Z přítele se stává závislák na PC hře

monulilinka
4. led 2013

Přítel má kamaráda,bez kterýho se ani jeden den neobejde,bud si každý den volají at už přes telefon,nebo přes skype,a už skoro každý den spolu hrajou nějakou hru přes internet,Hodně často se kvůli tomu hádáme,protože mu to už je přednější než já,mám strach,že až se příští měsíc narodí malá,že se to nezmění ☹ .Jeho kamarád mi přijde že ho do té hry tahá.Kolikrát mi přítel řekne at si najdu taky nějakou zábavu,ale jakou zábavu mám hledat v devět večer třeba?

teerka
4. led 2013

ajajaj, tak z pc hry ho těžko dostaneš. Jak ho to chytne, tak to je konec. Myslím, buď ho to nechat dohrát (pokud má ta hra konec) a nebo ho odlákat. Tím myslím vsadit na naše jediné ženské zbraně. Samozřejmě až po šestineď. A snad se ho podaří odlákat, no nevim. Držím pěsti.

monulilinka
autor
5. led 2013

@teerka bohužel,ta hra konec nemá,postupuje se tam dál a dál :(....to už jsem taky vzdala,vždy když vím,že jde hrát tak si to krásně naplánuju jak si vezmu svůdný kalhotky jeho košily atd...ale vždy mi před tím ještě zkazí náladu tak se na to vyprdnu,ted spolu ani nemluvíme,ještě on se urazil,že mi to vadí.Komu by nevadilo kdyby její přítel hrál pomalu 4 hodiny a pak si všimnul že vůbec existujete:(

evitaa
5. led 2013

Holka, přesně vím, o čem mluvíš!!!!!!!!!!!! Manžel taky hraje a nemůžu ho od té hry odtrhnout. Už jsme se několikrát kvůli tomu pohádali, ale hraje stejně dál. Říkala jsem mu, ať se aspoň ovládne, když je u nás mamka, ať nemusím poslouchat, co mám doma za lenocha a flákače, ale veškerá snaha marná.

snehulik
5. led 2013

@monulilinka muj chlap taky porad hral, tak jsem to vyresila tak, ze jsem zacala hrat s nim 🙂 ale to jsme byli svobodni a bez ditete. Ted uz nehraje, kazda hra jednou omrzi, takze vydrz. Treba az se mimi narodi bude utahanej a na pc nebude mit cas.

kamila1979
5. led 2013

@monulilinka Můj manžel taky hrál, ale starší syn to pořád komentoval a ptal se "a proč a co děláš" a mladší ho pořád tahal a lezl mu po noze, tak hraje jenom chvilku večer až kluci usnou. A já mezitím si čtu nebo relaxuji u tv, když hraje.

monulilinka
autor
6. led 2013

no on tu hru hraje už snad tři roky,od tý doby co jsme spolu na to nemá tolik času,ale když hraje tak to stojí za to a je zle...ten jeho kamarád mu volá každý den jeslti bude hrát.Naštěstí ví že když je zle tak že nemůže jít,prtožoe bych udělala něco co by se mu nelíbilo....doufám,že až se malinká narodí že se to změní,i když pochybuju :(

domiz
13. led 2013

u nás je to stejný....můj chlap s tím nepřestane..hrál hry,když jsme spolu chodili,když jsem byla těhotná i po narození malé..je to závislák...taky jsem si myslela,jak se to změní,když se malá narodí..omyl ☹ my jsme se taky kvůli tomu kolikrát chytli..já mám kolikárt hrozný nervy,malá se po něm plazí,volá ho a on sedí a hraje dál..s**e mě s tím nejvíc..já už jsem se tím nějak smířila..někyd ho to trkne,jindy nereguje a já už na to taky prdím..držím palce at ho to přejde..
@monulilinka

kacenka1111
13. led 2013

@domiz Tak se pridavam....U nas vede poker....Kazdy vecer, vikendy...Plus hleda cely dny sazky, kurzy na zapasy atd...Donutit ho k necemu je ztrata casu...Delam bordel, ale je mi to k nicemu...Tak jsem to udelala tak, ze kdyz prijde z prace, je s nama, to jest cca 2 hodinky a vecer, kdyz jsem s malou a uspavam, on si pusti poker...Ja mam cas s veve vyhrazenej jen pro nas dve a on pro sebe...Ale kazdej vecer...Jenze Veve stejne vyzaduje k uspani me, u nej rve...No ale ty vikendy...No jo, bud se s tim smirit, nebo kopnout chlapa do riti, protoze s tim neprestane. Ani s deckem, ani bez decka...Je to uplne jedno

domiz
13. led 2013

@kacenka1111 poker hraje taky...u nás jede počítač skoro pořád..neříkám,že se nám nevěnuje vůbec..to zase néé..to bych mu křivdila,ale tráví tam dost času...ted byl s náma dva měsíce doma a seděl tam pořád..hrozný..ráno,odpol.,večer...my to máme stejný..manžel teda malou vždycky koupe a já uspávám...malás ním neusne,prt s ním chce blbnout..jako já už jsem si za yt roky na to nějak zvykla,že je maniak..ale někdy mě fakt hodně s**e!!ale řvát a rozčilovat se je zbytečný.

kacenka1111
13. led 2013

@domiz presne, neudelas nic...manzel malou ani nekoupe....ale taky se ji venuje, ale s rezervama....caj ji nead, plinku ji necha pocuranou atd

domiz
13. led 2013

@kacenka1111 jojo..dřív jsem se snažila to změnit..tak to náš táta,jo..to musí..tak naše malá má už skoro 2,5r.takže vykoupe,jídlo nachystá no postarat se umí..přebalovat taky,ale když byla menší tak se mu do toho něchtělo...

kacenka1111
13. led 2013

@domiz mymu taky nechce...ze prej ma velky ruce a ona malou ritku..vymluva jak hadr...

elgreco
29. led 2013

Taky se přidávám. S manželem jsme spolu 10 let a co ho znám rád hraje na PC. Večer když děti usnou, tak se vrhne k PC a hraje tak 3 hodiny. Někdy hraje i odpoledne, ale většinou se snaží být s dětmi a nebo chodíme na vycházky, nakupovat a tak. Hádali jsme se kvůli tomu dřív, ale můj taťka říká "Buď ráda, že sedí u PC doma a nechlastá Ti v hospodě nebo nechodí za ženskýma" 🙂

scheetje
16. dub 2014

@monulilinka Ahoj, muzu se zeptat, jestli se neco zmenilo prichodem mimca?

lenka1996
3. kvě 2014

U nas vedu tanky online ale zatiel je to celkom v pohode

monulilinka
autor
8. črc 2014

@scheetje.....změnilo se toho plno,přestal hrát...jen si každý den třeba 3x denně odkliká nějakou hru,ale to je otázka 10 minut max...takže jsem ráda....a když chci večer jít třeba na kávu ke kamarádce tak si zahraje xboxe a stačí mu to....jenže ten kamarád o kterým jsem psala,to je konečná kvůli takovým kravinám co ho otravuje a pak ještě přítel když mu nezvedne telefon ptž ho v práci neslyší tak dostane od něj vynadáno...mi přijde jak kdyby ho miloval...hrůza,ani smysl pro humor ten kluk nemá a to kdž přijede s ou jeho tak já a malá jako by jsme neexistovali hrůůůůza....

sisinka74
3. led 2015

a kolik do toho vrazi penez??? Obavam se, ze se zakladnim tankem by si moc nezahrali

jarunkaxyz1
4. led 2015

@sisinka74 - ty tanky se kupují za peníze?

ladyhacek
4. led 2015

Manžel něco podobného, ale občas překvapí a jdeme koukat na film - hraje nějakou > nekonečnou hru a téměř každý den tam ,,potřebuje být´´ aby se nezhroutil vesmír 🙂. Je pravda že je lepší aby byl alespoň doma než někde v baru.... Jak to bude až se malé narodí nevím - říká, že pomáhat bude. A mě vyprávěl jak bude hrát s ním>v jedné ruce miminko a v druhé myš :D. Je pravda že přes nějakou komunikaci spolu s hráči komunikují a všem ve svém týmu o miminku vypráví (tak máme kočárek, dnes jsem byli u doktora..... a pod.)

Tanky občas hraje - za peníze ale ne - pokud ale chce někdo lepší vybavení tak musí platit. To platí o té jeho EVE > zaplatil si před rokem nějakou částku už nevím kolik > měl to jako k narozkám a od té doby si jako že vydělává a tak do toho peníze nevráží - a vím, že vrážet nebude. Na peníze je opatrný - moc jich nemáme a je spořivý (někdy možná více než já)

S chlpama je to hold těžký jsou jak malý, ale já jsem ráda, že nehraje někde za peníze nebo že nepije v hospodě.

simonka0310
27. kvě 2018

S mým přítelem už jsem 4 roky. 2 roky spolu bydlíme. A on hraje hry pomalu 24/7. Krom prestavek na zachod a spanek. Vstane brzy, zapne pc a uz jede. V podstate uz mi ani neodpovida, protoze me nevnima. Jedina chvile, kdy me "miluje" je ta, kdyz chce neco k jidlu. Uz to nezvladam. Kdyz mu rikam, ze je to uz moc, ze se chci taky obcas mazlit, popovidat si, juknout se na film nebo jit na prochazku, tak mi odpovi, ze pokud mi to na nem vadi, at si najdu nekoho jinyho. Nepomaha mi s nicim, nasel si "kamose" na netu a ma je radsi nez me. Pise jim furt, jestli jdou hrat. Ma nastahovano tak 15 online her a ke kazdy utika predemnou. Jsem nestastna, miluju ho. A nezvladla bych ho opustit. Nevim, jak mu rict, ze by mel najit pomoc odbonika, aby se na me nenastval. Prosim, pomoc. Chodi spat ve 3-4 a vstane v 8-9. Jen kvuli tomu pc.

uzivatelkapetra
28. kvě 2018

@simonka0310 a to přítel nepracuje? Nebo jakákoliv jiná povinnost?
Ať si hraje, ale nestarala bych se o něj. Zvolila bych stejný přístup jako on. Nebo se sbalit, bohužel tak to dopadá nejčastěji.

garalela
28. kvě 2018

@simonka0310 takového jsem měla taky, nepracoval,protože byl finančně za vodou,nicméně odešla jsem od něj. Byl i jednou okamžik,kdy mne sice vzal na romantický pobyt,ale v hotelu pak seděl UPC a po mne při hře chtěl k PC donést nějakou nádobu,že se mu chce curat

kejt29
28. kvě 2018

@garalela 😳 Tak to je vrchol 😖

malinkaelinka
28. kvě 2018

Na vejsce jsem žila dva roky s klukem, co hrál nějaký online fotbal a střílel zombiky... někdy to bylo na palici, hlavně víkendy... rád si prispal, pak vstal, zkontroloval svůj fotbalový tým, pak postrilel pár zombiku, po obědě jsem chtěla jít ven, to si vzpomněl, že musí dělat něco do školy (studoval dálkové), tak jsem šla sama, a po návratu... co myslíte, střílel zombiky... když jsem na něj vyrukovala s pěkným pradelkem, tak mi řekl, že ještě musí dodělat tu věc do školy... školy.. podobné scénáře u nás byly na denním pořádku... no hledala jsem si svou zábavu, brala jsem si brigády navíc a pak jsem prostě potkala někoho jiného... při rozchodu se strašně divil :D :D

garalela
28. kvě 2018

@kejt29 to každopádně, ale dovedu si představit, že moje nástupkyně kvůli těm penězům nádobu klidně nosi

garalela
28. kvě 2018

@malinkaelinka nejhorší je, že ti není problém jen u mladých, dneska když přijedeme k našim,taky jako babička a děda sedí každý u 1 PC

kejt29
28. kvě 2018

@garalela vzdycky se nejaka najde 😝

viki999
28. kvě 2018

@simonka0310 Prošla jsem si něčím podobným.. možná v trochu menší míře, ale když jsme byli spolu, hrál, když přišla návštěbva, hrál, když měl spát, hrál, pak teda spal do poledne.. občas šel do školy (dělal vejšku), jinak hrál.. ani o sex neměl zájem.. v podstatě jsem si pak vyslechla jako zakladatelka, že si mám taky najít nějaký koníček..
Občas sama sebe obdivuju, že jsem to vydržela tak dlouho.. každopádně jsme se kvůli tomu hodně hádali... časem se to ale zlepšilo.. teď hraje občas na PS4, na PC už vůbec a rozhodně ne v takovým rozsahu a když se začnu xichtit (občas to ani nestihnu se začít xichtit), tak se ptá zda to má vypnout..
Otázka je jak dlouho to trvá u V8s, zda je možnost že ho to taky časem "přestane bavit"... pokud ti pak na to když se ozveš řekne, ať jdeš, šla bych...

slimacikmia
28. kvě 2018

@malinkaelinka oni sa vždy vedia tak strašne diviť... veď tomu rozchodu predsa nič nepredchádzalo a on bol vo vzťahu spokojný 🙄😆

letadylkokane
28. kvě 2018

@simonka0310 on nepracuje? Z ceho zijete, to to tahnes sama?