Trable s přítelem a penězi. Řeknete mi svůj názor?

niki31
28. dub 2011

Ahoj holky,
chtěla bych se vás zeptat na váš názor.. Jsem rozvedená, z manželství mám 2 holky a s nynějším přítelem půlročního syna. Náklady jsme měli doteď rozdělené tak, že přítel platil bydlení (cca 9700) a já všechno ostatní. Teď měl o něco menší výplatu než byl zvyklý ( asi 16 tis. místo 20 tis) a vyrukoval na mne s tím, že bych mu měla přispívat na bydlení za holky, protože nejsou jeho a on za ně přece nebude platit nájem. A vlastně ani za mne ne, že chce platit bydlení jen za sebe a za malého, protože s tím,co mu zbude z výplaty nevyjde. Včera to vyvrcholilo úplně, protože přišel přeplatek za služby v bytě( teplo, teplá voda, voda) skoro 16 tisíc, ale byli jsme domluveni, že z tohoto přeplatku mi vrátí 15 tisíc, které jsem mu v říjnu půjčila. Teď mi je vrátit nechce, protože celý rok platil za moje děti tu teplou vodu atd. a tím pádem se dluh ruší. Podotýkám, že mi ještě dává stravenky asi za 1500, a je přesvědčený, že je to moc. Mi to přijde nechutné, že kvůli penězům rozbíjí rodinu na dvě části, jedna rodina je on s malým a druhá já s holkama.. Přitom já celou dobu vydělávám 7 tis + rodičák+peču dorty na zakázku+ dělám kosmetiku..a všechno jsem vždycky dávala do rodiny..

gabrielaa
9. kvě 2011

@fangi v sexu je to u nás právě spíš naopak, já bych mohla pořád a přítel jen když není unavenej 😒 což jako chápu, že toho má většinou plný zuby a je utahanej, ale mně chybí i tohle a nemyslím jen sex, ten ještě občas je, ale veškerý mazlení se vytratilo..
@marti73 to by mohl být dobrý nápad, zkusím to nějak namyslet, babička by pohlídala a my mohli někam vyrazit.. 🙂

fangi
9. kvě 2011

@gabrielaa Aha, tak to vůbec není Váš problém, já jen že tu většinou píšou holky, že po porodu byl problém se sexem, že měly třeba nějaký problémy, tak jsem si myslela, jestli to u vás taky není. Ale když vůbec, tak to potom opravdu jedině zkusit zjistit,co on řeší, co se v něm odehrává...ten návrh @marti73 je super, jen jestli Tvůj přítel bude chtít, aby to nezazdil, že se mu nechce. Jinak byste si rozhodně měli promluvit na neutrální půdě, někam si zajít, pokecat, dát vínko...

marti73
9. kvě 2011

@niki31 Děláš dobře.. to není chlap pro rodinu. 😝 Jseš vážně hezká ženská, budeš mít za chvíli jiného, když budeš chtít, ale vybírej s rozvahou. 😉 Věku se neboj, taky jsem se v 6/2009 rozvedla, sice bez dětí a teď mám skoro osmi měsíční holčičku a fajn chlapa, kterého jsem poznala 3.měsíce po rozvodu a hned v prosinci 2009 jsem otěhotněla. Všechno špatné se otočilo a je nám fajn, jen taky ještě doplácím dluhy. Jestli to sama zvládneš finančně, tak neváhej, hlavně aby jsi si ohlídala ten byt, aby ti ho dali, to by bylo prima. 😉 Pečeš krásné dorty, teda viděla jsem jen ten na fotce.. 😅 to se rychle rozkřikne a budeš mít kšefty. 😉 Držím ti palce.. zvládneš to.... !! 😅 😅

marti73
9. kvě 2011

@gabrielaa
@fangi To by chtělo.. ne doma, ale jít si někam sednout.

gabrielaa
9. kvě 2011

@fangi sex problém asi nebude, a proto mi to ještě víc vrtá hlavou.. blbý je, že jsem kvůli tomu všemu dost nevrlá a zbytečně možná přilívám olej do ohně, za vším vidím něco špatnýho 😖 a tak ráda bych se toho pocitu zbavila a byla zase spokojená
@marti73 mně je 23 a přítel bude mít za pár týdnů 31, takže stejně věkově nejsme.. Od té doby, co jsem se do něj vážně zamilovala, tak pro mě ostatní chlapi přestali existovat a neměla jsem potřebu flirtovat, ani si s nikým vypisovat. Což platí i o kamoších, dost jsem jich "ztratila", což mě zpětně mrzí. V těhu a teď po porodu není vůbec čas chodit na společný akce, výlety, všichni se mi tolik vzdálili a sem tam si s nima napíšu, ale nikdy tam nebyl flirt. Tohle mi totiž nějak nejde, když mám rodinu..
Jinak si připadnu vážně jako začátečník. Tohle je můj první dlouhodobější vztah. Předtím jsem byla spokojená vysokoškolačka, které stačí flirtování a sem tam nějaký to krátkodobý chození. Možná i v tom je ten problém, že ještě pořádně nevím, jak na to řešení vztahových problémů...

marti73
9. kvě 2011

@gabrielaa Je to těžký.. a víš o něm něco jak si žil před vaším vztahem? Měl nějaký delší, nebo jen na chvíli? A jak reagoval, když se dozvěděl, že jsi těhotná?

marti73
9. kvě 2011

@gabrielaa A zkoušela jsi s ním doma flirtovat ty? Chlapi to mají rádi, nebo se úplně vyhýbá i sebemenšímu kontaktu?

amallie
9. kvě 2011

@gabrielaa ja myslim, ze tam bohuzel nejakej problem bude a ze se na praci vymlouva. Muj manzel je extra zamestnanej clovek, ale nejakou utahanost atd na me vubec nevytahuje, ja toho mam s ditetem taky dost a presto se mu venuju

Nemuze bejt potiz? Ze jsi hned otehotnela a ze jste se dobre neznali? Byl zamilovanej a ted uz se to vytraci a chce vrkat nekde jinde? Pak bych ho zkusla "pritahnout" zpet, zensky vnady, obcas si vyrazit, nejaky prekvapeni, co ja vim....

gabrielaa
10. kvě 2011

@marti73 dost bouřlivě, střídal to jak na běžícím páse, proto mi pořád tvrdí, že on už se vyblbl až moc a teď je rád, že se může usadit..No a má dceru, ale to byl případ, kdy byl vyloženě jen dárce spermií, ženská o využila k tomu, aby otěhotněla, a pak ho poslala někam. Byla starší než on, měla už dva kluky a chtěla ještě holčičku. Není ani v rodným listě, aby dostávala víc peněz od státu, nesmí ji vidět, nic.. Právě i proto byl štěstím bez sebe, když jsem mu řekla, že jsem těhotná.. Co se týče toho flirtování, tak mu čas od času napíšu nějakou sms s erotickým podtextem nebo tak něco, odpoví v podobným duchu nebo že už se těší na večer, ale pak dojede z práce domů a kvůli jeho únavě nic není. Já bývám občas taky po celým dnu utahaná, ale právě proto bych ocenila občas společný relax u mazlení třeba. Nebo mi občas předhodí, že spím ve vytahaným triku, tak jsem koupila novou sexy košilku a sklidila úspěch jen napoprvé..
@amalie taky jsem nad tím přemýšlela, že to tehdy bylo hodně ukvapený, ale myslím si, že v tomhle by zase až tak velký problém být neměl..co se týče toho přitáhnutí zpět, tak bych ráda, ale nemám moc kdy, když je pořád v práci 😖

gabrielaa
10. kvě 2011

taky jsem nám na valentýna koupila sadu "hraček", použil to se mnou asi 3krát a dál bez zájmu 😒

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa Tak tady bude dobrá rada drahá.. 😒 Asi si myslí, že tě má jistou a trochu se nudí? 😠 Tak ti můžu jen poradit.. to ale zkus.. to samé co on.. jen to ale nahraješ a uvidíš, jak bude koukat, co se děje, ona snad někoho má?? 😠 😠
Domluv se s nějakou kámoškou, ať ti napíše sms, až bude doma, pak se u toho nahlas zasměj a dělej pak zase jako by nic a buď veselá.. pousměj se, až se bude na tebe dívat, ale bude si myslet, že ho nevidíš, jako kdyby jsi si vzpoměla na něco legračního, prostě jako on! 😠 Když se bude vyptávat, tak bla, bla bla, nikdo.. kámoška. 😅 Jeho případné narážky mu odkejvej a nenech se rozhodit. 😉 A uvidíš, jak mu to začne v hlavince šrotovat..... a začne žárlit.... 😝 😅

fangi
10. kvě 2011

@marti 73 @gabrielaa Tak myslím, že při tom, co píše @marti73 zpozorní fakt každej chlap, prostě se hezky oblíknout, nalíčit, usmívat se, psát si smsky...= každej chlap se začne snažit 😀
Otázka je, jestli to k něčemu pomůže...

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa Jo a ještě bych omezila a nedávala mu nějak moc najevo, že jsem ráda, že už je doma jen letmo ahoj.. pusu a žádné cicmání. No.. ať má o čem přemýšlet. 😠

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa Musí si holt uvědomit, že má doma pěknou mladou ženskou, no né?? 😀 😀

gabrielaa
10. kvě 2011

@marti73 @fangi já to prostě vidím jako únik od povinností a reality, kevšemu on je takovej, že potřebuje neustále, aby ho někdo chválil a dokazoval mu, že je pán tvorstva (asi jako většina chlapů) a já na to od porodu prostě nemám čas..už není na prvním místě jen on, tak možná i tohle to bude..fakt nevím, jen hádám, protože on mi k tomu zatím nic víc neřekl. To s tím že bych to zkusila i já (naoko, protože já flirtovat s jinýma nemám potřebu) mě už taky napadlo, takže by asi nebylo špatný to zkusit, třeba si uvědomí jaký to pro mě je. Jen si asi bude říkat, že je to stejně v klidu, že moc nikam nejezdím sama, tak že nemám možnost si někde někoho nabrnknout a nechá ho to asi klidným...ty příležitosti má spíš on 😒

gabrielaa
10. kvě 2011

jinak co mě ještě naštvalo, že mu došla pozvánka na jakýsi 3denní školení do Itálie (s tím že se tam spíš jedou zadarmo najíst, napít a podívat se po muzeích). Tak nejdřív dělal, jako že o tom jen uvažuje, ale hned mi bylo jasný, že je stejně rozhodnutej, že tam pojede. Za normálních okolností by mi to bylo jedno a přála bych mu to, ať se jede podívat a odpočine si, ale když já po něm chci, aby si na nás udělal jeden den celý volný, tak mi řekne, že na to nemá prostě čas, protože mu hoří termíny u zakázek ☹ jinak když píšu, že si neudělá jeden volný den, tak to ani o víkendu, už si ani nepamatuji, kdy s náma byl naposledy v klidu celý den, že by někam nemusel jet...

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa Internet máš, tak si myslím, že by nemusel být tak úplně v klidu, že nemáš moc možností k seznamování..?? 😀

gabrielaa
10. kvě 2011

@marti73 to je taky fakt, na internetu je možností 😀 😀 každopádně ještě počkám do konce týdne, vypadá to, že by jsme snad mohli být aspoň jeden večer sami a zkusila bych si s ním nějak v klidu promluvit..uvidím, co si k tomu všemu řekneme, a pokud zase bude jen mlčet a dělat, že se nic neděje, tak to zkusím s tou "provokací"

Každopádně děkuju moc za názory vám všem, v řešení partnerských problémů jsem vážně amatér zatím

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa Není zač.. 😉

Tak držím palce.. 😅

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa Jak si je chlap tebou jistej a ještě ke všemu mladej chlap.. tak ho ztrácíš.. 😒
Jak nemá co lovit a o co bojovat, tak ztrácí zájem.. tak z 90% 😖
Musíš si udržet to něco málo navrch, aby neměl pocit, že tě má omotanou kolem prstu. 😉

gabrielaa
10. kvě 2011

@marti73 jasně, tohle mě dřív bavilo, taková ta hra s mužskýma, kdy se ženská nechává lovit a věčně cuká 😀 😀 a je fakt, že čím dýl spolu jsme, tím míň mi to přijde normální a vůbec si neuvědomuji, že bych měla být napozoru a snažit se stále

marti73
10. kvě 2011

@gabrielaa No.. radit umí každej, ale pak se v tom máš sama vyznat a vybrat si to nejlepší zrovna na toho tvého.. viď?? 😒

Tak držím palce.. 😉

gabrielaa
10. kvě 2011

@marti73 jen takový dotaz? šlechtíš se nějak pro chlapa, i když si většinu času jen doma s mimčem? Já totiž ještě před otěhotněním měnila snad každý den barvu nehtů (aby to ladilo k oblečení), ke kadeřnici jsem chodila co dva měsíce a celkově jsem na sebe vážně dbala. Ale během těhotenství a hlavně po porodu se musím přiznat, že nehty si nalakuji jen když někam jdu nebo chci chlapovi udělat radost a vypadat trochu k světu, u kadeřnice jsem nebyla skoro půl roku už a doma si na sebe nejraději vezmu něco pohodlnýho.. 😖

marti73
11. kvě 2011

@gabrielaa Já ne.. jsem takový ten skoro tuctový typ, vlasy od těhotěnství šup do culíku, nebo čelenka a neřešila jsem to. 😝 Před tím jsem se snažila trochu vypadat, udržovat vlasy, barva, ale nehty si nemaluji, jen vyjímečně, nosím krátké. A líčení jen tak trochu řasenky, linky sem tam stíny a spíš lesk, než rtěnku. A makeup už vůbec, mám špatnou pleť, takže docela na to nic nemůžu.
Pak je ale průser, jestli tě znal denně takhle hezky upravenou, jak píšeš a teď najednou nic moc. Ještě když se otočí za každou sukní a je pěknej chlap. 😒
Můj je takovej normální chlap pro rodinu, takže si myslím, že nemusím mít strach.. spíš má on o mě. 😉 Nejsme manželé, jen na hromádce, jsem 2.roky po rozvodu a až teď mám teprv holčičku, viz. fotoblog. 🙂

marti73
11. kvě 2011

@gabrielaa Koukám, že jsem ti ani pořádně neodpověděla.. ne, nešlechtím, ale to je taky že na to byl zvylký, doma vždycky pohodlíčko.. triko, tepláky. 😎
Takže si spíš porovnej, jak jsi chodila doma před a po porodu, jakej je to rozdíl, na co byl zvyklý a teď to nemá.. 😒

gabrielaa
11. kvě 2011

@marti73 já měla vždycky parádní delší nehty, málokdo mi věřil, že nejsou gelový a celkem mě bavilo si s tím vyhrát, dostala jsem už cvik do ruky a lakovala třeba i kamoškám a zdobila jim to. Teď mám nehty taky uplně krátký, protože musím s malou cvičit Vojtovku, takže to ani jinak nejde. Co se týká líčení, tak makeup taky nepoužívám, naštěstí ho nepotřebuji, na rtěnku nemám odvahu, ale stíny, řasenku a lesk jsem používala, teď když někam jdu, tak dám většinou max tu řasenku a tím končím.
Není zase extra hezoun, ale pěknej je a má v sobě nějaký to charisma, protože ženský z něj bývají mimo, co jsem si tak všimla. Když jsme spolu ještě randili, tak třeba byl jen 2 minuty v trafice a už za ním prodavačka vylízala, že má doma taky pejsky a ať se někdy zase staví 😠 bylo to teda i tím, že tehdy u sebe měl ještě psi, co cvičil pro slepce, takže to taky táhlo..
My se taky nebrali, já nejdřív chtěla, pak mě to přešlo, no a teď si říkám, že je to tak lepší. No a on se do toho zatím moc nežene, prý aby mě chránil - je totiž živnostník a říká, že nikdy nevíme, jakej může přijít průšvih, a že nechce, abych to pak odnesla i já..
Na fotky jsem už koukala, všem vám to sluší, fakt sympatická rodina 😎

marti73
11. kvě 2011

@gabrielaa Díky.. 😵
My se známe taky vlastně hodně krátce.. v říjnu to budou teprv 2. roky a v září bude Kačce 1. rok..!! Otěhotněla jsem už v prosinci.. 😅
Ale rozumíme si.. je to i tím, že už jsme oba starší a oba už jsme opravdu chtěli dítě a já měla prostě hned od začátku pocit, že se nemusím ničeho bát, že je mi s ním dobře a že bude skvělej táta. 😅 A opravdu je.. 😅 😅
Taky si vjedeme do vlasů, nemysli si, já jsem totiž docela dominantní a Pavel je taky takové povahy.
Tak si to vysvětlíme a pak zase dobrý, i on umí uznat chybu, nebo ustoupit, ale někdy je to boj o ego!!
Ale zase vím, že on nemá rád takové ty domácí puťky, takže kdybych mu všechno odkejvala, tak by ho to taky nudilo.. no neříkám, že se o to musím snažit.. vždycky jsem měla své názory, chlap nechlap a ještě k tomu paličatá.. ale to tady dost chlapy přitahovalo. 😉

gabrielaa
11. kvě 2011

@marti73 jinak momentální situace je taková, že přítel vypadá na to, že chce, aby bylo všechno fajn jako dřív a je milej, ale blbý je, že odmítá řešit, proč to udělal a nějak si o tom promluvit.. 😢

marti73
11. kvě 2011

@gabrielaa Tak zkus o tom teď nemluvit.. Jasně, že tě to žere, ale když budeš naléhat, tak to jen zhoršíš a bude se ti ještě víc vyhýbat.
Jestli se tak nějak snaží, tak buď ráda, že ho neztrácíš, ale měl by si na vás udělat víc času. 😅

niki31
autor
18. kvě 2011

Moje milé kamarádky🙂
Na základě už druhého varování maminky mého bývalého přítele, ať zde na koníkovi okamžitě očistím jeho jméno, které jsem tak strašně pošpinila, tak činím. Beru zpět vše, co jsem v této diskuzi napsala. Můj bývalý přítel je naprosto úžasný a dokonalý chlap, a já jsem jen hysterická zlatokopka, která si neuměla vážit o osm let mladšího muže, a jedinou dobrou věc, kterou jsem za poslední rok a půl udělala, je to, že jsem mu porodila syna. Jinak vám přeji krásný a usměvavý den 😉