Transparentní vztah. Co je a co není kontrola?

haniskanunu
11. dub 2013

Ahojte,holky ;mam přitele se kterym jsem 4mes!ted spolu bydlime 14dni,om si na byt pujcil(20000kc) !!no a ja mam stav..sporeni ktere rusim a jeho zajima a chce at mu ukazu nejake papiry ze ho opravdu mam!jak by jste to braly?on pry chce mit transparentni vztah

sharon2
11. dub 2013

A kde bydlel doteď? U maminky? A to neměl našetřeno ani 20 tisíc? Chce mimi, ale po měsíci se nechce starat, podnájem platíš ty a ještě ti vyčítá nějakých 20 tisíc? Vždyť to jsou sotva dva nájmy, takže pokud pojedete napůl, tak už jsi mu minimálně čtvrtinu vrátila, ne? Plus jídlo a ta ubytovna, co jsi platila sama...... A vůbec, proč bys mu to měla vracet? O společné bydlení stál nebo ne?
Jak to bude, až budeš na rodičáku a dojdou peníze ze stavebního spoření?
Jsem proti potratům, ale v téhle situaci a v tomhle zvláštním vztahu (čtyřměsíční láska by opravdu měla vypadat jinak) bych se sakra rozhodovala, jestli přivedu na svět dítě - a pokud bych se rozhodla, že dítě si nechám, nevím, jestli bych si nechala tatínka....

mafeska
11. dub 2013

Po 4 měsících vztahu mu ukazovat stav svého konta mi přijde trochu moc, okamžitě by se mi rozezněly varovné signály. Vůbec se mi to nelíbí a už vůbec si nedovedu představit že takový člověk by byl táta mého dítěte. Nezlob se.
Jsi zamilovaná, máš nejspíš růžové brýle, pořádně si vše promysli ať později nelituješ.

pajenka
11. dub 2013

Holky, vy zase důvěřujete nicku, co je založený dnes a hned zakládá takovou diskuzi? V přímém přenosu se s ní rozešel, znají se čtyři měsíce, už je těhotná a najednou jí zjistili epilepsii??? Jako z románu 😉

elvira
12. dub 2013

Mě zaráží, že v osm ráno se řešilo ukázat/neukázat výpis a v deset byl rozchod...
A potom už toho bylo hooodně... 😀