Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

verusky
14. srp 2007

sarrinn, clovece,tomu prdolovi se u Tebe libi... a to jsi mela rodit v 36.tydnu (to ses k nam zrovna pridala). dnes dojel necekane petr a vybrali jsme dlazbu do kuchyne a ve ctvrtek sjedem pro tu koupelnu, umyvadlovou skrinku jsme taky vybrali dnes. veruska ted chrape dole v kocaru, nemam tam chuvicku, uz to pekne flakam. ale z okna na ni vidim a privazana je.
teda ale tech starosti s tou chatou, nezavidim petrovi, do toho ho porad otravuje deda a pritom nepomuze nic, hlavne ze ma plnou hubu slov.tak jsem mu ted dala spunty do usi a at si to pred nim da a zacne si zpivat a deda da po case pokoj. petr je z nej uz na prasky a taky ho desne tlaci cas. no v nejhorsim jim dame verusku a to do hodonina. a bud budou u nas na byte, nebo u nich.at ma petr klid.
zitra bude spravene auto, takze si to zase odsupnu k nasim. tak piste, leny, co noveho, rio ty taky. a sarrinn tobe zas, co dnes reknou doktori. a nasticka nikde...,tak jsem na ni zvedava.
pa, jdu bastit.

ria80
14. srp 2007

Ahoj,tak jsme byly poprve s malou venku na poradne prochazce,byl to pro e svatek,ale nic mi neni,tak snad to uz bude dobry se mnou.Jen kdybych vedela onakych fakt dobrych vlozkach do podprsenky.. Poradte..
Mala dnes nema den vubec nespi,asi kvuli tomu horku,porad poplakava,takovy maly miminko se jeste neda moc zabavit,nejvi se ji liba,kdyz se s ni chodi po schodech.
Jinak nic moc,nasi s manzelem nemluvi,ani se nedivim,zas se choval jak blbec,a oni se porad snazili,ale uz ztraci trpelivost.A nejhorsi je,ze jemu to vubec nedochazi,nepripada mu divny,ze s nim najednou nemluvi.Ke me se ted chova dobre,ale clovek nikdy nevi,s jakou prijde naladou.Ani z maly uz neni tak odvazanej,kdyz krici,tak uz na to nema nervy.Jako kdyby nikdy nevidel mimino.
Porad zas planuje naky navstevy,chce jet do Kyjova na celej den,ale ja nevim,s takhle malym miminkem,ona ma rada svuj klid.Ta dlouha cesta v aute a tak,kde by spala pres den,a kdyz bude nervozni,tak ji uklidnovat nebude,on se chce bavit se znamyma.Posilam ho samotnyho,ale to nechce.Kdy jste zacly vy nekam jezdit s detma?Co myslite,neni to moc brzo?Ja byla nachystana na to,ze nekolik mesicu nevytahnu paty,ale on to samozrejme vidi strasne jednoduse.Taky se bojim,ze je jeste moc hakliva,nema zadny ockovani,aby neco nechytla.Co myslite,mohlo byto jit nebo zbytecne moc bojim?
Koukam,ze u vas se to nejak uklidnilo,ze?Mate takovy normalni starosti.U nas je to teda taky lepsi,ale urcite ne dobry.
Maly deti v kroji jsou nadherny,to musis byt fakt sikovna,Verusky,ze to umis udelat.

verusky
14. srp 2007

rio, to je smutny,kdyz te tak ctu. na ten kroj muzes mrknout,je to v albu veruska, ale rikam, je to ten nejobycejnejsi. co budete delat v kyjove? to bychom se mohly potkat? nasi bydli ve vracove a v kyjove mame byt, sice uz je napul prazdny, ale da se tam byt. ja jedu do vracova zitra a je to od kyjova osm kilometru, takze nic. a auto budu mit.
rio, toho tveho sobce bych i rada videla. ale asi bych mu neco rekla. my meli malou desne hodnou, ta plakala jen hlady (dlouha zloutenka). a u vas je to o to slozitejsi, ja bych se na cesty nedavala. my jeli s malou poprve asi v mesici (rio, divam se, ze slavite zrovna dnes, to je hezke!!), ale jak rikam, ja mela jistotu, ze to prospi. i ted s ni jedu, jen kdyz je unavena, aby neplakala, protoze bych jela jak das, at uz jsem v cili a muzu ji vysvobodit ze sedacky. ale rozhoduj se sama a manzelem si do niceho nedej rypat.hlavne bud v klidu a rekni mu, ze jestli bude ochotny chovat,tak pojedes. a bude-li to na tvych bedrech,tak at se nezlobi, ale ze toho mas i doma dost, natoz v cizim prostredi (deti to hodne vnimaji!).
me ted k veceru mala tak s prominutim sr..., ze jsem stastna,ze se dovrtela a spi. ja nevim,mozna zuby,ale byl to des.a ja pomalu ztracela nervy...hlad, nevycurana,podrazdena,bricho tahlo,doma bordel...
do toho mi volala kamaradka,ktere 14dni dluzim dopis (po snad dvou mesisich)a ja ho rozepsany nechala u nasich. no kdyby nebylo netua vas, holky, asi bych si pospisila, takhle se vypovidam tady a staci mi to. no a tedbych ji mohla napsat,alejsem hotova a mam uklidit a ozehlit.hm...
jo, sarrinn, s tim uklizenim nejsem zas takovy das, ale reknem si za rok, jestlis mela cas prubezne uklizet. ja si to fakt uzivala po dlouhych mesicich (takovy ten poradny grunt ve skrinich a podobne). ted je to jen to uklizeni hracek, nadobi a pradla.
tak,holciny,zatim,to moje album jsem teda "obohatila,tak mrknete.pa,pa!

verusky
15. srp 2007

tak sarrinn si uz v porodnici nechali, kdyz nepise... moc drzim palce.
ja cekam na spravene auto,petr nevola,takze jeste neni,mala je v kocaru,sklizim po ni bordel a uz abych byla u nasich, nejak nemam sil.
tak se tu mejte a v sobotu jsem zase tady.

sarrinn
15. srp 2007

Ahojky 🙂
To jo 🙂 me tam asi nechteji

sarrinn
15. srp 2007

Ne vcera mi rekli, ze v pondeli na kontrolu uz v porodnici a nejvic me nechaji prenaset 10 dni, coz znamena ze ve ctvrtek by mi to prinejhorsim vyvolali, ale uvidime treba se malej jeste umoudri a pujde to samo.
Holky prenaseli jste? Kazdy mi rika ze prvni mimi se prenasi.
Rio, chudacku ☹ na ty vylety nemam zatim zkusenost, ale ja s malym budu jezdit a s nasima- nemuzem jen sedet doma, a kdyz muzou od 7.dne letat, tak si myslim, ze to je v pohode a navic v kocarku na cerstvem vzduchu se vyspinkaji taky dobre, ale to je jen moje domenka.
Jo Lenycka je na chalupe az do pristiho tydne, tak proto se neozyva. Pekne to vybojovala 🙂

sarrinn
15. srp 2007

Jeste jsem zapomela, Verusky to je super takovej malinkej krojicek, to je roztomily, mala vypada uzasne a cukrova vata byla asi dobra, co? 😀
Ja tedka skoro nic nemusim delat jak jsou tu nasi, tak se spis nudime a cekame! Verusky no to s tim uklidem, to John docela uklizi tak mi bude pomahat, vcera vyhnal mamku od nadobi a udelal to on 😉 to je spravny jen at si neodvyka i kdyz je tady ted chudinka jedinej kdo chodi do prace.
Rio jeste, ja bych to asi chlapovi rekla- myslim kvuli tem rodicum at se trosku probere, prece jen jsou to tvoji rodice a mel by mit respekt a pro tebe to asi taky neni moc prijemny ☹ hlavne teda ze je trochu lepsi k tobe i kdyz mala beruska musi byt k neodolani- to nechapu 😠
Tak zatim papa 🙂

verusky
15. srp 2007

sarrinn,tak oni te tam jeste nechteji,no to je sranda. ja jsem neprenasela,protoze jsme autem jeli po tak spatne ceste,ze sla mala o tyden driv.tak kdyby neco do soboty,rikej si, ze ta bolest je jen docasna!!drzim pesti,pa,jdem uz pro to auto a mala se spatne vyspala,tak mi tu porad knoura a place,ach jo.

ria80
16. srp 2007

Ahoj,ted jsem na nervy z maly,ona kricela rvala ja tur asi 2 hodiny v kuse,uplne se zalykala,a nic nepomahalo,byla jsem na nervy jestli ji neco neni.Pak jsem ji otrela vodou je trochu zklidnena,ale az ted,byl to mazec.Nevim co ji muze vadit,jestli to horko.. ☹ Taky ted ma nocni obdobi,ve 2 se vzbudi,a od ty doby je vzhuru,uplne cila,achce si hrat a tak,my se ji snazime uspat,zacne kricet,a jsme celou noc vzhuru.Ani ted nespi.Doufam ze ji to prejde,protoze na nakou vychovu je jeste brzo. 😖
Verusky,ten krojicek je krasnej,mala taky.Jinak manzel chce jet do Kyjova brzo,ale ja mu reknu,ze malou nikam tak daleko nepotahnem.Ale urcite tam pojedem,tak bysme se mohly my 2 videt.
Sarrin,ja jsem taky prenasela,porodila jsem 2 dny pred domluvenym vyvolanim.Prvni dite se vetsinou prenasi.Tak si jeste uzivej a spi do zasoby.

ria80
16. srp 2007

Jinak si myslim,a mamka to taky rika,ze mala je tak nervozni a urvana proto,ze jsem mela v tehotenstvi takovy nervy,hlavne v druhym trimestru,a to pry ma nejvetsi vliv na miminko,ze to vsechno citi.To mysli,ze na to,jak hrozne jsem to tehotenstvi prozivala,tak mala je jeste hodna.Ale je mi ji lito.
Nejradsi bych ji vzdycky hodila na krk manzelovi,co si udelal,to ma,tak at si ji ted uklidnuje.Stejne je to diky nemu.Ale samozrejme to neudelam,je mi ji lito,chudinky,ona za to taky nemuze.Je krasna a zlaticko.Vcera se zacla smat,fakt,a kdyz se na me smeje v noci,tak ji ten rev hned odpustim.Ale smeje se jen na me,na neho ne,tak mam skodolibou radost. 😠

sarrinn
16. srp 2007

Ahojky 🙂
Rio to musi byt nervy vid, toho se bojim az bude plakat a clovek nic nemuze udelat. Snad se to casem zlepsi asi si musi mala udelat nejaky rezim, nebo ji zkus utahat pres den, ale asi se to lehko mluvi.
Jinak ja vcera v noci nejvetsi bolesti a tak blbe mi bylo, sedela jsem v obyvaku mamka se mnou, pak jsme vytuhly no a nic, i kdyz cely den mi je nejak blbe tak treba to prijde brzy.
Ted mi vari ryzovy nakyp a kureci polevku 😉 mnam!
Jsem unavena jak stene, to jsem zvedava jak ten porod zmaknu kdyz uz ted nemam silu 😝

ria80
17. srp 2007

Nazdar!Ted si rikam.co si o me mala mysli,ze jsem ji nepomohla vcera,musim ji to vysvetlit.Na prvnim diteti se clovek vzdycky uci.Takovy maly miminko nejde ani utahat,kdyz je unavena,tak proste usne a kdyz nemuze spat,tak breci.Vsak ono se to zpravi.
Sarrin,asi mas poslicky,uz to asi brzo bude,i kdyz ja je nemela.Porod zvladnes,on se o to adrenalin postara.Horsi to bude potom s miminem,to bude teprve ta prava unava. 😒

sarrinn
17. srp 2007

Ahoj Rio 🙂
kdyz ja uz mam ty blby poslicky asi 5 tydnu, je fakt ze se to ted o neco zhorsilo, porad me tvrdne bricho a je to nepohodlny, pak nejaka bolest a pichnuti, no uz aby to prislo.
Jee to ja si planuju jak budu maleho porad prevlikat (ma hodne hadriku) a fotit, tak jsem si rikala ze tak ho utaham, kdyz bude jak moje panenka na hrani 😀 ale ono to ve skutecnosti asi funguje jinak vid.
To je hrozna nuda to cekani ☹ tomu se tak nechce na svet, ale nejdyl pristi tyden se to musi stat- uz nebude mit na vyber hosicek 🙂

dite1
18. srp 2007

ja tedy nemam brisko ktery roste.......
ale asi pred dvema lety jsem na tom byla s mojim pritelem stejne.skoro kazdy den jsme se hadali ja uz nevedela kudy dal.Nzvedela jsem za kym jit a popovidat si.S jeho rodinou se moc nestykam,nemame se radi.pripadala jsem si tu moc opustena.Ziju totiz na jihu franci a moje cela rodina je v cechach.Zalo to tak ze jsem se vdala do francie a muj manzel byl hrozne zarlivy ani nechtel abych se ucila mluvit francouzky abych nekomunikovala s jinymi lidmi hlave s chlapama.Jediny koho jsem vidala byla jeho rodina a sledovana moji svagrovou jsem chodila do posilovny,kurzy stepu aerobiku a tak.PO pul roce jsem uz trochu mluvila a nasla si prvni praci(servirka).Vsichni kolegove z prace chteli abych si s nima nekam vysla ale ja mela hrozny strach z manzela tak jsem nikam nechodila.Az po nejaky dobe jsem si uvedomila ze jsem vlastne otrok jen jsem chodila do prace doma uklizela varila prala.....
jednou jsem mu rekla ze proste to tak dal nejde a ze si vyjdu s kolegama na pivko a sla jsem.V praci jsem koncila v pulnoci a pak sla.Domu jsem prisla ve 4h rano a on nespal a cekal na me.Hned mi zacal nadavat az to skoncilo tim ze mi dal facku a zlomil mi zub.Po nejakym casu se mi zhnusil a doma jsme se jen hadali ani jsem nechtela aby na me sahal a ted den me vyhodil z bytu;ale moc dobre vedel ze se vratim delal mi to casto.Ale ten vecer jsem se nevratila,sla jsem na policajty (je to tady povinny) a rekla jsem jim ze jsem odesla z bytu.Bydlela jsem u kamardky a nasla novyho pritele.Je nam spolu moc dobre ale jak jsem psala nemela jsem zadny kamarady a po nejakem case jsme se jen hadali.Stalo se to ze jsem nemela praci a auto rozbity a porad jen sedela doma a byla jsem hrozne aktivni porad jsem jen neco chtela delat,ale on byl unaveny z prace musel trochu spat odpoledne a byt v klidu.Porad jsem mu neco vycitala.Jenze protoze neni zarlivej idelala jsem si spousty kamaradek,chodim na vylety,plavat,jezdime na vykendy,nasla jsem si praci.....Z toho vseho vyplynulo to ze ted se nehadame travime spolu co nejvic casu prtoze mame spousty zajmu a k tomu zamestnani ze cas co travime spolu je vzacny.
Ja si myslim ze by jsi si mela dat trosku pauzu v domacnosti a jit se trochu bavit najit si kamaradky po odplenich hodinach si jit poklabosit jit nakupovat,treba i koukat co by se ti libilo do bytu,jakou by si chtela mit doma dekoraci a vecer se klidne muzes venovat domacnosti.Uvidis ze kdyz nebudete porad nalepeny na sobe vsechno pujde lip a budete si vzacnejsi a budete delat jiny veci nez se jen hadat 😉

markeeta
18. srp 2007

sarrinn, ja mela s poslickama stejny problem. Byla jsem zmatena z toho, ze ty prave silne kontakce snad nikdy nedostanu. Toto pondeli jsem se pekne divila. Uz jsem mela jit na vyvolani a nakonec se to rozjelo samo. Neuveritelne pravidelne a silne kontakce. Ne moc dlouhe a to byl problem, protoze kdyz jsem rodila, tak jsem musela brzy prestat tlacit a cekat na dalsi. Ja ti preji, at uz to mas brzy za sebou a jste vsichni v poradku.

dite, nemas v te cizine jednoduchy zivot. Kdyz jsem cetla tvuj prispevek, tak mi to pripomelo, ze zrovna nedavno jsme s manzou resili, ze tu nemame zadne dobre pratele. Ja jsem tady nikdy kamarady nepostradala, nasla jsem si tu svou lasku a travili jsme spolu veskery volny cas. Mame hodne spolecnych zajmu a rozumime si. Pro me je tedka dulezita moje rodina, pokud bych si tu nasla dobrou kamaradku, ktera ma take dite, tak je to o necem jinem a clovek se neciti tak doma pres den sam. Prijde mi, ze tu je problem si najit pratele, protoze islandani maji v hlave jen alkohol a sex.

ria80
18. srp 2007

Sarrin,to je asi u kazdyho jiny.Me taky tvrdlo bricho,ale nevnimala jsem to bolestive,az pak porodni bolesti v 1.dobe.Jak jsem se otevrela,bolesti presly,stahy taky a Michalku jsem vytlacila jen tak,jako na zachode.Jediny co me bolelo,ale hrozne,bylo strevo vytlaceny ven.
Dite1,vis ono to vzdycky jde nejak udelat,ze se to da vydrzet a zlepsit a tak,ale clovek si rika,ze ted to treba nakou dobu jde,ale takhle prozit dalsich 30 let?A co se mnou bude,az si v50 uvedomim,ze uz to nejde.A taky kdyz je dite,tak clovek hned zas mysli trochu jinak,jak to to dite bude citit,jesli mu to neublizi to napeti v rodine,nebo hadky.Vis,ja vim,ze jsem narocna,ale chci,aby to fungovalo na 99%,nebo radsi nic.A ne ze budu muset vydrzet spoustu veci,jen abych nebyla sama.Clovek musi premyslet,jak to bude vypadat za nekolik let,premyslet o budoucnosti.

dite1
19. srp 2007

ja uz si ted na nic stezovat nemuzu s mym pritelem si skvele roeumime a mame take stejne zajmy.Jediny co mi chybi je preave ta rodina.Mtslim si ze uz jsme toho spolu dost prozili a ted je cas na mimco....

sarrinn
21. srp 2007

Ahojky Marki a holky 🙂
omlouvam se ze jsem se noeozvala, nebyl vubec casik... nicmene se jeste nic s nama nezmenilo a tak nastupuji zitra v 17.00h do porodnice na vyvolani tak uz se snad malickej narodi 😀 😀
Uz se docela tesim, uz je to opravdu dlouhe. Marki to je mazec vid tesne pred tim nez by to meli vyvolat si to deti rozmysli, ja bych se nedivila kdyby to u nas bylo stejne.
Takze ted tu par dni nebudu a pak se vam ozvu a pridam nejake fotecky. Tak drzte pesticky. Papapa 🙂

ria80
21. srp 2007

Sarrin tak hodne stesti,budu na tebe myslet.To je divny,vyvolavat to na noc,normalne se to snad dela rano.Ale treba se do ty doby jeste narodi.Tak at vsechno dobre dopadne.

sarrinn
22. srp 2007

Ahojky holky 🙂
Takze se nic nestalo a za chvili frcime nastoupit do porodnice 😉 aspon uz to bude za nami. Rio, diky, oni mi budou davat gel v 18.00 a pak kdyztak jeste v 6.00 tak asi pocitaji s tim ze mi jeden stacit nebude 😀 😀
Jo a Mrkeeta- omlouvam se mam hlavinu trochu mimo, samozrejme VELKA GRATULACE k vasi krasny holcicce!!!
No a my uz snad taky zitra budeme mit u sebe toho naseho drobecka!
Tak papapa 🙂

lenycka
autor
22. srp 2007

Ahoj holky, hlasim navrat! Uz jsem se docela i tesila domu a hlavne mezi lidi a musim priznat, ze i Net mi docela chybel - nemela jsem si poradne s kym pokecat 😎 Dovolena probehla az nejak moc v klidu, ani jsme se nepohadali, jen kdyby nam to tak chtelo vydrzet. Mi prijde, ze jsme na te chalupe oba takovi klidnejsi, malou tam mam furt na ocich a nemusim chodit po spickach, kdyz spinka venku.
Vecer az mala usne nebo zitra behem dne si doctu, co jste tady beze me probiraly, abych byla v obraze.
Pred chvilickou mi psala Sarrinn, ze vyrazeji do porodnice, tak budu hnedle hlasit, jakmile mi prijde zprava, ze uz to ma za sebou!!!

lenycka
autor
24. srp 2007

Ahoj holky, tak Sarce se vcera ve 22:35 narodil chlapecek, vazi 3,3kg, cm mi zapomnela napsat. Myslim, ze ji ale potrapil docela dlouho, jestli ji to vyvolavali uz rano a narodil se az takhle pozde, no uvidime, co nam pak napise! Tak uz to ma pekne za sebou, juchuuuuu 😎

ria80
29. srp 2007

Ahoj holky,kde vsechny jste?Co je u vas novyho?Sarrin gratuluju!!Koukala jsem do alba,malej je moc krasnej.Uz jsi urcite doma,jak to zvladate,je hodnej?
Verusky,co vy?Nezapomela jsi na nas?
Jinak jsme byly s malou na prohlidce po sestinedeli,vyrostla o 9cm,ma 4580g,obvod hlavy 43cm,Vse v poradku,jen nejak malo ted pribrala,ale mlika ma dost,kojila jsem v ordinaci.Ale hladova neni.Taky jsme byly na prohlidce kycli,tam je taky vse v poradku,nemusim ji trapit trema plinama.Posledni dny zas nejak vic breci,miva boleni,davame kapky,ale stejne.Dneska ma vubec spatnej den,od rana place a nemuze spat.Boleni nema,je mrzuta,asi ji stve,ze se zkazilo pocasi. 😢
Tak doufam,ze tady dlouho nebudu sama a ze se zase pridate! 😉

lenycka
autor
31. srp 2007

Ahoj, no ja jsem taky sokovana z toho, ze se nam ta nase diskuse tak nejak zastavila, to je skoda ☹
Sarka je teda chvilicku po porodu a ke vsemu tam ma jeste na navsteve rodice, tak to verim, ze nevi, kde ji hlava stoji, tak te bych automaticky "dala" omluvenku 😉
Rio, to mi neprijde, ze by pribirala malo, myslim, ze je to normalni, ne? Nebo teda ja to s nasi srovnavat asi moc nemuzu, pze ta v osmi tydnech mela uz 2kg navrch a dr. nam rikala, ze pry ma mamka smetanku 😎
Zitra se mi zeni bracha, tak probihaji mega velke pripravy. My jsme toho teda diky male nastesti usetreni, ale kdyz vidim, jak kvuli tomu vsichni plasi a kolik to vsechny stoji casu a nervu, tak se snad radsi ani nikdy vdavat nechci 😅

ria80
31. srp 2007

Ahoj,vsak ona ma v 7 tydnech uz pres kilo a pul nahore, 😎 ale ze predtim pribirala pul az ctvrt kila tydne a najednou jen 125g,tak ze ten rozdil je dost velkej,ale ona musi nekde zarazit,vzdyt kolik by mela v pul roce!
Ale na svatbu se urcite pujdete podivat,ne? Aspon na chvili.Svatba je krasna vec,hlavne ten jeden den,ale co bude dal,na to v tu chvili nikdo nemysli.Ja uz na svatbu vzdy jen jako host. 😝
Ony holky se sem za nama urcite prijdou podivat,treba je Verusky nekde odjeta.A Sarrrin,az se vzpamatuje,tak se jiste hned ozve.

lenycka
autor
31. srp 2007

Rio, ja na tu svatbu musim, jdu brachovi za svedka, vis. To bych mu ani neudelala, ze bych na jeho svatbu nesla, to ne-e 😀

sarrinn
31. srp 2007

Ahojky Holky 🙂
Ja se fakt omlouvam, Lenycko diky za omluvenku 🙂 to fakt nevim kde mi hlava stoji, zvladame v poho, ale uz je toho moc a do toho dneska prileta segra a nasi nam to rekli vcera jako prekvapeni- haha, no tak John trochu nastvanej, nastesti nasi leti v pondeli domu, ale jinak pohlidaj a ja mam trochu cas na sebe- relaxovat, ale porad si nemuzu sednout, mam zanet dole, no mazec. A porod to byla hruza nez mi pichli epidural- podrobnosti napisu casem. Jinak dekuji za gratulace, malej je super, porad spinka a je moc hodnej a krasnej.
Tak zatim papa a Lenycko uzijte si to na svatbe 🙂 to bude urcite prima den 🙂

ria80
1. zář 2007

Ahoj!!Leny,preji krasnou svatbu!Sarrin, to se mas,ze mas tak hodny miminko,ktery spinka.Pro me byl pobyt v porodnici a ty dny potom horsi nez porod nebo cokoliv.Uz to nechci zazit.Ale to bylo asi kvuli tem vedrum.
Jinak vcera jsme se zase doma pohadali,ale hodne,napisu to pozdeji,ted vlastne jeste nevim,jak to dopadne.
Jo,a zalozila jsem album! 🙂 Jsou tam zatim jen fotky z porodnice,ale krasny.Tak mrknete,jak je Michalka roztomila.. 🙂 🙂

lenycka
autor
2. zář 2007

Zdravim 🙂 Tak to mame za sebou. Svatba se, myslim, vyvedla, ale jeli jsme brzy domu, mala je zvykla na koupani, tak jsme ji nechteli narusovat rezim a stejne uz se to v dobe naseho odjezdu zacalo poradne rozjizdet, kapela zacala hrat uz hodne hlasite, takze jsme odjeli vcas!
Nevesta byla tak nervozni, ze pred odjezdem na obrad zkolabovala, ale myslim, ze to bylo hlavne tim, ze posledni dobou moc nejedla (dalo by se rict, ze skoro vubec nejedla!), nevim, asi aby se vesla do satu, tezko rict a tak jak ji zacly pracovat jeste nervy, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo. Pri obrade jsme tedy vsichni sedeli, ale jakmile si rekli to sve ANO, tak to z obou viditelne opadlo a pak uz byla pohodicka! 😎
Mala byla hodnoucka, cely obrad prospinkala, vzbudila se az po obede, pak byla chvilku vzhuru a zase (i pres ten hluk) pekne usnula a vzbudila se az chvili pred odjezdem domu. Ale to je asi tim, ze ty deti hluk tak pekne snasi a jeste to tolik neprozivaji.
No a my jsme se jako jiz tradicne pred odjezdem na obrad rafli, furt ma blby kecy, na svatbu se mu nechtelo od sameho zacatku, ale musel, tak se mi to aspon snazil zneprijemnit po svem! Vetsinou je to tak, ze kdyz se mu neco nebo nekam nechce, tak je protivnej, me to vytoci, pohadame se, pak na akci dorazime, ja jsem vypruzela a bez nalady a panacek se tvari jakoby se nic nestalo a vesele se bavi 😠 Ze ja si na to za ty roky jeste nezvykla ☹
Jo a byl tam 7mesicni chlapecek, tak jsme je s malou porovnavali a byla jsem uplne v soku - nase princeznicka byla skoro stejne velika jako on. Je fakt, ze kazdy rika, ze je hrozne dlouhatanska, ale jsem si rikala, ze jak asi v 7mesicich bude vypadat teda ona?? 😲
Rio, moc hezka holcicka! 🙂
Sari, to se ani moc nedivim, ze je John nastvanej, ze vam to vasi rekli az na posledni chvili - nereknu, kdyby to bylo prekvapko, kdyz jste byli jeste bez maleho, ale ted? No ale tak zvladnete to, to je mi jasny 😀

lenycka
autor
4. zář 2007

No holky, kde jste vsechny??? 😲