Vztah kvůli dětem. Jak to zvládáte?

mumynek
16. lis 2022

Holky které to tak máte jak to zvládáte?

jerrabina
22. lis 2022

@nnnadja jejda. No a nejhorší na tom je, že nás takových je hodně, já si nejdřív řekla "a co je na tom divného, 10 dní je ok"... než mi to došlo. Obávám se, že já bych se jako dítě asi taky zeptala až po delší době.

suzanna123
22. lis 2022

@valelinka ale prd

caren83
23. lis 2022

@ninive211 vidím to stejně 🙂

mumynek
autor
26. lis 2022

Holky moc děkuji za odpovědi. Odejít nechci a ani nemůžu. V dnešní době odejít když nemáš kam a nemáš nikoho kdo by ti pomohl. Syn je spokojený a to je důležité. To že nevidí že se máma a táta pohladí, obejmout je špatně no tak snad nebude stejný. Třeba až bude větší tak mu vše řeknu.

ninive211
26. lis 2022

@mumynek Hlavně pokud nevidí, že se denně hádáte do krve a není svědkem sprostých nadávek a dokonce facek, ale prostě "jen" jste dva kamarádi, co spolu bydlí, tak to bude dobré...zatím, dokud mezi vás nevstoupí někdo třetí (ať ze tvé či manželovy strany)

garfa4
26. lis 2022

@mumynek my jako rodiče spolu nežijeme, ale dcerka tátu má velmi ráda. Hlídáme si to, že jsme před ní nikdy nemeli žádnou výměnu názorů (a že to někdy bylo hodně vyhrocené, těžké a bolavé). Nedávno jsme pro dcerku šli spolu do školky. A ona nás ještě na zahradě školky "donutila", abychom se drželi za ruce. No, doma se mi chtělo brečet, jak to vlastně vnímá a jak se (asi) snaží, abychom se "měli rádi". Moc ti držím palce, abyste našli tu nejlepší cestu, jak pro sebe, tak pro syna. A pokud je spokojený, našli jste prozatím dobré řešení. Slovo prozatím píši schválně, pokud přijde někdo třetí, je to pak hodně náročné. A i na tohle se člověk musí připravit.

mumynek
autor
26. lis 2022

No já si říkám že mě už nic nečeká nejsem moc pěkná a chlapi po mě nikdy moc nešly tak že jsem i na jednu stranu za něj ráda. Tak na jednu stranu počítám s tím že by mohl odejít no ale taky zatím říká že to měnit nechce. Až kluk vyroste uvidíme třeba každý půjde svou cestou. Spíš jak zvládat tu samotu.😥