Testy otcovství, jak ten papír vypadá?

aquama
28. únor 2018

Holky, dělala jste některá testy otcovství? Jak ten papír vypadá? Ex mi donesl jakýsi cás papíru, no moc tomu věřit nechci.

majajaa
1. bře 2018

Manzelovi byvala,taky donesla jen car papiru a tycinku do pusy,pry se to da sehnat i na natu. A vysledek byl stejny,jako pak na geneticke klinice.

leniczka23
1. bře 2018

Jde to udelat uz online takze je to.mozne ze to.je car papiru..my to resili pres soud tam uz jsme.dostali komplet papiry..

kladpol
2. bře 2018

Holky a můžu se zeptat kolik takové testy stojí? A to jako si otec dá jen tyčinku do pusy a ona to pak odnese na kliniku na testy? Vždyť to může po cestě vyměnit za DNA kohokoli jiného, tomu bych tedy nevěřila. Já jsem myslela že se musí někam dojít na testy.😲

majajaa
3. bře 2018

Samozrejme pokud mu da tycinku do pusy a odneseji na kliniku,tak to jsou testy pouze orientacni pro tu danou osobu,neni to dukaz,kzery by obstal napr. u soudu. Pokud spor jde k soudu,tak ten si narizuje svoje testy.Za ty soudni jsme tenkrat platili kolem 15 000,- a to uz se musi opravdu kazdy osobne dostavit na kliniku,kontola dle OP,fotografie atd... Ty orientacni stoji tusim kolem 5000,-

mimco2014
17. bře 2018

@kladpol testy co jsme měli my staly 4500,- Formou tyčinek na výtěr

kladpol
21. bře 2018

@mimco2014 A jak jste ty testy dělali? Někde na klinice nebo jen tak doma? Já bych tomu výsledku asi moc nevěřila, kdybych to tam nedonesla sama. A to jste je měli jako samoplátci nebo do soudu? ty jsou dost levné teda, já jsem právě slyšela že stojí kolem 10 tisíc.

mimco2014
22. bře 2018

@kladpol ještě jsme je nedělaly , rodim za 2tydny . Poslaly nám v obálce tyčinky na stery ,ke každému zvlášť obálku . O sterech necháme zaschnout a posíláme z5

kladpol
30. bře 2018

@mimco2014 Aha a výsledky jsou pak za jak dlouho? A to se odebírají stěry všem? Jako matka, otec dítě nebo jen otec dítě?

mimco2014
30. bře 2018

@kladpol já chceš ty buď otec a dítě a jeho matka,otec,dítě ... Výsledky jsou do 4dnu

kladpol
11. dub 2018

@mimco2014 Děkuji za info, jen mě zajímalo jak to funguje. Předám to kamarádce, jestli to po ní chlap bude chtít.