Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

caira
8. lis 2007

cau holky, tak jsem se tak nejak prolouskala diskuzi a koukam, ze je to asi vsude stejne.. U nas je obcas taky docela dusno,protoze mi spousta veci leze proste na nervy, alespon uz ale nejsem tak ubrecena jako jsem byla v prvnim trimestru..to me rozbrecela i pohadka v televizi 😀
u nas se vlastne ani moc nehadame, protoze manza se proste nehada..Ale ja uz to kolikrat nevydrzim a proste bouchnu jak papinak, depta me, ze mi doma moc nepomaha, nadobi umyje to jo, ale jinak veskere domaci prace proste ocekava odemne, pomuze az kdyz ho vylozene dokopu a hlavne me desne depta, ze je neskutecny bordelar, obleceni necha tam kde se svlikne, vsude pohazene papirky, nadobi do kuchyne taky neodnese atd atd, desne se bojim co to bude az se nam narodi mala, nebudu uz mit cas tady porad kolem nej litat a uklizet, holky mi kolikrat radily at proste neuklidim a ze ho to donuti..ale zkusila jsem a prach a vyluxovano nebylo mesic a stejne nic..jemu to proste nevadi, sice pokazdy kdyz mu rikam, ze mi musi zacit vic pomahat, ze to proste nezvladnu vsechno sama mi rika ok ok, ze jako jo, ale zadna zmena.. 😖 tak nevim..
Jak je to u vas po narozeni mimisku? pomahaji vam ti vasi chlapi s domacnosti?

ria80
8. lis 2007

Leny,na tvym miste bych se zkusila zeptat jeste Niegy,mam pocit,ze to je magistra.Mohla by o tom vedet neco vic.Pak dej vedet,co ti rekla.

lenycka
autor
8. lis 2007

Cairo, vitam te 😉
No ja jsem 6nedeli cele prospala kdykoliv to jen bylo mozne, takze jsem uklid nejak neresila. Blby u nas je to, ze mame psa, takze se musi uklizet trochu vic nebo castejc, ale to jsem na to mastila. Pak jsme se dohodli, ze udelame jednou za tyden velky uklid, to nam vydrzelo asi dva tydny a ted uz zase jedu jako fretka, dopo vysaju, odpo vytru a vecer zehlim. Pritel pomaha, spis me peruje, ze je tady zase hroznej bordel, ale sam to treba neuklidi, tak mu to reknu, ze jsem unavena stejne jako on a ze hold mame maly dite a ze je pro me dulezitejsi cas straveny s ni nez u hadru. Je to jak kdy. Nekdy mi nic nerekne a pak na me vyjede.
Proste kdybych to mela shrnout, tak mi pomaha jak kdy. S malou venku by jezdil furt, jenze to ja jsem zase rada, ze se jedeme projet vsichni jako rodina a ne abych zustavala doma a surovala 😒
Takze si myslim, ze kdyz to budes brat laxne, ze tim nic nezkazis, ale podle toho co pises, tak ti neporadek vadi a stejne to nevydrzis! Jedine si po porodu zkusit domluvit co budes delat ty a co on, nic jineho me nenapada!
Rio zkusim ji napsat vecer nebo zitra, ted se musim jit zase kozit. Jo a vypada to, ze nam asi rostou ty spodni zoubky oba dva, ma tam dve bily rejhy, tak uvidime. Cely den dobry, ale od asi 4h je protivna, tak jsem zvedava na dnesni noc 😲

caira
8. lis 2007

ja se nejvic bojim navstevy moji mamci, prileti sem k nam na dva tydny cca mesic po tom co se mala narodi..a mamina je desne moc na uklid, takze se bojim, ze ji z toho klepne pepka az to tady pak uvidi, je fakt, ze kdykoliv jsme v cechach tak me peruje at si dam tohle do skrine, tamhle to uklidim atd..takze to nechci videt az tady bude dva tydny, u nas v malym bytecku, s malym ditetem a bordelem 😀

verusky
8. lis 2007

ahoj cairo,u nas je to s tim uklidem podobne jak u leny-ze si petr nekdystezuje,ze jetu bordel.to pak mam skoro penu u huby,protoze kazdy vecer nez jdu spat,je vsude vzorny poradek.a pres den? to bych po male porad uklizela!po porodu jsem mela hodne sil a asi dva,tri mesice jsem mela doma vzorne,pak jsem se vsak vic venovala verusce (do te doby byla spac) a zacaly stiznosti...ne vzdy,jen semtam,ale vytoci me to.takze jsem mu nedavno,at sedvema detma nepocita s nicim a kdyz mu to vadi,at porad uklizi.(protoze jsem to nerekla poprve,uz to nejak vstrebal a asi se smiril).jo a dodala jsem,ze si nemel porizovat dve deti,kdyz chce mit doma krasne uklizeno.
rio,snad je lip a zase nam napis,co noveho.
leny,verusa byla taky k veceru neprijemna,pak jsme sly ven,ja kupovalavlozky do porodnice,sla vzorne za rucicku,ale ve meste se pustila a chtela utikat,do toho me zacalo tlacit bricho,no fuj,doma po vecernicku chvili dobre,ale pak des.ted spi (taky pracne!!)a ja jdu hledat ty nestastne rodne listy,dopoledne jsem prosla pul skrine,tak ted zbytek,ale pochybuju...boze,kam jsem je mohla dat???????? to to otcovstvi nestihnem podepsat a navic jeste zadame o prijmeni v muzskem tvaru,tak dalsi komplikace...jsem z toho uz nestastna.tak jdu na to... 😖

verusky
8. lis 2007

takze rodne listy nic ☹ ☹ ☹
uz je nemamkde hledat 😢

lenycka
autor
9. lis 2007

Cairo, ja bych se na mamku vyprdla, je to tvuj domov a jestli tam mas naklizeno nebo ne je jenom tvoje vec a ona tam jeden JEN na navstevu a byt na tvem miste, nestresovala bych.
Moje mamina me taky perovala za bordel u nas doma, kdyz jsem s nima bydlela, ale to chapu, byl to jeji domov a chtela tady mit uklizeno. Ale jak jsem se trhla, tak to bere, ze je to moje a zalezi jen na mne v cem ziju a kdyz to nevadi mne, tak ona mi do toho kecat nebude. Jako kdyz ji pozadam, ze potrebuju pomoct, tak to neni zadny problem, ale ze by sama sla a zacla treba vytirat, to ne!
Takze z toho bych si hlavu rozhodne nedelala!
Mam znamou, jeji mama byla na uklid vzdycky pes! Ona je z ni ve 30ti letech tak vyrizena, ze kdyz se ji mama nahlasi na navstevu, tak dva dny uklizi, prevlika dokonce i postele a pred prichodem dokonce meni i rucniky v koupelne! A sama rikala, ze je z mamy psycho, ze to by byla snad radsi, kdyby za ni mama ani nechodila, kdyz ji to stoji takovyhle nervy!

ria80
9. lis 2007

Ahoj holky.K tomu ,o cem se takhle bavite,u nas to bylo takovy podivny.Uklizet se mu taky moc nechtelo,obcas neco delal,ale musela jsem mu rict,asi tak 5x.Prach by utrel,az kdyz by stenu nemohl najit.Ale byl schopnej me servat za malinkatej drobecek na zemi vyditelnej jen lupou.Ale to uz asi nebyl ten duvod,to uz bylo z tech problemu,ktery mezi nama byly.
Jinak zatim nic moc.Jsem se radovala,jak rozchod probiha v klidu,jak se spolu jeste umime normalne bavit,ale ted me prijde,ze uz to prehani a zacina mi to vadit.Mam pocit,ze on se chytl toho,ze se k nemu chovam slusne,mozna az moc,a zacina si namlouvat,ze se do 14 dnu vsechno spravi.A kdyz se mu snazim vysvetlit,ze ne,tak zacina byt hnusnej.A porad se snazi na me jit pres city,ze ja ho budu mit na svedomi,zhe ho chci vyhodit a vsechno mu vzit,a jak se potom bude mit spatne a tak.Je to fakt narocny na nervy.Ale stojim si za svym.

zanett
9. lis 2007

Ahoj Peto, ber to v klidu 😉 Vis, jaci jsou Anglicani, ne? 😀 Hele, ja jsem doma byla strasnej pedant na poradek, musim mit specialne cistou kuchyn a koupelnu, ale kdyz jsem se odstehovala do UK, tak me nalada na uklid presla. Tedy, naladu jsem mela porad, ale ziju s anglickym pritelem a jeho detmi, takze je stoprocentni poradek utopie 😀 A to podotykam, ze muj pritel je na poradek taky pedant (v ramci mistnich moznosti), ale anglicka domacnost je trochu jina nez ta vecne nacancana ceska domacnost s kobercema v kuchyni 😀 😀 😀 Nasi maji prijet letos na Vanoce, taky me nejdriv napadlo, ze maminymu ostrizimu oku neunikne jediny smitko, ale budou tu jen na navsteve v mem dome (presne jak rika lenycka), tak na to kaslu...alespon budou mit opravdovou anglickou zkusenost...(pri sve povaze bych byla schopna mame rict, ze jestli ji ten prach na mym parapetu v mym dome vadi, at ho teda utre 😀 😀 😀 , jinak mne osobne to zily netrha 😀 😉

sarrinn
9. lis 2007

Ahojky holky 🙂
Lenycko u tve zname to je stejne jak u nas skoro, moje mamka je silenec na uklizeni, takze kdyz meli prijet tak ja jsem tady uklizela jak blazen v tehu jeste a stejne pak mati vzdycky neco nasla nebo neco bylo blby jako treba to ze nemame kos na pradlo, ja ho nikdy nepotrebovala. John mi teda pomaha uklizet, ale nekdy bych ho taky prerazila a moje mamka treba nemohla prekousnout ze si omyl boty ve drezu 😀 jenze on to pak po sobe vydesinfikoval. Nase mati je takova porad a nas tatka stejne necha hadry tam a tam a pak dostane sprdana 🙂 Neni to lehky, ale kdyz chlap nechava porad nekde veci a pongle a tak, to je na prasky, to mi delal bejvalej- na zabiti, jenze byl tak vychovanej- po nem to mati uklizela a nic nerekla.
Verusky co myslis tim ze uz nemas kde hledat, jako ze uz jsi hledala vsude?
Rio, kamaradka mi doporucila tady v lekarne glycerin a anyz je to dohromady jako syrup- na co to prosim te presne je? Dekuji.
Jinak ja porad nejvic nachcipana, rymu mam az v usich- to je hroznyyyy ☹
Tesim se docela domu a Lenycko tak kdyz bude tak nejak hezky tak to plati v to utery, ju, Ja priletam v Po vecer vis. Jeste ti presne pisnu v kolik a tak nebo mi rekni jak se ti to hodi, jak mala spi a papa a tak, me je to uplne jedno, jen ne moc brzy. 😉

zuzka.l
9. lis 2007

Ahojek ja se nachazim v Anglii,mam teda ceskeho pritele a mame 15mesicniho chlapecka,musim priznat,ze mi tady z toho nekdy hrabe,z te samoty,nekdy by si prala vratit domu,clovek tam ma pratele.Kdyz me neco nastve nemam se komu vykecat,je to proste na nic.Pritel je v praci a ne vzdy se schodneme.Bylo by to jiny,kdyby mohla vyjit nekdy ven,jit za nekym.To moje male zlato me drzi nad vodou

sarrinn
9. lis 2007

Ahoj Zuzko,
to ja znam, taky mi tady nekdy hrabe 🙂 obcas to asi musi prijit, taky mi chybi segra a znamy a nasi, jak jsme se prestehovali tak tu znam jen 3 lidi a vim jaky to je. Ale od te doby co mam auto je to lepsi, porad neco s malym prdolkou delame i jezdime za znamyma do Dublinu a tak. Jak jsi tam dlouho? Ono se to po nejake dobe poda nebo casteji letat domu 😉

anippe
9. lis 2007

Ahoj holky, nejdřív se vám musím omluvit, že vám sem takhle lezu!Ale už vás nějakou dobu tiše šmíruju a tak bych vám chtěla jen napsat, že moc držím palečky a napsat pár zkušeností.Rio jseš moc šikovná ženská, to myslím po všech stránkách.Nedej se oblbnout kecama, vím o čem mluvím před šesti rokama jsem se rozcházela s přítelem, kterej mě skoro sedm let jen využíval a podváděl.přišla jsem díky němu i o nej přátele.Když jsem řekla, že je konec dlouho mu trvalo než pochopil, že to myslím vážně, vracel se a plakal, prosil, sliboval na konec i vyhrožoval, že si něco udělá.Rio myslím, že tvůj mažel patří do stejné škatulky, pro svoje pohodlí je schopnej udělat cokoli,nikdy se nezmění, ale mají se moc rádi na to aby si ublížili.Když se na to dívám s odstupem času,měla jsem to řešit všechno jinak.Rázně.Musím se přiznat, že tehdy mě ho bylo i líto.Dnes mám na sebe za to zlost,protože vím že si to nezasloužil.Čím víc mu budeš ustupovat a prodlužovat to, tím déle budeš trpět!Žiju se současným přítelem šestý rok, chtěl by si mě vzít,ale já mám pořát ještě strach.Asi bubák z minulého vztahu.Budoucnost však vidím jedině společnou.Po rozchodu s ex jsem přehodnotila celej život a taky změnila!Dělám co mě baví, snažím se být samostatná a přítel mě podporuje.Neříkám, že je to mezi náma vždycky super, ale já vím že mám maximální podporu a ostatní si musím vyřešit sama se sebou.Rio jste dvě krásný ženský co si zaslouží být štastný!Hlavně nezůstávej sama,já vím že je těžký přiznat okolí co se děje,ale na ty co tě nepochopí se vykašli a ti co tě mají rádi pomůžou a podrží!

verusky-jednou jsem založila občanku do složky s papírama, hledala jsem ji asi měsíc, tu složku jsem prohledávala milionkrát- papírek po papírku.No občanka mě z ní vypadla rok poté co už jsem měla novou.Já si myslím,že jsou to nadpřirozený síly,co se dobře baví 😀

sarrinn
9. lis 2007

anippe 😀 nekdy to tak vypada, to mas pravdu, ale je to hrozny,kdyz tu vec co hledas nejvic potrebujes 😝 to jsou ty malinkaty skritci 😀

lenycka
autor
10. lis 2007

No tady se nam to pekne rozjizdi 😎
K tem ztracenejm vecem - ja jsem od porodu intenzivne hledala svou karticku pojistovny, nemohla jsem ji najit, tak jsem po dr. chodila aspon s obcankou. Ted mam nejak blokly zada nebo co, tak jsem sla k dr. a nebudete tomu verit, ale karticku jsem naprosto v pohode nasla v penezence 😀 chvilema si fakt uz myslim, ze jsem blazen 😅

ria80
10. lis 2007

Ahoj,je to fakt o nervy.Vcera mi prinesl kytku.Pak normalne brecel.Myslela jsem,ze to ani neumi.Bylo mi hrozne smutno.Ale porad si stojim za svym,vim,ze by to hned zpatky a jeste horsi nez predtim.
Uz potrebuju,aby se to vyresilo a bysme se nejakou dobu nevideli,nebo se zblaznime oba.
Holky,diky,ze nas tady podporujete a jste s nama.Anippe,hlavne tobe za to,cos napsala,tohle ja ted moc potrebuju slyset,vzdycky si uvedomim,ze delam dobre.
Verusky,proc chces mit jmeno v muzskym tvaru??
Holky,poradte,pripada mi asi 3 dny,ze Michalka ma takovy divny kakani.Nejsou to michany vajicka,je to o neco tmavsi a hladsi,bez tech kousku,jen sem tam nejakej.Kaka asi 2-3x denne.je to prujem?Mam vzit radsi plinku k doktorce?Nebo je to normalni?

anippe
10. lis 2007

Ahoj Rio, to je neuvěřitelný, stejnej scénář jako u mě před léty, obr kytka a bonbony, slzy a prosby.No mělo to vývoj, potom přišly výčitky a na konec jsem se dozvěděla, že si za to můžu sama a začali padat sprostý slova!Na úplnej konec se týden nikomu neozval, nebral telefony, ani vlastním rodičům - psycho nátlak.Paradox byl, že mě hryzalo svědomí, aby si něco neudělal, ti co byli blízko mě měli strach aby něco neudělal on mě!Měla jsem mu tu kytku omlátit o hlavu!To jsem ale tehdy neudělala.Rio drž se a když bude nejhůř koukni na Michalku, dá ti sílu!

ria80
10. lis 2007

Anippe,to je hrozny,presne takovy pocity zazivam ja a moje rodima taky.
A taky si myslim,ze teprve zacne byt hnusnej,az mu dojde,ze to myslim vazne.Porad to cekam.A u nas to bude jeste horsi tim,ze jsme manzele.Jeste to nebude jednoduchy.Ty taky bydlis v Brne?Nekdy bych mohla vzit kocarek a mohly bysme spolu vyrazit na prochazku.Ja chodim porad sama,nebavi me to,tak jestli se ti bude chtit..

anippe
10. lis 2007

jé Rio jsem si ani nevšimla, že jste z Brna!To je jasný, že se mě bude chtít 😉 moc ráda 😵 Ale ted už jdu něco dělat 😅 Napíšem si do IP ju!

ria80
10. lis 2007

Holky,narazila jsem na Beremese na Volne diskusi tema Test z CJ,tak jsen se vyzkousela,abych prisla na jiny myslenky.Je to mazec,ale zajimavy,co vsechno si clovek jeste pamatuje.Takze kdybyste nemely co delat a chtelo se vam chvilku premyslet,hura na to. 🙂
Jsem zjistila,ze na tom jeste nejsem tak spatne,jak jsem myslela.

lenycka
autor
10. lis 2007

Jo tak to ja si test radsi zadny delat nebudu, uz jsem ve fazi, kdy jen cekam, ze zacnu vydavat skreky 😀
Ja mam dneska tak divnou naladu, mala knoura, asi jak ji polezou ty zuby, tak bych ji dnes nejradsi nekomu na cely den dala ☹ Tak jsem ji ted nechala s tatkou v obyvaku, aby si ho taky trochu uzila, pze jak jsem tam i ja, tak po mne furt kouka, takovej malej zavislacek to je!
Holky co vubec na vanoce, mate nejaky typy na darky? My jsme teda vanoce letos pro dospele zrusili (to teda uz asi na furt) a budeme kupovat jen detem, ale fakt jen malickost a tak jsem si rikala, ze detem od svagrovky koupime takovy ty detsky telefony, jsou dva, je to jak pevna linka... z toho asi zase budu met nejvetsi radost ja 😉
Tak uz jsou tady, tak pa

verusky
10. lis 2007

rio,anippe se ti ted urcite bude hodit,tedy jeji podpora.taky jsem presvedcena,ze po snazeni o smireni prijde nejaky hnus a sprosta slova.ten clovek proste neunese prohru.ale verim,ze to ted musi byt hrozne narocne.
takrodne listy se nasly!!!kde? petricek ma dva male supliky u pocitacoveho stolu,uzjednou se donich dival a kdyz jsem cela nestastna uz nevedela co a chystali jsme se na matriku,ze se proste s nema musim nejak domluvit(kdyztak zazadat o nove),tak je prosel a veruska mezi nama pendlovala (licila jsem se v koupelne) a vzdyckyjsme po ni neco posilali,aby se zabavila a ona mi je tam pak donesla...takze mame potvrzeno otcovstvi a dalsi vec vyresenou.muzsky tvar prijmeni je hezci,petrje krastenic-hackynad s a c,jugoslavske prijmeni.k anne to aninevadi,ale k vere mi to hodne vadilo.kdybychom se vzali,tak bych si asi nechala rodne prijmeni a mezitim taky krastenic,takze vera krastenic-meislova.ale nesnasim,kdyz se nesklonuji ceska jmena,toto je vyjimka,kdyby byl petr novak,tak ja samozrejme novakova.
petr co chvili prijde,bude rozmrzely,ze jsem na netu misto uklidu.doslo tu havarce,pravdepodobne se ucpaly odpady,takze vkotelne vali ze zdi voda a domovnik jena vikend pryc,tak je petr dole s opravarem,snad uz to zvladli.
jo a vcera jsem zustala u nasich,byly tam i deti od brachy z rakouska,takze veruska byla v pohode a zbavili se.a bracha se svagrovou uzjsou na tom lip,i kdyz v novem dome porad chodi pres krabice.
tak petr jde,pa,pa...

ria80
11. lis 2007

Michalka si sla schrupnout,tak jsem zase tady.Dneska spala celou noc,nevychazim z uzasu,parada.Asi na ni pusobi,ze ze me spadlo to napeti.Manzel si porad mysli,ze to jeste vezmu zpatky,vcera me zas premlouval,je to o nervy.Mamce je ho taky lito,breci kvuli nemu,ze ho vyhazuju do zimy a budou Vanoce.. Ale chape,ze predtim to taky bylo moc spatny,to ji zas bylo lito me.Teda me je ho taky lito,ale uz to dal neslo a aby tady byl na Vanoce a ja pritom vedela,ze uz tady dlouho nebude,to by bylo strasny pro vsechny,a pak i pro neho.
Tak ted veselejsi tema.K Vanocum dostane asi:
Mamka-hrnicek s Michalkou,zdravy balicek z lekarny,sadu do koupelny s muslickama,masaz
Tatka- becherovku s magnetem,zdravy balicek,kosmeticky balicek,balzam po holeni z lekarny
Bracha-neco na sebe,asi tricko,zdravy balicek,neco na cteni,kosmeticky balicek,alkohol v lahvicce,co vypada treba jako auto
Michalka-penovy puzzle koberecek,bednu kostek,spaci pytel plysovy se zviratkem,neco na sebe
Pro manzela mam taky neco,to bude zalezet na tom,jak spolu budeme vychazet.
Takze zatim tak,a jiste jeste nejakou malickost nekde uvidim.Proste takovy mensi veci,na nic vetsiho nejsou penize,ale myslim,ze i tak to udela radost.
Verusky je dobre,zes to nasla,jedine by s tim byly problemy.Zvlastni jmeno-bude to znit dobre.

verusky
11. lis 2007

holky,to je nadhera ten snih.............
petr odjels malou na nakupdo kauflandu,ja si umylavlasy,jdu senamalovat (kdyz chce,abych sla na narozky svagrove),ale vecer jsme se pohadali a ja jsem nastvana este ted.nejradsi bych dnes porodila.bolelo me hodne bricho,ale uz to preslo.jo a navic mam dole zanet,tak mam osm tablet na kazdou noc,tak se v patek hodilo,ze jsem se u dr.stavila,to do porodu prelecim,ve stredu v poradne by bylo pozde.a cisare nechci.tak me i stve vlozka,no je to davno,co jsem je pouzivala... (po porodu verusky jsem mela jedinou ms)a vadi mne,hlavne v noci.
no jdu se teda upravit,potrebovala bych tu moc svoji mamku,nejak uz nic nezvladam a nemam sila,ale do stredy musim vydrzet,to ji dam verusku a mam doktorku a ve ctvrtek ji asi budu mit tady.je mi smutno,fakt bych ji i psychicky i fyzicky potrebovala.
rio,rekni mu,at to neprodluzuje,ze jsi opravdu rozhodnuta.a pokud je presvedceny o tom,ze "jste si souzeni",tak to vezme s klidem a pokorou a na cizim bydlisti bude doufat a ukazovat vam,jak vas miluje a jak si zaslouzi se vratit.coz se ale nakonec nestane,ale muzes mu to rict,jako jeho sanci,co ted ma delat.

ria80
11. lis 2007

Ja ted nevim,je mi to hrozne lito a jeho je mi lito.Chvilkama se mi zda,ze to taky chape,ze uz se to dal nedalo,chvilkama zase ze ne.
Tady taky chumeli,uplne to tady vypada jak na horach.Uplny Vanoce.
To je fakt,blby,ze se hadate i takhle chvili pred porodem,ze mu to neni hloupy.Tak si jdu umyt hlavu.

Holky a poradte,co s tim kakanim..

lenycka
autor
11. lis 2007

Jo, tak to teda nevim, co s kakanim, tomu ja nerozumim. My zase mame dva dny po sobe prujem, tak uz DOUFAM, ze ty zubiska budou co nevidet venku nebo se nedoplatime za pliny 😀 😀
Dneska tu byly obe svagrovky, fotili jsme deti babicce do kalendare k Vanocum, tak jedna se tu zdrzela jen necelou hodku a pak vyletela jak casovana strela a druha tady byla az do koupani, jsme se bavily o tom jejim synovi, tak rikala, ze uz nevi co s nim, on si proste dela co chce a furt se jen vzteka a jen druhym ublizuje a bije je, chvilkama mi ji bylo az lito, jenze na vychovu proste fakt musi byt dva, jsem ji to i rikala, jenze je to neco za neco - bud cela rodina nebo vychovava jen jeden a druhej vydelava 😒
Jsem si dnes zkousela dat kukurici k obedu, teda jako maso s kukurici a tak mi to dela v brise divy, tak uz jen cekam az uslysim z loznice rev. No snad ji to nepotrapi!
Rio to je dobre, ze se mala taky uklidnila. Ja si stejne myslim, ze se odloucite jen na chvilku a zase se vratite! Ale kazdopadne ted drzime pesti, abys docilila svyho a vsechno resila tak klidne jako doted
🙄

ria80
12. lis 2007

Byly jsme u doktorky,Michalka dostala ockovani.Byla statecna,teda samozrejme rvala,bez toho by to ani neslo,ale ne kvuli injekci.Pritom byla uplne potichu a pak se dokonce smala.Tak uz brzo pujdeme na nausnicky.
Ma 6040g a 64cm.Je to velka holka,ted porad davam nejaky obleceni pryc,hodne ted vyrostla.
Leny,ja nevim,jak to bude dal,ted by mi asi vyhovovalo,kdyby jsme se neprestali stykat uplne,uz kvuli Michalce.Kdybysme zustali aspon jako znami.Ale to zalezi hlavne na nem.
Zas budeme za chvili resit,tak mi drzte palce.

lenycka
autor
12. lis 2007

Jezis, to resite nejak casto, ne? A najednou na vas ma cas a ma o vas zajem, vid? To je zajimavy u tech chlapu, fakt! Jak dokazou zabrat, jen kdyz jim hori koudel u predele!!!
Tak drzim pesti a dej pak vedet!

verusky
12. lis 2007

no leny,tos napsala dobre.zlata pravda.tak ne ze,rio,vymeknes!!on opravdu jiny nebude!!! ale narozdil od lenycky si nemyslim,ze se pak k sobe vratite.teda aspon v to doufam!byt vedle takoveho cloveka je nestesti.
u nas zas vcera krize,vecerjsem chytla depku a kdyz uz vsichni spali,tak jsem bulila ve vane,no dost hruza,nebyla jsem k uklidneni.strasne,ale straaasne bych tu potrebovala svoji mamku,ale ti pracuji na zahrade-vydelavaji ze zeme porost a chystaji na orani,to je na minimalne dva dny.a ve stredu mam poradnu,takze bude babicka hlidat a premyslim,ze si necham namelirovat vlasy.po porodu asi cas nebude.taky jsem si chtela oupitnejakou hezkou soupravu na doma (na zip pres hrudnik),ale to snad zvladnu i s kocarem a petr bude doma s veruskou,tak na to prdim.a ted je mi stejne sumak,vcera jsem se nalicila (hodne) a oblekla se do ruzovobila,takze neco extra a stejne nic nerekl,jen verusce,ze ma mamka dlouhe rasy.mu prdim na malovani.nejradsi bych se mu pomstila vsim moznym a nemuzu nic.jsem skareda,napuchla,nervozni obluda.z toho zas brecim.
alejak rikate,mam to uz za par...
ta mamka by mi tak pomohla,ale musim to vydrzet bez ni.
na druhou stranu,ria to ma horsi,to jde teprve do tuheho,co u nas,nejake pocity,v podstate nedulezite a preletave.rio,moc drzim palce.a stuj si za svym.a napis.

ria80
12. lis 2007

Tak pred chvili odjel,i s vecma.Teda,jeste tady ma par takovych veci,ktery potrebuje tak jednou za pul roku.Je mi hrozne smutno.. Breceli jsme oba.
Michalka to cely prospala,jeste spi,ale uz se kazdou chvili musi vzbudit,nebo ji pujdu vzbudit ja.Jeste ze tak,to by bylo tim horsi,kdyby jeste byla mezi nama.
To nejhorsi na me asi dolehne az vecer,az mi dojde,ze jsem tady opravdu sama.
Verusky,ty hlavne at zu porodis,nebo se taky zblaznis.Uvidis,ze to pak bude lepsi.ted si jeste udelej nejakou radost,treba ty vlasy.Ja jsem taky jeste ve 39tt byla u kadernice.A maluj se,ne kvuli nemu,ale kvuli sobe.
Lenycka ma pravdu,chlap najednou vidi,o co prichazi,az kdyz je pozde.Mel spoustu prilezitosti to zmenit a neudelal to,nechal to dojit az sem.