Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

ria80
30. pro 2008

Ahoj Veru,
tobě taky hodně štěstí.a víc rozhodnosti a pevné nervy!Budeš to asi potřebovat.
Chudinka Anička,to musí být problém.Tak at se jí brzy uleví.
To máš dobrý,že můžeš jít do práce,že ti mamka chce hlídat.Já kdybych měla takovou mamku,jsem v práci už dávno.Aspon na pár dní v měsíci,víc bych ani nechtěla.
To co píšeš o Petrovi,to jsem teda uplně nepochopila.Když jste teda spolu,tak je asi dobře,že ho mají rádi.Když bys odešla,tak na to nekoukej tak černě.Jsou ještě malý.A on jako otec by mohl fungoat i dál,ne?
Stejně,jsem moc ráda,že jsem to udělala,když Michalka ještě nevnímala,k tomu si celou dobu gratuluju.Myslím,že jinak by se celá ta situace vyvíjela uplně jinak.
Ale třeba je to jen tvůj pocit,máš prostě depresi.Nesvobodná se cítím taky,ale stejně jsem spokojená,vybrala jsem si to sama.Dobře si to rozmysli,třeba se zajdi i poradit o svých pocitech,at si to pak nevyčítáš.Víš,že už to tady jednou bylo...
Takat vstoupiš do novýho roku štastně a tak,jak bys chtěla.

lenycka
autor
10. led 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, koukám, že vy taky ne 🙂
Vero jestli můžeš, do práce jdi, určitě ti to pomůže a pokud to jen trochu půjde, zapoj do hlídání i Petra, aspoň si třeba uvědomí, co to je být doma na prdeli a starat se. Jenže oni to sice pochopí, jenže pak velmi rychle zapomenou, to je fakt. Ale za zkoušku nic nedáš.
Teď u mě byla kamarádka, taky mají doma nějakou krizovku (asi jako všichni kolem, neznám snad jednu rodinu, kde by to fungovalo, teda jednu jo 😀 ) a tak říkala, že nebyli schopní se domluvit na nějakém harmonogramu, tak si sedli a maj to tak, že dva dny v týdnu má ona pro sebe večer a dva dny on s tím, že ten, kdo se ten večer staral, tak ten automaticky i vstává v noci k malý, aby si ten druhej pěkně odpočinul. A zatím to prej funguje, ale je to v začátcích, tak jsem zvědavá jak jim to dlouho vydrží 😎
No my jsme k Vánocům malý koupili postel, je to taková ta zvětšovací, co s dítětem roste, tak jsme jí rovnou přesunuli do pokojíčku, tak teď moc na PC nebývám, jen chviličku dopo, když usne, ale to si přečtu maily a zas jdu něco rychle udělat, abych to nemusela dělat večer, to jsem pak líná jak veš! Takže jí teď už skoro týden učíme spát ve svým, tak k ní v noci tak 2x vstávám, ale už si potřebuju jednu celou noc odpočinout a v klidu se vyspat bez vstávání, ptž jsem z toho nočního vstávání taková unavená (necítím se nevyspalá, to ne, ale taková že k ní hned lehnu a usnu u ní) a nechci, abych u ní spala, to by si na to velmi rychle zvykla. Ale (ťuk ťuk ťuk) zatím je moc šikovná, zvyká si, myslím, velmi rychle (na to jakej je na nás závislák). Tak jí to snad vydrží.
Rio a ty chodíš normálně makat do lékárny, jo? Tak to máš dobrý, že ti vyšli vstříc, viď a kdo ti hlídá malou, mamka? A co ten tvůj novej přítel nebo je to pasé? Tenkrát jsi psala, že se s někým začínáš scházet - vydrželo to nebo ses na to vykašlala?

ria80
10. led 2009

Ahoj Leny,
to jsem ráda,že ses taky ozvala.Ne já nedělám,nic takoýho jsem nepsala.Chtěla bych,ale nemám hlídání.Nikdo hlídat nechce a na placený hlídání nemám,to by pak ta práce byla zbytečná.Takže dost bezvýchodná situace.
Tak malá už spí ve velké posteli?Já o tom ještě nepřemýšlím,Michalka je ve svojí spokojená,ven se nehrabe,a zabírá mín místa.Taky si teda myslím,že bych ji tam neudržela,že by slízala dolů a chodila po místnosti.
My jsme ted nemocný,tak máme veselo.Ale Michalka to snáší dobře,je bezvadná.
Vztah nemám,to bylo tenkrát,ale nechala jsem toho.Myslím,že to by nemělo budoucnost.S tím člověkem jsme teda v kontaktu,al e jako kamarádi.
Jinak nic moc,on pořád otravuje,zas bude brzo další soud.Už mě to začíná zmáhat.
Tak snad vám to trochu funguje?Jak je to u vás?Nebo už pro tebe toto téma neplatí? 😉
Ozvi se zas,škoda,že to tady ted nejede.

lenycka
autor
11. led 2009

Ona totiž ve svý nespala už několik měsíců, spala s náma a protože přese mě furt lezla nebo se rozvalovala tak, že my dva spali na jedný a ona měla celou postel pro sebe, tak jsme řekli, že jí koupíme velkou a původně jsme chtěli nechat malou na její nový posteli u nás v ložnici, jenže pak nám spousta lidí říkala, že by bylo lepčí dát jí jak do svý, tak rovnou do pokojíku, tak jsme do toho šli. A zatím dobrý. Ale furt čekám "útok", že jako pak si uvědomí, že vlastně tam spát nechce 😎
Jo tak s tou prací jsem to špatně pochopila, pardon 🙂

verusky
17. led 2009

ahoj holky!
vubec bych nemela byt u pocitace,prace mam az nad hlavu.mam si zacvicit kalanetiku a probrat jedny noty a dat do hlavy akordy.kdyby to bylo trochu mozne,srdecne vas zvu na koncert v kyjove 3.unora v 19.30.takze se vracim na koncertni podium,ruce jsem po trech letech jakz takz rozehrala,nove skladby (doprovody a jednu solovou) uz umim,ale potrebuju to stale zdokonalovat.dnes jsem byla u svadleny,saty budou krasne,jeste na melir a taky chodim na solarko.ovsem dnes jsem jela hrat na velky klavir k nasim a nic moc,tezke klavesy,takze jsem rozhodla,ze se s holkama musim odstehovat tam,jinak to nebude ono,pianino nestaci.
byla jsem u psycholozky a moc mi z krize pomohla.ze nas vztah neni nefunkcni,ale funkcni,jen ja jsem nestastna.dala mi nejakou peknou literaturu (o lidech,co nikdy nebyli stastni,kde je problem a tak) a ja se uklidnila a vzdelavam se.s petrem jsem si jednou sedli,holky nebyly moc v pohode,umrcene,nespokojene, a napsali jsme si pravidla.za prve,vytvarime harmonicke prostredi.to mluvi za vse.a pak takove body ohledne stravovani holek,pece a tak,sluzbu v kuchyni si stridame po tydnu,to je bezva.vecer se vzdy pomilujem (sex je pry zaklad vztahu) a vic nic neresim.ja od nej nesmim cekat hlubokoslmyslne veci a mam si vazit,ze nas ma rad,travi s nami veskery volny cas a pomuze mi.tak teda jo (doufam,ze mi to vydrzi).
holky,jenze do prace az v zari...
anicka je porad spatna,jedno ousko uz je v poradku a to druhe nic,navic zahnisany nosohltan.Tak ji 12krat za den neco kapu a odsavam,ale uz to spatne snasi.jeste do stredy vydrzim na kontrolu a sla bych za primarem na detske.
holky,sledovaly jste tu diskuzi s aninam?jak ji umrel chlapecek(respektive se narodil s mrtvym mozkem,chyba lekare,mel probehnout cisar,kleste ho definitivne zmrzacily a po 46dnech umrel).ja to cetla na silvestra,ted nam nejel tyden net a tak jsem to ted docetla.to je mazec.ona je silna,ale je to strasne,co zazila a zaziva.leny,to ty nestihas,tak treba ria.leny u vas dobry?nebo porad stejne?a druhe mimco?s tim nevyspanim to znam.za chvili to prejde,uvidis.vem si,ze me je se dvema hur.ale nevymenila bych je,to je jasne.
devcata,tak pekne dny a zase napiste.mozna bychom mely zmenit tema,uz se k nam moc nehodi.

ria80
17. led 2009

Ähoj,no já sem pořád patřím.Ted se to u nás zase hrotí.Za měsíc je další soud.On ted nemá práci,nevím jestli napořád nebo přechodně,tak se nudí a řekl si,že by mě zase mohl trochu zdeptat.Takže obchází uřady.Podal ještě k tomu soudu,že žádá o styk s dítětem bez mé přítomnosti,od 9 do 18 hodin.Mě to přijde jako kravina doufám,že to tak bude brát i soudce.Samotnou ji mít zatím prostě nebude,ublížilo by jí to.A kdyžtak zas něco vymyslím,co dělat.Ale jen mám zase nervy.Mě to teda fakt přijde jako moc dlouho,a pro tak malé dítě fixované na matku by to byl konec světa.A to i vpřípadě,že by to byl normální slušný člověk,což on ještě k tomu není.
Dále zašel na sociálku,kde mě neuvěřitelně pomluvil a zmanipuloval ženskou tak,že mi okamžitě po jeho návštěvě volala a začla mě napadat a vyhrožovat mi policií a dalšíma věcma.A já jsem stála jak sloup a vůbec jsem nechápala,co se děje.Toto chování je na stížnost,což pravděpodobně udělám.A vzhledem ktomu,že díky jeho lžím se ona takto chovala,dále s náma přestala mluvit jedna paní z uřadu,která je naší dlouholetou kamarádkou a jistě to není všechno,zvažuju udání pro pomluvu.Nesmím si to nechat líbit.
Pak byl u doktorky,zeptat se na zdravotní stav Michalky,protože já mu schválně neříkám pravdu.Takže to je další věc.
Takže já ted dávám dohromady věci k soudu a plánuju ještě další věci.
Zítra má přijít,nebudu si už dávat pozor na pusu a řeknu mu všechno,co chci.Teda ne nadávat mu,ale upozorním ho,co všechno jsem připravená u soudu vytáhnout,pokud se bude chtít soudit.

Jo tu ten příběh s animam jsem četla,nesledovala jsem to,ale vím ,o co jde.Je to hrozný.Ale přijde mi,že ta holka to bere moc dobře.Já bych to asi tak dobře nebrala.
Verusky,co píšeš s tím sexem,to jdu do kolen.Každý věčer se pomilujete,pro tebe asi i povinně,ne?To bych vydržela asi 14 dní,pro mě je toto sci-fi.Ale každý je jiný,třeba tobě to nevadí.Pro mě je to nepředstavitelný.
Jsem zvědavá,jak dlouho to uvás vydrží,to budování dobré atmosféry.Informuj nás,ano?
Jsi dobrá,že hraješ.Ze si najdeš čas a taky pevnou vůli na to všechno.
Se spaním si ted nestěžuju.Michalka spí jak dřevo a dlouho.Nevyspala jsem,ale to proto,že místo spaní přemýšlím a starostech.Radši bych si přála,abych byla nevyspalá jen kvůli dítěti.

lenycka
autor
19. led 2009

Já si nestěžuju, že jsem nevyspalá, to nechci, aby vyznělo takhle, to neeee! 😠 Jen že jak spala s náma, tak jsem si odvykla se budit a teď je to mazec jak přebíhám. Ale dneska v noci spala s náma, ptž jsme jí natírali v pokojíku barvou, tak aby jí nebolela hlavička, když to tu schlo. Ale pokojíček máme už téměř hotový, takže jsem ráda. Už jen přesunout pokojíček a pro začátek by to bylo 😉 😎
Rio a nebylo by lepčí dělat, že ti to nějak nevadí všechny ty sviňárny, co on ti provádí a nevířit to? Jestli ho tím, že se bráníš, nenabíjíš a nemotivuješ k tomu, aby v tom pokračoval dál a dál?? 😕 Nevím, jen se ptám...
Já myslím, že z toho, co Vera psala, tak nikdy se sexem problémy neměli, spíš jen že teď dostali tu příručku a že se tam utvrdili v tom, že je to základem fungujícího vztahu a tak to teď plněj o 106 😉
Vero díky moc za pozvání, ale já to mám trochu z ruky, ale jestli máš někde fotky nebo články třeba z minula, pošli v IP link a ráda se určitě podívám a nikde není psáno, že bych se třeba časem nějak mrknout nepřijela 😉

ria80
19. led 2009

Jo jo Veru,ted asi ne,ale byla bych ráda,kdybych tě časem mohla vidět.
Leny,víš,to nejde,co píšeš.¨Přece se nenechám pomlouvat.Kromě toho,když se nebudu bránit,budou to brát tak,že je to tak a začnou mě postihovat.To přece nejde.On si řekl,že mě zničí,a nepovede se mu to.Jednou se mu to všechno vrátí,o to se postarám.Ale ted je pro mě nejdůležitější Michalka.Kvůli ní musím potalčovat svoji hrdost a i částečně to,co k němu cítím.Ale kdybych to si to nechala líbit,došlo by to tak daleko,že by mi ji vzali.A to se nestane,k tomu nidy nebude důvod.Ty jeho pomluvy musím vyvracet,to je to nejmenší,co můžu dělat.

verusky
21. led 2009

rio,hlavne budv klidu.on urcite nadava,prehani,proste same emoce,ty bud vyrovnana,nad veci a tvrdosijne si mluv sve.
to jste,holky,hodne,s tim koncertem.pripravuji se,pripravuji a predstavte si,vsechno se kazi.veruska tri dny 39horecky,Anicka uz i prestala dobre spavat,takze kdyz jsme v pondeli sli s veruskou k doktorce,vzali jsme i anicku a ona ji pro jistotu vzala krev a dalsi den mi volala,ze tam je dlouhodoby zanet a ze nas objednala do brna k usnimu.takze jsme tam vcera byli,deda me vezl a ze to neni dobre a objedna nas do cernych poli a pred chvili mi volal a v pondeli rano mame prijem,v utery operace,ve stredu nas pusti a mame zajit k nemu s vysledkama.anicce budou za celkove anestezie davat nejake trubicky do usi,ty tam 15minut budou cosi cistit.tak nam drzte palce...trochu se bojim,aby se mi vzbudila!!Jinak dostala silne antibiotika a dnes je veselejsi a hlavne uz lip spala.
s tim sexem,leny,to jsem ja nekde vycetla s tim sexem,to byla jen poznamka.jinak petr,nevim,kde k tomu chodi,ale je ted dost pri chuti,mne po druhem porodu uz na sexu tak nezalezi a spis mi prijde,ze u nas to vzdy bylo,ze kdyz jsem chtela ja,on nechtel (prvni tehotestvi) a kdyz ted zas tak moc nechcu,tak ho to drazdi a chce.toz tak.nasi spolu spavali casto,tak jsem si tak nejak odmlada predstavovala,ze proste vecer je normalni se pomilovat a jit chrnet.ale ted tech sil moc neni a chut taky zeslabla,ale jsem po vuli,to me zas neubyde.
unas tedy resime nemoci,tak je celkem klid.ale kdybyste videly ten bordel,co tu kraluje!s petrem jsme si rozdelili domaci prace a rekla bych,ze nedela nic moc nikdo,jen to nutne.
dnes jdeme do kina-kdopak by se vlka bal.ja uplne zeru pavla reznicka,tak jsem to chtela videt.petr se diva na vkv a tam hraje a uplne super role,ten styl,ten klid,to je presne muj typ (ja miluju klidase).

lenycka
autor
25. led 2009

Veru kdo je kliďas? Řezníček?

verusky
9. únor 2009

jo,leny,reznicek.ja ho uplne zeru.me se strasne libi.a v tom filmu byl bezva,nezklamal.
operace dopadla dobre,koncert taky a petr prohlasil,ze "je asi nemocny" (zarli jak hrom),tak jdeme oba pristi tyden k psycholozce.
holky,mejte se krasne a budte zdravi,anicka ma nestovice.

lenycka
autor
13. únor 2009

Vero, tak to mě mrzí, tak se drž a pak napiš, jak se máte a co u psycholožky.

verusky
23. únor 2009

ahoj holky,tak ted uz ma nestovice veruska,kaslou obe a do toho jsem je musela nechat v sobotu prevezt k babicce a na pohotovosti mi dali antibiotika.horecky uz mi spadly,tak mam trochu sil.u psycholozky to bylo dobre (jen jsme ji moc nepustili ke slovu) a petr k ni jde na zacatku brezna sam.taky jsem byla u kartarky,kde mi vyslo,ze se s petrem porad schazime a rozchazime a ze to mam osudove dane (tzn.kdyz od nej utecu,budu to mit s jinym).takze se musim naucit nevsimat si slov,ktera me zranuji (pro zacatek na ne nebudu reagovat a casem je treba zacnu uplne prechazet).kdyz on ten petr je takovy natur,to je mazec.tak se pekne nazrat,pomilovat a je spokojeny.jo,jeste musi mit uklizeno,ze.ale pry zadny ideal neexistuje,ze chlap je chlap.zanedlouho budu mit tricet,tak si necham od svagrove dat "muzi jsou z marsu,zeny z venuse",kazdy to chvali.odstrikavam prsa,protoze mi tvdnou a dost me boli hlava,ale nemuzu zaspat.za chvili dojde petr z prace.
takze uvidim,co s nim popracuje ta ma psycholozka a uvidim,objednala jsem si v pragme pozitivni cteni,tak kez by to melo vliv.
mejte se krasne a hlavne budte vsichni zdravi!

lenycka
autor
1. bře 2009

Verusky ty muzi z marsu a zeny z Venuse jsou hezky, ale zkus se poptat v okoli, urcite to nekdo bude mit. Ja jsem ji ani celou neprecetla, ptz mi prislo, ze tam omilaji porad jedno a to same dokola. Ale uvidis, treba budes mit jiny nazor, tak pak napis, jak se ti knizka libila.
My taky obe hrcame. Mala uz skoro dobry, ale ja mivam takove zachvaty, to bych se udavila. Ale uz mame vykaslavaci kapicky, tak snad uz to bude dobry, uvidime.
A proc tam jde Petr sam? Tak je asi videt, ze ty v tom moc prsty nemas, ne? To bud rada 😉

verusky
23. bře 2009

leny,po dlouhe dobe zdravim,ria se nam odmlcela.
vzdycky v tom maji prsty oba,kdyz nec o nefunguje.petr sel k te psycholzce kvuli zarlivosti,akorat v tom terminu uz to nebylo moc aktualni (ja po koncerte drepela doma s detma).ale tak resili aspon nas vztah,co si nemame delat,na cem pracovat apod..takze se snazime oba,oba na tom pracujeme,kdyz je klid,rikame si chyby,nebo so nam vyhovuje,nevyhovuje.konecne jsme zdravi,protoze nas vsechny zima skolila.
nekdy si i rikam,ze bych brala dalsi mimco,ale to musim ustat,idealni za pet let,holky budou ve skole.
mejte se pekne,zdravim.

lenycka
autor
23. bře 2009

Jo vidíš, odmlčela, už tu dlouho nebyla, to je fakt!
No my po měsíci snad už taky dobrý, furt se nás držel kašel a rýma a furt dokola. Ale teď je to snad na dobrý cestě.
A na koho žárlil? Měl snad důvod? 😉
A jak se koncert vůbec vyvedl?

ria80
25. bře 2009

Ahoj holky!!To už jsem tady tak dlouho nebyla?To je teda hrozný!
Ale ted sem fakt chodím mín,není tolik času.Protože se máme dobře.Vypadá to,že máme zase třetího do party!!! 😀 😀
Je to skvělý,tak moc,že se mi tomu nechce ani věřit.Pořád čekám,odkud ta rána přiletí.Já snad už ani neumím být štastná.
Ale ted jsme a užíváme si to.I Michalka.Jsme zamilovaný obě. 😀

Ty ostatní věci,teda nic moc,stále čekáme na soud,on otravuje,ale nechová se tak hrozně jak před pár měsíci.Už jsem si na ten stav skoro zvykla.Ale pořád se snažím pro to něco dělat a doufám,že to dopadne dobře.Tohle mi hodně kazí náladu a pohled do budoucnosti.Ale na to si asi budu muset zvyknouut,že s ním budou problémy.
To jsem už psala asi,taky jsme byly nemocní.TAky asi měsím,zatahl to k nám jeden chlapeček a měsíc jsme se vyhrabavaly.Ale ted jsme v pohodětak snad už přijde to jaro a vydržíme to bez nemoci.
Tak holky,těším se ,co napíšete!!Snad už to u vás taky jde k lepšímu.

lenycka
autor
29. bře 2009

Rio tak šup sem s tím - kdo to je, kolik mu je, kde jste se poznali, jak jste spolu dlouho atd. 😉 🙂

verusky
29. bře 2009

rio,no to je skvele!!at vam laska porad kvete.tesime se na informace a klidne nam hod vasi soucasnou fotku do alba!!
dnes jsme zase meli zarlivou scenu.psala mi kamaradka,ze ji volal jeji spoluzak (v nacti jsem s nim chodila a obcas se kontaktujeme,jednou do roka) a ze mi psal k narozkam a na dve cisla to neprislo a ze mu dala takove a takove.no a to bylo mi nezname cislo a petr ze mam urcite sve cislo na chlapy a normalne se sbalil a odesel.no to je gol!!!ja se strasne smala,protoze mi to prislo cele absurdni a te kamaradce se neslo dovolat.ach jo.duvod,duvod nemel,jen loni,jak jsem se od nej odstehovala,tak mi s bytem pomahal muj byvaly,ktery ma pro me slabost,tzn.zakazal nam kontakt. (coz je taky mazec.no vydupala jsem si aspon hovor o vanocich a k narozkam).
jinak jsme ale byli patek az nedele v luhacovicich,dostala jsem k tricetinam.bydleli jsme v miramare,meli jsme nejake procedury v cene a jidlo a bylo to skvele.v patek jsme sli do divadla mistnich ochotniku,tak to byla sranda a v sobotu do kina.jinak pak na vinecka a na tanecek.dnes jsme prijeli,deti jsme jeste nechali u tchyne,tak se snad konecne vyspim (v luhacovicich jsme toho moc nenaspali) aspon dnes.
s petrem jinak pohoda,nekdy je to bezvadne,nekdy padnou blba slova a urazime se,bojujeme s tim oba,jsme strasne podobni.a pritom vime,ze bychom nemeli,ale nekdy si nejde pomoct.
holky jsem ve ctvrtek ockovala,tak se u babicky drzi a urcite to na ne spadne,jak prijedou domu.veruska ma jeste rest s trojvakcinou,anicka mela prevenar na usi.
toz tak.rio,tesime se na zpravy!a bud stastna!ja se to ucim.a leny,ty taky pisni,co u vas!
ahojte holky.

ria80
2. dub 2009

To jsou hezké reakce! 😀 Aspon se to tady trochu rozvířilo.
Ted jsem zas ležela já,něco jsem snědla a hned horečky a blbě.No nějaká infekce.No neva,trochu se pročistil není špatný.Ale už je to za mnou a konečně jsme si byli užít jaro.
Veru,ty si žiješ.Co bych za to dala,takhle někam bez Michalky.I když ona je moc fajn.
Tak co bych vám tak o něm řekla.Nejdůležitější,že má moc rád Michalku a ona jeho.Až někdy žárlím,že ho má tak ráda. 😀 Ale ne,je to moc pěkný.Mám z toho velkou radost.Je to moc hodný člověk,a má neuvěřitelnou trpělivost,kam se já se svým klidem na něj hrabu.Včera koupil Michalce botičky.
Udělal by pro nás všechno.Rád vaří,to je pro mě hodně dobré. 😉 Umí spoustu věcí,všechno spraví a tak,ví si hned rady.Má rozhled,je chytrý,to je taky dost příjemná změna.Našim se líbí,taky výborná věc.
Jsme si hodně podobní,mluvíme stejnou řečí,doplnujem se.Teprve poznávám,jaký to je.
Pracuje na letišti.Je mu 35.Bydlí s babičkou a kocourem,oba nás mají taky moc rádi a my je.A vůbec celá jeho rodina,Michalka má hned spoustu nových hraček,hned jí začli nosit,ještě jí ani neznali.
Seznámili jsme se na netu,kde jinde.Jen tak ze srandy jsem koukala na chlapy,že jsem neměla co dělat.A on měl dobrou fotku,tak jsem ho pozdravila a šla dál.No a on mi napsal a tak jsme si psali a zjistili,že bydlíme asi 3 km od sebe.A pak už jsem nikomu jinýmu psát nemusela,hned první pokus vyšel.Ale on si není vůbec podobný s tou fotkou,první dojem na mě neudělal,jsem si v duchu řekla,že teda nic,no.Ale když pak začal mluvit,tak jsem hodně rychle změnila názor.A klepou se mi z něho kolena čím dál víc.Už asi 3 měsíce.
Samozřejmě nevím,jak to bude dál,ale zatím to vypadá skvěle.Tak nám držte palce.Myslím,že si to s Michalkou obě zasloužíme.

ria80
2. dub 2009

Bývalý to ještě neví,nechávám tomu volný průběh.Když to zjistí nebo mu to řekne Michalka,tak to bude vědět.Ale sama ho provokovat nebudu.To nebude jednoduchý,on bude kopat,že mu někdo bere jeho místo.Ale on tady už místo nemá hodně dlouho,a i předtím se choval tak,že ho tady ani neměl.
No moc se na to netěším,na jeho reakci.Ale stejně už je to k nevydržení i tak.Třeba to celou situaci změní,vidím v tom nějakou naději.Těžko říct,co má v hlavě.
Přítel o všem samozřejmě ví a chce to řešit se mnou.Jsem ráda,že už jen to ho neodradilo.Myslím,že ted někdy blízko bude nějaká scéna.On otravuje čím dál víc a to ještě nic neví.

verusky
8. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

ria80
29. dub 2009
verusky
17. kvě 2009

ahoj rio,nahodne me dnes napadlo navstivit konika,tak jsem si pocetla.je skvele,ze mas tak bajecneho pritele a ze je ti oporou.moc ti drzim palce.nepodcenuj se,miluje te za to,jaka jsi.ale zas je dobre,ze ho radsi pripravujes na horsi verze,at si nic nemaluje.mc ti fandim.u nas stridave dobre,stridave ne,chybi tam trochu odusevnelost.taky nepodpora v muzice.jinak holky miluje a me pry taky,ale prijde mi to,ze me spis chce vlastnit.ted delame novou loznici,tak je doma pres tyden blazinec,ale uz finisujeme.vypada bajecne,ale petr musi dodelat rost na postele a musime sehnat matrace.moc se tesim.
leny,taky nekdy napis.
rio,drz se,bud silna a ver,ze se vsechno vyresi a v dobre obrati.i s tvym muzem!!vsechno zle je k necemu dobre.
uzivej lasky,zaslouzis si ji.

lenycka
autor
20. kvě 2009

Věru to ták utíká. Nedávno jsi rodila a mladší je už rok a půl 😕 Moc vám to sluší!

verusky
3. čer 2009

ahoj leny,mas pravdu,nedavno byly holky (nas vsech) narozene a anule uz ma rok a pul.oslavili jsme to presne,protoze na den deti jsem mela pracovni ukol,tak 29.jsme verusce koupili novy kocarek a anicka sdedila jeji a anicce novou panenku do nej,stejnou,co ma verka,jen v jinych barvach.
posledni dny mi neni nejveseleji.moc prace,byt trochu naruby,holky narocne a petr nic moc.ach jo.jak to zvladnout.kdyby tak clovek vedel,jaky ukol ma ted vyresit (myslim dlouhodoby,dusevni),aby se posunul dal.
anicka me trochu trapi s kakanim,nechce sedet dyl na nocniku,ale nechce ani plenku,uspavani vecer za svetla je taky pekna hruza.a o vybirani,co k jidlu ani nemluvim.nejak si nepamatuju,ze to delala i veruska.asi jsem byvala klidnejsi,ted na anicku trochu hartusim.vubec trochu na vsechno specham.
zitra jdu k psycholozce,doufam,ze mi neco dobreho poradi.jinak se snazim cist pekne knizky,pozitivni mysleni a tak.nekdy je mi bajecne,nekdy mi to nepomuze.jednou tydne chodim do jogy (od zari) a to se vzdy moc tesim.mame bezvadneho jogina cvicitele.usmevavy,naprosty klidas,spis malomluvny.nechapu,kde jsem nasla petra a ze jsem ho neprokoukla!je nervak stejne jako ja,bordelar (jako ja,hlavne ze ma kecy) a jeste ke vsemu mame rozdilne vzdelani (mne to dost vadi).hlavne ze mi tvrdil,jaky je klidas.a ja vedela,ze potrebuju svuj protipol,no jaksi mam uplne steneho cvoka jako jsem ja,jen on (podle me) na to nema takovy narok (jina vychova,jine pozadavky na studia,jine napeti pri zivotnich vykonech (u nej absence)).
to je depka,holky,co?!ale nebrecim,uz to beru s nadhledem.
budte zdrave a spokojene.rio,ty si uzivej a bud pozorna.leny,co u Vas?napis,kdyztak,ip...
holky,mejte se...

sitarka
19. dub 2016

@lenycka jako bych to psala já. ..😣