Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

kristynaw
3. bře 2008

tak tohle teda nevim,to bych mu nesnesla...drzim pesticky at to vyresis ☹

etuska
3. bře 2008

tak ja by som mojho v takom pripade asi prizabila. 😒

maaja
3. bře 2008

zejme sa j stretava s tymi ostatnymi ...

ako si to on predstavuje ? z ty budes doma n zadku sediet a starat sa o dieta a on si bude uzivat ???
lebo od smsky je k cinom uz len velmi maly kusok 😖

janesm
autor
3. bře 2008

Díky za soucit!!! Také mě to vadí a ubíjí ale nevím co s tím!!!!¨Když to občas s někým řeším tak zjištuji že na tom nejsem tak sama že jsou na tom některé ženy hůř.Mám pocit že jsou všichni chlapy stejní....

sue
3. bře 2008

...tak za toto by mal chalan zbalené kufre u mňa... to mi dosť smrdí 😠 držím palce...

etuska
3. bře 2008

ale nie su 😉 hlavne si to vydebatuj najprv s nim

janesm
autor
3. bře 2008

Mě tvrdí že potřebuje být občas sám.....že je toho naněj moc.Jo já sedím sama doma s malou sami chodíme i na procházky ještě že máme kamarádky maminky...

kristynaw
3. bře 2008

obcas sam neznamena s jinymi devcaty☹

janesm
autor
3. bře 2008

je to těžké nechce nic řešit prý jsem moc podezíravá dokonce mi řekl at ho nechám sledovat nebo na něj napíchnu štěnici a uvidím že budu vklidu...

kristynaw
3. bře 2008

a jak vis,ze si s nimi pise?

janesm
autor
3. bře 2008

s kým jiným by si psal než s babou když to tak tají jednou i volal a slyšela jsem,vše zapřel

etuska
3. bře 2008

Tak bud ostrazita,ale tak "lisiacky",aby on nemal pocit,ze je sledovany

janesm
autor
3. bře 2008

porad mi tedy jak vždy na něj vyjedu když něco.....

maaja
3. bře 2008

to su len take reci, lebo vie ze ho sledovat nebudes ....
no mas to tazke a ver ze to tazsie este len bude

sue
3. bře 2008

...tak ono nie je taký problém požiadať o výpis hovorov a hneď si budeš na jasnom... pokiaľ nemáš istotu, nie je dobré podozrievať... treba zistiť skutočnosť a podľa nej sa riadiť...

etuska
3. bře 2008

suhlasim so Sue.Tromfy mozes vytasit az vtedy,ak budes vediet fakty,lebo zatial su to len dohady-i ked my zeny mame 6-ty zmysel veeelmi dobre vyvinuty

kotenko
3. bře 2008

Mo jdrahusik to tiez spravil a nakoniec ma aj podviedol... to sme este dcerku nemali. ked som to zistila, okamzite som sa s nim rozisla a mesiac pri mne plakal a prosikal a podobne... ked som mu "odpustila", ale nezabudla, dali sme sa opat dokopy a mam ho doteraz an stopkach. mam hesla k jeho mailom, vymazal si vsetky cisla "kur.iciek" a prestal chodit na .okec, dovolil mi kontrolovat jeho mobil, aj ked bez jeho vedomia som mu ho "nekontrolovala"...
A nie, ze by som mu teraz neverila, ale uz ta dovera nie je taka, ako byvala.. a najma ked som videla, ze ked chodil kamerovat na akcie, tak si tocil babske zadky a podobne... odvtedy ani na svadby sam nechodi. proste som ostala na nom zato velmi nasadnuta... bohuziala viem, ze robim chybu, ale v tomto sa uz nezmenim...
ale lubime sa, ideme sa brat tento rok a sice som odpustila, ale neazbudla a boli ma to zakazdym, ked si anto spomeniem...
janesm, nechcem ta strasit, jedna-2 SMS-ky este nic neznamenaju, ale mne osobne to vai a ak to vadi aj tebe, tak sa s nim o tom otvorene pozorpavaj a povedz mu, co ti vadi a ze sa bojis a pod...
U nas to takto zacalo a skoncilo to neverou, zakroc hned teraz a nemusi to tak zle skoncit...
len ja som mu to vtedy ako tak tolerovala, lebo aj ja som si vtedy s jednym chalanom pisala (to bolo vsetko), ale u nho to skoncilo v postely/i...

tak, no a zas mam nervy, idem sa rychlo rozdychat, lebo mu to zas vytknem na oci 😅

karaa
3. bře 2008

janesm, karolinka je krasne dievcatko a nezasluzi si urcite aby mamina bola vystresovana 🙂
z mojej strany len tolko: keby som partnerovi neverila, neboli by sme pod jednou spolocnou strechou ani minutu od casu, kedy by tu doveru stratil 😉 Mohol by klacat a prosit aj rok 😠 A ja by som dopadla tak isto 😠

digysa
4. bře 2008

janesm: jednoznacne treba, aby si to male biele na ciernom, aby nemohol zapierat...tiez som mala podobnu situaciu- aj ked neskoncila v posteli (iba telefonatmi a chatovanim cez internet) ale ja uz som aj to povazovala za neveru, lebo to tajil....a samozrejme zapieral.
Ja som dost tolerantna, mne nevadi nic, ak sa to predomnou netaji...to znamena, ze clovek to berie iba ako srandu, alebo zabavku...napr. pozeranie nahatych dievcat na nete...

Ale ako pises ty, ze sa ukryva a mobil aj na WC a vsetko je tajne...tak tam nieco nebude v poriadku. Treba mat usi na stopkach....ja by som si ho vystriehla, keby s nejakou volal a pekne nahrala na diktafon 😉

V mojom pripade sa to skoncilo tak, ze si raz zabudol mobil a bolo....cierne na bielom 😎 Ale u nas to do reality neprislo...takze mozno som bola az prilis tvrda...a mozno nie. Lebo teraz, ked ide na pocitac, tak vsetky posty, ktore ma, ma stale otvorene, ani sa mu neunuva ich zavriet....tym padom ja nema vobec potrebu ich citat....a na chat, ktory chodi, tiez je stale otvoreny a dokonca mi obcas kaze aby som mu ho "refresh"- obnovila...ked tam dlho nie je 😵

vivien742
4. bře 2008

janesm presne takto, ako si to opísala ty, začal koniec môjho manželstva ☹ povedz mu v kľude, že sa ti to nepáči a zraňuje ťa to a dôrazne dodaj, že mu to nebudeš tolerovať v žiadnom prípade.Daj mu lehotu, do kedy já skončiť, pripomeň, že ty nemáš potrebu nosiť mobil na WC a potrebu byť sama, už len z dôvodu starostlivosti o vaše baby, ktoré je mimochodom aj jeho. Povedz mu, že ak v tom bude pokračovať, požiadaš o rozvod. Dúfam, že to sním zatrasie a spamätá sa. držím ti palce.

johanda
4. bře 2008

janesm - co ho trochu znervóznit. Koupit si nové hadry, udělat nový účes, chodit "tajně " s mobilem na WC, rychle vypínat poštu, když vkročí do místnosti, poprosit ho o hlídání malé v nezvyklé době a chovat se mile, být usměvavá a "happy". Někdy to zabírá.
Každopádně ho vyvedeš z rovnováhy a začne žárlit. Tak hodně štěstí.
btw: já to podobně zkusila na expartnera a vyšlo to

alionuska
4. bře 2008

Ja si myslim,ze nie su vsetci chlapi rovnaki...Ale ja som taka sebecka a ziarliva,ze keby si moj muz pisal s inymi babami,tiez by som to nezniesla.To by boli sceny ako zo zleho filmu.Chvalabohu,my ten problem nemame a nic predomnou netaji.My si dokonca telefony poziciavame medzi sebou...ked nema kredit a tak..tak mu dam moj a naopak.Ja by som to urcite nezniesla.Mne vadi,ze ked sa len na nejaku druhu pozrie,uz idem z koze vyskocit...aj ked to nedam niekedy najavo.Strasne mi to vadi.Ale v poslednej dobe ma akosi uz oci iba pre mna a nasu dcerku.A povedal mi to aj sam,ze jeho druhe nezaujimaju.Ved napokon,viem co doma mam! 😉
Ale kazdopadne ti drzim palce a aby to iba pri tych sms-kach aj zostalo...Ked uz sa ich nevzda kvoli vam uplne.

susik77
4. bře 2008

ahoj, ja si myaslim podla tych priznakov, ze nekoho ma...porozpravaj sa s nim na rovinu, ak to chces vyriesit...lebo moze byt neskoro, ak to daleko zajde 😔

neroriso
4. bře 2008

jane a keby si mu skontrolovala mobil nenapadne napr v noci???
mozno za tym nic nie je
par chlapov si rado "obzera" mladsie holky...kto vie mozno ma v mobile ukryte nejake obrazky(videA) ktorej by sa ti mozno nepacili a preto to taji
ale zasa moze ist ozaj aj o neveru

smejko1
4. bře 2008

alionuska - ja som ako Ty......uf som rada, ze som neni jedina taka ziarlivka...... moj to tiez zatial znasa 😉

pre mna je uz pisanie s inymi zenami podvadzanie - ved to je novodoba forma randenia!!! zrus mu to!!

weroni
4. bře 2008

janesm: no ja ti takto poviem: tvoj muz zjavne potrebuje pochopit priority vo svojom zivote. Pokial si uz skusala vsetko mozne - rozhovory, prosenie snahu dostat od neho vysvetlenie a vsetko zlyhalo - ostava ti jedine: Urob to iste. Mozno to znie svinsky ale ked uvidi ze sa stykas s inymi chlapmi alebo ze si s niekym pises, smskujes alebo volavas - nemusi hned ist o nejaky milenecky vztah alebo co - staci ak bude vidiet ze mas nejakeho dobreho kamarata a ver tomu ze zacne ziarlit a uvedomi si co robi. Ak nepomoze ani to - povedz mu zbohom, viem ze sa to lahko vravi ale stoji ti taky muz za trapenie ktore bude trvat este nevies ako dlho? On sa asi fakt nezbada kym neuvidi ze aj ty mas styky s inymi muzmi... moj nazor a drzim palce 🙂

susik77
4. bře 2008

myslim si to, co weroni 😉

alionuska
4. bře 2008

Smejko1,tak to som aj ja rada,ze nie som sama. 😀 😀 Maloktora sa k tomu prizna a som rada,ze ten moj o tom vie! 😀 😀 Neche a ani ma nezranuje! 😉

roxy
4. bře 2008

suhlasim...treba mu to zatrhnut...a skontrolovat mobil aj ked tam asi nic nenajdes lebo aj je trosku inteligentný ( o čom nepochybujem lebo inak by si s ním asi nebola 🙂 tak si inkriminované smsky vymazal...

alionuska
4. bře 2008

Chcela som napisat,ze "nechce" 😅