Těsně před porodem si manžel hledá jinou!

anonymxy
14. bře 2009

ahoj - prosím o radu.... - nevím už co mám dělat 😒 už delší dobu mám pocit že o mě manžel zrovna dvakrát moc nestojí - bohužel se mi to teď potvrzuje - mám pár týdnů do porodu dvojčátek a další dítko už doma - a teď jsem zjistila že manžel odpovídá na různé inzeráty - ona hledá jeho - a svoje inzeráty si dává... není pochyb o tom že hledá bokovku
Poprvé jsem to zjistila náhodou - ukecal mě že to nemyslel vážně, že to bylo jen tak ze srandy atd. V rámci zachování zdravého rozumu jsem se tomu snažila sama uvěřit.
Teď mi to ale nedalo a podívala jsem se do jeho mailů - a opět tam byla odeslaná odpověď na inzerát... Už mu nedokážu věřit... Nevím co mám dělat...
Máte někdo podobnou zkušenost? 😒 😢

janulle22
14. bře 2009

ahojky...

no vlastni zkusenost nemam...bohudik... 😅

ja by jsem to asi na neho vybalila na tvrdo a chtela by jsem vysvetleni a podle toho by jsem se zachovala dal...Nevim jestli mu treba neco neschazi ve vztahu,nebo se citi moc svazanej tezko rict...

radeji by jsem byla sama se trema detma i kdyz to neni jednoduche, ale asi lepsi nez byt s nekym keterj chodi za jinyma...pak vysvetlovat diteti kde je tatinek... no nevim asi by to nebylo nic pro me...

nechci ti radit co mas a nemas delat, to mi neprislusi...jen sem ti rekla svuj nazor jak by jsem se zachovala ja... 😉

no holka kazdopadne se drz a mnoho sil...budu na vas myslet...

at to dopadne vse dobre... 😉

anonymxy
autor
14. bře 2009

jani díky za názor - upřímně řečeno - rozmluvu už jsem zkoušela ale nikam to nevedlo - dokud ho vyloženě "nechytím za ruku při činu" tak to vždycky nějak obrátí. Ve skutečnosti nemám žádný důkaz o tom že už to udělal ale to že se k tomu minimálně chystá je jasný - nicméně zatím to není nic co bych proti němu měla... přemýšlím o tom ze všech stran, ale zůstat sama s dětma a s mateřskou - respektive většinu času pouze s rodičákem - to je asi nemožný. Nejspíš to dopadne tak že to ty tři roky doma nějak přetrpím a budu tiše střádat všechno co proti němu najdu a začnu to řešit s nástupem do práce, nebo já fakt nevím...

janulle22
14. bře 2009

ty jo ses teda docela odvazna takhle trpet... 😕

no me by stacilo i to ze se proste o to jen snazi i kdyz treba k nicemu jeste nedoslo... 😒 proste by to u me zkoncilo a mohla bych ho milovat jak chci...ale takhle se trapit no nevim...

zalezi na tobe ale trpet bych nechtela... 😔

hodne stesti teda... 🙂

anonymxy
autor
14. bře 2009

jani - právě že odvážná nejsem - kdybych byla, tak sbalím kufry a jdu... 😒 jenže já mám prostě hrůzu z toho jak bych to všechno sama utáhla - přece jen tři děti jsou tři děti...
Kdybych aspoň měla po mateřské a byla v práci a měla kam jít... jenže takhle - nemám odvahu udělat ten krok do prázdna. 😖 😖 😖

kalu
14. bře 2009

XY,
a co tvoje rodina, ti by ti nepomohli ?
Ono odcházet od chlapa ( i když stojí za h...) s třemi malými dětmi opravdu není žádná sranda. Já se právě rozvádím a dítě mám jedno a taky to bylo dost náročný.
Proto ten dotaz na tu rodinu, bez pomoci by to bylo opravdu asi moooc složitý.

ewuska
14. bře 2009

anonymxy: je mi líto že tě manžel staví do takové situace ☹ já sama teď řeším podobný problém a rozhodla jsem se zůstat s přítelem kvůli synovi. Nechci aby přišel o tátu takhle malinkej ☹ Jak se on chová k dětem? Pokud o ně projevuje zájem tak bych s ním zůstala alespoň ze začátku po porodu dvojčátek, bude to velkej záhul 😒

kalu
14. bře 2009

Evi, také jsem procházela stejnou situací a já jsem naopak zvolila rozvod, dokud je ještě luci takhle malá a nebude si naše soužití a rozchod pamatovat- myslím, že o pár let později už by to bylo pro ni mnohem víc stresující. nicméńe XY je asi v ještě horší situaci než my dvě.

ewuska
14. bře 2009

kalu: když já pořád na půl doufám že se to třeba srovná,ikdyž teď bych mohla v klidu říct že ho už nemiluju 😒 XY je určitě v mnohem horší situaci a určitě jsem její situaci nechtěla zlehčovat 😉

anonymxy
autor
14. bře 2009

Ewusko - on to doma najevo nedává (nebo se spíš snaží) - i to je důvod kvůli kterýmu to všechno tak nějak snáším ale je to fakt těžký...
Kdyby to aspoň nebylo teď - když čekáme ty dvojčátka - ale takhle - navíc malej je na něm hodně závislej - jsou mu 4 roky takže už to není ani o tom že by to v podstatě nevnímal... ☹ ☹ ☹

Paradox je - že teď se asi díky špatnýmu svědomí chová ke mě líp než kdykoli předtím... jenže to je hodně slabá náplast na to všechno.

cernovlaska
14. bře 2009

Ahoj Anonymxy 🙂
tak to je hodně velká sobeckost a nezodpovědnost od tvého manži 😠 já jsem to nikdy nezažila a pevně doufám,že ani nezažiju,ale mám kamarádku,která si prošla přímo nevěrou a dokonce od ní manža 2x odešel k tý dotyčný slečně,pořád tý samý a poprvý to bylo,když měla jejich dcera 1,5 roku a podruhý 2 roky a jejich syn měl asi 3 týdny a pokaždý se za 14 dní vrátil,že je miluje a bla bla bla a ona od něj nedokázala odejít a nechtěla a nechce aby její děti vyrůstali bez táty a taky se ten její k ní začal,díky výčitkám,chovat o hodně líp,než kdykoliv jindy,takže jsou spolu a že teď seká latinu,a že se uvidí,co bude dál ☹
Já myslím,že je strašně těžký odejít,když už jsou děti a zvlášť,když jsi těhu a budeš mít dvojičky,což bude určitě mega záhul,já bych se asi snažila teď z toho manželství vytěžit co nejvíc a co nejvíc bych manžu úkolovala,aby neměl čas na píčoviny,promiň mi ten výraz,ale musela jsem 😅 a určitě bych si šetřila,aby nevěděl,peníze a pokud by se za nějakou dobu nesrovnal nebo bych mu přišla na nevěru,tak bych to asi už pak řešila rozchodem,ale ne teď,když máš před porodem a jedno dítě doma,byť mu už jsou 4 roky 😖

To je můj názor a budu ti mooooc držet pěstičky,ať všechno dopadne dobře a ať můžeš v klidu vychovávat svoje robátka 😵

anonymxy
autor
14. bře 2009

dík za názor - asi to tak nějak stejně dopadne... Já mám jenom obavy že to stejně nikdy nepřestane akorát si to bude líp hlídat a já budu za každou maličkostí hledat jestli za tím zas není nějaká avantýra. Nevím jak to zvládnu ale nevím ani to jak bych zvládla ten rozchod... - zatím se aspoň stará o malýho, nosí peníze... a prcek na něm hrozně moc visí...
Nebo to nakonec dopadne tak že budem naoko spolu a přitom si budem žít každej svůj život... - já fakt nevím