Už nevím jak dál v manželství...

ptacena
17. dub 2015

ahoj,s manželem jsme 6 let stoho 4 manzele ,jenze co se nam narodila dcera 3, roku je všechno spatne,jenom se hadame manzel ma na prvním miste kamarady všechno co delam je spatne jeden den nas strasne miluje ale jak se naštve všechno je sptane hadky nadavani at se odstehujem at vypadnem a když si vypije ,vycita všechno nadava na mou rodinu vydelava hodne penez tak si mysli ze on muze všechno a ja mu jen vychovavam dcerua a to hned vedle bydli tchyne takze jak se pohádáme jde žalovat mamince a stěžovat si ským to žije nejhorší jsem samozdrejme ja...vůbec se tu necitim jak doma furt jen slysim at se zeberu a vydapnu jenze co s dcerou moc ho miluje a nvm zda snim vůbec bude rozumna domluva ohledne pece o ni. jsem s toho nestastna kazdy den cekam s jakou naladou prijde domu a jestli bude ok nebo zase nadavat...uz nvm jak dal . ☹ ☹

mammoth007
29. dub 2015

Ahojky, to rozhodnuti vsechno skoncit je asi nejtezsi. Kdo si mysli, ze ve vztahu, kde jsou dva na hromadce a maji deti je to jednodussi, se pekelne plete. Ja sem po sesti letech poslouchani, jak jsem neschopna, jak z nej taham prachy atd. vyuzila jeho silackeho obratu "ja tu taky nemusim byt" a rekla jsem....to je fakt nemusis, bylo to to nejtezsi co sem kdy rekla. Dlouho jsem si pak vycitala, ze sem rozbila rodinu a tak. Dnes vim, ze jsem udelala spravne. ...tyden pred svatbou s mym manzelem za mnou prisel syn, kteremu v dobe rozchodu byly necele ctyri roky, a u ktereho to vypadalo, ze je mu to jedno, a rekl, ze se boji co se stane ,az se vdam. Kdyz jsem se ptala jak to mysli, rekl, ze nesnasi cas, kdy s nama bydlel tata, protoze jsem byla smutna a jemu to bylo lito. Ted se snazime s manzelem detem ukazat, ze rodice se k sobe muzou chovat i hezky. Kazdopadne jsem rada, ze jsem vztah tenkrat neudrzovala " kvuli detem" , jak se ukazalo, nikomu by to neprospelo.

vroninka22
29. dub 2015

@domiz je to strašně těžké, 7 let v trapu, spousty práce na bytu, který mě ani nepatří a odejdu spár taškami, nemám vůbe nic, jen ooči pro pláč a zklamání.... Snažila jsem se to zachránit, poradna, psycholog, měl nespočet šanci, nakonec mě řekl, že je to pro něj pritez, že si zvykl být sám, i přesto jsem zůstala! ☹

vroninka22
29. dub 2015

@yamdena to ano, ale pořád to nedokážu, úplně utnout... Nejde to, vímzežezzázrak se asi nestane, ty konverzace k tomu nasvědčují, ale přecijen cčekám, že třeba?..... ☹ pokud se vrátím, zklamu spousty lidí a třeba to k ničemu ani nebude a za pár dnů se budu zase stěhovat, je mi ho líto a za to všechno co mi řekl a to i přesto, když mi známí tvrdí, že jsem toho vydržela už dost a oni by odešli po první ku.... Kdybych se toulala po nocich a užívala si s chlapama, neřeknu ani půl slova, ale tohle jsem si zasloužila jen skrze to, že kouřím, zavřel mě i v - 155 balkoně a schválně za oknem mě ukazoval cigarety a jednou přišlo i na facku ☹

veronicka89
29. dub 2015

Tak ted ti neco napisu 🙂 - necetla jsem tuhle diskuzi - ale uplne na 100 procent si myslim ze to nema s tebou nic spolecneho - ON je proste strasne nespokojeny se svym zivotem!!! a hlavne urcite se svoji praci !!!
Urcite nejezdite na dovolene , nemate nejlepsi auto a proste celkove ho stve ze si nenmuze dovolit co on chce 🙂 takze byt jim nejdriv zapracuju na tom 😎

domiz
29. dub 2015

@vroninka22 Ja ti rozumim moc dobre ☹ Je to tezky,byla jsem na zhrouceni a vycitala si,ze si neumim udrzet rodinu a stydela se za to..Ja odesla s holym zadkem a mu vse zustalo,zadny vetsi majetek jsme nemeli,ale pak jsem do novyho bytu nemela nic.Ale mam to nejcenejsi dceru. Muj ex to zachranit chtel i s tou poradnou souhlasil,ja uz mu neverila.Udelal hrozne moc pruseru a moc ublizil.To kdyby mi rekl bych nezustala,ex to taky rikaval a jak mu sklaplo,kdyz jsem odesla a hned prosil.Chce to cas,bude to jeste tezky..Ale ver,ze ti bude bez nej lip a prijde ten pravej,kterej si te bude opravdu vazit.Musis tomu verit,vse je jen na Tobe.Drzim moc palce,jsi silna ,zvladnes to ! Zacni novej lepsi zivot..Kdyz budes chtit klidne napis.

eanie
30. dub 2015

@veronicka89 myslis si ze muzi co jazdia na dovolenky, maju dobre auta a mozu si dovolit co chcu, sa vzdy spravaju dobre k svojim zenam?

veronicka89
30. dub 2015

@eanie Myslim si, ze chlapi, kteri jsou se svym zivotem spokojeni - tzn jsou spokojeni v praci , nedrou nekde kde je to nebavi , kde sef na ne denne rve nebo nadava a jeste k tomu za smesne penize.
Tak ANO jsou spokojeni . Ptz vi ze neco dokazali - nebo ze na necem pracuji (podnikatele) a jdou si za nejakymi svymi cily. A ne ze jen zivotem proplouvaji a zivori .... To je jasne ze si pak vylivaji zlost na tom kdo je vzdy nejbliz ....

Chlap co je nespokojeny s 1 veci , ktera ho depta , je nespokojeny se vsim - je nervozni, vybusny roztekany a neda se s nim vydrzet 🙂

Jo a jeste jsem zapomnela - taky za to muzou dluhy, pujcky, hypoteky apod ! 🙂

A prosim neobracej mou odpoved !

Kdyz je nejaky milionar muze to byt stejny blb , ktery zachazi se svou manzelkou jako s hadrem . Ale ja to takhle nemyslim .

Jsem zvedava az se zakladatelka k tomuhle vyjadri 🙂 ze mi da za pravdu

alcaalca32
7. kvě 2015

@ptacena nenech se zastrasovat..Zkus mu dat najevo,ze se ho nebojis.. běž od něj, nezaslouží si tebe ani dceru..

teksas
27. kvě 2015

Ahoj a nevite o nejake manzelske poradne v praze? resim ted taky uz dost dlouhodobou manzelskou krizi a rikam si ze tohle je asi posledni krok...pak asi uzto nebude mit smysl.
diky moc za info

bm77
27. kvě 2015

http://www.martabouckova.cz/ShowPage.aspx?tabId=-1
Doporučuji. Paní jen velmi realistická. 🙂

teksas
27. kvě 2015

Diky ..jeste by se mi hodilo neco na praze 5 ...a presne aby to nebylo moc takovy volnomyslenkarsky..jinak si myslim ze to manzel nebude brat moc vazne