Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

sarrinn
27. zář 2007

Ahojky 🙂
Jo u nas zase pohodicka,pze nas tatinek je proste super a vzdy vyciti kdyz jsem smutna- koupil mi krasnou bonbonieru-je mi lito ji rozbalit- taky za peto!blazen, no ale promluvili jsme si a uznal, ze teda taky nechape "kde jeho rodice ted jsou"- chudak si vzdycky mysli ze je v tom neco horsiho- ze chci odjet dom a tak 😉
Jo Rio to mas pravdu ty tomu davaj tady- opravdu se nekdo nad tim hrozne bavi a pritom to melo byt varovani a tak- stejne je to mazec a Andik je hodne hodne ..... 😀 😀
Tady uz zacala byt taky docela kosa a s tema cepickama Lenicko- ja jsem shanela tady v hlavnim meste a skoro nikde nemaj cepicky- oni to asi detem nedeavaji nebo co. Nakonec v tescu jsem koupila krasnou a pak jeste v jinem obchoode i s rukavickami- ale hlavne ze hadru tady a obchodu plnej Dublin!!!

Tak Rio to uz by teda ten rozum mit mohl 😒 u nekoho je to treba pozdejc a nebo taky vubej- nedej boze!

🙂 🙂 🙂 papa, dneska se citim fakt stastna- super

lenycka
autor
27. zář 2007

Ty jo, Rio, Michalka je vlasata jako hrom, to teda koukam 😉 A mate stejnou tu natahovaci zirafku jako my 😀
Ta nase prdelina je totiz skoro plesata, tak obdivuji kazde vlasatejsi dite a nechapu, jak je to vubec mozny 😎
Holky, ja zacinam mit tak trochu pocit, ze nam Veru asi rodi, kdyz se nam nehlasi, to neni jen tak... 😕

ria80
27. zář 2007

Na porod je u Verusky jeste brzo! 😲 Snad ne.Mozna je nekde pryc,myslim,ze neco takovyho psala.Tak uvidime.
No jommy mame vlasu spoustu,to ma po me. 🙂 Delame si srandu,ze uz s ni pujdem ke kadernici. 😉 Taky se jí trochu krouti,ale to jeste muze byt vsechno jinak.Bylo by to hezky.¨
Vsak tem vasim taky vlasy narostou.A vsechny maly deti jsou hezky,i ty bez vlasu.

sarrinn
27. zář 2007

Ja myslim ze rikala, ze bude par dni pryc, ale ted nevim???? Na porod ma jeste casik, ne? I kdyz bych ji prala at uz to ma za sebou. Myslim ze je u rodicu.

Rio, mala princezna je roztomiloucka a tobe to taky moc slusi 🙂 jen je skoda ze takovy dve krasny holky maji takove trapeni- mel by na vas byt hrdej. Promluv si s nim- na vazno!!!!

ria80
28. zář 2007

Dneska nemam moc cas,ale Lenycka ma asi dneska narozky.Tak pripijim dzusem a preju VSECHNO NEJLEPSI,HODNE ZDRAVI TOBE I MALE,A SAMOU RADOST!!

lenycka
autor
28. zář 2007

Rio diky moc, ses hodna, ze sis vzpomnela 😉 😀

lenycka
autor
1. říj 2007

Holky moje, kde jste vsechny? 😲

ria80
2. říj 2007

Nazdar!Taky koukam,ze se tady ted nic moc nedeje.
Dneska jsem zkusola jit s malou zase ven,no,za pul hodiny jsme utikaly s revem domu. ☹ je to hrozny,porad cekam,ze se to zlepsi a porad nic.Pak jsem ji musela hodinu uklidnovat,samozrejme kvuli tomu vynechala jedno spani a ted spi spokojene v postylce jak zabita.Nesnasi cerstvy vzduch.
Musela jsem ji slibit,ze ji zas par dni nebudu trapit 😉
Jinak je to zatim na mrtvym bode,ted zrovna ma par dni o neco lepsi naladu.
Verusky je asi fakt v porodnici,urcite se ozve,az bude moct.
Premyslim,ze se prejmenuju,nechci,aby me tady nekdo poznal.

lenycka
autor
3. říj 2007

Kdo by Te tu mel poznat, Rio?
Proc se maly nelibi venku? Ona Ti proste nechce byt v kocare? A doma Ti v kocare vydrzi? Zkouselas to? Neni to skoda, ze jste zavrene doma? ☹ Mne je taky neprijemne, kdyz mi mala v kocarku place, tak se musim zastavit a chvili s ni jezdit tam a zpatky a vetsinou za par minut usne, kdyz neusne, tak se zacne zajimat o okoli 🙂
Mala mi ted zacina zlobit pri vecernim uspavani! Vzdycky jsme hned po koupeli daly prso, pak druhe a usnula jak spalek. Ted si ve vane "zere" ruku, vubec si koupani neuziva, pak ji obleceme a chci ji dat prso a rve, chce se nosit, ji naucil tatka, jenze to ja nechci, nosit ji kazdy vecer pred spanim do te doby nez usne 😠, tak asi budeme bojovat, no. Nehlede na to, ze mi uz asi dva tydny udmita leve prso, prvne ji musim prilozit vzdycky k pravemu, tak se rozpije a pak ji rychle musim prehodit na leve, aby to nepoznala... nevim vubec co to ma znamenat 😒

ria80
3. říj 2007

Ahoj Leny,vis,mam tady i fotky a proste nechci,aby treba nekdo,kdo me zna,vedel,jaky mam problemy doma.Docela by mi bylo neprijemne,kdybych nekoho potkala a on rekl,hele,ja jsem cetl tamto na konikovi,je to pravda?
My uz konecne mame taky nejaky rezim,v sest jdeme koupat,to teda vetsinou cely prorve,pak prso,a u toho usne.Pak se vzbudi jednou nebo dvakrat na jidlo.
Myslim,ze tvoje mala zase ma nejaky obdobi,ze ji to prejde,asi ji zrovna napadlo,co se stane,kdyz vecer zustanu vzhuru?To prejde.
Jsem taky pekne nastvana,ze nemuzeme ven,taky nemuzu ani do kramu.A to jsem si predstavovala,jak budem chodit kazdy den. ☹ Kdyz nahodou ji dam do kocaru,kdyz tvrde spi,tak na chvilku,ale hned se vzbudi,protoze ji vzbudi uplne vsechno,zjisti,ze je v kocare a zacne rvat.Kdyz ji tam dam,kdyz je vzhuru,rve do peti minut.Jak to delate vy?Jak se muze zajimat o okoli,kdyz nevidi ven?To ji podkladas?To jsem zkusila vcera,ale rvala zas,nic ji nezajimalo,ani hracky,nic.Ona se taky podlozena jeste neudrzi,sjede dolu.

ria80
3. říj 2007

Jak jsme si tuhle psaly,ze uz tu nasi situaci neresim,ze to nema cenu,uz se s nim nehadam,celkem jsem to vzdala,psala jsem.
Tak si presdtavte,ze on si toho vsiml,ze uz se s nim nehadam,i kdyz me hodne provokuje,a vcera mi rekl,ze uz je to se mnou pry lepsi(se mnou!!),ze uz nejsem tak nervni,jak jsem byvala,tehotensky a poporodni nalady,ze. 😝 Ze uz se da se mnou zase mluvit.
Takze zatimco ja jsem to celkem uz zabalila,tak on zije v predstave,ze jsem se uklidnila a je vse v poradku.Nekdy mi fakt jeste dokaze vyrazit dech!

lenycka
autor
3. říj 2007

Rio, my nemame na tom "deklu" na kocarku zadny rantl, takze ona se toho chytne ruckama, tim si to pritahne trosicku k sobe a je videt, jak ji tekaji ocicka, jak kouka treba na stromy nebo na domy, kdyz podel nich jdeme a vcera jsme byly pred koupackou na prochajde a to koukala furt na me a tak jsme si celou cestu povidaly a delaly na sebe ksichtiky 😀
Rio a nemas Ty treba blok? Ze jako uz ji davas do kocarku s tim, ze ses smirena s tim, ze to zase cele prorve? Ja to takhle mela s autosedackou. Nekam jsme meli jet a ja trnula hruzou, co to zase bude za hroznou cestu, pak mi Cenda vynadal, ze jsem pitoma, ze na to nemam myslet a sup, uz nerveme. Jen obcas, kdyz treba zastavime na delsi cervenou nebo kdyz se ji chce spat a nemuze zabrat, ale to je jen na chvilicku 🙂 Pristi Pa jedeme na tyden pryc, jedeme za babickou az k Teplicim, tak jsem na to zvedava, jak to budeme zvladat, abych to ted nezakrikla 😎
A kdyz Ti rekl, ze ses uz uklidnila a ze je to s Tebou uz lepsi, reklas mu na to neco? Jako ze treba Tobe to prijde uplne jinak???

bambulik
3. říj 2007

jsem ve 24tt a máme docela krizi, čtvrtý den s ním nemluvím a mám ho dost

lenycka
autor
3. říj 2007

Ahoj Bambuliku, pročpak se s ním 4.den nebavíš? Čím Tě nakrknul?

ria80
3. říj 2007

Nevim,je to mozny,uz se strachem myslim na to,ze zas budem muset nekam jit. ☹ Jinak uz je dobra,povida si se mnou,zacala si broukat,kouka na me,kdyz neco delam v kuchyni,tak jsem si myslela,ze to v kocaru pujde taky,kdyz ji podlozim.Ale rvala jak tur,nic ji nezajimalo,vsichni se otaceli a meli blby poznamky,trapas.Nevim,jestli na to vezmu nervy,tak kazdy den na chvilku pujdem s revem a treba si zvykne.Ale zas mam strach,aby se to tim jeste nezhorsilo a nezacala rvat,uz kdyz kocar z dalky uvidi.Nevim,co s tim.
No,asi jsem blba,ale nerekla jsem mu nic,myslela jsem si svoje.Nechci se uz hadat,uz se nenecham vyprovokovat.Spis me to docela pobavilo.Uz tak jsem ted hrozne nervozni,porad se bojim,ze se mala probudi.Prijde ni,ze uz v tom trochu nejsem normalni,uz ani nemuzu spat,porad cekam,ze se vzbudi.Nebudu si pridelavat jeste dalsi nervy.

ria80
3. říj 2007

Aho bambuliku,co se deje u vas?Pridas se do klubu?

lenycka
autor
3. říj 2007

Tak to zkus brát tak, že jsou ty procházky pro její dobro, aby byla na čerstvém vzduchu a že jí to posílí a že se jí tam bude líbit a nenech se rozhodit tím, že pláče. Když bude plakat, tak se zkus třeba zastavit a vozit ji na místě tam a zpátky (víš, jak to ty maminy dělávají), dej jí takhle třeba i pět minut a uvidíš, třeba to zabere! Za chvíli bude zima a aby Ti hodně nestonala, když nebude zvyklá na vzduch 😒

lenycka
autor
3. říj 2007

Ja vim, se mi to lehce rika, vid, ale o vikendu u nas byla svagrovka (nevim, jestli jsem to tady uz nahodou nepsala) a ta ma dceru o dva tydny starsi a ta u nas cele dve hodiny vylozene projecela. Chodili s ni, davala ji prso, stridali se v noseni, snazili se ji zabavit a nic nepomohlo! Tak mi to pak celou noc vrtalo hlavou, cim by to mohlo byt, pze kdyz u nas byly minule, tak byla mala v pohode a tak me napadlo, ze bud tady na ni bylo moc lidi a nebo proste jen vyzaduje pozornost a nebo jen tak rodice zkousi - jsem jim rikala, aby ji klidne nechali vyrvat, ze nam to nevadi, jenze je mi jasny, ze je jim to na navsteve blbe, to mne by bylo taky. Takze se po dvou hodinach sebrali a sli domu, cestou jim usnula, tak si udelali jeste prochazku a vecer spala jako spalek - asi jak se vysilila tim rvanim u nas 🙂

ria80
3. říj 2007

No prave,clovek si pak pripada uplne neschopnej.Je mi lito i ji,ona se tam trapi,vola o pomoc a ja ji nepomuzu.taky mam strach,aby nebyla nemocna potom v zime.Vsichni me uklidnuji,ze se to zmeni,az povyroste,tak porad cekam.Uz dost dlouho.
Je fakt,ze diteti trocha rvani neublizi,ale je fakt neprijemny,kdyz na me vsichni koukaj a mysli si,proc to dite neuklidni,to ho necha tak rvat a je ji to jedno? ☹
To me zajima,co je s Verusky,snad se ji neco nestalo,kdyby zacla fakt rodit,bylo by to hodne brzo.Snad jsou obe v poradku.

ria80
3. říj 2007

Ale ted mam ze sebe fakt dobry pocit,udelala jsem houskovy knedliky. 🙂 Co je mala na svete,tak jsem to fak odbyvala,tak to je znamka,ze se zivot vraci k normalu.Jsem dobra. 😀

lenycka
autor
3. říj 2007

Tak to já mám vždycky taky radost, když si stoupnu k plotně, i mě to baví, malou si dám tak, abysme na sebe viděly a pohoda 😀
My jsme dneska jely na kontrolu s kyčlema, jenže jsem samozřejmě inteligentně přijela o hodinu dýl 😠 Tak tam budeme muset příští týden znova, už jsme to mohly mít za sebou, chjo!
Včera jsem byla u kadeřnice, nechala jsem si střihnout hustou ofinu a udělat blond a zrzavé melírky, tak mě taťka pak pochválil, že mi to sekne, tak jsem byla ráda 😎
No ta Veruška mě taky zajímá čím dál tím víc. Já si prostě myslím, že rodila asi dřív a že si je teď nechávají ve špitále, i když bych jí to nepřála. A nebo si válí šunky na chatě 😉

ria80
4. říj 2007

USPECH!!Byly jsme s Michalkou venku a bez revu!Rikala jsem si,kdyz tam nemuze spat,tak pujdeme,az bude vyspala a bude mit dobrou naladu.Teda byla na me za to pekne nastvana.Celou dobu se mracila. 😠 Ale zvladly jsme to.Teda musela jsem ji trosku podlozit,a docela koukala ven.Mam teda strach o jeji zada,ale nechodit vubec ven taky neni dobry.Nevim,co je mensi zlo.
Snazim se teda neradovat predcasne,treba to byla jen vyjimka.Uvidime,co bude dal. 😉

lenycka
autor
4. říj 2007

Mala mi taky obcas rvala nez se ji podarilo usnout, tak jsem ji trosku zvedla operku zadicek, to zabrala vzdycky skoro hned a pak jsem ji to dala dolu, ale taky jsme ji mivali podlozenou 😉
Ja prave zase cekam, az se mi mala vzbudi a jdeme na treti do cukrarny na kaficko, delaji tam vyborne Latte, tak se tesim. Prestalo dokonce i prset, takze super, tak snad to vydrzi a nezmokneme.
Tatka ma tento tyden odpo, tak jsou ty dny tak divne dlouhy, vetsinou se snazim byt cele odpo s ni nekde venku, pak koupel a pak teda scena pred spanim, ze ma brutalni hlad, ale jist mi nechce, tak snad ji to brzy prejde!
Jinak Rio moc gratulujeme! 😎

verusky
4. říj 2007

holky,ahoj,nerodim!makala jsem u nasich.obyvak novy,kuchynsky set,loznice koberec a barevna zed.vymyslene tobylo s babickou a deda to cjvilema nedaval,takze jsme na sebe rvali jak turi.i sproste.my se proste neumime snest.v utery jsem byla na utz a mam uz druhy stupen zralosti placenty,v po pujdu na gyndu,no musim se zeptat,co to je.napisu vecer,snad.pa!

verusky
4. říj 2007

devcata,me se to SMAZALO!!! verusa miukradla mys a je to fuc.ale sil psat znovu a celkem dlouho nemam,takze zitra...ani nemam energii na rozcileni.
jen jsem zrovna psala,at se dobre vyspime a ze chapu riu,protoze se taky hodne soustredim na verusu a pak nezaspim ja.no a ze mameopacny problem se spanim doma a asi se bude muset poridit sourozenecky kocar.a pak jsem se rie ptala,jestli ma malou v zavinovacce a usne ji doma v naruci a ze prece nemuze nespat cerstvym vzduchem,to spis omezenou korbickou a zkusila bych s ni jit v naruci na vzduch.
no a vic zitra,zatim ahojte,jsem totalne znicena.

ria80
5. říj 2007

Tak vcera jsme usinaly s revem.Nechapu,po koupani uz nechtela najednou jist a hroznej rev a pak usnula bez jidla.Tak jsem cekala,ze se brzo vzbudi,ale spala az do peti!tak dobre uz dlouho nespala.ASi se ji dobre spi,kdyz neni tak nacpana. 😉
Zato ja se budila s plnejma prsama a musela jsem jit do koupelny odstriknout,abych mohla spat dal.To uz se mi dlouho nestalo,dala jsem si jen jeden caj pro kojici a prsa si hned myslej,ze mam trojcata. 😀
To jsem rada Verusky,ze vam nic neni.Uz jsme si delaly starosti. 🙂
Zatim davam malou do zabalovacky,ale uz ji je docela mala.Babicka usila jeste jednu vetsi,ale zatim nevim,do ceho ji budu davat potom.Myslim,ze v ni spi lip.
I kdyz s ni jdu v naruci ven,tak drzi zavreny oci,odmita se koukat,i ve stinu,a je na ni videt,ze se ji to nelibi.Ja myslim,ze nemuze spat venku,protoze ji vsechno vzbudi,vadi asi hluk venku a drncani.Divny dite. 😒 Ona potrebuje klid a ticho.Kdyz uz spi,tak je za chvilku vzhurua doma spi i nekolik hodin.
Ale naposled jsem ji trocu zvedla tu operku,byla tam zkroucena,ale hlavne ze nervala.Ale nadsena taky nebyla.Treba se to zlomi. 🙂

sarrinn
5. říj 2007

ahojky 🙂
Jee tak Verusky uz se nam vratili no to je radosti. Ja tedka porad nekde trajdam s prdolkou, je tady docela pekne tak toho jeste musime vyuzit. Aspon se taky nenudime, hlavne jsme konecne byli udelat fotecky na pas a povedlo se 😀 sice jsme tam peknou dobu sedeli a zkouseli.....
Je Rio tak to nas malej i kdyby se tady delo nevim co tak bude spat.....jeste ze kdyz to tak posloucham, je zvyklej v obyvaku ze je pustena telka, ja uklizim nebo tak. S tim venkem Rio to bys ji mela cvicit, protoze nemuzete byt porad doma, ja bych se asi zblaznila, to ja s nim trajdam vsude- spis ho musim budit 😀 ale v noci uz nam krasne spinka, doufam ze to nezakriknu i 9hodin a pak je chudinka vyhladovelej 🙂
Lenycko to ja byla taky u kadernice- minuly patek i s malym- celou dobu spinkal a ja si to uzila, maji tam masazni kresla kdyz ti myjou hlavu a pak mi dali Latte a susenky- prima, ale byla jsem jen na ostrihani, barvu a meliry si delam sama nebo vzdycky az u nas si zajdu.
🙂 tak se mejte krasne a prijemny vikend 🙂

ria80
5. říj 2007

To byo zase rev!Normalne jsem ji umyla,pak jsem chtela ji dat napit rvala uplne silene.Rvala si ruce do pusy,predtim se mi zdalo,ze ma docela hlad,kdyz jsem ji pohladila po tvaricce.Ale u prsa rvala jak tur.Vydrzela to jeste dyl nez vcera,hodinu a pul.Pak usnula,a zase bez jidla.Nechapu,co s ni je.Vcera jsem myslela,ze je pretazena,ale dneska urcite nebyla.Leny,ty jsi psala,ze u vas je ted neco podobnyho,co si o tom myslis?
Ja teda doufam,ze to za par dni prejde,uz jsem nevedela,co s ni delat,nepomahalo vubec nic.

lenycka
autor
5. říj 2007

Rio ja to ted delam tak, ze ji koupeme az k sedme hodine, pak si ji vezmu do naruce, zkusim ji dat prso, kdyz nechce, tak se s ni pomazlim nebo ji dam tatkovi, zkusim to treba za 10minut znova a ted uz to mam "vychytany" tak, ze kdyz vidim, ze si rve ruce do pusy, tak ji chvili necham, ona se do toho cumlani zabere, tak si ji nenapadne dam k prsu (to na ni furt mluvim, aby nic nepoznala 😀 ) a pak musim rychle vymenit ruku za prso - no je to jak bojovka 😀
Ale uz vim, ze mi driv, jak v osm neusne. Dnes mi usnula v 19:56, to jsem ji nesla do postylky, vcera taky par minut pred osmickou. Takze ji nenutim, kdyz nechce, tak ji necham a kdyz place, tak si ji vezmu do naruce a chodime po byte, ja si s ni pohupuju v naruci a zpivam ji nejakou pisnicku, ona si to tady prohlizi a je klid. Chce to holt zkouset, kazdy mimco je jiny. Ale nesmis byt nervozni z toho, ze nechce, ona to vyciti. Ja jsem prvni dny byla nervozni, preci jen jsem byla zvykla, ze se mi hned prsa chytla a usnula a mela jsem svuj klid pak a najednou nic. A ted pohoda, nechvatam na ni, stejne to neurychlim a tim, ze ji budu nutit se prichytit, tak ji rozervu a o to dyl mi pujde pak spat 😉 Tak hodne zdaru pri zkouseni 😅
Veru mne se taky kolikrat stalo, ze jsem mela uz rozepsany roman a pak jsem se treba jen tak ze zvedavosti chtela mrknout nekomu do albicka a prd a vsechno se mi vymazalo! Je blby, ze se to rozepsany neuklada treba prubezne a ze kdyz by se pak clovek vratil v listovani zpet, ze by tam aspon cast vytvoru mel 😒
My jsme dnes byli s tatkou ve meste. Prvne teda s kamoskou a pak nas tam tatka vyzvedaval, byl na poste pro roletku do auta, objednal maly s medvidkem Pu a Iackem a Prasatkem myslim 🙂 Pak jsme sli k tchyni na kafe a pak domu na koupel a zitra jedeme po obede na houby, pry jich tady roste hrozne moc, tak si chci nasusit a zavarit a mamine nasusit, tak uz se docela tesim. A asi udelam zitra houbovy gulas, to bude zvanec 😵
Tak zatim pa holky moje 😉

ria80
5. říj 2007

Takze jsi posunula dobu odchodu do postele?prave ze u nas doted po koupani mala bud chtela hned nebo nechtela,tak chvili koukala,povidala si se mnou a tak.A po jidle,kdyz neusnula,tak taky jsme si jeste povidaly.A najednou rve.Vzdyt ji nikdo nenuti jit hned spat.
A ja mela takovou radost,ze ma konecne rezim. ☹