.do tohojsem vcera byla na velke a tak to bolelo!mocjsem brecela,no druhy porod.si dam zitra cipek.dotohojsemhnusna,tlusta,musim nosit sukni,kvuli te mykoze,pak budte usmevave...a dva sviste kolem sebe...
rio,ale zpatky k holkam.ted to fakt nenitakhrozne,protoze anulka dostspinka.ale pravdajeta,ze se ji moc venovat nemuzu.takze kdyz knoura,ani ji neberu a fakt je takova odstrcena.ale kazdy mi rika,zezas bude bohatsi otohosourozence,takze atneresim,ze se jimoc nevenuju.aleumi se krasne usmivat,vetsinou u prsa.joa pry jwsouty druhe deti vdecnejsi (za pozornost a tak),to myslim,ze bude pravda.
tak ja se jdu vysmrkat z toho place.

sarrinn
20. pro 2007

No vidis Rio, my si taky budeme rozbalovat darecky 25. rano, ale jeden vecer na nase vanoce. 😉
Anippe, ja jsem v Cechach bydlela ve ctrvti kde to bylo pul na pul s romskymi obcany, takze to znam, byli priserny, delali bordel, vykradali obchody, za dvermi boty a tak, ale nikdy nesli do bytu a s nami meli par hadek jako decka a tak......
No ted prdola na chvili usnul tak jsem dozdobila slepovany, nakup uz mam taky, takze uz je pohoda 🙂
Zitra jdeme na kontrolu kycli,John konci brzy v praci a jde s nami a pak budem 14 dni doma vsichni 3, to bude mazec 😝 ale aspon si ty svatky uzijem.
Dneska je tady krasne, sviti slunko, ale nic moc teplo.
Leni, tak zkus nejakej cajik pro zensky nebo budes pak o vanocich trpet.
Veru to je super, ze uz ma sadru dole, hned se bude citit lepe, prdolka mala.

anippe
20. pro 2007

Veru nebul, to ničemu nepomůže, spíš naopak.Budeš se cítit ještě hůř.Je to těžký když ten tvůj nechce mluvit a nevidí, že je něco špatně,ale v první řadě si to musíš uspořádat v sobě!A když se ti to povede a budeš vědět co chceš a začneš se podle toho chovat, pomalu se začne spravovat i vztah s tvým mužem.Nečekej že se on začne měnit prní.Já se od určité doby řídím pravidlem, že spolehnout se můžu 100% jen sama na sebe a jak si to udělám tak to v životě mám.Možná to někomu přijde divný, když mám partnera,i když mě hodně pomáhá vím, že za vším si musím stát jen já sama.Asi tak jak mě zklamal tento týden, nezlobím se v podstatě na něj, ale na sebe, protože jsem se snažila přesunout povinnosti na něho a to se mi nevyplatilo.A on má stejné uvažování, řekne mě dělej si co chceš a já tě v tom podpořím,nebo ti řeknu že se mě to nelíbí.A to že se mu nelíbil mrkvový salát?Veru mužu tě uklidnit já bych dopadla asi stejně! 😀 ale u nás je v tomhle ohledu docela jasno,já nejsem povinná mu vyvařovat,uklízet,žehlit a prát.To že to někdy udělám je moje dobrá vůle.A že řekl že se pujde najíst jinam?vždyt na tom není nic zlého,tak at jde a donese ti taky něco dobrého 😉Ale to se mě to vykládá, když ten muj se o sebe od 18let staral sám.I když si myslím,že za tím hodně stojí i muj přístup.Holky bojujte,určitě se s tím dá něco dělat!
U babičky to bylo stejný,kopa hladových krků, ale uměli si vážit drobností.A už jen ta atmosféra byla kouzelná.Ona má krásné vzpomínky.Kéž by tak dnešní rodiče byli schopní v dětech vypěstovat takový vděk jaký cítili oni.
Sarrinn my to máme tak, že v přízemí jsou komerční prostory a v patře máme byt.Vše je propojeno chodbou ale přístup do bytu je uzavřený pro normální lidi .Já v tu dobu byla dole,proto jsem ho slyšela, musel překonat překážky a tím udělal hluk!Tento rok se nám podařilo nachytat pár cikánů jak šmejdí na chodbě, ale do bytu se žádný neodvážil.

ria80
20. pro 2007

Babicka byla z deviti deti,tatinek jim umrel,byli mezi nejchudsima z vesnice.Taky to nemeli jednoduchy,ale jaky mohli mit vanoce,to nevim,babicka na tu dobu moc nevzpominala.Asi to nebylo nic moc.
Verusky,tak prvni chodi spat Veruska?A to ji Anicka nebudi?Nebudej se navzajem.To jsem si myslela,ze proste to druhy mimco nebyva tak rozmazleny,k prvnimu se bezi,hned jak se pohne,a druhy uz musi chvilku cekat.Ale ono je to mozna lepsi.Myslim,ze Michalka docela rozmazlena je,teda jak v cem.Ale je zvkla,ze se j porad nekdo venuje.Ja se ji taky ted snazim nechavat chvilkama samotnou,aby si trochu zvykla.Ale nic moc zatim.
To jsem nejak nepochopila,jak myslis,co s vanocema.Jakoze chces byt na vanoce bez neho?To bys asi ted nemela jednoduchy.Nebudu se opakovat,uz jsem psala,ze proste potrebujete nejak zacit zvladat novou situaci se dvema detma a pak se trochu uklidni.Verusky,neverim,ze to myslis vazne,ze chces od neho.To ti pripada jenom ted.Vzdyt ti jeste nedavno pripadal asi dobrej,kdyz sis s nim porodila jeste Anicku.Je fakt,ze ty ses asi nervak,on zas ma svoje chyby.To si musis rozmyslet ty,jestli s nim chces prozit zbytek zivota.Predstav si vas zivot treba za dvacet let,jak se k sobe budete chovat.Me to hodne pomohlo.Ale ma erad deti a stara se o ne,to je zas to dobry na nem.A urcite ma tech dobrych vlastnosti vic.
Ted mas spoustu starosti s detma a se sebou,na tvym miste bych nejakou dobu pockala a neresila to.Az se sizuace trochu uklidni,lip se ti o tom bude premyslet.
Taky jsem si rikala,ze takhle jsem si zivot nepredstavovala.Ale pros bych mela mit radost?Prece ti to nepreju,preju vam,at se to mezi vama zlepsi.Ale budete na tom muset zapracovat oba,jinak to s rokama bude jen horsi.Mozna by vam taky neuskodila ta manzelska poradna.
To musel byt hnus na zachode,jeste si na to dobre vzpominam,jak jsem se bala na zachod.A poporodni kalhotky jsem nosila cely sestinedeli,bylo to fajn,zkus to taky,hezky to vetra.
Anppe,ono je fakt,ze ty to tak hezky rikas,ale ono zalezi na tom,jaky ten vztah je celkove.Verusky si to takhle asi rict nemuze,stejne by to neproslo a jeste by se na sebe zase nastvali.A Petr to od ni asi vyzaduje,ten servis.
To je hrozny,ti cikani.Kdyz si predtavim,ze jsme bydleli kousek od vas,tak je mi divne.Taky tam, mohl vlezt nejaky cikan,ani by se nemusel mos snazit.S tim byste meli neco udelat.Ja uz bych na tvym miste nemohla ani spat,vsude bych nekoho videla a nemohla bych tam byt.

verusky
20. pro 2007

to jsme zas my drsnacky,co se nikoho nebojime,vid,anippe?!
tak porad brecim.ani nevim,jestli mi stoji za to.anippe,hezky jsi to napsala.jenze jak to prezit do te doby,nez se na to podivam,jak rikas?treba to bude zitra,ale jak usnout dnes??petr se cuci na tv,proc by spechal do postele,kdyz obe deti v noci obstaram ja,ze jo.a ja nemuzu spat...taky mam uplne ucpany nos z toho place.
rio,tak dnesni vecer nic moc,spis fuj.verusa byla porad ziva a kdyz jsem ji konecne dala do vany,do peti minut se hlasila anule o prso.tak jsem kojila v koupelne a kdyz uz chtela verusa ven z vany,anuli jsem musela odtrhnout.chvili vydrzela v klidu,pak chtela zas,to mi v. utekla polonaha.takze jsem zase kojila.jakmile to slo,zase prestat a oblect verusu a u uspavani prso napotreti.no uplne k h.... verusa nemohla zabrat,trvalo ji to asi pul hodiny.pak jsem uklizela kuchyn,hracky,sla do sprchy sama a pak jdu k anulce,ona chrapala naprosto tvrde.rikala jsem si,ze to teda vanu nedam,jenze pak jsem si vzpomnela,ze ji smrdela plinka,tak bych ji mela prebalit.no nakonec se tak pomalinku budila,tak jsem rozhodla,ze tu vanu udelam a zrovna kdyz jsem ji zacala mydlit,dosel petr,tzn.ze bylo 23hodin.dost sila.takze takhle uz nikdy.jenze jak,to nevim,zase nechci,aby kdyz budu ve sprse,mi rvaly.i kdyz me vic trva mazani tela nez samotna sprcha,takze priste myju prve anuli a pak sebe.
holky,jdu opravit vsechny ty mezerniky,protoze to je des.kdyz to nemam opravene,opravdu neni cas,takze sorry,cte se to blbe,ja vim.
jo a oci uz mam uplne male a cervene,to budu mit rano napuchla vicka.no hnus.se znam.

ria80
21. pro 2007

Verusky.Anippe to napsala hezky,a le ona ma dobryho pritele,fajn chlapa,a to se to pak vidi uplne jinak.Kdyz vam to neklape ve vice vecech,tak je to pak tezky.Jak rikam,mophli byste se jit s nekym poadit,uz kvuli detem,aby to nemuseli poslouchat a vnimat.
Vcera vecer,to muselo byt fakt na nervy.Deti brzo po sobe,to asi vzdycky drsny.Ted uz to budes muset vydrzet,ale ty to urcite zvladnes a vymyslis nejakej system.Ale mela bys Petra nejak prinutit,aby ti zacal pomahat.Vzdyt pres den pracujete oba,tak proc by mel vecer lezet jen on.A v noci by ti mel taky pomoct,copak mu te neni lito,kdyz te vidi takobvou unavenou?To je divny.Pokud na to neprijde sam,tak si o to rekni.Jsou to prece deti vas obou.
Ale verim,ze vy dva to vyresite a najdete spolecnou rec,a bude to dobry.

anippe
21. pro 2007

Ahoj babulky,já vím že se na to dívám úplně z jiné pozice,verusky to má s dvěma dětma nepředstavitelně těžké a ještě musí řešit krizy 😖 Jen je potřeba s tím něco udělat nebo te to Veru pomalu oddělá.A určitě je dobré začít neprv u sebe.Stejně jako Rii mě přijde podivný, že si Petr nevšímá že jsi vyřízená a hlavně uplakaná!Určitě to vidí,ale proč se ti nesnaží pomoct?Bere to jako součást tvé hysterie,jako že si chceš vynutit pozornost?!nebo co ?
Myslím že není dobré chlapa do něčeho nutit on se ještě víc bude bránit, je potřeba najít nějakou cestičku, aby to dělal sám a rád!Ale je to potřeba, nevím proč by jsi na to měla být sama, dětičky máte společné!

sarrinn
21. pro 2007

Verusky, presne tak co rika Ria- budes ho muset donutit, prece nemuze te nechat delat vse, ma vykoupat jednu ty druhou a tak. Musis mu to rict a neplakej, jen s nim promluv, to je jasny, ze jsi vyrizena, mas chvilku po porodu a v podstate by jsi mela odpocivat jsi jeste v 6ti nedeli. Veru takhle to dlouho nezvladnes, proste ti bude muset pomahat a myslim, ze je to normalni, ty jsi taky unavena jako on z prace.

ria80
21. pro 2007

Jen je skoda vanoc,tyhle ani nebudou nic moc.Ale to je jasny,v takovy situaci.Skus to udelat co nejliop to pujde,uz k¨vuli sobe a Verusce,byla by to skoda,kdybyste meli na prvni vanoce as Anickou spatny vzpominky.
Nebo chces jet k vasim?Neco takovyho jsi tady psala.

verusky
21. pro 2007

holky,vy jstezlate.akorat ja vubec nemam cas.jen ve zkratce-rano uz jsem to pojedne poznamce nevydrzela as zebychom si melipromluvitaonze kdykoliv,takjusme mluvili.no o nicem,bez reseni.chyba je ve me.on to zkouselpo dobrem pry mockrat.aaaaaaaaa,zaseplaceme,valim kojjit.chtelajsem utect,ale volala mi babicka a taky midala nejake reseni,zkusimzitra aplikovat.jak najdu cas,napisu vic.ale dneska ne,jsem totalne mrtva.a to jeste zdaleka neni vecer a spani...

petka26
22. pro 2007

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? U nás to už taky delší dobu tak nějak skřípe.

lenycka
autor
22. pro 2007

Jasně, že se může přidat 😉 Copak se u vás děje? Zlobí a zlobí? 😀

ria80
22. pro 2007

Ahoj.Michalka mela dneska protivnej a rvaci den.Rvala skoro celou prochazku,a i ted rvala pred usnutim.Ale ja jsem ji dalůa do postylky a sla jsem pryc a hned bylo ticho.Tak snad bude chvili spat.My uz mame ozdobenej stromek,zabaleny darky,muzem zacit.Manzel tady zas byl vcera vecer jeste,a je to porad dokola.Ale dneska jsme mely docela klid.
Leny,koukala jsem,ze mala ma problem.Tak snad ji to brzo prejde,myslim,ze delas tak nejak vsecko dobre.Jeste je dobry Pityol,sice se nema davat malym detem,ale nas s rim taky mazali a zijem a kdyz to zkusis maznou jenom na to misto,tak by se nemelo nic stat.Avirilu moc neverim.Skoda,ze jste to nestihly k doktorce,je dost dobrych masti,ale na recept.My teda koupeme i shlavou jednou za tyden,jednou jeste bez myti hlavy,a mydlo nepouzivame vubec,jenom na zadecek.Jinak otiram zinkou.A Michalka ma nadhernou kuzicku.Ono se to nema moc prehanet.
Verusky,tak se ozvi,jak to u vas vypada?A leny,co vy,jde to,chova se slusne?
Petka26,muzes se pridat,napis,co se u vas deje.Taky mas malou holcicku,treba se to vas jeste spravi.

ria80
22. pro 2007

Je tady krasne,na prochazce jsem se kochala,vsechno je obaleny jinovatkou.Takovy vanocni,parada.
Taky nechapu,jak nekdo muze jeste ted chodit nakupovat.A je jich hodne.Blazni.Ja uz mam zabaleno a vanoce muzou zacit.
Jen nasi mili sousede zacli neco pritloukat na zed.Je to radost.Cekam,kdy zacne rev.
Leny,ja vim,ze jsi tady!!!
Tak sup,at tady nejsem saama.A zapremyslej,jestli nejis neco,co jsi predtim nejedla.Nejaky ovoce treba.Nebo cokoliv.A s tim prikrmem bych taky pockala,to muze pekne podrazdit.

petka26
22. pro 2007

Já ani pořádně nevím, kde mám začít. Hned na začátek na sebe musím prásknout, že mám výbušnou povahu, no postě cholerik 🙂 ,ale kdo nebyl, kdyby měl manžela přes týden mimo domov a o víkendu, kdy si myslí, že by mohl být s rodinou, tak je taky fuč, už mě fakt štve a když mu řeknu, že jsme spolu málo, tak on že prej jsme spolu tak akorát a že je podpantoflák, kterej nemůžu nikam. A to mě naštvalo, protože všude lítá

lenycka
autor
23. pro 2007

Jo, Petka, tak to znám. Taky mi přijde, že je s náma málo, že jsem na malou furt sama a když mu to řeknu, tak je oheň na střeše a že mu nedávám naprosto žádnou volnost a že každej si lítá kde chce a on musí sedět doma na prdeli, mi neříkejte do prčic, že je to všude stejný!
Rio, sice tu jsem, ale vždycky jen že to zapnu, rychle si přečtu rady a mažu pryč. Doma máme bordel jak v tanku, ale na to prdím, nebudu nic uklízet, jestli chce mít hošánek hezký vánoce, tak se o to taky musí trochu zasloužit a ne, že tady budu furt otročit! Nebaví mě to!
Dneska jsme jeli do města pro zbytek dárků, mám zase naprostý hovno, páč mě zase vytočil, mu říkám, že tu řádí chřipková epidemie, že mi nesmí jezdit po krámech s kočárem, že jdeme oba proto, aby ten jeden čekal vždycky venku. A prd první obchod s kočárem, druhej to samý, mu stojí chlap za zády a chrchlá, tak jsem čapla kočár a šla čekat ven, on hnedle za mnou a stejně nic nevyřídil.
Pak mě vytočily na poště, jsem objednala nánožník na kočár a přišel už 20. na poštu, jenže lístek jsem ve schránce našla až včera, tak tam pro to jdu, jenže lidí jak sviňa, na vydávání balíku jen jedna ženská a každýmu tam cpala, že proč už nevypnou ten vydavač lístků, že tam čeká 40lidí a že teda neví, jak ve 12 zavřou, kdyby tak makala jak mlela hubou, šlo by jí to rychlejc, každopádně jsem to vzdala ve chvíli, kdy přede mnou čekalo ještě asi 18 lidí, na to nemám! A právě jsem si u tý firmy zaplatila 120,-Kč za obchodní balík, aby mi ho doručili až domů, abych tam nemusela tohle absolvovat a stejně si tam musím jít! Dneska už lístky ani nevydávali, bylo tam snad 50 lidí na dvě přepážky, tak jsem to hned otočila a šla pryč a mezi svátkama jim tam zavolám, že trvám na tom, aby mi to za ty prachy koukali dovést do baráku 😠
V TV říkali, že prej je na Štědrý den úplněk a špatný postavení hvězd, takže prý hrozí konflikty a hádky a že si na to maj lidi dávat pozor a tak si zalezu asi do postele a nevystrčím čumák a bude 😀
Jsem otrávená jak šváb, fakt, mě nic neba, sníh není, svítí sluníčko a mi to ani jako vánoce nepřipadá! Vím, že to bude krásnej zážitek pro malou, to je tak jediný na co se těším 😅

anippe
23. pro 2007

Ahoj holky,jdu popřát krásné a pro Vás především klidné svátky.A i když to máte těžké, podívejte se na dětičky a radujte se, že jsou s vámi a hlavně, že jsou zdravé.

ria80
23. pro 2007

Petko,ja jsem tento problem nemela,ale musi to byt hrozny.Ted si ale uzivej vanoc,jak to pujde,a neres to.Na to je dost casu po novym roce.Uz kvuli mimcu.
Leny,snad uz je male lip.To by bylo hloupy,kdyby ji to zneprijemnilo vanoce.Leny,ale ten tvuj je taky magor.Lezt s maliu mezi kychajici lidi.Blbec.Se nedivim,ze se sna neho poradne rozcilila.A at ti taky pomuze,prece nebudes uklizet porad jen ty.Kasli na to,ty to prezijes,a malou to nezajima.
Taky jsem slysela,ze se maji lidi hadat.
Mala zacla rvat,to neni dobry,musim za ni.Ach jo.Uz mela spat,muselo ji neco vzbudit.

ria80
23. pro 2007

Zase tady byl manzel,donesl hromadu darku a choval se slusne.Bylo mi to docela trapny,minuly vanoce se vubec nenamahal.
Tady je to vsechno vanocni,obaleny jinovatkou,krasa.
A mala rve.

lenycka
autor
23. pro 2007

Zrovna dělám salát. Jenže jsem teprv dala vařit brambory, takže to budu dodělávat tak v deset, chjo ☹ Ale malá už chrupe, teď se teda před chviličkou vzbudila na dokrmení a teď už snad bude chrupat tak do jedenácti, doufám. Potřebuji sjet do Kauflandu pro nějaké pečivo a kdyby měli kousek točeného do salátu, jsem myslela, že to stihnu přes den, ale nevyšlo to.
Furt je mi hrozná zima, jsem se měřila, mám 37,3 a jsem ten typ, že jakmile má zvýšenou, tak to na sobě cítí!
Na úklid prdím, na fotkách to stejně nebude vidět a kdyby NÁHODOU chtěl někdo přijít, tak se to dá stihnout dodatečně, ne? 😉
Rio a tys pro něj měla dárek nebo ne? Seš asi zvědavá, co nakoupil, viď, když se na to minulej rok vyflajznul 😉 No tak to pak koukej napsat, jsem napnutá jak kšandy 😀

ria80
23. pro 2007

No mam to tady narovnany pod stromkem jako dekoraci zatim a kocham se. 😀 On si to nechal zabalit,takze je to nadhera,umelecky dila.
Taky jsem pro neho neco mela,ale tolik ne.To by i bylo blby.Ale tasku si taky odnesl.A taky trosku cukrovi na ochutnani.Budou tam zitra jeste s jednim osamelym chlapkem,tak snad tam nebude sam.Ted jsme si jeste vymenily s kamoskou darky,tak je to tady jak kdyby nas bylo deset.
Jasne,nech uklizeji bejt,hlavne at je ti celkem dobre.
Jen je mi smutno,ze minuly rok na to kaslal,na co,ma me prece jistou,kdyz mela ted mala svatek,tak na to taky kaslal,na moje narozky si spletl datum a svatek vypustil uplne,a najednou se muze pretrhnout.

lenycka
autor
24. pro 2007

KRÁSNÝ VÁNOCE, HOLKY MOJE 😀

ria80
24. pro 2007

My s Michalkou taky prejeme vam vsem krasne Vanoce a hlavne pohodu v srdci.At si to uzijete,jak nejlip to pujde. 🙂 🙂