Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

zuzik03
5. bře 2008

megy, to je fajn přístup, naprosto s tebou souhlasím a držím pěsti, ať se to u vás srovná a ať se zadaří 😉

m311293
5. bře 2008

megy. to že někoho chlap nebije a nepije je sice fajn, ale přece to ke štěstí nestačí. To by se to soužití stenčilo na opravdu primární věci. myslím že každý potřebuje ve vztahu porozumění, lásku a důvěru, Ty sama to dobře víš. taky tě nebije a máte krizi.

janesm
autor
5. bře 2008

Holky moc díky jste úžasné,moc mě pomáháte z každého příspěvku si vezmu něco!!! Myslím že pochopil že se trápím a vypadá že je klid ale nevím na jak dlouho.Do mobilu bych mu nikdy nevlezla a do pošty také né je to velký zásah do soukromí a to né!!!! Stejně tam bude mít vše vymazáno a jestli nějako tu krasotinku má tak ji má pod jiným jménem nebo neuložené,čísla si dobře pamatuje...
Uvažovala jsem i o agentuře která sleduje lidi ale co bych si tím dokázala???okonce mi to řekl že to mám na něj nasadit nebo mu nalepit štěnice a pak budu naproto klidná.A kam by jezdil když je v autě sedačka a clony s medvídkem Pú to by snad vadilo té krásce né??? Hodně věcí co dělám si snažim vysvětlit ale hodně přemýšlím je li to vůbec tak.

zuzik03
6. bře 2008

janesm, problém nás žen podle mě je (já ho mám taky), že máme příliš pestrou fantazii a domýšlíme si věci, které jsou mnohdy úplně jinak 😉 a jak si ty příběhy vymyslíme, tak se do nich vcítíme natolik, že si je pleteme s realitou, vidíme jen to nejhorší a neštěstí je na světe 🙂

grettka
6. bře 2008

baby, kuk aj sem, tu sa rozoberalo nieco podobne...
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

krikri27
6. bře 2008

Janesm, pokud bydlíte s tchýní, zapoj ji do akce, sežen číslo na to jeho kámošku a třeba bude tóčo 😝 ono se mu to znechutí, i té jeho pipině 😎 A pokud chodí s mob. i na wc apod., tak má babu 😖 , to je podle mě natutáč, kdyby nic špatného nedělal, a tys v minulosti nebyla nějaká strašná stíhačka, což nebylas, tak nevinnou kamarádku na dopisování by tak neschovával 😝 ale myslím, že se leknou, když jim uděláte oběma vítr 😎 😎 držím pěsti a jdi na něj tvrdě, at ví, že se to nedělá 😅

susik77
6. bře 2008

baby, ja mam opacny problem:mna vcera zvozil manzel, ze mam byvaleho v ICQ. On mi totiz sem-tam neco napise ale mne je uplne ukradnuty...a manzel aj tak strasne ziarli...mne je totiz blbe mu povedat nieco definitivne-aby mi v zivote nenapisal a pod...vsak mi nic neurobil 😎 a uz by som si s nim ani nikdy nezacala, vsak som vydata a on mi aj tak pripada dost mimo 😎
ako by ste to riesili...inak, on ma stale take narazky zamilovane...vie, ze som vydata a mam dieta...aj manzela pozna-inak-nechapem to u chlapov-asi mu nechyba drzost 😎

krikri27
6. bře 2008

Susik, jestli má zamilované mírně drzé-vzhledem k tvému rodinnému stavu-narážky a manža je z toho špatný, tak bych si asi zbytečně nedělala v manželstí peklo a tomu exovi napsala, at už nepíše, aspon ne takovým stylem, protože se ti to nelíbí, jsi vdaná a určitě už víc než kamarádi nebudete, protože nechceš..a bud se urazí nebo změní styl 🙂 Manžovi se nediv, on ti do hlavy nevidí a jestli četl nějaké cukrbliky, to naštve 😎

krikri27
6. bře 2008

A pokud jde o tu drzost chlapů-co jim dovolíme, to si dovolí, hranice, ci si necháme líbit, stanovujeme my, ženy, v tomto případě jednoznačně 😉

megy
7. bře 2008

m311293 - myslím, že jsi zcela nepochopila mou pointu. My máme krizi proto, že jsme se odcizili díky snažení o dítě a díky tomu, že jsem byla půl roku na nemocenské s těžkými depresemi z bývalé práce. Pro mě i jeho je důvěra a pocit bezpečí na prvním místě. Láska a štěstí vyplývá již z toho.

Říkám jen, že spousta žen se zabývá doopravdy malichernostma a jak tady někdo napsal, naše fantazie nezná mezí. Pokud nefunguje komunikace, tak je to v hájji a vše jde do háje. Soukromí druhého člověka je velmi důležité a že si doopravdy s někým píše nebo volá??? Tak se ho zeptám - ať vím na čem jsem. A to, že máme krizi a nemlátí mě, ano, proč by měl?????

Spíš se taky zamyslete nad tím: ve vztahu jsou vždy dva a většinou za krizi mohou oba dva ne jen jeden. Výjma násilí a podobných skutečností.

janesm
autor
8. bře 2008

Holky tak včera jsem měla šok!!!! Dnes šel na oslavu narozenin prý kamaráda a to od 15 a do zítřka,včera jsem u něj našla účtenku za stříbrné náušnice ,tvrdil mě že si to schoval u něj kamoš....lže jak když tiskne vy by jste tomu věřily????
Jo mluvíme o tom ale vždy mě odpoví jako že on je čistej nikoho nemá jen já jsem histerka a stále ho šmiruji!!!

langkofel
8. bře 2008

No ja by som tomu tiez neverila (vlastne som ani neverila, bola som v podobnej situacii), ale nakoniec tie uctenky boli fakt kamosove. Ja som sa spytala tej kamosovej zeny, co dostala a sedelo to s uctenkami....Takze nakoniec som bola fakt ta hysterka ja 😒

zlaticanina
8. bře 2008

Ahoj Janesm!Ja som môjmu takisto našla účtenku za zlatý prsteň a vravel mi,že to jeho nie je a bola to jeho!!!! Kúpil ho svojej milenke! Našťastie mobil,ktorý používal bol na mňa napísaný,tak som si dala spraviť výpis hovorov a tam bolo neskutočne veľa hovorov a sms na jedno číslo,ktoré patrilo jej a vôbec jej ani nevadilo,že keď prišiel za ňou mal v aute autosedačku,clony Macka Pú a pod. Daj ho sledovať a budeš na istom!

alenka83
9. bře 2008

janesm, myslím, že tohle není normální a ta účtenka je jen neukrytý důkaz. Přeci jenom chlapy jsou takový a přijde mi, že mezi nimi není vyjímka nějakého normálního. Tím se nechci dotknout žádné maminky a jejího patrnera, jen já osobně nikoho takového neznám. Asi koukám špatně. Ale myslím, že hysteka rozhodně nejsi, jen chceš vědět na čem jsi. Myslím, že vědět pravdu je pro vztah důležité. Opravdu byl u svého kamaráda???? Nebyla to právě kamarádka???? Co takhle se kamaráda zeptat, jaká byla oslava? To jsem tedy zvědavá, co Ti pak řekne. Ale hlavu vzhůru, nejspíš až to praskne, tak se bude muset rozmyslet kdo je pro nej důležitější. Sama jsem něco podobného zažila (ale z té druhé strany) a vím, že už nikdy. Nejhorší totiž je, že nikdy nevíš, co vykládá té případné slečně...

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zucha
9. bře 2008

janesm, zo vsetkeho, co pises by som si aj ja myslela, ze ma muz podvadza. Ci uz fyzicky, alebo psychicky. Ak ho das sledovat, tak stratis jeho doveru a ked to zisti, aj tak sa to pravdepodobne otoci proti tebe a dovod nedovery je istotou rozchodu. A co tak skusit presny opak? Zacat mu hovorit, ako ho milujes, ze si rada, ze mas takeho manzela, porozpravaj mu, ze si na internete citala o muzoch, ktori podvadzaju svoje zeny, ked su tehotne alebo maju male deti (vymysli si pribehy, alebo obmen tan svoj) a daj mu najavo, ze si stastna, ze on nie je taky hajzel, ako ti ostatni muzi a skus sa ho opytyt, co si o takych muzoch mysli on a ako by sa zachoval, keby on bol zena a toto sa mu stalo. Podla mna, od jeho reakcie zistis, ktora bije. Ked nezabera ani nirmalny rozhovor, skus toto, mozno nieco zistis.

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moloko
9. bře 2008

Janesm, taky si myslím, že je to příliš náhod najednou..přijde mi taky, že pokud tomu chlapovi nedáš jasně najevo co si může a nemůže dovolit, bude to dělat pořád takhle. Někdy je třeba jim trochu ukázat, že si náma nemají být tak 100% jistí! Určitě by nechtěl, aby jsi od něho i s miminkem odcházela, jenže možná ani nevěří, že jsi schopna to udělat, pokud se k sobě nebudete chovat fér..

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ina.b
9. bře 2008

Janesm, přitlač na něj, ať řekne, co vlastně chce a jak to vidí dál...
Já teda na svojí povahu bych tohle nesnesla. Mít sebemenší podezření, tak prolustruju telefon i emaily bez jakékoliv výčitky. I když je pravda, že to bude mít určitě vymazaný. Ale třeba v noci, když spí, tak bych si ho stejně prolustrovala 😕

balsiger
9. bře 2008

janesm: na tvem miste bych pomalu,ale jiste zaacala tahat za "rucni brzdu",nebot pro mne uz by svitila cervena!!! nebud naivni a nevysvetluj si zahadne veci nejakym nesmyslnym argumentem.podivej se te veci primo do oci a necekej,mohlo by byt hur, tak to radsi ted zastav,...preju ti hodne stesti!

janesm
autor
9. bře 2008

langkofel kéž by to bylo jako u tebe!!!! a vysvětlil Ti proč měl účtenky u sebe on a ne kamarád???Nějak mě to nesedí účtenka ano a náušnice né.

Jinak z oslavy mě pořád bombardoval sms a volal mě když jsem neodpovídala.Dojel dnes a povídal dojmy a kdo tam byl nějak mě připadne divné že by si vše vysvětlil dokonce měl vzít z domu vodku jako dárek pro kamaráda a zapoměl jí tak říkal že ji nakonec musel koupit.Chová se úplně normálně jen ho mrzí že jsem mu lezla do peněženky a vlézt do mobilo tak by bylo moooc zle!!!!

janesm
autor
9. bře 2008

ZUCHA asi mě nezbude nic jiného než to řešit jak píšeš.Nechat ho sledovat to si asi nepomůžu a nedoplatím se,výpisy nebo lézt mu do mobilu bude mínus pro mě stačila mě ta peněženka.... A odejít od něj bude asi plus pro něj!!! Jen nevím jak dokážu chovat se normálně když mám tušení!!!!

janesm
autor
9. bře 2008

alenka83 nevím stále se po tom pídím kde byl ale připadne mě že určitě u kamaráda byl...jen je to kolega z práce a zas tak moc ho neznám že bych šla za ním a ptala se ho.Vím kdo to je párkrát jsme se potkaly ale to je vše....Je to hrozné ta nejistota ale nevím co dělat mám pocit že když po tom pídím tak je to ještě horší.
Jinak se chová normálně a pohodově když je s náma ale jinak nevím.... 😒

krikri27
9. bře 2008

Janesm, proč bys odcházela ty? Sbal mu kufry, on se chová špatně 😨 Já vím, že bydlíte u jeho rodičů, ale co oni na to? Já být tebou, tak nejdřív seženu z jeho telefonu-tajně!!!! číslo na tu ženskou a pak bych to na něj práskla 😒
Jestli tě podvádí, nemusíš se cítit mínusově 😒 a máte dítě, tak je lepší jednat, než to nechat dojít do špatného konce, jak už tu někdo psal...

etuska
9. bře 2008

Janesm,mna hned napadla pasaz z knihy:Maxim E.Matkin-Muzske interiery: Zena ked sa dozvedela,ze muz jej zahýba so sekretárkou,tak prisla do firmy a smarila tej slecne na stol lus krvaveho hovadzieho masa a povedala,ze toto z nej ostane/z tej milenky/ ked neprestane spat s jej muzom 😀 -ako inspiracia moze byt?
Moja rada-ak ho milujes-bojuj!

janesm
autor
9. bře 2008

krikri tak na to jsu malý pán vyhodit ho....mám pocit ten že tu nejsem doma já!!! Rodičům vadí jeho chování chtěji nás vystěhovat ☹

janesm
autor
9. bře 2008

etuska díky za pasáž je zajímavá!!! Bojovat ale jak???

etuska
9. bře 2008

napr.ze si ozaj das zalezat na tom zisteni-ak tu nejaka zena ozaj je...tak potom zistit o nej co najviac a mozno to vybavit s nou i bez tusenia tvojej polovicky.

krikri27
10. bře 2008

Jj, najdi ji a promluv si s ní, navíc, když budou vědět, že se to ví, třeba je rychle zamilovanost přejde 😔
S těmi tchánovci je mi to líto 😒 to je dost hloupé, že chtějí vystěhovat i tebe s malou, když blbě se chová jen synáček 😒
Tak bud silná 🙂