Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
25. pro 2007

Ahoj holky, tak co jste dostaly od Ježíška? Já kávovar, tak budu vařit Latté o 106 😀
Malá toho dostala tolik, že nevím, co s tím uděláme, ale hraček ani tolik ne, spíš od babičky lžičky a mističky a dózičky na jídlo, takový spíš praktický věci, což jsem ráda, že nenakoupila kraviny, co se nám tu budou jen válet v koutě 😎
Za chvíli jdeme na oběd k tchýni, se mi tam nechce, ne kvůli tchýni, ale kvůli tý Čendový sestře, je to čůza nevyrovnaná a jak jsem se teď zase dozvěděla další věci, ve kterých si mě brala do huby, tak o to míň po ní toužím, ale přetrpím to, jedeme tam procházkou s kočárem, tak doufám, že bude malá tak po hodině kňourat a budeme "muset" odjet 😀
Tak holky zatím pa a pište, co jste dostaly vy 😉

ria80
25. pro 2007

My jsme se snazili udelat stedry den tak,aby ho mela Michalka co nejmin naruseny.Tak normalne,hrali jsme si,pak spinkala,kveceru jsme byli na prochazce.TO bu du vzpominat dlouho,vsude ticho,sero,svetylka,vsechno bily a vynocni.Koukaly jsme kde uz sviti za oknem stromecek.Moc hezky to bylo.Pak jsme jeste udelůali maly stedry vecer pro Michalku.Hrala si,fotili jsme ji pod stromeckem,filmovali,rozbalila si taky zu jeden darek,a pak koupat a spinkat.Usnula teda az po pulhodinovym hysterickym revu,ale pak uz to bylo dobry.Pak jsme se sli najist a rozbalili jsme darky.Michalka se nam obcas pripomenula,ale uplne se nevzbudila.Trochu jsme spechali,porad jsme cekali,ze se vzbudi a budeme to muset prerusit.
Dneska dopoledne jsme meli stedry rano,rozbalili jsme s Michalkou darky,valela se mezi nima a jeden darek i sama rozbalila.Nejvic se ji libi "muj prvni keybord",hraje to a ona se na to porad smeje a boucha do toho.Pak se ji libila prvni panenka a plysova kocicka.Taky dostala plysovy pytel na spani,penovy koberecek,kostky,kachnicky,knizky,plysaky a spoustu obleceni.Ale nejhezci darek tam byla ona ve svatecnim oblecku se snehulakem.Parada.
Me asi nejvic radost udelao knizka Respektovat a byt respektovam,knizka o pernickach,kalendar s pernickama,bizuterie,sklenena doza plna bonbonu a mydlo,co vypada jako ruze.
Bylo to hezky,ale prece jen,minuly vanoce byvala lepsi nalada.Neni se co divit,v takovy situaci.Nevim,co bude dal a snazim se na to moc nemyslet,ale uplne to nejde.S manzelem jsme si vcera volai,tak snad to nejak prezil a dneska prijde,tak uvidime.
A jak vy jste udelai stedry den?

ria80
25. pro 2007

Manzel tady byl a probehlo to celkem dobre.Ted o svatkach se snazime chovak klidne a nic neresit,to prijde pak.Vytahla jsem vsechny Michalciny novy hracky,omyla je,a vyprala novy obleceni.Tak si Michalka uzila a po umyti hned usnula.
Pridala jsem nejaky fotky z vítáni.

lenycka
autor
26. pro 2007

Ty Rio, já jak na malou koukám - ona je celej táta! 😎

ria80
26. pro 2007

To snad ne!Teda podobna mu klidne muze byt,ale hlavne at nema po nem povahu.
Jak zijete?Nehadate se,jaky to ted mezi vama je?
Verusky,ty ses dlouho neozvala.

lenycka
autor
27. pro 2007

Jo, tak šňafali jsme se před svátkama, ale to bylo asi kvůli tý blbý konstalaci. Na Štědrý den se všechno uklidnilo a zase dobrý. Lezeme teď pořád někde po návštěvách, malá už si začíná vybírat s kým se bude kamarádit a s kým ne, říkala dr., že je to v jejím věku už normální, že už rozeznává cizí lidi a u těch dětí stačí málo, nevidí tě týden a je to 😖
Dneska a zítra jsme samy, taťka je v práci, tak se musíme jít podívat na koberec do ložnice, vezmeme to prochajdou se psem, kdyby měli nějaké slevy, bylo by to úplně nejlepčejsí 😀
Řekla bych, že oči má tvoje, jinak je to celej táta 😉

ria80
27. pro 2007

Vcera tady manzel zase byl a choval se fakt dobre.Ale musim si porad rikat,ze je to jenom hra.
Dalas male ten prikrm,a jak to dopadlo?
Michalka spi a asi prijde kamoska.Je tady nejaky ticho.Michalka zas dneska nejak spatne spala.Snad to byla jenom nahoda.

lenycka
autor
27. pro 2007

Sophinka taky špatně spinkala, furt sebou šila a kňourala, tak nevím, buď zuby nebo tlak nebo brokolice ☹
Příkrmy dáváme teda od soboty, to jí bylo půl roku, první tři dny měla mrkvičku a dneska měla potřetí brokoličku a zítra jí budu dělat brambor 😀 Si to hrozně užívám, to vaření a krmení, ale se v krmení s Čendou střídáme, jeho to taky hrozně ba 😀
Ale smrdí teda jak bolavá noha. Po tý mrkvičce ještě docela dobrý, to se jí jen změnila stolice, ale po tý brokolici je to fakt nářez.
A Veru, kdybys to dočítala - je to normální, že když měla malá brokolici, že má po ní zelenou stolici???

ria80
27. pro 2007

Asi bude neco na slunci,nasi taky spatne spali,tak snad to prejde.Ale ted zas jsem ji tam slysela knourat.
Tak vy uz jite,to ja bych chtela pockat jeste dva mesice.Myslim,ze zelenou stolicku muze mit,to jak se uci travit,tak se to uplne nestravi a projde to a pak je to zeleny.
Taky si rikam,uz ted dost smrdi,ale proti tomu,co prijde potom,to asi nic neni.Jsem zvedava,jak to zvladnu. 😅
Pred rokem jsem byla na projasneni sije,byl to krasnej zazitek.Manzel zase premlouva,ach jo,nevim,co mu na to mam porad rikat,je to porad dokola.
Verusky uz tady dlouho nebyla,co se u nich asi deje.Treba odjela k babicce.Snad se brzo ozve.

lenycka
autor
28. pro 2007

No tak my dneska zase příšerná noc! Usnula sice pěkně v půl sedmé, jako každý den, ale o půlnoci se vzbudila a byly jsme vzhůru do dvou a pak se budila na kojení ve čtvrt na pět! Jsem vorvaná jak borůvka 😒 Furt si cpe ruku do pusy, jestli ty zuby, nevím, jestli jo, tak ať už to máme za sebou, fakt. Už se to táhne víc jak dva měsíce a furt nic, některý děti o tom vůbec nevědí, to se mají!
Dneska budeme zkoušet brambor s mrkvičkou, nakonec jí to dám dohromady, samotný brambor nevím, jestli by jí chutnal. Původně jsem jí chtěla dát jen samotnou bramboru, ale zase mi otec říkal, že jde brambora dost na tloušťku, jak obsahuje škrob. Tak jsem to zase přehodnotila nebo nevím, ještě jsem na rozpacích. No hlady jí nenechám 😀
Rio, když ti malá "nešontá" jazykem, když ty jíš, tak to třeba ještě ty dva měsíce vydržíš. Mně bylo Sophinky líto, vždycky na mě/nás tak hladově koukala a na to já nemám srdce. Dr. mi řekla, že to mám zkusit a jde to, tak dobrý. Kamarádka má chlapečka o 3 týdny mladšího a už je dávají taky, je fakt, že je ale větší a že tam už by to do půl roka fakt asi nevydrželi 😎

ria80
28. pro 2007

U nas to bylo dneska trochu lepsi.Doufam,ze zuby jeste pockaj,na ty je cass.
Je pravda,ze brambor obsahuje skrob,ale u tak malyhoditete se na to fakt nemusi koukat. 😅 Ale dava se to vetsinou s necim,ne samotna.Michalka je zatim celkem v pohode,kdyz nekdo ji,tak jeste muzem pockat.
A jak to krmenio vypada,je to vsude a musis uklizet a prat a prevlikat sebe i ji.?
Taky pry ze telo dava vedet,ze uz potrebuje neco jinyho nez mlicko tim,ze mü zacnou rust zuby.
Dneska konecne nebude zadna navsteva,budeme s Michalkou samy.

lenycka
autor
28. pro 2007

No hele, máme jeden bryndák třeba na 3 nebo 4 dny a dávám jí po tu dobu i jedny tepláčky. Já zatím špinavá až za ušima nejsem, ale je to kolikrát fakt dost fuška, hrozně mi šahá po lžičce a chce se krmit sama, tím pádem má pak všechno na prstech a matlá to všude kolem, autosedačka je teď doooost luxusní 😀 Mi to vůbec nedošlo a ve St jsme jeli do Tesca a tam když jsem to viděla, jsem se trochu styděla, ale co, byla to jen mrkev 😀
Nakonec jsme dneska měly mrkev s bramborem ze skleničky. Jsem byla dopo ve městě, ale všude v krámech lidí jak před koncem světa zase, tak jsem ani nikam nešla a musíme si vystačit s tím, no. Ale už teď vymýšlím další variantu, jak jsem tu už psala - mám toho prostě moc 😀 😀 😀
Hele a to on když za váma furt chodí, tak přemlouvá, aby ses k němu vrátila, slibuje jak bude úžasnej a nejlepčí na celým světě? 😕 nebo jak to u vás probíhá?
Jo a na ty skvrny od příkrmů jsem si koupila Vanish, tak doufám, že se skvrn a špíny zbavímš 😀

ria80
28. pro 2007

No tak nejak to probiha,ze bude nejlepsi a bude me na rukach nosit.Ze jsme smysl jeho zivota a nemuze bez nas byt.Kleci u me a me je to trapny.
Jeste o prikrmu nepremyslim,ale informuju se predem.

lenycka
autor
28. pro 2007

No tak to kdyby ses chtěla vzdělávat dopředu, tak se jukni na www.kojeni.net, tam si najdi přikrmy, je to tam moc hezky popsaný. Nic násilnýho, no uvidíš sama. Nepsala jsem to tady náhodou už jednou? Teď nevím 😖
No a ty teda zůstaneš neoblomná? Nesmiluješ se nad ním? Asi ti to furt vrtá hlavou, viď? Protože člověk si říká: co kdyby se vážně změnil, byl jinačí, třeba ho tohle fakt vyškolilo! a že by sis to pak vyčítala, nebo? No jsem zvědavá, jestli to vydržíš! Jak dlouho už je pryč? Tak přes měsíc, ne?

ria80
28. pro 2007

Skoro dva mesice.Je to tezky,je to presne tak,jak pises.Clovek si porad rika,co kdyby,co kdyz uz je fakt jinej a ja tady rozbijim rodinu.To je prave to,ze at se rozhodnu,ze ho vezmu zpatky nebo ne,tak vzdycky si budu rikat,co kdyz jsem se rozhodla spatne?Kdyz ho vezmu zpatky,budu si rikat,co kdyz jsem ted zkazila kus detsvi Michalce a sobe kus zivota a budu porad cekat,ze se to vrati.Kdyz to ukoncim,tak si budu rikat,co kdyz by se fakt zmenil a ja beru Michalce tatinka?Nevim,co mam delat.Ale spis mi porad rika vnitrni hlas,ze to mam ukoncit,ze by se to casem stejne vratilo a pak by to bylo jeste horsi,protoze on by do toho zatahnul i Michalku,neohlizel by se vubec na nic.
Co myslis?Vsak ty jsi mu taky dala jeste sanci a asi je to tam,jak to bylo,nebo ne?
Ja bych nechtela takhle zit,porad cekat,porad byt ve strehu a porad ppripravena to pripadne hned ukoncit.To pak neni vztah,kdyz tam neni duvera a beru to porad,jako ze je to "zatim".
A vim,ze by to tak bylo,ze bych fakt porad cekala.A mysllim,bohuzel,ze bych se dockala.Pak to teda nema smysl davat jeste dohromady,kdyz jsem presvedcena o tom,ze by top skoncilo ¨stejne.
Dneska jsem zase psala jedny kartarce,uplne neznamy,a i ona mi potvrdila,ze by se to vratilo,ze ho nemam brat zpatky.A ze v pristicm roce tam zadny vztah nevidi,ze budu sama.Uz jsem byla u par takovych lidi a vsichni se tady na tomhle shodujou.Asi na tom neco bude.

anippe
28. pro 2007

no holky vy se snad neponaučíte!Máte se navzájem podporovat a né nahlodávat svědomí 😅 Máte krátkou pamět.

verusky
28. pro 2007

devcata,zdravim vas s anulkou v naruci.neni vubec cas,ale tak obden ci dva vas vzdycky docitam.rio,mas spravny pohled,to by vazne nemelo smysl.
u nas se stedrym dnem prisel klid,ale tak nejak citim,ze my dva nejsme k sobe padnouci.proste to byl asi omyl.kazdy jsme jiny.kdysi petr rikal,jak vi,ze pujde ke mne nahoru a dopadlo to tak,ze ja padam k nemu.na stepana jsme byli u nasich a on se snad ani jednou neusmal,bral to jako pretrpeni,pritom tam bylo s detma krasne (dohromady sedm deti).mame uplne jine rodinne zaklady a ani jeden se nebude menit.on rekne,ze nejsem normalni,ze porad vymyslim umele problemy,ja potrebuji,aby me utesil,byl pozorny a dokazal mi ciny,ze me miluje.a to on neumi nebo co.vcera odjeli s veruskou na chatu,tak jsem se vrhla do siti-novy detsky pokoj,uz bylo na case,dneska jsem dosivala,ale jedny medvidky do skrine jsem usila naopak,tak musim parat,ale to zitra.anulka je moc krasna,uz zaciname najizdet na nejaky rezim,ale brisko ji boliva a casto tlaci,davam sabsimplex,jakz takz to trochu pomaha.kila mi dolu vubec nejdou,ale jim zdrave.taky mam za sebou hodne place,jak to zvladnu-ty dve dcerky,ale ted je to par dnu lepsi,ani jsem neplakala.a to druhe materstvi je stokrat hezci,clovek uz vi,co se deje,je si jisty a snad i to miminko to citi,ze je klidne.bohuzel ale nejde dudlik,snad se to casem zlepsi,moc by mi to pomohla.verusce vytycujem pravidla a celkem si zvyka.a taky umi krasne curat na nocnik,dvakrat uz i kakala.je sikovna.ale nekdy nechce zaspat...tak tak u nas.
leny,ta stolice je normalni,jak psala ria.
tak se tu zase mejte a kdyby nebylo kdy napsat,krasny novy rok 😵

sarrinn
29. pro 2007

Ahoj holky 🙂
jak sem vam psala, ze jdeme na kontrolu kycli v patek pred vanocema tak to nedopadlo moc dobre, pravou kycli mame trosku spatnou(ten kloub je trosku vic serizlej nebo co) takze malej chudinka dostal takove popruhy- ma to okolo hrudniku pres raminka a pak dole na kotnikach a pod patickou a u toho vedou takove popruhy k tomu hrudniku- musi mit nozky jak v tureckym sedu, je to hruza pac to musi mit porad a oblekat mu bodicko- to musi byt podtim je fakt mazec. 😒 Nastesti si na to celkem zvykl, koupat muzem jen 1x za tyden a to se sunda.
No tedka vam jeste musim rict ze sem dostala ten nejromantictejsi a nejkrasnejsi darek v zivote 😉 - dostala jsem jednu z hvezd na nebi, mam na ni licenci a jeste se musim zaregistrovat a bude se jmenovat po me, mam k tomu mapu vsech hvez, ale jeste jsme ji nenasli pac je jich tam tolik ze to asi potrva.
A malej dostal spoustu hadru a krasnou zidlicku na krmeni.
Jo a mame krtiny 17.unora a nasi prileti, segra bude kmotrenka.
Dneska jdeme nekam ven se znamyma, rodice Johna hlidaj 🙂 Jinak na silvestra budeme doma s malym a relaxovat.
Jo ja uz malyho taky prikrmuji a v poho, ma kazdy den obidek, ted mrkev s bramborem a chutna mu, moc toho zati nesni.
Tak se mejte hezky a Rio zustan si stat za svym.

sarrinn
29. pro 2007

Verusky to je dobre ze uz je ti trochu lip a vydrz holka bude to jen a jen lepsi, uvidis az si udelate rezim s tou nejmensi tak uz budes vedet co kdy a jak, ted je toho jeste moc obe holky, to je jasny. Jen hezky zapoj Petra at vidi, bez treba na hodku do mesta nebo ke kadernici a nech mu obe deti, pak pochopi co to je 🙂 Stejne te obdivuji jak to zvladas vedes si dobre!!!!

Taky kdyby nebyl cas napisat tak "Vsem krasny Novy Rok 2008" 🙂

ria80
29. pro 2007

Verusky no prave,to jsem si rekla tenkrat taky,skoro jak ty.Ten muj ma taky uplne jiny rodinny zaklady nez ja,jsme kazdy uplne jiny,vyznavame jiny zivoni hodnoty a tak.Taky jsem si myslela,ze on se bude ucit ode me a pujde ke me nahoru a zatim jsem se zacla prizpusobovat ja jemu a vubec se mi to nelibilo.Ani jeden se nezmenime,ja se nechci zmenit k nemu a on,i kdyby chtel,tak to nezvladne.Ma svou hranici a prrs tu nepreleze,na to nema.Ono to cloveku jednou proste jen tak dojde,ze uz to jiny nebude,tak jako ted tobe.
Ale je smutny,ze mate dve deti.Nechapu,ze kdyz jsi videla,ze je to mezi vama spatny a v prvnim tehujste i bydleli od sebe,tak ze sis s ni hned poridila jeste druhy.Ja vim,on clovek porad veri,ze se to zlepsi a trva dost dlouho,nez mu dojde,ze ne.
Ses dobra,ze uz zacinate na rezim,to me se to povedlo az ve dvou mesicich.Ale asi jeto tim,ze to je druhy a vis,co a ajak.
Michalka dudlik taky nechce,jsme bez neho,kdyz potrebuje,pomaha si úpalcem.Od te doby,co objevila palec,tak je to s ni moc lepsi.Umi se uklidnit.
Taky mam porad strach,jak to zvladnu,sama s malou,porad mi prijde,ze jeste se nic nestalo,ale az zacne rozvod,tak mi to teprve dojde.Ale to zvladneme,vsichni to zvladli,zvladnes to taky.
Je to smutny,kdyz si dva nerozumi,a jeden se vzdycky musi prizpusobit a trpi,a pak trpi i ten druhej,kdyz to vidi.
Kazdy potrebujete neco jinyho.
Nema smysl prezivat ve vztahu,ktery cloveku vic bere nez dava.To bych si pak ve stari rekla,promrhala jsem zivot a na nic.Chtela bych si jednou rict,ze jsem zila nejlip,jak jsem mohla a vychovala jsem stastny deti.Ne aby mi jednou vycetly,ze musely zit v nefungujici rodine.
Hlavne nic neuspechej,vsechno si rozmysli,at si pak nerikas,ze jsi udelala neuvazeny rozhodnuti.Ukoncit to muzes vzdycky.
Treba fakt je to jen chvilkova zalezitost a doopravdy od neho jit nechces,mas ho rada.Je potreba si to dukladne rozmyslet.
Ale kdyby ses rozhodla,tak neudelej stejnou chybu jako ja,kdyz se rozhodnes to ukoncit,tak hned definitivne.

lenycka
autor
29. pro 2007

Rio, u nás teď dobrý, nevrátilo se to do starých kolejí a snad to tak i zůstane! Doufám!
Teď zrovna naprostá rodinná idylka - malá spinká už hodinu a půl a taťka vytírá 😀
Vymýšlíme, kam pojedeme na výlet, docela bych jela do Brna, ale zase je tam hafo lidí, malá zase celou noc pčíkala a spouští se jí rýma, doufám, že to zachytím v naprostým začátku!
takže asi půjdeme odpo jen někam cournout nebo za Čendovým kamarádem, mají chlapečka o asi 3 měsíce staršího, ale nejsem dneska společensky naladěná, jsem spíš taková unavená, přitom jsem v noci spala dobře. Tak nevím. Je to se mnou teďka nějaký těžký 😀
Veru, nebuď smutná, to jsou teď ty debilní hormony, to je jasný, že teď bude všechno špatně a přijde ti, že na tebe prdí a tak, ale to přejde, uvidíš. Myslím na tebe!

ria80
29. pro 2007

Verusky,tak tady mas dva nazory.Je zajimavy,ze vzdycky mluvive podle toho,v jaky situaci se zrvna nachazime.U Lenycky je to ted dobry,tak rika,ze se to spravi.U me to neni dobry,tak rikam,ze se to nespravi.
Stejne si myslim,ze je hrozny zit ve ztahu,kdy clovek porad nevi co bude a musi byt priravenej na vsechno,trreba to i kdykoliv ukoncit.Kde je pak duvera,ktera by mela byt zakladem vztahu?Podle me to nema smysl.

anippe
29. pro 2007

Verusky já jsem stejného názoru jako Ria, nemá smysl žít ve vztahu který tě nenaplnuje a který je plný slz, roky ti utečou a ty se ohlédneš a zjistíš že jsi život prožila úplně jinak než jsi kdy chtěla!Ale taky si myslím, že je to velký krok a se dvěma prckama to nebude jednoduché.Nejdřív bych zvážila jestli jste oba udělali maximum, možná je opravdu brzo na závěry, můžeš ještě všechno vnímat jinak.I když abych řekla pravdu, každá máme jiné vztahy ve kterých se nám zdá důležité něco jiného, ale já v tom tvém vidím několik věcí co jsou pro mě nepochopitelné.Samozdřejmě vás neznám, jen je to můj pocit, jako že takhle nemůže přeci fungovat vztah.
Rio je fajn že už vidíš chybu kterou jsi udělala, to je posun dopředu, ale netrap se tím.Každý si to musí prožít, je to přirozený.Do mě taky mohli mluvit spodem horem.Jen opravdu silná povaha zabalí své drahé polovičce kufry a rozloučí se jednou a pro vždy.Ale stojí to za ty nervy, jednou se otočíš až bude po všem a ucítíš tu úlevu, nebudeš chápat jak jsi mohla vydržet takový náklad.Jen je potřeba vyvarovat se stejné chyby a dělat už jen to co chcete a citíte, že je pro vás správné a smysluplné.

lenycka
autor
29. pro 2007

Jenže taky záleží na tom, v jaký situaci člověk zrovna je! Ria má svoje bydlení a nemusí mít strach, že by skončila s malou na ulici! Verusky má teďka zrovna hormony dooost na pochodu, což je v její situaci dost normální, u ní se to časem uklidní, pamatuju se, co psala tak měsíc před porodem, u ní strach nemám!
Žít v nejistotě je sice blbý, ale "jaký si to uděláš, takový to máš" a když to prostě funguje, tak si to užíváš a říkáš si, že to není tak hrozný a že se to dá i s občasnýma chmurama!
Já osobně kdybych odešla, tak nemám kam, byt je psanej sice na mě, ale na hypotéku a nájem bych neměla, musela bych jedině k mamině a to by bylo dočasný, nehledě na to, že je v invalidním důchodě, takže peněz taky nemá nazbyt a otec má svojí rodinu, s tou jeho bych nevydržela ani půl dne!
Já jsem ráda, že vás tu mám, můžu si tu zanadávat a vylejt si srdíčko, ale myslím, že nemá smysl si tady vzájemně namlouvat, jak by bylo potřeba od chlapa odejít jen proto, abysme na tom byly všechny stejně... toť můj názor!

ria80
29. pro 2007

Leny jasne mas pravdu,ale nechtela bych s chlapem zustavat jen proto,ze nemam kam jit.To mi prijde dost uhozeny.Jak to ma Veruska,to nevim.
A jak rikas,taky mi pripadlo,ze kdyz to chvilema jde a chvilama nejde,tak ti to ani nevadi.Ale ja jsem asi radikalni,bud vsechno nebo nic.Chci mit ve vztahu naprostou jistotu.
Proste kazda z nas je jina a co jednomu prijde v pohode,druhej by to nesnesl.
A taky nemam rada plany reci,nechci si jen vylejvat srdicko,ale kdyz zacnu o necem mluvit a nadavat,tak hlavne proto,ze to chci vyresit.Hned hledam reseni.A kdyz to resit nechci a radsi se smirim s tim,co je,tak nema smysl si jeste vic kazit zivot nadavanim.
Ale jak rikam,kazdy je jiny.Veruska taky jiste jeste pocka,nez se nejak rozhodne a snad udela to,co bude pro ni nejlepsi.Vzdyt udelat to muze vzdycky,neni potreba spechat.Ale nez aby porad nadavala a trapila se,tak by to mela budto ukoncit,nebo si rict,ze v tom vztahu zustane a snazit se byt co nejspokojenejsi.
Chtela bych jednou partnera,na kteryho bych si nikdy nemusela stezovat...
K Anippe nemam co dodat,to jsou presne moje slova,nenapsala bych to jinak.

lenycka
autor
29. pro 2007

Víš jak, jde o to jak se na to koukáš. Já bych chtěla vidět, jak bys na to koukala, kdybys žila v jeho bytě a neměla kam jít, na mateřský, za 7,5tisíce a jak by ses sama s malou hrnula někam do podnájmu...

ria80
29. pro 2007

Taky mi nekdy prijde,ze jsem hrozna citlivka,ze nic nesnesu,vy to mate mozna jeste horsi a porad se to snazite nejak spravovat.Treba je chyba veme,ze to neprekousnu.
Ale proc bych mela porad neco snaset a trapit se a omlouvat ho,porad dokola?Kdyz ten vztah nemuze byt uplne skvelej,tak radsi nic.

Jinak manzel tady zase dneska byl,zase se xhova dobre.Ale porad prekecava,ze tak,jak je to ted,tak by to bylo uz naporad.Ja mu neverim.Je to hrozny,jako kdyby ve me byli dva lidi a oba chteli neco jinyho a jeste nevim ,kterej vyhraje.Doufam,ze uz se to brzy nejak vyresi.

lenycka
autor
29. pro 2007

To je ono, každá jsme jiná, tos napsala moc hezky.
Já jsem třeba člověk, co si "rád" zanadává, musím to prostě ze sebe dostat pryč a pak se cítím líp, uleví se mi. Přítel je spíš takovej, že to tutlá všechno v sobě a vybuchne jednou za delší dobu. To já si od plic zahudruju (to mám asi stejný s Veruškou) a pak je mi líp.
Taky mám ráda ve věcech jasno, ale jsou prostě určitý situace, kdy ti to okolnosti nedovolí...

Malá má zase rýmu, vůbec nevím, kde jsme k tomu zase přišly, jsem z toho dost špatná! Asi se mnou bude spát v posteli! Od rána chrchlá, furt kejchá, pokašlává, teď usnula, má úplně skleněný oči, tak jí to vysávám odsavajdou a stříkám jí tu mořskou vodu, až zabere, tak jí to zase uchátkem natřu mlíkem a uvidím, no. Řádila tu chřipková epidemie, ta už je snad pryč, celou dobu jsme byly v pohodě a teď todle, chjo ☹

lenycka
autor
29. pro 2007

Víš co, já třeba vím, že u mě je chyba v tom, že se na něj dost upínám. Když má přijet domů z práce, tak se snažím být v tu dobu doma, abysme byli co nejvíc spolu jako rodina, aby si malou užil a aby to nebylo jen o každodenním koupání, to ne. A je to chyba, měla bych ho nechat někdy "vycukat" a nespěchat poslušně domů, aby taky viděl, co to je být sám doma...
Ale řekla jsem si, že to změním, jen teď je ta debilní zima, to se dá být jen po návštěvách, do cukrárny se pořádně jít nedá, máme miliony vrstev a bývá řev než jí do toho navleču, ale už se těším na jaro, to budeme venku od rána do večera, to bude paráda!

ria80
29. pro 2007

Jasne,to je taky dulezity,asi bych nemohla to udelat hned a hura.Musi to byt tezky.Ale i tak bych se to snazila nejak vyresit,treba by to slo pomaleji,ale neco bych si sehnala a pak sla.
Treba se mnou nemusite souhlasit,ale ja docela verim,ze Buh nebo nejaka vyssi moc nam vzdycky nejak pomuze,jen je potreba tomu verit.
Kdyz jsem se rozchazela s byvalym,byla jsem na druhym konci republiky,nemela jsem kam jit a udelala jsem to.Myslela jsem,ze si behem par dni neco najdu,ale on me vyhodil na ulici ze dne na den.Bylo to dost drsny.A ja jsem behem jednoho dne sehnala takovy bydleni,ze na to rada vzpominam jeste ted.V podnajmu u jednech lidi,ale byla jsem jak jejich,meli me moc radi,a ai kdyz jsem zase zpatky,tak si porad piseme a kdyz tam jedu,tak je navstivim.Nikdy jsem nezalitovala toho,ze jsem to udelala.Mozna nahoda,ale ja verim tomu,ze kdyz to clovek fakt potrebuje a je v nouzi,ze je mu pomozeno.
Samozrejme s ditetem je to jiny,clovek nemuze to udelat neuvazene,a byt na ulici.Ale resit se da vsechno,kdyz se clovek rozhodne to resit.