Trable s přítelem a penězi. Řeknete mi svůj názor?

niki31
28. dub 2011

Ahoj holky,
chtěla bych se vás zeptat na váš názor.. Jsem rozvedená, z manželství mám 2 holky a s nynějším přítelem půlročního syna. Náklady jsme měli doteď rozdělené tak, že přítel platil bydlení (cca 9700) a já všechno ostatní. Teď měl o něco menší výplatu než byl zvyklý ( asi 16 tis. místo 20 tis) a vyrukoval na mne s tím, že bych mu měla přispívat na bydlení za holky, protože nejsou jeho a on za ně přece nebude platit nájem. A vlastně ani za mne ne, že chce platit bydlení jen za sebe a za malého, protože s tím,co mu zbude z výplaty nevyjde. Včera to vyvrcholilo úplně, protože přišel přeplatek za služby v bytě( teplo, teplá voda, voda) skoro 16 tisíc, ale byli jsme domluveni, že z tohoto přeplatku mi vrátí 15 tisíc, které jsem mu v říjnu půjčila. Teď mi je vrátit nechce, protože celý rok platil za moje děti tu teplou vodu atd. a tím pádem se dluh ruší. Podotýkám, že mi ještě dává stravenky asi za 1500, a je přesvědčený, že je to moc. Mi to přijde nechutné, že kvůli penězům rozbíjí rodinu na dvě části, jedna rodina je on s malým a druhá já s holkama.. Přitom já celou dobu vydělávám 7 tis + rodičák+peču dorty na zakázku+ dělám kosmetiku..a všechno jsem vždycky dávala do rodiny..

moudivlacek
19. kvě 2011

@kristi dokazu si predstavit,ze ne kazdy ma nejakou tu svou "vrbu" komu by si postezoval,nechal si poradit,vnest do cele situace i pohled jinych oci a verejna diskuze na reseni osobnich problemu asi neni vhodna,nicmene ruznych takto "intimnich" temat je tu hafo a nikdo z toho nedela takovy divadlo 😉

romcovaklarka
19. kvě 2011

@kammka No tak s tou omluvou to byla jasná ironie, že 😉 Ne, že bych to pisatelce vyčítala, taky by mě na takovou omluvu neužilo - ale argumentovat "že se omluvila" je spíš vtip 😀
@moudivlacek Jojo, o tom není sporu, že to tady ty dvě spolu určitě nevyřeší... A ani neřeším, která má pravdu a která ne, spíš mi přišlo, jak se tu všichni sesypaly na tchýní, tak to vypadalo, jako ře Niki má právo psát na MK a tchýně ne... myslím, že každá z nich má stejné právo napsat si sem svůj názor... jedn názor může být, že je přítel sobec... druhý názor může být, že je snacha potvora a nevděčnice... Fakt mi nešlo o to, co z toho je pravda, ale spíš o to, že když sem může napsat jedna to svoje, tak druhá podle mě ergo může taky.
To, že tchýně konkretizuje (jménem, vesnicí apod.) je blbé, ale umím si představit, že jí to v rozčilení ujelo. Ale lépe by bylo psát příspěvky víc anonymně, to souhlas.

kristi
19. kvě 2011

@moudivlacek no ja jsem teda osobne zazila hooooodne divadel, jsemtu prakticky od zacatku a zazila jsem jak ty utoky na me, tak na zname, proste to tak byva, oni ty nicky se daji vyhledat atd....

maartinka1
19. kvě 2011

@romcovaklarka bohužel ale nejhorší na tom je, že tchýně začala i vyhrožovat a to už je tedy hoodně jinde 😖

jolcap
19. kvě 2011

holky tohle nějak skluzlo kam nemělo, jsme taky přesvědčená,že tyhle stránky nejsou k zjišťování kdo má pravdu prostě tě něco trápí napíšeš to a čekáš na názory,ale jak to skončí my tady přeci neovlivňujeme, bohužel tchýně to nepochopila a začala tady argumentovat, na druhou stranu ve vztahu je chyba vždy na obou stranách a musí to vyřešit jen oni sami
kolikrát řeknete kámošce něco,jen aby jste si postěžovala a byla jste utěšovaná a dál to neřešíte,myslím takhle se jen přilil olej do ohně a úplně zbytečně,možná by tahle diskuze skončila,ale tchýně to rozdmýchala

kammka
19. kvě 2011

@romcovaklarka no mně je jasné, že ta omluva nebyla moc od srdce, jen to byla asi druhá zmínka o tchýni...
jinak, že by jí to takhle ujelo..to teda fest držela nohu na plynu.. takhle dlouhý příspěvek jsem tu dlouho neviděla, jestli vůbec někdy..

crca
19. kvě 2011

@niki31 😀 Vys..r se na tchýni 😀

moudivlacek
19. kvě 2011

@kammka me to spis prijde jako zkopcenej mail

romcovaklarka
19. kvě 2011

@kammka Néééé - myslím, že tam dala ty jména - to že jí mohlo ujet. Jak byla rozepsaná. Jinak souhlas 😀

luciebx
19. kvě 2011

taky mi to trosku pripomina pritele co sem mela 6 let dozadu a shodou okolnosti taky jmeno Tomas 😀 ja se jen udivuju tomu ze je vzdycky silenej problem a dana matka je nejjhorsi matkou na svete.. kdyz si nahodou chce jit obcas nekam vyrazit nebo posedet.. vsak chlap chodi furt.. a vycita jim to nekdo.. jako kdyby u nich to byla samozrejmost a u zensky ktera ma dite tak ma sedet doma varit uklizet a soupat nohama.

aemmi
19. kvě 2011

@magdam56 Nepřipadáš si tak trochu jako šmírák? a nechápu, co se pleteš do záležitostí svého syna a snachy.

meleri
19. kvě 2011

mi přišlo dycky divné už i u mých rodičů a třeba u bráchy a jeho ženy že mají každý zvlášt účet...vždycky sem si představovala že jak budu vdaná tak budeme mít společné peníze. ted to tak máme, přece když manžele tak by se o peníze hádat neměli..
a to souhlasím proč musí jenom ženská furt sedět doma..u chlapa je to samozřejmé že si vypadne kam chce...ale ženská musí furt sedět doma...:( je to nefér...

luciebx
19. kvě 2011

my treba mame taky kazdy svuj ucet ale je jeden odkud jsou penize na najem.. ucty a tak podobne.. i kdyz na mojim nic moc neni.. ten ucet mam udelanej uz nekolik let.. a chodi mi tam materska a ruzny jiny penizky.. diky bohu ze v anglii se neplati za poplatky v bance takze kdyby se melo platit tak ho asi nemam pac je mi na nic ze jo..

ja treba kdyz chci jit ven tak to doma oznamim ze planuju tehdy a tehdy ze proste mladej bude hlidat a je to.. nebo si reknu kamaradce nebo svagrovi at dojdou.. jako ze by mi doma vycital ze jdu a pak druhy den skuhram ze sem ko z parby to se v zivote nestalo.. a nestane.. to by si nedovolil..

schelly
19. kvě 2011

Drahá magdam56 vy asi budete "užasna" matka, když váš syn si neni schopny vyřesit svoje problémy sam. Zametˇte si prvni před vlastním prahem, pak kritizujte ostatní. Schovávat se v jeho věku mamince pod sukni:D:D, je to určitě skvělej chlap!!:D Klesla ste asi dost hluboko když si myslite, že vše vyřešíte vydíráním.

romana29
19. kvě 2011

Jako a pak se admini diví, že tu chce mít člověk víc nicků - jasně vidíte k čemu by to bylo někdy dobré 😀 .
Jenže to se tu hold nesmí a je to chyba.

misaa2
24. črc 2011

drahe damy! zapominate že čet je veřejny a že když někdo pusti do eteru radoby problemy tak ma každy pravo se branit.Pokud mam věk a najdu si mladšiho partnera tak musim vědět do čeho jdu a život bude jen jeden velky kompromis domluva a tolerance.mam věk tak musim vědět skym lezu do postele a že chci mimi s mladšim tak musim taky předvidat co muže přijit navic když mam už 2 děti .Měli jste si domluvi předem co a jak ne ventilovat problemy tady. MILE DAMY jsem tady poprve a jsem v šoku nevim kolik je vam ale muj nazor je že ještě nevite očem je život
a nic jste ještě nezažili co jsou problemy a neumite se sněma vyrovnat ani poprat sami .Vic prace a starosti abyjste neměli čas řešit kraviny.J SEM MATKA .a vim očem pišu. Tak jeto jen můj nazor každy by měl sve problemy řešit sam a hajit se ma pravo KAŽDY. Pokud ma přiležitost.Pokud mam děti nikdy nemůžu myslet sama na SEBE to napiše jen SOBEC nikdy nejde omě ale vždycky jde o DĚTI JEN A JEN O DĚTI.

berenika39
24. črc 2011

@misaa2 tak to my se všchny jdeme hned za chaloupku zastřelit 😝

paegaska
24. črc 2011

@misaa2 Víc práce a starostí bych popřála magdam56.
Protože, ta teda má hodně času na plivání jedovatých slin.
Jako, že by partner nebo partnerka být zrozen v 1 den 🙂 ?

brusa
14. črc 2013

holky ja mela pritele 8 let ja se k nemu nastehovala s dvouma detma,kazdy den jsem slysela 100 krat jakme miluje nic neudelal jen pivo a televize nikdy nic nepomohl,jen pryc vratil se a zase pivo.ja jsem vse platila,nekoupil nic na jidlo,stavu nebo neco a to ma byt rodicu to mu pujcili a zatim jsou ted v jesenikach takze se mel jak prase v zite,nikdy snam nikam nesel,nebo rekl pojdte nekam nic,kdyz jsme sli do obyvaku odesel do kuchyne a dosel az sli decka spat.bylo toho moc,ted jsem to nevydrzela a odesla,chtel se vratit ze bude vse jine na novo ja rekla ne,brecel sliboval volal 80 krat jak me miluje ze nemuze bezemne byt,rikam ne,ted to utnul chova se uplne odmerene a ze se zahledel do druhe co by jste s takovym delali,je toho daleko vic

eimmy
14. črc 2013

@niki31 TO JE BURAN