Určení otcovství u dítěte. Co si o tom myslíte?

spider79
27. srp 2009

Ahoj,
ráda bych si poslechla názor maminek, které zažili podobnou zkušenost, kdy manžel chtěl prověřit, zda dítě je opravdu jeho dítě....Jak jste to nesli? Co si o tom myslíte?
Děkuji

petrunka01
27. srp 2009

Ahoj....já to tedaneřešila,jelikož malej je celej manžel,takže pochybnost není.
Jak bych to nesla?Pokud bych si byla jistá,že nemůže mít důvod nevěřit,asi dost blbě.Taková nedůvěra by byla pro mě dost krutá a nevím,jestli bych mu to byla schopná zapomenout.Musel by uvést opravdu dobrý důvod,proč to chce.

hancas
27. srp 2009

přesně jak píše petrunka....malej je celej tatínek,takže nebyl důvod,ale pokud by to mm po mě chtěl cítila bych se hodně dotčene a řekla mu jestli mi opravdu nevěří nebo co si o mě myslí,hodně dlouho by mě tato slova bolela,

Spider.....tobě se to stalo???jaká byla reakce??

kubaka
27. srp 2009

a proč se ptáš??

editah222
27. srp 2009

Já bych manžela asi přizabila, jen kdyby se o takovém testu zmínil. Hlavně pokud bych si byla jistá, že dítě je jeho 🙂 Považuju tu za vrcholnou ukázku nedůvěry.
Ovšem jestli je reálná pochybnost o otci tak je to jiné.

beruska2x
27. srp 2009

taky si myslim ze je to zacatek konce vztahu, bez duvery nemuze fungovat a tohle se vzit zpet neda...

alienka24
28. srp 2009

no hodně záleží na tom co ho k tomu vede a taky pak co očekává od toho že se dozví kdo je otcem, potvrdí se že je na 99,9% otec a co pak? řekne ti super tak je to moje a budete fungovat dál? pokud ovšem je nějaká pochybnost proč by otcem být neměl tak už je to i zamyšlení nad vaším vztahem celkově, protože pokud se ukáže že otcem není tak pochybuju že s tebou zůstane, kdyby mu to bylo jedno a chtěl tebe a dítě, tak ty testy chtít nebude

najjulinka
28. srp 2009

a možno má strach či ho v porodnici nevymenili 😉 😀

alienka24
28. srp 2009

no ono záleží taky na tom, jestli už se mimi narodilo, anebo jste teprve ve fázi těhotenství

beruska2x
28. srp 2009

alienka a v cem je jako rozdil?? bud si veri a nebo ne, ne??? 😕 😅

pepibubu
29. srp 2009

No, holky, díky takové "důvěře" se přece přišlo na ta vyměněná děvčátka v Třebíči... Ale asi bych to taky těžko skousávala kdyby se Honza vyprsil s takovým požadavkem....

beruska2x
29. srp 2009

pepibubu.. nopokud vim tak ale jejich vztahu nepridalo 😕

mifule
29. srp 2009

asi bych mu vyhověla, ale důvěra by nejspíš byla ta tam. Spíš se přikláním k tomu, že by to byl začátek konce. 🙄

maca793
29. srp 2009

keď si chce dať urobiť testy tak nech si ich urobí ak má na to peniaze nie je to lacná záležitosť poznám z vlastnej skúsenosti našťastie som to ja neplatila

pokúsila by som sa s ním prehovoriť prečo si chce dať spraviť testy

spider79
autor
31. srp 2009

holky,děkuji moc za reakce, díváte se na to stějně jako já......jako začátek konce to vidím i nevidím, vidím hlavně svou dceru, která ho zbožňuje a říkám si, aspoň budu mít klid do konce života....už nikdy neuslyším nějaké pochybnosti🙂 bolelo to a bolí to stále dost, zatím jen tak přežíváme, manžel uznal, že to přehnal a chtěl ty testy zrušit, já ale necukla, ať si za to chlapec zaplatí🙂 důvod k pochybnostem měl/neměl, to je na zvážení, je bohužel hodně ale hodně žárlivý a z toho mám největší obavy

petrolejka
31. srp 2009

Hmmm, jsem asi bu'd blázen nebo nějak moc tolerantní, ale kdyby můj partner chtěl jistotu, tak ať si testy udělá, má na to právo. Mě to neuráží a mohl by to být projev nějakého jeho vnitřního problému a nejistoty, která by ani nemusela souviset se mnou jako partnerkou. Můj partner je žárlivý a občas si děláme "legraci" z toho že otec je vždycky nejistý (i když dcerka je mu hodně podobná ...). Chlapi to maj blbý, že to dítě v sobě nenosili, tak stopro jistotu nemaj. A to vím, že můj partner si nemyslím, že bych ho někdy podvedla, ale v minulých vztazích zažil ledacos a občas je nedůvěřivý k lidem obecně, takže bych to brala v pohodě, zvlášť protože vím, že otcem je. A třeba by mu to přineslo klid i v jiné rovině. 😵 A nemyslím, že po tomto požadavku a případném zjištění, že otcem není, to vždy musí končit rozchodem. Ono rodičovství není jen o pokrevnosti ... záleželo by na celkovém vývoji toho vztahu, důvodech a tak. 😉