Víkend je tady, co budete s dětmi dělat?

misa_fisherprice
Moderátor
11. lis 2017

Dobré ráno,

na dnešní dlouhé procházce s mým hafíkem Giny (pro pejskaře je to Beaucero) jsem se smála sama sobě, jak mi dělá radost s vámi soutěžit, čekat na příspěvky, povídat si o Ježíškovi, o hračkách FISHER PRICE pro vaše děti. Vrátila jsem se díky těmto dnům do svých dětských let.
Jezdila jsem s rodiči na Šumavu, kde byla moje milovaná babička s dědou. Téměř každý víkend, každé prázdniny. Ráda vzpomínám a vyprávím své dceři o všech zážitcích. 🐭

A co Vy? Co děláte s dětmi o víkendech?
Kam se chystáte třeba tento víkend?
Za babičkou a dědou? Za kamarády či do lesa?🍂

Napište nám vaše nápady na víkend, budeme se těšit.🌹

Svítí sluníčko, je hned lepší nálada, že mám pravdu?🌞

ivca1986
11. lis 2017

My budeme doma, obě dcery jsou nemocné a berou ATB. ☹ Je to náročné, když s nimi nemohu jít ven aby se vyblbly. Všem dětem a jejich rodičům přejeme krásný víkend. 😉🙂

makynaeliska
11. lis 2017

Ja mam konecne doma i starsi dceru,takze my budem uzivat rodinnou pohodu,neco tvorit,neco upecem,to ona rada,pujdem se projit aspon na chvilku,nevim jak u vas ale tady je sileny pocasi ☹a pak budem hrat hry 🙂

claudie89
11. lis 2017

Dobře ráno, u nás krásné svítí sluníčko,děti od kamarádky nejsou ted na víkend pryč,manžel je bohužel v práci,takže malý ted vstal,da si svacinku a jdeme ven. Na oběd njsme pozvání ke tchyni a pak to venek zase jisti😊 a zítra bude chlap dodelavat stěnu a snad nám vyjde i společná procházka😊 no a mezitím samozřejmě hraniiiii😊

beruszka82
11. lis 2017

U nás svítí krásně sluníčko takže dneska šup ven na tu naší zahrádku zasadit česnek Radeček si konečně zajezdi na všech těch svých "strojích" 🚲určitě ho i tatínek sveze na motorce to bude radostí 😀,Honzíček se na čertvém vzdoušku vyspinká 👶a pak k večeru dědečkovi na hrobeček zapálit svíčku 😢

igiana
11. lis 2017

Dobre rano. Dnes upratujeme a pojedeme na projizdku a zitra na navstevu 🙂. Deti si postavili na zahrade domecek a vari pri nem na stole z travy a pisku🙂 . Pocasi nic moc, alespon na chvilku.

dzannett
11. lis 2017

My se chystame dneska za babickou. Dcerka uz se tesi. Bude tam mit bratranka tak bude sranda. Dnes sviti slunicko u nas. Treba i na prochazku se vydame. Mame jeste 3 mes miminko. Odpoledne nejake to kaficko a kokino 😉

nikinelinaty
11. lis 2017

U nás každý víkend bohužel musí dcera dohánět věci do školy má navíc oproti dětem týdne 8 stran učiva,takže ji vezmeme ven provetrat se na jaře a v létě je to ta zahrada smíchu chystat vše na farmaření
A to je opravdu pro ni dárek pro mladší jen samé lumpárny
A dnes je 11.11. máme lampionový průvod po vesnici
Takže program máme nádherny
A těším se na čertovské hrátky

A plus dárek pro holky doma je upéct bezlepkovou buchtu trénují někdy je to zábava že to zas nevyšlo ale berou to s humorem mamko tím mužem rozbít okno nebo že je to nějaký mokry.

A hlavně jim stačí doma táta že je vše v pohodě na vše i sníst jogurt kde je mléko s pak mu je špatně ;))

Takže tak my teď jsme prostě farmáři 2 rokem ;)
A smích kolem malého.

Krásný víkend vše dnes už těžká drezura básničky takže bude to zase krušné.

pmikesova
11. lis 2017

Tak jelikož má Malej antibiotika, tak budeme doma. Ale už nás přešli horečky, takže dnes už se konečně po 5ti dnech vstavalo s úsměvem. Takže dnešní plán je tvořeno a pečení doma. Trochu zaspinime obývák prstovema barvama a vodovkama. Asi vyrobíme nějakou adventní výzdobu. A odpoledne chci péct perníčky, resp. Pernikovou chaloupku jako adventní kalendáře. Tak už to snad i toho mojeho 2leteho prcka bude bavit. Jinak v troubě se peče svatomartinska husa, červené zelí a knedlicek. A ke lavičce budou martinské rohlíčky. Mezi tím vším přijede ještě babička s dědou, tak bude veselo.

papunkova
11. lis 2017

My travime vikend u babicky a dedy. Jsou tu i moji sourozenci s detima a tak mame v "chaloupce" veselo. Uz se tesim az syn povyroste a budeme.chodit po okoli a vypravet mu o vseu mych lumparnach 🙂

hani1234
11. lis 2017

Tak já se především pustila do umývání oken ! Představte si , my vidíme na zahradu 😀😀

luca16
11. lis 2017

Dnes odp. vyrážíme na martinský jarmark do města a zítra půjdeme na krátkou návštěvou k babi. Zatím to vypadá na krásné počasí, mám z toho radost.

daru2
11. lis 2017

My trávíme víkend u babičky a pojedeme se podívat na chalupu, projít se v lese apod. Venku je docela hezky, tak je potřeba toho využít 🙂

nikyselen
11. lis 2017

@luca16
Take jedeme na Martina a jarmark...
A poprat neterince ke 2 rokum 😉

anatanka
11. lis 2017

Slunicko sice sviti, ale je zima a vitr.
My se chystame na holcici den, obed u babicky a pak s kamaradkama vyrazime do Aquaparku. Zitra asi kino a nejake nakupy vecí do bytecku, mozna uz i neco vanocniho vybereme, dcera to miluje. A hlavne si zajdeme do nove Waffleterie na jejich skvele waffle. Taky jsme chtely jeste s jinyma kamaradkama do kocici kavarny (vsude mazlicí kocicky), ale to uz asi nestihneme.
Nase holcici vikendy mam nejradsi. Jen se trochu prodrazej :(

Jinak ale ve vetsich mestech dnes urcite budou akce na Martina, tak se nekde najde snad i progarm pro deti - to myslim pro vas, co treba jeste nevite, co s nacatou sobotou.

dzogobela
11. lis 2017

V Praze je dnes krasne i kdyz zima, ale bohuzel, mam babicku v nemocnici, tak za ni pojedu na navstevu. A zitra nas ceka rodinna oslava ruznych narozenin (vcetne mych tricatin 😀) a svatku 🙂

sitemaka
11. lis 2017

Máme v rodině tři Martiny,takže odpoledne nás čeká rodinná oslava 🙂

qintus
11. lis 2017

My si dnes užijeme rodinné pohody, když máme doma tatínka 😍 takže půjdeme úrčitě ven a jinak nic nedělat 🙂

marcetta_k
11. lis 2017

Já teď vyslala manžela ven s kočárkem a relaxuju u šití 🙂 A odpoledne půjdeme společně do bazénu, aby se Madlenka předvedla tatínkovi, jak jí to v bazénu jde a jak se umí krásně potápět 🙂

budilinka
11. lis 2017

Vaříme zeleninovou krémovou polévku a sekanou s bramborovou kaší. Po obědě pojedeme na bowling za známými a potom za mami/babi do nemocnice zvednout ji náladu, ať už to do úterý vydrží - to si ji vezmeme k nám domů 💃

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

moc děkujeme za nápady a příspěvky🙂
Já jdu udělat rychlo oběd😕, dýňovou polévku a bramboráky a po obědě se opět potkáme tady na Fóru. Míša🐭

seety
11. lis 2017

Manžel je celý víkend v práci 😒 Takže my válčíme sami. Dopoledne už jsme byli venku a na odpoledne máme domluvenou návštěvu kamarádky s malou. Zítra vyšlu asi staršího k babičce 🙂 Mezi kojením tam možná na chvilku šoupnu i mladšího 😝

caseopea
11. lis 2017

My jsme byli na chvilku venku kouknout na zvířátka, ty Páťa miluje 🙂 Tatínek doma pracuje, takže mu dáváme volný prostor, ať má klid 🙂. Odpoledne až se malý vyspí půjdeme za kamarádkou s malým 🙂

mandyn
11. lis 2017

Všechny moc zdravíme! Dopoledne si kluci hráli, teda spíš lumpačili, ale co bych od kluků chtěla, že😀 Mezitím jsem uvařila oběd, také jsme měli dýňovou polévku, ta je u nás nejoblíbenější, a zeleninové bulgureto. Počasí nám přeje, takže až se dopeče jablečný koláč, vyrazíme ven a pořádně si to podzimní sluníčko užijeme🙂 Zítra má manžel 24, takže budeme s klukama sami, ale už jsme naplánovali zkoušku pečení vánočních perníčků, tak nám držte pěsti, ať se povedou😉 kluci se těší především na ochutnávky😀 a jestli bude tak pěkně jako dnes, tak se zase vyřádíme na sluníčku. Všem přejeme krásný a slunečný víkend!

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@mandyn teda, vánoční perníčky - prosím za sebe, pošlete mi fotku...já je totiž nikdy nezvládnu🙄! Jinak príma nápad a zdravíme k vám, Míša👏

robin92
11. lis 2017

Chystame se s Jirickem za babickou, dlouho jsme se nevideli a bydli daleko, tak za chvili vyrazime a vracime se az zitra, takze o zabavu mame postarano 🙂 a babicka taky 🙂

lagerthaa
11. lis 2017

Dnes jsme měli návštěvu a uklízecí den, Zítra má tatínek volno v práci a pokud vydrží vítr půjdeme poprvé pouštět draka ❤

brasilka
11. lis 2017

My dnes jedeme do jednoho nákupního centra nasát vánoční atmosféru. Rozsvěcují tam dnes vánoční výzdobu 🙂 Takže spouuuusta světýlek 🙂

snany
11. lis 2017

Noční pozorování hvězd v planetáriu

minonnka
11. lis 2017

U nás se teď tři týdny střídala nemoc (syn a já), na manžela to dolehlo ve čtvrtek večer, ale dcerka se zatím drží. Tak plány padly, ale dnes jsme byli sázet strom pro dcerku, to se nedalo přesunout, byla to akce v naší městské části. Kdo měl zájem, mohl zakoupit svému dítěti strom, společně zasadit a každý dostal ke svému stromu certifikát se jménem dítěte s věnováním 😍 🌳 🌞
Poprvé ta možnost byla v roce co se narodil syn, tak jsme se zapojili a vždy když jdeme kolem, tak Tom říká ať se jdeme podívat na jeho strom 🙂
Těšili jsme se až se bude akce opakovat aby měla i dcerka ten svůj. U obou dětí jsme zvolili lípu srdčitou 🙂
I když chvíli svítilo sluníčko, tak byla děsná zima, ale bylo to fajn. Tom si na hromadě vykopané hlíny sázel rostlinky, že má svoji zahrádku 😀

saraphi
11. lis 2017

Jej, tak u nas teda slunicko nesviti a je pekna zima... Dopoledne jsme byli podporit pritelovu sestru na zavodech a ted dcerka spi... 😊 a pak pujdeme ven, nekam za mesto...do lesa nebo k rybniku vyvencit naseho hafana... tomu jedinemu totiz ta zima asi nevadi...😁