Vypadá to, že můj chlap je bisexuál. Kdo to zažil?

anulinkak
24. lis 2013

Já v úterý zjistila že přítel se ktrým mám 6 měsíční holčičku, si v době když jsme spolu začali, hledal muže na erotické seznamce. Když jsem se ho ptala proč má v profilu že ji bi, má rád sperma atd, tak řekl že ten účet nejde nějak zrušit, tak to tam napsal.. jen v osobním popisku je že je pro každou špatnost… tak nějak jsem to přešla, ale nedalo mi to. nabourala jsem se mu tam a černé na bílem jsem viděla co psal jiným chlapů…vyměňoval si s nima fotky a tohle psal… tebe bych si rád pokouřil, nebráním se něčemu víc, jasné můžeme se sejít, mám auto tak dojedu. Pak tam bylo že měl zatím jen 2 orály a chce víc.. Málem jsem spadla na zadek. Odjel pryč a já si lámu hlavu zda se ho na to zeptat a hlavně jak? štve mně že mi to neřekl když jsem se ho ptala a vymýšlel si hlouposti… co teď?? Vím nedělá se to, ale nespíme spolu a je divný, jsem si myslela že má ženskou, ale tohle jsem nečekala.

morgan
10. bře 2015

@kacca11
@voleskap
Gayové nesmí darovat krev ve většině evropských zemí, to je prostě fakt, přečtěte si o tom něco, než začnete posměšně psát.

morgan
10. bře 2015

@voleskap ano, a v tom dotazníku toto uvádíš.

voleskap
10. bře 2015

Nikdo nic posměšně nepíše! 😀 Jen mě to trochu pobavilo! 😀

achjonetusim
10. bře 2015

@morgan To by mě moc zajímalo, můžeš sem dát tvoje informační zdroje? Díky

kacca11
10. bře 2015

@morgan predloz nějaké zdroje ty. Ty to tvrdis, obhaj si to.

Fakt si nedovedu představit, že by v dnešní době bylo možné, aby existovalo takové diskriminační opatření. Stejně tak by mě zajímala nějaká studie promiskuity homosexuálních jedinců oproti heterosexuálním.

morgan
10. bře 2015

Holky stačí si to hodit do googlu, to snad zvládnete. Nebudu tím tady zahlcovat diskuzi, která je o něčem jiném.

voleskap
10. bře 2015

Ale my si nerozumíme! Ona nevadí samotná orientace člověka, nýbrž jeho rizikové chování.... 😉

kacca11
10. bře 2015

@morgan pokud si nedokazes obhájit svůj příspěvek, je to pro mě blud, čisté homofobni predsudek.

morgan
10. bře 2015

Např tady http://echo24.cz/a/w95iN/i-gayove-chteji-darova... ale jestli o tom chcete debatovat, tak né tady. Jinak homofobní nejsem v žádném případě.

achjonetusim
10. bře 2015

@morgan Díky za odkaz, to je síla teda 😕 Nechápu, dárce krve přeci prochází testy, proč by se měla řešit jeho sexuální orientace?!

Ad téma, naprostej souhlas s @laurital

guinea
10. bře 2015

@morgan
@voleskap
@kacca11
Homosexuálové skutečně nesmí darovat krev, dočtete se to zde, 4. odstavec:
https://www.uvn.cz/index.php?option=com_content...

Ten odstavec sem ještě nakopíruju:
Z dárcovství jsou též vyloučeny osoby ze skupin se zvýšeným rizikovým chováním, zejména vzhledem k nákaze HIV, jako jsou osoby provozující prostituci, závislé na drogách a alkoholu, ale též muži, kteří provozují vzájemný pohlavní styk.

Takže tu sice slovo "homosexuál" použito není, ale je to kulantně opsáno jako "muži, který provozují vzájemný pohlavní styk". Homosexuálů znám hodně, a pravda je, že až na jednoho se chovají neuvěřitelně rizikově a promiskuitně, a nijak se tím netají.

veronicka89
10. bře 2015

Nijak v tom hornim prispevku nevidim , ze by ji stale podvadel...? jsem slepa...?
Pokud spal s chlapama drive ok. Pokud ma ted jen me v poradku. Pokud se mnou nespi - neni to v poradku.

veronicka89
10. bře 2015

@morgan
@voleskap
A jako na to je nejaka kontrola ? jestli je nekdo gay 😀 ja do dotazniku napisu cokoliv 😀
Myslim , ze nekdo dokonce chodi zdarma darovat krev , aby si nemusel platit testy HIV sam 😀

voleskap
10. bře 2015

No však - jde jen o vyplnění toho dotazníku!!! Jde o čistě subjektivní pocit. Nechci uvést, že jsem homosexuál, tak to neuvedu...třeba z důvodu, že si myslím, že mé chování rizikové není. A tudíž mě jako dárce krve přijmou. Ale to si bere už každý na svědomí sám.... Je to slovíčkaření....

morgan
10. bře 2015

@veronicka89 tak to už je ale snad věc jiná, jestli někdo uvádí nepravdivé informace do dotazníku.
@achjonetusim no tak např HIV se zjisti snad až 6 týdnů od nakažení. Prostě se snaží co nejvíce minimalizovat riziko...

morgan
10. bře 2015

@voleskap no tak jestli jsem "muž, který provozuje styk s jiným mužem" snad není subjektivní pocit, to tak buď je nebo není.Proste to do dotazníku neuvede pravdivě, nicméně pořád je fakt, že takový člověk není z pohledu lékaře vhodný dárce.

anon81
11. črc 2015

Mi by to nevadilo, muj je BI a mluvili jsme o tom, s chlapem by žít nemohl, ani žádný vztah, líbí se mu jen hrátky s mužem a bere to jen jako zpestření. Zakazovat mu něco znamená potlačovat v něm jeho osobu, orientaci. Když se nám ženám líbí ženy tak to nikdo neřeší, muži to kolikrát i uvítají a jsme spokojené🙂 , ale když jde o muže a mají stejnou touhu tak je to plné emoci a přitom tím své polovičce ubližujeme. Za bisexualitu nikdo nemůže a pokud v partnerském vztahu funguje normálně a občas chce spestření tak mu to dopřeji ale s ochranou! Mě se ta představa i líbí ale být s nimi ve trojce 😀

coreprincess
13. črc 2015

@anulinkak ja sem zazila neco podobneho ale trošku jinak. S tátou bisexuálem.

dadnic
13. srp 2015

aaaaa

dadnic
13. srp 2015

Ahoj dámy,
po nějakém čase jsem se vrátil, přečetl si vaše příspěvky a rád bych pokračoval ve svém moudru emoticon

Když se na to podíváme očima zamilovanosti tak je jisté, že nevěra stálá se odpouštět nedá a je jedno jestli s chlapem, či ženou, ale když se zaměříme na dlouhodobý vztah, kde jsou děti, rodina je jinak spokojená, dá se ledacos domluvit. Píšete zde, že nevěra je stejná jak s chlapem, tak se ženou, ale není tomu tak.

Mojí ženě (dnes již bývalé) jsem řekl pravdu, lhát neumím. Žena to neustála a rozvedli jsme se, ale náš vztah dostal úplně jiný směr a cíl. Jsme nyní nejlepší přátelé, výborně si rozumíme a je to divné napsat, ale nyní jsem za ten osud rád. Já našel chlapa se kterým je mi úžasně, koupili jsme barák, žijeme spolu a pro mou ženu je velkým přítelem. Jezdí k nám i s dětmi, jsou tu celý týden a když odjíždí je nám všem smutno.

Chci tím říci, že žena mi přiznala, že když jsem jí řekl co se stalo bylo to těžké, velmi těžké ale byla ráda, že to není žena,protože s chlapem bojovat nemuže. Já jako chlap zase nemůžu porovnávat jí a jeho, to nejde, to snad chápete. Vím, že bych takovou ženu již nikdy nenašel a každou jinou bych srovnával a byl zklamaný, proto je pro mě tento nový vztah naprosto ideální.

Nyní jsme zjistili, že bychom dokázali všichni žít v jednom domě, zajisté odděleně emoticon , děti mají přítel moc rádi, skvěle si rozumí a nikdo neřešíme minulost, ale budoucnost. Chci říci, že milovat se dá opravdu různým způsobem a záleží jen na našem rozhodnutí.

Vztah, který mám je pro mě dar z nebes, skvěle jsem porozuměl své ženě, neztratil jsem ani jí a ani děti, našel jsem novou lásku, kterou jsem dosud nepoznal, můj život dostal nový náboj k žití. Jsme vedle sebe dva chlapi, ale vřete mi, že by nikdo z vás nepoznal, že jsme tací, jací jsme, prostě dva normální chlapáci.....

Někdy nám osud zamíchá karty a je jen na našem rozhodnutí jakou cestou se dáme, ale jen jedna je ta správná a já jsem rád, že jsem ji našel.

Děvčata, ženy a naše lásky, přeji vám všem hodně moc pohody a kupu štěstí tak velkou, jako jsem našel já.
Krásné dny.
Pavel

keksik002
22. říj 2020

@anulinkak no a? Jediný problém je v tom, že ti to neřekl.. Ale asi si myslel že se nemá čím chlubit..
Zkuste si v klidu promluvit, treba si "jen" píšou.. Na druhou stranu, na tom neni nic spatneho, to ze se mu libi nejen zeny ale i muzi neznamená ze te podvádí. Ale zase, zalezi jak se k tomu kazdy postavi.. Každopádně, byt na miste tveho muze.. Byla bych naštvaná i ja, ze mu lezes do zprav atd..