Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

ria80
1. pro 2007

Vis,taky jsem si rikala,ze mu nemuzu brat malou a ukazalo se,ze o i ani moc nestoji.Nevim,jestli si jednou nevyctu,ze jsem to vzdala brzo,a nekdy mam sklony to vratit.Ale muj vnitrni hlas mi rika jednoznacne,ze delam dobre.Kdyz si predstavim nas dva za 30 let,vstavaji mi i chlupy na rukach. 😠

lenycka
autor
1. pro 2007

No jak rikam, ted to necham byt a uvidim, co nam taky rekne ten psycholog, chce to nazor nekoho, kdo nas vubec nezna!
Ono je to taky tim, ze jsem predtim byla zvykla zit v zaprahu, furt jsem mela co delat, coz nerikam, ze ted nemam, ale je to neco jinyho a i kdyz jsem s malou furt nekde venku a furt s nekym "drbu", tak je to o necem jinym, ten okruh znamych a okruh informaci se cloveku tak zuzi, ze pak asi nema prehled o ostatnim, nevim.Necham ho ted vydusit, zpatky ho jeste neberu a treba si nakonec rekneme, ze to fakt bude lepsi, kdyz pujdeme od sebe!
Ja zase vim, ze malou neskonale miluje. Byl vyrizenej z toho, ze zacala mala za tech par dni vriskat a zacala se chytat za nozicky, tak na to koukal jak z jara, nechtel tomu verit, ze to za tech par dni dokazala, ze udelala takovej pokrok! Musi si uvedomit, ze k tomu, aby byla stastna rodina musi byt stastni vsichni, ne jen nekdo!

ria80
1. pro 2007

To je asi tak dobre,ze tomu davas cas.Treba casem prijdete oba na to,ze je to tak lepsi.A nebo se vam zacne po sobe styskat.Taky porad vzpominam ana ty hezky chvilky,ale zase si uvedomuju,ze to byly fakt jen chvilky a navic,me je takhle dobre.Pokud po me bude chtit,abych se TED rozhodla,tak reknu ne.

ria80
1. pro 2007

Navic o malou prijit nemusi,kdyz nebude chtit.Myslim,ze ona ho stejne omezovala a mohlo by mu to tak i vyhovovat,ze ji uvidi jen kdyz nude chtit.

lenycka
autor
2. pro 2007

Kdyz ty to mas prave komplikovanejsi v tom, ze on o malou nestoji, to je dost problem! Ten muj o malou stoji a moc a dnes po praci hned prijel, jsme byli venku, skoro cely den jsme spolu byli a tak pak jako co si uvarime na obed. Tak jsem se docela zarazila a rikam, ze jako aby si nemyslel, ze se 2x uvidime a hned jako pujde zpatky. Ze kdyz by mel jit zpatky, tak driv jak na vanoce urcite ne! Tak souhlasil, ze jo, ze se aspon uvidi, jestli jeden druhymu budeme chybet a zkusime tu poradnu, si myslim, ze do vanoc by to mohlo tak 2-3x vyjit, no uvidime. Nemaluju si vzdusny zamky, jsem mu rikala, ze by se to za mesic zase mohlo opakovat a ze v tom malou nenecham vyrustat, takze uvidim, no, co ten psycholog a jestli by se teda vracel, tak s tim, ze uplne nejposlednejsi sance a pres to nejede vlak!
Jo, minules´ psala, ze delas nejaky retez na stromek, tak sup sem fotku, treba se budu inspirovat. Ja se zitra vecer vrhnu na venec, sice trochu pozde, ale jsem pocitala, ze dneska budou mit vsude otevreno a jaksi nic... Tak to taky pak nafotim

ria80
2. pro 2007

A stoji taky o tebe,Leny?Nebo jenom o malou a o to,aby mel kde bydlet a uvareno a vyprano.Ten muj se taky nekdy tvari,ze o malou stoji,ale moc mu to nejde.No uvidis,co rekne psycholog.Ale kdyz mu jeste jednu sanci chces dat,tak mu ji stejne das.
Ja uz jsem vedela,ze to uz dal nezvladnu,ze uz to musi skoncit.Dneska prisel,udelal prepadovku,abych ho nemohla vyhodit,a zacal,ze jestli chci pripravit malou o tatinka,ze by mela vyrustat v cely rodine a tak.Taky na nase to zkousel,donesl kytky a bonbony.
Ja mu verim,ze to ted mysli uprimne,ze se zmeni,ale vim,ze to nedokaze.On je min inteligentni a vzdycky se bude chovat podle svyho,jinak to neumi.I kdyz je z toho sam nestastny.Je mi ho vlastne lito.Ale kdyz se od neho necham znicit,tak mu nepomuzu.Za tyden by to bylo zpatky.On zustane vzdycky takvej,jakej je.Je to smutny.Tatka se mu snazil neco vysvetlit,a on vubec nechapal,o co jde.To uz jsem taky zjistila,kdyz jsem se mu nekdy snazila vysvetlit,co mi ublizuje,tak on vubec nechapal,o cem mluvim a mlel si porak dokola to svoje,uple neco jinyho.Pres to on se nikdy nedostane.
Ty retezy je zbytecny fotit,jsou to navleceny rozinky a kousky mandarinkovy kury.Samotny to nevypada nic moc,ale na stromecku v kombinaci s prirodnim zdobenim,pernicky,maslicky,to vypada náádherne.

sarrinn
3. pro 2007

Ahojky, tak ja sem si rikala, ze asi jsi zustala doma, segra psala ze te potkala. Snad vam to Leni dobre dopadne, myslime na vas. 😉
Rio ja pecu a malej je se mnou v kuchyni v ty sedaci huopacce nebo jak se tomu rika a povidame si. Uz mam vanilkove rohlicky a ted mi chladne testo na slepovany takze za chvili se na to vrhnu.
Jo a cukrovi vubec neznaji, takze nechapou, ale snad jim bude chutnat. 🙂
Rio mala je krasne vsude na tech foteckach. Dobrej napad.
Tak co Veruska snad uz ma Anicku na svete 🙂

ria80
3. pro 2007

Sarrin to mas dobry,ze ti malej takhle vydrzi.To Michalka vubec,jen chvilicku a uz krici.Porad se ji musi nekdo venovat,vubec nevydrzi.
Leny,co u vas,jak to zvladas s malou ted sama?Ted se moc nechodis,tak mas asi porad co delat.Co novyho?
Sousedi zas delat hroznej binec,uz aby byli pryc.Asi jim poslu vyhruznej dopis. 😠

lenycka
autor
3. pro 2007

Ahoj, zrovna delam ten adventni venec!
No nenudim se, co ti budu Rio povidat 🙂 Ale zase mi to hrozne rychle utika a jsem zatim takhle sama vic spokojena, nemusim brat ohledy, nerozciluje me, ze tu mam bordel a nikdo mi ho nepomuze uklidit a tak. A ty dny desne rychle utikaj! A zacla jsem si chodit pro obedy, takze pohodicka!
Rio a povidas si s malou, kdyz ji takhle nekde nechas? Ja taky kdyz varim, tak si malou soupnu na deku a dam si ji ke dverim z obyvaku do kuchyne a povidame si, ona si bud hraje nebo me pozoruje a je spokojena. A kdyz ji to prestane bavit, tak si ji vezmu, chodime spolu po byte a furt si vykladame a nebo ji loupnu na chvilicku do autosedacky.
Jo holky, dneska zjistila, ze se daji cumlat palce na nohach, to je prca 😀 Mam to vyfoceny, ale davat do alba to nebudu, byla bez plinecky, nahata a kdo vi kdo sem muze chodit a nerada tyhle fotky davam na Net 😠
Sari segru jsem potkala prave jak jsem si sla pro ten obed, jen jsme si rekli dve vety, ze je "nemocna" a ze je to v ty firme divny a ja pak musela valit, pac to tam vydavaji jen 11:00 - 11:15h.

ria80
3. pro 2007

Leny,to mas dobry,kam chodis pro obedy?To je pohodicka,co.Ja jsem taky ted takova spokojenejsi a klidnejsi.Ale dny utikaj hrozne rychle,jak jsou sechny stejny.
Povidam si s ni a zpivam ji a tak,ale ona stejne nevydrzi,chce,aby se ji porad nekdo uplne venoval.Myslim,ze zacina byt docela rozmazlena.A komediantka,hraje to na nas.A mamka nemuze vyidet,kdyz place,tak udela vsechno,co chce.Ono je to fakt tezky,nechat ji chvilku vykrikovat.
Tak nam malou vyotis,az bude oblecena.Michalka zatim si jen chytne nohy,kdyz ji je zvednu,jinak ne.Ale dneska zacla rikat ma ma ma ma,a jednou rekla mami.Parada. 🙂
Objednala jsem pro ni overalet vanocni,tak jsem cela natesena,az prijde.Snad ji nebude uz o vanocich maly.

lenycka
autor
4. pro 2007

To ja mam taky vanocni overalek, od Sarrinnky - jen tak nam ho sem privezla ukazat a pochlubit se, tak jsem ji ho hned cmajzla, jsem hrozna straka 😀
Vcera jsem delala ten adventni venec, tak ho pak vyfotim a dam ho do alba, at vidite muj vytvor. Je teda kulatej, na to ja nejsem zvykla, par let predtim jsem delala obdelnikovy a svicky byly vedle sebe a todle je dost nezvyk. Ale rikala jsem si, ze je potreba zmena, neeee? 😎
Zejtra uz je Mikulas a ja nemam hotovy tasky na vysluzky pro deti, teda mam hotovy 4 a patou jeste musim dneska dodelat, ale ma to 24h schnout, tak to holt nekdo dostane o den dyl, no 😅

zuziik
4. pro 2007

Ahoj maminy,
tak kdyz to ctu tak si rikam, že moje problemy jsou uplna prkotina 😒 Jsem skoro na konci tehotenstvi a uz mi doma taky pradne hrabe......jak jste psaly: uklid, prani, zehleni, vareni, mytí nadobi....k tomu nam delnici delam novy stupacky, takze vsude bordel a spina......A do toho pritel, ktery si mysli, ze je to prece pohoda byt cely den doma a nekdy umejt to nadobi....asi je pravda ze chlap si mimco uvedomi az se narodi.....ten muj me v tom materstvi nechal samotnou....a i priznal ze ho v podstate ted ani nezajima a ze zacne az se narodi......jenze to sliboval uz na zacatku.....prej az budu mit bricho, kdyz nebylo videt tak to tak nebral...a ted kdyz je bricho tak zase az mala vyleze....je to nekdy s tema chlapama tezky, ale doufam ze malou bude mit rad az se narodi a nebude to pro nej jen povinnost starat se o ni.

sarrinn
4. pro 2007

Ahojky 🙂
tak to ja si ozdobim par vetvicek a udelam si par svicnu, jinak zbytek mam nakoupenej, jako ozdobu na krb i se svetylkama, tech budem mit asi hodne, protoze malej je strasne rad pozoruje 😉 Jeste par darku dokoupit a bude to a pak uz jen vanocni pohoda- a snad to bude prima, protoze mame dva stedry dny- jeden Ceskej a druhej den Irskej, ale to jedem k rodicum na jidlo 🙂
John mi v nedeli zabaloval darky, holky z toho papiru byl takovej smrad- je krasnej ten balici papir, ale to bylo neco hroznyho 😠 musel je zabalit pac ja bych asi nevydrzela a nakukovala co to je 😉
Zuziik: to je tezky vis oni ti chlapi to nenosi 9 mesicu- tak si podle me vubec nedokazou predstavit co to je. MP teda byl nadsenej cely nase tehu a povidal si s malym a tak, ale stejne to zensky citi a berou jinak. Uvidis az se mala narodi tak prvne bude v soku a jestli bude u porodu tak vubec nebude chapat 🙂 pak mu to zacne dochazet, ze je vlastne tata a bude urco nejstastnejsi 😉 jim to trva dele 😀 😀

lenycka
autor
4. pro 2007

Tak jsem lupla ten venec do alba, tak se muzete juknout, jestli chcete. Ve skutecnosti je hezci, kdyz to fotim s bleskem, tak tam neni poradne videt to zlatavy, no nevim, uvidite samy.

verusky
5. pro 2007

holky,nez vas doctu-budetoasi trvat,hlasim navrat z porodnice.porod byl strasny,vyvolavany,jednim slovem masakr.domluva s doktorem silena,asimu vadilo,zechci vedet,co se mnou provadi.po hlavicce se blokla raminka,neslo jimto vytlacit,tak jsem zkoncentrovala veskere sily a zabrala...a to jsem uz zas nemela,takzejsem male zlomila rucku pod raminkem.ctyri dny jsme mely sadru,ted mame dlahu.anicka mela 37OOg a 53cm a je moc spokojene a usmevave (cucim!)miminko.krasne papka (rekla bych,ze zere) a je hodna.tak prozatim se mejte,prectu vas,tesim se.

anippe
5. pro 2007

Ahoj verusky, mooooc velká gratulace at se vám daří 😉 Uvidíš ted už bude jen líp!

ria80
5. pro 2007

Verusky,taky gratuluju!!Vidis,jak ses bala,a mala byla teda kus,a slo to.Ty mas teda paru!Tak pak napis,jak to zvladate se dvema detma,jaky to je.

verusky
5. pro 2007

leny,venec je moc krasny!
takjsemdocetla,ale vrti se anicka,zachviliasi bude ukazovat zobacek,ze chce¨papkat.

verusky
5. pro 2007

hm,tak to me veruska odvedla ke klaviru.leny,mne prijde,zesebojite

lenycka
autor
5. pro 2007

Ceho se bojime?
Ted sem moc nechodim, furt neco vytvarim kolem vanoc, ted jsem se pustila do kresleni ubrusu, nic moc, ale tak co jsem mohla cekat 🙂 ale neva, i tak z nej budu mit radost a kdyz se mi nebude libit, tak ho nekomu dam!
Veru moc gratuluju k Anicce, kusanec je to teda poradnej a s tou rucickou si nedelej starosti, to se pry stava casto. Holcicka znamy mela zlomenou klicni kost a rekli ji, ze pry se to stava ja nevim v kolika % a bylo to docela vysoky cislo! Tak at ti dela jenom radost! Co Veruska, jak na ni reaguje, nezarli?

ria80
5. pro 2007

Ahoj,Leny,ty vence jsou fakt krasny,ja bych asi takovy neudelala.
Dneska jsme usinali hodinu a pul,nevim,co zas ma za problem.Ja mam taky vyzdobu,ale mam to rada takovy preplacany,ale hlavne ze je utulno.
Byly jsme na prochazce,potkaly jsme Mikulase,ale cert si Misku nechtel vzit,ze pry az priste. 😉
Zuziiku,uvidis,az jaky to bude porodu,oni nektery chlapi fakt se do toho nedokazou vzit,uvidis.Ale treba ten muj to neprozival vubec ani predtim a ani potom.. ☹ Jenom tvrdil,jak hrozne chce dite.
Dneska se tady zas objevil,ja jsem uspavala,mluvila s nim jen mamka,donesl mi zakusky a zase sel.To je hrozny,uz to fakt prehani.Clovek nevi,jestli se tady kazdou chvili neobjevi.

verusky
5. pro 2007

ze se bojite to resit spolu.a neumite najit cestu,tak ta poradna je sance.ja to kdysi petrovi taky doporucovala.ale byla to takova z nouze ctnost.ale na druhou stranu myslim,ze kdyz neco duleziteho rekne nekdo treti,mato vetsi vahu a lip se to zapamatuje.myslim,zeje to dobry napad.
tak babicka ted uspava verusku,coz se asinepodari,protoze s petrem chodila az v deset,driv to neumeli.anickaje nakojena,spi jak andilek a nemylajsem ji,kvuli rucejen zinkou,prdim na to,az zitra.veruska byla pripravena,nadsena,ale pozdeji ji chtela tahat azakryvala ji plenkou,jak hracky.no,holky,bude to pekne tezke,doba,co me ted ceka.moje mamka je tu,ale az nebude...mne se to v porodnici s anickou tak libilo!!!ke konci,kdyz mi bylo lip,uplna dovolena.narodila se hned v ten ctvrtek ve 14.55 (tabletujsem dostala v pul desate).klicnikostje normalni,ta se lame u velkych mimin,ale ta ruka je vaznejsi,taky mohlo dojit k poskozeni nervu.alevse je dobre a uzto srusta.mne to ani nevadilo,spis ten porod a siti,no hruza,des,rekla jsem,ze treti vzadnem pripade (jaksi na to ale zapominam..).blba je manipulace a omyvani a oblekani,pekne na prd.anicka je ale statecna,tu zafixovanou ruku asi ani nevnima.je zlaticko.toz jdu k ni,vrti se,asi cuci.

lenycka
autor
6. pro 2007

To je chuderatko, tak prejeme, aby ji to co nejrychlejsi srostlo a mela po starostech jak ona, tak ty. Ale ty miminka to nevnimaji, to je jediny stesti!
Ona ta holcicka s tou klicni kosti mela jen neco malo pres 3kg, takze velika nebyla, ale ta znama ma ouzkou panev, hrozil ji od zacatku cisar, takze mozna proto..
Do poradny bysme meli jit 19., tak jsem na to zvedava. Jsem si naivne myslela, ze to do vanoc stihneme tak 3x, aby to melo nejaky vyznam, jenze jsme zase omezeni casem kvuli maly, abych ji nekomu nedavala na hlidani a nervala mu, tak je lepsi, kdyz ji loupnu do kocarku a nekdo mi s ni tu hodinu bude jezdit venku. Ale tak lepsi jit aspon zatim jednou nez vubec!
My totiz jak spolu nemluvime (snaha z me strany je, ale pan vzdycky zaveli, ze ted se o tom mluvit nebude a tim to konci!!!), tak pak to vyvrcholi necim takovymhle a tak si myslim, ze bude dobre, kdyz nam nekdo naprosto nezavisly poradi jak na to a ze je potreba o tom mluvit.
Vcera jsem dostala hrozne krasnou kytku, byla ladena do cervena, asi jako mikulasska, tak jsem na to koukala jak z jara. Jen at se snazi 😀
Byl taky predevcirem za tou svou sestrou, co ma ty dve deti, tak prej na nem vyzvidala, ze co se stalo a tak to pry nejak ustal a ze mu poradila, aby prestal pit, ze to maji v rodine, ze kdyz se napijou, tak pak provadeji to, co provadeji, tak ji asi dal zapravdu a ze pry s tim bude muset neco udelat. No kez by!!!
Jo a od rana chodim po byte a rikam si, ze tu neco divne smrdi, ze kos to byt nemuze, ten jsem vynasela vecer, zelvy taky ne, i na zachode jsem byla 😀 a Nikisa si neco ukradla a je vzdycky desne nenapadna. Nekam si to schova, ale lezi u toho, cumak smerem k ty veci a vrci a steka. No, tak lezela v pokojiku na patre a desne stekala. Tak jsem ji asi po hodine premluvila a slezla a ja tam nasla maso, co jsem vcera vyhodila do kose! No fuj! Pritom syrovy drubezi nezere 😠

lenycka
autor
6. pro 2007

Jinak Rio, nevim, co se to ten tvuj uci, ze si k vam zacne chodit jak do hospody kdy se mu zachce? To teda nevim, to by se mi asi moc nelibilo! Nehlede na to, ze muzes mit svuj program, navstevu, koupani atd. a nemuze si tam prijit jak se mu zlibi!
Na tech fotkach je ten venec jen jeden, ale jednou foceny s bleskem, tam zaniklo to trpitivy a jednou bez a tam je to trosicku lip videt. Ale jak rikam, ve skutecnosti vypada jinak.
Pak jeste vyfotim ty sacky na tu mikulasskou vysluzku, co jsem delala.
Tak se mi zatim holky mejte krasne, papapa

ria80
6. pro 2007

Leny a ocem teeda spolu mluvite?Jen tak?To je divny,to prece porad visi ve vzduchu.
U me to taky vypada jak v kvetinarstvi,cim vic ja jsem odtazita a mluvim o rozvodu,tim vic se snazi.Ale ja to bohuzel myslim vazne.vcera zas se angazoval kde nemel bez meho vedomi,a pekne to zvrtal.On nejdriv dela a pak teprve premysli.Asi mi chtel dokazat,ze za me vsechno vyridi,co budu potrebovat.AQ porad mi neco nosi,vcera zas ty zakusky.A ty vyznani lasky,nechapu,kam uz na to chodi.No a vcera normalne zazvonil,pritom vi,ze to je zrovna doba,kdy mala usina,a ze ji zvonek vyrusi,ze se lekne.
A toho svyha pejska mi vyfot.Jsem na neho zvedava. 🙂 A vsechno vyfot,at to vidime.
Tak prave dorazil ten vanocni overalek,teda spis zimni,je krasnej,ale doufam,ze do vanoc moc Michalka nevyroste.

sarrinn
6. pro 2007

Ahojky 🙂
Verusky velikaaaansksaaa GRATULACE k malinkate Anicce. A prejeme Vam at se vse uzdravi tak jak ma a beruska roste jak z vody 😉
My tedka papame tak mam cas napisat par radku, jinak jsem dodelala rumove kulicky a testo na dalsi varku slepovanych mam v lednici a do toho bych chtela umyt okna a uklidit, no uvidime.
Jsem nastvana pac nemuzu najit usb k fotaku, nevim jestli jsem ho nenechala u nasich a zrovna tam mam krasnou fotku prcka a John dela vanocni prani tak jsem ji tam chtela 😒
Mejte se......pa 😎

verusky
6. pro 2007

jen sem jdu na skok,verusa je ujecena jak svina,zacinaji mi pracovat nervy.anicka zlaticko spinka a pije,nejhodnejsi a nejkrasnejsi miminko,aspon ze jedna.
jenjsem vzpomnela na ty tuzky.rio,je to gelove pero,ja mam zlatou,stribrnou a bronzovou barvu a sezenes ho v papirnictvi.stoji kolem triceti korun,mozna vic.toz tak.ahojte...

lenycka
autor
6. pro 2007

Vrzla jsem do toho alba k vencum dalsi fotky, nemam zdokumentovany vsechno, nebo spis nemuzu to najit, tak aspon neco malo, co jsem nasla 😉
Veru to je jasny, ze ti mala poleze na nervy, preci jen chces byt co nejvic k dispozici Anicce, ale pevny nervy, vyderzaj, to se srovna, ale to sestinedeli bude asi dost peklo!!!
Rio, ja bych zase nedokazala nakreslit takovy pekny veci jak na ty pernicky, tak na sklo 🙂

ria80
6. pro 2007

Verusky,ted to bude asi hrozny.Ono taky Verusce uz dochazi,ze se bude muset delit o tebe,a to bude nejhorsi.Aje jeste mala,neda se ji toho moc vysvetlit.Aspon ze Anicka je celkem hodna,kdyby byla jako Michalka,tak uz jsi v blazinci.Po ty zkusenosti s Michalkou si budu hodne rozmyslet dalsi dite.
Pranicka uz mam,vyfotim vam je.Jsou krasny.
Leny jdu mrknout k tobe do alba.

lenycka
autor
7. pro 2007

No jo, jenze vsechny moc dobre vime, jake to je s prenaseni nervozity na deti ☹ Ale ja si myslim, ze je to jen otazkou sestinedeli a sehrani se a pak uz to zase pujde!
Ja byla na skok ve meste, byla jsem roznest Avon, furt bylo hezky, neprselo a jen co jsme vysly, tak se zatahlo a zaclo prset a uz to asi takhle bude pres cely vikend!
Ted tady do sebe laduju polivku od obeda, ja teda na ne moc nejsem, ale je mi lito je vylejvat, tak si ji dneska dam, at z toho zivota taky neco mam 😀