Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

janesm
autor
3. dub 2008

Holky moc díky za příspěvky opravdu nevím co bude jestli odejdu já nebo on...je to těžké ale na 95% má babu a do jaké míry to nevím,nemám důkaz......
Každopádně si asi musím sáhnout na to dno a pak se odrazit....budu podávat informace jak to půjde dál a díky když budete mé rozhodnutí respektovat.Vím jsem hloupá a budu trpět ale chci být s ním!!!

mataharyy
3. dub 2008

vivien, no jsem asi vážně naivní... Ale život je boj, co naděláš... Vím že kdyby bylo opravdu zle a on udělal nějakou podobnou pitomost (už by stačila i jedna dvojsmyslná sms-ka) tak se seberu a jdu, žádná zadní vrátka dělat nebudu, jen pro to aby se panáček měl kam vracet... Každý má své mouchy a chyby, to co udělal mu bylo a je líto a budiž bylo trochu napitej, ale po druhé už bych to ani neodpustila a ani nepřešla. Navíc i když se vezmem a budeme mít mimčo, na což se hrozně těším a nic jiného než svatbu a plánování potomka moc neřeším 🙂 , tak když by to opravdu nešlo, vím že mám kam jít a za co uživit sebe mi mimčo a on si myslím začal dost uvědomovat že já nebudu sloužit jako útěcha nevydařených mileneckých vztahů... Dokonce bych řekla že opravdu začal žárlit a než abych šla někam sama/s kamarádama, tak raději jde semnou do kina, večeři atd. No prostě jak na začátku vztahu 😀
Navíc je fakt, že já to mám o hodně jednoduší než janesm, krom citové "závislosti" na něm nemusím být jinak závislá... 😉

janesm
autor
3. dub 2008

mataharyy jsem také naivka a hlavně blbá!!!! ☹

etuska
3. dub 2008

janesm-dievca,hlavu hore.Proste si ver a neponizuj sa vo svojich vlastných ociach.mas predsa svoju hrdost 😉

aponchie
3. dub 2008

nesnasim a neuznavam zatloukani..ja chci pravdu nic nez pravdu a myslim,ze v techto vecech je to to nejlepsi co muze clovek udelat ,ze to vyklopi..bolet to bude stejne..ale min nez kdyz z tebe nekdo dela magora.nejhnusnejsi je to kdyz oba takrikajic vite,ze je to tak a tak ale on bude porad zatloukat a nesmyslne argumenty predkladat to je fakt na odvoz...takze duvera je krasna vec ,ale kdyz se jednou narusi myslim,ze uz nikdy nebude takova jaka predtim ikdyz se odpusti.odpoustet se urcite ma,ale nezapominat..

janesm
autor
3. dub 2008

aponchie máš pravdu!!!!!!! Také si to myslím ale realitu mám bohužel jinou....

aponchie
3. dub 2008

ja ti verim:(je mi to lito,ale taky verim,ze na kazdeho jednou dojde a kdo ti ublizuje tak s emu to vymsti a ty najdes jednou klid a mir

m311293
3. dub 2008

Holky nejste hloupé ani naivní, jste jen zamilované, a asi i mladé, mně bylo 34 když jsme tohle řešila, taky jsem to tak cítila, a ani dnes to pro mne není jednoduché. Nevěřím těm, které umí říct jednuduše a rychle zbohem, nevěřím že dokážou jen tak jednoduše odejít. Je to setsakra těžké a musíte být opravdu na dně.
Já se hodně trápila, žárlila, když odjel na školení celou noc jsem nespala a přemýšlela co děla a s kým tam je. Když někomu nevěřítem je to velký průšvih a nic neuděláte.
janesm, čím víc se snažiíšm tím víc buddeš potom trpět. Jen si řekni opravdu ti stojí zato? opravdu chceš být zbytek života s tímto chlapem? A pokud si odpovíš ano, tak si nech oddechový čas, nic neřeš, užívej si chvilky se svou dcerou a za rok si tu otázku polož znova, a pak si odpověz. A uvidíme jak to dopadne. Já ti jen přeji, aby si našla opět klid a pohodu, aby si dobrou matkou pro svoji dcerk, protože ač to dnes nevidíš, tá je pro tebe to nejdůležítější.

janesm
autor
3. dub 2008

aponchie jsem asi moc hodná tak se mě to oplácí.....ale doufám že ten zlý bude potrestán!!! Díky za pochopení!!! 😉

janesm
autor
3. dub 2008

m311293 jsem hlavně blbá vždycky jsem měla určité hranice přes které bych nešla ale zjištuji že ted už nemám hranice žádné....a jediné co vím už asi těžko budu moci někomu věřit.Víš jediné co mě drží nad vodou je Karolínka a ta je pro mě nejdůležitější !!!!!😉

m311293
3. dub 2008

janesm, já bych ti moc přála, aby ten tvůj přišel a řekl: "promiň mi, měl jsem špatné období, vím že jsem ti ublížil, ale slibuji že se to nebude opakovat. " a taky to tak bylo, a ty mu věřila a on tě nikdy nesklamal. Ale opravdu se obávám že to tak nebude. Ale strašně bych si přála abych se mýlila. Ať to dopadne jakkoliv, držím pěsti.

jeden dotaz: bydlíš přímo v Brně?

janesm
autor
3. dub 2008

m311293 díky ale už to tu bylo několikrát....ten už lepší nebude.Ano jsem přímo z Brna 😉

mataharyy
3. dub 2008

janesm, tak si zajdem na kafe a budem notovat nad vlastní hloupostí 😉 Ne, nechci se litovat, tím už jsem si prošla a nic moc mi to nepomohlo, těším se z toho že teď je vše OK a je mi fajn a co bude až bude, tak to budu řešit až to příjde, teď budu užívat klidu a uvidíme 😉 janesm vrátí, neboj, boží mlýny, však to znáš 😠 Hlavně ze sebe nenech dělat vola, pač toho už se nezbavíš, jak si na to zvykne ☹ Máš holčičku, tak alespoň máš s kým se zabavit když ti není dobře, já si tak akorát můžu pokecat s našim stádem potkanů 😀 Tak ať ti to dobře dopadne 😉

janesm
autor
3. dub 2008

mataharyy moc díky budu podávat info jak jsem na tom!!! Třeba mě neklepne 😉

vivien742
3. dub 2008

janesm nie si vôbec blbá, si len v ťažkej situácii, ale nie v neriešiteľnej. Tvoje dieťatko je ešte maličké, ale nebude maličké stále a ty musíš myslieť na to, že o také dva roky bude situácia zase iná, nech tvoj manžel už urobí čokolvek. Nemysli na to, že si blbá, v tvojej situácii by asi väščšina báb robila to, čo robíš teraz ty. Mysli na to, že si zdravá, máš zdravú babuľku a keď ti bude ťažko, máš nás. 🙂

mataharyy
3. dub 2008

No jasný se tu dohodneme a spácháme na něj atentát 😉 😀 a nemáš vůbec zač, je to velmi ošemetná a nelehká situace a na řešení to chce čas a chladnou hlavu... Uvidíš, až to přejde bude líp, ať už s ním, nebo s někým jiným a hlavně s Kájou 😉

langkofel
3. dub 2008

skusila som este raz, no ukazujeme mi ako odoslane obe. IP 😒

janesm
autor
4. dub 2008

Mataharyy jo nabijem se tu a jdem do nich do těch nevděčníků!!!!!!!!!!!!!! 😉
Nevím uvidím jak to půjde dál ale brzy budou oddělené ložnice a půjdu se informovat na Azil jakou máme s malou šanci.Jediné co na něj zabere bude to když odejdem.....snad se mu rozsvítí v hlavě!!!!! Hodlám to už nějak řešit jen nevím jestli to dokážu..... 😉

bombulka
4. dub 2008

ahojte, ja ma bohuzial tiez podobnu skusenost. mala som priatela, rozumeli sme si, vsetko klapalo, az na jeho rodinu. ta bola velmi proti nasmu vztahu, samozrejme, kvoli mne. nebola som pre nich dost dobra, bola som z obycajnej rodiny, oni, novodobi zbohatlici. ale aj tak sme spou chodili a rozumeli sme si. po dvoch rokoch smes sa zasnubili a o rok sme sa mali brat po tri a pol roku, to sme uz mali aj objednany termin na svadbu, sa odrazu, doslova zo dna na den, totalne zmenil. prave som sa ucila na statnicu, unho, pretoze som potrebovala zmenit prostredie, uz mi sibalo a on len odrazu povedal, odveziem ta domov, budes sa ucit, pojdes na tu statnicu a o dva tyzdne sa stretneme a ja ti poviem, co bude s nami, ci ostaneme spolu alebo sa rozideme...vtedy sa pre mna zastavil cas, spadla mi sanka a vobec som nevedela rozmyslat, proste som nechapala...vobec. to bol pondelok, este v sobotu mi pri tzv. "milovani" sepkal do ucha asi stokrat ako ma miluje...len taky sentimentalny postreh na okraj...tak som teda isla domov, dva dni som nejedla, len plakala a potom som sa nejakym zazrakom zacala ucit. statnicu som s odretymi usami urobila, mozno aj vdaka tomu, ze som si nahovarala, ze ma mu bude za mnou urcite smutno, tak, ako mne za nim (ach jaj)...ale neozyval sa. tak som mu zavolala, ze teda co je, kedze sme sa mali stretnut, aby mi povedal "ortiel". musela som za nim prist sama, ale bola som uz dohodnuta so sestrou, ze pride po mna, aby som si od neho zobrala svoje veci. hned ako som si sadla mi oznamil, ze koncime a ako dovod uviedol to, ze sa k sebe nehodime, ze sice som super baba, ale pre ineho. bolo to pre mna o to tazsie, ze doma som nemala vobec ziadnu podporu, rodicia ma vychovavali v duchu, ze ostatni su lepsi ako ja, ze radsej nemam ani otvarat usta, lebo co poviem, je blbost a vsetko mi davali za vinu. takze mama sedela soma s vyplestenymi ocami a dookola sa ma vypytovala, ci to myslim vazne, robilo mi to fakt velmi dobre ☹ a zacala krutit hlavou, ako som sa mohla dat takto nachytat, ze som sa mala k nemu vo vztahu spravat inak, ze by sa to nestalo...no otras. isla som preto k sestre, ta sa snazila, ale kto to prezil, vie, ze vtedy nikto nemoze velmi pomoct. mala som chvilami pocit, ako keby som bola mimo reality alebo co, tazko je to vysvetlit, bolo to priserne. no, ale asi po dvoch mesiacoch zacal vyvolavat, blablabla, skratim to, po nejakych peripetiach a vahaniach som sa rozhodla, ze to skusime znova. najprv sme to tajili, jeho otec robil nechutne sceny, vtedy som si pripadala fakt a doslova ako najpodradnejsi clovek na svete, padli aj tvrde vyrazy na moju adresu...no, a dozvedela som sa, ze niekoho pred nasim rozchodom mal. ale, tvrdil mi taku blbost, ako keby ho to malo ospravedlnovat, ze dokial sme boli spolu, nespal s nou, super, nie?

bombulka
4. dub 2008

bola ale len taky prechodovy stupienok, aby zvladol rozchod. vratili sme sa sice k sebe, ale uz to nebolo ono. samozrejme som mu nevedela doverovat, ale snazila som sa. tak to islo rok a pol a ked som si to konecne v hlave poriesila, ze si musim vybrat, bud mu zacnem doverovat, alebo ideme od seba, pretoze takto sa normalne zit neda, zacal sa spravat divne. ale mala som zasa skuskove, asi jeho oblubene obdobie, aby som toho stresu nahodou nemala malo, takze som nemala cas ani chut to riesit. zbehlo sa to zasa velmi rychlo. prave ked som mala ist na skusku, vecer predtym mi povedal, ze bude spat u kamosa, lebo ze idu oslavovat narodky. bolo mi to jasne, ani neviem preco, nemala som ziadne indicie, prave naopak, velmi sa chcel zenit, ja som to brala tak, ze mame cas, aj ked som sa nebranila, uz sme sa dohodli, ze sa zoberieme v septembri. ked som mu povedala, ze nemam teraz cas vybehavat veci okolo svadby, prosil ma, ze on vsetko zariadi, ze mi aj da doniest domov saty, ja si len ukazem, ktore chcem a pridem do kostola. ale hned som vedela, ze nejde spat ku kamosovi, ale s nejakou zenou. dokonca povedal, ze rano nech idem na stanicu sama, aj ked dobre vedel, ze sa budem celu noc ucit a spat budem tak hodinu a peso na stanicu to trvalo tak 45 min, vstavala som okolo stvrtej rano...povedala som mu, ze teraz nemam chut riesit, kde a s kym ide, aj ked viem, ze to nie je s kamosom, ale ze nech laskavo aspon po mna rano pride. tak prisiel, zlaty, vsak...po skuske som mu isla zavolat, ako som dopadla, nedvihal. a odvtedy nedvihol uz nikdy...takze takto sa skoncil nas vztah. podstatne ale bolo, ze uz asi pol roka mal inu. lenze bol dobry herec a daval si pozor, ziadne sms, ziadne tajnosti, vyvolavanie, parfem, nic. mama ho nahodou videla v jednej restike za bieleho dna par mesiacov pred koncom, pozerali sa priamo na seba, hned, ako prisla domov, mi povedala, ze ho videla, on ale tvrdil, ze nevie, o com hovori, ze si ho musela s niekym pomylit...mala som problem niekomu verit a hoci som teraz uz vydata a som nesmierne rada, ze som si nevzala byvaleho, viem, ze uz nie som schopna doverovat. snazim sa brat neveru ako sucast ludskeho spolunazivania, ze jednoducho existuje a vzdy tu aj bude. neviem, uz ked sme manzelia, mam pocit, ze by som nechcela vediet, ak by manzel nieco s niekym mal. ratam s tym, ze to skor ci neskor pride, ze si najde nejaku bokovku, jednoducho neverim, ze mi bude cely zivot verny, ale nechcem o tom radsej vediet, fakt nie, naco? to by sa museli rozpadnut vsetky manzelstva. ale myslim, ze hlavny rozdiel je v tom, o aku neveru ide, ci je to nevera po 20 rokoch manzelstva, alebo este pred svadbou, ako to bolo u mna, vtedy treba od takeho partnera utekat na sto honov a NIKDY sa nevracat, urobi to vzdy, nikdy sa nepolepsi ani nezmeni a moze slubovat neviem co, peknych slecien je vzdy kopec. ak je suknickar a ma sklony k nevere este pred svadbou, ked este nie su ziadne skutocne problemy a rutina, co bude robit potom? potom si podla mna berie tu zenu len preto, aby mu mal kto prat, varit a porodit deti. a mysli si, ze zena je dobra len na to a on si moze robit, co chce, ty sed doma, staraj sa o deti a cakaj na mna. a co ma najviac zaraza, to chlapovi nestojis ani za to, aby to pred tebou tajil, ked uz to musi robit? musi chodit s mobilom na wc, to si mysli, ze si uplne vymleta? to si nevie tie sms vymazat? alebo sa so slecnou nejako dohodnut? viem, ze to znie pokrytecky, ale aj to svedci o tom, aky je charakterny a ako si ta vazi. ani by som nepovedala, ze ti slepo doveruje, skor je kludny a je si uplne isty, ze ho nepodvedies a neodides a budes to dalej tolerovat. som vydata, samozrejme za ineho muza, ktory je uplne iny. som velmi rada, ze sa to stalo, aj ked to fakt mohlo byt menej brutalne. manzel je vsimavy, pozorny, da sa nanho spolahnut. nikdy mu vsak vdaka mojej skusenosti nebudem uplne verit, na co sa velmi hneva, ale bohuzial, je to kao ked sa male dieta popali na rure, potom ju obchadza a s vyplestanymi ockami hovori, sisi...to je nieco podobne. bol to velky sok a ten viac nechcem zazit, verit a potom dostat takuto facku.

bombulka
4. dub 2008

este ma napadla jedna vec. mam sesternicu, ma 28 rokov a ma tri deti. ked otehotnela s tretim, manzel ju nutil ist na potrat, co jednoznacne odmietla, kedze uz jeden prekonala a nikdy si to neodpusti. nechal ju tu samu, v piatom mesiaci, s dvomi dalsimi detmi, este na materskej, zo dna na den a odisiel do zahranicia, akoze "za trest". postupne sa k nej dostavali rozne informacie, pretoze robili na rovnakom mieste, az sa jedneho dna dozvedela, ze je bisexual, s tym, ze viac inklinuje k muzom. samozrejme, v praci o tom uz davno vsetci vedeli, dokonca tam mal aj vztah s kolegom, ktory vraj dodnes udrziava, okrem inych, prirodzene. vobec nevedela, co ma robit, cakal ju porod, tri deti, starosti s peniazmi, so vsetkym, vodicak, dokonca dialkove studium...on sa uplne zmenil a ked raz za cas prisiel, spraval sa k nej otrasne. ked sa narodila malicka, neunuval sa ani zavolat... dlho vahala, aj kvoli detom, ci sa to nebude dat nejako predsa do poriadku, aj ked vedela, ze to nema cenu. ale nakoniec sa rozhodla pre rozvod. on ho samozrejme nechcel, pretoze mu to vyhovovalo, ma sa kde vratit, neobmedzeny styk s detmi, zadne dvierka na neskor...spraval sa k nej priserne, bolo by co rozpravat ☹ ale dolezite je to, ze to zvladla. nema to aj tak lahke, to je jasne, pomahaju jej rodicia, co by napr. v mojom prípade bol dost problem, ale keby s nim ostala, nemala by sancu zit lepsie. aj takto si sice hovori, kto ma bude chciet s tromi detmi, ale aj tak, je to lepsie, ako prezivat zo dna na den smutny, deprimujuci, sklucujuci zivot s clovekom, ktory si ju nevazi a klame.

vivien742
4. dub 2008

bombulka tvoje slová sú žiaľ absolútne pravdivé ☹

bramburka
5. dub 2008

hlavně pro ní byl rozvod nejlepší asi i kvuli alimentům, ne?

mataharyy
5. dub 2008

Myslím že mi je opět na omdlení... 😒
Já bych opravdu chtěla vědět jak na tom jsem, pač když si to vezmeš, tak jestli všichni věděli co se děje a jediný kdo to netušil byla tvá sestřenic, tak jak na ní všichni koukali?? Já bych nevydržela kdyby mě každý za zády litoval a já jediná nevěděla co se děje... 😢

akina
5. dub 2008

Ahojky janesm,já ted zažívám to samé co ty.Manžel je o tři roky mladší než já,takže jsem s něčím takovým vlastně měla počítat.Jenže já byla odjakživa na zajíčky a jednoho si před 5 lety vzala.Máme spolu 2 děti.3
letého Patrička a 1 roční Verunku.Letos budu mít 30 let ,takže ještě relativně mladá kost 🙂.kolikrát jsem si říkala,proč neudělat to samé,ale nemám na to.Smutný je,že se stím muj manžel netají.Včera mi například řekl at mu nelezu na počítač,at muže psát na chatu s holkama.Neustále pípaní sms.Před rokem jsem mu vlezla do mobilu a přečetla si pár sms.Okamžitě jsem balila kufry a chtěla jít k našim.Sms typy miluju Tě kočičko mi Vážně zvedly žaludek.Dělám, že nic nevidím jen kvůli dětem.Vím že je miluje a udělal by pro ně první poslední.A to,že já jsem na dně koho to zajímá.

mataharyy
5. dub 2008

No tak mu řekni ať toho nechá kvůli dětem, tohle přece nemůžeš dlouho vydržet, nebo jo?? 😕 Jako myslím že kdyby to šlo až do takových extrémů, tak balim a jdu... A to že jsi na dně by měla někoho zajímat, alespoň tebe... ☹ Já jsem možná hloupá že mu věřím a kdo ví, možná na to taky doplatím, ale už nikdy bych neudělala to že budu dělat jako by nic... 😠
To je tak smutný, co dělají... Tak všem hodně zdaru při vyhrabávání se z takových zážitků... 🙂

janesm
autor
5. dub 2008

Holky je to strašné co si ti chlapi k nám dovolují!!!!!!! ☹ 😒 Mám pocit že jsou skoro všichni stejní porřebovaly by pořádnou lekci ale jak na to to nevím....říkám si být svině jako Andrea v M9stě v životě-seriál tak mu to vrátím se vším všudy ale nejsem tak trpím!!!!

janesm
autor
5. dub 2008

Už vůbec nechápu co je to za babu zřejmně o nás s malou ví ......není to jen její chyba vím aleto jí to není blbý brát tátu od rodiny???? ☹

akina
5. dub 2008

Já si pořád říkám,že mu snad musí dojít, jak mi ubližuje,ale mojí nevýhodou je bohužel ten optimismus 😵 .Prostě k dvěma dětem jsem si pořídila psa,práci domů a víru,že ho to přestane bavit.Věřím,že mi ještě nezahnul,ale i jen to chatování s jinejma je silný kafe.Některý ženský prostě myslí jen rozkrokem.Ne jen chlapi,ale i ženský jsou.............nepochopim ženskou,která si začne něco s ženáčem.Taková je bud bezdětná,neumisí představit,jak se cítíme my maminy a nebo je to nějaký mladý telátko,kterýmu dělá dobře pochlubit se ženáčem. 😖

mataharyy
5. dub 2008

Ti něco povím, nikdy nevíš co jí řekne... Třeba si "chudák" holka myslí, že ho podvádíš, o malou se nestaráš a on je ten chudáček nepochopenej a nemilovanej... Vždy je víc verzí a záleží na tom jak se to podá... Možná by jsi byla překvapená, kdyby jsi jí poznala a možná by z vás byli i dobré kamarádky... Fakt nikdy nevíš 😖
Třeba moje máma, začala chodit s chlapem, chlap pil ale nikdo to ze začátku neviděl, věčně bez koruny a s nataženou rukou... Byl rozvedený a o jeho bývalé ženě jsme slyšeli samou "chválu" jsme si všichni říkali jaká to musí být semetrika a že chudinky děti (jeho dcera je dospělá, tuším je jí přes dvacet, synovi je kolme 16, teď)... Pak se s ním rozešla, má máma je povrchní a na peníze, takže živit alkoholika nebyl zrovna její sen a navíc jí začal podvádět (byl to hrozný rasista a podváděl ji a teď žije s romkou 😎 ). Když se rozešli, jednou mámě zavolala jeho ex, jestli prý nevíme kde je, že jí nezvedá telefony (dlužil dost na alimentech) a že mu chce říct že jeho ¨máma je na tom hodně špatně... Ani nevím jak jsme se s ní pak sešli a vyslechli si to z druhé strany ta "semetrika" je bezvadná ženská, co dře od nevidím do nevidím aby měli děti co potřebují, starala se o jeho mámu, tudíš "ex tchýni" atd. atd.
Takže těžko můžeš soudit někoho, kdo vlastně ani neví kde je pravda... A ruku na srdce, když si najdeš chlapa, ptáš se "a nemáš náhodou děti a manželku a nelžeš když říkáš že se rozvádíte a že vám to neklape"?