Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

dvojka
5. dub 2008

Akina - bohužel i vdaná ženská s dětmi si začne se zadaným chlapem s dětmi----Je to fakt smutné ☹

mataharyy
5. dub 2008

No ta která to dělá v plném vědomí a ví jaká je opravdu situace, je skutčná krá... 😠

janesm
autor
5. dub 2008

Holky já si myslím že ona je bud svobodná matka nebo rozvedená podle mě dítě má starší než my.....a ten nás jen špiní....a pomlouvá hajzlík... ☹

mataharyy
5. dub 2008

Chjo, je to těžký a vlastně ti nikdo ani nemůže pomoct... ☹

akina
5. dub 2008

Já si naivka myslela,že když bude semnou u porodu a uvidí jaký to je,že si nás bude hýčkat a něco takového se nám nestane 🙄 sem se asi spletla.Tak jsem se rozhodla,že pojedu sama na dovolenou s dětma.Třeba mu budem chybět a zmontuje se.

m311293
5. dub 2008

Akina, to není tím věkem, někteří prostě takový jsou. Já ván holky tak moc rozumím, dobře to znám, vím jak trpíte, jak se snažíte vše zachránit, ale, a teď se omlouván za úpřimnost, z toho nikdy nic nebude. Nikdy vás nenapdlo co si asi myslí o vás chlap, když ví že mu tolerujete jeho avantýru. Víte o milence a nic neřeknete, jen mlčky v zájmu děti trpíte? nekřičíte? nevyhružujete? jen jste zticha. Mz se tady snažíme zachránit kvůli dětem manželství i za cenu vlastního ponížení a co dělají oni? ubližují a nerespektují nás, lžou nám, dělají z nás blb..ky. A ještě o nás vykládají hnusné věci. 😠
A mimochodem, myslíte že chlap někdy milence řekne: Mám báječnou ženu, je vzornou matkou, stará se o mně a o děti, je tolerantní, je prostě skvělá a báječně si rozumíme? Vždy budete ta co ho nechápe, nerozumí mu je rpotivná, nechce mu dovolit kamarády, semetrika atd... proto je vlastně s milenkou, protože ona je chápavá, chválí ho, rozumí mu, toleruje ho.
každá jsme vlastně špatná manželka, protože pod tíhou denodeních povinností, už nemáme chutˇna sex každý den, někdy po něm chceme pomoct v domácnosti, někdy jsme protivné, unavené, nervozní, a nekoukáme na něj jak na svatej obrázek.( Já se mimochodem hrozná semetrika, protože on jezdí na dovolenou potápět se do Egyptam na Elbu, na jachtu do Chorvatska. Společně ob rok k moři ale jinak pod stan.) A to mu na tu jachtu zavařuji maso pro celou posádku. To jsem docela hrozná semetrika, co? 🙂

Chlap který nás nerespektuje si nezaslouží aby sme ho repektovali my aneb (jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá)

mataharyy
5. dub 2008

To je to co jsem psala... Ale i milenky by měli být solidární a mělo by jim dojít že kecá jak kyž tiskne, nebo ne??? 😅
Jinak jsi poravdu hrozná semetrika 😉 😀 😀

mataharyy
5. dub 2008

Jakto, že mu k tomu ještě nepřibalíš buchty??? 😀

akina
5. dub 2008

Teda já smekám to seš teda fakt děsná semetrika 😉 já bejt tvůj manžel tak tě zasadím do zlata. 🙂 Takže ono to je stejně jedno at udělám co udělám,když bude chtít podvádět tak podvádět bude a já s tím stejně nic nezmůžu.Máš úplnou pravdu ,držet ůsta a tiše trpět není ten nejlepší způsob.A vymlouvat se na děti taky ne,ale já jsem prostě nechutnej optimista co věří 😎 Moc by mě zajímala co by dělal, kdybych se chovala jak on.Na nezájem ze strany druhého pohlaví si stěžovat nemůžu.Jenže jsem co jsem prostě trdlo. 😀

mataharyy
5. dub 2008

No kdyby jsi dělala to co on, tak vyletí z kůže a bude dělat histerické scén atd. ... 😠

m311293
5. dub 2008

Příště až vyrazí ma loď tak nu nepřibalím buchty ale kufry, a jeho hadrama. 😀

Ale teď vážně, buďme k sobě úpřimné, když nám bylo dvacet, tak jsme taky vlahým okem koukali na světáky, a se zaujetím poslouchali jeho řeči a pramálo nás zajímalo zda je ženatý. Ve dvaceti uveříš všemu. Prostě to tak je. Ale chlap by to měl taky vědět. Měl by vědět, že to takhle dvacítky dělají a že to budou dělat pořád ale měl by taky vědět že je to jenom hra, že je rpo něho důležité to co má doma. Protože je jednoduché se přetvařovat 3 hodiny týdně, být milá a usměvavá a chválit a chválit, o víkendu, mít uklizeno být krásná a voňavá. Ale mnohem těžší je zvládnout práci, domácnost, nemoci, úkoly, a spoustu dalších maličkostí. Rozumný muž to ví, a taky se podle toho chová.No a ti ostatní... co říct.

myslíte že by váš muž trpělkdyby jste se chovala jako on? To těžko, ale on dobře ví, že jste na něm závíslá a že nic neuděláme. Ale my sme silné ženy a víme že všeho jen do času. Až se jednou rozhodneme ( a že to bývá dlouhý a bolestivý proces) tak potom budou koukat. MM taky koukal ,když mi navrhl aby sme se přátelsky rozešli a já s tím souhlasila. neprosila jsem se, nanaříkala, jen souhlas bez emocí . navrhl že se odstěhuje ale pořád trčí doma, Tak kde je jeho odhodlání? najednou se bojí žeby zsůstal sám, ale s takovou ježibabou přece zůstat nemůže? Tomu se říká silné pohlaví, ale jen do doby kdy by měli přijít o pohodlí. A toho by ste holky měli využít, ten jejich strach, že přijdou domů a doma bude tichi, že jim nikdo neuvaří že je nikdo nevyslechne, že zůstanou sami.

mataharyy
5. dub 2008

když tě tak poslouchám, tedy čtu divím se ž jsi ho s tím kufrem už neposlala do kosmu... No oni jsou odvážní, do doby než příjde na věc... 😉

bombulka
5. dub 2008

ahoj, bramburka, mas pravdu, ze ten rozvod bol pre sesternicu dobry aj kvoli alimentom. jej muz, ked sa na nu vykaslal, ked cakala tretie dietatko, odisiel robit vonku, ako dovod uviedol, ze tu nedokaze uzivit rodinu. ale ked prisiel domov raz za cas, vela toho teda nedoniesol, takze to bolo cele nahouby, ani nebol doma, cize jej nemohol pomoct, ale ani poriadne peniaze nedoniesol. ked sa uz rozhodla pre rozvod, vymysleli sme to tak, ze moj manzel, kedze je advokat, nebude zastupovat ju, ale jeho, kedze sa zdrziava v zahranici, takze nanho trosku pritlacil, predlozil mu dohodu o detoch, o majetku, zjednodusene povedane ho postavil pred hotovu vec. a on, kupodivu ani velmi nevystrajal a bol celkom stedry. mohol by byt teoreticky problem v tom, ze nezije tu a neviem, ci je v zahranici niekde prihlaseny, takze ak by prestal platit...no, neviem, neviem. ale manzela sa ustrachane opytal, ze deti su male, co ked ochorie alebo pride o pracu, proste sa boji, ci nepojde do basy alebo tak, takze snad ho aspon ten strach donuti pravidelne platit, dufam. aj ked peniaze jej pokazeny zivot do poriadku nedaju 😒
mataharyy, chapem, ze ta to napadlo, ale ked si uz naozaj v takej situacii, patri to k poslednym veciam, ktore ta trapia. jej uzasna matka sa isla poradit s najvacsou pletkou v meste, ze co ma robit a potom sa veeelmi cudovala, odkial o tom vsetci vedia...dokonca povedala, ze to som ja rozniesla, no, co dodat 🙄 😎 ani uz v tom meste nebyvam, no ale asi som si dala tu namahu, aby sa vsetci dozvedeli aj o tych najmensich detailoch, ktore jej mama tej pani nezabudla povedat...proste sila. sesterka tam samozrejme chodi, ale povedala, ze je jej to uplne jedno, ze vsetci vedia dopodrobna, co je vo veci a co si o nej mysli aj v robote, proste ma kopec inych starosti a ona ma aj to stastie, ze je taka povaha, ze ked sa vam chce, tak sa zo mna smejte, ohovarajte, cumte 🙂
inak, viete co, nechapem jednu vec, ako mozete varit, prat, zehlit a jednoducho starat sa o manzela, o ktorom viete, ze vas podvadza, alebo si aspon s nejakymi babami smskuje , chatuje...fakt to neberte osobne, snazim sa naozaj nikoho neodsudzovat, ale neviem si to predstavit...pre mna by to bolo velke ponizenie, samej pred sebou, alebo ako to mam vysvetlit.aj ked s neverou zatial 😕 nebojujeme, ja napriklad nezehlim, pripada mi to dobre odveci, preco by som mala zehlit jeho kosele, ked obidvaja vstavame do prace, on tiez nezehli moje veci. to, co si chcem zobrat, si rano vyzehlim a takisto aj on. len vynimocne, ale to musi mat dobry dovod a pekne ma "poprosit" 😅 tu koselu ozehlim, ale nasleduje aj patricne ocenenie, ze som to urobila a ako je krasne vyzehlena a blablabla. dala som si umyselne od zaciatku vztahu velmi zalezat na tom, aby sa zapajal, aj ked sa mi chcelo nieco urobit, napriklad umyt kupelnu a povysavat a urobila som to lepsie, co si budeme nahovarat, napriklad taku kupelnu 😉 , neurobila som to, ja som povysavala, on umyl kupelnu, aj ked som to potom tajne dorobila, ale z principu, na dobre sa lahko zvyka, vyvalit sa na gauc s pivkom a nechat sa obskakovat a ked potom nieco clovek chce, tak sa tvari, ze to snad nemyslis vazne, mrcha leniva... takze si neviem predstavit, ze by som bola v situacii, ze ma muz podvadza alebo na mna kasle a netaji sa tym, ze si s niekym pise a ja mu este budem varit a prat...

m311293
5. dub 2008

matahary. rptože když to tnekrát začalo, tak jsem k tomu měla stejný postoj jako vy teď. zachránit rodinu, aby děti měli otce, omluvy a důvody. Aź po 4 letech jsem pochopila že to k ničemu nevede. Ale nato si musí každý přijít sám. Jen jsem vám chtěla říct vlastní skutečnost. potom cojsme tohle zařila radím:
Nechte to být, snažte se co nejdřív vybudovat vlastní život, pokud to aspoˇn trochu jde, ukládejte si peníze bokem , tak aby nic nevěděl, aby až do toho prásknete měli jste co do začátku. Jsou dvě cesty, nechat ho v blažené nevědomosti a pak do toho prásknout, nebo už teď mu nazančovat, že bez něho to taky půjde.

mataharyy
6. dub 2008

no jak se říká, všechny cesty vedou do Říma... či ke konci manželství ☹ No jak říkám, my jsme teď v poho a děti nemáme, jediné co máme společné je byt, takže oproti janesm jsem vlastně totálně vysmátá, ale jak říkáš, každý se ke dnu musí dojít, aby pochopil že za plotem je tráva opravdu zelenější 😉

scalia
7. dub 2008

Bohužel se k vám přidávám. Sice jsem nečetla diskuzi celou,ale jen kousek.

Kdysi jsem u manžela našla smsky,které vypovídali o tom,že nejsem jediná v jeho životě. Myslela jsem,že se zhroutím. A navíc!!!to bylo v těhotenství. Vážně se divím,že jsem nepotratila. Byla jsem uplně na dně, nevěděla jsem,zda mám zuřit, brečet,vyhrožovat mu,nechat to být apod. Psal si s ní hodně a určitě se i vídali. On tvrdí,že nic nebylo mizi nimi,ale naivní nejsem,nevěřím mu to. Umí krásně lhát,o tom jsem se přesvědčila. Pak to nějak utichlo,už ani nevím jak, začal sekat dobrotu. Já mu do telefonu nelezla, nechtěla jsem zase zažít nějaký šok 😖

....až dnes ráno. Nechal si doma omylem telefon a mně to nedalo... I když jsem vážně nechtěla, tak jsem se tam podívala a co jsem tam našla mě uplně srazilo na kolena. Vážně hustý sex. sms a ne s jednou holkou. Vyplývá z toho,že se i vídají. Uplně jsem se zase sesypala. Volala jsem mu do práce a nevydržela jsem to a řekla mu to-spíš jsem ječela. Tvrdí, že se prý nevídají ale že s se o tom nebude bavit. Nevěřím mu vážně ani slovo.

Vím,že napíšete,že byste se hned rozvedli. Ale já nevím,co mám dělat. I ted strasně brečím. Máme 6 měsíční mimčo. Já se nikam s mimčem nedostanu,jsem pořád doma. CPotřebovala bych se dát do kupy-kadeřník,kosmetika apod. a chodit pěkně oblíkaná a mezi lidi,ale i on žárlil. On na mě žárlí,ale sám vyhledává děvky. Omlouvámse,že píšu zmateně,ale potřebuju se někom vypovídat.

Vůbec nevím,jak se chovat až přijde domů. Jestli dělat,že nic anebo začít hysterčit(stejně to u mojí hysterie skončí,to vím),anebo se na něj vykašlat-nebavit se s ním,neprat mu,nežehlit apod. Jsem vážně v prd.eli.

scalia
7. dub 2008

Ani nevíte, jak bych byla štastná jako svobodná matka. Nic by mi nechybělo, vážne nic. Stejně on není pořád doma-je v práci anebo sportuje anebo...ted je mi už jasný,že se schází i s jinejma. Nemůžu o té své situaci nikde mluvit,strašně se před rodinou stydím a prostě nemám na to jim to říct

scalia
7. dub 2008

Holky mně je nejvíc líto naší malý. strašně brečím,když se na ní dívám. Ona za nic nemůže. Nemůže za to,že má tátu kurevníka,nemůže za to,že se hádáme a odnáší to ona. Jsem fakt uplně na dně. Bojím se o ní,nevím,jak se chovat aby ona tu hrůzu mezi mnou a mnaželem nevnímala. Budeme se hádat a bude to hrozý, to je mi jasný.

scalia
7. dub 2008

m311293 moc pěkně jsi to napsala a souhlasím s tebou ve všem. Peníze naštěstí nějaký mám,kdybychom se rozvedli, alespon že tak.

matullienka
7. dub 2008

scalia: a co tak ho skusit naozaj ignorovat ked sa vrati? tvarit sa ze neexistuje? prestat prat, vari, zehlit a vsetky tie veci na ktore je dennodenne zvyknuty?

zuzulik
7. dub 2008

scalia... tak ako pise matulienka... ignoruj ho, hlavne nehysterci,aj tak to k nicomu nevedie.,.. to len Ty sa zbytocne rozculis, rozlutostis...a ak malu este kojis, tak si to odnesie prave ona... budes mat zle mliecko a mala bude nervozna...
upni sa na malu a jeho si nevsimaj...nechaj ho,nech o tom zacne rozpravat on sam ale nehrot to.....
venuj sa malej, chod s nou na prechadzky, ku kamaratkam, do detskeho koutku alebo k rodicom, k rodine .... venuj sa malej a sama sebe ....
skus sa tvarit, ze ho nepotrebujes a mozno sa to v no pohne..
drzim palce, bud silna!

scalia
7. dub 2008

Holky děkuju. Zuzu určitě máš pravdu, když budu hysterčit, tak to odnesu jen já. On je navíc částečný flegmatik, takže on to určitě nebude tolik prožívat jako já. Navíc kojím a tak bych nerada přišla o mlíčko apod.
Matullienka přemýšlela jsem nad tím,ale ono asi nepůjde se vůbec o tom nebavit. Ale zkusím se nějakou dobu vykašlat na žehlení,praní apod. Jenže se obávám,že z toho samozřejmě vyjdu špatná já. Stejně jako z celé této věci budu nakonec ta zlá já, nebot je větší hřích mu vlézt do telefonu než podvádět manželku.

Určitě bude dobrý,jak píšete,když začnu víc chodit mezi lidi a nebudu tak upnutá na rodinný život. On o mě začne mít určitě větší zájem, ALE....obávám se,že ho to stejně nedovede k tomu,aby se na ostatní ženský vykašlal. Rekne si:"manželka je v pohodě, není moc doma, tak já mám alespon prostor na milenky". Já ted bohužel ale nemám možnost se někam moc dostat, prototže jsem po menší operaci a musím doma odpočívat. A vítě co je hrozný,že on si s nimi psal a vídal se ve dnech,kdy jsem byla v nemocnici.!! Já tam ležela posr.. strachy a on se ku.ví s jinejma.

...psaní o něm by mi vydalo na román. Je to strašněj bohém,z ničeho si nic nedělá. Vážně by mi bylo lépe samotné,ale ted nemám sílu na to to udělat.

matullienka
7. dub 2008

scalia: a nedalo by sa ti na par dni odist k vasim? a jednoducho by som sa zbalila jemu nic nepovedala a aspon by si si to aj v hlave trosku urovnala a vasi by sa este aj potesili ze si uziju viac malu.... ale naozaj nema cenu sa s nim hadat aj tak ti pravdu nepovie aj keby si ho zabila tak skus to vyriesit nejak takto a na to pranie zehlenie a varenie sa naozaj vykasli ty si sprav nieco maleho na obed a na neho kasli

abulinka
7. dub 2008

Scalia: je mi hrozne luto, co sa ti deje. Tu je kazda rada dobra. Ale asi jedine vychodisko je rozviest sa. Naozaj chces byt s chlapom, co sa taha za inymi zenskymi, ked mate pol-rocne dieta a ty si este k tomu v nemocnici? Tu sa neda hovorit o laske. Je to bastard a ja prve co by som urobila keby prisiel domov: ze by som ten telofon po nom hodila a tajne by som dufala, ze mu rozbije hlavu alebo aspon vyrazi zuby. Taky chlap si nezasluzi nic. Neviem v akej si situacii, ci mozes niekam ist, ale ja by som odisla, alebo by som mu zbalila veci. Nie zbalila veci, tak by som sa neobtazovala. Vymenila by som zamok a svoje veci by si nasiel na ceste pred barakom. Lebo vyhadzovat veci von oknom je to najlahsie riesenie 😠 😠 Na tvojom mieste by som neuvazovala ani nad moznostou, ze sa manzel casom umudril. Mna by to trapilo roky a nakoniec on by bol ten co vyhral. Aj si uzil, aj mu manzelka a deti ostali.
Ja som bola tiez v situacii, kedy som prezivala peklo. No s tvojou situaciou sa to neda ani porovnat. Ale nabrala som odvahu a odisla som. Teraz viem, ze to bolo to najlepsie rozhodnutie. Neboj, dobrych chlapov je este stale dost na svete.
Naber silu. Dietatko je teraz to najdolezitejsie na svete. Napis ako si to vecer zvladla a drzim moc moc palce.

scalia
7. dub 2008

Matull k mamce asi tento týden pojedu a zůstanu tak několik dní,už jsem nad tím přemýšlela. Máme tam s malou samostatný pokojík,tak to nebude problém.

Ted mi pořád manžel volá ale neberu mu to. Nechápu o čem se s ním mám bavit. Taky mi píše maily že prej má jen mě a malou anikoho jinýho. Holkna vlastní oči četlay pomoooooc! Jak může být tak blbý a naivní,že mu to budu věřit? Já na vlastní oči četla co provádí s jinejma a žaludek se mi z toho obrátil a on si myslí,že mu ted najednou uvěřím nějakej blbej mail že miluje je mě? 😅 😅 😅 😅 Bože ty chlapi jsou primitivní.

matullienka
7. dub 2008

Scalia: abulinka ma pravdu najviac vsetkym vytrapis iba seba a tie veci cez to okno nie je zly napad sak nech mu ich milenka potom vyperie a pozehli ci sa jej to bude pacit ked bude treba chlapovi kazdy den oprat, ozehlit, navarit alebo sa jej to preje to uz nie je take ako ked prisiel za nou upraveny, cisty, vonavy a najedeny vsak? 😠 😠

scalia
7. dub 2008

ježkovy oči,co jsem to tam v jedný větě napsala za nesmysl. pardon.

matullienka
7. dub 2008

scalia: a co si to vlastne citala v tej sms? naozaj ti dobre padne ked na par dni odides s malou z domu to ti schvalujem

scalia
7. dub 2008

Abulinka máš pravdu. Já nevěřím vůbec tomu,že by se změnil. Právě proto jsem tak na dně. Po té první aféře když jsem byla těhotná bych tomu možná uvěřila,ale ted už ne. Je to bastard jak píšeš. Bylo by to vše jedodušší kdybychom nebyli manželé a neměli společný byt. Ted na to rozvod jako takový sílu nemám, mimo jiné i kvůli té operaci a zdrav.problémům. nevím,jak to budu řešit dál. Každopádně jsem s ním vnitřně skončila,at si mi povídá co chce.

Dám pak vědět, co se dělo až přijde z práce. Ale já vím,ýe on mi bude určitě ale určitě tvrdit,že jinou nemá. A když se ho ptám na ty sms, tak mi řekne,že to je jen tak anebo že to nic není anebo se o tom nebude bavit. Prostě primitivní debil

matullienka
7. dub 2008

scalia: tak v tom pripade ti za to nestoji a odid od neho cim skôr lebo sa budes trapit nestoji ti za to a pokial by ta vasi prichylili tak ani dlho nerozmyslaj